صفحه 58 از 75 نخستنخست ... 848565758596068 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ببخشید اگه اشتباه نکنم اقای زایسر بود که توی دو شب پیاپی از شما دوتا کتیبه زد؟
    اگه اشتباه میکنم بیایید بگید
    فکر نمیکنم پلیری باشه توی دجکوب که دوتا کتیبه سبز بده به حریف و باز بتونه سرشو بالا بگیره مگر اینکه طرف خیلی روش زیاد باشه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خب میبینم که تیم پر ادعای Hellseeker که عنوان رنک 1 این سایت رو یدک میکشید به همراه متای بزرگ (!) NE و آقای مانی پارتیزان با اون همه ادعای دبدبه و کبکبه همگی از دم فـــــــــــــرار رو به قــــــــرار ترجیح دادن اونم به چه بهونه ای ؟! به این بهونه که ما تو فارم های IMPERIAL دفاع ریختیم 50k همرش لاست خورد بعد سرور بک شد !! منتها این رو نمیگن که دقیقا ما هم در همون روز 60K از همر Green Man رو روی مولتی هاش دیوار کردیم و اونم دقیقا بک شد و پلن ما هم خراب شد، سر همین قضیه تصمیم گرفتن همه در اعتراض به ... حذف کنن : )))) بابا حداقل صبر میکردید یه بار دیگه وال بشید بعد بگید ما لاگین داشتیم اون موقع حذف کنید که بهونه بهتری باشه،

نه اینکه الان هر کسی این سرور رو دنبال میکرد داره قه قه بهتون میخنده که واقعا شما جلوی کی بازی کردید 100 کردید ؟!؟! 3تا ساید رو میخریدید میزدید تو دیوار 100 میکردید ؟! یه سرور که یه تیم جلوتون بازی کرد عیار شما معلوم شد، قبل کتیبه حذف !!! : ))))

الان جا داره یه نفر بره از اول این تاپیک رو بخونه و هی جملات گهربار رو گلچین کنه بذاره ... یه عده قرار بود نذارن SE به کتیبه ها برسه : ))

کجایی مانی ادعا ؟! آخ ببخشید، مانی پارتیزان
    کجایی پلنررر 650 ؟!

واقعا حیف وقت و هزینه ای که ما برای شما گذاشتیم که یه سرور درست حسابی ببینیم، این که تیم اول این سایت بود قبل کتیبه حذف کرد وای به حال بقیه.
    حداقل اینقدر برای بقیه احترام قائل میشدید بازی میکردید یه واندر فیک میاوردید بالا ... خودم دفاع و گندم میدادم بهت.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m o s t a f a نمایش پست ها

نه اینکه الان هر کسی این سرور رو دنبال میکرد داره قه قه بهتون میخنده که واقعا شما جلوی کی بازی کردید 100 کردید ؟!؟! 3تا ساید رو میخریدید میزدید تو دیوار 100 میکردید ؟! یه سرور که یه تیم جلوتون بازی کرد عیار شما معلوم شد، قبل کتیبه حذف !!! : ))))

واقعا حیف وقت و هزینه ای که ما برای شما گذاشتیم که یه سرور درست حسابی ببینیم، این که تیم اول این سایت بود قبل کتیبه حذف کرد وای به حال بقیه.
    حداقل اینقدر برای بقیه احترام قائل میشدید بازی میکردید یه واندر فیک میاوردید بالا ... خودم دفاع و گندم میدادم بهت.
    1. تو داری حرف اکانت خریدن میزنی؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! سرور b3 رو یادته؟کل سرور رو خریداری کردن آخر سرور ام ام دادی جز کاتا همرا رو هم بریزید واندر!!!
    کیو میخوای گول بزنی؟ما رو که نمیتونی... حالا خودتونو نمیدونم
    انقدم فشار نخور برات بده...آخه ما پلی دادیم فشار روت بود....پلی ندادیم بود...متا بستیم بود ...
    2. راجب پست 2113
    علی زایسر عزیزم هم کتیبه رو توی همون سرور b3 وقتی زد که ما ول کرده بودیم سرور رو مثل این سرور
    اتک رو وقتی لانچ کرد رو اکانتم بودم موقع نشستنش هم بودم(احتمالا مشغول کار با دو سیب آلبالو هم بود موقع اتک)
    پس دیگه شیرین نشو دوسته خوبم

یا حق
    I,m always BLACKHAND

4. تشکر Nashenas تشکر نمود
    پسندیدن Nashenas پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BLACKHAND نمایش پست ها
    1. تو داری حرف اکانت خریدن میزنی؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! سرور b3 رو یادته؟کل سرور رو خریداری کردن آخر سرور ام ام دادی جز کاتا همرا رو هم بریزید واندر!!!
    کیو میخوای گول بزنی؟ما رو که نمیتونی... حالا خودتونو نمیدونم
    انقدم فشار نخور برات بده...آخه ما پلی دادیم فشار روت بود....پلی ندادیم بود...متا بستیم بود ...
    2. راجب پست 2113
    علی زایسر عزیزم هم کتیبه رو توی همون سرور b3 وقتی زد که ما ول کرده بودیم سرور رو مثل این سرور
    اتک رو وقتی لانچ کرد رو اکانتم بودم موقع نشستنش هم بودم(احتمالا مشغول کار با دو سیب آلبالو هم بود موقع اتک)

یا حق

شما همونی نیستی که هرچی روت وِل میدادیم ، نه نمیگفتی بهش ؟

بزرگترات با خِفت و از ترس و بهانه های مختلف حذف کردن .

هرکاری دوست داشتین کردین ، از اخرم با حمل بر اینکه ما کثیف بازی کردیم " خودکشی نهنگ ها " شبیه سازی کردن : )))

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

2. راجب پست 2113

یا حق[/QUOTE]
    تا زمانی که اکانت توی یک سرور هست و حذف نشده هر اتفاقی بیفته جزر کارکرد پلیر حساب میشه پس بهونه نیار کتیبه لو ده

7. تشکر fereidoon, I M P E R I A L تشکر نمود
    پسندیدن fereidoon, mostafa-bi nam پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یا حق[/QUOTE]

مجید جان شما داشتی آب آلبالو میزدی ندیدی با این نیروها چیف شدی ؟
    http://dejkoob.ir/ir/report/17119d03981

اون سرورم اگه بازی نمی*کردی چجوری ۲ روز ۲ تا کتیبه گرفتی* ؟:|

نتیجه اخلاقیش اینه اکانت فعال بود
    یا رب روا مدار که گدا معتبر شود
    گر معتبر شود ز خدا بی خبر شود
    لطفا ثبت نام کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تبریک به تیم se (به جز جمعی از خائنین سرور فینال ×3) به خاطر بردن این سرور
    راستی من یه سوال دارم مگه این سرور سرعت 1000 بود که تموم شده الان؟ آخه فکر می کردم ×3 ولی می بینم بچه ها Se زود جشن پیروزی گرفتن.

بازم شعار همیشگی ما (خطاب به دوستان Se)

دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

تیم هلسیکر ×3 بازن و سرور ×3 سه ماه طول میکشه. اونا به سرورای 1 ماهه عادت ندارن.
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام
    با اینکه بچه های هانیبال بر خلاف تازه بازی کن هایی که خیلی ادعا هم داشتند اصلا خرج نکردیم افسوس میخورم واسه اینکه تیم والس با این همه پلیر با سابقه و نامی ایران مجبور شد با دو تا تیم در این حد بازی کنه که بدون خجالت اول بازی فرار کردن حداقل اگه قرار بود ببازید مردونه میموندید و تلاش میکردید خیلی ابرو مندانه تر بود از ترک زمین شما که ادعا داشتید بازی کن هستید و هیچ کار مثبتی نتونستید بکنید بعضی هاتون سابقه داشتید فکر نکردید زحمت هاتون حد اقل برای اینکه نامی کسب کنید با این کارتون از بین میره دیگه باز هم روتون میشه با اکانت هایی به اسم هایی مثل هلسینکر یا پارتیزان ثبت نام کنید تو سرور ها. هر کی ببینه میگه اینها همون هایی هستند که اگه سرور نوب باشه میمونن اگه چندتا بازی کن توش باشن فرار میکنن میرن سرور های نوب.شما مرد میدون های خالی هستید.یکی میگفت حالا این بچه هایی seکه اومدن این سرور تازه با قسمتی از توانشون اومدن واقعا همین طوره خیلی از بچه های ما فقط با گوشی هاشون بازی میکردن خود من اصلا صداشو هم در نیاوردم پیش تیم هانیبال که دارم میام بازی کنم اگه بچه ها با توان 100 در 100 یا حداقل 50 درصد به بالا میومدن این سرور حتما ساید خودتون رو میزدید من خوشحالم که کنار دوستانی تو se قرار گرفتم و بازی میکنم که 8 سال پیش هم در کنارشون بودم خاطراتی زنده شد برام که فکرشو هم نمیکردم خوشحالم که بی صدا اومدم تو سرور و کسی خبر دار نشد که دژ کوبی هست و هنوز بعضی ها بازی میکنن که بیان و بعد ها از دستم ناراحت بشن که ما رو اوردی تو سروری که انقدر نوبه ولی تا وقتی که بازی کن های مثل مصطفی کینگ هومن پومز اقا فریدون بزرگوار ارمان و علیرضا بنیتو علی کینگ مجید ایکس هکتور ارش هانیبال امید گیو بزرگ و با سابقه و خیلی های ذیگه نیما گاد علیرضا ترنس خیلی های دیگه که حضور ذهن ندارم اسم بیارم بیان و بازی کنن من با این که دیگه سنی ازم گذشته افتخار میکنم که در کنارشون باشم و بازی کنم امید وارم یه روزی این بازی دوباره رونق بگیره ما دوباره با تیم هامون بیایم اینجا ثبت نام کنیم و رقبامون هم همون هایی باشن که قبلا بودن نه یه تیم در این حد ضعیف

- - - Updated - - -

یه مسئله دیگه هم بگم و کلامم رو تموم کنم SE یه خوبی بزرگی که داره که باقی سایذ ها ندارن اینه که دوستی ها توش پایداره کسانی که سال ها پیش با هم اشنا شدن اون موقع نو جون و جون بودن و الان دیگه بعضی هاشون میون سال شدن همسر وفرزند دارن هنوز بعد این همه سال کنار هم هستند با تمام مشکلاتی که تو بازی پیش میاد و مختص این بازیه هیچ وقت روابط کم رنگ نشده و نمیشه. من 4 ،5 هزار دوست و اشنا پیدا کردم طی این سال ها میدون SE با حضور این پلیرها هیچ وقت خالی نمیمونه 10 سال تو خاک SE بازی کردیم کنار همدیگه هنوز همدیگرو میشناسیم یاد میکنیم از همدیگه وباعث افتخار هم هستیم (علی زایستر هم خیلی اقاست)

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Xyster نمایش پست ها

یا حق
    مجید جان شما داشتی آب آلبالو میزدی ندیدی با این نیروها چیف شدی ؟
    http://dejkoob.ir/ir/report/17119d03981

اون سرورم اگه بازی نمی*کردی چجوری ۲ روز ۲ تا کتیبه گرفتی* ؟:|

نتیجه اخلاقیش اینه اکانت فعال بود[/QUOTE]

من هر جور حساب میکنم اون سرور یدونه کتیبه داشتم و چند ساعت بعد گرفتنش یه سری مسائل رو که قبلا گفتم (منظورم اکانت خریدن به صورت non stop تیم والس نیست ها) فهمیدیم و نموندیم دوتا کتیبه هم نداشتم حالا چجور یه کتیبه دیگم جا دادی رو اکانت من خدا عالمه
    در مورد لینک هم من اصلا نرفتم گزارش ها رو ببینم مقدار نیرو رو و الان دارم میبینیم(میخوای گزارش بدم با 10 تا گرزی چیف کردیم اتک آخر رو)
    ممنون گزاشتیش
    یا حق
    I,m always BLACKHAND

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

واقعا یه خسته نباشید به تیم خودمون که هر سروری تیم کامل میریم حریف فراری میشه

ww.JPG

صفحه 58 از 75 نخستنخست ... 848565758596068 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع