صفحه 4 از 25 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 242

موضوع: نقد و بررسی سرور j3.t

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    والا من اتحاد برنده هم نمیخواستم بیام . به زور بچه ها اومدم . گلداشم دادم به رفیقام . اینه که عقده این چیزا رو ندارم . اینم بگم که من حرف نزدم . فقط بازی کردم . آخرین نفری بودم توی ساید که کتیبه گرفتم ، اونم کتیبه انبار ! بیشتر به فکر ساید بودم نه تک روی ! باز دم بچه ها گرم مدالا رو بین خودشون تقسیم کردن ! واس ما مدال مهم نی . دوستایی توی ساید پیدا کردیم که وجودشون یه عمر ارزش داره واسمون!
    نمیدونم تو بزرگی یا سپهر . ولی صفحه 9یا10یا11 فروم L1 رو بخون . (میدونم خوندی ولی بازم بخون)
    من نمیدونم فراری های ادعا چجوری روشون میشه باز بیان فروم . در صورتی که قبل کتیبه ها حذف کردن ( متا 2.5 به 1 )
    اگه ما ام مثل لیدراتون کل کدال هارو واس خودمون میخواستیم ما ام قبل کتیبه ها حذف میکردیم
    اینجام یه 4-5 ساعتی بازی کردیم
    http://uupload.ir/files/ciup_فراری_ه...ووووب.jpg
    گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بوو میده
    میگفتی برات یه کتیبه میزدم اگه میدونستم قراره بهت کتیبه ندن مرتاض یونیکو میدادم بهت دیگه وقتی بهت کتیبه هم ندادن میخواستی مدال بدن؟؟؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط RESPECT نمایش پست ها
    گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بوو میده
    میگفتی برات یه کتیبه میزدم اگه میدونستم قراره بهت کتیبه ندن مرتاض یونیکو میدادم بهت دیگه وقتی بهت کتیبه هم ندادن میخواستی مدال بدن؟؟؟

lol

شما دیگه کی هستی ؟!

بزرگترات و گنده هات حذف کردن پاچه میلاد مییگیری؟

میلاد از ارکان اصلی جنوب شرق 3x راند قبل بود

از خیلیا که برای مدال هرکاری میکردن وجود میلاد با ارزش تر بود .

در مورد اینکه کی به کی کتیبه داده !

الحمدالله بعد حذف دست جمعی امثال شما اینقد کتیبه داشتیم که کتیبه ها ندونیم تو پاچه کی کنیم .

مِن بعد خواستی بزرگ کنی خودتو پست یک نفر دیگه ریپلای کن

شما در حد پلیرِ درجه چندم لیدر فراری زیرپرچمی ش.ش هستی و لاغیر .

پ.ن : هرکی فراری بوده که اومد اینجا : ))

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط God kill m3 نمایش پست ها
    lol

شما دیگه کی هستی ؟!

بزرگترات و گنده هات حذف کردن پاچه میلاد مییگیری؟

میلاد از ارکان اصلی جنوب شرق 3x راند قبل بود

از خیلیا که برای مدال هرکاری میکردن وجود میلاد با ارزش تر بود .

در مورد اینکه کی به کی کتیبه داده !

الحمدالله بعد حذف دست جمعی امثال شما اینقد کتیبه داشتیم که کتیبه ها ندونیم تو پاچه کی کنیم .

مِن بعد خواستی بزرگ کنی خودتو پست یک نفر دیگه ریپلای کن

شما در حد پلیرِ درجه چندم لیدر فراری زیرپرچمی ش.ش هستی و لاغیر .

پ.ن : هرکی فراری بوده که اومد اینجا : ))
    ایشون یکی از لیدرهای شمال شرق هستند اتفاقا کسی هم هستند که همرت رو پر پرکردند یادت رفته ؟ حافظه ات کار نمیکنه؟
    عارضم بحضورتون هرکاری واسه مدال رو کسی انجام داده که از 4 تا ساید جنوب غرب ، شمال غرب، شمال شرق ، جنوب شرق دف و اکانت برد تو اتحادش آخرش دف واندر 3 ایکسش 4 میلیون بود مدال ها رو هم کلا با تبانی و دف کوبیدن به خودتون و جاسوس خفت کردن تقسیم کردید غیر اینه؟
    خدا رو شکر یه سرور ما حذف کردیم به همه کتیبه ندیده ها هم کتیبه رسید ما که بخیل نیستیم
    اصولا باید سعی بشه جو دوستانه ای تو فروم حکم فرما باشه نه کل کل خاطرات هر سرور هم مربوط به همون سرور هست
    ولی جهت اینکه زیاد خودت رو بزرگ فرض نکنی بالای 5 تا سرور جلوی ما پر پر شدی ! همین سروری که بقول تو حذف کردیم دوتا همرت رو پروندیم تاآخر سرور هم به شغل شریف کشاورزی رو اکانتت مشغول بودی
    عرضه اش رو داری بیا ثبت نام کن 2 روز از سرور گذشته باز ما رو هم فراری بده عرضه اش رو نداری با میلاد مثل بچه خوب یه گوشه بشینید دست به چیزی هم نزنید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من یه اک زدم تو سرور ولی چرا لیدران بلند مرتبه هیچ کدوم به اسم خودشون نیومدن یعنی تو سرور فیک هم زیر چادرن

5. پسندیدن I M P E R I A L 2 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MaHaN SaMuRaI نمایش پست ها
    من یه اک زدم تو سرور ولی چرا لیدران بلند مرتبه هیچ کدوم به اسم خودشون نیومدن یعنی تو سرور فیک هم زیر چادرن
    تیم خاصی تو سرور نیست
    من رو اکانت ripp3r هستم جسته و گریخته سپهر هم رو گرین من هست
    تیم جنوب غرب که کلا نیومده ما هم جدی بازی نمیکنیم که با اسم خاصی یا تیم خاصی بیایم سایدهای دیگه هم خلوته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    تیم خاصی تو سرور نیست
    من رو اکانت ripp3r هستم جسته و گریخته سپهر هم رو گرین من هست
    تیم جنوب غرب که کلا نیومده ما هم جدی بازی نمیکنیم که با اسم خاصی یا تیم خاصی بیایم سایدهای دیگه هم خلوته
    ببخشد در مورد سروری که توش نیستم نظر می دم اما یعنی شما برای حلوا و یا آش اومدید تو سرور و یا نه می خواهید مثل قدیم تو سرور 100 نفری رنک میل ببرید بالا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ایشون یکی از لیدرهای شمال شرق هستند اتفاقا کسی هم هستند که همرت رو پر پرکردند یادت رفته ؟ حافظه ات کار نمیکنه؟
    عارضم بحضورتون هرکاری واسه مدال رو کسی انجام داده که از 4 تا ساید جنوب غرب ، شمال غرب، شمال شرق ، جنوب شرق دف و اکانت برد تو اتحادش آخرش دف واندر 3 ایکسش 4 میلیون بود مدال ها رو هم کلا با تبانی و دف کوبیدن به خودتون و جاسوس خفت کردن تقسیم کردید غیر اینه؟
    خدا رو شکر یه سرور ما حذف کردیم به همه کتیبه ندیده ها هم کتیبه رسید ما که بخیل نیستیم
    اصولا باید سعی بشه جو دوستانه ای تو فروم حکم فرما باشه نه کل کل خاطرات هر سرور هم مربوط به همون سرور هست
    ولی جهت اینکه زیاد خودت رو بزرگ فرض نکنی بالای 5 تا سرور جلوی ما پر پر شدی ! همین سروری که بقول تو حذف کردیم دوتا همرت رو پروندیم تاآخر سرور هم به شغل شریف کشاورزی رو اکانتت مشغول بودی
    عرضه اش رو داری بیا ثبت نام کن 2 روز از سرور گذشته باز ما رو هم فراری بده عرضه اش رو نداری با میلاد مثل بچه خوب یه گوشه بشینید دست به چیزی هم نزنید

شیرین عسل !

یادمه تو پروفایلت گفته بودی شغال و شیر و کفتار ته سرور مشخص میشه که شد : ))

در موردن مدال های ته سرور ؛ دوست داشتیم ، حال کردیم مدال هارو بین خودمون تقسیم کنیم

اینقدر بعضی از بچه هامون مناعت طبع شدن که بیخیال بعضی مدالا شدن و دادن بقیه ،تو الان چرا میسوزی؟

دف ج.ش بالای 25میل بود گل پسر ولی رو واندر نبود ته سرور . خیلی بیشترم میتونستیم بزنیم که حریف نبود

جلومون

در مورد همر پروندن من : ))

اون همری که اکانت رسپکت زد از من 8امین همر اکانت بود و 2 خونه ای ش.ش فقط 7روز از استارتش گذاشته بود که

از تایم سرور 2ماه میگذشت و ساعت 5 صبح زدین و 5:20 لند شد .

بزرگنمایی که میکنید قابل توجه هست : )) اما خود شاخ پنداری تون نه ! تو که خودت کپت پرپر شد تاپ لیدر زیر پرچم !

بالای 5تا سرور ؟ من اصلا بازی نمیکنم خیلی وقته ! نکنه سرورای 50ایکس میگی که بچه ها با اسم من میومدن برای

فانش و شما فوول تیم میوندین و خوشحال بودین ؟ : ))

سرور c3 رو اکانت نادیا بودی شما ! من نادیا خانومی یادمه که شما اومدی رو اکانتش به عنوان دوال یا گلدساپورت یا

هرچی : ))

اصلا رزومه شما تو .ir چی هست ؟ بازی از ورژن 4 شروع کردین ؟

همین سرور که حذف کردی ، چند بار دیوار شدین ؟!

چند بار خوردین ؟

دعوتتون میکنم به تایپیک i3 به همراه لحن دوستان خودشاخ پندار از ابتدای فروم تا ته فروم : ))

http://forum.dejkoob.ir/forumdisplay.php?f=122
    ویرایش توسط God kill m3 : 05-09-2016 در ساعت 01:14 PM

200t
    Guest
    همر ده 16 همون که 350ک گرزی داشت
    توضیح دقیق و کامل : آقا مانی وقتی متای شما حذف کرد ما ام بازی رو ول کردیم! واقعا انتظار داشتی بشینیم وقت بزاریم و گلد خرج کنیم واسه سرور خالی؟
    از شما این حرف بعید بود ! من خودم 2م دف تو پارکینگ داشتم که حوصله بک زدن نداشتم که بفرستم واندر ! علیرضا بنیتو هم همچنین ! فک کنم 2-3 برابر من دف داشت ولی کی حال و حوصله بک زدن داشت
    میرسیم به بحث مدال ها : سرور فینال 3ایکس مگه شما و سپهر و ماهان همه مدال هارو واسه خودتون نکردین ؟ مگه همر منو هم خفت نکردین ؟ من چیزی گفتم به شما ؟ خودت منو خوب میشناسی و میدونی اهل این داستانا نیستمو سایدم واسم مهمه نه مدال ! بحث مدال هم هر سروری که میرید همین کار رو میکنین ! پس آقا مانی جا نماز آب نکش خواهشا که مارو محکوم کنی !
    میرسیم به بحث دفاع : سرور فینال 3ایکس 20میل دفاع جمع شد! از کجا ؟ ساید کامل NE +ساید کامل SW + ساید NW که دفکوردیناتورش اومد با شما! خود احسان میگه 5میل دف داده بهتون اون سرور پس 3تا ساید شده 20میل . ادعا نداره که بابا !
    این سرور ne کلا 3تا اکانت دف دادن که شد حدود 800ک ! sw هم خب احسان شاید احتمال میداد بزنیمش خیلی از دف هارو نگه داشت ! خودمونم که حال نداشتیم دف بک کنیم بفرستیم واندر . با این وجود موقع 100 شدن 8میل دف توی واندر بوده ! حالا نکته جالبش اینه اکانت xyster هم به خاطر مدال دفاع 8میل دفاع کرده ! همه بچه ها هم همر کامل بهش زدن و خورد نزد کسی ! بشین حساب کن ببین چقد دف بوده که اینجوری شده صحبت هایی که با علیرضا بنیتو داشتیم یچی حدود 10 میل دفاع بیرون واندر بود !

خدا رو شکر یه سرور ما حذف کردیم به همه کتیبه ندیده ها هم کتیبه رسید ما که بخیل نیستیم حذف خودتونو هیچ جوره نمیتونین توجیه کنین
    ولی جهت اینکه زیاد خودت رو بزرگ فرض نکنی بالای 5 تا سرور جلوی ما پر پر شدی ! همین سروری که بقول تو حذف کردیم دوتا همرت رو پروندیم تاآخر سرور هم به شغل شریف کشاورزی رو اکانتت مشغول بودی نیما اگه نبود شما هم حذف نمیکردین و به بازی ادامه میدادین . اولین پلن ها رو نیما شروع کرد . تزریق منابع به کل ساید . دف دادن به کل ساید . ساختن حدود 8 تا همر کار هر کسی نیست آقا مانی! نیما اگه مشکلات شخصیش نبود اکانتش بهترین اکانت سرور بود . با اینکه یه مدت نبود و همر هاش لاست خورد بازم همین الان جز 5 تا اکانت برتر سروره
    یه ضرب و مثل هست نمیشه اینجا بگی آقا مانی زشته

فقط در همین حد بگم که طرف رو میزنی بعد میدوئه میره جلو و وقتی که احساس امنیت میکنه شروع میکنه به فحش دادن و فرار کردن

اکانت nasakh رو یادتونه کجا بود اکانت asghar چی؟ پسوورد نداشتین که اینارم مثل اکانت ali2113 خراب کنین ؟

این شده داستان ما

آدم فروم i3 رو که میخونه میخنده و اهی میکشه و میگه : هی روزگار..........
    ویرایش توسط 200t : 05-09-2016 در ساعت 01:25 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط God kill m3 نمایش پست ها
    شیرین عسل !

یادمه تو پروفایلت گفته بودی شغال و شیر و کفتار ته سرور مشخص میشه که شد : )) بنظر من هم مشخص شد دقیقا

در موردن مدال های ته سرور ؛ دوست داشتیم ، حال کردیم مدال هارو بین خودمون تقسیم کنیم آفرین بر شما

اینقدر بعضی از بچه هامون مناعت طبع شدن که بیخیال بعضی مدالا شدن و دادن بقیه ،تو الان چرا میسوزی؟مناعت طبع شدن غلط هست معمولا مناعت طبع رو دارن در حد سوادت بنویس که سوتی ندی! من اتفاقا نمیسوزم بیشتر از 20 تا سرور تو همین سایت بردم مدال 2 تا سرور رو دارم چیزی که برای تورویاست برای من خاطره هست

دف ج.ش بالای 25میل بود گل پسر ولی رو واندر نبود ته سرور . خیلی بیشترم میتونستیم بزنیم که حریف نبود اتفاقا همون سرور هم من 20 تا همر 5 میلیون گرزی داشتم گذاشتم زیر بالشم کنتور نداره که!

جلومون

در مورد همر پروندن من : ))

اون همری که اکانت رسپکت زد از من 8امین همر اکانت بود و 2 خونه ای ش.ش فقط 7روز از استارتش گذاشته بود که گلم همر ده یک بود ! تو عمرت 8تا همر داشتی تو کل سرورهایی که بازی میکردی چه برسه به 8 امین همر روی اکانت نخندون ما رو

از تایم سرور 2ماه میگذشت و ساعت 5 صبح زدین و 5:20 لند شد .خوبه با جزییات یادته جاش درد میکنه ؟

بزرگنمایی که میکنید قابل توجه هست : )) اما خود شاخ پنداری تون نه ! تو که خودت کپت پرپر شد تاپ لیدر زیر پرچم !بله 10 تا از کراپهای کپم خورد اونم زمانی که اعلام کردیم رو حذفیم 4 ساعت هم بعدش حذف شد پرپر شدن یعنی صفر شدن گلم

بالای 5تا سرور ؟ من اصلا بازی نمیکنم خیلی وقته ! نکنه سرورای 50ایکس میگی که بچه ها با اسم من میومدن برای کلا 10 ایکس ، 25 ایکس ، 50 ایکس سرجمع فکر کنم دوستات هم با موبایلت زنگ میزدن به من برا نپ ؟؟

فانش و شما فوول تیم میوندین و خوشحال بودین ؟ : ))

سرور c3 رو اکانت نادیا بودی شما ! من نادیا خانومی یادمه که شما اومدی رو اکانتش به عنوان دوال یا گلدساپورت یا یه چیزایی یادم میاد همون سرور هم کارو زد پرپرت کرد نه ؟؟

هرچی : ))

اصلا رزومه شما تو .ir چی هست ؟ بازی از ورژن 4 شروع کردین ؟ رزومه منو از بیگ همر سرورت بپرس بهت میگه

همین سرور که حذف کردی ، چند بار دیوار شدین ؟!

چند بار خوردین ؟از شمال شرق که یه کپ من کراپهاش خورد بقیه جاها هم دیوار شدید !

دعوتتون میکنم به تایپیک i3 به همراه لحن دوستان خودشاخ پندار از ابتدای فروم تا ته فروم : ))

http://forum.dejkoob.ir/forumdisplay.php?f=122
    ختم کلام پستت باحال بود خوش گذشت نیما جان
    3 روز از سرور گذشته خوشحال میشیم اگه تو خودت میبینی بیای پلی بدی مثل مرد اسم اکانت رو هم تو این فروم بزنی بیای بازی کنی
    اگه نه که ادامه این بحث تو فروم این سرور بی فایده است
    حرص هم نخور زیتون بزن دی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    یه ضرب و مثل هست نمیشه اینجا بگی آقا مانی زشته

فقط در همین حد بگم که طرف رو میزنی بعد میدوئه میره جلو و وقتی که احساس امنیت میکنه شروع میکنه به فحش دادن و فرار کردن

اکانت nasakh رو یادتونه کجا بود اکانت asghar چی؟ پسوورد نداشتین که اینارم مثل اکانت ali2113 خراب کنین ؟

این شده داستان ما

آدم فروم i3 رو که میخونه میخنده و اهی میکشه و میگه : هی روزگار..........
    میلادجان مگه من بیکارم بیام اکانت نسخ و اصغر و اکبر کله پز رو یادم بیاد چی بودن و کی بودن ×
    دوست داشتی با نیما جان منابع تزریق کن و پلنر خفنت این سرور بیاین خوشحال میشیم اگه نه که خوش گذشت

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط MaHaN SaMuRaI نمایش پست ها
    ببخشد در مورد سروری که توش نیستم نظر می دم اما یعنی شما برای حلوا و یا آش اومدید تو سرور و یا نه می خواهید مثل قدیم تو سرور 100 نفری رنک میل ببرید بالا
    نه خواهش آش یا حلو نمیدن
    از اول که سرور مشخص نبود خلوت هست اومدن تیم های دیگه هم به انتخاب ما نبود
    هماهنگتر میشه تیممون موارد جدید رو تست میکنیم پلیرهای تازه برای تیم جذب میکنیم این فایده هاش هست

200t
    Guest
    خب جوابا رو خوندم و خندیدم و اصلا پشیمون شدم که چرا جواب دادم آخه !

الانم که نمیشه پست رو حذف کرد . ای بابا اعصابمون خورد شد

کودک درون یسریا خیلی شاد و فعاله

بازم خوبه . وجودشون به شادیه ما اضافه میکنه

یاد M o s t a f a افتادم و لیدر شاخه 4 دف ساز و بعدشم یه سری داستانا که بعدش اعتراف کردم نباید اصلا جوب میدادم

همیه فقط پست ها :

خدایا بزرگیتو شکر قربونه مخلوقت که انقد شنگوله

سپهر به من گفته طبق رفاقتی که با ماهان داره همه ی سرور ها متای ش.ش و ج.غ بسته شدست . فیلم بازی نکنین! خودتون باشین ! متای شما یعنی اینکه بچه های سایدتون رو هیچ فرض میکنین ! تا حالا جلوی تیم بازی نکرده بودین فک کردین خبریه !

توی سروری که مخصوص شماست و همه مدال و رنک و فلانشم مال شماست یه کار کردیم قبل کتیبه ها حذف کردین رفتین . دیگه خواهشا نخندون مارو که بیاین فلان جا

الان من به این فکر میکنم که این سرور هم بیایم باز میرید سرور بعدی میگی بیاید دیگه

پس از همینجا اعلام میکنم تیم Vals با همه ی توان از همین لحظه تا آخر سرور ، میخنده
    ویرایش توسط 200t : 05-09-2016 در ساعت 02:08 PM

صفحه 4 از 25 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین