صفحه 13 از 25 نخستنخست ... 3111213141523 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 242

موضوع: نقد و بررسی سرور j3.t

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Fandak نمایش پست ها
    آقایی اکانت اصلیم در اختیاراته. این حرفا چیه
    آنتی چیزمیز : http://j3.t.dejkoob.ir/spieler.php?uid=359 زدن ترکوندنش بچه ها
    احسان داداشم لینک که این جوری میزاری فقط بچه هایی که در سرور j3 هستند محتوای لینک را میبینند
    منم میخوام ببینم خووو

2. تشکر Fandak تشکر نمود
    پسندیدن Fandak پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Fandak نمایش پست ها
    بنده چند روزی از فروم بن بودم و بابت عدم توضیح موارد لازم عذرمیخوام
    1- متا با nw به صورت رسمی بسته شده
    2-هیچ مشکل داخلی بین اتحاد های شمالشرق وجود نداره و نخواهد داشت و بنا به دلایلی که به خودمون مربوطه تصمیم گرفتیم چند تا اتحاد باشیم
    3-توی اینکه ممدرضا اسپارتان پلیر قابلیه شکی نیست و نحوه بازیشونم خوبه , ایشون سابقه خرید اکانت نداشته ولی عموعطا اکانت Tifani سابقه همچین حرکتایی داشته این سرور هم احتمالش هست بازم از این حرکتا ببینیم
    4- لیدر Sw کیه بالاخره؟ شما که مارو متهم به بی نظمی میکنی لیدرتون کیه الان؟ با کی طرفیم؟ مجتبی میگه لیدر نیست سید لیدر نیست اسپارتانم که میگه همه کاره محتبی هستش و لیدر نیست , تکلیف مارو مشخص کنید لاقل
    5-هرگونه بازی کثیف که به اثبات برسه با عکسالعملی سالم ولی سوزش آورتر از عمل انجام شده پاسخ داده خواهد شد

پ.ن1 : مانی و کامی جفتتون بچه بازیارو بزارین کنار بحثای سرورای دیگرو اینجا کشش ندین تا یه عده از آب گلالود ماهی نگیرن
    پ.ن2: شاتگان جان یکی باید شمارو تایید کنه, میای یکی دیگرم تایید میکنی؟! عجب
    پ.ن3: مانی پارتیزان داداش گلم سرور d3 جنوب غرب اگه اتفاقای قبل کتیبه و کثیف بازی اکانت آرتمیس روی اکانت من و سهیل و محمود اتفاق نمیفتاد قوی ترین ساید جنوب غرب بود!
    پ.ن4: کی گفته پول حرف اولو میزنه؟ این سرور من خودم به شخصه زیر 2ک روی اکانت خودم مصرف گلد داشتم! در مقایسه با 116ک سرور i3 ناچیزه!

اکانت تیفانی دست منه و عطا اصلا نمیرسه بیاد و من پلیر گذاشتم روش
    همه کاره هم باید بگم دیدیم سرور در حدی نیست که بخوایم توتال بزاریم برای همین همه با هم کمک میکنیم سایدو جمع کنیم و البته بدون هماهنگی با هم و سر خود کسی با کسی متا نمیبنده.
    در مورد خرید اکانت هم اگر مدرکی دارید که جنوب غرب خریده بیاید ارایه بدید ولی اگر ندارید الکی حرف نزنید

4. تشکر .SpaRtaN., 33yed_team, Ali Chiefer تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

دوستانی ک میگن توی ne بینظمی هست و بی برنامگی هست اولا تمام اکانت های ساید دارن طبق برنامه پیش میرن
    دومن از اول سرور ساید شمال شرق با قدرت استارت زده و خیلی ها اومدن توی این ساید و طبیعی ک بین اینا یکی تو زرد از آب دربیاد و ی حرکتایی بزنه ولی این مبنی بر بی نظمی یا ضعف ساید شمال شرق نیست
    و اگر هم اختلاف نظر هایی بین پلیر های ساید باشه دلیلش قدرت و تمرکز بازیکن های قوی و صاحب سیکه توی ساید هست
    حرف آخر هم این ک دوسان ساید جنوب غرب مثل این ک بد جور از قدرت شمال ترسیدن دارن تمام تلاششونو میکنن ک توی ساید متحد شمال شرق تفرقه بندازن
    عزیزم شما بازی خودتو بکن با این کارا ب هیچ جا نمیتونی برسی

BiG_MaNs

6. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط RESPECT نمایش پست ها
    احسان داداشم لینک که این جوری میزاری فقط بچه هایی که در سرور j3 هستند محتوای لینک را میبینند
    منم میخوام ببینم خووو
    شما بازی نیسی عزیزم اینجا*ام مال j3 هر موقع اکانت داشتی تو سرور بیا اینجا نظر بده

8. نپسندیدن RESPECT, shatak, Ali Chiefer نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بیا دوباره یک کلمه از ماشین عروس
    عزیزم اگه که بیام سرور j3 که الان مثل l1 از شمال شرق پرتت میکردم بیرون
    کمتر حرف بزن بیشتر فکر کن قبل از حرف زدنت گلد ساپرتر عزیز
    شما بیا یه اکانت با جمعیت۲ بساز بگو حداقل اکانت دارم تو سرور آخه تو که هیچ سروری میل اکانت بهت نمیدن مثل این بی* خانه*مان میری رو اکانت اینو اون تا ۲ روز پیش گدایی میکردی ۱ک گلد بدیم بت اسکرین هاش موجوده تو همون l1 التماس میکردی اختیارت زیر شاخرو بت بدم الان شاخ شدنت به چیه حداقل بیا یه اکانت تک ده*** بساز دفاع بکش به درد NE بخوری فقط حرف زدن بلدی تو همینو بس نووبی بیش نیسی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ZeuS HaS ReturN نمایش پست ها
    شما بیا یه اکانت با جمعیت۲ بساز بگو حداقل اکانت دارم تو سرور آخه تو که هیچ سروری میل اکانت بهت نمیدن مثل این بی* خانه*مان میری رو اکانت اینو اون تا ۲ روز پیش گدایی میکردی ۱ک گلد بدیم بت اسکرین هاش موجوده تو همون l1 التماس میکردی اختیارت زیر شاخرو بت بدم الان شاخ شدنت به چیه حداقل بیا یه اکانت تک ده*** بساز دفاع بکش به درد NE بخوری فقط حرف زدن بلدی تو همینو بس نووبی بیش نیسی
    بفرما لیدر های شمال شرق یه بچه نوب را که راه میدین تو ساید کارت بانکی دوتا دیگه رم پسورداشو داره ادعا هم میکنه!!!
    تازه طرف توی شمال شرق سرور نرمال میخواد لیدری هم بکنه با چند کی گلد!!! برو عامو بنده ی خدا بشین پا درست تو را چه به دژکوب!
    هر سرور که رفتی اکانتت یا مولتی شد یا فارم شد یا تک ده شد این سرور هم که اکانتت گلد ساپرتر شد بازم چیف شدی دیگه روت میشه اصن پست بزاری تو فروم
    1)درباره ی گلد هم بلهههههه از نوبه... مثل تو باید گلد گرفت تا پوله بی زبونا از بین نبری.
    2)اکانت هم دارم نگرانش نباش.
    3)ایمیلی که همیشه روش پلی میدم ایمیل سپهر پسر عموم هستش از اولین سرور این سایت روی ایمیل سپهر بازی میکردم دیگه درباره ایمیل صحبت نکن یکم به فکر مغز پریشونت باش.
    4)الان کجای سرور l1 هستی عزیز؟؟؟؟ مولتی سالت ؟؟؟؟؟ تا دو روز پیش که خوب ادعات میشد چی شد از سرور رفتی ؟؟؟؟
    کجای سرور j3 هستی ؟؟؟ مولتی اکانت افشین ؟؟؟؟؟
    5)اگه من حرف زدن بلدم تو چه هنری داری ؟؟؟ فارم شدن؟؟؟ تک ده شدن؟؟؟؟ مولتی شدن؟؟؟ گلد ساپرتر ؟؟؟
    6)تو نمیخواد نگران دف شمال شرق باشی تو نگران دف اکانت خودت باش که دوباره چیف نشی بعد حالت بد بشه ببرنت بیمارستان.
    از من نصیحت به تو ...
    شما به جای این که زندگی و وقت گران بهای خودتا صرفـــ بازی کردن در دژکوب کنی بهتره به فکر کاری شغلی و حرفه ی بهتری باشی
    چون در این بازی شما مانی عزیز به عنوان یک دوست دارم بهتون نصیحت میکنم که شما در این بازی هیچ استعدادی نداری و به نتیجه ای هم نمیرسی
    دیگه پست های بنده ی حقیری مثل تو را ریپلای نمیکنم فقط خواهشاّ دیگه توی هیچ سروری شمال شرق ریجستر نکن. به فکر عزیزان پیرت باش شاد باشی
    سربـــــــــــلند پیروز و دنبـــــــاله دار باشی.
    ویرایش توسط RESPECT : 06-05-2016 در ساعت 04:10 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بفرما لیدر های شمال شرق یه بچه نوب را که راه میدین تو ساید کارت بانکی دوتا دیگه رم پسورداشو داره ادعا هم میکنه!!!
    تازه طرف توی شمال شرق سرور نرمال میخواد لیدری هم بکنه با چند کی گلد!!! برو عامو بنده ی خدا بشین پا درست تو را چه به دژکوب!
    هر سرور که رفتی اکانتت یا مولتی شد یا فارم شد یا تک ده شد این سرور هم که اکانتت گلد ساپرتر شد بازم چیف شدی دیگه روت میشه اصن پست بزاری تو فروم
    1)درباره ی گلد هم بلهههههه از نوبه... مثل تو باید گلد گرفت تا پوله بی زبونا از بین نبری.
    2)اکانت هم دارم نگرانش نباش.
    3)ایمیلی که همیشه روش پلی میدم ایمیل سپهر پسر عموم هستش از اولین سرور این سایت روی ایمیل سپهر بازی میکردم دیگه درباره ایمیل صحبت نکن یکم به فکر مغز پریشونت باش.
    4)الان کجای سرور l1 هستی عزیز؟؟؟؟ مولتی سالت ؟؟؟؟؟ تا دو روز پیش که خوب ادعات میشد چی شد از سرور رفتی ؟؟؟؟
    کجای سرور j3 هستی ؟؟؟ مولتی اکانت افشین ؟؟؟؟؟
    5)اگه من حرف زدن بلدم تو چه هنری داری ؟؟؟ فارم شدن؟؟؟ تک ده شدن؟؟؟؟ مولتی شدن؟؟؟ گلد ساپرتر ؟؟؟
    6)تو نمیخواد نگران دف شمال شرق باشی تو نگران دف اکانت خودت باش که دوباره چیف نشی بعد حالت بد بشه ببرنت بیمارستان.
    از من نصیحت به تو ...
    شما به جای این که زندگی و وقت گران بهای خودتا صرفـــ بازی کردن در دژکوب کنی بهتره به فکر کاری شغلی و حرفه ی بهتری باشی
    چون در این بازی شما مانی عزیز به عنوان یک دوست دارم بهتون نصیحت میکنم که شما در این بازی هیچ استعدادی نداری و به نتیجه ای هم نمیرسی
    دیگه پست های بنده ی حقیری مثل تو را ریپلای نمیکنم فقط خواهشاّ دیگه توی هیچ سروری شمال شرق ریجستر نکن. به فکر عزیزان پیرت باش شاد باشی
    سربـــــــــــلند پیروز و دنبـــــــاله دار باشی.
    لول قوه تخیّلت به شدت بالاس آفرین میگم به تو حداقلش اینه رو هر اکانت برم میلش دارم توام به داستان بافی*هات ادامه بده ایشالا کتاب می*شه به زودی یه چیزی رو فراموش نکن اگه ده*** اکانت من چیف کردن همون روز ده*** اکانت پسر عموت که رو میلش بعضی* میکنی* لوووول اونم چیف شد پس خودتو پسر عموت که چیف شدید در مورد چیف شدن یکی* دیگه صحبت نکنید به حدی نوبید که تا اکانت Green Man چیف شد همرش چنج نامش کردید و فک کردید بقیه خرن نمی*فهمن برو عزیزم برو پی* گولی بازیت اینجا جایی* برا نوبی مثل تو نیست اکانت*ام داری می*دونم اما خو پوشر Big mans حاقل با اسم خودت پوشر نساز

12. تشکر RESPECT تشکر نمود
    پسندیدن RESPECT پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خود ری...را تدبیری نیست دوستان این پسره زئوس کیه با کی کار داره
    به جان خودم اگه کسی به پست های این بنده ی خدا بخنده حلالش نمیکنم
    مدیونین اگه بخندین

14. پسندیدن Annabelle پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

با سلام

به علت لحن بسیار بد کاربران تاپیک تا ساعت 12 شب بستـه میشه.

مدیران بخش بزرگواری بفرمایید تاپیک رو بررسی و پست های نا مناسب رو حذف واعمال قانون بفرمایید.
    لطفا ثبت نام کنید. نوشته اصلی توسط نیکی فیروز کوهی
    تاریک باد
    خانه ی مردی که
    نمی جنگد
    برای زنی که دوستش دارد
    با آگاهی از لطفا ثبت نام کنید. ما را بیکار کنید!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

با سلام

تاپیک مجدد باز میشه لطفا در ارسال پست دقت بیشتری داشته باشید.

با تشکــر
    لطفا ثبت نام کنید. نوشته اصلی توسط نیکی فیروز کوهی
    تاریک باد
    خانه ی مردی که
    نمی جنگد
    برای زنی که دوستش دارد
    با آگاهی از لطفا ثبت نام کنید. ما را بیکار کنید!

صفحه 13 از 25 نخستنخست ... 3111213141523 ... آخرینآخرین