صفحه 70 از 91 نخستنخست ... 2060686970717280 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 904

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور k1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Head_shout نمایش پست ها
    جرا بكم بكم رَآه انداختي ، بكو عزيز ،بكو ببينم جيا ميخاي بكي ،حرف كه زياده به قول خودت

اول اینکه بخوام بگم حرف زیاده. اینجا جاش نیست بگم. اینجا بگم مقاومت میکنی و میزنی زیرش. مهم هم نیست اصلا. فقط چیزایی که مهمتره و اینجا میشه گفت رو میگم. بقیه اش خصوصی بهت میگم که اگه نکته منفی بود جلو بچه ها خراب نشی.

ببین عزیز دلم، من یادم نیست با تو یا هیچ کس دیگه ای قرار مدار کرده باشم سر اینکه بخوام جنوب غرب بزنم یا نزنم. تا جایی که دانش بازی من قد میده، وقتی کسی میاد اینجوری ده میزنه زمین معلومه واسه چی اومده. اونم یکی مثل من. من عشق درگیری و بزن بزن هستم همه میدونن. اگر الان آرومم تنها دلیللیش اینه که انگیزه ای ندارم برای زدن کسی و دلمم نمیاد بازی بچه هایی رو خراب کنم که میدونم بازیشون در حد من نیست. به قول معروف ضعیف کشی نمیکنم. بر خلاف شما که چراغ قرمز گیر میارین میزنین، این کار رو منم بلدم خیلی هم خوب بلدم! اصلا کار سختی نیست
    ترجیح میدم بهم بگن بی عرضه و نوب و فارم و کتک خور، ولی تو سر کسی که میدونم نمیتونه دفاع کنه نزنم. اینم طرز تفکر منه تو بازی. پس هیچ وقت سر سبک بازیم با کسی قرارداد نمیکنم که فلان کار رو بکنم یا نکنم. چون خودم عقل دارم میدونم چه باید بکنم و چه نباید بکنم.
    الان میگی با سند و مدرک حرف میزنی.، لطفا یک مدکری ارائه کن دال بر اینکه میگی قرار کردی با من سر درگیری با جنوب غرب، منم میگم دمت گرم، فقط بگو دقیقا کی همچین قراری با تو یا کس دیگه ای گذاشتم که خودم خبر ندارم؟!
    نکته قابل توجه اینه که تا همین الانم هنوز جنوب غرب رو نزدم! حالا شده آش نخورده و دهن سوخته بزنی میگن هنر نکردی زدی، اون همه همر داری، نزنی اینجوری میگن نامردی!

به قولی:
    با بچه درگیر نشو، چرا که اگه درگیر بشی و بزنی تو سرش ملت میگن خاک برسرش زورش به بچه رسید ، اگه هم نزنی تو سرش میگن خاک بر سرش عرضه زدن تو سر یک الف بچه رو نداشت.

حالا شده حکایت ما! هر سروری میریم تو همین وضعیت گییر میکنیم. همه هم واسه ما شاخ شدن! خدایا توبه

دوم اینکه تا حالا من ندیدم حرکت خاصی کرده باشی تو بازی! حتی 1 دونه هم تو ذهنم نیست. هروقتم میای تو ذهنم همینجوری میای مثل الان. فقط حرفای بیخودی میزنی راجع به بازی. نه اساس داره حرفات نه پایه نه سند نه مدرک. همینجوری میای مینویسی و میری. دیگه این همه سر صدا کردنت نمیدونم از کجاس و برای چیه؟!

چهارم اینکه برای من هی نگو کام کام، اینقد کام بازی کردی، یه پست انگلیسی بزار ببینم چجوری کام بازی کردی لیدر بودی، انگلیسی بنویس منتظرم بخونم

پنجم اینکه وقتی کسی تجربه بازیش زیاد میشه، فهمیده میشه و پخته تر میشه. نه اینکه هی بیاد حرفای بیهوده بزنه.
    AreF

2. تشکر lucifer, WhiteBird, sw team تشکر نمود
    پسندیدن WhiteBird, shoshor, sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شخصيتت معلومه ،من حرفي با أدمايي مثل تو ندارم ،موفق باشي بسر

4. نپسندیدن WhiteBird, sw team نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

شخصيتت معلومه ،من حرفي با أدمايي مثل تو ندارم ،موفق باشي بسر
    چرا خودتو میزنی به اون در؟!! سوال کردم جواب بده

چرا میای حرفی میزنی که نتونی جوابگو باشی؟؟؟

شخصیت من معلومه یا تو؟ خجالت نمیکشی کف فروم اینقدر با حرفای بی اساس به همه تهمت میزنی، خودتو میخوای بزرگ کنی؟؟ که چی؟!

واسه من یکی نمیتونی شامورتی بازی در بیاری داداش. شاید 4 تا نوب و تازه کار بخونن بگن اوه اوه چه آدم خفنیه، ولی من میگم هنوزم همونی که بودی، هیچ فرقی نکردی. .

من کم عیب و ایراد ندارم، خودم همیشه میگم. ولی اینکه اومدی نوشتی من نامردی کردم، چرا جواب ندادی چیکار کردم که نامردی بود

دفعه بعدی خواستی راجع به من حرف بزنی دقت کن چی میگی. اگرم خواستی اتهامی بزنی، مدرک آماده کن که اینجوری کم نیاری.
    AreF

6. تشکر WhiteBird, lucifer, sw team تشکر نمود
    پسندیدن WhiteBird, Mr.majid, shoshor, sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان خواهشا خونسردیتونو حفظ کتید به خاطر این بازی به هم بی احترامی نکنید
    ماشالله همتون مرد شدید این حرفا چیه به هم میزنید
    همتون استادید درش شکی نیست اما قرار نیست چون پلیر خوبی هستید بیایید اینجوری همدیگرو زیر سوال ببرید
    فقط در مورد همین سرور صحبت کنید. اگر قراره اینجوری بهم دیگه بی احترامی کنید تو پی وی برای هم پیام بزارید نه جلوی جمع

8. تشکر WhiteBird, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا سجاد من دو صفحه برای شما فحش نوشتم؟؟؟
    من تا حالا نه به شما و نه به هیچکس دیگه بی احترامی نکردم و نمیکنم
    شما یک نفرو پیدا کن بیاد اینجا بگه مریم بهش حرف زشت زده
    خواهشا چیزیو گردن من نندازید
    اگر مدرکی دارید که من حرف زشت زدم پس بیارید تا ثابت کنید
    در غیر این صورت دیگه این بحث مسخره رو تموم کنید
    درضمن اگر از بچه های الستار به شما فحش دادن من مسئولش نیستم میتونید ازشون علت رو بپرسید شاید دلیل محکمی برای کارشون داشتن
    درضمن دلیلی هم نداره بابت کاری که انجام ندادم عذر بخوام

10. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن Mr.majid, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

پیاماتون هست که میگفتی ایمیل آلستار مال شماس ..

روی اکانت آلستار لاگین میکنین یا نه ؟
    خودتونو جزء تیم آلستار میدونین یا نه ؟
    پس دیگه حرفی توش نمیمونه ..

هرکی کرده شما هم مقصرین دیگه به من ربطی نداره کدومتون بوده ..
    مدرک که زیاده ...
    ادمین اجازه نمیده بذارم ..
    پس سکوت کنین لطفا ..

وقت مدالو افتخارو این چیزا میشه ..آلستار آلستار میکنه ..
    وقت فحش و نوب بازی یه چیز دیگه میشن )
    حوصله حرف زدن ندارم باتون
    هرچی میخواین بگین ..
    جای شما متعلق به پشت سر منه !! فقط میتونید پشت سرم حرف میزنید ..
    بزنید بزنید کنتور نمیندازه !!!
    عجب دورو زمونه ای شده )))
    ویرایش توسط SajjaD MaRiLyN : 05-17-2016 در ساعت 10:19 PM
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بله من از پلیرهای آلستار هستم افتخار هم میکنم که با منصور وحسین و عباس پلی میدم
    چرا به دیگران فحش نمیدن؟؟؟
    شما ببین دلیلش چی بوده؟؟؟
    هرکس هم مسئول کار خودشه مثلا من بی ادبی شمارو به پای تربیت خانوادگیت نمیزارم

13. تشکر sw team تشکر نمود
    پسندیدن Mr.majid, sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
    والا عارف لیدر ش.غ بود از اول سرور ، لزومی نداش نزنه ، ولی انقدر حال دادیم که کتیبه از سایدتون بلند نکردیم
    علی ما رو گرفتی یا خودتو !؟ اکانت kinglands که یه فیدشو زدین ، mr.president هم که معلوم بود وضعیتش ، از رنک 1 تا رسیدن به رنک 18 پاپش یه دونه تغییر نکرد ، bloodlover هم که تا زرد شد دیگه واسه من که این طوری نگو داداش ، طرف یه همر 70کی کپ داش ، الان شده 40 کی ، بعد اومده یه فیدر زده ، کپ mr.president هم والا 4تاش 16 بود 4 تاش 8 نمیدونم اصنت لانچر کیه که انقدر قوی داره لانچ میکنه )) یه لینک بده لطفا که ده 0 کرده باشین حالا اینکه دست تنهایی و انقدر داری به ساید کمک میکنی من تحسین میکنی ، شاید من دیگه دوستت نباشم ، ولی تو هستی کلیم دوست دارم
    نحوه 0 کردن و ده پروندن رو ایشالا مفصل تو 72 ساعت توضیح میدم ، تایمای لانچ من تابلوئه کی هستش ، معمولا هم با کله میزنم تو دیوار تارگتم ، مردونه اون اینسرت بود علی !؟ فاصله اتک اول و آخر 20 ثانیه بود ، خب لامصب اگه نت پا میداد که کنسل میکردم ، نشد دیگه :دی قسمت بود ، من که دیوار میزنم خودم قبل همه میگم !!!

یه سوال ، مردونه تو اتکایی که دادین ، اکانت میثم بیشتر ضرر کرد یا این 3تا تارگت ، انبار خوب بود البته اون وسطا بازم تبریک ، شما بزنین دلمون خوشه باز 4نفر بزن هستن که بازی کنیم ، ولی مردونه بمونین تا تهش ، اصن برد و باخت من مهم نیس ، ولی بمونین ، این بازی جدیدی که میدونم سجاد استارتشو زده، بحث بات رو تو رو خدا علم نکنین که دنباله ش برین رو حذف یکی 2 ماه آخره ، دور هم باشیم ، بازی مهم نیس واندر ما 100 میشه ، دور همیش خوبه )))

پ.ن آموزشی : کراپ لاک بدین معناست ، شما کل گندمزار ها رو میزنی ، پشت بندش ، انبارا و ساختمون اصلی و بازار رو میزنی ، و این عمل بر روی نان کپ انجام میشه معمولا ، که مدافع به دلیل تعدیلی که نمیتونه بزنه و ساختمون هم نمیتونه اپ کنه ، شامل لاست میشه تو اون ده ، انبارا خالی شده ، بعد ظرفیت مثلا شده 800تا ، گندم منفیت هم فرضا بالا 200کی هست ، واسه همین نمیشه منبع فرستاد که بازار رو ساخت ، چون ساختمون ها هست و مثلا پاپ ده 700 هس ، ولی گندم نداره نمیشه ساختمون ساخت تا کراپ اپ نکنی، ( که تو ورژن 4 هیرو رو میتونی بذاری رو تولید گندم که حل بشه گویا :| ) ، که البته بعد از اینکه امکان نوبت ساخت اومد با گلد ، این مشکل تا حدی رفع شد ، ولی این معنی کراپ لاک هست ، وقتی کراپا رو میزنین اونم نه کامل ، میشه کراپ زدن ، نمیشه کراپ لاک ، میشه زدن کراپ

با تشکر
    آرش جان یه رفاقتی باهم داریم و l1 هم خواستم بیام کمکتون که قسمت نشد!
    فرض کن لانچر من بودم انگشت شصت پام لای درز در گیر کرد نشد کل اتکا توی 1ثانیه بره (شوخیه به دل نگیری)r1hc3q27qbipkvmkrmrl.jpg
    وقتی حوصله آدم سر میره و میاد توی سروری که خودش توش نیست و با یه دمپایی که یکی دو کیلو بیشتر کاتا نداره 4تا ویو میچینه بهتر از این نمیشه (البته میشد دونه دونه تارگتارو به یه کاتای مشخصی زد و تعدادشو برای ساختمونای مختلف کم و زیاد کرد که از حوصله من یکی خارجه)
    4 5 تا تارگت توی این یکی 2روز کلا زدم که اکثرا هم موفق بوده (نه پلنری کردم و نه تارگتو من انتخاب کردم! صرفا لانچ با من بوده پس به من ربطی نداره تارگت چی داشته چی نداشته و صرفا به حرفای سجاد استناد کردم که احتمال راست بودنش 90به بالاست) کل اتکا توی همه تارگتا 3ثانیه بیشتر طول نکشیده که اینم به دلیل محدودیت تعداد اتک به صورت همزمانه , والا ویو ما 20 ثانیه بین اتک اول و آخرش فاصله نبود که بریم یه چایی بخوریم بیایم
    اصولا وقتی یه لانچر تصمیم به لانچ میگیره اول پینگ و لاست پاکت و لیتنسی نتشو چک میکنه بعد شروع میکنه به لانچ, زمان ما که توی آی آر اینطوری بوده شاید جدیدا عوض شده

- - - Updated - - -

پینوشت : فیدر زنی کار ناپسندی است به همان اندازه و در خلاف جهت
    دیدیم یکی دوبار اقدام به فیدرزنی کردین منم بدم نیومد از سجاد تارگت بگیرم و یکم سرم مشغول شه و حوصلم سر نره

15. تشکر Head_shout تشکر نمود
    پسندیدن Head_shout پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

باز هم سلام خدمت تک تک عزیزان سرور معلومه که این هنجارشکنی ها و بی احترامی ها هنوز که هنوز هست تموم نشده یه شب نبودیم اونم توی راه بودم بگذریم اولا یه خواهش از مدیر فروم که این تایپک رو فعلا مسدود کنه تا بی احترامی ها بیشتر نشه.
    دوما سجاد جان دوست من وقتی یکی از اعضای خانواده دزدی یا قتل انجام میده کل خانواده رو نمیگیرن و بهشون هر هنگی رو بزنن.
    سوما از عارف و علی میخوام که کل کل تموم بشه هر جا بودید و هر کاری کردید فعلا کی وان هستش اینجا بزنید و با سند که همون لینک هستش بزارید واسه همه و موضوع بیخودی رو مطرح نکنید چون بی فایده هستش میان میخونن و میرن
    چهارم جناب فندک عزیز دل پلن اجرا کردن شما قبول و قابل تحسین اما اکانت یه دفعه قرمز باشه بزنید مهمه
    بعد هم از تمامی دوستان معذرت میخوام اگه یه کم تند صحبت کردم
    G1:gorzii2
    J1:blueboy
    K1:mr.daner
    L1:man.j
    final:No00oBs
    k5:mage darim5x
    ir:man.j
    متضادترین قضیه دنیا اینه که:

حتی کسی که بخواد بفهمه بیشعوره ؛ باید شعور داشته باشه!!

اين ؛ كار رو سخت ميكنه !

17. تشکر Black Rose, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن Black Rose, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

مريم خانوم من نامه هايي كه سجاد ميكه رو ديدم ، بيخيال بحث نكنيد لطفا ، اينجا هم ميبيني من جواب اين دوستان رو ميدم ،جون زور داره ميزنن زيرش بعد ميكن مدرك داري ، حالا ديدين مدرك دارم ، خجالت بكشين ، هنوز هم دارم مدرك ولي نميخاستم بزارم ،مجبوريم كردين ،

این عکس که گذاشتی و ادمین پاک کرد هم هیچ قول و قراری توش دیده نمیشه. این عکس مال اول سروره هنوز همه بودن و کسی حذف نکرده بود. نه متایی بود نه حرفی بود نه هیچی. همون موقع هم قول و قراری نکردم. گفتی فلان و بلان، گفتم بازیتو بکن و منم اگه بخوام جایی رو بزنم حتما میزنم.

اینم از مدرکت، دیدی هیچیی نداری؟ خیلی مونده تو بخوای واسه من ادای بزرگا رو در بیاری گل پسر

در مورد سواد و این چیزایی که گفتی، همینقدر بست باشه که هدشات رو چجوری مینوشتی و فارسی چجوری مینویسی و هنوز به قول خودت البته بعد این همه سال بازی تو کام و آی آر و کتکی که خوردی تو بازی کردنات، یاد نگرفتی چجوری پست فروم ریپلایی کنی
    اگه زبان بلدی، یه پست انگلیسی بزار استفاده کنیم، کار سختی نیست برای کسی که بلده!! بنویس دیگه د بنویس : ) آها کیه که حرف مفت زده؟؟

بیش از حد بهت محل گذاشتم جو گیر شدی باز؟؟
    راست میگی من هیچی نیستم. فعلا که از ترس همه جات تو همه دهکده هات و مولتی هات دفاع کشیدی، خو من که هیچی نیستم، چرا اینقدر دفاع ساختی پس؟ از چی میترسی؟ ترست چیه؟ دردت چیه؟ چرا اینقدر روت فشاره علی جون؟ به کجات فشار اومده؟

میخوای چیزی که تو بازی بدست نیاوردی و نمیتونی بدست بیاری، اینجا بدست بیاری؟ نمیتونی بیخود تلاش نکن. جا اینکارا یکم تو حرف زدنت تجدید نظر کن.

هنوز که نزدمت! بزار بزنم بعد فحش بده والا خوبه بخوام بزنم بهت میگم دارم میام که خوب زورتو جمع کنی! همونطور که همیشه بهت گفتم دارم میام بزنمت 2 بار خودم زدم 0 کردمت، اینم میشه سومیش، میدونی چرا؟ فکر کن ببین چرا این همه تلاش میکنی هیچ وقتم موفق نمیشی، راه داره داداش، یکم دقت میخواد و تفکر بدون خود بزرگ بینی که کلا از این موهبت محروم هستی

من 2 سال ازت بزرگترم و برای همین باید به من احترام بزاری؟؟ من تا حالا 1 بار بهت بی احترامی نکردم، ولی تو کلا در حال توهین و بی ادبی هستی با حرف زدنت، من بخوام روی کسی مثل تو رو کم کنم خوب بلدم باید چیکار کنم. منتهاش هرچیزی به وقتش

بازی من یادت دادم، حالا واسه من شاخ شدی؟ (اینم من گفتم، کنتور نمیندازه دیگه، منم بگم شاید یکم خندیدیم)

حالا بزار بهت بگم پس:
    تو علی هدشات نیستی داداش گلم. اسم کسی رو بزاری رو خودت تبدیل به اون نمیشی! میشی؟
    اون کسی که اسمش رو گذاشتی رو خودت، خودش اندازه تو اینقدر ادعاهای خرکی نمیکرد حداقل یه جوری اداش رو در بیار که روح بنده خدا تو گور نلرزه

والا من موندم تو کار شما ملت! آخه دقیقا رو چه حسابی داری حرفای گنده میزنی؟ که چی بشه؟!!

والا تو به عشق مدال تو این سرور داری جاسوس رومن میزنی تو دیوار خودت!!! جاسوس رومن میکشی!!! واسه اینکه مدال بگیری اونوقت تو شدی بزرگ؟!! کتیبه ها رو بیخودی نگهداشتین دست خودتون، جوری که 3 تا از اکانت هایی که به شدت روشون حساب میکنید، نامه زدن به من که آقا بیا با اکانت ما اینا رو بزن! وقتی سرور تموم شد میگم کدوم اکانت ها بودن. و جواب خودم رو هم عکس میگیرم میزارم همینجا تا بخونی و شرمنده حرف زدنت بشی.

خلاصه بگم، وقتی میخوای حرف بزنی راجع به من حرف نزن کلا، از هیچ نظری هم سطح من نیستی، نه بازی، نه سواد، نه ادب، نه سطح خانوداگی، نه ثروت و نه هیچی! پس با هم سطح خودت حرف بزن تا مجبور نشم هی بیام جمعت کنم از کف فروم. آروم بگیر. یه ذره دفی که داری با 1 همر تموم میشه همش. اینقدر بال بال نزن. فهمیدیم دف داری، باریکلا آفرین. حالا صبر کن تا وقتی که اومدم روت دفاعتو استفاده کنی ببینی چقدر موفق میشی با دفاعت

دیگه هم راجع به من پست نزار. با هرکی میخوای حرف بزنی بزن، ولی اسم منو نیار. از پست بعدی لحنم عوض میشه کلا یه وقت ممکنه همین یه ذره آبروت هم بره پیش بچه ها بی آبرو بشی.
    AreF

19. تشکر shoshor, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, M3nTaL پسندید
صفحه 70 از 91 نخستنخست ... 2060686970717280 ... آخرینآخرین