صفحه 92 از 107 نخستنخست ... 42829091929394102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Team Agilityacc نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

اگه بازی بد هستش واسه همه بد هستش

اگه هم خوبه واسه همه خوبه

کسی تفنگ گذاشته رو سرت می گه باید دژکوب بازی کنی؟
    نه عزیز ، منکه 10 بار گفتم ، این سرور اول و آخرم هست اینجا و به اشتباه اومدم ، تصور میکردم دژکوب مثل نسخه دات کام میمونه و از اونجا که دات کام فیلتر شده بود اومدم اینجا . وگرنه شما درست میگی
    ویرایش توسط MRs : 11-14-2016 در ساعت 02:20 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MRs نمایش پست ها
    به به ، گل بود به سبزه نیز آراسته شد ! سلام به پدرخوانده بزرگ دژکوب !
    اول نظرم و در مورد آقا پژمان بگم ، تنها 2 نفر تو روز صلح افزایش رید قابل توجه داشتن ، یا به عبارت دیگه اون رید معمولشونو حفظ کردن ، اونم اکانت mir و pej بود .
    همین یه دلیل اونو از یکی مثل شما که حداقل داری 20 تا اکانت خودت یا خودی و رید میکنی جدا میکنه ! واسه همون تو اون 2 روز شما 1 میل هم نتونتستی رید کنی ، واسه اینم که تابلو نشه یه چی هم تو پروفایلت نوشتی که فکر کنیم خیلی عزاداری !
    خوب حالا اینکه دیگه از چه شیوه های تقلب دیگری بجز رید دارید و استفاده میکنید خبر ندارم ، دلمم نمیخواد بدونم .

حالا اینکه ناتار میزنم ، اولا هیچ قانون شکنی نکردم ، ناتار جزو بازی و کاملا حلاله ، مثل مال شما مکروه نیست !
    دوم اینکه من از اول که ناتار نمیزدم ، تا روز آزاد شدن کتیبه ها نزدم ، بعد اینکه دیدم لیدر تیم ne هیچ پلنی نداره ، یا به من اعتماد نداره و هیچ پلنی بهم نمیده (فقط دنبال شماره تلفن من بودن و میگفتن بیا تلگرام! ) ، شروع کردم به تمیز کردن کتیبه های شمال شرق واسه بچه های شمال شرق ! همین الانم 3 تا از کتیبه های بزرگ که دست بچه های ne هست و من تمیز کردم براشون.
    پس به نوبه خودم سعی کردم با تیم همکاری کنم و کمکشون کنم ولی باز لیدرها هیچ پلنی ندادن .
    تا آروم آروم این خراب کاریاتونو این قانون شکنیاتونو تو دژکوب دیدم و کلا از تیم و بازیتون زده شدم.
    از اونجاییکه بچه ها اسم پارکینک و آوردن ، شما و بقیه دوستان یا از پارکینگ استفاده میکنین (که این مورد مشکلی نداره اگه واقعا اون طرف یه پلیر باشه ، یعنی یکی بهت کمک کرده ) یا مستقیما از اکانتای دیگتون گندم میگیرین و رید میکنین ( نگو که اینطور نیست چون تو ne زیاد دیدم ! ) .
    پس هیچوقت مشکل گندم ندارید ، همونجور که ایمپریال با 4 تا ده 4 تا همر +400 کی داشت .
    از اونور هم که کتیبه جنگ آموز داشتید یا بهتون تو تیم دادن ،یعنی باز بهت کمک کردن، با این دو مورد فکر نکنم همر ساختن سخت باشه ! درست نمیگم ؟! 
    حالا تو ساید ما با این لیدرهایی که ما داشتیم ، دف بهمون نمیدادن چه برسه کتیبه جنگ آموز !
    حالا با همه این شرایط یعنی اینکه کاملا تنها بودم ، باز به اندازه خودم تلاش کردم و نیرو ساختم ، ولی تارگتی نداشتم که اتک بدم !
    واسه همین شروع کردم به ناتار زدن .

عزیز جان شما مثل من ندیدی ، چون تاحالا تو عمرت دات کام پلی نکردی ، تو دات کام شماها یک هفته هم دووم نمیارید و همون اول بن میشید ، چون اونجا یه آقا پلیس قوی و فعال و عادلی داره که نقش مولتی هانتر رو درست ایفا میکنه و بمحض اینکه یه اکانت از دو جا آنلاین بشه یا دو تا ip واسه یه اکانت استفاده بشه و مهم تر از همه ، وقتی از یه سیستم 2 تا اکانت ران بشه تو یه سرور ! که مطنئنم همتون دیگه 2 تا رو دارید
    سه سوت بن میکنه ، فقط همون 2 تا جانشینتو داری که اینجا اصلا معنی نداره همه به هم پسورد میدن ! نتیجشم که دیدیم ، همر لانچ میشه و طرف اصلا خبر نداره کی بوده و کجا بوده !!!
    ، پس بدون این توتال لیدریت و القابت و مدالات واسه همین جاس ، و دلت به همین خوش باشه که شما هم جای درستی هستی !*

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

تعارف هم نداریم ، خودم یه بار اونجا بن شدم که الان یاد گرفتم مثل آدم بازی کنم ! بالاخره ایرانی هستیم دیگه ! تا زور نباشه ، یاد نمیگیریم

داداش جون اکانت میر اکانت دست گرمیه خود ارمانه که مستقیم خودش تنها داره روش پلی میده واسه دل خودش کاری به سایدو تیم هم نداره کینگ اکانت تیمیشه میر اکانت شخصی وقتایی که اکانت کینگ کاری نداشته باشه یه سر به اون میزنه افتاد؟؟؟هیچکس جز خودشم پسوردشو نداره اکانت دومشه میفهمی؟؟؟ دوم

3. تشکر **1977** تشکر نمود
    نپسندیدن **1977** نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bra نمایش پست ها
    داداش جون اکانت میر اکانت دست گرمیه خود ارمانه که مستقیم خودش تنها داره روش پلی میده واسه دل خودش کاری به سایدو تیم هم نداره کینگ اکانت تیمیشه میر اکانت شخصی وقتایی که اکانت کینگ کاری نداشته باشه یه سر به اون میزنه افتاد؟؟؟هیچکس جز خودشم پسوردشو نداره اکانت دومشه میفهمی؟؟؟ دوم
    واقعا ممنون از اینکه همینجا حرف های منو تایید کردی
    دیگه از این واضح تر ؟!
    حالا کجاس اون مولتی هانتر که این آقارو واسه داشتن 2 تا اکانت رو یه سرور بن کنه ،خدا میدونه ! یا استفاده کردن از 2 تا اکانت رو یه سیستم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pejiii نمایش پست ها
    سلام..ده نان کپ مارو دقیقا بابید روزی صفر شه که از ساعت 2 ظهرتا الان من نه این سرور بلکه سرور ال 1 و ام 1 رو هم نمیتونم باز کنم

اخطار : تعداد درخواست زیاد ip شما باعث اختلال سرور خواهد شد. با توجه به احتمال زیاد استفاده از بات، گزارش عملکرد شما به مولتی هانتر سرور ارسال گردید. دسترسی ip شما به صورت موقت تا چند ساعت محدود خواهد بود.
    (تو این چند ساعت که تموم معلوم نیست کی بشه..نان کپ من صفر میشه..)

این پیغام یعنی چی... ..... همین الان بهم خبر دادن نان کپم زدن..خودمون از 2 بعد از ظهر تا الان نتونستیم بریم رو اکانت

واقعا اینجا چه خبره....اینقدر ظلم در حق اس ای ندیده بودم.ما که مهمون این ساید بودیم..صاحباش که در رفتن.... ولی اکانت من الان6 ساعت لاگین نمیشه.. تبریک میگم بهتون که مولتی هانتر هماهنگ میکنه باهاتون

و کماکان اکانت بسته هست

خوبه یه پلیر سالم که تنهایی اکانت بدون مولتی و پوش و دف ساز میده بالا . ماییم

و سایت اینجوری برخورد میکنه.من سابقه ای پی مشترک و بند شدن تو دژکوب حتی یه بار هم ندارم

اینجوری زحمت یه نفر میتونه یه سایت ضعیف بنام دژکوب به هدر بده . وسلام
    ُسلام
    پژمان جان من برای شما احترام زیادی قائلم
    ولی باور کن بودی هم کاری نمیشد کرد!
    دوستان شما با حذف کردن بیخود و بی جهت((میموندن باز احتمال بردهم نبود بازیه قشنگی میشد))جنوب شرق و خراب کردند!
    امید وارم سرور m1 موفق باشی!
    مرسی از آرمان آرمین سایلنت و دوستانی که تو پلن زحمت کشیدن!
    آرمان برو بخواب داداشم!!! عامل هست و حواسش هست!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خودت الان فهمیدی که داری میگی مولتی اکانتس دیگه ! یا هنوز خودت متوجه این قضییه نشدی**؟!*
    حالا تو اسمشو بزار شخصی و تیمی ! در هرصورت خلاف قوانین اصل این بازیه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خودت الان فهمیدی که داری میگی مولتی اکانتس دیگه ! یا هنوز خودت متوجه این قضییه نشدی**؟!*
    حالا یه ذره ازت تعریف کردن جو نگیرت دوستم
    من با مولتی بازی و اینا مخالفم ولی این چیزیه که اینجا هست زیادم هست تو آی ار هم پارک میکردیم!
    حالا این حرفا چه دردی ازت دوا میکنه؟؟؟
    وایسا ناتارتو بزن!خووب

8. پسندیدن shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خوب اونجا هم ، همین بوده ! فکر کردی هنر کردید ؟! :d
    اینکه پسورد جابجا بشه تو دات کام یعنی مولتی اکانتی ، یعنی بن !
    تو فقط میتونی جانشین 2 تا اکانت بشی ، نمیتونی 2 تا اکانت رو یه سرور داشته باشید به اسم شخصی و تیمی یا پارکینگ یا هر چیز دیگه ای
    واقعا این چیزای ساده رو نمیدونید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    برادر من اینجا میگم اکانت ما بدون مولتی هست
    من حتی تا کتیبه ها پارکینگ نداشتم بدون پوش و این حرفا
    بعد کتیبه ها هم به لطف لیدرا یک اکانت برای دف سازی به ما دادن که دف رو ریختیم رو مرتاض و جاش گندومش رو غارت کردیم!!!((کاملا منطقی و قانونی))
    ***اکانت هم صاحب داره***
    ولی من به این نتیجه رسیدم واقعا بدون مولتی و پوش همر زدن با این حجم و این تعداد پلیر کم و منابع کمی که ناتار میده نمیشه بازی کرد
    شما حساب کن ده همر بدون دف 1/300/000 منفیه بشین تا صبح ناتار بزن(نامه بزن مولتی جان مادرت تولید ناتارو بیار بالا) فایده نداااااااااااره!

خدا شده مثل رونالدینیو ما رو نگاه میکنه پاس و به کس دیگه میده

11. پسندیدن shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اکانت دادن یعنی چی*؟! یعنی پسوورد بهت دادن دیگه !
    خوب تو دات کام با این کار جفتتون بن میشد ، میفهمید یا نه ؟!** )))))))

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اکانت دادن یعنی چی*؟! یعنی پسوورد بهت دادن دیگه !
    خوب تو دات کام با این کار جفتتون بن میشد ، میفهمید یا نه ؟!** )))))))
    یا من فرسی نمینویسم یا شما کلا متوجه نمیشی
    من جانشین اکانت شدم با صاحب اکانت که اون موقع سرور 320 ک دف پیاده 90 ک سواره داشت صحبت کردیم اکانتش قفل شده بود دف ها رو ریخت کتیبه مرتاض من (1/3)کم شد منم از او 1/3 استفاده کردم پارک کردم درک این مطلب برای شما اینقدر سخته؟؟؟
    شما اگه آی آر بازی کردی یادت بیاد اولین بار تو سه دات مازیار و اردشیر این کارو کردن!ساده قانونی و خیلی به کاره این روش

جا فروم نوشتن برو ناتارتو بزن اگه نه تو رو خودم 0 میکنم!

صفحه 92 از 107 نخستنخست ... 42829091929394102 ... آخرینآخرین