صفحه 59 از 107 نخستنخست ... 949575859606169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه دوستان

والا بنده به هیچ عتوان قصد نداشتم و ندارم مثل خیلی از بی کاران فروم نویس در کار ساید های دیگه دخالت کنم سرمون به بازی خودمون گرمه و داریم با بروچ خودمون داریم حال می کنیم اما جابجایی کتیبه اونم به این شکل و اظهار نظر دوستان با عث شده مجبور شم دو خط بنویسم

در مورد کتیبه جابجا شده مرتاض یونیک
    گله ای هم از کسی ندارم هر کسی یه روشی داره من در جایگاه قضاوت نیستم ولی به عنوان لیدر ساید شمال غرب باید عرض کنم
    کتیبه رو با هماهنگی دادان رفت حالا با هر عنوانی دیگه خواهش می کنم به شعور ما تو هین نکنن گرفتاری من بیشتر با کسانی هست که کتیبه رو دادان رفت نه اونی که گرفت اونی که گرفت خوب می خواد بهتر بازی کنه حالا به هر روشی(من تایید نمی کنم ) بلاخره تو بازیه!! اونی که داد ، یقه اونو باید گرفت چرا داده بقیه حرف ها هم قیمت نداره !! درضمن مانی دیشب توچنل ما بود ولی کلا مکالمه من با ایشون کمتر از 3 دقیقه طول کشید . یک کلمه هم حرفی از مرتاض نشد .مگه حرفی هم میشه زد !!کتیبه رو دادان رفته طلب کار هم هستن !خوبه ادم تکلیفش با خودش معلوم باشه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت دوستان عزیز و پلیرهای گرامی در مورد سرور ال وان که بحث شد همین قضیه سر جنگ کوچیک به وجود اومد که طرف به اس دبلیو و اکانت بنده نامه زد و من چون با اس دبلیو متا بودم مشورتی انجام دادیم و مخالف قضیه بودیم ولی چون طرف به چند بازیکن نامه زده بود و یکی از بچه های ان دبلیو هم تک هیرو زده بود کتیبه رو و من با نوید هم تلفنی صحبت کردم و قضیه رو توضیح دادم و اکانت ان دبلیو حاضر به بک دادن نبود و و کاری نمی شد کرد و نه زدیمش و نه هیچ ولی دیگه داخل بازی کاری نکردیم باهاش در مورد گرزی خفت کردنم که از سرور ال وان واسه سجاد گفتن هیچ چیز واسه ساید شمال غرب مشکل نبود ما هم گرزی داشتیم و میتونستیم خفت کنیم ولی نکردیم و همه چیز دوستانه تموم شد و بحثی در مورد این دو تا سرور دیگه نیست و از کسی ارائه نشه که فروم داره به بیراهه کشیده میشه

پی نوشت : کلا کتیبه تک هیرو زدن مشکل داره - حالا چه با هماهنگی - چه کثیف بازی و چه خریدن کتیبه !!!
    تبصره : راستی طرفی که تک هیرو میزنه همین کارو با خودش انجام بدن چی میشه ؟؟؟
    یه نکته نامفهوم ( آبجی مریم ) : مالت رو بچسب همسایه رو دزد نکن مبهمه - و اینکه کثیف بازی شده آرمان درسته واسه یه چند نفر آرمانه ولی واسه بقیه چیزی جز بازی کثیف و دور از قوانین موجود هستش .

با تشکر

MoStafa
    G1:gorzii2
    J1:blueboy
    K1:mr.daner
    L1:man.j
    final:No00oBs
    k5:mage darim5x
    ir:man.j
    متضادترین قضیه دنیا اینه که:

حتی کسی که بخواد بفهمه بیشعوره ؛ باید شعور داشته باشه!!

اين ؛ كار رو سخت ميكنه !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    موندم یه سری چجوری و با چه رویی میان اینجا میگن اکانت ما و اکانت شما مشخص میکنه کی نوبه
    داداش یکی مثل ما 4کی گلد هم مصرف نکرده یکی مثل شما 100 کی 100 کی گلد میخره تهش هم برا گرفتن مدال اتحاد برنده و غیره دست به دامان بقیه میشه یا به پولش متوسل میشه، هر وقت تونستی با گلد خودت بیای بازی کنی و از اینو اون گلد نگیری بیا بگو من شاخم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به دوست عزیزم مصطفی
    خوبی برادر؟؟
    مصطفی جان فکر میکنم هر کس منو نشناسه شما دیگه خیلی خوب منو میشناسی
    اگر چیزی در مورد کثیف بازی و آرمان شدنش گفتم خیلی بیراه نبوده دیگه کمتر کسیو میشه پیدا کرد که صادقانه بازی کنه
    جدیدا هم مد شده تا میگی چرا فلان کارو کردی میگن اول اون نامردی کرد باید جوابشو با نامردی میدادیم مثل اتفاقی که تو سرور j1افتاد

مجتبی ماتریکس عزیز خوبی؟؟؟؟
    سرور جدید هم رحیستر میکنید شما؟؟؟
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بله مرتاض بزرگ sw رو nw زد از تاب که مشخصه
    می ارزید زدنش تبریک به nw اگه عکسی لینکی هست قرار دهید
    ممنون

6. تشکر purya تشکر نمود
    پسندیدن purya پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Anti_Wizard نمایش پست ها
    بله مرتاض بزرگ sw رو nw زد از تاب که مشخصه
    می ارزید زدنش تبریک به nw اگه عکسی لینکی هست قرار دهید
    ممنون
    دقیقا....
    دوستان دفاع کننده و مهاجم لینک بدین لطفااااااا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود خدمت دوستان

1
    on pesare.jpg
    2
    ariobarzan.jpg
    3
    mad king.jpg
    4
    bideli.jpg
    5
    box.jpg

پ.ن:با تشکر از دوستانی که همر در اختیار ساید قرار دادن
    پ.ن:البته همه همرها تو کتیبه زدن استفاده شده بودن و دیگه ارزشی نداشتن و با 3 تا توله همر مرتاض بزرگ بلند شد

ارادتـــــــــــــ نوید لول:دی
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها
    درود خدمت دوستان

1
    on pesare.jpg
    2
    ariobarzan.jpg
    3
    mad king.jpg
    4
    bideli.jpg
    5
    box.jpg

پ.ن:با تشکر از دوستانی که همر در اختیار ساید قرار دادن
    پ.ن:البته همه همرها تو کتیبه زدن استفاده شده بودن و دیگه ارزشی نداشتن و با 3 تا توله همر مرتاض بزرگ بلند شد

ارادتـــــــــــــ نوید لول:دی

سلام و درود بیکران خدمت دوستان عزیزم

اول از همه بابت اینکه سرور داره داغتر و جذابتر میشه خوشحالم . تبریک به مدافع و تبریک به مهاجمین . کتیبه هم مبارک ساید اندبلیو . اینجور کتیبه زدن لذتش بیشتره همه بچه های سرور هم بیشتر حالشو میبرن .

اتک های ساید اندبلیو باعث شد چند تا نکته رو یادم بیاد و بد نیست بازگو بشه. اما پست بنده جهت زیر سوال بردن شخص خاصی نیست و کلی هست.

معمولا پلنر ها دنبال این موضوع هستند که با کمترین لاست از طرف خودی بیشترین لاست رو از حریف بگیرن و مهترین هدف اینه که به تارگت مورد نظر دست پیدا کنن حالا یا کتیبه یا صفر کردن کپ نانکپ یا صفر کردن واندر یا هر چیز دیگه ای . با این تفاسیر لینک بالا سراسر اشتباه تو پلن هستش چرا که با فلسفه کمترین لاست از خودی و بیشترین لاست از حریف منافات داره . (بازم میگم پلنر حتما چیزی رو دیده که ما نمیبینیم )

با کمی توجه به نوع دفاع مدافع متوجه میشید که مدافع از داشتن دفاع اختصاصی برای مقابله با سواره نظام بشدت رنج میبره . عدم رعایت تناسب نیروی دفاعی سواره نظام و پیاده نظام مشهوده . شاید دوستان بگن سرباز پیاده نیروی مناسبی هم برابر پیاده و هم سواره اس ، درسته اما نیروی دفاعی تخصصی سواره نظام نیست . بگذریم . بهترین همری که میتونه روی این چینش دفاعی وحشتناک دفاع رو جارو کنه همر رومن هست . خب دوستان میگن مسلمه همر رومن همواره از قویترین همر هاست حتی اگر استعدادشون کمتر نسبت به همر های توتن باشه اما پوینتی نزدیک به همر های توتن دارن . اما موضوع چیز دیگریست . همر های رومن بعلت داشتن سواره نظام خیلی قوی و همچنین بعلت داشتنه آبشخور استعدادشون خیلی بهتر نسبت به شوالیه توتن یا شوالیه گول بالا میاد به همین منظور بهترین همر برایه اتک به مدافع لینک بالا همر رومن هست . بگذریم برگردیم به لینک های بالا .
    همر اول اومده خورده و لینک هم نگرفته یعنی پوینتش خیلی پایین بوده دیوار رو هم صفر نکرده همر دوم و سوم هم خورده که تقریبا همر سوم بطور کامل دیوار شده ، هیرو هم که سکته زده چون نود درصد به بالا نیرو های تحت امرش پر پر شدن .
    با احتساب به نیروی مدافع تو اتک دوم با همر اول تو اتک اول تقریبا البته تقریبا میشه مقدار دفاع رو بدست آورد .

http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/warsi...U#u4229,51996U
    البته روش محاسبه بطور قطعی درست نیست اما شبیه سازی هست دیگه . از رویه لاست اتک و جمعش با مقدار دفاعی که تو اتک دوم مشخص هست میشه تخمین زد که دفاع چقدر هستش .
    تقریبا دفاع به این مقدار هست :
    http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/warsi...U#u4600,57000U
    معمولا که نه اما قانونا همر بزرگتر جلو میره . طبق سواره نظامی که همر بیدلی داره که 52 کی هست حدودا باید 70 کی شمشیر زن هم داشته باشه اگر و اگر این همر به همراه دو کی رم میخورد به این دفاع ببینید چجور دف رو رنده میکرد . و سه تا همر سالم میموند مطمئنا اگر همر بیدلی جی بی جی اس رو همواره روشن نگه داره دو تا سواره و دو تا پیاده میده بیرون اما سه تا همر دیگه حتی اگر جی بی جی اس شون روشن نباشه سه تا سواره سه تا پیاده میده بیرون هر جور حساب کنیم بصرفه بود که همر بزرگتر جلوتر میخورد . مگر اینکه پلنر دلایل خاص خودشون رو داشته باشن که حتما دارن . این به این دلیل نبود که پلنر زیر سوال بره فقط برایه این بود که اهمیت تقدم و تاخر خوردن همرها نشون داده بشه بود .
    مدافع هم خوشحال باشه که به هیچ عنوان نمیتونست بهتر از این پوینت بگیره .

باز هم میگم این پست جهت تبادل اطلاعات فنی بود نه موضع گیری خاص روی شخصی .
    خدایی انقدر به همدیگه گیر الکی دادیم ترسیدم کسی شاکی شه و درگیری لفظی تو فروم ایجاد شه . خب چکار کنم.

ناصر بلک استورم
    یا حق
    ویرایش توسط St0rm : 09-24-2016 در ساعت 11:57 AM
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط St0rm نمایش پست ها
    سلام و درود بیکران خدمت دوستان عزیزم

اول از همه بابت اینکه سرور داره داغتر و جذابتر میشه خوشحالم . تبریک به مدافع و تبریک به مهاجمین . کتیبه هم مبارک ساید اندبلیو . اینجور کتیبه زدن لذتش بیشتره همه بچه های سرور هم بیشتر حالشو میبرن .

اتک های ساید اندبلیو باعث شد چند تا نکته رو یادم بیاد و بد نیست بازگو بشه. اما پست بنده جهت زیر سوال بردن شخص خاصی نیست و کلی هست.

معمولا پلنر ها دنبال این موضوع هستند که با کمترین لاست از طرف خودی بیشترین لاست رو از حریف بگیرن و مهترین هدف اینه که به تارگت مورد نظر دست پیدا کنن حالا یا کتیبه یا صفر کردن کپ نانکپ یا صفر کردن واندر یا هر چیز دیگه ای . با این تفاسیر لینک بالا سراسر اشتباه تو پلن هستش چرا که با فلسفه کمترین لاست از خودی و بیشترین لاست از حریف منافات داره . (بازم میگم پلنر حتما چیزی رو دیده که ما نمیبینیم )

با کمی توجه به نوع دفاع مدافع متوجه میشید که مدافع از داشتن دفاع اختصاصی برای مقابله با سواره نظام بشدت رنج میبره . عدم رعایت تناسب نیروی دفاعی سواره نظام و پیاده نظام مشهوده . شاید دوستان بگن سرباز پیاده نیروی مناسبی هم برابر پیاده و هم سواره اس ، درسته اما نیروی دفاعی تخصصی سواره نظام نیست . بگذریم . بهترین همری که میتونه روی این چینش دفاعی وحشتناک دفاع رو جارو کنه همر رومن هست . خب دوستان میگن مسلمه همر رومن همواره از قویترین همر هاست حتی اگر استعدادشون کمتر نسبت به همر های توتن باشه اما پوینتی نزدیک به همر های توتن دارن . اما موضوع چیز دیگریست . همر های رومن بعلت داشتن سواره نظام خیلی قوی و همچنین بعلت داشتنه آبشخور استعدادشون خیلی بهتر نسبت به شوالیه توتن یا شوالیه گول بالا میاد به همین منظور بهترین همر برایه اتک به مدافع لینک بالا همر رومن هست . بگذریم برگردیم به لینک های بالا .
    همر اول اومده خورده و لینک هم نگرفته یعنی پوینتش خیلی پایین بوده دیوار رو هم صفر نکرده همر دوم و سوم هم خورده که تقریبا همر سوم بطور کامل دیوار شده ، هیرو هم که سکته زده چون نود درصد به بالا نیرو های تحت امرش پر پر شدن .
    با احتساب به نیروی مدافع تو اتک دوم با همر اول تو اتک اول تقریبا البته تقریبا میشه مقدار دفاع رو بدست آورد .

http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/warsi...U#u4229,51996U
    البته روش محاسبه بطور قطعی درست نیست اما شبیه سازی هست دیگه . از رویه لاست اتک و جمعش با مقدار دفاعی که تو اتک دوم مشخص هست میشه تخمین زد که دفاع چقدر هستش .
    تقریبا دفاع به این مقدار هست :
    معمولا که نه اما قانونا همر بزرگتر جلو میره . طبق سواره نظامی که همر بیدلی داره که 52 کی هست حدودا باید 70 کی شمشیر زن هم داشته باشه اگر و اگر این همر به همراه دو کی رم میخورد به این دفاع ببینید چجور دف رو رنده میکرد . و سه تا همر سالم میموند مطمئنا اگر همر بیدلی جی بی جی اس رو همواره روشن نگه داره دو تا سواره و دو تا پیاده میده بیرون اما سه تا همر دیگه حتی اگر جی بی جی اس شون روشن نباشه سه تا سواره سه تا پیاده میده بیرون هر جور حساب کنیم بصرفه بود که همر بزرگتر جلوتر میخورد . مگر اینکه پلنر دلایل خاص خودشون رو داشته باشن که حتما دارن . این به این دلیل نبود که پلنر زیر سوال بره فقط برایه این بود که اهمیت تقدم و تاخر خوردن همرها نشون داده بشه بود .
    مدافع هم خوشحال باشه که به هیچ عنوان نمیتونست بهتر از این پوینت بگیره .

باز هم میگم این پست جهت تبادل اطلاعات فنی بود نه موضع گیری خاص روی شخصی .
    خدایی انقدر به همدیگه گیر الکی دادیم ترسیدم کسی شاکی شه و درگیری لفظی تو فروم ایجاد شه . خب چکار کنم.

ناصر بلک استورم
    یا حق

من این احتمال رو میدم همرهایی که اول خورده از اکانتایی بوده که پلیرشون رو از دست دادن- یه لیدر حتما به این هم فکر میکنه که چه کسانی تا اند گیم باقی میمونن و میشه روی همراشون در زمان واندر حساب کرد و از اونطرف چه همرایی بدون پلیر مونده و نمیشه روشون حسابی کرد

11. تشکر No00oBs, l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, HoseynO_o, No00oBs, l0l:D پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    من این احتمال رو میدم همرهایی که اول خورده از اکانتایی بوده که پلیرشون رو از دست دادن- یه لیدر حتما به این هم فکر میکنه که چه کسانی تا اند گیم باقی میمونن و میشه روی همراشون در زمان واندر حساب کرد و از اونطرف چه همرایی بدون پلیر مونده و نمیشه روشون حسابی کرد
    سلام دوستان اولش بگم تو سرور نيستم ولي خوب ديگه نويد رفيقمونه ديگه
    در تكميل تحليل دوستان مطمئنا كه اون همرها پلير نداشتن و حتي اگرم در نظر بگيريم كه پلير داشتن بايد توجه داشت كه همر رومن خيلي سخت خيلي سخت بالا مياد و وقتي ميشه همر گرزي براش جلو زن كرد كه لاست نده پس چه بهتر كه جلو زن گرزي باشه كه مشخصا اين همراي توتن خيلي كارايي ندارن چون تو اين سرور برا همر 30 كي گرزي جز جلو زن كارايي ديگه اي نداره اينم در نظر داشته باشيد كه نتيجه كار خيلي خوب بوده و كتيبه مرتاض بزرگ و كلي دف از يه سايد پريده

13. تشکر No00oBs, l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن No00oBs, l0l:D پسندید
صفحه 59 از 107 نخستنخست ... 949575859606169 ... آخرینآخرین