صفحه 31 از 75 نخستنخست ... 21293031323341 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    گلم اگه حرفم درست نبود در مورد عصبی بودن و فونت پست گذاشتنت و روالت اینجوری بود الان فونتش رو عوض نمیکردی ! چه خبرا ؟ میخوای باهم سوت بزنیم ؟!!...
    :دی

مانی جان شما لیدر سایدی ، نیازی نیست جواب دوال جماعت رو بدی :دی
    الان فشار اومده . اومدن تخلیه کف فروم .
    شما جواب نده . ما اینجا کف خواب فرومیم . میایم جواب میدیم . شاید خدا خواست و شدیم تارگت فرومی . رنک دف گرفتیم

رفع اسپم :
    Capture.JPG

پ ن : احسان میشه یه خورده پوش کنی منو ؟
    ویرایش توسط M3nTaL : 03-12-2016 در ساعت 10:39 PM دلیل: غلط املایی :))

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

شیر مریضه ، اما شیر همیشه شیره! با دم شیر بازی نکنین!

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    سلام به شایان عزیز
    امیدوارم در سلامت کامل باشین .
    درود سجاد جان

ممنون از احوالپرسی، شکر خدا نفسی میاد
    نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN
    بحث بین شما و خانم آویشن به کنار فقط خواستم بهتون بگم آویش تنها کسی بود که واسه اومدن به ساید جنوب غرب نیازی به جا کردن خودش نداشت .
    ایشون حی بعد سرور فینال یک سرور ثبت نام کردن ساید se که به خاطر عقده لیدر بودن بعضیا مجبور شد حذف کنه .
    (من خودم توی جلسه انتخاب شوراتون بودم )
    هر کس دیگه ای جای ایشون بود دیگه توی اون ساید بازی نمیکرد .

خیلیا بودن اعم از پلیرهای nw که میخواستن بیان زیر پرچم جنوب غرب .اما تیم ما نمیذاشت.
    روک بهتون بگم غیر خودی توی ساید میدیدیم عین فینال کاتا میکردیم )
    شورامون؟؟؟؟ مگه من جنوب شرق بازی میکنم؟ مگه من اصلا دیگه بازی میکنم؟ یه اکانت دارم واسه سرگرمی و تست کردن یه سری ایده ها که اونم توی شمال غربه! اتفاقا چند بار اوایل به اکانت ما نامه زدن رای گیریه من نرفتم! البته بندگان خدا تا 10 روز پیش هم نمیدونستن این اکانتی که هی میان جانشین میشن بازرسی میکنن برنامه بهش میدن که چه جوری بازی کنه منم! دیگه کتیبه بهم نمیدادن مجبور شدم خودمو معرفی کنم!

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN

و اگر آوا توی جنوب غرب بازی میکنه به خاطر اینه که ما خواستیم و نیازی به جا کردن خودش نداره

موفق باشید
    دستتون درد نکنه ملکه جنوب شرق رو یه جا جا دادین.

اما بعد

سجاد جان متاسفانه دوشیزه آویشن فرافکنی میکنن و در مورد چیزهایی گه اطلاع ندارن صحبت میکنن و بر ندونسته های خودشون پافشاری دارن

مثلا اینجا:
    نقل قول نوشته اصلی توسط AviShaN
    من واندر رو دقیقا بعد از حذف شما چیف کردم و یک ساعت دستم بود!
    خوب خواهر من، من 5بار به شما نامه دادم بیا چیف کن، بعد گذاشتی حذف بشه بعد که همه فهمیدن واندر خالیه اومدی چیف کردی؟

میتونم هدفت رو بدونم؟ شما میخواستی واندر داشته باشی چرا نیومدی معماری رو ببری؟

هدفی غیر از تخریب و ترور اکانت ما اگه نداشتی میومدی از رو اکانت ما راز و واندر رو میبردی؟

هی من نمیخوام کالبد شکافی کنم هی ادامه میدی خواهر من.

نقل قول نوشته اصلی توسط AviShaN
    ممنون برادر! اما شما اگه برادر من بودید سرور نرمالی که اومدم اون همه زحمت کشیدم و اون همه پشت من حرف زدن و ویس رکورد فحشایی که پشتم دادند رو می شنیدید یه عکس و العملی نشون می دادید!
    بنده فقط یه بار توی گارنا اومدم و به قدری همه توی گارنا فحاشی کردن به هم الان بیش از 5ماه هست که کلا گارنا رو منهدم کردم هم از لپ تاپ هم سیستم خونـه.

حالا که کار به اینجا رسید بذار قشنگ هم شما هم همه کسانی که توی فینال بودن رو روشن کنم

شما باعث تمام مشکلات و دودستگیها توی جنوب شرق بودی

از ادمین محترم خواهش میکنم یه تاپیک ویژه سرور فینال گذشته ایجاد کنن تا ادامه این مطالب که مربوط به این تاپیک نمیشه رو اونجا ادامه بدم @BariSH_N

تا روسیاه شود هر که در او غش باشد

سربلنـد،پیروز ودنباله دار باشید.
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M o s T a F a نمایش پست ها
    ببین میزان فشاری که اومده از تغییر سبک پست دادن مشخص میشه : ) من از اول سرور همینطوری و با همین سبک پست دادم، اما شما چرا یه دفعه از شخصیت بلوط دانا وارد فاز شوخی و طنز شدی ؟؟ : )))

ببین متاسفانه مشکل این هست که ما شما رو بع عنوان لیدر نمیشناختیم : ) اما به عنوان رفیق علی کینگ اس ای میشناختیم و اگه به احترام علی نبود خیلی از مسائلی که پشت تلفن اعلام میکردی و دیدگاه 180 درجه متفاوت نسبت با چیزهایی که تو فروم میگی رو اینجا میذاشتم با آدرس و سند دقیق که یک مقدار در مورد شخصیت شما شفاف سازی بشه.

بحث فروم آی آر رو کردی، اون وقتی بود که لیدر یک ساید شناسنامه داشت و به رسمیت میشناختنش، این اجنبی از بحث این سرور و شماست : ) سابقه من هم در فروم آی آر به عنوان مدیر فروم و عضو تیم ساپورت مشخصه، آرشیو گوگل رجوع کن.

اما جمله تاثیر گذار این قسمت " اینجا لیدرها صرفا هماهنگ کننده هستند و کلیه تصمیم ها با خرد جمعی گرفته میشه " : )))
    پس دیگه به اون لیدر نمیگن، شما مدیر روابط عمومی هستی نهایتا : )

پ.ن: سجاد مرلین اسم اکانتت رو نمیگی ؟ میخوای تضمین بدم که حداقل با کپت کاری نداشته باشیم بعد بگی ؟ زشته به خدا : )

پ.ن: یا رب روا مدار گدا معتبر شود ....
    سلام.یه توضیح مفصل نوشتم بعد دیدم دلیلی نداره همشو بگم تا چیزیو ثابت کنیم.نیاز نداریم برای اثباتش.مانی و حرفش و شخصیتش مهم اینه برای سایدش چقدر ارزش داشته باشه وگرنه اینکه به ساز شما نرقصه یا به ساز هرکس دیگه معلومه تعریف ازش نمیشه و مهم هم نیست مهم ساید ش ش بوده و هست و خواهد بود.

خلاصه فقط یه دلیل میارم از دید خودم درباره اینکه این تصمیم بهترین تصمیم برای ش ش بود و اونم اینه که متحدی با ج غ باعث شد ساید ش ش یک دست بمونه و دو دسته نشه.اگه مانی انتخاب دیگه ای میکرد حتما ساید دو دسته میشد و تنها کسایی که ضرر میکردن پلیرهای ش ش بودن.اگه تصمیم ش ش برعکس بود مانی میشد بهترین لیدر دنیا و بهترین تصمیم هم گرفته بود اره؟

پ.ن:ما هم راند 5 اسپید 3 به 1 پلی دادیم و از اول سرور تا انتهای سرور هم هر تایمش با یکی تو جنگ بودیم.اخرش هم 100 کردیم.جدا از نتیجه اما این همه کولی بازی درنیاوردیم که الان شما سر یه تصمیم که کاملا درست هم بوده ویه ساید با یکی دیگه متحد شده داری در میاری.واقعا عجیبه این رفتار.

4. تشکر GREEN MAN, partizan تشکر نمود
    پسندیدن GREEN MAN, partizan پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    من هی میگم کسایی که نمیتونن عین مرد روی حرفشون بایستن پست نذارن شما باز میای پست میزاری.
    هر موقع تونستی به دوست چند سالت نارو نزنی بعد بیا پست بزار ..

اینطور که بوش میاد این سرور اگر خوردین میخواین بیاین بگین پلیر 1x بودین حتما ؟؟
    جواب کسایی که معنی نامردیه رو نمیفهمن خاموشیست
    شما راحت باش

6. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن fereidoon, lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    مانی جان چند تا سرور تموم کردی البته اینجا نه ir. ???

مصطفی دوال شده :|

متا رو در دو حالت میبندن :
    1- حریف تیم مقابل نشی
    2- در حالتی که سرور برابر باشه

اینجا کدومه خوب از جلوزنای عزیز میپرسم ؟

اون دوستی که گفت جمعی تصمیم میگیریم :| آیا پلنر کشکه ؟؟

اسپم : ادمین پیداش نیست :|

آنتی ادمین :Untitled.jpg
    ویرایش توسط MOD S^À^W : 03-13-2016 در ساعت 06:05 PM دلیل: لطفا ادب رعایت کنین دوستان. با تشکر

8. نپسندیدن MOD S^À^W نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط potentate نمایش پست ها

خلاصه فقط یه دلیل میارم از دید خودم درباره اینکه این تصمیم بهترین تصمیم برای ش ش بود و اونم اینه که متحدی با ج غ باعث شد ساید ش ش یک دست بمونه و دو دسته نشه.اگه مانی انتخاب دیگه ای میکرد حتما ساید دو دسته میشد و تنها کسایی که ضرر میکردن پلیرهای ش ش بودن.اگه تصمیم ش ش برعکس بود مانی میشد بهترین لیدر دنیا و بهترین تصمیم هم گرفته بود اره؟

پ.ن: اما این همه کولی بازی درنیاوردیم که الان شما سر یه تصمیم که کاملا درست هم بوده ویه ساید با یکی دیگه متحد شده داری در میاری.واقعا عجیبه این رفتار.
    سلام، فقط این 2 قسمت رو جواب میدم بهت،

اولا شما یه لحظه استاپ کن، ته نقشه رو ببین ! تمام این هماهنگی و انسجام و دو دسته نشدن برای چی هست ؟ برای اینکه ساید شما واندر 100 کنه نه چیز دیگه ! آره اگه هدف شما مثلا گرفتن رنک 1 غارت هفته باشه، پس انسجام به هر قیمتی به دردتون میخوره، اما انسجامی که به معنی تسلیم و دست بالای سر گرفتن باشه چه سودی داره براتون که بهترین تصمیم بوده ؟؟؟ : ))) لابد sw اگه 1% 1% بتونه با جلوزن کردن شما se رو بزنه میذاره بعد میگه بله تشریف بیارید واندرتون رو 100 کنید آره ؟؟؟ : )))) آره هر موقع 2 2 تا شد 5 تا، اینم میشه.

دوما این شما بودید که هی اومدید جو دادید که آی ایها الناس ما مستقل هستیم و ما زیر پرچم و دست به سینه نیستیم و .... ، بعد اومدید میگید از اول متا بودید : )) این بود که باید جوابتون رو میدادیم که فکر نکنید گوش های ما سایزش از شما متفاوت هست. متا که چه عرض کنم، به این نمیشه گفت متا،

باید گفت :

زیر دست شدن ne برای sw را رسما اعلام میکنیم
    : ))

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Smile

با سلام خدمت همه دوستان عزیز.
    اول باید بگم اینجا یک بازی هست برای سرگرمی و لذت بردن همچنین در محیط واقعی میتونیم بهترین دوستها کنار هم باشیم . پس اولین خواهش اینکه احترام همو داشته باشیم.
    دوم اینکه اقا مصطفی از بزرگان و ادمینهای T r a v i a n.iR و یکی از ماهر ترین پلنرهای این بازی هستش. همینطور من افتخار میکنم چند سروری در کنارش بودم.
    پس اختیار ۱۰۰ درصد در SE داره و حرف مصطفی حرف کل SE هست . ازتون خواهش میکنم احترام کسانی که در موردشون اطلاعات کامل نداریمو داشته باشیم
    اینو برای ۴ ساید عرض میکنم خدمتتون اول هم بازیکنهای خودمون لطفا.
    سوم تمام بازیکنان این سرور که در SE بازی میکنن مثل اقا فریدون هومن و وحید پومز . علیرضا بنیتو .نیما گاد کیل می . ارمان گانز . سهیل هانیبال عزیز. علی21. امید گیو . مجید ایکس هکتور و... خیلی از دوستان دیگه که حد اقل با همشون بالای ۶ سال رفاقت دارم و رو سرشون قسم میخورم و منت سرم گزاشتن اومدن رفیقشون تنها نباشه همه از اساتید و همشون اختیار تام دارن. حالا لطف کردن منو توتال گذاشتن دیگه ما رو خجالت ندین پیششون.
    و در اخر من چاکر همتون تو واقعیت هستم . کل کل و کری جزی از این بازی هستش اما در حدی که غرور کسی نشکنه .
    خادم جنوب شرق
    Ali
    ویرایش توسط َAli_KinG_sE : 03-13-2016 در ساعت 01:16 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

ما که داریم میخندیم ) خالا شما بگو با سفسطه میخوای به چی برسی بیشتر بخندیم
    ارزش رفاقت بیشتر از این حرفاست لازم باشه خود من با همر رومن واسه دوستای عزیز ش.ش اینسرت میزنم چه برسه ...
    تصمیم دو تا ساید و لیدر های متا برای 100کردن واندر هیچ ربطی به شما و ساید ج.ش نداره

پ.ن : 6سرور عضو تیم ساپورت سرور اسپید بودیم , فکر نمیکردیم عضو تیم ساپورت بودن افتخار باشه اومدی با افتخار اعلام کردی عضو تیم ساپورتی )
    پ . ن2:بازم میخندیم
    ویرایش توسط Shaniz : 03-13-2016 در ساعت 01:11 AM دلیل: بازم میخندیم
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

12. تشکر GREEN MAN, M3nTaL, SajjaD MaRiLyN تشکر نمود
    نپسندیدن fereidoon, V A H ! D نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام، [/color]: ))
    آقا مصطفی به سوال دارم ازتون . چرا اینقدر واست مهمه این متای شمال شرق و جنوب غرب ؟
    چیش سنگینه واسه شما که ایقدر تلاش میکنین که ثابت کنین زیر پرچمیم ؟
    فینال هم همین بحث ها رو راه انداختن . میتونی یه تحقیق بکنی و ببینی هیچ چیزی عوض نشد و متای شمال و جنوب واندر رو 100 کرد .
    الان دوباره همون روش رو دارین پی میگیرین که تهش به چی برسین ؟!
    اگه این کار جواب میداد که واسه فینال باید جواب میداد دیگه ! )
    ببین پلیری که واسه لیدرش اکانت رو حاضره حذف کنه ، سر داستان هایی مثل زیر پرچم شدن و جلو زن بودن ، پشت لیدر رو خالی نمیکنه .
    یه خواهشی ازت دارم . سعی کن با این متای شمال شرق و جنوب غرب کنار بیایی و بپذیری .
    شما نگران ساید ما نباش . فوق فوقش اینکه ما میریم تو در و دیوار . جنوب میاد 100 میکنه .نگران ما نباش .
    در مورد سایدت صحبت کن . پلن زدین بیا لینک بزار . ما جلو زن های فارم هم ببینیم و یاد بگیریم و تجربه بشه واسمون

کل کل و کری جزی از این بازی هستش اما در حدی که غرور کسی نشکنه
    خیلی ممنون از علی آقا

14. تشکر GREEN MAN تشکر نمود
    پسندیدن GREEN MAN پسندید
    نپسندیدن Glory OF Roman نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام، فقط این 2 قسمت رو جواب میدم بهت،

اولا شما یه لحظه استاپ کن، ته نقشه رو ببین ! تمام این هماهنگی و انسجام و دو دسته نشدن برای چی هست ؟ برای اینکه ساید شما واندر 100 کنه نه چیز دیگه ! آره اگه هدف شما مثلا گرفتن رنک 1 غارت هفته باشه، پس انسجام به هر قیمتی به دردتون میخوره، اما انسجامی که به معنی تسلیم و دست بالای سر گرفتن باشه چه سودی داره براتون که بهترین تصمیم بوده ؟؟؟ : ))) لابد sw اگه 1% 1% بتونه با جلوزن کردن شما se رو بزنه میذاره بعد میگه بله تشریف بیارید واندرتون رو 100 کنید آره ؟؟؟ : )))) آره هر موقع 2 2 تا شد 5 تا، اینم میشه.

دوما این شما بودید که هی اومدید جو دادید که آی ایها الناس ما مستقل هستیم و ما زیر پرچم و دست به سینه نیستیم و .... ، بعد اومدید میگید از اول متا بودید : )) این بود که باید جوابتون رو میدادیم که فکر نکنید گوش های ما سایزش از شما متفاوت هست. متا که چه عرض کنم، به این نمیشه گفت متا،

باید گفت :

زیر دست شدن ne برای sw را رسما اعلام میکنیم
    : ))
    ببین عزیزم یه چیزایی بگم کلا هرکس بی خبره خبردار بشه.
    1:من کلا رک میزنم حرفمو با کسی هم تعارف ندارم.پس دلیلی هم نداشت وقتی با ج غ بچه ها تصمیم به متا نگرفته بودن از خودمون چیزی بگیم.پس هر حرفی زده شد همون بود تا اون لحظه.
    2:مگه شما نبودید که همین دیشب میگفتید چند تا اکانت ش ش با ج غ پلن مشترک داره میزنه ما گفتیم اون سپهر و چند تا از بچه های دیگه هستن بعد داستان خرید اکانت حالا درست یا سوتفاهم کاری ندارم نظرشون از شما برگشت و سمت ج غ ؟
    چجوری میای الان میگی انتخاب ج غ اشتباه بوده وقتی یه تعداد از بکس ش ش دیگه اعتماد به ج ش ندارن و رسما دارن با ج غ یکی حرکت میزنن

3:اگه مانی ج ش انتخاب میکرد به عنوان متحد آیا همین کسایی که قبل متا با ج غ یکی شده بودن از متا شرق شاکی نمیشدن و باعث دودستگی تو ساید ش ش نمیشد؟>

4:هرفکر و سیاستی که بخواید تو فروم پیش بگیرید بخدا تو دوران قدیم تست شده.حالا شما هی بشین بگو پرچم و...بخدا هر سیاستی که بگی ما امتحان کردیم قدیما.الان ج نمیده .این حرف ها و قصه ها باید جای دیگه بزنید

5:این که یکی میاد میگه از اول متا بودیم یکم دقت کنی میبینی به حالت تمسخر میگه اونم بخاطر توهمی که همش شما داری میزنی و میگی از قبل متا بودید و سر کاریه و ....

6:علی میگه شما لیدر هستی و یا هرچی.اصلا کل ساید دست شما بوده و هست.کاری به این حرفا نداریم.اما وقتی من اونجا اومدم طرف حسابم نیما و علی بودن.حالا اگه علی و نیما تمام حرفایی که زده شد رو تا عصر همین امروز الکی قلمداد کردن و حرفای من باورشون نشده پس برای خودم متاسفم که اینجوری مارو شناختن.
    دیگه اینکه چقدر حرفای ما و حرفایی که خودتون میزنید رو باور دارید به خودتون برمیگرده.این بازی در اون حدی نیست که بخوام براش 10 سری بیام ج ش دروغ بگم یا روی یه حرفی تاکید کنم.

اینم آخرین جواب در این مورد توسط: یه جلوزن زیر پرچمی
    ویرایش توسط pOtEntAtE : 03-13-2016 در ساعت 02:03 AM

16. تشکر M3nTaL, ._.Alone._. تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, ._.Alone._. پسندید
صفحه 31 از 75 نخستنخست ... 21293031323341 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع