صفحه 110 از 158 نخستنخست ... 1060100108109110111112120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سجاد درک نمیکنم فازتو خدا وکیلی :پی

الان هستی تو سرور ؟ رو کدوم اکانت ؟ نکنه همه اکانتا :دی هستی الان تو سرور یا نه؟

اگه نیستی خو هیچی :دی
    اگه هستی فقط موندم پلن رو sw میان چیف میکنن همر میپره کتیبه میاد داداچ دیگه چی :دی

حالا خودتون اینکارو که کرده بودید فروم رو سرتون بود والا خندم میگیره :دی

ریپلای نکردم چون نمیدونم بازی هستی یا نه :دی

پ.ن:سجاد دوست دارما این فقط واسه بازی کل کلاش هستا :دی بریم دوتا :دی
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

2. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن Saeid.Italiano, M3nTaL, WolFlanD پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود بر شما
    دوست خوب قشنگ معلومه حسابي كلافه شدي عيب نداره نوبت شما هم ميشه البته اگه تو سرور باشي و .....
    در مورد اون جمله اگه دقت كني اون دوستمون فكر كرد پلن اصلي ما برا چيف بوده كه مي خواست كپ چنج بده كه دهش نپره در صورتي كه پلن ما برا پروندن همر بود نه چيف ديگه باقيشم شما به بزرگي و نگارش زيباي خودتون ببخش
    نويد دادا اينا همونن كه يه همر از مشا پروندن اونم بدون دف كلي شلوغ كردن حالا اومدم ملا لغطي شدن برا ما و كلا بيگ همرشون كه پريده رو فراموش كردن حالا كتيبه و چيف دهشون بماند

4. تشکر M3nTaL, l0l:D, WolFlanD تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, l0l:D, WolFlanD پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها
    سجاد درک نمیکنم فازتو خدا وکیلی :پی

الان هستی تو سرور ؟ رو کدوم اکانت ؟ نکنه همه اکانتا :دی هستی الان تو سرور یا نه؟

اگه نیستی خو هیچی :دی
    اگه هستی فقط موندم پلن رو sw میان چیف میکنن همر میپره کتیبه میاد داداچ دیگه چی :دی

حالا خودتون اینکارو که کرده بودید فروم رو سرتون بود والا خندم میگیره :دی

ریپلای نکردم چون نمیدونم بازی هستی یا نه :دی

پ.ن:سجاد دوست دارما این فقط واسه بازی کل کلاش هستا :دی بریم دوتا :دی
    نه نوید اصلا تو سرور نیستم اما پسوورد اکانتای sw دارم.
    کاری به هیچی ندارم . فقط اینکه دیروز مجتبی پلن روش بود .
    همینجوری گپ میزدیم گفت اتک روش داره میاد نزدیک به اتک چنج کپ میده ..
    که مثل اینکه پسوورد اشتباه میزده و دیر فهمیده ..

حالا من موندم چه ربطی داره که بعضیا میان میگن پسوورد عوض کردن فرقی به حال من نداشت !!
    بعد یکی دیگه که نوبه نوبه میاد لایک میکنه !!

فقط خواستم فازشونو بدونم . وگرنه اگر دنبال کل کل بودم همین الان تاپیک بغلی پر از سوژس ..
    حالا این ربطی به اینکه باشم یا نباشم نیست خداوکیلی ))

Gplay آیدی بده بریم :دی
    Ts هم دارم .. شهروز هم هست :دی
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

لایک کردن پست رفقا هم حتی باعث فشار میشه دو نقطه دی
    گل پسرم شما مگه قرار نیست الان مدرسه باشی ؟ اینجا چی میخوای برو سر کلاسات وگرنه تابستونم باس درس بخونی
    راستی با اینجور حرفا میخوای پاتو واکنی sw؟ رات نمیدیدن تا چن وخت پیش که !
    پ.ن: عکس بیگ همر خدا بیامرز و اگه میشه بزارید :-<

7. تشکر M3nTaL, WolFlanD, Saeid.Italiano تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, WolFlanD, Saeid.Italiano پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان
    آقا دیروز اومدم میبینم اسم ده رو عوض کردن زدن جعفر !
    میگم چرا ، این میلاد میگه میخوان برن چاه نفت بزنن !
    آخه میدونین که اون سمت جنوب غرب نفت خیزه .
    امروز اومدم اینو میبینم !
    photo_2016-10-15_12-43-40.jpg
    مثل اینکه اشتباهی یه منطقه مسکونی رو چاه زدن . مردم اون منطقه کلا مردن !

خسته نباشید میگم به همه دوستان ، چه پلنر و لانچر و چه کسایی که همر دادن .

پ ن : سجاد ، عزیزم . گلم . شما که نیستی توی سرور . چرا میایی واسه خودت دشمن تراشی میکنی ؟!
    اسپم هم که بخوایی بکنی و بگی هستم باید مثل من یه عکس بزاری و زیرش بدون دشمن تراشی مسخرشو در بیاری . نکن
    راستی تو تلگرام در مورد Gplay توضیح بده . اگه درست فهمیده باشم منم دوست دارم بیام

- - - Updated - - -

بیا اینقدر به بچه گیر دادی واسه پسندیدن ها که دیگه میان مال همه رو نپسندیدن میزنن و میرن که بهونه دست کسی نباشه ))
    ویرایش توسط M3nTaL : 10-15-2016 در ساعت 02:01 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود
    من شخصا یکم تعجب کردم انتظار دفاع بیشتر داشتم چون تو جاسوسی هایی که زدم دف شناور هم تو ساید ج.غ زیاد بود شاید هم جای دیگه ارسال شدن ولی خب به نفع ما شد؛

همر اول با 10ک رم زدیم چون فکر کردیم دیواره گفتیم پس رم ها خالی بمونه تو ده که چی بشه از گندم منفی میمیره! بعد ممکن هم بود طرف چنج کپ کنه و سنگ تراشی هم بیست کنه یا مثلا معماری یونیک رو بیاره و این حرکتا دیوارش با 2ک رم تخریب نشه تصمیم گرفتیم با همه رم بزنیم؛
    حالا چرا اصلا همری که 10ک رم داره رو زدیم اون دیگه بر میگرده به یک سری سیاست های داخل ساید و برنامه متای ما و نیازی نیست برای کسی توضیح بدیم فقط بدونید صلاح دیدیم این همر استفاده بشه و استفاده کردیم،

در مورد تغییر پایتخت ما زیر نظر داشتیم دهو دیدیم جمعیتش کم و زیاد میشه گفتیم احتمالا چنج کپ میکنه ولی خب از جایی که فکر این چیزا رو قبل پلن میکنم اگر چنج میشد هم احتمال زیاد صفر میشد چون همونطوری که از تاپ دفاع مشخصه SaCKeR که دهو چیف کرده 12ک گندمخور دیوار کرده که این همون کاتا ها و اینسرت شکن بعد اون همر بود؛ حدود 10 تا موج 200 تایی کاتا اومد رو خودمون ! البته مهم نیست با جنگ آموز سریع ریکاوری میشه
    ولی خب منظورم این بود ده صفر میشد و اونجوری فقط کراپ های کپ هم ضرر میکردی؛ حکمتی درش بوده که پسورد اشتباه میزدی

ولی یه مورد منو بیشتر نا امید کرد این بود که یعنی جنوب غرب جز اکانت مدافع پلن بقیه ها جمع شدین یه بچه سال رو از بیرون سرور برداشتین آوردین از طرف شما بیاد دفاع کنه !؟ عارف ، عرفان از شما ها انتظار نداشتم! والا اگر ما دیوار میشدیم خودمون می اومدیم مردونه بهتون تبریک میگفتیم بابت دفاع نه اینکه یکی بیاریم از طرف ما فروم رو به گند بکشه که بخواد جو رو عوض کنه !! این کارتون مورد پسند نیست !! :|

پ.ن ؛اگر تاپ بیگ همر نمیرفت احتمالا تارگت جای دیگه بود ...
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها
    درود
    من شخصا یکم تعجب کردم انتظار دفاع بیشتر داشتم چون تو جاسوسی هایی که زدم دف شناور هم تو ساید ج.غ زیاد بود شاید هم جای دیگه ارسال شدن ولی خب به نفع ما شد؛

همر اول با 10ک رم زدیم چون فکر کردیم دیواره گفتیم پس رم ها خالی بمونه تو ده که چی بشه از گندم منفی میمیره! بعد ممکن هم بود طرف چنج کپ کنه و سنگ تراشی هم بیست کنه یا مثلا معماری یونیک رو بیاره و این حرکتا دیوارش با 2ک رم تخریب نشه تصمیم گرفتیم با همه رم بزنیم؛
    حالا چرا اصلا همری که 10ک رم داره رو زدیم اون دیگه بر میگرده به یک سری سیاست های داخل ساید و برنامه متای ما و نیازی نیست برای کسی توضیح بدیم فقط بدونید صلاح دیدیم این همر استفاده بشه و استفاده کردیم،

در مورد تغییر پایتخت ما زیر نظر داشتیم دهو دیدیم جمعیتش کم و زیاد میشه گفتیم احتمالا چنج کپ میکنه ولی خب از جایی که فکر این چیزا رو قبل پلن میکنم اگر چنج میشد هم احتمال زیاد صفر میشد چون همونطوری که از تاپ دفاع مشخصه SaCKeR که دهو چیف کرده 12ک گندمخور دیوار کرده که این همون کاتا ها و اینسرت شکن بعد اون همر بود؛ حدود 10 تا موج 200 تایی کاتا اومد رو خودمون ! البته مهم نیست با جنگ آموز سریع ریکاوری میشه
    ولی خب منظورم این بود ده صفر میشد و اونجوری فقط کراپ های کپ هم ضرر میکردی؛ حکمتی درش بوده که پسورد اشتباه میزدی

ولی یه مورد منو بیشتر نا امید کرد این بود که یعنی جنوب غرب جز اکانت مدافع پلن بقیه ها جمع شدین یه بچه سال رو از بیرون سرور برداشتین آوردین از طرف شما بیاد دفاع کنه !؟ عارف ، عرفان از شما ها انتظار نداشتم! والا اگر ما دیوار میشدیم خودمون می اومدیم مردونه بهتون تبریک میگفتیم بابت دفاع نه اینکه یکی بیاریم از طرف ما فروم رو به گند بکشه که بخواد جو رو عوض کنه !! این کارتون مورد پسند نیست !! :|

پ.ن ؛اگر تاپ بیگ همر نمیرفت احتمالا تارگت جای دیگه بود ...
    دمت گرم پلن قشنگی رفتی و وقت زیادی گذاشتی واقعا این پلن فراتر از سطح سرورا اینجا هست ولی یک جا وفاداری رو 1 درصد موند که اگه چیف میشه همر تو همر میرفت ای میخندیدیم اقا ما به کسی نگفتیم بیاد اینجا پست بزار و این پلن اصلا جای پست گذاشتن نداره و فقط باید تبریک گفت رفت و مجتبی همر خیلی خوبی کشید و کل دف رو دهکده اش دف خودش بود که اینم تبریک داره دوستانی که اتک هارو چک میکردن چجوری نفهممیدن این اتک منتال فقط با رم هست و میشه ریل تشخیص داد تعججب میکنم

عرفان Odin
    Na Fereshteam Na Sheitan

11. تشکر M3nTaL, WolFlanD, MOJTABA_CRASSUS تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Saeid.Italiano, WolFlanD پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

من خودم هنوز باورم نمیشه همچین اشتباهی کردم اونم به این شکل خیلی بد
    در طول این 8 سال همچین سوتی نداده بودم اولین بارم هست دهم چیف میشه
    اونم تقصیر خودم بود که گذاشتم لحظه آخر و جلوتر چنج ندادم که این مشکل پیش نیاد
    هر دو حالتش رو پیش بینی کرده بودم این از چنج کپ که همه متوجه شدید احتمال ضعیف
    صفر شدن رو هم میدادم که اومدم برای محکم کاری چند تا اینسرت سنگین زدم که اگه برا
    صفر کردن اومده باشه خیالم راحت باشه بیایید دروغ نگیم یه سری از اینسرت ها گرفته شد
    و یه 30 کی دف بعد چیف شدن به ده رسید که تا 2 ساعت دف هم اونجا بود بک ندادم اگه پسورد فراموش
    نکرده بودم تمام نقشه ها تون خراب میشد هدف آزاد کردن گندم اکانت Guns بود؟ بنده خدا رفته تو مختصات
    300-300 همچین همری کشیده و تعداد رم ها مشخص داشته برا واندر آماده میکرده یه جلوزن شد گندم خور اضافه؟
    6h3m_guns.jpg
    اینم عکس قصر
    4lbm_ghasr.jpg
    اینم یکی از اینسرت ها
    d08h_insert.jpg

حالا چرا عکس نمیزارید من باید بیام عکس بزارم با این حالم؟ بیام بزنم لهتون کنم
    حداقل شهامتش رو داشتم اومدم گفتم اشتباه کردم تبریک گفتم و از بچه ها معذرت خواهی کردم
    نه مثل بعضی ها برم و دیگه پیدام نشه الانم چیزی نشده وقت زیاد هست دوباره استارت همر میزنم
    مثل یکسری ها نیستم بخورم و بازی رو ول کنم و برم میمونم و ادامه میدم بازی همچنان ادامه داره تازه داره قشنگ میشه
    یکی از همر ها چند وقت پیش چند تا حرکت زدم 2 تا نانکپ باهاش چیف کردم + یه چشمان کوچیک+ یه انبار کوچیک
    آخر سر هم دیوار شد اون لنگه دمپایی بجز اینکه اینجا تشکر کردم تو بازی هم به شایان نامه دادم صبح بود اومد گفت
    لینک رو پیدا نمیکنم حتی براش ریپورت کردم هم فرستادم یکی دو نفر عکس از همر خواستم اینم براتون میزارم
    9ghu_nan_cap.jpg
    میام میگم این همر بوده امارش رو میدم نمیرم قایم بشم این همر هم بدون جنگ آموز کشیده شده بود
    البته عکس مال 3-4 روز پیشه یکم بیشتر بود خوبه همه بعد از خوردن اینجور بیان بگن بجای طفره رفتن

دوستان توی ساید حریف هم کم خسارت ندیدن سر این پلن که شانس آوردن و اینجور شد و گرنه چیف و صفر که نمیشد
    هیچ خسارت زیادی هم بهشون وارد میشد.... مبارکتون باشه
    TIRED TEAM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خب اول از همه تبریک به میلاد بابت پلن قشنگی که زذ و تایمینگ بی نقص پلن رو 5 تارگت متفاوت(اگه باز محکوم نشیم به اینکه پلن ندیدیم تا حالا )
    و یه خسته نباشید به اکانت TIRED TEAM به خاطر دفاع و اینسرت هایی که زد خودش ولی نشد دیگه.فدای سرت مجتبی سرور هنوز تموم نشده
    میشد به این پلن تو فاز تهاجمی پاسخ بهتری داد ولی ندادیم و دیگه گذشته چند تا اشتباه عجیب و غریب هم کردیم که خود بچه های جنوب غرب میدونند و دیگه اینجا جاش نیست بگم شاید آخر سرور گفتیم و با هم خندیدیم بهشون
    امیدوارم این پلن همون تلنگر و نقطه عطفی باشه که ساید جنوب غرب لازم داشت برای اینکه به بازی برگرده و یه جورایی بچه ها به خودشون بیان
    پ.ن:عکس اتکها رو هم برای آرشیو شدن اکانت مدافع با مهاجم بگذارن بد نیست
    پ.ن:شایان وسط اون پلن دنبال خفت بودی نامرد؟؟! )))) دیگه اتک دادن بهت حلال شد آقا ! :دی
    پ.ن:می خواستم برم m1 نمیزارین که حالا چی میشد 4 روز دیگه اتکو میدادین؟ :دی

14. تشکر MOJTABA_CRASSUS, M3nTaL, WolFlanD, sw team تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, kinG NE, sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و عرض ادب
    تبریک به پلنر و لانچر برا این پلن خوب
    به مجتبی هم تبریک میگم برا همرش
    در مورد دفاع و غیره نمیتونم نظری بدم چون هفته گذشته از شنبه صبح تا صبح جمعه بعلت فوت پسر عموم نبودم ... اما با توجه به صحبتهای تو گروه تلگرام مجتبی تمام پیش بینی هارو کرده بود که متاسفانه با بدشانسی مواجه شد
    ولی درکل دمتونگرم سرور یه تکونی خورد
    پ.ن: زاوش نمیشد از صوتیا نگی) ولی واقعا جمعه جالبی نبود :|

16. تشکر MOJTABA_CRASSUS تشکر نمود
صفحه 110 از 158 نخستنخست ... 1060100108109110111112120 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع