صفحه 26 از 43 نخستنخست ... 16242526272836 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 427

موضوع: بحث وگفتگو پیرامون سرور j1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خوب بعد دو سه روز از حبس اومدیم بیرون
    اول همه تبریک به به بچهای اسکری(مخصوصا رضا بلک وایت که انصافا دست تنها واندر چرخوند)
    دوم هم به بقیه ساید که دور از جنگ اعصاب کل کل البته قشنگیش به همین چیزاست.که اگه نبودن بازی این اواخرش اینقدر جذاب نبود
    اینم عکس واندر wonder.png
    که فکر کنم زیر5نفر هستند کسانی که این عکسو ببیند یاد یکسری خاطره میافتن
    میگن بازی به برد باختش قشنگه البته واسه شخص بنده به معرفتهایی بود که فهمیدم کیا دارن کیا ندارن.یه سری شناخت پیدا کردم از بعضی افراد که سعی میکنم نه تنها تو دنیای مجازی بلکه بیرونم هواسمو بهشون بدم
    یه سری حرفاست که هنوز نزدم.
    1:اقای شفنگی داداش تاحالا کجا بودی؟ تک رو بودی الان مشخص شد واندر کجا 100 میشه سری دویدی اومدی تو اتحاد برنده.خواستی مطعن شی قبلش حذف نمیکنه.راستی هنوز رزمه ندادی عزیز؟؟؟
    2:اقای لوسیفر هنر کردی تو3 ماه با یونیک جنگ 400 ک دف کشیدی اینو واسه کسایی بیای اینطوری بگو که این چیزا واسشون تازگیدارن.بعدشم من از ج.غ دف میلیونیشون دیدم که حاضر بودن همشو بدن نه 200 ک بدن که بعدش سیاست بازی عوض شد سریع عکس العمل نشون بدن.یه جورایی حرکتتون محتاط کارانه بود.من یونیکهاشون دیدم که چیزی تو اس ای ندیدم اون یونیکی که هست با دروغ از شمال شرق گرفتین.به عبارتی ساید اس ای در حد هیچ کتیبه منحصری غیر چشمان مارلبرو نبوده(اونم چون مهدی روش بازی میکنه).این فیلماهم واسه من بازی نکنید من خودم سیاه بازم.با سیسات اومدین زیر پرچم ش.غ دیگه بهتر بحث فلسفی نکنید .راستی زیر پرچم ما تاحالا خوش گذشته بهتون؟؟؟هوا هم گرمه بگم بچه ها نوشابه باز کنن
    3:ناصر خان دور از چیزایی که تو این مدت بهم گفتیم شما و سروش واسه من یکی خیلی عزیز بودی و خودتون وارد یه بحثی کردی که اصلا به شما مربوط نبود.بازم اگه بی احترامی کردم بهتون ببخشید.
    4.امیر رضای عزیز تو تمام دوران زندگیت موفق باشی فکر کنم اینجا اخرین جایی بود که در کنار هم بازی کردیم بدون اینو بهت قول میدم اگه سرور بعدی جفتمون تو یه ساید بودیم دیگه نمیزارم این اتفاقا به وجود بیاد.در مورد لیدری اینو بدون تمام زحمات ساید تو تنها نکشیدی بقیه هم بودن که خیلی بیشتر توهم اذیت شدن تو این مدت.اما تا اینجا حرف حرف شما بوده.و خواهد بود واندر اندبلیو 100 میشه.درست بود هدفمون یکی بود اما راهمون جدا خیلی دوست داشتم در مورد تصمیمت فقط خودت نظر نمیدادی مشورتی میگرفتی
    4.5 ورق خودم اقای مستر کیان یا بهتر بگم بابا بزرگ کل سرور از لحاظ قدمتش تو بازی ندیدم مثلش.یکدونه هستش.تنها کسی هم بود که اکانت نوبودی فارم شخصیش بود.(بیا کاتاهاتو وردار سرور تموم شد)تنها دلیل کوتاه اومدن هم نه واندر 100 کردن تو ش.غ بود نه صحبتهای لیدر کل بود(که جفتشون واسم مهم نیستن)
    .فقط بخاطر رضاومستر کیان بود.
    5.یه تشکر ویژه از دوالام(داداشام) میکنم که همه جوره کنارم وایسادن خیلی دوستون دارم.
    6.در مورد اون تحلیل گرایی که میگن ج.غ همر نداره باید بگم شب دراز است قلندر بیدار.
    ببخشید پستم یکم طولانی شد یه جورایی نامه خدافظی من بود(البته تو فروم جی وان)
    ویرایش توسط mohsen3x : 05-04-2016 در ساعت 06:06 PM

2. تشکر dr.divert تشکر نمود
    پسندیدن dr.divert پسندید
    نپسندیدن ali 2113, blueblood نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به به آقا محسن از بند آزاد شد عزیزم من که کاره ای نیستم، دوستان عجله نکنید وقت برای خوشحالی زیاده یه تشکر ویژه میکنم از پلیر های خوب سایدمون که مردونه بازی کردن
    ما ••• هستیم از باخت نمیترسیم
    s1 r1 Zion
    s1 r2 Empire
    tc2 Prestige
    s7 r3 SS panzer
    j1 Mr kian
    NW
    •••

4. تشکر mohsen3x, lucifer, dr.divert تشکر نمود
    پسندیدن mohsen3x پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خیلی خوش حال شدم از اینکه بچه های 3dot دارن 100 میکنن

پرچم ••• همیشه بالا بوده و باعث افتخار است

6. تشکر mohsen3x, Prestige, blueblood تشکر نمود
    پسندیدن mohsen3x, Prestige پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دم بچه های nw و se گرم
    تلاش خوبی داشتیم تو بازی و واندر با یه کار تیمی درست صد شد
    ممنون همگی

8. تشکر BlackSword, blueblood, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن BlackSword, lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عجله نکن داداش ۷۲ ساعت مونده ۱۰۰ هم بشه من ۴۰ بار رفرش میکنم اسم ••• که میاد تمام عجایب دنیا ممکن میشه یه دفعه دیدی سرور باگ داد nw غیب شد d:
    ما ••• هستیم از باخت نمیترسیم
    s1 r1 Zion
    s1 r2 Empire
    tc2 Prestige
    s7 r3 SS panzer
    j1 Mr kian
    NW
    •••

10. تشکر mohsen3x, BlackSword, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن mohsen3x, SABER., blueblood پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و درود بیکران بر دوستان خودم
    خدایی ۱۰۰شدن واندر تو اندبلیو یا اس ای هیچ فرقی نداره واسم چون مرد و مردونه پای حرفشون وایسادن و ارزنی کم کاری نکردن .
    والا اقا محسن شما خوبی ولی عجول و عصبی هستی در کل دژکوب فقط یه پارامتر خیلی توش مهمه اونم زمان اگر من یا شما زمان کافی داشته باشیم یا هر پلیری که چار تا سرور بازی کرده باشه خاک ساید رقیبش رو به توبره میکشه. که ی سریا داشتن و حقشونه که بهترین باشن ی سریا مثل من نداشتن حقی ندارن . والا جفاس که بگیم اس ای حقش یونیکا نبوده که میدونیم بوده جناب صمدی زحمتش رو کشیدن و سر آخر هم واندرشون با این وضع روبرو شد . به امیر رضا و مسعود و رضا که زحمت کشیدن واسه شکل گرفتن این دوستی مهدی بلک و رضا خان و لوسیفر که واقعا تایم گذاشتن و احترام به سرشون بر من واجبه مصطفی فلفلی همراه همیشگیم ایدین مودب و با شخصیت ساید سعید استاکر رفیق جدا نشدنی خودم بزرگتر مون شایان شانگفی و بچه محلمون که احترامش بر کل دژکوب بازان واجبه حتی دوستان رقیب پجی توپک وجتک به احترام کلاه از سر بر میدارم و عرض احترام ویژه دارم که در زیبا تر شدن بازی و هیجان بازی نقش عمده ای داشتن تبریک ویژه در این روز ویژه دارم.
    در اخر آقا محسن هم ما رو حلال کنن دیگه کارم تو این سرور تمومه ایشالا سرور بعد اگر عمری بود در خدمتتونم .
    ویرایش توسط St0rm : 05-05-2016 در ساعت 11:57 AM
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

12. تشکر lucifer, BlackSword, shoshor, sikoutappe تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, BlackSword, sikoutappe پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Prestige نمایش پست ها
    عجله نکن داداش ۷۲ ساعت مونده ۱۰۰ هم بشه من ۴۰ بار رفرش میکنم اسم ••• که میاد تمام عجایب دنیا ممکن میشه یه دفعه دیدی سرور باگ داد nw غیب شد d:
    دقیقا

ایشالا سرور تموم میشه

این سرور بدترین سرور دژکوبم بود

دوستان زیا
    دی رو از دست دادم

به نظر من برنده واقعی کسانی هستند که تا اخر مردونه و بی دوز و کلک پای حرفشون وایستادن و جنگیدن

درسته میگن مشت نمونه خروار است اما توی این چند روز به این نتیجه رسیدم که sw هم بازیکنای بزرگ و با اخلاق زیاد داره

انگار زمان بازنشستگی ما هم رسیده

امیررضا
    ویرایش توسط BlueBoy1988 : 05-05-2016 در ساعت 05:22 PM

14. پسندیدن SABER., BlackSword, sikoutappe پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

تبریک به همه بچه های ساید se و nw
    و خسته نباشید به بازیکنان قابل احترام sw
    I M P E R I A L

Son Of The South

16. تشکر lucifer, I M P E R I A L 2 تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, I M P E R I A L 2 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BlueBoy1988 نمایش پست ها
    دقیقا

ایشالا سرور تموم میشه

دوستان زیا
    دی رو از دست دادم

به نظر من برنده واقعی کسانی هستند که تا اخر مردونه و بی دوز و کلک پای حرفشون وایستادن و جنگیدن

درسته میگن مشت نمونه خروار است اما توی این چند روز به این نتیجه رسیدم که sw هم بازیکنای بزرگ و با اخلاق زیاد داره

امیررضا
    صد در صد باهات موافقم
    من با بچه های اکانت york و pejji یکی دوتا نامه نگاری داشتم و میتونم بگم بچه های خیلی خوبی هستن و دوستای خوبی تو دنیای واقعی و رقیبای خوبی تو دنیای بازی هستن(البته برای ما دوستی هم تو دنیای بازی شکل میگیره و کم پیش میاد تو دنیای واقعی همدیگه رو ببینیم، من تو کل زمان بازیم فقط شایان شانگفی و میثم ایمپریال رو از نزدیک دیدم که دیدارم با میثم خیلی اتفاقی تو خیابون بود)....البته تو هر چهارتا ساید همینطوره و طبیعتا ادمای خوب و بد تو همه سایدا هستن
    من اولین سرور دژکوبم بود و دوستای خوبی پیدا کردم هرچند به دلیل کمبود وقت ببشتر دوستان از ساید جنوب شرق بودن اما آشنایی باهاشون واسم خیلی خوشحال کننده بود
    ویرایش توسط sikoutappe : 05-05-2016 در ساعت 05:37 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BlueBoy1988 نمایش پست ها
    دقیقا

ایشالا سرور تموم میشه

دوستان زیا
    دی رو از دست دادم

امیررضا
    امیر جان ممنون از زحماتی که کشیدی و نتیجه همه رو هم دیدی نگران نباش نمیزارم بازنشسته بشی یه سرور دیگه باهم پلی میدیم بازم میخوایم ببریم و از تمام دوستانی که باعث جذاب شدن بازی شدن تشکر ویژه دارم درسته نقشی در بازی نداشتم ولی بازیکن خوبی بودم ( خطاب به امیر) اک خودم اول بازی به خاطر کمبود وقت ادامه ندادم . و به همه دوستان تبریک میگم هم از اس ای هم ان دبلیو که تونستن شگفتی صد کنن . همیشه جای پای تری دات همه جا هست .
    MoStafa
    G1:gorzii2
    J1:blueboy
    K1:mr.daner
    L1:man.j
    final:No00oBs
    k5:mage darim5x
    ir:man.j
    متضادترین قضیه دنیا اینه که:

حتی کسی که بخواد بفهمه بیشعوره ؛ باید شعور داشته باشه!!

اين ؛ كار رو سخت ميكنه !

19. تشکر ali 2113 تشکر نمود
    پسندیدن BlackSword, ali 2113 پسندید
صفحه 26 از 43 نخستنخست ... 16242526272836 ... آخرینآخرین