صفحه 9 از 14 نخستنخست ... 7891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 140

موضوع: اعلام آماده گی برای سرور جدید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط St0rm نمایش پست ها
    سلام عزیز دلم خوب نیست ادم نخود هر اشی باشه هرچقدر بیشتر سر به زیر تر بهتر
    اون سرور 10 که شما میگی ما نبودیم ولی نرمالی نبوده مستقیم یا غیر مستقیم حضور نداشته باشیم برای لرزوندن شما هم با این وضیعت و فن بیان
    لازم نیست رزومه ای خاصی از قدیم بگم از همینجا هرطوری بخوای مقایسه میکنیم نشد شمارو به روم گارنا دعوت میکنم در هر مورد بخوای عکس و
    لینک و مدارک براتون میارم که جا لرزیدن بپاچی.
    این سرورا رو افتخار نمیدونم اگه افتخار میدونستم یه عکس از 640کی گرزی و 190کی شوالیه دومین سرور نرمال همین سرور(واریور) که هم رمر بود هم
    کاتا رو برات میاوردم که طعمشو دوستانتون در اندبلیو رضا بلک وایت و داریوش ورژن4 چشیدن یا واندری که رو اکانت قاتل صد شد

این بیگ همر نون کپ گول سرور 8 ای ار

http://uupload.ir/files/n6ld_ir.png
    جالبیش اینه این سرور 500روز طول کشید طولانی ترین سرور بود اخر هم ناتار صد کرد
    جالب ترش اینه که همزمان بعدش تو سرور 6 راند دوم تاپ لیدر منطقه بودیم اخر سر هم واندر رو اکانت شایان 100 شد

بگذریم بعد از بسته شدن ای ار تیم های ایرانی روانه دات کام که این سرور 4 هست با دوست خوبم صابر فریندز از بچه های قدیم ان ای رجیستر کردیم

http://uupload.ir/files/33ki_سرور_4کام.png
    اینجا گارنای خودمو میزارم خوشحال میشم شمارو به چالش روم جنوب شرق دعوت کنم تا از سرور های 3ایکس ای ار و اتحاد های معروف تن صحبت کنیم

یا از سرورهای بگم که با اینکه احسان روکو و هادی پی جی ان و (سید) و بقیه دوستانمون متا با ما بودن ولی به بعد کتیبه ها نمیرسیدن

اسم اتحادشون به خودکشی نهنگ ها تغییر میدادن و میرفتن

شما میتونی کمی فکر کنی ندونستن عیب نیست اما اینکه خودتو به ندونستن میزنی یا از دوستانتون از سابقه سایدتون مطلع نیستی حداقل سر به زیر
    باش تا کامروا بشی از اتحاد های اساطیر پرس و جو کن کمی.
    در کل از اینکه باهاتون بحث کردم و هی وقتتونو گرفتم و باعث شدی بزرگتر بشم (بقول بزرگان امثال شما گنده بشم) مکررا عذرخواهی میکنم

زیاد پست نمیزاریم این ایدی فروم هم خیلی قدیمی هست از دومین سرور اینجا ثبت خورده بیشتر پست های خوب رو دنبال میکنیم
    این ایدی گارنا من استقبال میکنم و خوشحال میشیم از مصاحبت با شما
    Exil3d.StOrm

یاحق

-سروش-

:دی
    برادر گرامی اسم اکانت هاتو توی سرور 6 راند 1 و 2 و سرور 3 راند 1 لطف کن بده اول تا ببینیم اصن در حدی هستی بخوایم جوابت بدیم یا نه :دی

در مورد احسان و خودکشی نهنگ ها هم کلا شما حرفی نزنی بهتره همه از کصافط کاری های تیم ساپورت و ... اون سرور خبر دارن دیگه شما چوب داخلش نچرخون :دی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    فکر کنم جزو ارزوهای ارش بود یه سرور بتونه با ما باز یکنه تا اعاده ابرو کنه که میسر نشد متاسفانه!! ولی برای اینکه دیده بشه هر رومی میاد یه اشاره به ما میکنه تا پستاش دیده شه!! دیدمت اقا ارش ولی نمیشه باهات بازی کنیم داداشم. حالا این دیگه حرصو جوش نداره که هی بیای بگی به ما گفتی بیاین این سرور و ما نیومدیم!!! گفتم بهت ارزو داری مارو بزنی بیا فینال که بعد j1 ران میشه!! ما دوتا سرور با هم بازی نمیکنیم.
    تبریک میگم بهت پستات هم دیده شد با اوردن اسم بچهای جنوب شرق!!!
    تو مقیاس فوتبلیم بهتره بما بگی یونتووس که پشتش حرف زیاده ولی همیشه بزرگ بوده و میمونه!! در چند که بارسلونم بد نبود!!!
    عاشق اون دی: گفتناتم که اصلا به سنت نمیخوره!!!
    هه :دی کوتاه بیا حالا تو خیلی شاخی :دی
    پ ن : خداروشکر شما یکی رو دیگه هم میشناسنت نیاز به جواب دادن بهت نیس :دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Black Rose نمایش پست ها
    شرمنده افشین خان دستم اشتباهی خورد رو گزینه ی نپسندیدم
    چه خبره همه دارن میان ان دبلیو؟؟
    فکر کنم سایدای دیگه اول باید بشینن ببینن داخل ان دبلیو چه اتفاقی میوفته کیا میزنن
    کیا میمونن
    نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    والا نمیدونم . من تابع بچه هام . همه گفتن بریم . منم گفتم باشه . حالا بازم باید دید چقدر از این همه پلیر تا کتیبه ها میمونه و چقدر تا واندر
    درود،
    دوستان ما گفتیم با یه تیم میایم، افشین هم جز دف سازامونه
    البته حضورش باعث دلگرمی میشه به اندازه کافی؛

در جواب شما دوست عزیز، هم عرض کنم ما هیچ سایدی درگیری داخلی نداشتیم، اصلا به نام وسابقه بازی ما بر میخوره یه سروری بریم تو سایدش درگیری داخلی داشته باشیم ! افت داره برامون؛
    خدا زبون رو داده تا با حرف زدن بشه حلش کرد؛
    حالا نهایتا دو سه تا پلیر دیگه هم میان، با ما کنار میان، همین مسئله تو L1 هم بود و کاملا دوستانه حل شد؛
    پس خدمت دوستانی که منتظرن بشینن ببینن این سرور شمال غرب چی میشه و کیا میمونن و کیا با هم اختلاف بر میخورن باید عرض کنم؛
    به آرزی دیدن همچین صحنه ای پیر خواهید شد ؛

پ.ن؛ ماشاا... سرور شروع نشده چقدر کل کل هست ، آیا همین دوستان در سرور هم حضور پیدا میکنن یا طبق معمول فقط حرفه تاریخچه بازی که فلان سرور فلان کردیم و بهمان کردیم رو دارن به رخ هم میکشن !؟

پ.ن؛ افشین منتال این سرور نیای با پای پیاده دمپایی ابری و چماق به دست پا میشم میام مشهد حالتو میگیرم کلی پول خودکار دادم مردیکه

ادمین عزیز بیا و یه لطفی کن و بخاطر این همه کلکل و اسطوره بازی ارزش مدال های این سرور هم 2 برابر کن، ناز شصتت ؛ (اینا که نمیان حداقل ما ارزش مدال هاش بهتره ببریم)
    اون یه پک گلد سعید هم بهش بده که روز تولدش سرور قراره استارت بشه، حالا پک 500 تایی هم دادی قبوله
    ویرایش توسط Vikings : 10-06-2016 در ساعت 11:50 PM دلیل: همش تقصیر افشین منتاله XD
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

3. تشکر Black Rose, M3nTaL, WolFlanD, AmiR SalaR تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سوتفاهم نشه
    من منظورم تیم خاصی نبوده ، خودم اکثرا ان دبلیو بازی میکنم متاسفانه همیشه تا قبل از کتیبه ها اختلاف پیش میادو خیلی ها حذف میکنن و بازی یه عده هم خراب میشه
    ولی واقعا امیدوارم این سرور این مشکل پیش نیاد
    و یه سرور خیلی جذاب برای همه در همه ی سایدها باشه
    ویرایش توسط Black Rose : 10-06-2016 در ساعت 11:59 PM
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

5. تشکر M3nTaL, WolFlanD, Mr.majid تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, WolFlanD, Mr.majid پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

تاریخ ناطق دژکوب زندست! مغلطه نکنیم!

درود

حوصله بحث های خاله زنکی ندارم تیتر وار میگم و میرم وهیچ پستی در این زمینه رو جواب نخواهم داد.

جهت اطلاع دوستان این 2پست رو مطالعه کنید لطفا سرور 6 راند نمیدونم چند! پست 1 و پست2

اینجا سروش و ناصر عزیز لیدر بودن من هم کمک میکردم بهشون

اما در مورد سرور 10

خوب من حضور داشتم طبق معمول هم از هفته 8 به بعد تازه ثبت نام کردم اما کل تقسیمات و منطقه بندیهای جنوب شرق راسا توسط من و محسن انجام شد قدرتمندترین ساید جنوب شرق اما حضور یک مهره ضعیف النفس به نام ماکان به عنوان لیدر جنوب شرق تمام معادلات رو به نفع جنوب غرب برگردوند.

همه چیز هم از این نامه شروع شد

و بعدش جنوب شرق توسط ماکان 3 تیکه شد و اکانت شانگفی جهت حفظ انسجام جنوب شرق از اتحاد ها خارج شد و به تنهایی تا زمان واندرها بازی کرد در نهایت از طرف هر 4ساید اتک اومد رومون و فیدرامون رو زدن ما هم حذف کردیم و چسبیدیم به سرور 6 که بالا خوندین.

جنوب غرب اون سرور صرفا با فریبکاری لیدراش ماکان رو کشید سمت خودش علی رغم تمام تلاش هایی که من و امیر (خدا بیامرز) کردیم برای متا با شمال شرق و تمام صحبت هایی که با سهیل هانیبال کردیم کاکان رفت جنوب غرب متا کرد ودر نهایت جنوب غرب به بهانه این که محمد رضا یکی از اعضای شورای لیدری به شمال غرب دفاع داده بدون اعلام متا رو شکوند و با کمک شمال شرق جنوب شرق رو زد به نامردی یعنی ساید متاش رو زد.

( اسنادش موجوده ولی بد آپلود میشه واسه همین 2بار پست گذاشتم پاک کردم؛ اینجا جای عکس و مستندات هست)

در نهایت سروری که واندر بدون یه بار خوردن اون هم توی آی آر ! 100 بشه معلومه توش چه خبر بوده!

اینم آخر و عاقبت ماکان که مرتاض منحصر رو به همراه همرش تقدیم شمال شرق کرد و مرتاض با تک هیرو از شمال شرق تراسفر شد جنوب غرب.

فاصله بین اتک ها کاملا گویای همه چیز هست کاملا میشد اینسرت کرد وسطش! اما دریغ!

و اما در مورد ناصر زارازورا باید عرض کنم ایشون هم همون سرور 6موصوف متای ما بودن و تمام دفاع واندرشون رو بنده تامین میکردم در تهایت سطح 99

واندر بنده رو زدن به این امید که خودشون 100 کنن که خوب رفتیم برا چیف واندرشون که یه اشتباه لانچر که اقامتگاه رو نزده بود واندرشون رو سطح 98 کلین شد و 3تا همر سالم برگشت ولی خوب چیف نشد و جنوب شرق در نبرد 3به1 برنده شد.

برام جالبه دوستان جنوب غرب اصولا توی سرورایی که خوردن نبودن تا وقتی بودن نخوردن؛ نرمال یک ساله باید تا تهش بمونی
    اکانتو ول کنی بری نمیتونی بگی نبودم خوردم! من فکر میکنم بودی و خوردی ولی روت نمیشه ! میگی من نبودم خوردم یعنی اکانتت زده شد توسط جنوب شرق نبودی

سربلـند؛پیـروز ودنباله دار باشید

پی نوشت: هر کاری میکنم عکس نامه ها درست آپلود نمیشه حالشم ندارم حجمشون رو کم کنم واسه همین نذاشتم خواستین بعدا میذارم. محتویات نامه ها که مربوط سرور10 بود این بود که ماکان جان تمام زحمات ما رو بر باد دادن بدون هماهنگی سایر لیدر ها رفتن با جننوب غرب متا کردن؛ تهش جنوب غرب طبق معمول پیچید و در نهایت جنوب غرب برد!
    ویرایش توسط ShayaN_ShangFei : 10-07-2016 در ساعت 12:00 AM
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

7. تشکر lucifer, WolFlanD, St0rm, l0l:D, purya تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, WolFlanD, St0rm, l0l:D, purya پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

داشتم از صفحه اول پست هارو میخوندم دیدم هیچکی برا se اعلام آمادگی نکرده.از دوستان خواهش دارم se رو هم دریابید.
    حیف که به خانواده قول دادم که سرور آخرمه وگرنه میرفتم کمک مانی پارتیزان و se عزیزم. کل تیممون هم از قبل اعلام کردن که سرور فینال سرور آخرشونه .
    به هر حال شرمنده که آخرین تیم افسانه ای se هم داره میره و نمیتونه کنارتون یه سرور جذاب بسازه.
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

9. تشکر titan2, lucifer, St0rm, GREEN, l0l:D, purya, ali 2113 تشکر نمود
    نپسندیدن Black Rose نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود
    این پاراگراف جهت سرور 10 هس ، عزیزانی که علاقه ندارن نخونن ، خواستم پرونده ش بسته شه که حرفی باقی نمونه :

"""

شایان جدی هنوز نمیدونم چرا انقدر با من بدی :| مرد حسابی ما که 10 بار گفتیم ببینیمت بیرون بازی چیه :| جدی از اون موقع نامه هم اسکرین گرفتی نگه داشتی :| !؟ آقا من کاری ندارم ولی ماکان رو خدایی خیلی از بچه های ج.ش قبول داشتن من اصن مشکلی با کسی ندارم ، اینکه یهو یه نفر میاد میگه یه سرور بگو ال و بل ناراحت کننده س ! قبول نداری !؟ قبول نداری همون سرور 10 همه سایدا رو زدیم !؟ قبول نداری سر رفاقتی که فرشید با ماکان داشت متا بستم !؟ قبول نداری رو در رو همون روز اول تو ریدکال به ماکان گفتم از متا خوشم نمیادو 3 به تک بازی میکنم !؟ قبول نداری گفتم یه بهونه بدین دستم شروع میکنم به زدن !؟ نامردی !؟ چه نامردی !؟داشتم ش.غ رو جمع میکردم سر همون سعید اسکانیا و یه علی اکبرنامی بود و یه میثم مخمل نام ، یهو دیدم دف از سمت ج.ش رفته ! از اولم دنبال متا نبودم ، گفته بودمم حواستون باشه ، خواستین دیوار شیم تو ش.غ نشد ! نصفشون رو تو Best Warrior دیوار کردم نصفشونم زدم تموم شدن ! اما تاریخ رو دستکاری نکنیم ، ماکان میخواست با نیما بولدوزر متا کنه و دقیقا آمار دف رفته تو ش.غ رو هم نیما به من داد ! یعنی اینجا اونی که نامردی کرد طبق معمول ساید نام آشنایی هس که نمیگم اسمشو :دی بعدم که به ش.غ دف دادین ! کلا دنبال همون 3 به تک بودین که اگه قوی بودین بعید بود دنبالش باشین ! میرسیم به جریان مرتاض ! ش.ش اومد گفت اینا رو که به یه نپ برسیم ، حتی پس اکانت هم داشتم ، ما اتک لانچ کردیم رو مرتاض یونیک دیدیم تک هیرو داره از ش.غ میره که بیاره مرتاض یونیک رو قبل حمله ما ! رو اکانت نیما بودم ، اگه مثه این دوست گنده پندارمون بودم یه لول خزانه بالا میدادم که ندادم تا اتک ما برسه و اتک ش.غ با ماکان حرف زدم داستان رو گفتم و تایید کرد دف از شما رفته ، متا رو بهم زدم و یه نپ بستم با ش.ش به شرط اینکه مرتاض رو بدن ! از اون سمتم قهوه خونه روشن کردم اونام کتیبه به ش.غ ندادن ! نیما میگفت سرطان خون داره و 2 3 ماه نهایت زنده س ! روزی 2 3 ساعت باهام حرف میزد حتی وقتایی که فرشید خدا بیامرز خونم بود :| یهو همین دوستی که شما میگین آقا سهیل کله ش پیدا شد ، از قضا رفیق اکانت master killer که تو ج.غ بود درومد ، یه کتیبه بزرگ رفت ش.ش با تک هیرو ، رنک 2 سرور بود بعد clan mcgregor خلاصه کلا 0 شد الا یه ده که یه کتیبه رفت توش که نان کپ نپره که باز اکانت زده شد چون یه ده جدید داش با پاپ 70 80 اگه اشتباه نکنم و اون نان کپ پرید و فقط همون ده آخر موند که اکانت حذف شد ! همر هم تو راه پرید که رو بچه ها ج.غ بلند شده بود ! گفتیم متا بهم کتیبه ها رو پس بدیم که سهیل خان نداد ، منم پس ندادم کتیبه مرتاض رو ، بعدم که ش.ش و ج.ش جمع شد کلا ، جوون بودم لانچ میکردم فرشیدم دوس داشت و حوصله ، منم چون فرشید بود کنارم وقت میذاشتم ! آره تنها سروری بود که واندر تو آی آر نخورد و یه ضرب 100 شد ! تنها دلیلش این بود همه رو زدیم !!! حالا اینکه سطح کسایی که بازی میکردن پایین بود 3 تا ساید خوردن از ساید ضعیفتر به قول شما به من ربطی نداره ! 100 بار گفتم ، سطح سرور رو پلیر های توش بالا پایین میارن ! ولی قطعا سطحا از الان خیلی بالاتر بود

""""
    عمو شایان هر چیم بگی بالاخره بزرگتری ، هم احترامت واجب تره ، هم سیبیلات بیشتره ! شما اینجا بزنی تو گوش ما بهتر از اینه که این بچه های معاصر گنده پندار کاذب بزنن جای کل کل فروم هم ، اون تلفن رو جواب که ندادی ، یه زنگ بزن خودتو ببینم ، به جون جفتمون بازی واسم مهم نیس ! در ضمن مرد حسابی دیگه تو که با عارف ارتباط داشتی ، مشتی ما یه سرور k1 ول کردیم اونم تستی اومدیم ببینیم سرورا چجوریه که یه همر کپ داشتیم و قرار بود سرور بعدی که ران شد بریم که متاسفانه به عارف گفتم رجیستر کن e1 میام و نیومدم :| خودت یه 2 2 تا 4 تا کن ببین من ، همر کپ :| !؟ حالا بازم اگه تاکید دارید که خب دروغ میگیم که میگیم ، تا اونجاییم که من میدونم عارف هم دست تنها خسته شده کوبیده در و دیوار و باقی داستانا ! حالا به هر حال من نمیتونم بیام جیغو داد کنم شیرم شغال نیستم به قول خودت ، اونایی که دورم بودن و جلوم بودن اون برداشتی که از من دارن مهمه ، حالا اگه نسبت به من ذهنیت بد هس ، حتما یه جای کارم اشتباه بوده ، ولی تو کثافت کاریای این بازی از خیلیا خیلی بیشتر بودم و خیلی چیزا دیدم که تو زندگی واقعیشونم دخیل بوده ممکنه یکی دو موردشم خودت بدونی ولی واقعیت اینه سعی کردم به خاطر بازی شخصیت خودم رو پایین نیارم ، حتی اگه تو بازی خیلی به ضررم بوده باشه

پ.ن اون دوستمون که افتخار نمیده ! : قرار نیس تو منو ببینی ، قرار نیس منم برای هر کسی آرش باشم ، اگر تو یه سروری باشم و شمام باشی شک نکن اونی که باعث اعتبارشه من نیستم ، دوست عزیز اگه دوس دارم بازی کنم واسه این القابیه که گذاشتین ، اسطوره دفتون یجور خورد تو l1 که دیگه پیداش نشده هنوز که هنوزه :دی عمو ممدتون هم بد ، اسم نمیارم چند نفر دیگه هم بودن که خفت شدن ول کردن شدن مولتی ، رنکشون هم همین 3 4 ایناس مثه خودتونه ، فینال نیومدم 3 تا دلیل داش :
    1. سرعت بالای 1 ایکس که البته تو خود کام هم همینه ، تولید و ساخت 2 برابر سرعت 1.5 که البته نمیدونم اونجا چجوره !!!
    2. یکی از دوستان قرار بود بیاد که فک کنم هم نیومد ، دوس نداشتم خوردن شما بره زیر سایه یه اسم دیگه به جز ایشون !!!
    3. داشتیم l1 هم بازی میکردیم !
    ولی برادر من دیگه سروری که توش 20 مین آخر میل چنج شه و یهو تو شدی برنده ش دیگه داستانش معلومه ))) مدالاشو آویزون کنین عشق کنین ، پرینت بگیر تو اتاقت هم تو یه قاب بزرگ بزن
    حالا یه چیزی بگو که بجنبه ، ماکه 1000 سالمون نیس ، اون موقع که چت میکردیم تقریبا 13 14 سال پیش بوده یعنی ما حق نداشتیم از شکلک ها استفاده کنیم !؟ در ضمن چون فارسی تایپ میکنیم و حسش نیس هی تغییر زبون بدیم و حال باز کردن emoji ها رو هم نداریم ، این :دی رو میزنیم ، حالا تو چرا ناراحت میشی عزیزم !؟ کودک درونم اگه زنده نباشه که نمیتونم جواب پستتون رو بدم عزیزم !
    ما یه مثال زدیم بارسلونا دیگه حالا نگفتیم که سبک بازی شماس :| گفتیم محبوبیتتون اون طوریه فقط بین خودتونه :|

پ.ن اصلی : فروم اعلام آمادگی ست ولی گویا باز یه عده اعلام نا آمادگی میکنن :|

با تشکر

11. تشکر mohsen.2pac, sw team, M3nTaL, WhiteBird تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saman117 نمایش پست ها
    سلام دوستان این ابوذر که این دوستمون میگفت ابوذر میگ میگ بود یا یه ابوذر دیگست یکی هم پیدا بشه ما رو یه گوشه جا بده
    سلام سامان بزرگ
    دوستان داره شوخ میکنه سامان با ما میاد nw اگه شده با کتک میاد nw
    میلاد منم خودکار میخوام
    افیشن جون بیا nw که دوست دارم یه سرور کنار شما باری کنم

عرفان Odin
    Na Fereshteam Na Sheitan

13. تشکر WolFlanD, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن WolFlanD, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود

حوصله بحث های خاله زنکی ندارم تیتر وار میگم و میرم وهیچ پستی در این زمینه رو جواب نخواهم داد.

جهت اطلاع دوستان این 2پست رو مطالعه کنید لطفا سرور 6 راند نمیدونم چند! پست 1 و پست2

اما در مورد سرور 10

خوب من حضور داشتم طبق معمول هم از هفته 8 به بعد تازه ثبت نام کردم اما کل تقسیمات و منطقه بندیهای جنوب شرق راسا توسط من و محسن انجام شد قدرتمندترین ساید جنوب شرق اما حضور یک مهره ضعیف النفس به نام ماکان به عنوان لیدر جنوب شرق تمام معادلات رو به نفع جنوب غرب برگردوند.

و بعدش جنوب شرق توسط ماکان 3 تیکه شد و اکانت شانگفی جهت حفظ انسجام جنوب شرق از اتحاد ها خارج شد و به تنهایی تا زمان واندرها بازی کرد در نهایت از طرف هر 4ساید اتک اومد رومون و فیدرامون رو زدن ما هم حذف کردیم و چسبیدیم به سرور 6 که بالا خوندین.

جنوب غرب اون سرور صرفا با فریبکاری لیدراش ماکان رو کشید سمت خودش علی رغم تمام تلاش هایی که من و امیر (خدا بیامرز) کردیم برای متا با شمال شرق و تمام صحبت هایی که با سهیل هانیبال کردیم کاکان رفت جنوب غرب متا کرد ودر نهایت جنوب غرب به بهانه این که محمد رضا یکی از اعضای شورای لیدری به شمال غرب دفاع داده بدون اعلام متا رو شکوند و با کمک شمال شرق جنوب شرق رو زد به نامردی یعنی ساید متاش رو زد.

( اسنادش موجوده ولی بد آپلود میشه واسه همین 2بار پست گذاشتم پاک کردم؛ اینجا جای عکس و مستندات هست)

در نهایت سروری که واندر بدون یه بار خوردن اون هم توی آی آر ! 100 بشه معلومه توش چه خبر بوده!

اینم آخر و عاقبت ماکان که مرتاض منحصر رو به همراه همرش تقدیم شمال شرق کرد و مرتاض با تک هیرو از شمال شرق تراسفر شد جنوب غرب.

و اما در مورد ناصر زارازورا باید عرض کنم ایشون هم همون سرور 6موصوف متای ما بودن و تمام دفاع واندرشون رو بنده تامین میکردم در تهایت سطح 99

واندر بنده رو زدن به این امید که خودشون 100 کنن که خوب رفتیم برا چیف واندرشون که یه اشتباه لانچر که اقامتگاه رو نزده بود واندرشون رو سطح 98 کلین شد و 3تا همر سالم برگشت ولی خوب چیف نشد و جنوب شرق در نبرد 3به1 برنده شد.

برام جالبه دوستان جنوب غرب اصولا توی سرورایی که خوردن نبودن تا وقتی بودن نخوردن؛ نرمال یک ساله باید تا تهش بمونی
    اکانتو ول کنی بری نمیتونی بگی نبودم خوردم! من فکر میکنم بودی و خوردی ولی روت نمیشه ! میگی من نبودم خوردم یعنی اکانتت زده شد توسط جنوب شرق نبودی

پی نوشت: هر کاری میکنم عکس نامه ها درست آپلود نمیشه حالشم ندارم حجمشون رو کم کنم واسه همین نذاشتم خواستین بعدا میذارم. محتویات نامه ها که مربوط سرور10 بود این بود که ماکان جان تمام زحمات ما رو بر باد دادن بدون هماهنگی سایر لیدر ها رفتن با جننوب غرب متا کردن؛ تهش جنوب غرب طبق معمول پیچید و در نهایت جنوب غرب برد!

سلام
    شایان جان سیاست هم جزئی از این بازیه البته سیاست جنوب غرب به هیچ وجه سیاست کثیفی نبود توی اون سرور وقتی شما دف میفرستید ک ساید متاتون رو دیوار کنید توقع ندارید که متا پابرجا بمونه؟ !!!!

پ ن : سرور 10 همون سروری بود که 13 تا از کپ های اس ای توی یک شب کلا کراپ لاک شد :دی البته سطحمون خیلی پایین بود :دی

سعید

15. تشکر sw team, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن sw team, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود

اما در مورد سرور 10

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

شایان جان در رابطه به دفی که از SE رفته بود رو NW اصلا ماکان در جریان نبوده و همه ی اون دفاع رو 2 نفر فرستاده بودن که تا اونجایی که من اطلاع دارم هر دوتاشونم تو کار لیدری دخالت میکردن که یه دونش محمدرضا بود و یدونه دیگه هم هادی :|
    میگید نه ؟ ویسش موجوده که با شخصه خوده سهیل Call Me Dad که لیدر NW بود تو اون تایم صحبت کردیم و خودش گفته بود که هادی دفاع رو فرستاده بود پس چیزی رو که در جریان نیستید الکی نزارید گردن ماکان
    و اما درباره قدرت ساید ها تو Ts10 باید عرض کنم که از همون ابتدای سرور هم تعداد اکانت های تو SW بیشتر از هر سایدی بود و از 20 تای صفحه اول بازی 13 الی 14 تاش SW بودن و تاپ رید هم از معمولا 6 7 تاش فیکس SW بودن با این اوصاف میشه بپرسم چجوری SE قوی ترین ساید بازی بود ؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط St0rm نمایش پست ها
    سلام عزیز دلم خوب نیست ادم نخود هر اشی باشه هرچقدر بیشتر سر به زیر تر بهتر
    اون سرور 10 که شما میگی ما نبودیم ولی نرمالی نبوده مستقیم یا غیر مستقیم حضور نداشته باشیم برای لرزوندن شما هم با این وضیعت و فن بیان
    لازم نیست رزومه ای خاصی از قدیم بگم از همینجا هرطوری بخوای مقایسه میکنیم نشد شمارو به روم گارنا دعوت میکنم در هر مورد بخوای عکس و
    لینک و مدارک براتون میارم که جا لرزیدن بپاچی.
    این سرورا رو افتخار نمیدونم اگه افتخار میدونستم یه عکس از 640کی گرزی و 190کی شوالیه دومین سرور نرمال همین سرور(واریور) که هم رمر بود هم
    کاتا رو برات میاوردم که طعمشو دوستانتون در اندبلیو رضا بلک وایت و داریوش ورژن4 چشیدن یا واندری که رو اکانت قاتل صد شد

این بیگ همر نون کپ گول سرور 8 ای ار

http://uupload.ir/files/n6ld_ir.png
    جالبیش اینه این سرور 500روز طول کشید طولانی ترین سرور بود اخر هم ناتار صد کرد
    جالب ترش اینه که همزمان بعدش تو سرور 6 راند دوم تاپ لیدر منطقه بودیم اخر سر هم واندر رو اکانت شایان 100 شد

بگذریم بعد از بسته شدن ای ار تیم های ایرانی روانه دات کام که این سرور 4 هست با دوست خوبم صابر فریندز از بچه های قدیم ان ای رجیستر کردیم

http://uupload.ir/files/33ki_سرور_4کام.png
    اینجا گارنای خودمو میزارم خوشحال میشم شمارو به چالش روم جنوب شرق دعوت کنم تا از سرور های 3ایکس ای ار و اتحاد های معروف تن صحبت کنیم

یا از سرورهای بگم که با اینکه احسان روکو و هادی پی جی ان و (سید) و بقیه دوستانمون متا با ما بودن ولی به بعد کتیبه ها نمیرسیدن

اسم اتحادشون به خودکشی نهنگ ها تغییر میدادن و میرفتن

شما میتونی کمی فکر کنی ندونستن عیب نیست اما اینکه خودتو به ندونستن میزنی یا از دوستانتون از سابقه سایدتون مطلع نیستی حداقل سر به زیر
    باش تا کامروا بشی از اتحاد های اساطیر پرس و جو کن کمی.
    در کل از اینکه باهاتون بحث کردم و هی وقتتونو گرفتم و باعث شدی بزرگتر بشم (بقول بزرگان امثال شما گنده بشم) مکررا عذرخواهی میکنم

زیاد پست نمیزاریم این ایدی فروم هم خیلی قدیمی هست از دومین سرور اینجا ثبت خورده بیشتر پست های خوب رو دنبال میکنیم
    این ایدی گارنا من استقبال میکنم و خوشحال میشیم از مصاحبت با شما
    Exil3d.StOrm

یاحق

-سروش-
    داداچ شما با این همه افتخارات که گفتی دوال کسرا و امیر رضا بودی دیگه طبق این عکسی که دادی ؟
    البته جسارت نباشه چون رفیقن جفتشون
    Mohammad

بسپاریم بر سر مزارمان تاریخ نزنند, تا آیندگان ندانند بی عرضه گان این برهه از تاریخ ما بوده ایم

17. تشکر sw team تشکر نمود
    پسندیدن sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود شایان.
    قبل از هرچیز یه مطلبی بگم : در کل سرورهای دژکوبی که بودم - با L1 میشه 4 تا- تو کل اکانت های جنوب شرق، فقط خودت رو تو فروم قبول دارم که بخوام جوابی بدم یا ندم. بقیه رو کاری ندارم. تقریبا همه نو ظهور هستن و عشق بازی. جوان تر هستن از ما، مثل خودمونن منتهاش 10 سال پیش. لذا جنس حرفم رو نمیفهن پس من هم تصمیم گرفتم حرف نزنم با کسی. مگر اینکه فردی باشه که همر ترازم باشه یا بالاتر از خودم. پست های سایر دوستان رو فقط میخونم و رد میشم.

ولی در مورد حرفی که شما بزنی، چون خودتو به عنوان تنها بازیکن جنوب شرق میشناسم، باید بگم یه حرفی زدی یه کوچولو به من گرفت. توضیح میدم چرا و چگونه:

والا توی دژکوب IR شاید بعضی ها اسمم رو شنیده بوده باشن و خیلی هم کم باشن افرادی که منو بشناسن چون نه معروف بودم نه سطح بازیم اجاازه میداد که تو فروم IR پست بزارم. اونجا هم میخوندم و میرفتم چون همش دوز و کلک بازی ایرانی ها بود و مطلب مهمی توش دیده نمیشد تقریبا. همونجوری که خودت هم میدونی مثل شما و سایر دوستان معروف و بنام نیستم.
    دلیلش اینه از اول دژکوب رو تو سرور آلمانیش بازی کردم فکر کنم سال 84 یا 85 بود. بعد دیدم چیزی نمیفهمم از آلمانی رفتم کام و.... درست یادم نیست. ورژن 3.6 که رسیده بود و جا افتاده بود، تازه یه سر زدم به domain های IR. اولین سروری هم که پا گذاشتم سرور 6 راند دوم بود. طبق عادت random رجیستر کردم- رندوم رجیستر کردن دلیل فنی داره که کام بازا میدونن خودتم میدونی، توضیح نمیدم ه که بیخود بحث کش نیاد، فقط اینکه معنیش این نبود که ساید نداشتم بلکه مسئله ای در تکنیک های بازی بود- دست برقضا افتادم شمال شرق که با حسین و مسعود Xman، محمد F6q ، حاجی mantanha، علی روبرتو و از همه مهمتر با دوسنان خوبم که افتخار میکنم باهاشون همبازی شدم : مهدی، لقمان، اکبر با اکانت king-of-persia
    مطمئن نیستتم ولی فکر کنم شما هم با محسنتون تو جنوب شرق بودین، نعیم و نگار و علی کنت و آرش و حافظ و نیما و ... خیلی های دیگه رو تو سایدهای دیگه دیدم و شناختم و دوست شدم. سال 87 یا 88 بود دقیق خاطرم نیست. اولین سرور ایران رو اونجا بازی کردم. پس ببین که در توضیح صحبتم سابقه IR بازی کردنم حداقل 2-3 سال از شما کمتره. همینطور در ادامه هم IR زیاد بازی نکردم. دلیل هم توضیح میدم چرا اگه خواستی بخون ولی خیلی مطلب مهمی نیست:
    برای منی که Ru, us, com بازی میکردم که بازی یاد بگیرم از اونا، بازی شکل دیگه ای داشت! برام قابل درک نبود که چرا بازیکنا باید اکانت دف ساز دشته باشن. حداقل 1 ماه طول کشید تا معنی اصطلاحات بازیکنای ایران رو یاد گرفتم!!! انواع تقلب ها و کثاقت کاری ها رو به اسم بازی pro معرفی میکردن. هنوزم دارن میکنن. اومدم دیدم اوه اوه! هر اکانت 10 تا مولتی داره! به شیوه های مختلف مولتی بازی میکردن. اولین چیزی که من دیدم تو IR همین بود. دیدم ایرانی ها فقط با تقلب و نامردی بازی میکنن، همینجا به رفیقایی که پیدا کرده بودم گفتم، این تقلب بازیا و کثافت کاریا باعث میشه ایرانیا تو عرصه جهانی هیچ وقت هیچی نشن! حتما خودتم دیدی که وقتی پای تورنومنت به دامین IR رسید وسرور مقدماتی ران شد چه اتفاقاتی افتاد و ایرانی هایی که میخواستن برن تو سرور فینال چی شدن.

ایرانی هایی که به صورت پراکنده رفتن تو فینال بازی کنن، طوری مورد تمسخر قرار گفتن تو فروم مسابقات که به عمرم ندیده بودم شخصیتی اینجوری مورد تمسخر قرار بگیره. دقیقا مثل نوب ها بازی میکردن بچه های ایران. چون بازی بلد نبودن که، همین که با تقلب بازی کنن فکر میکردن بازیکن شدن. تاپ پلیرهایی مثل شما و من - که الان میشناسی نه اون ورژن قدیمیم- رفتن فینال یکی پس از دیگری توسط بازیکن های سطح متوسط خارجی فارم شدن !! اسم نمیارم دیگه... خودت ببین چه خبر بوده!!

شایان جان درسته که ولگردی تو سرورهای ایران و تاب خوردن با بازیکنای هموطن من رو هم تا حدود زیادی مثل اونا کرده، ولی داداش گلم خاطرم نیست تو کل سرورهایی که تو IR بازی کردم، کسی تونسته باشه منو بزنه. کم هم تلاش نکردن بزنن و نتونستن.
    یه مطلبی هم پررنگ بگم همینجا: دقت کن گفتم کسی نمیتونه منو بزنه، نه اینکه من میتونم همه رو بزنم. اینم به دلیل سبک دفاعی منحصری هست که دارم، 10 بارم منو بزنن، باز یه فن جدید خواهند دید. اونم مدیون دورانی هست که عضو تیم ساپورت و تست فنی دژکوب بودم.

متاسفانه مثل شماها حوصله وقت و عادت جمع کردن عکس و ریپورت و .... ابنجور چیزا رو نداشتم، چرا که جدا از دوستی ها و رفاقت هایی که کردم و دوستانی که پیدا کردم، بازی کردن در دامین IR رو مایه ننگ میدونستم چون بازی همواره همراه با تقلب و کثافت کاری بود لذا مدرک جرم نگه نداشتم .. اگه داشتم 2 تا عکس و ریپورت جای همه این حرفا کافی بود. ولی حالا که ندارم مثل شما مستند چون سرورهای IR اینقدر بی ارزش و بیخود بودن که اصلا فکر نمیکردم روزی کسی بیاد حرفی بزنه در این ابعاد! که منو زده

حالا به هرحال لینک و عکس و ریپورت ندارم. شما دوست داشتی مرامی قبول کن.
    قبول نکردی، شانس خوبت داریم یک سرور با هم بازی میکنیم. اکانت وجام معلومه. بسم الله. تستم کن

ولی دیگه هیچ وقت نیا بگو خوردی، گقتی نبودم!! انگار که من رو اکانت بودم، اومدین منو زدین بعد من غیبم زده.
    داداچ اندازه 10 برابر سیبیلای شما بنده شهامت دارم. هیچ کس رو در حد و ابعادی نمیبینم که بخوام ازش بترسم و بیام به دلیل ترسم دروغ بگم!!
    اگه اشتباه کنم، میام میگم اشتباه کردم. اگه به کسی ضرر زده باشم حتما ازش معذرت خواهی کردم. اگر کسی تو بازی تونسته اذیتم کنه، حتما بهش گفتم ایولا، دمت گرم خوب بازی کردی. شما که حوصله و وقتت زیاده و امکانات هم خوب داری ماشالله، یه سر به فروم های قدیمی بزن ببین خودت این جاهایی که شما میگی منو زدی و اومدم گفتم من نبودم، پست هام از کی قطع شده، از کی نبودم، و اکانت بدون بازیکن من رو کی زدین

یه صحبتی هم کردی راجع به اینکه سرور نرمال طولانیه و باید تا تهش بمونی و ....
    (ویرایش توسط MOD UnderTaker)
    درسته سابقه IR بازی کردنم اندازه شما نیست، ولی مطمئنم حداقل 2 برابر شماها بازی کردم و میدونم چه موقع چه کاری باید انجام بدم. لذا با عرض شرمندگی با این قسمت صحبتت کاملا مخالم که سرور نرمال .... و باید تا تهش بمونی.
    نظر من: بازی رو تا وقتی باید ادامه بدی که برات لذت بخش باشه. اگه غیر این باشه دچار نقص عقل هستی که بازی رو ادامه بدی چون لذت که نداره، پس چرا وقت بزاری و هزینه کنی و عمرت رو هدر بدی؟!
    حالا من بیام خودم رو یه احمق جلوه بدم و بمونم که شما و رفیقات میخواین با تقلب و بازی کثیف برنده بشین، بشینم نگاهتون کنم؟؟ خودت باشی این کار رو میکنی؟؟ کاری رو از بقیه انتظار داشته باش که خودتم انجامش بدی.
    ویرایش توسط The UnderTaker : 10-07-2016 در ساعت 04:30 AM دلیل: صحبت پیرامون مولتی هانتر و مدیریت
    AreF

19. تشکر mohsen.2pac, shoshor, dr.divert تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, shoshor پسندید
صفحه 9 از 14 نخستنخست ... 7891011 ... آخرینآخرین