صفحه 99 از 158 نخستنخست ... 4989979899100101109149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها
    سلام

اونجایی که جنگل داره دریا داره

سوغاتی هم الوچه لواشک کلوچه داره :دی

میرم زود میام هستم بعد در خدمتتون :دی
    خدمت از ماست کاکو
    میگم اگه تو این 4 روزه که نیستی ما اکانتت بزنیم کسی هست دف بریزه یا نه منتظر بمونیم برگردی؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بزنید میام میگم کسی رو اک نبوده امدید اکانت رو زدید تازه دیسلاکتونم میکنم :دی

بزنید اقا زدید رد شد نوش جونتون رد نشد هم من میام میزنم
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

3. پسندیدن WhiteBird, Saeid.Italiano پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یه سوال ذهنمو درگیر کرده لانچر کی بوده ؟ :| لانچش شبیه لانچ سوپر پلنر بود :|
    5 موج کاتا تو این فاصله زمانی ! اونم بدون همر :|

نکته بعدی گفتم تو پست بالا ولی مثل این که درست متوجه منظور بنده نشدید شما با چکمه لانچ کردید تو 7 ساعت این مقدار دف جمع شده و مقدار دف واستون افتاده , بدون چکمه لانچ کنید علامت سوالی میشین
    تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg S S 1.jpg (76.4 کیلو بایت, 13 مشاهدات)
    • نوع فایل: jpg S S 2.jpg (78.5 کیلو بایت, 7 مشاهدات)
    Mohammad

بسپاریم بر سر مزارمان تاریخ نزنند, تا آیندگان ندانند بی عرضه گان این برهه از تاریخ ما بوده ایم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یه 3 4 روز نیستم دارم میرم شمال :دی (فرار :دی الکی مثلا من نمیمونم تا تهش)

امدم پیشاپیش تبریک بگم به sw که دیدم همشون استیکراشون اماده تو فروم نشستن تا اتک برسه سریع بیان پست بزارن

دیگه پیشاپیش نمیشه دیگه تبریک خشک و خالی میدیم

یه 3 4 روز برم یه استراحتی کنم و بیام باز هم هستم در خدمتتون تا ته سرور

پ.ن:ولی خدایی اینطوری نکنید پشمام ریخت دیدم 1 ثانیه نگذشته فروم پست گذاشتید ادم یه فکرایی میکنه :دی ماشالله شما تجربتون زیاده اینا واستون چیزی نیست (شوخی )

علامت سوال ؟
    فایل پیوست 2355

بازم تبریک :دی

لول:دی
    درود

آقا نوید گل

باک ماشینو پر کن یه 20 لیتری هم پر کن بذار عقب ماشین.اون 600ک دف علی2113 هم بریز رو اکانتت.از سرعت مجاز هم بیشتر نرو.

فردا نیای بگی بنزین تموم کردیمو پلیس ماشینو برد پارکینگو اون داستان 600ک دف علی!

مواظب خودت باش
    سفر بسلامت

6. تشکر Basilous, shoshor, sw team تشکر نمود
    پسندیدن Basilous, shoshor, sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یه 3 4 روز نیستم دارم میرم شمال :دی

امدم پیشاپیش تبریک بگم به sw که دیدم همشون استیکراشون اماده تو فروم نشستن تا اتک برسه سریع بیان پست بزارن

پ.ن:ولی خدایی اینطوری نکنید پشمام ریخت دیدم 1 ثانیه نگذشته فروم پست گذاشتید ادم یه فکرایی میکنه :دی ماشالله شما تجربتون زیاده اینا واستون چیزی نیست (شوخی )

علامت سوال ؟

بازم تبریک :دی
    سلام خدمت عزیزان

خب دوست عزیز که احتمالا الان دیگه تو جاده ای و چند روز نیستی و آخر هفته دیگه باز میای فحشمون میدی :دی واقعا سوال واسم پیش اومده ، میایم میزنیمتون ، نمک میریزین ، تا خرخره خودتون رو به دیوار میمالین ، باز نمک میریزین ، کتیبه یونیک تحویل لنگه دمپایی میدی ، باز نمک میریزین ، کاتاها خودت یه ساعت دیرتر از همر اصلی رسیده اونم 5 موج ، باز نمک میریزین ، دقیقا فاز محترمتون چیه !؟ البته اگه نمیای بگی جی 1 مدال گرفتیم ))))

شنیده شده تو فینال ترانسفر شدین یه ساید دیگه =)))) شاه ماهی نقل و انتقالات بودین گویا ، واندر حریف کلین کردین ، همر دادین ، بعدم گفتی کراپام 18 هس بهتون لطف کردم 2تا همر شارژ کنین ! سایدت و رفیقات اشتباه کردن دیگه ، نقل و انتقالات اروپا تا آخر آگوست هست ( 3 4 روز دیگه :دی )

فینال چند !؟ راستی مدال اونجا مثه اینکه پوینتش بیشتره ، سرور تموم شه نیای یهو باز پز مدال بدی =)))) باز دم بقیه رفیقات گرم ، دیدن میخورن ، رفتن متواری شدن سرورا دیگه ، یهو فردا نیای SW صلوات =)))) من ندیده بودم تا به امروز یه همچین چیزی ، تقریبا تو این 11 12 سال دیدم خیلیا خودی بزنن یا اکانت بفروشن یا برن رو یه اکانت تو ساید دیگه کمک بدن ، ولی ندیده بودم یهو برن تو یه ساید دیگه ! آقا مگه فیفا داریم بازی میکنیم ))

مصطفی جان بنده یه واندر با اکانت لول:دی تو nw کلین کردم
    اکانت 2 تا همر داشت با یه همرش اینکارو کردم

بنده خودم لانچ کردم و خودم تصمیم گرفتم و اینور هم یه اکانت به بنده در قبال اون یه همر دادن

یه مسئله دیگه میمونه وظیفه ی من در قبال سایدی که توش بازی میکردم (نه فرد) که اون هم با اکانت کراپ 18 و یه همری که توش مونده واینکه راحت با کراپ 18 میشه 2 تا همر رو شارژ کرد که در اختیار یکی از لیدر های ساید قرار گرفت

تصمیم گرفتم ادامه ی بازی رو تو nw پیگیری کنم
    از اینجای سرور دیگه با تمام وجودم برای nw بازی میکنم همونجور که قبلا برای SE بازی میکردم
    تو ساید nw که بنده رو پذیرفتن وقبول کردن کنارشون به بازی ادامه بدم
    ارادت خدمت همه ی دوستان عزیزم-نوید لول:دی
    آقا کراپا اکانت چنده !؟ هیچی شوخی کردم :دی

اما در مورد پلنی که رفت تو دیوار رپتور ، چند سوال خیلی خیلی مهم !
    1. چرا همری که تو موج اول خورد 90 کی گرز و 28کی تی کی بود ولی اینسرت شکنایی که خورد در مجموع 45کی گرزو 8کی تی کی بود !؟ سوپر پلنر عزیز که اگه ده رو زده بودی اینجا میومدی شروع میکردی به گفتن اینکه از سرور تست ایران تا سرور 14 ما رو زدی !!! بیایید وقتی پلن نمیگیره هم اعتراف به اشتباه کنیم ، قایم نشیم ، این طوری اسطوره سوزی میکنیم :| شما این همه زحمت کشیدین و بیخود که 2تا همر دیوار نکردین که یه اسطوره دف بدین بیرون :|بیا جلو ، عیبی نداره ، بگو داری بازی میکنی ، اونم با قدرت :دی

2. چرا 5تا موج کاتا خالی زودتر لانچ شد ولی در عین حال یه ساعت دیرتر لند شد !؟

3. هدف از اجرای پلن چی بود !؟ مثلا اگه کتیبه جابجا نمیشد ، لحظات آخر کتیبه جابجا میکردین که کتیبه بزنین !؟ برادر من رو جنگ یونیک میکوبیدی لااقل ، جدا هدف چی بود !؟

پ.ن : نوید جان سفرت به سلامت ، اصن نگران نباش ، لااقل واسه L1 فینال رو من مسئول نیستم ، ولی ایشالا این هفته تورم میزنیم که دیگه چیز خاصی نباشه ، دوستان من نزدیک مرز ج.ش هستم ، متاسفانه یه پلیر جدید دارم ، 15 کراپ درس درمون ندارم این سمت ، عیب نداره بگم کپ رو تو ج.ش بزنه !؟ آیا اگر بزنیم ج.ش رو کشور گشایی حساب نمیشه !؟

پ.ن : آقا الان که پنجره نقل و انتقالات بازه ، میشه محمد insomnia رو بدم و افشین Mental رو بگیرم !؟ جهنم ضرر ، سعید Whitebird هم روش میدم ، خوشم نمیاد ازش =)))))

با تشکر

8. تشکر M3nTaL, shoshor, sw team, Saeid.Italiano تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

آقا ما افشين منتال رو عوض نمي كنيم مثل فرانچسكو توتي مي مونه از رم نميره هيچوقت

10. تشکر M3nTaL, shoshor, WolFlanD تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, shoshor, WolFlanD پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بابا این افشین پسورد اک خودشم نداره امروز پیام داده پسورد من چی بود یادم رفته. برش دارید برید واس خودتون 100 ک دف هم اشتانیون روی جنس بهتون میدیم....

12. تشکر M3nTaL, shoshor, WolFlanD تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, shoshor, WolFlanD پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط king ne نمایش پست ها
    بابا این افشین پسورد اک خودشم نداره امروز پیام داده پسورد من چی بود یادم رفته. برش دارید برید واس خودتون 100 ک دف هم اشتانیون روی جنس بهتون میدیم....
    بر آدم دروغ گو ....
    topl1.jpg

سعید تو عزیزی
    آرش بجا این حرفا اون عارف مارو پس بدین ببینم . یه مشهدی رو بردین بستون نیست ؟! عارف رو با کتیبه هاش همین سرور بدین . همین اصفهانی یا اصفحانی یا اسفحانی یا اسفهانی (سالار )رو دست بسته تحویلتون میدم )
    چرای k1 رو تموم نمیکنین ؟ حیف که همر هام رو به ناحق ازم گرفتین اونجا )))))
    شایعه ها هاکی بر این است که آخر شهریور ماه سرور 3 ایکس ران میشه و سرور l1 از اینی که هست خلوت تر میشه
    آقایون داداشام ( منظورم لیدر هاست :d ) بگیرین اکانت ها رو از دست بچه ها که از دست نره . ماشاالله چه خبره تو سرور . همه همو میزنن . هر بار اومدم فقط پاپ ما تغییر نکرده )

پ ن : هرکسی از فروم تارگت انتخاب کنه خیلی ..... است ! ))
    پ ن 2 :رنگ مربوط به املاء درست شهر سالار رو بگید و 3 ایکس خشت بگیرید ! )

14. تشکر shoshor, WolFlanD تشکر نمود
    پسندیدن kinG NE, shoshor, WolFlanD پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ده 2 اکانت لول :دی کجاست
    TIRED TEAM

16. تشکر shoshor, BiG PaPaa تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, BiG PaPaa پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست