صفحه 13 از 16 نخستنخست ... 31112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 160

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور K5.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

[QUOTE=AlIrEzA.IRAN;32342]
    نقل قول نوشته اصلی توسط bide-vahshi نمایش پست ها

خوب دیشب درگیر بودم یادم رفت جواب بدم!
    اول سلام!
    دوم این که آقا عطا شما هرجا اومدی بازی کردی ساپورتر یه ساید بودی آخر سر هم اون ساید حذف کرده حالا به زور دلیل جور کردند)))
    دومین مورد شما داری میگی کاری نکن از ساید خودت بزنمت؟کاری نکن من یه کاری کنم اکانتت با اکانتم ipمشترک بخوره!!!
    سومین مورد من اگر به این حجم از سن میرسیدم قاعدتا دنبال کل کل کردن با دیگران نبودم و سعی میکردم نگران آخرت و اون دنیام باشم!
    چهارمین مورد شما اگر بازی بلد بودی خودت یه سرور میومدی بازی نه گلد 200نفرو بدی آخر سر هم حذف اکانت و این داستانا!
    و مورد آخر ادعا بازی کثیف نکن!مطمعن باش سه همر خودی بیاد روم به صورت فیک من 5تا همر میزنم رو سایدت!فکر کنم همه این رو دیدند!

پ.ن:خدایا شکرت مارو درگیر کسانی کردی که حتی نمیدوند بازی چطوریه میشینند فقط خوب حرف میزنند و عمل بلد نیستند!
    پ.ن2:عطا جان شما بیا یه 20تا موج رو من بچین فقط خداوکیلی خودت بزن اگر زیر 40ثانیه زدی بهت جایزه میدم))

سلامی دیگر
    علیرضا جان برای همه آره برای من هم آره
    خودت از همه بهتر میدونی کارت تمومه پس چه فیک چه ریا بزن و مثل همیشه برو نمیگم حذف کن چون حذف کردن به چگونگی رفتن تو شرف داره
    توکه میدونی یه ساید رو گلد میدم پس دیگه کری چرا رمز تو بده به یکی برو که بگی تو نبودی
    فدات بشم دست وردار و بشین رو نیمکت ذخیره ها و دف بساز عزیز من سوپورتت کنم
    همگی پیروز و سربلند باشید بدون بهانه 3 به یک بودن چون حالا اکانتت رو 4 به 0 میزنم

عطا

وقتی پشتت حرف زیاده که
    یا آرزوشونه جات باشنُ نمیتونن
    یا اینکه میخوان باهات باشنُ نمیتونن

2. نپسندیدن alir3zavV, AlIrEzA.IRAN, kinG NE نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

[QUOTE=bide-vahshi;32343]
    نقل قول نوشته اصلی توسط AlIrEzA.IRAN نمایش پست ها

سلامی دیگر
    علیرضا جان برای همه آره برای من هم آره
    خودت از همه بهتر میدونی کارت تمومه پس چه فیک چه ریا بزن و مثل همیشه برو نمیگم حذف کن چون حذف کردن به چگونگی رفتن تو شرف داره
    توکه میدونی یه ساید رو گلد میدم پس دیگه کری چرا رمز تو بده به یکی برو که بگی تو نبودی
    فدات بشم دست وردار و بشین رو نیمکت ذخیره ها و دف بساز عزیز من سوپورتت کنم
    همگی پیروز و سربلند باشید بدون بهانه 3 به یک بودن چون حالا اکانتت رو 4 به 0 میزنم

عطا
    نام خدارو بیار و شروع کن!
    بسم الله فراموش نشود!
    قبل از شروع هرکار نام خدا باعث آرامش شما میشود!!!!تو 12تا ساید گلد بده خخخخ تا الان شده یه جا برنده بشی؟
    تو اگر خیلی گنده میای چادر از سرت بردار بگو کدوم اکانتی 24ساعته تک دهکده تحویل بگیر!
    تو خیلی مرد بودی از اول سرور اکانت میساختی میوردی بالا!
    تا الان شده مثل یه مرد یک بار بازی کنی و کسی نگه عطا کلا هیچی حالیش نیست؟
    کلا هیچی ازت توی تاریخ این بازی نیست!!!!بزار مرد باشی!!
    سنی ازت گذشته!توی این دژکوب خرید و فروش خلاف قوانینه حالا شما شاید تو خلاف قوانین یک کاری کنید اما هیچ وقت با این همه کاریم کردی به جایی نرسیدی و هیچی نشدی)))
    منم منم های g1یادته؟
    جنگ کوچیکی از اکانت خودت با 20kگرزی و 5kشوالیه اومد... یادته؟
    یادته که؟
    یادآوری کنم چکمه یونیک رو؟
    تاریخت به آی آر نمیخوره از اوجا برات بگم!کل پستات نگاه کن تا الان یه دونه همر زدی جایی؟فقط زدنت در رفتی خخخ

پ.ن:خدایا چرا بعضی از آدم هارو آفریدی؟
    پ.ن2:هرکسی گنده میاد معلومه آخرش چی میشه!ما اهل گنده اومدن نیستیم فقط عمل میکنیم!!!!بگو کدوم اکانتی مرد باش نه یه ترسو!
    پ.ن3: بیشتر نمیگم کهولت سن دارید متاسفانه دوس ندارم خون کسی گردنم بیوفته
    ویرایش توسط AlIrEzA.IRAN : 01-25-2017 در ساعت 02:10 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

[QUOTE=AlIrEzA.IRAN;32345]
    نقل قول نوشته اصلی توسط bide-vahshi نمایش پست ها

پ.ن:خدایا چرا بعضی از آدم هارو آفریدی؟
    پ.ن2:هرکسی گنده میاد معلومه آخرش چی میشه!ما اهل گنده اومدن نیستیم فقط عمل میکنیم!!!!بگو کدوم اکانتی مرد باش نه یه ترسو!
    پ.ن3: بیشتر نمیگم کهولت سن دارید متاسفانه دوس ندارم خون کسی گردنم بیوفته
    تا مرد سخن نگفته باشد. عیب و هنرش نهفته باشد
    البته در مورد مرد گفته
    نمیخواستم پستی بزارم ولی دیدم زیادی دور برداشتی
    احترام به بزرگتر که اصلا بلد نیستی به جای اینکه کثیف بازی کنی برو ادب و احترام به کسی که سن پدرت رو داره یاد بگیر. منم با دکتر عطا بحث کردم دعوا کردم اما اجازه بی احترامی رو به خودم ندادم. با این نوع انسانها کجا رفتیم چنان شتابان

از ساید خودت زدی مطمئنی؟ اتکایی که رو شمال غرب اومد نصفش مال شمال شرق بود نصفش جوب شرق پس جوایت اینه هیییییییییییسسسسسسس
    اون شیره که تنها میزنه به دل گله اما اونی که تنها از عهده شیر بر نمیاد و مجبوره گله ای حمله میکنه ... هست (بلا نسبت دوستانی در شمال شرق) - پس شیر همیشه شیره
    دلم میخواست ببینم اگر حامد این همه خودش و سایدش با اون همه پلیر رو کوچیک نمیکرد و متا نمیکرد الانم همینجوری بلبل زبونی میکردی؟ اون اتکا هم هم تو میدونی هم من که تو نزدی پس برو بگو پلنرش بیاد شما فقط مسئول فرومی و بس
    خوشم میاد همیشه یه مشت فروم نشین بیکار هستن که بیان لایک بدن.
    در مورد آیپی هم خوشم میاد خودت به کثیف بازیت اعتراف میکنی ( قابل توجه برخی )
    حداقل اینه که ما مردونه واستادیم مثل تو همر سایدمو بدون کاتا نزدم به ساید رقیب و بگم دفش کن لطفا ( الان میخوای بگی فروخته بود یا میخواست بفروشه به من دیگه اما نمیتونی چون ده همر من با یکی از همون همرها 0 شد اگر قرار بود بخرم شک نکن همرش لانچ نمیشد یا جاخالی میدادم)
    ته سرور یه ندا بده خواستی اکانتتو بفروشی مشتری پیدا کنم ازت بخره آخه یادم نمیاد سروری نفروخته باشی
    (ویرایش شده توسط مدیریت)

پ.ن: این پستو گذاشتم چون همه گفتن داری دری وری میگی و حتی نخوندم ببینم چی میگی جز حرفای مربوط به دکتر عطا
    پ.ن2: دیروز جوابتو دادم چرا همه با تو مشکل دارن حتما تو رفتار و بازیت تجدید نظر کن
    پ.ن3: آدم خوبه یه سر بچرخونه به عقب نگاه کنه ببینه واقعا کی بوده و الان کی هست ( تازه اگر توهم نزده باشه الان که کسیه)
    پ.ن4: حامد میخواستی فقط شمال غرب حذف کنه؟ اینقدر یعنی بازی جلو ما برات سنگین بود یا گول حرفای یه بچه رو خوردی؟
    پ.ن5: از اول سرور بحثهای زیادی بود که اکانت خریدیم یا داریم توی سایدای دیگه خداروشکر که مشخص شد همه حرفا چرته و تو این درگیریها حتی یه اتک از سایدتون روتون نیومد و رو سیاهی موند برای کسی که الکی جو داد.
    پ.ن6: سیامک داداش در مورد همرت همر من باز شرمندم چون بدون اینکه بدونم و بدون اجازه زدن و طبق حرفی که زده بودم چکمت بک شد چون مرد و حرفش
    پ.ن7: از همه بچه های شمال غرب هم تشکر میکنم که مردونه واستادن و جلو یه سری پلیرنما کم نیاوردن

امیدوارم خاله خاله بازی در این سرور بهتون خوش بگذره و بدون ترس از خوردن راحت بشینید خاله بازی کنید همر بسازید ترشی بندازید. اینم درس ما برا کسایی که بازی رو کردن عقده گاه زندگیشون
    ویرایش توسط MOD CorLeone : 01-25-2017 در ساعت 11:30 AM دلیل: صحبت درباره دیگر بازی ها

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام

من نظری ندارم که متا 3به1 خوبه یا ن
    به منم مربوط نمیشه چرا شما میرید دیوار و ما سبز رد میشیم

ولی چیزی که میدونم اینه که شیرها گله ایی حمله میکنند
    شبکه 4 جمعه ها ساعت 7 عصر راز بقا . زندگی در شیرها رو نشون میده ببینید چطوری متا 3به 1 میکنندو مثل آب خوردن شکار میکنند.

ایشالله سرور بعد

6. تشکر M3nTaL, AlIrEzA.IRAN تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, AlIrEzA.IRAN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به نام خدا
    سلام
    من زیاد فروم بیا نیستم حتی نمیام صحبت ها رو بخونم چون تو بازی جای نامه نگاری هست و حرفای اینجا تو فروم هم همش خاله زنک بازیه ولی به اصرار چند تا از دوستان اومدم یه پست بزارم پست کسی رو هم ریپلای نمیکنم کلی یه حرفای رو میزنم
    راجبه متا اول اینکه همه چیز مساوی بود چه تعداد همر و چه دف با روجوع به تاب 10 چند روز پیش میشد اینو فهمید فقط کاره ما برای اتک دادن سخت تر بود چون باید پلن رو از سه ساید ومی زدیم و فاصلمون بیشتر بود .حالا اینکه ما چند شبانه روز فقط پلن زدیم خاب به چشامون ندیدیم ولی شما یه شب همه همراتون رو زدین تو دیوار این دیگه والا تقصیر ما نبود
    راجب این علی رضا هم که ول کن نیستین همش از بدیش میگین یه سوال چرا خوذتون باهاش متا بودین ولی وقتی دیدین مرتاض یونیک تو سایدشه متا رو بهم زدین کتیبه رو بردین یه جنگ آموز رو هم بردین اون موقع فکر اینجاشو نکرده بودین ؟!!! فک میکردین آسمون همیشه یه رنگه ؟!!!!!
    روزای اول بازی میومدم پیش همین مجتبی میگفتم داداش ما با هم رفیقیم چکار کنیم این سرور نمیشه که جلو هم وایسیم بر میگشتی میگفتی اینجا همه رفیقن بشین بازیتو بکن میگفتم سر کتیبه ها چکار کنیم میگفتی من از 4 منطقه کتیبه میزنم بازیه دیگه
    حالا ما هم نشستیم سر جامون بازیمون رو کردیم چرا دیگه اینقدر گله شکایت دارین ؟؟!!!!!
    بله حرف های آدم ها در زمان های قدرت و ضعف خیلی با هم فرق میکنن پس نباید در زمان قدرت جوری حرف زد که در زمان ضعف به این روز بیوفتی لطفا بهانه گیری هاتون رو تموم کنید هنوز تا آخر بازی خییلی مونده وقت برای همه کاری هست
    پ.ن : نابرده رنج گنج میسر نمیشود
    پ.ن : بله اومدیم بازی رو ببریم تلاشمون رو هم میکنیم

8. تشکر AlIrEzA.IRAN تشکر نمود
    پسندیدن AlIrEzA.IRAN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بنده خداهارو یه طور زدم میگند من لانچ نکردم خخخخ))))))))))))
    والا تا جایی که من یادمه منو برای لانچ پلن توی نرمال ها همیشه میبرند و میزنم)یه سر فروم های اینحا هم بزنی نرمالاش میبینی))
    خاله زنک بازی اینه پشت سر بقیه حرف بزنی نه توی روشون!منم شروع کردک توی 4شب نخوابیدن سایدت جمع کردم!!!!!
    از ترست عکس جعلی درست میکنی سند میکنی میگی رو assassin لانچ کردی؟)منم نمیفهمم پلن رو زاپاتا است؟
    به قول خودت زدن من فایده نداشت)800kدفاع دارم همیشه!چندبار گفتی لانچ کردم روت علیرضا چینچ کپ نکن خیلی کم هستند همرا خخخخ
    نشستم یه حساب کتاب کردم اگر چینج کپ نمیکردم از 1میلیون 200کا دفاعی رد میشدی)
    خوب این یعنی میخواتی نان کپ منو بپرونی)به من میگفتی میدونم دفاعت شده 1میلیون)
    اشتباه کردی دفاع من خیلییی بیشتر شد)بزور اکانتات تاپ هجوم یکیشون اومد بقیه نه خخخ)
    تا الان میگفتین میدگیم میفروشم)الان اندگیم))توی تلفن میگید علیرضا میدونم نمیقروشی))
    مرد نیستی مرد!!!!!!عکس جعلی دادی بگی آره مثن من جا به حا کنم دفاع رو؟))مرذونه با جنوب غرب زدمت خخخ
    از حامد هم بپرسی بهت میگه 4شب پجور لانچ میکنم پلن خراب میشه وسطش میام عوض میکنم از 10 جا دیگه میزنم خخخخ

پ.ن:توی نپ 24ساعته که خواهش کردید باتون بستیم اومدین تبری سینا ما و همر میخکوب پروندین!بازم میگم مرد نیستین!
    پ.ن2:تو مال حذف کردنم نیستی که میگی حذف کینم سرور بشینید خاله بازی کنید!تو یه بار حرف غیر دروغ زدی توی زندگیت اونم این بود که زنگ آیفون زدی و گفتی منم باز کن!هیچوقت راستگو نبودی!یه آدم دو رو!میای پیش من میگی حامد بده؟حامد داره کثیف بازی میکنخ مشکل پیش بیاد؟بعد میری پیش سیامک حامد میگی علیرضا بده؟)بازیچه شدی سه نفری میخوندیم پیاماتو مسخره میکردیم میگفتیم فشار ببین))))
    پ.ن3:امیر پرشین گلدتو نمیده دیگه عطا آوردی؟بگو عطا چادر از سر برداره بگه کدوم اکانته بزنمش)
    پ.ن4:جرعت نداری حذف کنی بری)))نمیدونم چرا شما فقط اگه اگه میکنید!اگه من این کارو میکردم این میشد یا اون میشد!اگه عمه منم ... داشت میشد عمو!کاری نکردی سایدت خورد!پلن رفتی با دروغم نتونستی رد شی و دیوار شدی!!!

حالا باز گنده بیا!)
    نبینمت)

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

علیرضا ایران یعنی هنوز فشاری ک امیر رو i1 اورد روته هر جا میری اسمش میاری؟
    دلیل اینکه امیر رو واندر منتال لانچ کرد این نبود 3 بار اومدی همر زدی اینور اونور ( حمله عادی هم نه ! غارت ) و لیست فارم پاک کردی یا اون سری کاتا زدی ناتار اها راجب به فروشم خودت نبودی با امیر سر 5 کی گلد بیشتر برا واندر چونه میزدی؟ 20 کی شد 80 کی؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Lantuori نمایش پست ها
    دلیل اینکه امیر رو واندر منتال لانچ کرد این نبود 3 بار اومدی همر زدی اینور اونور ( حمله عادی هم نه ! غارت ) و لیست فارم پاک کردی یا اون سری کاتا زدی ناتار اها راجب به فروشم خودت نبودی با امیر سر 5 کی گلد بیشتر برا واندر چونه میزدی؟ 20 کی شد 80 کی؟
    پسر خوب من اگر فروشنده بودم بهش داده بودمش!شما که التماس کردید براتون اونجا همر خریدیم و اینسرت زدم با همر کسری که دهتون نپره یادت رفته؟
    بعد هم اومدین همر خریدین زدین رو واندر خود ما... دیگه خود شمایید اینجوری میگید که ضربه زدین؟))الان چی شد؟)برای من مهم بود صد کنه شمال شرق که خود شمال شرق صد کرد اکانت کسری!!!چرا شما شخص رو میبینید؟)من ساید برام مهمه نه شخص!!!الان چه ضربه ای شد؟)هیچی فقط سه تا ساید دیگه رو زدم آخر سر هم شمال شرق واندرش صد شد!حالا واندر منتال نشد واندر کسری پلیر شمال شرق صد شد!من عین دوستان نیستم افتخارات مهم باشه برام!برام مهم اینه که واندر سایدم یا متا من 100شه!!!!!!!حالا دیگه باقیش زیاد مهم نیست!!
    راجب چیزایی که در جریان نیستیم صحبت نکنیم!!!من چرا همری که خودم براش اینسرت میزنم نپره رو بیام بزنم رو درو دیوار؟
    یه حرفایی میزنید بدون مدرک آدم نمیدونه چی بگه بهتون!!!!
    توی سرور های دیگه چه اینجا چه k5فکر کنم وقتی بازی کردم یا سایدم 100کرده یا متا من!من کلا لیدری میکنم و لذت میبرم از بازیم!لذت بازی برای من پلن زدن و لانچ و اینسرت و اینجور چیزاست!نه این که بگن وای فلانی صد کرد)یا بگن وای چه همری بود!الان یه همر لنگه دمپایی زاپاتا k5توی تمام پلن هایی که روی شمال غرب زده شد بودش!و کلا کار خودشو کرد!من از این لذت میبرم!نه بیام آخر سرورها واندر بخرم!یا بیام بگم فلانی توی سایدم صد نکنه)مهم اینه سایدی که من کشیدمش بالا و لیدریشو کردم و باش پلن زدم و هزارتا چیز دیگه برنده شد!
    شما دیدتون به بازی دژکوب یه بازی تکی است!یکی شما میگه بیاید تک به تک همو بزنیم)))
    دژکوب بازی گروهی هرچقدر بهتر همکاری و همدلی وجود داشته باشه شما موفق ترید!
    حالا تو بگو چه ضربه ای به من خورد؟)

پ.ن:نمیدونم چرا هی میگید میفروشی علیرضا ایران اما یه جا ندیدن من بفروشم!حذف زیاد کردم اما فروش نه!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

با سلام

روند پست گذاشتن در تاپیک به شدت توهین آمیزه در صورت ادامه این روند با کاربران خاطی برخورد خواهد شد و در صورت لزوم تاپیک به مدت محدود بسته خواهد شد.

لطفا حرمت ها را حفظ نماییـد.

با تشکر
    لطفا ثبت نام کنید. نوشته اصلی توسط نیکی فیروز کوهی
    تاریک باد
    خانه ی مردی که
    نمی جنگد
    برای زنی که دوستش دارد
    با آگاهی از لطفا ثبت نام کنید. ما را بیکار کنید!

13. تشکر M3nTaL, MOD CorLeone, AlIrEzA.IRAN تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام . اصلا دوست ندارم وسط بحث علیرضا و مجتبی دخالت کنم . چون هر دو از دوستانن
    یه سوال فقط ، دوستانی که میگن علیرضا فروخته ، میشه بگید کدوم سرور ایمیل ما چنج شده در ازای پول ؟
    امیر گلم . بحث i1 رو هم پیش نکش . هرچی بوده تموم شده رفته . اینجا هم جاش نیست . تا جایی هم که یادم میاد هنوز واندر 1 نشده بود قیمت 80 کی گلد رو به شخص خودم دادی ، اسمی هم از امیر پرشین و علیرضا هم نیومد وسط اصلا . تو به من پیشنهاد دادی ، منم بدون چونه زدن گفتم نه
    الکی حرف در نیار . علیرضا ایران و من روی یه میل بازی میکنیم ، اما حتی یه بار هم علیرضا پسورد ایمیل رو از من نخواسته . بدون پسورد هم فروشی در کار نیست . بحث رو به حاشیه نکش

پ ن : چادری از دنیا نری صلوات

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Lantuori نمایش پست ها
    ویرایش توسط M3nTaL : 01-25-2017 در ساعت 06:23 PM دلیل: پاسخ به پست حذف شده :)

15. تشکر AlIrEzA.IRAN تشکر نمود
    پسندیدن AlIrEzA.IRAN پسندید
صفحه 13 از 16 نخستنخست ... 31112131415 ... آخرینآخرین