صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 38

موضوع: تاریخ جدید سرور x50.s (فرماندهان)

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Alir3za نمایش پست ها
    نه عزیز اون اکانت من نبودم اکانت eternal برای من بود هیچ کتیبه ای هم از کسی نگرفتم .
    البته کارو علاقه شدیدی داره به یادآوری سرورای قبل ولی این هم باید یادش باشه که همیشه واندرش کلین شده و اصولا کسی که واندرش کلین میشه بهتر بای دژکوب بده تا بساط خنده مارو فراهم کنه .

پ.ن جهت یادآوری مسائل به کارو بود بحث جار زدن نیست : )

صورت سوالو داری پاک می کنی :دی اکانتت مگه تو ش.غ نبود؟
    تا اونجا که من میدونم یکی از اون اکانت که شما میگی داشت آمار می داد کیا تو ش.غ جاسوسا تا خوده اونو نزنیم :دی
    بعدش به خدا افتخار نیس این حرفا که می زنی باهاش حال نمی کردی نمیومدی سایدش که می دونستی لیدرش امدی نارو زدی چرا جار می زنی؟ الان بهت بگن تو فینال چیکار کردی بر می گردی می گی ساید ام ش.غ بود همرامو رو خوده ش.غ بلند کردم به خاطر مدال رفتم اتحاد برنده که تو ج.غ بود ؟:دی
    پ.ن1:چرا دوس نمی شید با هم:دی
    پ.ن2:افتخار؟ داد؟ فریاد؟
    صد سال ره مسجد و میخانه بگیری
    عمرت به
    هدر رفته اگر دست نگیری
    بشنو از پیر خرابات تو این پند
    هر دست که دادی به همان دست بگیری
    شیخ بهایی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Knig}{T نمایش پست ها
    صورت سوالو داری پاک می کنی :دی اکانتت مگه تو ش.غ نبود؟
    تا اونجا که من میدونم یکی از اون اکانت که شما میگی داشت آمار می داد کیا تو ش.غ جاسوسا تا خوده اونو نزنیم :دی
    بعدش به خدا افتخار نیس این حرفا که می زنی باهاش حال نمی کردی نمیومدی سایدش که می دونستی لیدرش امدی نارو زدی چرا جار می زنی؟ الان بهت بگن تو فینال چیکار کردی بر می گردی می گی ساید ام ش.غ بود همرامو رو خوده ش.غ بلند کردم به خاطر مدال رفتم اتحاد برنده که تو ج.غ بود ؟:دی
    پ.ن1:چرا دوس نمی شید با هم:دی
    پ.ن2:افتخار؟ داد؟ فریاد؟
    خیلی بحث طولانی هست نمیخوام واردش بشم. به صورت خلاصه میگم تا وقتی که کارو و امیر و بقیه شون نزدن 3 4تا همر از جنوب غرب کپ ناتار (که دوستانم بودن و میدونستن که من شمال غرب پلی میدم و مقابلشون هستم) همه چیز اوکی بود حتی کارو هم روی اکانتم لاگین داشت (با پسورد اصلی) اما بعد از اینکه یکسری جریانات رخ داد و من دیدم که دارند کثیف پلی میدند من هم جهت بازیم رو تغییر دادم و فک نمیکنم این نارو زدن باشه، کسی که خودش بازی کثیف انجام میده اگر نارو بخوره بعید میدونم ایرادی داشته باشه .حالا این جریانات جاسوس و این حرفا چیه من اطلاعی ندارم موضع اکانت من اون سرور روشن بود حالا اگر کسی با زاده تفکرات خودش میخواد به قضیه نگاه کنه مساله ای نیست چون اصولا ایرانی هستیم و عادت به قضاوت های ناب جا و ندیده داریم .

All men dream, but not equally. Those who
    dream by night in the dusty recesses of their minds, wake in the day to find that it was vanity: but the dreamers of the day are dangerous men, for they may act on their dreams with open eyes, to make them possible.

3. تشکر nima achelis تشکر نمود
    پسندیدن nima achelis پسندید
    200t
    Guest
    عزیزان این همه ادعا نمیدونم برای چیه

سرور 50ایکس که دژکوب محسوب نمیشه ، یه سرگرمی و یه بازی که بیکار نباشی ، شما هایی که این همه ادعا دارین یه سرور نرمال هر نفر تک اکانت ریجست کنه بیاد ببینه میتونه اصلا تا کتیبه ها وایسه یا نه ! نه اینکه هر نفر 15 تا اکانت ریجست کنه تو ساید خودش ، 5 تا هم ساید حریف و 5 تا اکانتم بخره

نه اینکه مثلا یه اکانت 5 تا کپ 150% رو بزاره زیر رید ساعتی 40میل منابع ببره بعد بیاد بگه من فلانم ،

سرور 3x به بالا دیگه فانه ، اونم 3x هم باید فینال باشه

کل پلن 50ایکس میشه ردیف کردن همر پشت سر هم ، کپ رید دادن و اکانت خریدن و و و .........

بعد جالبه واسه این چیزا واسه هم کری هم میخونن

یه بنده خدایی میگفت والا من روم نمیشه سرور 50ایکس رو بازی کنم بعد بیام بگم فلان کردم

ماشاله انقد همه چیز سرور حساب شدست که کل رکورد های دژکوب توی این سرورا به دست دلاور مردان کشورم داره شکسته میشه )))))

بابا 4تا اسباب بازی بالا پایین کردنو اکانت خریدن گلد ساپورت شدنه کل سرور که دیگه ادعا نداره فدات شم

پ.ن : منظورم شخص خاصی نیست ، کلا گفتم یه توضیحاتی بدم شر بخوابه

5. تشکر M3nTaL, به توچه تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, به توچه پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    سلام و درود بی پایان

فقط راجبه اینایی که میگن کسی دانشجو نداره )))) تو از کجا میدونی دانشجو نداره ؟

دوم اینکه حتما درخواست زیادبوده که اینگونه عمل شه

سوم اینکه هی میگی نظر سنجی بزارین برای دانشو بودن و نبودن ، میشه همین وضعیت که الان به اکانت های سایدت گفتی بیاید فروم اعتراض کنیم، پس اگه نظر سنجی هم بزارن ، 4 تا مولتی اکانت فروم میسازین اینم برنده میشید ، ردیفیییییفه ریدیییییییف ،

اکه به تعویق افتاده، تیم حریف نمیخواد بره روزنامه همشهری آگهی بده به تعدای پلیر دژکوب دژکوب نیازمندیم که ! ولی تا اونجایی که ما اطلاع داریم بچه های خودتون دارن تو همه گروه ها دنبال پلیر میگرن ببا وعده ساپورت گلد تا آخر سرور تا حد زیااااااااد!

خب فدات شم ادعا نداره که ، بازیه ، بازی ! چند بار تکرارش کن ، بازی !

پ.ن : من خودم ne ریجست میکنم با احسان و رفیقش ک اسم نمیبرم هم میام ، منظور ایمکه حرف حق بزنین ، من توی ne ام و دانجو ام ، و امتحان دارم
    سلام
    دوستم من شما رو نمیشناسم
    چند تا نکته میگم خوووب یادت بمونه نیما و محمد الان تو تیمی هستند که تا حالا باخت نداده و به جان جفتمون بدون پلیر هم میتونن ببرن چون برنامه دارن لیدر دارن و بهداد دارن((باگه بهداد))
    شمام اول بازی زیاد کری نخونید با هم دوست باشیم تا ببینیم چی میشه!!
    آخه یه مهدی لوسیفر بود سرور فینال 1x من هنوز دنبالشم 30 ک گلد بدهکاره((حذف کرده رفته))**میگن کامپیوتر میبینه داد میکشه در میره****

خلاصه امید وارم سروره خوبی باشه
    شانستون باشه نیام تو سرور
    یا علی

7. تشکر Alir3za, nima achelis, behdad تشکر نمود
    پسندیدن Alir3za, nima achelis پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

دوستان عزیز با سلام و احترام ما هم میایم شمال شرق اگه خدا بخواد
    خوشحال میشیم همه تیم های مدعی هم بیان و بازی سالم و پاکی رو شاهد باشیم
    به سلامتی علی آقا کریمی ، آقا مهدوی کیا ، کاروی همیشه واندر 100 کن ، تیم های بدون باخت ،

200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط **1977** نمایش پست ها
    سلام
    دوستم من شما رو نمیشناسم
    چند تا نکته میگم خوووب یادت بمونه نیما و محمد الان تو تیمی هستند که تا حالا باخت نداده و به جان جفتمون بدون پلیر هم میتونن ببرن چون برنامه دارن لیدر دارن و بهداد دارن((باگه بهداد))
    شمام اول بازی زیاد کری نخونید با هم دوست باشیم تا ببینیم چی میشه!!
    آخه یه مهدی لوسیفر بود سرور فینال 1x من هنوز دنبالشم 30 ک گلد بدهکاره((حذف کرده رفته))**میگن کامپیوتر میبینه داد میکشه در میره****

خلاصه امید وارم سروره خوبی باشه
    شانستون باشه نیام تو سرور
    یا علی
    متوجه منظورم نشدی فدات شم ،
    یه دور دیگه پست بنده رو بخون بعد ربطش رو به خودت و پستت توضیح بده ، چون نیاز نیس اینجا اسپم بدی
    من کلی عرض کردم، و اصلا کاری به حرفای شما ندارم و مهم نیست این چیزا واسم که کی چیکار کرده
    در مورد این تیمی ام که میگی باخت نداشته ماشاله کل سرور خریداری میشه ، گلد همه ساپورت میشه ، به خود بنده ام پیشنهاد شد که بیام و گلدمو تا آخر سرور نامحدود اوکی میکنن ، بعد اینکه تعداد بی نهایت اکانت مولتی زده میشه
    خب الان باخت نداشتن چیز غیر طبیعی نیست
    یا مثلا اکانت king bala توی فینال اون همه بیگ همر ساخت ، داشت ناتار غارت میکرد ؟ خب وقتی بتونی قوانین رو دور بزنی پوش کنی میشی برنده!
    حالا سرور فینال کاری به پوش کردن نداشتن ، ولی مثلا سرور k5 m1 و و و ..... دارن گیر میدن به پوش ، حالا چرا به پوش ایشون گیر نمیدادن ؟ چون هزینه ی سنگینی برای بازی کردن و نمیتونن که چیزی بگن ( خودم روی اکانت old legend بودم )
    شما خودت گلدتو داری از اونا میگیری ، اینم گفتم که نمیخواستم بگم ولی جمله آخرت مجابم کرد که بگم ، و اینکه کسی که خودش زیرپرچمه نمیاد بگه تورو نمیشناسم ، نمیشناسی دلیلش اینه که سرور های تخیلی و اسباب بازی ریجست نمیکنم معمولا
    اینجا هم به درخواست رفیقام میام دف بکشم برا ساید

من ne میام اگه بیام ،

موفق باشی

10. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

[QUOTE=ChapDAST;32053]حالا یه سرور خواستیم در خدمت شما اساتید بزرگ 50 باشیم چرا میترسید : )))) ما 5 ام میتونیم بیایم اگه شما تا دیپلم خوندیدو 24 ساعته بیکارید ما کسایی داریم که هم امتحان ارشد دارن هم کارشناسی دوست عزیز اگه تو متولد 73 ای قرار نیس مام سن و سالمون کم باشه : ))))
    لطفا به نظر ادمین احترام بزارید تا ما 5 ام فول تییییم در خدمت شما بزرگان دژکوووووب باشییییم : )))))

با تشکر
    کارو چپ دست

(ویرایش توسط مدیریت) راجب کسی که شناختی نداری نظر ندی سنگینتری.راجب نووووب بودن شما زیاد شنیدیم.در حد نمیبینیم شمارو (ویرایش توسط مدیریت).اما با این حال واسه دست گرمی هم شده میام یه گوش تورو تو بازی میکشم دیگه اینجا تو فروم کری نخونی واسه کسی که نمیشناسی!!!تو فینال نرمال هم مثه شما بودن ادعا داشتن تو بازی جوابشون رو گرفتن.شما رو هم تو بازی ببینیم چیکاره ای.دقیقا حرفات منو یاد ضربالمثلی که (ویرایش توسط مدیریت)

مثه شما زیاد دیدم تبل تو خالی هستین.فقط بلدین بیایین اینجا ادعا کنین.مثه اسمتون تو بازی چپ نکنین صلوات:لول دی
    ویرایش توسط The UnderTaker : 01-16-2017 در ساعت 01:28 PM دلیل: لحن نامناسب

12. تشکر Mr_3NaToR تشکر نمود
    پسندیدن Mr_3NaToR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

باز میگم بحث 5 روز دیرتر یا زودتر شروع شدن نیست . بحث اینه باید یه اطلاع رسانی میکردن که حضرات میخوان سرور استارتش عقب بیافته. بحثما اینه برای بقیه هم ارزش قائل بشید. حتما هستن از بین ما که موافق تاخیر استارت سرور بودند ولی این رسم و راهش نیست. اینطوری آنی و هول هولکی تصمیم گرفتن نشانه اینه که تصمیم گیرندگان بین خودشون وحدت کلمع نداشتند.

بحث کل کل رو هم خواهشا هیچ کس به دل نگیره الی زمانیکه از کل خارج و با تحقیر و توهین همراه بشه که شخصا بدم میاد.خوب یا بد حره ای یا آماتور همه جمع شدیم تا بازی کنیم حالا زور هر کی بیشتره مبارکش باشه.
    من توصیه میکنم برید آماده بشید برا سرور 25 یا همون فینال وقتتونو هدر ندید داداشیاااا

- - - Updated - - -

[QUOTE=nima achelis;32077]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ChapDAST نمایش پست ها
    حالا یه سرور خواستیم در خدمت شما اساتید بزرگ 50 باشیم چرا میترسید : )))) ما 5 ام میتونیم بیایم اگه شما تا دیپلم خوندیدو 24 ساعته بیکارید ما کسایی داریم که هم امتحان ارشد دارن هم کارشناسی دوست عزیز اگه تو متولد 73 ای قرار نیس مام سن و سالمون کم باشه : ))))
    لطفا به نظر ادمین احترام بزارید تا ما 5 ام فول تییییم در خدمت شما بزرگان دژکوووووب باشییییم : )))))

با تشکر
    کارو چپ دست

پ(ویرایش توسط مدیریت) راجب کسی که شناختی نداری نظر ندی سنگینتری.راجب نووووب بودن شما زیاد شنیدیم.در حد نمیبینیم شمارو (ویرایش توسط مدیریت).اما با این حال واسه دست گرمی هم شده میام یه گوش تورو تو بازی میکشم دیگه اینجا تو فروم کری نخونی واسه کسی که نمیشناسی!!!تو فینال نرمال هم مثه شما بودن ادعا داشتن تو بازی جوابشون رو گرفتن.شما رو هم تو بازی ببینیم چیکاره ای.دقیقا حرفات منو یاد ضربالمثلی که گفتی (ویرایش توسط مدیریت)

مثه شما زیاد دیدم تبل تو خالی هستین.فقط بلدین بیایین اینجا ادعا کنین.مثه اسمتون تو بازی چپ نکنین صلوات:لول دی
    نیما جان فقط تو بازی پاسخ بده. اینجا شاید دلخوری پیش بیاد و فعلا راجب بازی پست گذاشتن صلاح نیست
    ویرایش توسط The UnderTaker : 01-16-2017 در ساعت 01:29 PM دلیل: ویرایش پست پاسخ داده شده

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    دوستان عزیز با سلام و احترام ما هم میایم شمال شرق اگه خدا بخواد
    خوشحال میشیم همه تیم های مدعی هم بیان و بازی سالم و پاکی رو شاهد باشیم
    به سلامتی علی آقا کریمی ، آقا مهدوی کیا ، کاروی همیشه واندر 100 کن ، تیم های بدون باخت ،
    سلام مانی جان

خیلی خوشحال میشم تو سرور ببینمت.

امیدوارم فقط اینجا نزاری رو حذف بری!!!

در خدمت همه دوستان تو بازی هستیم

دوست داریم همونطور که تیم ها ادعا میکنن قوی بیان.یکم سرور واسمون جذاب و چالشی بشه.امیدوارم فقط تا تهش بمونن و حذف نکنن:لول دی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    متوجه منظورم نشدی فدات شم ،
    یه دور دیگه پست بنده رو بخون بعد ربطش رو به خودت و پستت توضیح بده ، چون نیاز نیس اینجا اسپم بدی
    من کلی عرض کردم، و اصلا کاری به حرفای شما ندارم و مهم نیست این چیزا واسم که کی چیکار کرده
    در مورد این تیمی ام که میگی باخت نداشته ماشاله کل سرور خریداری میشه ، گلد همه ساپورت میشه ، به خود بنده ام پیشنهاد شد که بیام و گلدمو تا آخر سرور نامحدود اوکی میکنن ، بعد اینکه تعداد بی نهایت اکانت مولتی زده میشه
    خب الان باخت نداشتن چیز غیر طبیعی نیست
    یا مثلا اکانت king bala توی فینال اون همه بیگ همر ساخت ، داشت ناتار غارت میکرد ؟ خب وقتی بتونی قوانین رو دور بزنی پوش کنی میشی برنده!
    حالا سرور فینال کاری به پوش کردن نداشتن ، ولی مثلا سرور k5 m1 و و و ..... دارن گیر میدن به پوش ، حالا چرا به پوش ایشون گیر نمیدادن ؟ چون هزینه ی سنگینی برای بازی کردن و نمیتونن که چیزی بگن ( خودم روی اکانت old legend بودم )
    شما خودت گلدتو داری از اونا میگیری ، اینم گفتم که نمیخواستم بگم ولی جمله آخرت مجابم کرد که بگم ، و اینکه کسی که خودش زیرپرچمه نمیاد بگه تورو نمیشناسم ، نمیشناسی دلیلش اینه که سرور های تخیلی و اسباب بازی ریجست نمیکنم معمولا
    اینجا هم به درخواست رفیقام میام دف بکشم برا ساید

من ne میام اگه بیام ،

موفق باشی
    سلام روزبه تویی؟؟

خوبی؟؟

چی شده انقد داغ میکنی.بازی دور هم حال میکنیم.ما که ادعایی نداشتیم.اومدن ادعا کردن جوابشون رو گرفتن.

هر کس دوس داره میتونه حرفشو بزنه و جوابشو بگیره.شما بخودت نگیر

- - - Updated - - -

[QUOTE=Reza.TNT;32078]باز میگم بحث 5 روز دیرتر یا زودتر شروع شدن نیست . بحث اینه باید یه اطلاع رسانی میکردن که حضرات میخوان سرور استارتش عقب بیافته. بحثما اینه برای بقیه هم ارزش قائل بشید. حتما هستن از بین ما که موافق تاخیر استارت سرور بودند ولی این رسم و راهش نیست. اینطوری آنی و هول هولکی تصمیم گرفتن نشانه اینه که تصمیم گیرندگان بین خودشون وحدت کلمع نداشتند.

بحث کل کل رو هم خواهشا هیچ کس به دل نگیره الی زمانیکه از کل خارج و با تحقیر و توهین همراه بشه که شخصا بدم میاد.خوب یا بد حره ای یا آماتور همه جمع شدیم تا بازی کنیم حالا زور هر کی بیشتره مبارکش باشه.
    من توصیه میکنم برید آماده بشید برا سرور 25 یا همون فینال وقتتونو هدر ندید داداشیاااا

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط nima achelis نمایش پست ها
    نیما جان فقط تو بازی پاسخ بده. اینجا شاید دلخوری پیش بیاد و فعلا راجب بازی پست گذاشتن صلاح نیست
    رضا جان دلخوری پیش نمیاد گلم. بچه ست دیگه یه چی میگه.لول دی

تو بازی که حتما فشارشو میخوره.نمیدونم چرا کسایی که واندراشون کلین میشه میان اینجا ادعا میکنن!!!یا با کسایی که واندرشون کلین میشه متا میبندن یکی بره اس ای یکی ان دبیلیو!!البته واسه خنده خوبن اینا باشن.بیایین بازم ادعا کنین:لول دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

کارو جان فول تیم میای دیگه اره ؟ :دی
    بعد الان ینی شما تیم حساب میشید که مثلا رفتین به تاریخ اعتراض کردین انداختن 4 بهمن؟ :دی
    اقا بشینی جواب اعتراضات به ادمین رو بدی گلد میدن بت؟ :دی
    اگه میدن مام پیشقدم شیم
    سرور هر روز و هر ساعتی شروع شه واسه شما فقط یه هفتس فوووووووووول فارمتو بیار در خدمتیم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    این سرور خودم کامل هستم ان ای
    میخوام ببینم کی میخواد بیاد ان ای شاخ بازی در بیاره!
    با یوزر shaniz هم میام از همون روز اول

احسان داداش شما اخرین سروری که کامل 50 بودی و با اسم خودتم بودی از اول تا اخر بازی کامل فارم شده بودی :دی
    یه تجدید نظری بکن تو اومدنت :دی
    یا رب مپسند که لوطیان خوار شوند!!!

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین