صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 38

موضوع: تاریخ جدید سرور x50.s (فرماندهان)

200t
    Guest
    سلام و درود بی پایان

فقط راجبه اینایی که میگن کسی دانشجو نداره )))) تو از کجا میدونی دانشجو نداره ؟

دوم اینکه حتما درخواست زیادبوده که اینگونه عمل شه

سوم اینکه هی میگی نظر سنجی بزارین برای دانشو بودن و نبودن ، میشه همین وضعیت که الان به اکانت های سایدت گفتی بیاید فروم اعتراض کنیم، پس اگه نظر سنجی هم بزارن ، 4 تا مولتی اکانت فروم میسازین اینم برنده میشید ، ردیفیییییفه ریدیییییییف ،

اکه به تعویق افتاده، تیم حریف نمیخواد بره روزنامه همشهری آگهی بده به تعدای پلیر دژکوب دژکوب نیازمندیم که ! ولی تا اونجایی که ما اطلاع داریم بچه های خودتون دارن تو همه گروه ها دنبال پلیر میگرن ببا وعده ساپورت گلد تا آخر سرور تا حد زیااااااااد!

خب فدات شم ادعا نداره که ، بازیه ، بازی ! چند بار تکرارش کن ، بازی !

پ.ن : من خودم ne ریجست میکنم با احسان و رفیقش ک اسم نمیبرم هم میام ، منظور ایمکه حرف حق بزنین ، من توی ne ام و دانجو ام ، و امتحان دارم

2. تشکر Knig}{T, ChapDAST, M3nTaL, به توچه تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

منم میام ne شایدم نیام

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ChapDAST نمایش پست ها

- - - Updated - - -

شمام مرد باشید دقیقا چون سرور هفته دیگه شروع میشه و شما دیگه وقت ندارید نیاید ببینم پای حرفت هستی نمیدونستیم جاسوس های سرور هم به لیییییدر تبدیل شدن شمام اگه یادم باشه دهه 70 بودی از سن و سال عجیبه حرف میزنید
    اولا یادمون نره کسی که رفت همر های یه ساید دیگه رو کرد توی ناتار من نبودم کارو چپ دست و امثال اون بودن . دوما خیلی بهت لطف کردم فینال 25 دهکده هات که با من 20دقیقه فاصله بیشتر نداشتن رو چیف نکردم یا نپروندم و گذاشتم تا آخر سرور نفس بکشی . بعید میدونم یادت بیاد توی تلگرام چه قدر راجب این مساله خوشحال بودی که دهکده هات نپریده بود و یا چیف نشده بودن
    ولی خب NW رو از خود NW زدم که یاد بگیرید سالم بازی کنید البته سرور 25 جدیدی هم که ران شده بود خیلی دوست داشتی بیام NW پلی بدم پی ام دادی گفتی مشکلات رو فراموش کنیم بیام سایدت پلی بدم اما خب اصولا همچین ادمی نیستم .
    درضمن من خودم یه تیمم یه اکانتم میتونه یه ساید رو به فنا بده اینو یادت باشه چون همه هم اینو میدونن
    سوما بنده متولد 1367 هستم : )

All men dream, but not equally. Those who
    dream by night in the dusty recesses of their minds, wake in the day to find that it was vanity: but the dreamers of the day are dangerous men, for they may act on their dreams with open eyes, to make them possible.

5. تشکر Reza.TNT, virangar73, Amir Lantuori تشکر نمود
    پسندیدن virangar73, Amir Lantuori پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درسته یکمی مشکل دارم با نحوه تغییر زمان بندی ولی برا ما فرقی نمیکنه.اعتراض هم که میشه نسبت به بی احترامی ها هست که میشه. نامه های اومده به مدیریت محترم صرفا دلیل نمیشه که بدون اطلاع زمان رو تغییر بدن. میتونستن یه پیعامی بزارن(ولو فرمالیته) بعد این کار رو بکنن.متاسفانه آنی عمل کردن شبیه به اینه که شب به آفتابه نگاه کردن و یه چیزی به ذهنشون خطور کرده و صبح تایم رو عوض کردن.
    دوستای گل و سر سبد رقیب هم بدونن هر سروری رفتیم با همون دهه 70 و 80 و 90 ها واندر رقیبم کلین کردیم نیازی به این شلوغ بازیا نیست . بقول دوستمون بازیه.

7. تشکر Alir3za, virangar73, Omid تشکر نمود
    پسندیدن Alir3za, virangar73 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Alir3za نمایش پست ها
    اولا یادمون نره کسی که رفت همر های یه ساید دیگه رو کرد توی ناتار من نبودم کارو چپ دست و امثال اون بودن . دوما خیلی بهت لطف کردم فینال 25 دهکده هات که با من 20دقیقه فاصله بیشتر نداشتن رو چیف نکردم یا نپروندم و گذاشتم تا آخر سرور نفس بکشی . بعید میدونم یادت بیاد توی تلگرام چه قدر راجب این مساله خوشحال بودی که دهکده هات نپریده بود و یا چیف نشده بودن
    ولی خب NW رو از خود NW زدم که یاد بگیرید سالم بازی کنید البته سرور 25 جدیدی هم که ران شده بود خیلی دوست داشتی بیام NW پلی بدم پی ام دادی گفتی مشکلات رو فراموش کنیم بیام سایدت پلی بدم اما خب اصولا همچین ادمی نیستم .
    درضمن من خودم یه تیمم یه اکانتم میتونه یه ساید رو به فنا بده اینو یادت باشه چون همه هم اینو میدونن
    سوما بنده متولد 1367 هستم : )
    سلام
    ببخشید شما همون اکانت پلیز هستین ؟ همون اکانت 2 ده که یه 15کراپ کناره همرش گرفته بود داشت شارز می کرد؟ همون که عشق مدال هفتگی داش؟
    همون گه موقع کتیبه ها گفت همر نمی زنم می خوام بیگ شم؟ همون که بعدش گفتی کارو جنگ بدین شارز کنم بدم؟ همون که بعد گرفتنش بخاطر مدال رفت پیش ساید برنده و کتیبرو نداد؟ همون که آخر سرام بیگ نشد؟:دی اگه همونی خوشبختم:دی
    داداش بهم ریختن ساید خودی کمک به ساید دگه اینقدرا هم افتخار نداره داری اینور اونور داد می زنی
    پ.ن: با هم دوس باشین :دی
    صد سال ره مسجد و میخانه بگیری
    عمرت به
    هدر رفته اگر دست نگیری
    بشنو از پیر خرابات تو این پند
    هر دست که دادی به همان دست بگیری
    شیخ بهایی

9. تشکر به توچه تشکر نمود
    پسندیدن به توچه پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Knig}{T نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید شما همون اکانت پلیز هستین ؟ همون اکانت 2 ده که یه 15کراپ کناره همرش گرفته بود داشت شارز می کرد؟ همون که عشق مدال هفتگی داش؟
    همون گه موقع کتیبه ها گفت همر نمی زنم می خوام بیگ شم؟ همون که بعدش گفتی کارو جنگ بدین شارز کنم بدم؟ همون که بعد گرفتنش بخاطر مدال رفت پیش ساید برنده و کتیبرو نداد؟ همون که آخر سرام بیگ نشد؟:دی اگه همونی خوشبختم:دی
    داداش بهم ریختن ساید خودی کمک به ساید دگه اینقدرا هم افتخار نداره داری اینور اونور داد می زنی
    پ.ن: با هم دوس باشین :دی
    نه عزیز اون اکانت من نبودم اکانت eternal برای من بود هیچ کتیبه ای هم از کسی نگرفتم .
    البته کارو علاقه شدیدی داره به یادآوری سرورای قبل ولی این هم باید یادش باشه که همیشه واندرش کلین شده و اصولا کسی که واندرش کلین میشه بهتر بای دژکوب بده تا بساط خنده مارو فراهم کنه .

پ.ن جهت یادآوری مسائل به کارو بود بحث جار زدن نیست : )
    ویرایش توسط Alir3za : 01-15-2017 در ساعت 04:16 PM

dream by night in the dusty recesses of their minds, wake in the day to find that it was vanity: but the dreamers of the day are dangerous men, for they may act on their dreams with open eyes, to make them possible.

11. تشکر virangar73, nima achelis تشکر نمود
    پسندیدن virangar73, nima achelis پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    این سرور خودم کامل هستم ان ای
    میخوام ببینم کی میخواد بیاد ان ای شاخ بازی در بیاره!
    با یوزر shaniz هم میام از همون روز اول
    داداش.شانیز بر گفته همون مارک شکلاتست دیگه؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بنده حرفامو زدم دوست عزیز شما التماس میکردی نزنیمت اومدی دم از بای دژکوب میزنی ؟ : ))))) چراغ دوستاتو میدی به ما نزنمیمت گل من آخرین سروری هم که اومدیم باز 100 کردیم خلاصه دیگه ریپلای نمیکنم چون میدونم نیازی نیس براتون پستی بزارم .

ایشلا تو سرور حرفامونو میزنیم هر سرور 3 به 1 بازی کردیم این سرورم لازم باشه 3 به 1 بازی میکنیم : )))

این آخرین پست من بود .
    پست گذاشتیت ریپلای نشد بهتون بر نخوره اوسطوره های دژکوب : )))))

با تشکر
    کارو چپ دست /.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط chapdast نمایش پست ها
    بنده حرفامو زدم دوست عزیز شما التماس میکردی نزنیمت اومدی دم از بای دژکوب میزنی ؟ : ))))) چراغ دوستاتو میدی به ما نزنمیمت گل من آخرین سروری هم که اومدیم باز 100 کردیم خلاصه دیگه ریپلای نمیکنم چون میدونم نیازی نیس براتون پستی بزارم .

ایشلا تو سرور حرفامونو میزنیم هر سرور 3 به 1 بازی کردیم این سرورم لازم باشه 3 به 1 بازی میکنیم : )))

این آخرین پست من بود .
    پست گذاشتیت ریپلای نشد بهتون بر نخوره اوسطوره های دژکوب : )))))

با تشکر
    کارو چپ دست /.
    میدونم حرفام برات سنگین بود رودل کردی :d
    ریپلای کردم اینو بگم یادم رفت بنویسم :دی میومدم تیم اسپیکتون میدیدید روی اکانتم گلد زیاده این رفیقت کی بود امیر الون ؟ التماس گلد برای اکانتاتون میکرد پیش من ؟ اسکرین شات خیلی دارم ازت کارو جان دلم نمیاد بزارم یادت نمیاد شبی که همر روتون بلند کردم پیام دادی توروخدا لانچ نکن رووم : )))
    به هرحال برای من یکی افت داره با کسی که توی توهمات دژکوب زندگی میکنه کل کل کنم شما برو دف بکش برای واندرت کیلین نشه اگه خواستی برات چنتا دفساز هم گیر بیارم البته قول نمیدم دفشون رو از واندرت بک نکنن : )))

15. تشکر virangar73, Amir Lantuori, Reza.TNT تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ne نبودد؟؟؟ عجبا :l احسان پاپ باز نمیخوای؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین