صفحه 16 از 29 نخستنخست ... 6141516171826 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 283

موضوع: سیاست و دیپلماسی سرور m1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خسته نباشید به همگی
    عزیز مگه من مجبورم بیام جواب شمارو بدم.از اول سرور داری پروفایل مینویسی و تو فروم اسم میبری خب داداشم وقتی میبینی طرف جوابتو نمیده خودت بدون دایورتی دیگه.انقد شخصیت خودتو خورد نکن. اصلا تا حالا کسی دیده ما پروفایل نویسی کنیم؟؟؟؟یکم بجای این وقتی که واسه فروم و پروفایل میذاری واسه بازیت میذاشتی بهتر نبود؟جدی میگما.یکم مپ رو نگاه بنداز.موقعیت دهای خودتون و دهای حریف رو ببین .فاصله ها رو بگیر حساب کتاب کن بیشتر بدردت میخوره خب.بخدا کسی با فروم نویسی و پروف نویسی بازیکن نمیشه

اینکه پلنتون اشتباه بوده نمیشه که بیای کار تیمی بچه های مارو زیر سوال ببری عزیز من.حالا من باید بیام تک تک اشتباهاتتونو واستون بگم این که نشد بازی.خب ممکنه تو پلن بعدی بازم همین اشتباهو بکنید و ما از اشتباهتون استفاده کنیم.
    میگی ما مولتی داریم؟همه اکانتای جنوب غربو گزارش دادین دیگه اونایی که مولتی هستن بن میشن دیگه درسته؟بعد از اون دیگه مشکلی نداری؟شما مولتی ندارید دیگه؟؟
    الکی هم همتون اومدین میگین ما رفتیم رو حذف که مولتی هانتر ترحم کنه و طرف شما رو بگیره.الان مثلا اکانت mental , stupid , pershian _mans رو حذفن درسته؟ آخه شما مال حذف کردنید؟حاضرم شرررررط ببندم حالا 72ساعت بعد میاید میگید مثلا ما حذف نمیکنیم تا فلان چیزو بهتون ثابت کنیم و....منکه میشناسمتون اینا همه خاله زنک بازیه
    بازم میگم شرط میبندم حذف نمیکنید

حالا خوبه ما هنوز هیچ پلنی اجرا نکردیم.فقط یه دهتون که توی اس ای زده بودین رو پروندیم.دوتا ده از اکانت جاسوس v10 که توی اسدبلیو زده بودین(این تمیز بازیه) رو پروندیم.زیر ساختای اکانت جاسوس sogand که توی اس ای زدید(اینم تمیز بازیه) رو زدیم.و آخر سر هم یه دیواری
    بازم میگم تا اینجای کار اینا پلن محسوب نمیشن چون هیچ کار خاصی صورت نگرفته.

اینکه ما حرف نمیزنیم دلیل نمیشه که جوابی نداریم.ما فقط تو بازی نشون میدیم.یعنی هر کی تو سرور نباشه بیاد فروم رو بخونه فک میکنه بااااو شمالغرب قدرت مطلق سروره و جنوب غرب داره دستوپا میزنه که با مولتی بازی خودشو به یجایی برسونه.

این جمله پایین رو خوب دقت کن.و دیگه انتظار نداشته باش که من جواب پستاتونو بدم.فقط منتظرم ببینم 72 ساعت دیگه اکانتاتون حذف میشه یا نه.بوس بوس
    چیزی که واسه شما آرزوست..... واسه ما خاطره ست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadegh Game OveR نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید به همگی
    عزیز مگه من مجبورم بیام جواب شمارو بدم.از اول سرور داری پروفایل مینویسی و تو فروم اسم میبری خب داداشم وقتی میبینی طرف جوابتو نمیده خودت بدون دایورتی دیگه.انقد شخصیت خودتو خورد نکن. اصلا تا حالا کسی دیده ما پروفایل نویسی کنیم؟؟؟؟یکم بجای این وقتی که واسه فروم و پروفایل میذاری واسه بازیت میذاشتی بهتر نبود؟جدی میگما.یکم مپ رو نگاه بنداز.موقعیت دهای خودتون و دهای حریف رو ببین .فاصله ها رو بگیر حساب کتاب کن بیشتر بدردت میخوره خب.بخدا کسی با فروم نویسی و پروف نویسی بازیکن نمیشه

اینکه پلنتون اشتباه بوده نمیشه که بیای کار تیمی بچه های مارو زیر سوال ببری عزیز من.حالا من باید بیام تک تک اشتباهاتتونو واستون بگم این که نشد بازی.خب ممکنه تو پلن بعدی بازم همین اشتباهو بکنید و ما از اشتباهتون استفاده کنیم.
    میگی ما مولتی داریم؟همه اکانتای جنوب غربو گزارش دادین دیگه اونایی که مولتی هستن بن میشن دیگه درسته؟بعد از اون دیگه مشکلی نداری؟شما مولتی ندارید دیگه؟؟
    الکی هم همتون اومدین میگین ما رفتیم رو حذف که مولتی هانتر ترحم کنه و طرف شما رو بگیره.الان مثلا اکانت mental , stupid , pershian _mans رو حذفن درسته؟ آخه شما مال حذف کردنید؟حاضرم شرررررط ببندم حالا 72ساعت بعد میاید میگید مثلا ما حذف نمیکنیم تا فلان چیزو بهتون ثابت کنیم و....منکه میشناسمتون اینا همه خاله زنک بازیه

حالا خوبه ما هنوز هیچ پلنی اجرا نکردیم.فقط یه دهتون که توی اس ای زده بودین رو پروندیم.دوتا ده از اکانت جاسوس v10 که توی اسدبلیو زده بودین(این تمیز بازیه) رو پروندیم.زیر ساختای اکانت جاسوس sogand که توی اس ای زدید(اینم تمیز بازیه) رو زدیم.و آخر سر هم یه دیواری

اینکه ما حرف نمیزنیم دلیل نمیشه که جوابی نداریم.ما فقط تو بازی نشون میدیم.یعنی هر کی تو سرور نباشه بیاد فروم رو بخونه فک میکنه بااااو شمالغرب قدرت مطلق سروره و جنوب غرب داره دستوپا میزنه که با مولتی بازی خودشو به یجایی برسونه.

این جمله پایین رو خوب دقت کن.و دیگه انتظار نداشته باش که من جواب پستاتونو بدم.فقط منتظرم ببینم 72 ساعت دیگه اکانتاتون حذف میشه یا نه.بوس بوس
    جواب ندادن شما از دایورتی ما نیست از کثیف بازیته نمیتونییییی جیزییی بگی عزیززززززم:* اینو نگی چیییی بگی آخه
    بلاکی تلگرامت در اومد یا هنوز بلاکی داداش ؟کوچیک همتون صادق
    داداش یه لطفی کن هر سروری خواستی ثبت نام کنی یه ندا بده که ما اصلا توش ثبت نام نکنیم))
    نه به خاطر گندگیت به خاطر سطح بازیت
    هر وقت تونستی با 1دونه اکانت گنده بشی بیا و لاتیشو پر کن
    فداتتتتتتت ستاره بچینییی

از این به بعد هیچ پیامی جواب داده نمیشود !
    کسی که میدونه چه جوری داره بازی میکنه اما اینقدر مرد نیست که بگه /اصلا ارزش جواب دادنو نداره مطمئن باش اونایی هم که از تو و سطح پایینه بازیت و .... ناراضی هستن حذف میکنند و شما میمونیو مولتیات عزیییزم
    تا الان چند تا مولتیتون بن شده ؟
    تو و مولتیات اکانتات تو ساید دیگه سیاست جالب و با مزت فقط واسه خنده خوبین تو عمل هم با مولتیات نشونمون بده)))
    فدااااات ستاره بچینی

200t
    Guest
    سلام خسته نباشید به همگی
    عزیز مگه من مجبورم بیام جواب شمارو بدم.از اول سرور داری پروفایل مینویسی و تو فروم اسم میبری خب داداشم وقتی میبینی طرف جوابتو نمیده خودت بدون دایورتیما از لیدره محترم در حال آموختن شخصیت و نحوه صحیح صحبت هستیم دیگه.انقد شخصیت خودتو خورد نکن.
    اگه اینکه تا الان 30 40 تا اکانت از کل سرور بن شده خورد کردنه شخصیته منه اوکی من دارم خورد میکنم
    اصلا تا حالا کسی دیده ما پروفایل نویسی کنیم؟؟؟؟خرید اکانت توتال یه ساید رو به نظرم میتونستین بنویسین ولی باز پروفایل نویسی سلیقه ای هستیکم بجای این وقتی که واسه فروم و پروفایل میذاری واسه بازیت میذاشتی بهتر نبود؟ بهترین اکانت سرور رو ساختیم بدون مولتی و گلد زیاد ، منظورت اینه که بهتر ترشو بسازم ؟ جدی میگما.یکم مپ رو نگاه بنداز. خبموقعیت دهای خودتون و دهای حریف(مولتیا رو میگی؟) رو ببین .فاصله ها رو بگیر حساب کتاب کن بیشتر بدردت میخوره خب.بخدا کسی با فروم نویسی و پروف نویسی بازیکن نمیشه کسی با مولتی بازی و ساید خریدن هم پلیر نمیشه ، نتیجه فروم نویسی و پروفایل نویسی منم شده بن شنده کلی اکانت
    ایناهاش
    Multie SW.jpg
    تو ساید حریف ریجست کنی بازیکن میشی ؟

اینکه پلنتون اشتباه بوده نمیشه که بیای کار تیمی بچه های مارو زیر سوال ببری عزیز من 37تا آنلاینی ساعت 2شب.حالا من باید بیام تک تک اشتباهاتتونو واستون بگم این که نشد بازی.ما اشتباه کسی رو نگفتیم ، تمیز بازیارو گفتیم که نتیجش شد بن شدن کلی اکانت وگرنه انسان جایز الخطاستخب ممکنه تو پلن بعدی بازم همین اشتباهو بکنید و ما از اشتباهتون استفاده کنیم. یعنی دیگه اشتباه نکنیم و مولتیه کسی رو نزنیم ؟
    میگی ما مولتی داریم؟همه اکانتای جنوب غربو گزارش دادین دیگه اونایی که مولتی هستن بن میشن دیگه درسته؟بعد از اون دیگه مشکلی نداری؟شما مولتی ندارید دیگه؟؟ ما گزارش زیادی ندادیم دلیل حذفمم بیا تلگرام بهت بگم عزیزم ، تو از طرف بچه ها به عنوان لیدر بیا اگه توی 30ثانیه قانع نشدی من هر کاری بگی میکنم
    الکی هم همتون اومدین میگین ما رفتیم رو حذف که مولتی هانتر ترحم کنه و طرف شما رو بگیره. طرف کجای مارو بگیره آخه ؟ الان مثلا اکانت mental , stupid , pershian _mans رو حذفن درسته؟ آخه شما مال حذف کردنید؟حاضرم شرررررط ببندم حالا 72ساعت بعد میاید میگید مثلا ما حذف نمیکنیم تا فلان چیزو بهتون ثابت کنیم و....منکه میشناسمتون اینا همه خاله زنک بازیه آقا جلوی جمع حرف زدی دیگه ؟ مرد باش میدونم که هستیا ، بیا اکانتتو جانشین کنم ساعت حذف رو نگاه کن ، اگه دیدی اون تایمی که من گفتم درسته الان فک کنم روی 40 ساعت باشه ، میتونی اعلام کنی که سر چی شرط بستی و شرطتو بدی یا شایدم من باختم من بدم ولی مرد باش حرف زدی بیا روی اکانتم ، تا الان کسی این جسارتو نداشته که به ما بگه مولتی داری غارت میکنی ولی حاضر بشه اسم اکانتشو بده که ما جانشینش کنیم
    بازم میگم شرط میبندم حذف نمیکنید تحریکم نکن گلم ، من کم تحملم

حالا خوبه ما هنوز هیچ پلنی اجرا نکردیم.بهترم هستفقط یه دهتون که توی اس ای زده بودین رو پروندیم.دوتا ده از اکانت جاسوس v10 که توی اسدبلیو زده بودین(این تمیز بازیه) رو پروندیم.زیر ساختای اکانت جاسوس sogand که توی اس ای زدید(اینم تمیز بازیه) رو زدیم.و آخر سر هم یه دیواری اکانت v10 رو نامه نگاریشو با شما توی سایدتون هست همون نامه که با جانشینی از روی B.S.G جوابش رو دادی بازم بگم ؟ بگم بهش گفتی چون اینجا همرو میشناختی نزاشتی توی sw بازی کنه ؟ بهت نگفته منابع بده تا فیدر جدید یه ساید دیگه بزنم و شما فیدر منو صفر کن؟ تا برم توی یه ساید دیگه بازی کنم چون اعتماد نداری ؟ آقا صادق اسمت صادقه ولی میری اکانت توتال میخری که چی ؟ اکانت سوگند پلیر داره لطف کن گزارش بده ببین مولتی هانتر جوابتو چی میده
    بازم میگم تا اینجای کار اینا پلن محسوب نمیشن چون هیچ کار خاصی صورت نگرفته. مرسی بازم بگو

اینکه ما حرف نمیزنیم دلیل نمیشه که جوابی نداریم. اگه جوابی بود به جای این صحبتای بی پایه و اساس میدادین و رفع اتهام میکردین ما فقط تو بازی نشون میدیم.خریده اکانت هم نشون بدینیعنی هر کی تو سرور نباشه بیاد فروم رو بخونه فک میکنه بااااو شمالغرب قدرت مطلق سروره و جنوب غرب داره دستوپا میزنه که با مولتی بازی خودشو به یجایی برسونه. کسی همچین چیزی نگفت

این جمله پایین رو خوب دقت کن.و دیگه انتظار نداشته باش که من جواب پستاتونو بدم.فقط منتظرم ببینم 72 ساعت دیگه اکانتاتون حذف میشه یا نه.بوس بوس بوس بک اولا سعی نکن با سیاست مارو تحریک به حذف کنی ؟ اسم اکانت هایی که آوردی رو خیلی میترسی که تحریک به حذف میکنی ؟ اکانت من سر یه مشکل روی حذفه ، صادق باش بیا تلگرام دلیل حذف رو ببین و بعد بیا جلو همه بگو قانع شدی یا نه ، الکی جو نده که بخاطر رد شدن از روی 37 تا مولتی دف دارم حذف میکنم )))))))
    با قرمز جواب دادم

فکر میکردم بلدی خوب پست بزاری ، ولی با یه پست دل یه ملت رو شاد کردی
    ویرایش توسط 200t : 12-26-2016 در ساعت 01:45 AM

4. تشکر WolFlanD, M3nTaL, AlIrEzA.IRAN تشکر نمود
    پسندیدن WolFlanD, M3nTaL, AlIrEzA.IRAN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

خب اون رگ گردن که با این پست اخرش معلوم الحال شد مولتی اکانت کیه تو این فروم

این یکی دوست عزیزمون هم که ید طولایی در پروفایل های کیلومتری نوشتن دارن ( داریم رایزنی میکنیم صفحه پروفایلو دو صفحه بکنن خیلی طولانی نشه راحت بزنیم صفحه بعد) شما هم عزیزم غصه نخور بعد از حذفتون میام اینجا بازی تمیزتون رو واستون شرح میدم البته اگر قول بدی پشتش نری تو گروه تلگرامتون همه ما رو ببندی به فحش های ناموسی واسه یه بازی

پ ن1: کافر همه را به کیش خود پندارد

پ ن:2شما از رگ گردن به ما نزدیک ترید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خسته نباشید به همگی

صادق جان یه چیز رو فقط بگم این که اکانت که هنوز چیزی نیست ولی اکانت هایی رو من حذف کردم که کسی باورش نمیشد وقتی میگم حذف یعنی حذف برو بیشین تا 72 ساعت دیگه بخشش کن یا 2 صفحه تمرین کن کلمه حذف رو تا نیای اینور همه رو مسخره کنی داداش من شما ثایت شده ای واسه من ولی همه رو به یک چشم نگاه کردن درست نیست داداش من

MoStafa
    G1:gorzii2
    J1:blueboy
    K1:mr.daner
    L1:man.j
    final:No00oBs
    k5:mage darim5x
    ir:man.j
    متضادترین قضیه دنیا اینه که:

حتی کسی که بخواد بفهمه بیشعوره ؛ باید شعور داشته باشه!!

اين ؛ كار رو سخت ميكنه !

7. تشکر Knig}{T, mohsen.2pac, O.N.E تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T, Mr.majid, mohsen.2pac, O.N.E پسندید
    200t
    Guest
    خب

دوستان میبینن بعد از پست گذاشتن بیشتر اسباب شادی میشن تصمیم میگیرن همیدیگرو تند تند با سرعت 186مایل بر هزارم ثانیه لایک کنن ، ما اصلا اینو نمیگیم که فشار فروم بالاست ، عمرا هم بگیم ، چون معلومه

خب عزیزم حرف داری ؟ حرف بزن ، میترسی مگه ؟ داستان داری ؟ جلوی روی کسی نمیتونی حرف بزنی ؟ باید پشتش حرف بزنی ؟ تمااااااااااااااااام
    گزارش داری ؟ بده مولتی هانتر الان بن کنه من ضایع شم ، چرا وایسادی دستم از سرور کوتاه شه نتونم خلافشو ثابت کنم عزیزم ؟ نه چرا ؟ نه خدایی چرا؟

چرا هی میگی بعد حذفت میگم ؟ یعنی من روزه 178 سرور حذف کنم تو فرداش میای شفاف سازی میکنی ؟ چرا همه قصد دارن تحریک کنن ما حذف کنیم؟

تو که خیلی خوبی بیا جانشینت کنم اول شرط بندیم از صادقو ببرم ، دوم غارت اکانتو ببین

مولتی اکانت توی فروم میتونین گزارش بدین، یهو دیدی گزارش دادی نصف دیگه سایدتون حذف شدا باز خود دانی

آقا من هیچی ، توی خلوت ، حرف خودتونو تایید میکنین خودتون آیا ؟

عزیزم چیکار داری کی پست میذاره ؟ واقعا مهمه برات ؟ ببین چی داره میگه ؟ ببین و خلافشو به لیدراتون بگو ثابت کنه

به من نمیخواد ثابت کنه ، به تو ام نمیخواد ثابت کنه

بره یه گوشه خلوت بشینه به خودش بگه من که اکانت لیدر ساید se رو نخردیم اگه تونست قبول کنه ، ما ام حرفی نداریم

آقا اصلا شما اکانت نخریدید ، ساید نخریدید ، مولتی ام ندارین (اینایی که ازتون بن شده بود مولتیه منه ) کلا سالم بازی میکنین و من معذرت میخوام

فقط ببخشید

Multie SW.jpg

خب ببخشید این اکانت توی ساید من دنبال چی بود ؟ برو بگو لیدرت بیاد عمو

لیدرت خودش میدونه چیکارا کرده ، فقط میاد 4 تا مثل شما رو لایک مکینه حرف یادتون میده ، که حاشیه درست کنین ، که اون چیزا رو یادمون بره

ولی نمیدونه ما توی هر پست 4 بار بیشتر تاکید میکنیم مطمئن باش لیدرت اگه چیزی داشت به جای اینکه بگه دایورتین میومد شفاف سازی میکرد

از ساید خودتون کل تمیز بازیاش داره گزارش میشه

پ.ن : داداچ ، تو اگه تونستی ثابت کنی من توی گروه تلگرام هستم ، من اکانتو میدم به خودت ))))) تماااااااام

مجبورت نکردن بی پایه و اساس سحبت کنی که مثلا یه چیزی رو خواستی بگی که معلومه ؟ بعد نمونه ی نادر پیدا شد که پلیر اکانت توی گروه سایدشون نیست اصلا )))))))))) فحش ناموسی ؟ کافر همه را به کیش خود پندارد
    ویرایش توسط 200t : 12-26-2016 در ساعت 02:37 AM

9. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 4 پست

ما هم رفتیم رو حذف

de.PNG

- - - Updated - - -

دلیل حذفمونم مشخصه مولتی بازیایی که تو سروره!!

آقا ما راضی هستیم به ازای هر نفری که رو اکه اصلی بازی میکنن اکانت داشته باشین البته تو ساید خودتون ولی نه اینکه بیاین اکانت لیدر یک ساید دیگه رو بخرین هر چیزی یک حد و مرزی داره !!!

هنوز تو مخیلم نمیگنجه اتکی که ساعت 2:30 زده شده چجوری مقابلش 37 تا هیرو چیده شده واقعا اداره این همه اکانتم خیلی سخته باید یک خسته نباشید به کسی که داشته ادارشون میکرده گفت!!!

خسته نباشی دلاور خدا قوت پهلوون!!!

با آرزوی موفقیت برای همه خداحافظ سرور m1

11. تشکر M3nTaL تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shoshor نمایش پست ها
    صادق جان یه چیز رو فقط بگم این که اکانت که هنوز چیزی نیست ولی اکانت هایی رو من حذف کردم که کسی باورش نمیشد وقتی میگم حذف یعنی حذف برو بیشین تا 72 ساعت دیگه بخشش کن یا 2 صفحه تمرین کن کلمه حذف رو تا نیای اینور همه رو مسخره کنی داداش من شما ثایت شده ای واسه من ولی همه رو به یک چشم نگاه کردن درست نیست داداش من

MoStafa

سلام خدمت همه دوستان
    مصطفی جان تو واسه ما ثابت شده ای در رابطه با تایید حرفت تو سرور g1 که خودم شاهدش بودم با همرای اون اکانت می شد دف یک سایدو کلین کرد که کله ش.غ ج.ش به خاطر یه مشکل با مولتی هانتر سرور اول کتیبه ها رفت رو حذف حتی کسی همرهاشو لانچ نکرد امتیاز هجومی بگیره
    پ.ن : ش.ش هم رفت رو حذف :دی(m1)
    صد سال ره مسجد و میخانه بگیری
    عمرت به
    هدر رفته اگر دست نگیری
    بشنو از پیر خرابات تو این پند
    هر دست که دادی به همان دست بگیری
    شیخ بهایی

13. تشکر shoshor تشکر نمود
    پسندیدن shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خسته نباشید به همگی

سلام پسر خوب!
    سعی کن روی ادبیاتت کار کنی !خاله زنک بازی چیه؟این تکنیک ها برای این که بخوای ترغیب و شیر کنی به حذف کردن یکم قدیمی شده!
    اون زمانی که ما والا مردم رو به این کار ترغیب میکردیم فکر کنم صادق جان شما داشتی میپرسیدی مختصات های 4تا ساید چطوری بخونم!؟پس سعی نکن حرف الکی بزنی!ممنونت میشم!
    شما که ادعات توی بازی اینه که میتونی 20تا مولتی بکشی توی چی ادعات میشه؟توی مولتی کشی؟یا توی این که بلدی روی 20تا اکانت بری و 1000تا نیروی دفاعی بسازی توشون؟!!!
    کل ادعای شما توی بازی این هست که فقط مولتی دارین!دیگه از من پنهون کاری میکنی گل پسر؟
    هروقت تونستی بدون مولتی بازی کنی اون زمانه که میشه بگیم تازه فهمیدی دژکوب چیه!!!شما کلا دژکوب رو زیر سوال بردید!
    قبلا بازی دژکوب رو بازی گروهی میدونستیم الان یه طوری شده 3نفر میان با نفری 20تا اکانت و 10تاشو غارت میکنند و 10تاش دفاعی میسازه!
    بعد میان میگن وای وای من چه شاخم!جمع کنید این مسخره بازیارو !اگر کارای مارو میگی خاله زنک بازی این کارا شما میکنید گاهی وقتی آدم فکر میکنه مشکل شما از چی میتونیه باشه؟به قول اون سرور فینال 25 که بودیم مشکل از .... است
    تو معلوم نیست اصلا فازت برای بازی توی سایدت چیه!میگی مولتی نداریم بعد میگی میرید گزارش میدین مولتی های ما بن میشن؟یکم فکر کن بعد بنویس!نه ما مولتی نداریم تا جایی که دلت میخواد گزارش بده!اما خودتو با حرفات زیر سوال نبر!
    فکر کنم حرفت درست بود کامل تو مولتی هاتون هستین!وقت فروم ندارید که!الان بن شدن یکم سرتون حلوت شد اومدین فروم!شما تکلیفتو مشخص کن بعد پست بزار!ببینیم مولتی دارید یا نه؟اگه نداری پس چی بن شده؟اگه داری چرا میگی نداریم؟
    کلا بازی گروهی رو زیر سوال بردین!سعی کن یاد بگیری ادبیات حرف زدنت رو درست کنی تا مودبانه جوابت رو بدن!
    جواب سلام چیه؟ علیک :*
    مولتی بازیتو کنار بزار یاد بگیر از خودت مایه بزاری نه از ... مردم!))
    موفق باشید

پ.ن:مجبور میکنید آدم رو مثل خودتون صحبت کنه!
    پ.ن2:لطفا ویرایش نکنید جواب حرفاشو بگیره!
    ویرایش توسط AlIrEzA.IRAN : 12-26-2016 در ساعت 05:05 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط black نمایش پست ها
    ما هم رفتیم رو حذف

de.PNG

- - - Updated - - -

دلیل حذفمونم مشخصه مولتی بازیایی که تو سروره!!

آقا ما راضی هستیم به ازای هر نفری که رو اکه اصلی بازی میکنن اکانت داشته باشین البته تو ساید خودتون ولی نه اینکه بیاین اکانت لیدر یک ساید دیگه رو بخرین هر چیزی یک حد و مرزی داره !!!

هنوز تو مخیلم نمیگنجه اتکی که ساعت 2:30 زده شده چجوری مقابلش 37 تا هیرو چیده شده واقعا اداره این همه اکانتم خیلی سخته باید یک خسته نباشید به کسی که داشته ادارشون میکرده گفت!!!

خسته نباشی دلاور خدا قوت پهلوون!!!

با آرزوی موفقیت برای همه خداحافظ سرور m1

قرار گذاشته شده تا جای ممکن بچه ها فروم نیان برای این بحث های بی سر و ته
    فروم این سرور مثل گیس کشی های دخترای 5 ساله شده .
    عزیزم اتک اول تو فاصله 6ساعت و 40دقیقه ای زده شد ، در حالی که یک قهرمان از وسط ساید ح.غ بدون ایتم هیرو هم دست خالی میرسه به اون ده
    اینا گفتن نداره به خدا ما هم حوصله بیان نداریم
    ولی ده های bsg چک کنین یا لیدردهای بقیه وینگ ها
    تمام ده ها لب مرز و یا خاکستری
    فاصله رسیدن دف هم از همشون زیره 5 ساعته!
    شما اگه دنبال حذفین دلایل سنگین تری بیارین ! وگرنه فرقی به حال ما نمیکنه: دی
    برای همتون جا هست !
    یک بنده خداییم تا دیروز میگفت چجوری جلوی اینا وایسیم دیشب چنج میل میکنه میگه نیستم: ))
    ارزش فروم نویسی هم نداره جواب بدیم اخه
    ویرایش توسط God kill m3 : 12-26-2016 در ساعت 08:48 AM

16. تشکر Sadegh Game OveR, sw team تشکر نمود
    پسندیدن Sadegh Game OveR, sw team پسندید
صفحه 16 از 29 نخستنخست ... 6141516171826 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع