صفحه 5 از 16 نخستنخست ... 3456715 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 160

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور K5.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

الان دارم گزارشات نگاه میکنم همشون زرد هستن

آبادی ها مرتب پر میشن

اینجوری ادامه پیدا کنه باید بای بای دژکوب بدیم

2. تشکر M3nTaL, AlIrEzA.IRAN تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, AlIrEzA.IRAN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Gajet نمایش پست ها
    الان دارم گزارشات نگاه میکنم همشون زرد هستن

آبادی ها مرتب پر میشن

اینجوری ادامه پیدا کنه باید بای بای دژکوب بدیم
    والا من دیشب سر همین قضیه کلی لاست دارم. به شخصه دیگه پلی نمیدم تا تکلیف مشخص بشه. پول که علف خرس نیست. این همه گلد خریدیم اما سرور واقعا مزخرفه. گلدمون رو میفروشیم بقیشو نهایتا یا نگه میداریم هر وقت سرور درست شد استفاده میکنیم.
    اینم گند جدید سرور
    آبادی یه کپ توی یه ساید دیگه رو زدیم این همه منابع آورده. واقعا چرا؟

lol.JPG
    ویرایش توسط MATRIX III : 12-23-2016 در ساعت 01:09 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

باسلام خدمت دوستان
    واقعا من مشکلی توی آبادی ها نمیبینم!اگر نحوه درست غارت رو بدونیم هیچگونه لاستی نمیدین!تقریبا لاستتون خیلی روزی 20الی 30تا نیرو میشه!
    بعد این که والا من نه کپ میزنم نه هیچی!به چندتا از دوستان هم گفتم چطور بزنید فکر نکنم لاستی بدن و مشکلی داشته باشند!
    ولی واقعا این که جلوی غارت آبادی کپ و مولتی بازی رو گرفتن خودش جای شکر داره!
    مانی عزیز حرف خوبی زد که هرکس چندتا کپ میکشه و ریدش میده و 4تا همر باهم میکشه برای دفاع اون باید 10میلیون دفاع داشت که برای این سرور ها با این تعداد پلیر خیلی کار دشواری است!نکته بعدی این که فقط ناتار های سرور خیلی کم هستند!باید یه فکری به حال تعداد ناتار بکنند!واقعا ناتار جوابگو نیست!
    وگرنه از لحاظ غارت نکردن آبادی پایتخت واقعا راضی هستم به شخصه!
    امیدوارم سرور خوبی در پیش داشته باشبم!
    موفق و پیروز باشید

5. تشکر shoshor تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AlIrEzA.IRAN نمایش پست ها
    باسلام خدمت دوستان
    واقعا من مشکلی توی آبادی ها نمیبینم!اگر نحوه درست غارت رو بدونیم هیچگونه لاستی نمیدین!تقریبا لاستتون خیلی روزی 20الی 30تا نیرو میشه!
    بعد این که والا من نه کپ میزنم نه هیچی!به چندتا از دوستان هم گفتم چطور بزنید فکر نکنم لاستی بدن و مشکلی داشته باشند!
    مانی عزیز حرف خوبی زد که هرکس چندتا کپ میکشه و ریدش میده و 4تا همر باهم میکشه برای دفاع اون باید 10میلیون دفاع داشت که برای این سرور ها با این تعداد پلیر خیلی کار دشواری است!نکته بعدی این که فقط ناتار های سرور خیلی کم هستند!باید یه فکری به حال تعداد ناتار بکنند!واقعا ناتار جوابگو نیست!
    موفق و پیروز باشید

علی رضا جان چرا شما سفسته میکنید؟ من اکانت ساید دیگه رو هم زدم منابع نداده بعد کاشف به عمل اومده برا اونا اون اکانت مولتی اکانت شناخته شده اما چرا منی که از ساید دیگه میزنم نمیتونم غارتش کنم؟ این که آبادی کپ نمیشه زد واقعا مسخره هست. اگر این کار میشه باید حداقل ناتار زیاد و تولیدش خوب باشه. دوما معنی بازی گروهی چی میشه؟ شما جنگ آموز بیاد رو اکانتت با رید خودت فقط میتونی شارژ کنی؟ نیاز به پوش منابع نیست؟ پس لطفا قبل از اینکه اظهار رضایت بکنید ببینید چه مشکلاتی برا اکانتا به وجود میاد. ما هم موافق مولتی بازی نیستیم اما بازی گروهی یکی از اصول این بازی هست که با این اتفاقات این نوع بازی بی معنی شده. چرا اکانتی که تو ساید شما هست رو میزنم نیاید غارتش کنم؟ مگه پلیر ساید شما نیست؟ مگه آی پی جدا نداره؟ پس دلیل چیه؟ الان شما برو یکی رو که اکانت ساخته ول کرده رفته رو بزن ببین بیشتر از یک بار میتونی بزنی یا نه. به قول معروف اومدن ابروشو درست کنن زدن چشمشو هم کور کردن

7. تشکر nima achelis, shoshor, gorbehnareh تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام مجتبی

دیگه شورشو در اوردن واقعا!!!آقا به من معنی پوش دادن رو بگین این مولتی هانتر تو سرور 50 بیاد توضیح بده ببینم اصلا میدونه معنی پوش چیه؟؟؟

اکانتی که پلیر داره پلی میده و شب نبوده من ابادیهاشو غارت کردم چون نزدیکم بوده.بعدش بن کردش به عنوان مولتی اکانت!!

نامه دادم بهش میگم معنی پوش دادن رو به من توضیح بده میگه به شما توضیحی داده نمیشود!!!!!!!

معلوم نیس چه کسی رو گذاشتن جواب نامه بده.

امید جان یه شخصی رو بزار جواب نامه بده که فرق پوش رو با غارت بدونه!!!

یه فروم هم واسه بکس 50 بزار بتونیم اونجا حرفامون رو بزنیم پیام بازرگانی واسه سرورای دیگه نشیم!!!

اینطوری پیش بره همین چن تا پلیر هم که دارید رو از دست میدید

واسه این کار مسخره ای که انجام میدید

اندکی تفکر

9. تشکر shoshor تشکر نمود
    پسندیدن Gajet, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AlIrEzA.IRAN نمایش پست ها
    باسلام خدمت دوستان
    موفق و پیروز باشید
    خدا رو شکر یک نفر توی دژکوب پیدا شد نحوه غارت زدن رو بلد باشه
    زحمتت یک کلاس توجیهی و فوق العاده برای ما بزار شاید استعداد داشتیم و یاد گرفتیم بدون تلفات رید زدیم استاد
    عزیز دل برادر شما نباید مشکلی هم داشته باشی وقتی کل سایدت دو تا پلیر بیشتر نداره
    هر واحه ای که میزنی دست خالی بر نمیگرده
    اما شمال شرق و غرب با تعداد بالای پلیر و همر چه مدل ریدی بایست بزنه تا بتونه فقط گندم منفی خودش رو تامین کنه؟؟؟
    ویرایش توسط Gajet : 12-23-2016 در ساعت 10:08 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    علی رضا جان چرا شما سفسته میکنید؟ من اکانت ساید دیگه رو هم زدم منابع نداده بعد کاشف به عمل اومده برا اونا اون اکانت مولتی اکانت شناخته شده اما چرا منی که از ساید دیگه میزنم نمیتونم غارتش کنم؟ این که آبادی کپ نمیشه زد واقعا مسخره هست. اگر این کار میشه باید حداقل ناتار زیاد و تولیدش خوب باشه. دوما معنی بازی گروهی چی میشه؟ شما جنگ آموز بیاد رو اکانتت با رید خودت فقط میتونی شارژ کنی؟ نیاز به پوش منابع نیست؟ پس لطفا قبل از اینکه اظهار رضایت بکنید ببینید چه مشکلاتی برا اکانتا به وجود میاد. ما هم موافق مولتی بازی نیستیم اما بازی گروهی یکی از اصول این بازی هست که با این اتفاقات این نوع بازی بی معنی شده. چرا اکانتی که تو ساید شما هست رو میزنم نیاید غارتش کنم؟ مگه پلیر ساید شما نیست؟ مگه آی پی جدا نداره؟ پس دلیل چیه؟ الان شما برو یکی رو که اکانت ساخته ول کرده رفته رو بزن ببین بیشتر از یک بار میتونی بزنی یا نه. به قول معروف اومدن ابروشو درست کنن زدن چشمشو هم کور کردن
    مجتبی عزیز صد در صد برای کتیبه ها نیاز به پوش هست!د زمان کتیبه ها معمولا همین مشکل حل میشه و راحت تر میشه پوش کرد!
    منم خودم گفتم از تعداد ناتار به دلیل پلیر کم راضی نیستم!
    اما اونقدر هم ناراضی از غارت نیستم!و به نظرم بهتر شده با مولتی بازی برخورد شده.

- - - Updated - - -

خدا رو شکر یک نفر توی دژکوب پیدا شد نحوه غارت زدن رو بلد باشه
    زحمتت یک کلاس توجیهی و فوق العاده برای ما بزار شاید استعداد داشتیم و یاد گرفتیم بدون تلفات رید زدیم استاد
    عزیز دل برادر شما نباید مشکلی هم داشته باشی وقتی کل سایدت دو تا پلیر بیشتر نداره
    هر واحه ای که میزنی دست خالی بر نمیگرده
    اما شمال شرق و غرب با تعداد بالای پلیر و همر چه مدل ریدی بایست بزنه تا بتونه فقط گندم منفی خودش رو تامین کنه؟؟؟
    دوست عزیز نحوه صحیح غارت اینه که شما لایت ندی!
    یکم آدم یاد بگیره چجور حساب کتاب کنه و دنبال مدال طلای غارت نباشه و لاستشو برای مدال بالا نبره صد در صد به جواب میرسه!
    دومین موضوع که گفتی به همون نسبت پلیر کم که میگی کلا ما فقط مولتی نداره سایدمون عین بقیه ساید ها واسه این تعداد پلیر کمه!
    نفری یه مولتی بسازیم بشه دف ساز میشه ne!
    دوست من تمام کسانیم که توی جنوب غرب هستند بیش از اندازه غارت میکنند و دوستان شمال غرب دهکده هاشون رو بعضیا مرز جنوب غرب زدن!
    و باعث میشه این موضوع غارت جنوب غرب کمتر بشه!شما منطقه اکانت منو ببینید از لحاظ استراتژیکی بازی دوتا اکانت غارتگر جنوب شرق فاصله 40خونه ای من هستند!و یکی از اکانت های خوب جنوب غرب فاصله دو خونه ای من دارند غارت میکنند!
    مطمعن باش اگر دنبال مدال غارت بودم دهکده رو میکشیدم وسط ساید و غارت برای خودم میکردم!اما یه سری چیز ها نیازه با برنامه پیش بره!
    من اصلا بازیکن جنوب غرب نیستم و تمام این دوستان میدونند من بازیکن شمال شرقم!این سرور همینجوری جنوب غرب اومدم.
    سما هم سعی کن یکم حساب کتاب رو به بازیت اضافه کنی!مشکل حل میشه!
    موفق باشید

12. تشکر shoshor تشکر نمود
    پسندیدن shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اینجوری که داره پیش میره باید کلاس فشرده ریاضی هم برای ما بزاری تا حساب و کتاب هم یاد بگیریم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها

سلام دوست عزیز
    سرور قبل واسه ما هم این مشکل پیش امد بعد بن شدن اکانت ادمین انبارای اون اکانت صفر کرد دگه غارت نمیشد کرد شاید واسه شما هم اینجوری شده

یه چیزی که می تونم بگم الان هر دو طرف راست می گن یه طرف به دوستش گفته واسش اکانت زده این داره غارت می کنه از اون طرف ادمین میگه این اکانت به جز غارت شدن کاری نمی کنه :دی مثلا خودمو مثال می زنم سرور 25x قبلی کاپ من به چز همر من 3 تا همر از 3 تا اکانت جدارو پوش می کرد تا آخر سرور ادمین با من کاری نداشت ولی اکانت دگه هم داشتیم با شرایط بالا که هیچ آی پی نخورده بود خود طرف هر 1 روز یکبار می امد رو اکانت ولی بن شد بازم میگم الان هر دو طرف راست می گن :دی
    از یه طرف میاییم می گیم امید چرا با مولتی بازی برخورد نمی کنی بعد که برخورد می شه اینجوری میشه :دی
    پ.ن1: اگه حافظه یاری کنه تعدادی از این جمع وقتی تو فروم اون سرور گفتیم چرا اینا اومدن گفتن مولتی کشیدین بنم میشین :دی الان ....(همیشه از دور راحته کار:دی)
    پ.ن2: این اتفاق تو سرور final1x و g1 هم شد اکانت ها بن شدن ولی با توجه به مقاومت بازیکنا و تهدید به حذف همه سایدا ادمین فکر کنم عقب نشینی کرد :دی
    صد سال ره مسجد و میخانه بگیری
    عمرت به
    هدر رفته اگر دست نگیری
    بشنو از پیر خرابات تو این پند
    هر دست که دادی به همان دست بگیری
    شیخ بهایی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اینجوری که داره پیش میره باید کلاس فشرده ریاضی هم برای ما بزاری تا حساب و کتاب هم یاد بگیریم
    ّبا سلام خدمت شما دوست عزیز شما اگه قت کنی دژکوب کلا بازی ریاضی هستش یه حساب دو تا چهارتاست بتونی نحوه غارت و منابع دادن ابادی و ناتار رو باید حساب کتاب کنی عزیز من وگرنه منابع که هیچ لاستتم صدرصده .

- - - Updated - - -

[QUOTE=Knig}{T;31623]سلام دوست عزیز
    سرور قبل واسه ما هم این مشکل پیش امد بعد بن شدن اکانت ادمین انبارای اون اکانت صفر کرد دگه غارت نمیشد کرد شاید واسه شما هم اینجوری شده

یه چیزی که می تونم بگم الان هر دو طرف راست می گن یه طرف به دوستش گفته واسش اکانت زده این داره غارت می کنه از اون طرف ادمین میگه این اکانت به جز غارت شدن کاری نمی کنه :دی مثلا خودمو مثال می زنم سرور 25x قبلی کاپ من به چز همر من 3 تا همر از 3 تا اکانت جدارو پوش می کرد تا آخر سرور ادمین با من کاری نداشت ولی اکانت دگه هم داشتیم با شرایط بالا که هیچ آی پی نخورده بود خود طرف هر 1 روز یکبار می امد رو اکانت ولی بن شد بازم میگم الان هر دو طرف راست می گن :دی
    از یه طرف میاییم می گیم امید چرا با مولتی بازی برخورد نمی کنی بعد که برخورد می شه اینجوری میشه :دی
    پ.ن1: اگه حافظه یاری کنه تعدادی از این جمع وقتی تو فروم اون سرور گفتیم چرا اینا اومدن گفتن مولتی کشیدین بنم میشین :دی الان ....(همیشه از دور راحته کار:دی)
    پ.ن2: این اتفاق تو سرور final1x و g1 هم شد اکانت ها بن شدن ولی با توجه به مقاومت بازیکنا و تهدید به حذف همه سایدا ادمین فکر کنم عقب نشینی کرد :دی[/QUOT

حرف شما دوست عزیز درست منم با مولتی بازی موافق نیستم ولی مثلا خود من چند روز پیش میام جاسوسی میزنم ، با کیلورد محاسبه میکنم چقد تلفات میدم میبینم که صرف داره ولی وقتی اتک میخوره در ضمن اکانتی که کلا 4 روز قرمز بوده از اتحاد اخراج شده نیرو فرستاده میشه میبینی که هیچی که نیاورده بلکه تلفاتم دادی این موضوع رو نمیشه تحمل کرد ؟ نامه میزنی به مولتی میگه میدونم این مشکل هستش جبران میشه چه جبرانی ؟ کی جوابگو هستش ؟
    G1:gorzii2
    J1:blueboy
    K1:mr.daner
    L1:man.j
    final:No00oBs
    k5:mage darim5x
    ir:man.j
    متضادترین قضیه دنیا اینه که:

حتی کسی که بخواد بفهمه بیشعوره ؛ باید شعور داشته باشه!!

اين ؛ كار رو سخت ميكنه !

صفحه 5 از 16 نخستنخست ... 3456715 ... آخرینآخرین