صفحه 50 از 107 نخستنخست ... 40484950515260100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GREEN نمایش پست ها
    شما که حرف از خریدن اکانت میزنی همون عطا اکانت ویس کبیرو خرید اومده بودی تو گروه داشتی میگفتی که اکانت منو بدون اجازه من فروخته . رو اکانتتون رفتیم سطح بازی کردننونو بالا کشیدن اکانتتونو دیدیم حسابی هم خندیدیم ممنون که شادمون کردی

اینکه مارو پلیر دوهزاری توصیف کردی خیلی ممنون نظر لطفتونه ولی اکانتی بالاتر از اکانتی که ما ساختیم تا اون موقع تو شمال غرب نبود

شما اگه سطحتون بالا بود نمیذاشتید چکمتونو اونجوری ببرن .مثل اینکه عطا جان هواس خودیا رو هم پرت کرده بود یادتون رفته بود کتیبتونو بردارید اومدن زدن

درضمن اکانتی هم خریده شده توسط عطا بوده این یکی رو خداییش تکذیب نکن که کل سرور عطا رو به همین خریدو فروشا میشناسه

درکل گاهی وقتا بیا یه چیزی بنویس خوشحالمون کن

راجب کتیبه زدن بدون اجازه توتال برو درست از اول بخون ما با توتال هماهنگ کرده بودیم توتالم گفته بود سپردم کسی جز شما اون کتیبه رو برنداره بعد خودش رفت با مولتیش برداشت

اکانت منو دوست عزیز معین بی بوی رفت فروخت به الیسا و من نفروختم / دوما بله اکانت از لحاظ تروپ عقب بود اونم به این دلیل بود که 2 هفته اول تنها پلی کردم و این که دو هفته حتی 1 دونه گلد روش نیومد مثل امثال شما پلیر گلد نیستیم که منبع سطح 1 با گلد اپ کنیم / سوما شما اگ تونستی یه سرور بدون پوش اک بکشی بیای بالا اون موث یه چیزی بیا اینجا بگو / چهارم شما و دوست عزیزمون کینگ دوال دکتر عطا هستی میدونی یعنی چی ؟ یعنی دوال بازی نیست

- - - Updated - - -

اولا سرور 25 من به اسرار دوست عزیزم علی فونیکس اومدم خاست ببینه سرورای اینجا چطویه و یه من بودم یه اون بعدشم اونجام شما زیر پرچم کارو بودی ؟؟؟ کدوم سرور تو ادم خودت بودی ؟؟؟؟

سطح پلی من بر همگان معلومه و اسمم تو دژکوب بوده هست و خواهد بود امسال شما ها رو هم اصلا نمیشناسم
    یا حق

در حد خودم کسی دیدم جوابشو میدم در غیر این صورت خدافظ

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اکانت منو دوست عزیز معین بی بوی رفت فروخت به الیسا و من نفروختم / دوما بله اکانت از لحاظ تروپ عقب بود اونم به این دلیل بود که 2 هفته اول تنها پلی کردم و این که دو هفته حتی 1 دونه گلد روش نیومد مثل امثال شما پلیر گلد نیستیم که منبع سطح 1 با گلد اپ کنیم / سوما شما اگ تونستی یه سرور بدون پوش اک بکشی بیای بالا اون موث یه چیزی بیا اینجا بگو / چهارم شما و دوست عزیزمون کینگ دوال دکتر عطا هستی میدونی یعنی چی ؟ یعنی دوال بازی نیست
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    اکانت شما که من روش پلی میدادم تا ۲ هفته اول گلدشو من میزدم و شما بدون اجازه من چنج میل دادید برا معین بی بوی !! بعد که پرسیدم گفتید اره معین گلد میزنه و رمز اکانت عوض کردید !!

3. تشکر GREEN, Knig}{T, eelliissaa2014 تشکر نمود
    پسندیدن eelliissaa2014 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اجازه شما ؟؟؟؟؟ شما به عنوان گلد ساپ از هفته 2 با درخاست ارمان و این که شمارو از اکانت فاجیم انداخته بودن بیرون اومدی . صاحب اختیار نبودی که بخام اکانتمو بدم به کسی با شما مشورت کنم
    بعدشم شما در کل اگ روزی 10 مین پلی بدی زحمت کشیدی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقا دیگه شورشو در اوردید تمومش کنید این بحثو شما نظرتون اینه ما اشتباه کردیم و حقمون بود از اکانت بندازنمون بیرون الیسا هم همون اول خداحافظی کردو چیزی دیگه ای هم نگفت

نمیدونم این سوزش از کجاست نهایتش بیگ همر بیدلی شد لنگه دمپایی 700کی دفشم رفت رو حذف تموم شد رفت حالا چرا دوستان اینقدر فشار روشنونه خدا میدونه

در مورد شما محمد جان دو روز نیست با کله رفتی تو دیوار اکانتو گذاشتی رو حذفو رفتی حالا اومدی بازی مارو میبری زیر سوال شما درست میگی ولی رو همون اکانت ویس کبیر شما دوال بودی معین جان اکانتو به عطا فروخت که حتی به من پیام داد عطا اکانتمو خریده گلدمو نمیده به زور ازش گرفتیم دادیم بهش

من از دوستان معذرت میخوام حقیقت نمیخواستم این موضوع این قدر کش دار بشه و وقت شمارو بگیرم کلی هم سعی کردم که جواب ندم ولی کسایی میان اینجا کری میخونن و مطلب میذارن که از 90 درصد ماجرا خبری ندارن توهمات خودشونو بیان میکنن
    از میان آنانی که برای دعای باران به تپه می روند

آنانی به کار خود ایمان دارند که با خود چتر به همراه می برند

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شما راست میگی
    خدا نگهدار بسلامت

در ضمن سرور 200 امروز راین میشه اگ سروری نیست برو اونچا سرگرم شو تا بعدا

در ضمن بگردم دوالی رو که اسم اکانت و اسم دهاش و پلن اون اکانت دستش باشه خخخ

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط KING_MVKk نمایش پست ها

- - - Updated - - -

اولا سرور 25 من به اسرار دوست عزیزم علی فونیکس اومدم خاست ببینه سرورای اینجا چطویه و یه من بودم یه اون بعدشم اونجام شما زیر پرچم کارو بودی ؟؟؟ کدوم سرور تو ادم خودت بودی ؟؟؟؟

سطح پلی من بر همگان معلومه و اسمم تو دژکوب بوده هست و خواهد بود امسال شما ها رو هم اصلا نمیشناسم
    یا حق

در حد خودم کسی دیدم جوابشو میدم در غیر این صورت خدافظ

نمیزارین که:دی
    داداش کلمه کلمه یکبار بخون چی گفتی:دی
    اکانت ماله شما بود بعدایمیل ماله یکی دگه بود که فروخت:دی بعد شما یهو دیدی فروخته خبر نداشتی؟ بعد گلد ساپ ام داشتی:دی
    بعد الان لیدرت مثلا آرمان این جا اون جا لیدرم کارو ماله کارو ... داره واست؟:دی
    پ.ن:هنورم هدفتو نمیدونم 2 ماه پیش فروختی رفتی چی می گی این وسط ؟:دی
    پ.ن: کینگ نیس نایته :دی
    پ.ن:بازم میگم این قبری که توش گریه می کنی مرده نیس توش!!!!!

دوستان لطفا از اسپم خودداری کنین که ما مجبور به جواب دادن نشیم
    بدرود
    صد سال ره مسجد و میخانه بگیری
    عمرت به
    هدر رفته اگر دست نگیری
    بشنو از پیر خرابات تو این پند
    هر دست که دادی به همان دست بگیری
    شیخ بهایی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به دوست عزیزم از اکانت lucifer. لوسی جان به عزیزانم سوگند اگر شما به جای کنجکاوی(فضولی) و بازی گوشی و همین طور اتلاف وقت در بازی به هر زمینه ای از این دنیا گرایش پیدا میکردی الان وضعیتت خیلی بهتر از فعلیتت بود
    عزیزم حداقل کم گوی و گزیده گوی چون دور تا زندک تو جهان شود پر
    خواهشاّ بقیه دوستان ج.ش هم گزییییییییییییییده بگن و کم تر از اراجیف و تخیلات ذهنی کودکانه ی خود صحبت کنن مخصوصاّ شما لوسی جان
    زنده باد شمال شرق
    کامی

9. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوست عزیز شما حالا با متد جدید برو تو دیوار بعدا بیا این جا باهم میحرفیم

نوع حرف زدن ادما خیلی چیزا رو نشون میده الان تخلیه شدی گل من ؟؟ الان ارومی ولی از حق نگذریم خیلی خوشحال به نظر میرسی تا حالا رو چنین اکانتی بازی نکرده بودی؟/

بعدشم حالا حالا تو سرور اکانت داریم تا نفس اخر خیلی مونده شما برو غارتتو بکن عزیزم
    از میان آنانی که برای دعای باران به تپه می روند

آنانی به کار خود ایمان دارند که با خود چتر به همراه می برند

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود خسته نباشید دوستان گلم
    تو این سرور نیستم ولی به عنوان یه تماشاگر شاهد رقابت دوستان هستیم

تو پست های اخری که دادید در مورد پیرامون بازی دکتر عطا و الیسا خانم و بقیه دوستان خواستم یه مطلبی رو خدمتتون عرض کنم

تو بازی دژکوب فکر نکنم کسی بیشتر از من با اقا عطا اشنایی داشته باشه و شخصیت ایشون رو بدونه برای همین بهتر میدونم زود قضاوت نکنید و یکطرفه به قضاوت نرید
    و همین طور کنار الیسا خانم هم بازی کردم و هم نحوه بازی و هم با اخلاقیاتشون اشنایی دارم ایشون پلیر قابل احترامی هستن ولی بحث اینجاست که پلیر هستن
    فرق بین پلیر و لیدرو سیاستگزاری زیاد هست
    و مشکل معمولا زمانی جلو میاد که بخوایم با یکدست چند هندوانه بگیریم که صد در صد همشون میشکنن مگر اینکه خیلی خیلی شانس بیاریم

اینکه اقا عطا با شما مشکلی داشته باشه یا نه الله و اعلم ما خبری نداریم ولی با توجه به اطلاعاتی که دارم امکان نداره عطا بخواد دل کسی رو بشکنه و یا بهش ظلم کنه مگر اینکه شما ازشون ناراحت باشید و بگید در حقتون ظلم کرده . اگه باهاش چند کلمه صحبت کنید احتمالا همه چیز حل بشه
    زیاد با عجله تصمیم نگیرید ،بهتر بود قبل از اینکه بیاید فروم پست بزارید با خود اقا عطا یه صحبتی میکردید شاید به توافقی هم میرسیدید.
    نیاز نبود امار اکانتی که توش زحمت کشیدید رو بدید و همه پل های پشت سرتون رو خراب کنید

و دوستانی که در مورد بازی اقا عطا اظهار نظر میکنن
    اقا عطا سرور 11 ای ار با اکانت del90و romeo foxtrot بازی میکردن و جالب اینه که بزرگترین اتحاد رو از لحاظ دفاعی بالا اوردن و همه اکانت هاش رو در اختیار بنده قرار داد گلد و اکثریت دف واندر رو هم تامین کرد بازیکن هم برامون معرفی کرد وهزاران کار دیگه و حتی انتظار اینم نداشت که اسمش رو اکانت واندر باشه یا نه
    ممکنه حوصله لانچ سم سکند و پلن ریزی و غیره رو نداشته باشه ولی کل بازی ساخت نیرو یا پلن دادن و غیره نیست تو تر ا وین همیشه سیاست حرف اول رو میزنه بعد از اون نوبت پلی کردن
    عطا به نظر من نیازی به داشتن پلیر حرفه ای نداره اما به خاطر اینکه خودشون کسب و کاری دارن و مشغول کار هستن باید پلیری در سطح خودشون رو انتخاب کنن تا اکانتشون باب میلش بالا بیاد برای همین تا بحال ندیدم که پلیر با سطح پایین رو اکانتهای اقا عطا رفت و امد بکنه

لطفا در مورد افرادی که اطلاعاتی ازشون نداریم قضاوت نکنیم

امیدوارم این درگیریهاشون به خوبی تموم بشه و دلگیری پیش نیاد

پ.ن: سرور جدید نرمال هر موقع ران شد اطلاع بدین بریم

با تشکر از همگی

محمدرضا SPARTAN
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

12. تشکر Team Agilityacc, Mr.majid تشکر نمود
    پسندیدن Team Agilityacc, Mr.majid پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

از مدیران عزیز خواهش دارم
    این دوستانی که دارن وسط فروم از افتخاراتشون تو خرید و فروش اکانت ها صحبت می کنن رو خواهشاً جمع کنید.
    باشد که رستگار شویم
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

14. تشکر titan2, lucifer, GREEN, purya, Amir Lantuori تشکر نمود
    پسندیدن titan2, purya, Amir Lantuori پسندید
صفحه 50 از 107 نخستنخست ... 40484950515260100 ... آخرینآخرین