صفحه 49 از 107 نخستنخست ... 3947484950515999 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    رنک دف ایمیلم همینجوری هم بالا هست .
    ببین و قتی من مطمعن باشم طرفم ریل زده هیچیی نمیگم و میشینم و دف میکنم
    اما نمیدونم چرا همیشه فیک های سرور رو روی من میزنن و همیشه بالای 40 ساعته !
    میدونی واسم سخته 40 ساعت دیدن اون ضربدر قرمز کنار اسم دهکده ام . توی l1 مورد داشتیم طرف 3 بار فیک اومد . بار چهارم دهی نداشت که فیک بیاد )
    اونجایی رو هم که قرمز کردم بیا یه بار دیگه با آرامش و به دور از هر نوع هیجان دوباره بنویس ببینیم چی میگی

راستی بازم میگم هرکی توی این فروم پست میزاره ، اسم اکانتش رو بزنه تو امضاش . بدونیم با کی طرفیم . شاید دلمون خواست تارگت فروم انتخاب کنیم یا انتخاب بیشیم )
    پ ن : مهدی در سیاست گزاری های ساید های دیگه دخالت نکن . میام براتا ))
    پ ن : جنوب غرب دوست داشت بزنه تو دیوار یه ساید دیگه . شمال غرب هم دوست داشت بزنن تو خودشون و خرابکاری کنن .

بیایید در ساید های دیگه دخالت نکنیم و فقط یه کوچولو بخندیم
    از اکانت I M P E R I A L هستم اون قسمت قرمز رنگ هم نشان دهنده ی اینه که از سایدت خبر نداری گفتم فیک گزاشتیم رد کرد رو کتیبتون برو ببین گزارش اکانت derakoola متوجه میشی راستی ممنون میشم منو تارگت کنی دیگه خسته شدم باور کن کل دف ثابتم 50کی نیست بزن جاسوسی بدم اتک بزار ممنون فیک نزاریا

2. تشکر titan2, M3nTaL, mostafa-bi nam تشکر نمود
    پسندیدن titan2, M3nTaL, mostafa-bi nam پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

از اکانت I M P E R I A L هستم اون قسمت قرمز رنگ هم نشان دهنده ی اینه که از سایدت خبر نداری گفتم فیک گزاشتیم رد کرد رو کتیبتون برو ببین گزارش اکانت derakoola متوجه میشی راستی ممنون میشم منو تارگت کنی دیگه خسته شدم باور کن کل دف ثابتم 50کی نیست بزن جاسوسی بدم اتک بزار ممنون فیک نزاریا [/QUOTE]

یعنی هیچ اکی داخل سه تا ساید پیدا نمیشه بیاد این نوب رو بزنه
    اولین اکی ک تونست دفش رو کلین کنه 10 کی گلد پیش من داره
    ممد از اک binam

4. تشکر M3nTaL تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام صبح بخیر
    داری میگی فیک بوده دیگه . خو معلومه رد میشه دیگه . 24 ساعت دیگه یه فیک روی ده من رد میشه . میخوایی نتیجه بگیری منم دف ندارم ؟
    بیا تلگرام عکس از دف بدم که مطمعن شی هست و دف نمیشه . این دوست عزیز drakola هم که 4 بار کتیبه رو جابجا کرده . خو همیشه یا دف میکنن و یا جابجا
    در مورد تارگت فرومی هم عزیزم خوب نیست آدم پلیر یه اکانت باشه و واسه اون اکانت دنبال دردسر باشه . تا جایی که بچه های I M P E R I A Lرو میشناسم و یادم میاد شما نبودی توش . مسولیتت چی هست ؟ کل کل تو فروم یا زدن فارم لیست ؟
    titan عزیز یه سوال . مصطفی هست رو اکانت ؟

اینم رفع اسپم
    فیک روی اکانت kooroshe kabir . خودم روی اکانت بودم الان و کل نیرو ها رو خالی کردم
    متاسفانه نیروهای که از غارت برگشتن کشتن نیرو ها رو والا برمیگشتن

02.jpg

- - - Updated - - -

به اینم میگن رد شدن فیک
    21 دونه شمشیر زن و یه رم رفتن و 9 دونه لاست دادن و منابع آوردن
    حالا من باید بیام باور کنم این دهی که روی من اتک گزاشته ریله )))))))))))))))))))))))))
    03.jpg

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

لیـــــــــــــــــــــــ ــــــــــنک سبــــــــــــــــــــز
    -----------------------------------------------------------

درود خدمت دوستان عزیز تو سرور

2 روز پیش داشتم نگاه نگاه میکردم که گفتم دلم کتیبه میخواد این نونخورارو از ده پرت کردم بیرون رفتن

اینجوری کتیبه اوردن (انبار بزرگ)

انبار بزرگ sw.jpg

بعد دیدم زدم تو سرشون گفتم این چه وضعشه پرتشون کردم بیرون گفتم این همه دارم نونتونو میدم ابتونو میدم خلاصه دیگه گفتم اینجوری فایده نداره بزار اونجوری بزنم (جنگ کوچیک)
    جنگ کوچیک sw.jpg

اینم یه امار از دف رو کتیبه ساعت 2.35AM

دیشب اسکات رید.jpg

پ.ن:مرسی از عطای عزیز که همیشه به فکره بازی تیمی بوده و همرشو در اختیار ساید قرار داد که مورده استفاده قرار بگیره
    بیدلی.jpg

پ.ن2:دوستانی که تشخیص فیک از ریل میدن تو sw :دی گل منـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ))))))))))))))
    اخه گل منـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــ)))))))))))))))))))))

البته اگر هرچقدر دف هم بود راحت رد میکردیم ولی بازم تشکر از دوستانی که خنده مارو فراهم کردن :دی

در کل هر کس حواسش به ساید خودش باشه هر کس به ساید ما بخنده کاری میکنم بشینیم با هم به سایدش بخندیم

پ.ن:قبلا فروم ارجی داشت همه جرات نمیکردن بیان پست بزارن باید حرفی میداشتی ولی الان حال میکنم پلیر رو اکانت که کارش رید دادن هست با تعدیل زدن میاد پست میزاره واسه ما تو فروم کل کل هم میکنه :دی
    میخوای گلد بدی :دی حالا خوبه یه بنده خدایی مسئولیتتو رو اک قبول کرده بشین شلوغ کاری نکن :دی
    نبینمت دیگه تو فروما :دی
    باید یه چیزی از خودت داشته باشی اره اینطوریاس

بالاتر از همه یه سر و گردنم
    مفت بری نکن خودم سر گردنهم

ارادتــــــــــــــــــــ ــــــــــــــ نوید لــــــــــــــــــــــــ ــــول:دی
    ویرایش توسط l0l:D : 09-17-2016 در ساعت 10:10 AM
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

7. تشکر M3nTaL, Team Agilityacc تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bide-vahshi نمایش پست ها
    سلام و درود
    الیسا خانم احترام خودت رو باید خودت نگه میداشتی ضمنا آقا مهدی لوسیفر شما مگه خودت بازیکن اصلی اکانتت هستی؟
    بگذریم الیسا خانم تو حتی بلد نبودی چطور دهکده تو خاکستری بزنی تا من بجنبم توش سربازخانه و آهنگری و دارالفنون قبل از حمله ناتار ها ساختی پس نگو من پلی نمیدادم من بودم که دومی رو زدم و الی آخر ..... شما دوتا اکانت شاخ درست کردی هر دو رو هم بامن چرا با سهیل موفق نبودی چون سهیل بازیکنه و تو نتونستی ولی من بقول جناب آقا مهدی بازیکن اصلی نیستم ولی دوستان خوبی دارم و بازیکنان خوب زیادی هستن که من میتونم با اونها بازی بکنم و اونها هم با من راحت هستن و منهم وقت ندارم زیاد
    دخترم شما ادعائی نمیتونی داشته باشی چه شما با من بودی چه نبودی اکانت های من همیشه اکانت های خوبی بودن
    واقعاً خندم گرفتم از این همه طنز پردازی جناب عطا
    نحوه پلی دادن خانم الیسا رو همه دیدن حتی زمانی که رو اکانت شما نبودن.
    بهتره بجای این حرفا شما بازی الیسا و جاویدرو با محمد رضا اسپارتان یا مصطفی گرزی مقایسه کنی. چون همه میدونن شما از پلی دادن روی اکانت چیزی نمیدونی.
    البته همه این عزیزانی رو که اسم بردم جلوشون بازی کردم و همشون صاحب سبکن و چیزی کم ندارن تو نحوه پلی دادن.
    پلیری هم که الان روی اکانتت هست رو چند تا سرور کنارش بازی کردم و بارها به خودش هم گفتم که اگه بخواد و وقت بزاره بهترین پلیریه که میشناسم.
    پس حتی اگه 1% اکانتت از اینی که هست بهتر شد شما نباید به خودت بگیری.

من همیشه از لحاظ گلد به سایدم بالاخص دف ساز ها کمک کردم شما و آقایان جاوید و هادی هم بخوبی از این موضوع مطلع هستن وچیز پنهانی نبودهکه شما حالا اعلام میکنید
    آقا مهدی دوست عزیز شما مطلع هستید که در سرور ای وان هم اکانت الیسا رو من شروع ب سوپورت گلدش رو کردم بنابر این ایشون اگر مدیون من نباشند من به هیچوجه دینی به ایشون ندارم
    تنها راهی که میتونستی تو این بازی برای خودت جایگاهی دست و پا کنی و اسمت رو همه بشناسن همین گلد ساپورتری بود و لاغیر
    در ضمن محض اطلاع مابقی دوستان عرض میکنم که تو همون سرور e1 جناب عطا به اکانت قلقلی و پلیرش که محمد بود وعده داده بودند که در صورت زدن اک الیسا بهش 1 ک گلد میده و انصافاً بعد از تحقق این کار گلد پرداخته شد.

لطفا این مباحث بچه گنه را ادامه ندید که من جوابی نخواهم داد چون معتقدم مطالب مهمتراز اینها مطلب سرور هست که بحث شروع شده و این فروم برای اختلاف نظر های شخصی نیست چونمتعلق به تمامی بازیکنان سرور هستش
    والا شما ول کن نیستی . ما هر بار فروم رو رفرش دادیم شما یه صفحه مطلب گذاشتی.
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

9. تشکر GREEN, St0rm, titan2, purya تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, GREEN, St0rm, titan2, purya پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

پ.ن:قبلا فروم ارجی داشت همه جرات نمیکردن بیان پست بزارن باید حرفی میداشتی ولی الان حال میکنم پلیر رو اکانت که کارش رید دادن هست با تعدیل زدن میاد پست میزاره واسه ما تو فروم کل کل هم میکنه :دی
    میخوای گلد بدی :دی حالا خوبه یه بنده خدایی مسئولیتتو رو اک قبول کرده بشین شلوغ کاری نکن :دی
    نبینمت دیگه تو فروما :دی
    باید یه چیزی از خودت داشته باشی اره اینطوریاس

هههههههههه
    گلم فقط سه تا سرور میگم ما بقیش خودت بگو
    e1 g1 l1
    نقش مفید شما توی این سه سرور برای ساید
    خدا رو شکر ما ک فقط 1 سرور e1 بودیم اونم هر کسی ک اون سرور پلی داد اسم اک قلقلی بد جور تو ذهنش موند
    شما هم اگه خیلی بزنی ی سر بیا سر وقت جنوب شرق ن جنوب غربی ک بچه هاش با 4 تا پلیر پرچمش رو بالا نگه داشتن
    منتظر لانچ های تاریخیت رو جنوب شرق هستین(مثل بقیه سرور ها ول نکنی بری صلوات)

11. تشکر St0rm, purya تشکر نمود
    پسندیدن St0rm, purya پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    بهتره بجای این حرفا شما بازی الیسا و جاویدرو با محمد رضا اسپارتان یا مصطفی گرزی مقایسه کنی. چون همه میدونن شما از پلی دادن روی اکانت چیزی نمیدونی.
    البته همه این عزیزانی رو که اسم بردم جلوشون بازی کردم و همشون صاحب سبکن و چیزی کم ندارن تو نحوه پلی دادن.
    پلیری هم که الان روی اکانتت هست رو چند تا سرور کنارش بازی کردم و بارها به خودش هم گفتم که اگه بخواد و وقت بزاره بهترین پلیریه که میشناسم.

تنها راهی که میتونستی تو این بازی برای خودت جایگاهی دست و پا کنی و اسمت رو همه بشناسن همین گلد ساپورتری بود و لاغیر
    در ضمن محض اطلاع مابقی دوستان عرض میکنم که تو همون سرور e1 جناب عطا به اکانت قلقلی و پلیرش که محمد بود وعده داده بودند که در صورت زدن اک الیسا بهش 1 ک گلد میده و انصافاً بعد از تحقق این کار گلد پرداخته شد.

سلام
    دوست من از این بازی کن هایی که نتم بردی چند تاشونو میسناسم
    ولی میخوام بهت بگم کاش تو ورژن قدیم بودی و بازی کن میدیدی امسال هادی.علی که بعد شد هادی لئو..و اردشیر مازیار فرشاد داریوش مملی از بچه های ...معروف
    یا ایدین لیدر خوب و نابغه جنوب شرق ماهک و ...اینایی که میگم بی پوش بی مصرف اینجوری گلد با غارت دستی بازی میکردن
    عزیزم خیلی دیره بخوای دژکوب بازی کنی
    اینی که داریم بازی میکنیم بچه بازی واسه تفریح
    شمام تو بازی نشون بده چیکاره ای

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها

با سلام خدمت دوستان خیال پرداز درسایدای دیگ که دارن حال میکنن واس خودشون با این سبک پلیشون / دوم اینکه فک میکنن خبریه براشون باید عرض کنم خدمتشون که زرشک / سوم این که اینجا نشستن بالا خاه 2.3 تا پلیر دو هزاری رفتن و حواسشون به کتیبه های نازشون نیست که داره یکی یکی میره ( عطا داداش پرچمت بالاس شما سرگرم نگهشون دار به امید خدا پرچمتون میره تو چششون / چهارم اینکه دوستمون عرض کردن که پلی الیسا رو همه دیده بعله دیدیم دوست عزیز کارشون خریدن اکانت و با گلد پلی کردن و پوشر ساختنه که اینم اگه به بدبخت ترین و بیچاره ترین دوال من بدی اکانت بهتر از ایشون میکشه بالا / پنجم پلیری که بخاد بدون هماهنگی توتال لیدر شمالغرب ارمان کاری بکنه و واسخ ودش کتیبه جمع کنه و شاخ شونه بکشه تو ساید گردنش خورد میشه /ششم اینکه دوستای دیگه باد هوا برشون نداره که خبریه تو سرور نه من خودم واس یکی یکیتون از بالای واندر 100 شدمون دست تکون میدم تا بدونید سرورتون تا ابد کی هست و خاهد بود / من نه با دکتر عطا خرده برده ای داشتم و نه رفاقتی قبلا ولی ایشون نهایت پلیر بودن و قانع بودن رو رسوند و برای سایدش پلی کرد برای همین نه تنها من کل پلیرای شمالغرب پشتش هستن / و در اخر حرف همیشگی من حاظرم فارم بشم اما کنار چهارتا بچه .... 100 نکنم
    یا حق
    Mohamad Voice Kabir

14. تشکر Team Agilityacc تشکر نمود
    پسندیدن Team Agilityacc پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شما که حرف از خریدن اکانت میزنی همون عطا اکانت ویس کبیرو خرید اومده بودی تو گروه داشتی میگفتی که اکانت منو بدون اجازه من فروخته . رو اکانتتون رفتیم سطح بازی کردننونو بالا کشیدن اکانتتونو دیدیم حسابی هم خندیدیم ممنون که شادمون کردی

اینکه مارو پلیر دوهزاری توصیف کردی خیلی ممنون نظر لطفتونه ولی اکانتی بالاتر از اکانتی که ما ساختیم تا اون موقع تو شمال غرب نبود

شما اگه سطحتون بالا بود نمیذاشتید چکمتونو اونجوری ببرن .مثل اینکه عطا جان هواس خودیا رو هم پرت کرده بود یادتون رفته بود کتیبتونو بردارید اومدن زدن

درضمن اکانتی هم خریده شده توسط عطا بوده این یکی رو خداییش تکذیب نکن که کل سرور عطا رو به همین خریدو فروشا میشناسه

درکل گاهی وقتا بیا یه چیزی بنویس خوشحالمون کن

راجب کتیبه زدن بدون اجازه توتال برو درست از اول بخون ما با توتال هماهنگ کرده بودیم توتالم گفته بود سپردم کسی جز شما اون کتیبه رو برنداره بعد خودش رفت با مولتیش برداشت
    از میان آنانی که برای دعای باران به تپه می روند

آنانی به کار خود ایمان دارند که با خود چتر به همراه می برند

16. تشکر Knig}{T, M3nTaL, eelliissaa2014 تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T, M3nTaL, eelliissaa2014 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط KING_MVKk نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان خیال پرداز درسایدای دیگ که دارن حال میکنن واس خودشون با این سبک پلیشون / دوم اینکه فک میکنن خبریه براشون باید عرض کنم خدمتشون که زرشک / سوم این که اینجا نشستن بالا خاه 2.3 تا پلیر دو هزاری رفتن و حواسشون به کتیبه های نازشون نیست که داره یکی یکی میره ( عطا داداش پرچمت بالاس شما سرگرم نگهشون دار به امید خدا پرچمتون میره تو چششون / چهارم اینکه دوستمون عرض کردن که پلی الیسا رو همه دیده بعله دیدیم دوست عزیز کارشون خریدن اکانت و با گلد پلی کردن و پوشر ساختنه که اینم اگه به بدبخت ترین و بیچاره ترین دوال من بدی اکانت بهتر از ایشون میکشه بالا / پنجم پلیری که بخاد بدون هماهنگی توتال لیدر شمالغرب ارمان کاری بکنه و واسخ ودش کتیبه جمع کنه و شاخ شونه بکشه تو ساید گردنش خورد میشه /ششم اینکه دوستای دیگه باد هوا برشون نداره که خبریه تو سرور نه من خودم واس یکی یکیتون از بالای واندر 100 شدمون دست تکون میدم تا بدونید سرورتون تا ابد کی هست و خاهد بود / من نه با دکتر عطا خرده برده ای داشتم و نه رفاقتی قبلا ولی ایشون نهایت پلیر بودن و قانع بودن رو رسوند و برای سایدش پلی کرد برای همین نه تنها من کل پلیرای شمالغرب پشتش هستن / و در اخر حرف همیشگی من حاظرم فارم بشم اما کنار چهارتا بچه .... 100 نکنم
    یا حق
    Mohamad Voice Kabir
    سلام خدمت دوستان
    ما میگیم ول کنیم شما ول کن نیستین
    داداش شما همون اکانت voice kabir نیستی تو فینال؟ اگه همونی همون نیستی اکانتو فروختی به آقا عطا ؟ از تروپت معلوم بود چطور پلیری هستی
    همونی نیستی بعدش اومدی تو 25 نیرو ها تو کوبیدی به ما رفتی؟
    این قبری که توش گریه می کنی مرده نیس توش!!!!!

خطاب به دوستمون که اصلا تکلیفش با خودش معلوم نیس داداش انگار همین دیروز بود از فشار نیرو هاتو کوبیدی دیوار الیسا و آقا عطا هم سایدت همون آدمی نیستی این همه پشتس حرف میزدی فلان فلان ...........(g1) یکم ثبات داشته باش فقط همین

بدرود

- - - Updated - - -
    ویرایش توسط Knig}{T : 09-17-2016 در ساعت 02:28 PM
    صد سال ره مسجد و میخانه بگیری
    عمرت به
    هدر رفته اگر دست نگیری
    بشنو از پیر خرابات تو این پند
    هر دست که دادی به همان دست بگیری
    شیخ بهایی

18. تشکر GREEN, purya, eelliissaa2014 تشکر نمود
    پسندیدن GREEN, purya, eelliissaa2014 پسندید
صفحه 49 از 107 نخستنخست ... 3947484950515999 ... آخرینآخرین