صفحه 47 از 107 نخستنخست ... 3745464748495797 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

نبریک به عرفان که اینجوری کتیبه زد نه اونجوری! تبریک به عطا همینجوری واسه تحلیلش!!! این دوتا کتیبم که زده شده به nw انگار نرفته!!! اکانت خودمختار پلی میده!!!
    یه تبریکم به دوستانی که همراشون به نامردی 0 شده و کپاشونو زدن. باید بگم دوستان این یه بازیه امیدوارم تو زندگی نارو نخورید.
    عطا جان ما از sw کتیبم اگه زدیم با همر بوده!!!! مثل یونیک که با همر زدیم.. این چکمم که امده به صورت قرضی هست و به عرفان عزیز پس داده میشه
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GREEN نمایش پست ها
    فایل پیوست 2426
    دوستان لطف کردن همرای اکانت 4wd رو کوبوندن تو کپ ناتار البته دیگه از همر اولش اثری نبود عکس بگیرم .اکانت الیسا بودش

کپ اکانت هم صفر کردن

فایل پیوست 2427

واقعا ممنون عطا جان

سلام خدمت دوستان

چیزی که عوض داره گله نداره اون کسایی که این کارو کردن نوبت شمام میرسه

پ.ن1: همر لنگه دمپایی نشه صلوات :دی
    پ.ن2:اول سرور جاوید بهت چیزی گفتم یادته به حرفم رسیدی؟:دی
    صد سال ره مسجد و میخانه بگیری
    عمرت به
    هدر رفته اگر دست نگیری
    بشنو از پیر خرابات تو این پند
    هر دست که دادی به همان دست بگیری
    شیخ بهایی

3. تشکر purya, eelliissaa2014 تشکر نمود
    پسندیدن purya, eelliissaa2014 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به دوستان عزیز
    مهدی جانمن که نگفت چرا اینکار رو کردید بقول خودتون این بازیه و شما هم متا دارید با هاشون و حالا قرض یا بلا عوض فرقی نداره تحلیل من هدفش این بود که از لحاض کتیبه ها تعادل به وجود آمده و کاری هم به اینجوری واونجوریش ندارم الان تعادل برقراره یعنی همه ساید ها تونستن از لحاظ کتیبه خودشون رو تکمیل بکنند
    من بحث و تحلیل شخصی نمیکنم و سعی من این هست که واقعت از طرف همه دوستان مطرح بشه

اونهائی رو هم که بحث همرشون رو داری مشکل یک چیز دیگه بوده عزیزم بنابر این باز اشتباه کردی و خوبیش اینه که خودت میدونی دروغ میگی و میدونی منهم میدونم تو دروغ میگی و باز دروغ میگی دیگران رو اغفال کنی خوب این همیشه یک استراتژی بوده ول باز خودت میدونی این وصله ها به من نمیچسبه و هرکس با من بازی کرده میدونه من چه جوری بازی میکنم و چه جوری حمایت میکنم و خودت هم میدون پس لطفا از این کارت پرهیز کن و حریم ها رو حفظ کن
    ممنون
    پاینده و پیروز باشی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Knig}{T نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان

چیزی که عوض داره گله نداره اون کسایی که این کارو کردن نوبت شمام میرسه

پ.ن1: همر لنگه دمپایی نشه صلوات :دی
    پ.ن2:اول سرور جاوید بهت چیزی گفتم یادته به حرفم رسیدی؟:دی
    سلام آقا هادی
    منظورت رو روشن بگو که اگر توضیحی لازمه بتونم بدم
    شاد و سلامت باشی
    عطا

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط به توچه نمایش پست ها
    اقا عطا میشه دقیقا بگید مشکل چی بوده که دونفرو با این همه زحمت اکانتو ول ( در اصل میندازیشون بیرون) میکننو میرن .

مثلا مشکل این نبوده که با توتال لیدر ساید هماهنگ کرده بودن کتیبه منحصرو بزنن توتال هم قول داده بود که اکانت دیگه ای رو اون کتیبه نره

مشکل این نبوده توتال رفته با یکی دیگه هماهنگ کرده که بره همون کتیبه رو برداره دست اکانت بیدلی نیافته ؟؟

مثلا مشکل این نبوده کاری کردن طرف همرشو لانچ کرده رو کتیبه ای که از خودش دور تر بوده بعد وقتی مطمئن شدن همری ندارن که کتیبه نزدیک خودشونو بلند کنه با خیال راحت اومدن جنگ بزرگ رو هم از کنارش زدن

ارمان ادعا کرده به کسه دیگه ای نگفته که بره منحصره جنگو بلند کنه درصورتی که صاحب اکانتی که کتیبه منحصرو بلند کرده گفته با ارمان هماهنگ کرده

جالب اینجاست این دونفر واسه اکانتی خودشونو سوزوندن جلو بقیه خراب کردن که در اصل مال شماست به جای اینکه پشتتون بمونی و حمایت کنی پسوردو عوض کردی انداختیشون بیرون

مشکل بزرگتر میدونی کجاست عطا جان ؟؟

اینجاست که تو فقط فکر خودتی الانم اکانتو بردی تو اتحاد که افتخارات بگیره . کلی هم به خودت مینازی که چنین اکانتی داری در صورتی که همه میدونن کیا اون اکانتو کشیدن بالا افرادی مثل شما فقط بلدن حرف بزنن و گناهو گردن اینو اون بندازن خودشونو بی گناه جلوه بدن ولی دیگه حنات رنگی نداره عمو

جناب به توجه

با سلام
    ممکنه بپرسم این موضوع برای شما چه اهمیتی داره
    مگر میخواهین قضاوتی بکنید چون اصلا اطلاعاتی ندارید و اکانت به بنده متعلق بوده و صلاح خویش خسروان دانند
    من از جسارتی که کردم پوزش میخواهم که کج فکر نکنید
    یک اکانت با این همه زحمتی که بازیکنانش به حق کشیدن و هزینه کلانی که برده بدون دلیل بازیکنانش بیرون نمیرن پس دلیلی با اهمیت داشته که این اتفاق افتاده
    لطفا بدون قرض قضاوت کنید و ببینید من ضرر کردم یا اون ها که خودشون رفتن و بعد که بازیکن جانشین آمد متوجه شدن نمیتونن برگردن که باز اشتباه قضاوت کردن من در مسافرت هستم و اینها میدونستن من دسترسی خوبی به اینترنت ندارم و با ترک اکانت وآوردن اکانت از اتحاد بیرون برای تحت فشار گذاشتن من این تعقل رو نکردن که من صاحب اکانت هستم و من هزینه کردم و سیاست اکانت رو من تعیین میکنم مثل هر صاحب اکانت دیگر و اکانت رو نمیزارم به این سادگی صدمه ببینه و الان با اجازه شما سه بازیکن مجرب تر رو اکانت هستن و پلن اکانت هم تغییر داده شده که نسبت به تغییر بسیار قوی تر خواهد شد و همه میدونن اکانت های من همیشه از لحاظ دف و همر خودکفا هستند
    پاینده و پیروز باشید
    عطا

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط به توچه نمایش پست ها
    اقا عطا میشه دقیقا بگید مشکل چی بوده که دونفرو با این همه زحمت اکانتو ول ( در اصل میندازیشون بیرون) میکننو میرن .

مثلا مشکل این نبوده که با توتال لیدر ساید هماهنگ کرده بودن کتیبه منحصرو بزنن توتال هم قول داده بود که اکانت دیگه ای رو اون کتیبه نره

مشکل این نبوده توتال رفته با یکی دیگه هماهنگ کرده که بره همون کتیبه رو برداره دست اکانت بیدلی نیافته ؟؟

مثلا مشکل این نبوده کاری کردن طرف همرشو لانچ کرده رو کتیبه ای که از خودش دور تر بوده بعد وقتی مطمئن شدن همری ندارن که کتیبه نزدیک خودشونو بلند کنه با خیال راحت اومدن جنگ بزرگ رو هم از کنارش زدن

ارمان ادعا کرده به کسه دیگه ای نگفته که بره منحصره جنگو بلند کنه درصورتی که صاحب اکانتی که کتیبه منحصرو بلند کرده گفته با ارمان هماهنگ کرده

جالب اینجاست این دونفر واسه اکانتی خودشونو سوزوندن جلو بقیه خراب کردن که در اصل مال شماست به جای اینکه پشتتون بمونی و حمایت کنی پسوردو عوض کردی انداختیشون بیرون

مشکل بزرگتر میدونی کجاست عطا جان ؟؟

اینجاست که تو فقط فکر خودتی الانم اکانتو بردی تو اتحاد که افتخارات بگیره . کلی هم به خودت مینازی که چنین اکانتی داری در صورتی که همه میدونن کیا اون اکانتو کشیدن بالا افرادی مثل شما فقط بلدن حرف بزنن و گناهو گردن اینو اون بندازن خودشونو بی گناه جلوه بدن ولی دیگه حنات رنگی نداره عمو
    ویرایش توسط bide-vahshi : 09-16-2016 در ساعت 10:37 AM

وقتی پشتت حرف زیاده که
    یا آرزوشونه جات باشنُ نمیتونن
    یا اینکه میخوان باهات باشنُ نمیتونن

5. نپسندیدن Lone_Wolf, purya نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

عطا جان من دروغ نگفتم که انقدر راحت بمن مبچسبونی!!! کجای حرفام دروغ بوده میشه بگی؟؟؟ اصلا به ذهنم نمیاد کجاش دروغه؟؟؟ پستامو نگاه میکنم یه تبریک به sw میبینم که ازتون کتیبه زدن که این دروغ نیست!!! یه تغییر پلیر میبنم که اینم دروغ نیست!!!!ولی حرفای دروغ شما رو یکی یکی اگه بخوای بشمارم!!!!
    1- متا باید جوانمردانه باشد!!!!!!!
    2- اک بیدلی بعد 3 ماه بازی با یه پلن جدید قویتر برمیگرده!!!! اصولا امکان نداره بلکه بگی اک بیدلی تا الان اشتباه بازی میکرده
    3- همه میدونیم شما پلیر اصلی بیدلی نیستید و فقط به خاطر گلد ایمیل دستت بوده
    4-حمایت از پلیراتم که دیدیم این سرور!!
    5- کتیبه عادلانه!!! الان با 3 تا جنگ اموز کوچیک و دوتا مرتاض کوچیک شما با ما که یه جنگ اموز داریم برابری؟؟؟؟ یه پیشنهاد یه جنگ کوچیک بده یونیک چشمان بهت میدم!!! اونجوری میگم من کتیبه عادلانه!!!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

یکی از بزرگترین مشکلات دژکوب همین رنک ایمیل هست که واقعا هم مسخرست!!! آقای x تو ان ای آقای y تو ان دبلیو واقعا افتخار بازیتون چیه؟!!!! نهایت افتخارتون گلد ساپورت شدن یا اکانت خریدنتون هست قبلا به گلد ساپورتر پسورد جانشینی به زور میدادن الان جدیدا مد شده که ایمیل اکانت میگیرن که رنک ایمیلشون بره بالا!!! همین دو نفر باعث خراب شدن سرورا میشن نمونش سرور 3x واندر برنده رو توی لول های آخر خریدن !!! یه جوری با افتخار میگن اکانت هام !!! مگه قانون اول دژکوب این نیست که هر فرد 1 اکانت باید داشته باشه؟؟ اصلا بحث اکانت bideli نیست . بحث این مسخره بازی مافیا گونه ای هست که راه افتاده :/ دیگه بازی کثیف شده افتخار. من به شخصه هیچ سروری که این دو نفر بازی کنن بازی نمیکنم خیلیا هم همینطورن

آنتی :Capture.JPG

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    نبریک به عرفان که اینجوری کتیبه زد نه اونجوری! تبریک به عطا همینجوری واسه تحلیلش!!! این دوتا کتیبم که زده شده به nw انگار نرفته!!! اکانت خودمختار پلی میده!!!

سلام
    من مشکلی با شمال غرب ندارم و مشکل من شمال شرق هست اونم به این دلیل که بعد از اتفاقات سرور 3 ایکس افتاد و واندر فروخته شد و به همین دلیل من از اتحادا اومدم بیرون.
    به جنوب غرب هم پیشنهاد دادم که بهشون کمک می کنم، همر میدم، تو جمع کردن کتیبه ها بهشون کمک میکنم و عرفان دعوت داد اما آقای علی هد شات به دلیل اینکه از من خوشش نمیاد یا بهتر بگم اجازه ندادم سرورهای قبلی بتونه گند بزنه از اتحاد بیرونم کرد و بعد از اون حتی دوستان جنوبغرب حرفی از برگشتن تو اتحاد نزدن و زمان کتیبه ها هم گفتم از همه سایدا میزنم. تمام پیش بینی هایی که اون زمان کردم برای جنوب غرب متاسفانه اتفاق افتاد و همرهای جنوب غرب که رفت دیوار علی آقا هم رفت از سرور رفت
    اون چکمه شمال غرب هم که جنوب غرب زد من کلین کردم و جون تو تاکسی بودم قهرمان قبل از کاتا خورده بود جون پلیرهام اشتباه کاتا زده بودن.
    الانم با دف و همرهای خودمون فعلا به تنهایی ادامه میدیم تا ببینیم سرور و شمال شرق چی به چیه

9. تشکر gorbehnareh, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن gorbehnareh پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و درود

به نظر من ج ش این پتانسیل رو داره که هرکسی با جایی مشکلی داشت مشکل رو حل بکنه و به بحث و شورا بشینه

حالا هر سایدی میخواد باشه این تراژدی پلیر گرفتن از ساید دیگه هم برای دوست خوبمون عطا اشنایی داره ما هم گفتیم بگیم شاید بد نباشه

از پلیر های خوب و با انگیزه دعوت به عمل میاد تازه همر هم برای کلین کردن نمیگیریم که در عوض اکانتی بدیم به شخص.

چیزی که عوض داره گله نداره

یا حق
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

11. تشکر purya, lucifer, ArteshBod, mostafa-bi nam تشکر نمود
    پسندیدن purya, lucifer, mostafa-bi nam پسندید
    نپسندیدن l0l:D نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام
    نزارین حرفایی بزنم که شایسته نیست من پلیر نیستم خخخخخخ
    شما جز جشن زدن چیز دیگه بلدین ایا؟؟؟
    پلن اک من اشتباه بود؟؟؟
    هادی صد بار اول سرور گفت نرو ولی کو گوش شنوا اشتباه از من بود
    من هیچ ناراحتی ندارم تازه هنوز خواب راحت میشم
    اما ایا صرف اینکه گلد اک رو میدن اک واسه اون طرف هست ؟؟؟ و هر تصمیمی بگیره باید اون بشه به این نمیگن هم تیمی
    ایمیلی که الان رتبش اینه ببینید با چه سروری اومده به این نقطه (دو تا فینال)

اقای توتال ساید اومد گفت برو رو منحصر جنگ اموز گفتم باشه گفتم دو تا کتیبه کوچیک هم هست نزدیک با مختصات دادم بهش گفت اوکی بزن خب توجه کنید روز کتیبه ها من همرا لانچ کردم یکی پس از دیگری زودتر از من زدن اومدم گفتم چرا پس منو گفتی بزن کتیبه ها رو میگه تو و اقا عطا تک پری میکنید انتظار داری بهتون کتیبه بدیم حیف که رو اک نیستم وعین نامه میزاشتم اینجا و در اخر با این کار اک گذاشتم حذف ولی بدون نادیدن کارهای توتال ما رو کنار گذاشتن امیدوارم موفق باشن اگر براشون چیزی مونده از اک( تاپ مشخصه)
    حقیقتش من به عنوان دختر تو گروهشون هر وقت رفتم بی احترامی دیدم و نمیرفتم این میشه تک پری؟؟ والا به گفته اقای عطا نصف گلد ساید رو میدادن کجاش تک پری بود بیشتر از این خخخخخخخخخ
    سجاد رو هم از اک بی باک همین بلا رو اوردن سرش
    اینا رو گفتم چون باید گفته میشد
    سر بلند و پیروز باشید:d

13. تشکر purya, Knig}{T, GREEN, lucifer, mostafa-bi nam تشکر نمود
    پسندیدن purya, St0rm, Knig}{T, pejiii, GREEN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عطا جان اون بنه خدا ( به توچه) هم رو اکانت بیدلی بازی میکرده شما اینقدر رو اکانت حضور داشتی که پلیرای اکانتتو خوب میشناسی. پسورد عوض شده دسترسی نداشتن به اکانتی که روش زحمت کشیده براش اهمیت داشته و میخواسته قضاوت کنه کجای کارش اشکال داشته از اکانت انداختنش بیرون

درضمن شما بار اولت نیست این بلارو سر ما اوردی دفعه قبلی هم وقتی نقشه ها ازاد شد بدون دلیل مارو از اکانت انداختی بیرون این دفعه بعد از ازاد شدن کتیبه ها پس لطفا کار خودتو توجیه نکن. اگه ما کاری کردیم سر این بوده که ما رو دور زده بودن

3تا پلیر مجرب تر از ما؟؟ سه تاشونو معرفی کن ببینم انگشت کوچیکه الیسا میشن ؟؟ ما عکس اکانت بیدلی رو گذاشتیمو همه سطح بازیه منو الیسا رو دیدن امیدوارم روزی بیاد سطح بازی پلیرای مجربتونو ببینیم

پ ن : ( بیگ همرت کجاست گل من )
    از میان آنانی که برای دعای باران به تپه می روند

آنانی به کار خود ایمان دارند که با خود چتر به همراه می برند

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بهههههههههه مستر ولف عزیز ماه از کدوم طرف در اومد ه پست گذاشتی عزیزم؟

- - - Updated - - -

دو تا نکته 1 شما اگه از سطح 1 دهتو گلد اپ کنی پاپت میره بالا 2 شما اگه کپ بخری و اونو بذاری تو لیست غارتت میره بالا . حالا در این دو حالت اونی که گلد داده پلیره یا اونی که گلد اپ کرده؟ اونی که کپ خریده پلیره یا اونی که کپ گذاشته رید؟؟ عزیزان جیگران این پلی نیس؟ نه غارتت از فارم زدن و ناتار زدن و ... نه پاپ زدنت چیزی شبیه پاپ اصولی و با حوصله. کارت یه (ویرایش توسط MOD UnderTaker) ساده بوده همین به خودت نناز فوقش یه گلد اپ کننده قهار و یه اد کننده حرفه ای کپ تو لیست فارم و روشن کردن غارت خودکارته . همینی عزیزم همینقدری
    ویرایش توسط The UnderTaker : 09-16-2016 در ساعت 08:18 PM دلیل: لحن نامناسب

16. پسندیدن **1977** پسندید
صفحه 47 از 107 نخستنخست ... 3745464748495797 ... آخرینآخرین