صفحه 44 از 107 نخستنخست ... 3442434445465494 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Knig}{T نمایش پست ها
    سلام

این کتیبه ها که میگم منحصرن
    راز معماری شمال غرب
    چکمه شمال شرق
    چشمان جنوب غرب
    مرتاض جنوب غرب
    جنگ آموز شمال غرب
    گيج كننده جنوب شرق
    احمق جنوب شرق

پ.ن : شرمنده دگه حوصله نبود تو عکس همه رو یکی یکی بگم

- - - Updated - - -

شما اکانت از اکانت I M P E R I A L هستین ؟ به اونیکه بیگ میزنه چی میدی اینو بگو :دی

به نظرت کی الان بیگ زده؟!به نظرت میگم به میثم گلد میدم رو کدوم اکانتمl? زیادی به خودم اطمینان دارم و سایدم که میام اینجور میگم توجه کنی اولین پستم بود.
    ویرایش توسط NAPELEON : 09-14-2016 در ساعت 01:58 AM

2. تشکر Knig}{T, I M P E R I A L, lucifer, ali 2113 تشکر نمود
    پسندیدن I M P E R I A L, ali 2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط NAPELEON نمایش پست ها
    به نظرت کی الان بیگ زده؟!به نظرت میگم به میثم گلد میدم رو کدوم اکانته پس فکر نکنم با این سطح برداشتت شما بتونی رو دستم بزنی زیادی به خودم اطمینان دارم و سایدم که میام اینجور میگم توجه کنی اولین پستم بود.

درود بر تو نمی دونم شما چطور فکر می کنین که ما باید یکی یکی اسم ها رو بدونیم :دی کلا تو سرور یدونه میثمه؟دی
    پ.ن1 : جواب سوالو ندادی
    پ.ن2: پست دومت بود:دی
    پ.ن3: شرمنده از سوال اصلا سطحش خیلی پایین بود:دی
    شب خوش
    صد سال ره مسجد و میخانه بگیری
    عمرت به
    هدر رفته اگر دست نگیری
    بشنو از پیر خرابات تو این پند
    هر دست که دادی به همان دست بگیری
    شیخ بهایی

4. تشکر I M P E R I A L, M3nTaL, GREEN, به توچه تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, GREEN, به توچه پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط knig}{t نمایش پست ها
    درود بر تو نمی دونم شما چطور فکر می کنین که ما باید یکی یکی اسم ها رو بدونیم :دی کلا تو سرور یدونه میثمه؟دی
    پ.ن1 : جواب سوالو ندادی
    پ.ن2: پست دومت بود:دی
    پ.ن3: شرمنده از سوال اصلا سطحش خیلی پایین بود:دی
    شب خوش
    جایزش خود شما مشخص کن منظورم میثم توی فروم بود که فکر کنم توی سرورای عالی این دژکوب :d همه دیگه میشناسن همدیگرو. آره داداش روی اکانت I M P E R I A L هستم جایزه هر چی شما بگید قبول دارم:d
    ویرایش توسط NAPELEON : 09-14-2016 در ساعت 02:13 AM

6. تشکر I M P E R I A L, purya, ali 2113 تشکر نمود
    پسندیدن I M P E R I A L, purya, ali 2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

من به شخصه بازی رو تو سرور 1000 یاد گرفتم

درسته دژکوب مدت زیادی بازی میکردم ولی کلا وسط بازی یا گلدم تموم میشد یا حوصله بازی رو نداشتم
    و تنها یه سرور تا اخر بودم (همیشه تنها بازی میکردم)
    سرور 1000 یه خوبی ک داره بجای اینکه 1سال یا کمتر بازی کنی در عرض 6 روز بازی میکنی و نکات کلیدی رو یاد میگیری

پ.ن اک iman از اول سرور تا به حال یه فیک هم روش نیومده

8. تشکر ArteshBod تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bide-vahshi نمایش پست ها
    سلام بر سروش عزیز و سایر دوستان بازیکن سرور فینال
    سروش جان ضمن تشکر از جوابیه منظم و مستدل تو که اولین پست بدون رجز خانی و کل کل در این مدت کوتاهی بود که من عضو فروم شدم هست چند مورد را برای این بحث مد نظر نگرفتی که با پوزش از جسارتم این موارد را مطرح میکنم که اگر من اشتباهی میکنم بنده را شما و یا دوستان دیگر از اشتباه در بیارند و با ادامه بحث از طرف سایر بازیکنان این مبحث به نتیجه خوبی برسه
    1- ضمن اهمیت بازیکنان هر ساید در توانائی و قدرت آن ساید فقط فاکتور 10 بازیکن تاپ نمایانگر قدرت ساید نمیتونه باشه
    2- یک ساید را مجموعه ای از بازیکنان مستقل و تعدادی اکانت حمایتی به نظر اینجانب و مولتی به اصطلاح عام تشکیل میدهند که قدرت ساید را این مجموعه رقم زده و توان این مجموعه کامل قدرت یک ساید محسوب میشود و فاکتور تعداد بازیکنان مستقل یا بقول دیگر اکانت هائی که تیم بازیکن دارند هم فاکتور دیگری برای این قدرت میباشد
    3-بنابر این شما میبایستی توان های بالقوه اتحاد های ساید را مقایسه میکردید تا نتیجه جامع تری ارائه بدهی نه فقط چند بازیکن ساید را
    4- تحلیل اتحاد های سرور فینال را برای کوتاه تر نمودن این پست در محدوده همان تاپ 10 اتحاد های تاپ سعی میکنم ارائه بدم و کم و کاست آنرا به حساب نوبی من بگذارید و دوستان امیدوارم تا با تکمیل آن در نهایت تحلیلی جامعی را رقم بزنند

الف- بهترین اتحاد های توسعه دهنده و بقول بنده فاکتور رشد ساید ها:
    تاپ 10 رشد اتحاد ها بادر نظر گرفتنه تعداد اتحادهای ساید های مختلف : شمالغرب 4 اتحاد و جنوب شرق 4 اتحاد و شمال شرق 2 اتحاد و رتبه بندی آن ها ( اشاره به رتبه بندی ها نیکنم چوندایمدرحال تغییر هستند ) گویای این میباشد که از لحاظ رشد و توجه به ده بازیکن اول پاپ در سرور برداشت رشد خوب برای شمال شرف نمیتواندصادق باشد ولی دو ساید شمال غرب وجنوب شرق اتحاد هایشان رشد متناسب و خوبی با کمی ارجحیت ساید شمال غرب دارند

ب - قدرت هجومی ساید ها:
    این مورد به دلیل درگیری ساید های جنوب غرب و جنوب شرق رتبه ها بدست آمده و حدودی از آن هم مرتبط با کشته گرفتن در غارت ها هستش واینکه سایدی در رتبه بندی بالا و یا پائین باشد در زمان حاضر گویای کامل واقعیت قدرت نمیتواند باشد همانطور که در این لیست 4 اتحاد از شمال غرب و 3 اتحاد از شمال شرق و 2 اتحاد از جنوب شرق و یک اتحاد نیز از جنوب شرق حضور دارند و این تعداد اتحاد های حاضر در این لیست بیشتر میتواند گویای توان درگیری ساید ها باشد

غازت:
    در امر غارت ساید جنوب شرق با داشتن 4 اتحاد در لیست نسبت به 3 اتحاد از شمال غرب و 2 اتحاد از شمال شرق و یک اتحاد از جنوب غرب بهتر از ساید های دیگر فعال بوده که نمایانگر چند مشخصه ساید ها میتواند باشد
    در ابتدا یکی از دلایل تجربه بازیکنان ساید و در درجه دوم تعدادنیروی بعضی اکانتهای ساید و سوما پخش بودن اکانت ها در ساید و استفاده از منابع موجود در ساید های دیگر وفاکتور مهم تعداد اکنت های مولتی یا حمایتی هم میباشد که در این یک مورد ساید جنوب شرق از بخت بیشتری برخوردار بوده است و اگر غنیمت گیران فردی را نیز به حساب آورده و مجموع غارت را نیز در نظر بگیریم این فاکتور میتواند نشاندهنده پخش بودن نیروها در کل ساید و یا تعداد کمتری از اکانت های ساید باشد

ج - بزرگترین اتحادها:
    در 10 اتحد بزرگ اول سرور 4 اتحاد از شمال غرب و 4 اتحاد از جنوب شرق و 2 اتحاد از شمال شرق حضور دارند و نحوه رتبه بندی اتحاد های ساید های مختلف گویای منسجم تر بودن ساید ها است و در این مورد عملکرد ساید شمال غرب و گستردگی فعالیت در اتحادها نیزگویای داشتن بازیکن یا بقولی اکانت دارای تیم بازیکنی بیشتر آن و داشتن اکانت های مولتی کمتر میباشد
    با پوزش از خسته نمودن شما دوستان عزیزم نتیجه گیری کلی به عهده خود شما گذاشته میشود و امیدوارم تحلیل ناقص بنده را تکمیلتر بنمائید
    با آرزوی داشتن یک سرور جذاب برای همه شما عزیزان
    پاینده و سربلند باشید
    عطا
    سلام و درود بیکران بر فروم نشینان عزیز
    جهت تکمیل صحبت های شما باید بگم که امار ارقا فقط یه مشت عدد هستند جهت اطلاعات آماری خوبه اما عمومیت نداره و نمیشه تعمیم داد به کل سرور و ازش نتیجه مطلوب و دلخواه رو گرفت . مثال یه ساید پنجاه تا پلیر با ۶۰٪ تایم رو هیچ وقت ترجیح نمیدم به ی ساید با بیست تا پلیر فول تایم . چون کیفیت حضور مهمه . میشه با گلد خیلی راحت تویه امار پیشرفت کننده ها حضور داشت . کیفیت دیگری که بهش میشه پرداخت درصد حضور پلیر آماتور نمیه حرفه ای و حرفه ای تو ساید هست که اینم نقطه قابل اتکایی هست . درصد غارت مطمینم که یه سری از دوستان تروپی بیشتر از دوستانی که تو تاپ راید هستند بیشتر نداشته باشن کمتر ندارن اما به تاپ نمیرسن این رو هم باید اذعان کنم که امار راید دوستان تاپ وحشتناک فضایی هست و نمیشه به هیچ عنوان تو تاپ موند بصورت متوالی و ادامه دار.
    در مورد کتیبه ها هم بگم که واقعا ساید ج ش خیلی بد شانس بود که به شکل خیلی بدی کتیبه ها تقسیم شد اما اینم جزیی از بازی هست و بدون شک هیچ کتیبه ای از گزند اتک بدور نیست و ممکنه الان یه جا ولی فردا جای دیگه باشه. باز هم میگم اگر ما میخوایم برنده باشیم باید بهترین باشیم .
    یا حق
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

10. تشکر lucifer, ztumrus تشکر نمود
    پسندیدن ztumrus پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط NAPELEON نمایش پست ها
    سلام
    سلام به همگی می*خواستم بگم کسی هست بیگ بزنه رو ما بعید می*دونم از عطا جان شروع می*کنیم که علاقه خاصی به بیگ داره 24ساعت بعد من هر کی بیگ بندازه من 12k گلد باید به میثم بدم شرط بندیه. ولی نشد میندازید 1 ماه دیگه کار نشد نداره راستی تا یادم نرفته مولتی هانتر این سرور عالی کتیبه ها پخش کرد با دادن این کتیبه ها تازه شاید تعادل برقرار شه امید به انداختن بیگ در ماه های آتی
    داداش اصلا فهمیدی چی گفتی ؟
    هرکی بیگ زد 12کی گلد میدی به یکی دیگه که چی بشه ؟!
    یه دفعه بگو گلد ساپورت اکانتی به یه بهونه ای میخوای گلد بخری ))

منم میگم اگر هرکی بیگ انداخت 12کی گلد میخرم میزارم رو اکانتم )
    سر همچین بازیایی ما بیگ نمیندازیم !!
    کل کل بیخودی راه ننداز..

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط bide-vahshi نمایش پست ها
    سلام سجاد جان
    شما هم تو فینال هستی و بازی میدی
    کجا هستی اگر بازی میکنی
    چند وقت بود خبر نداشتم ازت خوشحال شدم
    قربانت
    عطا
    سلام عطا جان
    والا من هستمو نیستم روی تمام اکانتای سرور لاگین کردم )
    بن آی پی نشم خیلی خوبه !
    اما خیلی دوست داشتم الان جنوب غرب بودمو یه ساید توپ میساختم ..
    مخصوصا اینکه مرتاض یونیک کتیبه مورد علاقم اونجاس !!

در هر صورت همگی موفق باشین ..
    دیگه دیره واسه بازی کردن توی ساید خاصی..

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط iman نمایش پست ها
    سلام

من به شخصه بازی رو تو سرور 1000 یاد گرفتم

درسته دژکوب مدت زیادی بازی میکردم ولی کلا وسط بازی یا گلدم تموم میشد یا حوصله بازی رو نداشتم
    و تنها یه سرور تا اخر بودم (همیشه تنها بازی میکردم)
    سرور 1000 یه خوبی ک داره بجای اینکه 1سال یا کمتر بازی کنی در عرض 6 روز بازی میکنی و نکات کلیدی رو یاد میگیری

پ.ن اک iman از اول سرور تا به حال یه فیک هم روش نیومده
    شما اون ته مپ به گراز کشی ادامه بده !!
    با این وضعیت اکانتی که داری اصلا نیازی به فیک اومدن نیست )

پ.ن 1 : جا داره یادی کنیم از بزرگترین رومن گراز کش دژکوب . جاسوس هم میکشتن لا به لاش )) نوبستارس )

کل کل بیخودی نکنید ..
    آروم بشینید بازی کنید ..

مچکر
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

12. تشکر به توچه, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن به توچه, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Sepher GREEN link

loool

امارش رسیده یکی منتظر بوده ما پست بذاریم تا اینکه ریپلای کنه بگه اون ده که چیف کردی خودم گذاشتم بزنی

عععععععع داداش شما تا دیروز دهکده ای که 6k gorz داشت رو 1milدف ریختی فقط و فقط سر کل کل که ابروت نره

حالا ده میدی ما چیف کنیم دمت گرممممممممم

حالا چرا با لینک سبز چیف شد!!!!چهار پنج تا قوچ (نوعی حیوان در ابادی که فقط در ne یافت میشود خاصه خیلی خاص) میذاشتی جلوی ما حداقل لینک زرد میشد میگفتیم یارو تونست شیش تا چیفر رو توی دوتا اتک تشخیص بده!!

اصلا فکرشو نمیکردی 6 تا چیفر تو دوتا اتک باشه!!! مگه داریم!!!

احتمالا لینک سبز با گیرین من نسبت خاصی داره

اصلا از این به بعد صدات میکنیم Sephehr GREEN link

یادته اول سرور تو نامه ام بهت گفتم خوب پاپ بازی کن روی اون ده
    خوشم امد ازت پسر حرف گوش کنی هستی

خب بازم میام سراغت

این دفعه تو خود NE میام بالاسرت

SW FoR EvER
    لطفا ثبت نام کنید.
    Final 1x--->mr.myth

درود بر اذمهایی که
    وقتی میفهمند چقدر دوستشون دارید
    باز هم ادم میمونن

14. تشکر St0rm, BiG PaPaa, ArteshBod تشکر نمود
    پسندیدن St0rm, BiG PaPaa پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خسته نباشین دوستان
    برای من یک سوال پیش اومده اگه میشه کمک کنین جواب سوال من بدین ممنون میشم
    میگن se متا میکنه بعد زیر حرفش میزنه تاز با همه جا زیر آبی متا هست کاراش معلوم نیست چه جوری
    تاز میگن برای اینکنه بتون بازی ببرین اکانت های ساید های دیگه میخره می خواستم ببینم این حرف ها راست یا دروغ

16. تشکر SajjaD MaRiLyN, mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن SajjaD MaRiLyN, mohsen.2pac پسندید
    نپسندیدن St0rm, ali 2113 نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

خوب با سلام بر دوستان!!! چه کردند بچههای se !!! کتیبهای ساید کامل جمع شد و کتیبه چکمه کوچیک ساید ne هم زده شد!!! البته ما با همر زدیم که دیدیم قبلش خود دوستان برامون کیلین کردند!!! دستشون درد نکنه!!! انشالاه تا صبح چند تا کتیبه دیگه هم جابه جا میکنیم از سایدهای دیگه
    عطا جان یه تفسیرم بزار ببینیم کدوم ساید بهتر کتیبه جمع کرده و یک دست تره!!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    خوب با سلام بر دوستان!!! چه کردند بچههای se !!! کتیبهای ساید کامل جمع شد و کتیبه چکمه کوچیک ساید ne هم زده شد!!! البته ما با همر زدیم که دیدیم قبلش خود دوستان برامون کیلین کردند!!! دستشون درد نکنه!!! انشالاه تا صبح چند تا کتیبه دیگه هم جابه جا میکنیم از سایدهای دیگه
    عطا جان یه تفسیرم بزار ببینیم کدوم ساید بهتر کتیبه جمع کرده و یک دست تره!!!

از بچه ها ne شنیدم میگن جاسوس داشیتم از se راست میگن ؟
    تازه میگن se امار داشته اون کتیبه پاک سازی شده بوده یعنی همه جا جاسوس دارین ؟

صفحه 44 از 107 نخستنخست ... 3442434445465494 ... آخرینآخرین