صفحه 128 از 158 نخستنخست ... 2878118126127128129130138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,271 تا 1,280 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    خبرها رسیدن به مقصد
    3بار بری تو دیوار یه ده!!!!
    لانچش خوب بود :| ببخشید از اتاق فرمان خبر دادن رمرش جابجا خورده...
    راستی کف فروم خوابها خبری ازشون نیست چرا:-؟
    میلاد دمتگرم گفتی گیم اور رو اینسرت کنیم تاکتیک جدیده داداچ)
    اتک سبک چشمانیتون صلوات )
    اخه من نمی دونم کی به این اقایون یاد داده رو چشمان بدون هیرو با چیفر فیک بزن بعد ما هم قبول کنیم که بله تارگت ماییممممم
    ir1 first round : philip9617
    ts5.ir : baxshomal
    tc8.ir :Black W0rld
    ts9.ir : !seven
    final: Zeus has return
    l1:Game Over Team
    C1 : Sooshiant(Holder Of the wonder)
    BLACK W0RLD (holder of the Wonder)
    bax shomal (Holder Of the Wonder)
    Ernest
    Baxshomall
    Whitebird

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sooshiant نمایش پست ها
    اخه من نمی دونم کی به این اقایون یاد داده رو چشمان بدون هیرو با چیفر فیک بزن بعد ما هم قبول کنیم که بله تارگت ماییممممم

آقا اذیتشون نکن گناه دارن:| میخان بیان تبریک بگن روشون نمیشه
    نکنه پلنرشون قهر کنه بره اینا برن ما باکی کل کل کنیم پس:|
    پ.ن: پلنر بفرستیم کمک؟
    پ.ن: دیوار شدیم بودیم... دیوار شدین کوشین پس:|
    همری ک میخاستی بدی من سرگرم باشم برای بار چهارم بزن تو دیوار رپتور شاید این بار رد شدی )
    ویرایش توسط sw team : 12-14-2016 در ساعت 09:33 PM دلیل: دیوار شدن پلنر :))

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام همگی
    خسته نباشید به دو طرف کار هردو خوب بود
    دوستان یه لطف کنن عکساشم بذارید ماهم ببینیم

پ ن1 : من بشون گفتم معیار بازی کثیف مثل قبل نیست گفتم دف نچینید میشه بازیه کثیف گوش ندادن کلا کسی به ما دفسازا گوش نمیده

پ ن 2: باز گفتم ما اتک گذاشتیم دف که نچیدن هیچ کتیبه هم دادن بیاید این مرتاض و بدین بره بالاخره زشته دوبار زدن نشده اینبار بجای اون کتیبه بره برگشتن گفتن حالا مگه چی اوردیم یه احمق بود دیگه همشم میره رو درصد منفی!!! بازم گوش ندادن

نصیحت : به حرف دفساز ها همانقدر اهمیت دهید که به حرف دیگران اهمیت میدهید

4. تشکر sw team, Saeid.Italiano تشکر نمود
    پسندیدن sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

خوب ضمن تبریک به کل سرور ال 1 و سرور بغلی اینم عکسا
    بعله از اتاق فرمان اشاره میکنم جلو زنا از ساید های دیگه و خریداری شده طی بازی پاک میباشن :دی

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

پ ن : باز که رمر و جلو زنتون آخر خورد :دی
    موفق باشید

- - - Updated - - -

اوه چه خبره آقا؟ بد فشار خوردن گویا :دی داداچ پاشو برو یه لیوان آب سرد بخور بعد برگرد بشین پشت سیستم :دی

Capture.JPG

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود به همه دوستان
    اول از همه یه خسته نباشید به میلاد عزیز بابت لانچش فقط حیف که از این دمپایی ها زد فدا سرت دادا خیالی نیست پلن بعدی...
    دوم یه تبریک جانانه به مدافع و دوستان خوبمون تو جنوب غرب که باعث گرمی بازی شدن
    راستی چقدر دف از جنوب غرب پرید اونم موقع بالا بردن واندر نزدیک یک میل دف پریده گویا اونم با چند تا دمپایی(الکی مثلا ما خیلی همرای شاخ داریم)
    بعدشم خبر امد خبرای جدیدی در راه است(اینم الکی مثلا .....)

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

میلاد جان دمت گرم بابت بلن زیبات اینکه دیوار شده یا نه مهم ولی از اون مهمتر قدرت لانچ و بلن های زیبات که این سرور چند بار ثابت شده و این دیوار شدن چیزی از ارزشت هات کم نمیکنه بلاخر بعد 5 تا بلن یه دیوار طبیعی هست :دی

عرفان Odin
    Na Fereshteam Na Sheitan

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اول دمتون گرم به خاطر دیوارتون
    وقتی چشم رو انداختید یه بچه ها گفت هیرو بفرستیم لاقل پوینت دف بگیریم
    بالاخره یه پلنم باس بریم تو دیوار اگه قرار بود همه پلنه 100 درصد بگیره که دیگه ....

ولی من هر جور نگاه میکنم میبینم هنوز همری از ساید ما بلند نشده یه همر فقط یه بار از پویا بلند شد سالم برگشت
    کل همرایی که زدیم چه اونایی که دیوار شده چه اونایی که سالم اومده همر ساید ما نبود دوتا لنگه دمپایی زدیم 2 میل دف رو پروندیم البته میدونیم این موقع سرور 2 میل دف چیزی نیست ولی خب اون لنگه ها هم کارایی خاسی نداشت دیگه...

ولی بازی هر روز قشنگ تر میشه

انشالله دو ماه اینده بیشتر خوشبگذره
    5 ماه اول سرور که خیلی خشک بود ما و sw زورمون زیاد بود ولی نپ بودیم
    خخخخخخ

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kinG NE نمایش پست ها

ولی من هر جور نگاه میکنم میبینم هنوز همری از ساید ما بلند نشده یه همر فقط یه بار از پویا بلند شد سالم برگشت
    کل همرایی که زدیم چه اونایی که دیوار شده چه اونایی که سالم اومده همر ساید ما نبود دوتا لنگه دمپایی زدیم 2 میل دف رو پروندیم البته میدونیم این موقع سرور 2 میل دف چیزی نیست ولی خب اون لنگه ها هم کارایی خاسی نداشت دیگه...

ولی بازی هر روز قشنگ تر میشه
    درود

چند باری جملات بالا از طرف پلیرهای شمال شرق مطرح شدهکه همر ها از ساید ما نبوده و مطالبی از همین دست؛ دوست عزیز گویا شما معنی متا رو نمیدونید همری که از ساید متای شما هم میره در راستای اهداف متاس نه اهداف ساید شما. همون همر guns اگه نبود یا همر lol:d یا haftvad ساید شما پلنی میتونست بره که الان احساس شاخی و قوی بودن بهتون دست بده؟

در صورت ادامه استفاده از این نوع ادبیات توسط بازیکن های شمال شرق رمز همر های باقی مونده در جنوب شرق که دست میلاد هست رو تغییر میدم تا ببینم آیا همری از سمت شما لانچ میشه برای پلن یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط kinG NE
    انشالله دو ماه اینده بیشتر خوشبگذره
    5 ماه اول سرور که خیلی خشک بود ما و sw زورمون زیاد بود ولی نپ بودیم

خخخخخخ
    این جمله شما این شائبه رو در من ایجاد میکنه که شما به عمد در ابتدای سرور در حالی که با جنوب شرق متا بودید توی درگیری ها خودتون رو عقب کشیدید تا جنوب شرق توسط دو ساید دیگه تضعیف بشه و در نهایت شما منافع ببرید از جنوب شرق

از میلاد و افشین توی شمال شرق میخوام که این مساله رو شفاف سازی کنند. در غیر اینصورت برای همر ها و دفاع های باقی مونده جنوب شرق شخصا تصمیم گیری خواهم کرد.

سربلنـد؛پیـروز ودنباله دار باشید.

پی نوشت: حالا من هی میگم بازنشسته شدم و وقت ندارم دور رو دادم به دیگران و هر کاری میلاد میگه انجام میدم؛ ولی دلیل نمیشه فکر کنید جنوب شرق بی صاحابه
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    شبتون بخیر
    دوست عزیز
    همر از سایدتون بلند نشد یعنی چی ؟
    زمانی که دیوار نمیشید همر شماست
    زمانی که دیوار میشید همر متا شماست
    باخت ماله داوره
    برد برای سرمربی ؟

سعید خسروی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام به همگی؛

حقیقتش نمیخواستم پست بزارم چون یه سری ها هستن یادشون نیست تا دو هفته پیش چی شده بود و یه ماه پیش به غیبت کبرا رفته بودن و ... مهم نیست بازی ادامه داره، به قول یکی از دوستان زمین گرده میچرخه این دور مال شما بود دور ما هم دوباره میرسه

خدا پدر کسی که چشم عقاب رو ساخت رو بیامرزه، باعث شد ما یه بار همه همر هامون بره و هیچ کدوم برنگرده؛ البته به کمک 26 تا قهرمان، سوالی در ذهن من ایجاد شده بود شاید کل دفاع جنوب غرب همین بوده ؟!
    چون با توجه به اینکه 13 ساعت تایم ارسال دفاع داشتین فکر کردم دفاع میلیونی جمع میشه !! یا حداقل لینک دفاع ها رو نمیبینیم ! ولی همر آخری با لینک برامون برگشت؛ اون دوست زرنگی که فکر میکنه زرنگه سلام ملوان زبل ! ما هم لینک اتک رو دیدیم حالا برو ادیت کن بزار کسی ندونه مثلا !

SaCKeR 03.jpg
    البته همر ها ریکاوری میشن، همونجوری که این همر 25ک گرزی بود شد 100ک گرزی ...

به گمانم یکی اکانت مستر چاوز رو خریده ولی نمیخاد رو کنه خریدیم =) بعد به ما میگه شما اک میخری !!

و اما اصل پست،
    شایان جان ما از روز اول با شما رو راست بودیم، تو چند تا پلن همر از جنوب شرق استفاده شد ولی بودن پلن هایی که ما با همر های خودمون زدیم؛ مثالش همر هایی که تو درگیری های شمال غرب استفاده شد یا همین پلن آخری که دیوار شدیم، اینا همر های شمال شرق بودن، ولی چون رمر کم بود میشه تو همین پلن آخری هم فقدان همر رمر رو احساس کرد،بیشتر کاتا کشیدن بچه ها ما در خواست رمر داشتیم از ساید متامون برای پلن های مشترک که دم شما هم گرم همکاری کردی؛ البته این همکاری ها بیشتر جنبه دو طرفه داشته، شما یه همر گذاشتین ما هم همر گذاشتیم نمیشه گفت ما نزاشتیم! یا موقعی که دفاع نیاز بود ما کمک کردیم و بر عکس مواقعی ساید شما کمک کرد، مفهوم متا هم همینه ولی بعضی ها لحن بیانشون یکم فرق داره شما لطفا دلخور نشو،

در مورد حرف سالار که گفت، منظورش این بود چون چند ماه اول سرور بین شمال شرق و جنوب غرب درگیری نبوده مثل این بوده که مثلا نپ باشه ، که البته اصل ماجرا این بوده که ما درگیر شمال غرب بودیم و طبیعتا نمیشه هم زمان با دو تا ساید درگیر شد؛
    امیدوارم جواب شبه هات رو داده باشم دادا ...

پ.ن؛ من منتظر اون دو تا همر چکمه پوش جلوی سایدتون هستم، آنویل ها آمادست آمار واندر ها هم که داری خودشون آنویل هستن =))
    پ.ن؛ داداچ تو که از ترس گیج منحصر گرفتی چیف نشی یه وقت اچتباه نزن دیگه مرسی اه

در آخر میگم ما شما رو دوست داریم ولی بچه های جنوب غرب نمیدونم چرا هی کم لطفی میکنن به این ابراز علاقه ما :دی
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD