صفحه 95 از 158 نخستنخست ... 45859394959697105145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

به به به سلامتی مبارکتون باشه حاج مصطفی این میلادم الکی جو میده هیچ خبری در راه نیست کلا خالی می بنده حالا هی بیا بگو ما بدیم دیدی چه قشنگ کتیبه رو بهتون دادیم؟ نه دف نه ...... یه همچین ادمایی هستیم ما اره داداش

2. تشکر M3nTaL, shoshor, WolFlanD تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, shoshor, WolFlanD پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود بر شما دوستان،

یه روزی روزگاری این بنده خدا همر خوبی داشت، البته مرتاض کوچیک هم داشت(خدا بیامرزه)

scout tnq tnq.jpg
    اسکات ما که اینقدر نشون داد؛ حالا دقیق نمیدونم چقدر نیرو داشت

تو دو عکس سرنوشت این همر خلاصه میشه؛

tnq kheft.jpg

in chie.jpg

بدرود
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خوب بعد 50 ساعت سفر با ویلچر جنگ یونیک به sw اومد ))

موج اول چهارم هشتم
    تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg A.jpg (79.8 کیلو بایت, 17 مشاهدات)
    • نوع فایل: jpg B.jpg (64.7 کیلو بایت, 6 مشاهدات)
    • نوع فایل: jpg C.jpg (63.5 کیلو بایت, 6 مشاهدات)
    Mohammad

بسپاریم بر سر مزارمان تاریخ نزنند, تا آیندگان ندانند بی عرضه گان این برهه از تاریخ ما بوده ایم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Insomnia نمایش پست ها
    خوب بعد 50 ساعت سفر با ویلچر جنگ یونیک به sw اومد ))

موج اول چهارم هشتم

آقا قبول نیس اینا نت نداشتن گلد هم نداشتن... تازه دیگه دزدکی لایک هم نمیکنن تیمشونم تو فینال منتظر هست فهمیدی نیستن زدی)

محمد دمت گرم

6. تشکر saman117, shoshor, Basilous تشکر نمود
    پسندیدن saman117, shoshor, Basilous پسندید
    نپسندیدن l0l:D نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

لطفا یه نفر به من غارت کردن یاد بده ، گیــــــرم شدیـــد

درود

امید جان من یکی از کسانی هستم که به شدت با مولتی اکانتی مخالف هستم و تا حالا توی هیچ سروری بیش از 1 اکانت نداشتم.

حالا اگه ممکنه به این عکس توجه کنیــد

این وضعیت اکانت من توی 10 روز گذشته هست؛ عملا منابعی نیست توی اکانت با غارت معمولی . تا 3روز پیش اکانت قفل بود یعنی فقط میشد با منابع غارت تعدیل زد که لاست نداد ولی از 3روز پیش اکانت رو لاست رفته یعنی حتی نمیشه گندم منفی اکانت رو تامین کرد.

طبق گندمی که من دارم 50 دقیقه دیگه گندم تموم میشه منابع دیگه ای هم نیست؛ از امروز مجبورم بگردم ببینم کی اکانت داره ، نمیخواد؛ ازش بگیرم غارتش کنم یا این که همرمو بکوبم با سر تو دیوار خلاص شم بگم یکی بیاد کپ منو غارت کنه حال کنه

این هم جواب مولتی هانتر

Multihunter :
    عزیز اصلا هیچ ارتباطی به پاک کردن و حذف فارم لیست و تشکیل مجددش نداره

گندم دهکده 180 ک منفی هست

طبیعتا باید 180 ک در ساعت غارت گندم داشته باشید که لاست ندید

اما خودتون گزارشات غارت دهکده 02 رو مشاهده کنید

یک حساب سرانگشتی غارت دهکده رو توی 5 دقیقه انجام بدید تامیمش بدید به یک ساعت

مشخص هست میزان منابعی که از غارت دهکده بدست میاد از میزانی که گندم شما منفی هست کمتره و باید راه حل دیگری برای تامین گندم خور نیروهای دهکده در نظر گرفت و با غارت تنها نمیشه روی تامین گندم حساب کرد

الان دقیقا خط آخر که میگه از راه دیگه تامین کنم گندم رو یعنی چی؟

الف) برم نونوایی سر کوچه نون بخرم براشون؟
    ب) هر شب بفرستمشون خونه دوست و آشنا مهمونی
    ج) پول بدم خودشون برن هر چی میخوان بخرن؛بخورن
    د) خدا روزی رسونه ؛ گشنه نمیمونن

هر نیم ساعت یکبار تعدیل

دوستانی که توی این سرور هستند میشه بگن اونا چطوری غارت میکنن؟ با این شرایط بعید میدونم بازی رو ادامه بدم میزنیم به یه جایی و شروع میکنم به ساخت دفاع
    سربلنــد،پیــروز ودنباله دار باشیــــد
    ویرایش توسط ShayaN_ShangFei : 08-26-2016 در ساعت 11:10 AM
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

8. تشکر SABER., l0l:D, changiz khan, WolFlanD تشکر نمود
    پسندیدن SABER., l0l:D, changiz khan پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    دوستانی که توی این سرور هستند میشه بگن اونا چطوری غارت میکنن؟ با این شرایط بعید میدونم بازی رو ادامه بدم میزنیم به یه جایی و شروع میکنم به ساخت دفاع
    سربلنــد،پیــروز ودنباله دار باشیــــد
    سلام خدمت شایان عزیز

والا دوستان رو نمیدونم ولی من الان خدمتت عرض میکنم منتها شما یه لطفی کن قبلش به لینک زیر برو بی زحمت :

http://forum.dejkoob.ir/showthread.p...ll=1#post27917

و اما مختصات شما :

Cap Master.jpg

دوست عزیز ، آخرین پست اون تاپیک دقیقا تشکر از کسی هست که اون هم فقط تئوری بلد بود همه چیو ، البته قبول دارم جز 4 5 تا پلیر اول ایران بود ولی در کل ایشالا هر جا هستن موفق و سلامت باشن ولی مهم عمل هستش تو بازی عزیز دلم !!! الان اگه بگم خب چرا اونجا کپ زدی میای من رو متقاعد میکنی که اکانت مال شما نبوده و شما اومدی کمک پلیرش دید شما چقدر خوب و خفنی اکانت رو داد به شما ونعره زنان در افق محو شد ( اون داستان شیخ و مریدان بود :دی )

حالا پایین کپ منه :

Cap Clubs.jpg

چیزی که پر واضحه ، من 4تا سایدو رید میدم ، اونم با چکمه

و نکته جالبتر دیگه اینه که من فک نکنم شما همرت کپ باشه ، 180 کی منفی نمیدونم واسه چیه :دی خب میریختین رو جنگ یونیک اون دف رو که یه لنگه دمپایی اونم گول نیاد اینجور بزنه =))))) ولی در کل یه تاپیک خدمتت معرفی میکنم ، اونجا آموزش کامل بیابانگردی گذاشته !!!

http://forum.dejkoob.ir/showthread.p...ll=1#post27917

پ.ن : عمو شایان چون ارادت دارم خدمتت باهات شوخی میکنم ، دلگیر نشو !!!

پ.ن سوال برانگیز : پلیرهای بانمک ج.ش که یهو پلن مشترک میزنن رو ش.غ ! دقیقا هدفتون چیه !؟ یاد کاسکوی خودم افتادم ، من اذیتش میکنم منو نوک نمیزنه میره سراغ نفر بعدی که تو خونه س ! جناب توتال لیدر میشه پاسخگو باشین چجوری جنگ یونیکت با این وضع خورد کراپاتم خورد یه دونه ش موند !؟ واسم سوال بر انگیزه ! جناب لیدر بیگ همر دار شما چطور !؟ کجایی !؟ دقیقا کجایی !؟ فینال اومدم دیدم لایک میکنین همه همدیگه رو ، نیام اونجا سراغتون =)))))

پ.ن بی نمک :| : به یک احمق یونیک جهت جوری بار نیازمندیم !!!

پ.ن بی نمک تر :|:|:| : این تحلیلگرایی هستن که میان از صفحه اول آمار پست میذارن میگن ساید ما چون 1000نفر تو صفحه اول دار پس ما خیلی خوبیم :دی الان منم میخوام بگم از این حرفا :| ج.غ صفحه اول و 20تا اکانت اول 2تا اکانت داشت که به لطف یزدان و بچه ها شده 3 تا پس ما ضعیفترین سایدیم =))))))

پ.ن : چه خوب گفت عمو شایان شانگفی کبیر ، (( زکات علم نشر اوست )) !!! از آقای علی 2113 که امروز جنگ یونیک رو به باد دادن تقاضا دارم توضیح بدن به اعضای سایدشون که چگونه رید بزنن تا به مشکل گندم که سهله ، عدم ریسورس برنخورن =))))))

با تشکر

10. تشکر M3nTaL, sw team, shoshor, Basilous, RED LINE تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

درود

آرش جان من متوجه نشدم بالاخره چیکار کنم.

در مورد کپ ته مپ زدن که عرض کنم خدمتت همونطور که خودت گفتی این اکانت برا من نیست زمانی که من تحویل گرفتمش همینجوری بود7تا ده داشت هر کدوم یه گوشه مپ توی هر کدومش هم 10-15 کی فقط گرزی داشت نه چیز دیگه ای و فقط ساخته شده بود برای مدال هجوم و مدال غارت. کسانی که با من بازی کردن تا حالا کپ دور تر از 75و-70 از من ندیدند

توی همون لینکی که گذاشتی جمله اولش برائت جستم از کسانی که میرن ته مپ

هنوز تحلیلگر سایت سابق فعاله توی امضای محسن ما ؛هم سرورهایی که بازی کردیم هست برین توی تحلیلگر اسم سرور رو وارد میکنید و اسم اکانت؛ هنوز آمار هست

من خیلی صادقانه الان پست گذاشتم یکی راهنماییم کنه اگر بلدی بسم ا...

اگر هم بلد نیستی که هیچ چون شما من همیشه میبینم توی تاپ رید هستی ولی توی تاپ مهاجمین نیستی چه الان که هممه درگیرن و تاپ 10 به خاطر درگیریهاس ، چه اون موقع که امن و امان بود شما توی تاپ مهاجمین نبودی ولی همیشه تاپ غارت بودی ولی بر عکس من از وقتی تحویل گرفتم اکانت رو توی تاپ مهاجمین هستم به خاطر پراکنده بودن دهکد هام ولی توی تاپ غارت نیستم.

نمیخوام بگم مولتی میزنی ولی خوب میزنی، چون همیشه غارتت بالاس تلفاتم نمیدی

میشه به همه دوستان یاد بدی چه جوری میزنی که همیشه تاپی؟

سربلنـد؛پیــروز ودنباله دار باشید.

پی نوشت: این پست کل کل نبود صرفا در خواست آموزش عملی زدن هستکه از شما درخواست دارم جهت بالا رفتن سطح فنی من و دیگران آموزش بدید.

پی نوشت2: احتمالا هفته دیگه بیام شهسوار اگه هنوز اونورایی بیام پیشت
    ویرایش توسط ShayaN_ShangFei : 08-26-2016 در ساعت 01:36 PM
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

12. تشکر changiz khan, SABER., sw team, shoshor, BluR تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یکی دو تا از بازیکنان اتحاد ما از جمله اقای لیدر خیلی وقتا چراغش خاموش بود اما میدیدی توی تاپ غارته ومن مات و متحیر که اینا لابد شعبده بازی بلدند چون از من کمتر انلاین بودن اما ده برابر من غارت میکردن ومن هنوز جوابی برای این سئوال پیدا نکردم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود

در مورد کپ ته مپ زدن که عرض کنم خدمتت همونطور که خودت گفتی این اکانت برا من نیست زمانی که من تحویل گرفتمش همینجوری بود7تا ده داشت هر کدوم یه گوشه مپ توی هر کدومش هم 10-15 کی فقط گرزی داشت نه چیز دیگه ای و فقط ساخته شده بود برای مدال هجوم و مدال غارت. کسانی که با من بازی کردن تا حالا کپ دور تر از 75و-70 از من ندیدند

هنوز تحلیلگر سایت سابق فعاله توی امضای محسن ما ؛هم سرورهایی که بازی کردیم هست برین توی تحلیلگر اسم سرور رو وارد میکنید و اسم اکانت؛ هنوز آمار هست

اگر هم بلد نیستی که هیچ چون شما من همیشه میبینم توی تاپ رید هستی ولی توی تاپ مهاجمین نیستی چه الان که هممه درگیرن و تاپ 10 به خاطر درگیریهاس ، چه اون موقع که امن و امان بود شما توی تاپ مهاجمین نبودی ولی همیشه تاپ غارت بودی ولی بر عکس من از وقتی تحویل گرفتم اکانت رو توی تاپ مهاجمین هستم به خاطر پراکنده بودن دهکد هام ولی توی تاپ غارت نیستم.

پی نوشت: این پست کل کل نبود صرفا در خواست آموزش عملی زدن هستکه از شما درخواست دارم جهت بالا رفتن سطح فنی من و دیگران آموزش بدید.

والا دروغ نباید گفت ، اگه بخوای جانشینت میکنم که ببینی لیستامو ، حقیقتا الان بیشتر تو تاپ بودنم به خاطر چکمه یونیک هس ، تاپ مهاجمین خب همیشه واسم سوال بود اکانت Kodeen چی کار میکنه ، ولی حقیقتا یه بخش عظیمیش که شما تو تاپ هجومی برمیگرده به اینکه به خاطر مختصاتت قاعدتا داری واحه هم میزنی ، من خب ناتار میزنم ، الان یه ناتار اینجا رفیقمون چیف کرد 72 تا اتک روش بود ، حقیقتا ما اصن همر هم نداریم که تایم درگیری به کسی بزنیم )) ولی خب به نظر خودت وقتی با 40 کی شمشیر گول و 20 کی رعد میشه کتیبه یونیک زد آیا صحیحه بیام یه همر درشت رو ناقص کنم !؟ خب اینو میزنم تموم که شد میفتم به جون همرا خودم ، ولی بی انصاف نباش ، رنک اتکم معلومه که اکانت رو کلا پارک نکردم ، ولی یه حقیقت دیگه هم هست ، 3 یا 4 هفته اکانت من ول بود ، درست زمانی که از تاپ غارت افتاد بیرون ، کلا هم قرار بود ول باشه و دیگه نیام ، پست که گذاشتی داری بازی میکنی دوباره اومدم ، درست زمانی که گفتی اومدی رو master واسه همین زیادم توقع نداشته باش ازمون ، ولی در کل واقعیت اینه من کلا تاپ این سرور رو خیلی واقعی نمیبینم ، البته رومن بازا با شوالیه دارن رید میدن ، کلا مثه اینکه سبک بازی با رومن هم جور دیگه ای شده ، البته خوبه من میبینم چند تا همر در میاد ، ولی یادمون نره رومن رو به خاطر کاتا و سزارش میگفتن سرنوشت بازی رو تعی میکنه ، در کل راه حل گندم دادنت به نظرم فقط فیدر زدنه و راهی نداره ، چون آبادی از قدیم الایام هم جوابگو نبوده ، حتی بر فرض اینکه فقط خودت بزنی واحه ها رو ، کلا به نظرم فقط پرکردن لیست الکیه ، سرور به خاطر غارت خودکار ، ریدش اومده پایین چون یه اکانتی ول هس ولی اکتیوه ، داره غارتشو میزنه ، اینو به وضوح زمانی میبینی که یه واحه میگیری 4 روز گذشته هنوز اتک میاد !!! فیدر بزن مولتی بکش ، کی به کیه ، مگه رنک 1 نشده دوستتون با مولتیاش ! اون که 350 350 هستش 100% کارش سخت تر از شماس ! قدیم تا حدودی میشد این کار رو با خرید اثر هنری حل کرد ، منتها اون موقع ها سیلور فروش بود ، ایتما رو که میذاشتن واسه فروش 12 13 صفحه کامل فقط اثر داشت حراجی ! اینجا مثلا 4 تا اثر میاد تو 24 ساعت ! ناتام که جی بی جی اسش روشنه =))))
    در کل شرمنده که نتونستم کمکی کنم ! یکی 2 سرور مختصات بالا بیشتر بازی نکردم که یکیش همون سرور هس که رفقای قدیمیتون لطف کردن تو 3.6 2تا رومن اول سرور رو تو هم کوبیدن ، یکی هم C1 بود که اومدیم ببینیم اینجا چجوریه و فقط یه همر کپ کشیدم و قطعا همر کپ هم کم نمیاره گندم ))) ولی خب تو تعداد پایین پلیر ها آدم حوصله ش خیلی سر میره تو مختصات بالا ، بیا یه نان کپ پایین بزن با جنگ شارژش کن ، مردونه نفر اول من پوش میدم

پاسخ پ.ن : تهرانم این چند روز مشتی ، همین جا اوکی کن ببینیم همو ، اگه دوس داشتی تو پی وی بگو تل بدم ، البته شماره ما هم ... هستش همه دارن دیگه :دی میگن پلن و از انلاینی تلگرام میزنن رومون )))

با تشکر

15. تشکر sw team, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن sw team, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آموزشی تاپ غارت اگر دنبالش باشید

درود

اگر کسی بخاطر چکمه یونیک توی تاپ رفته کسی که چکمه نداره و میخواد بره توی تاپ بگه من همه رو راحت کنم
    فردا یه سر میزنم اگر کسی که میدونه دوست نداره دیگران بدونن من مشکلی ندارم یاد بدم

محمد

- - - Updated - - -

آقا شایان اگر سرور خوبه که همه خوش بگذرونن.
    اما اگر هنوز ادامه موارد مربوط به من باعث ایجاد افت شده
    لطف کنید بگین من با اینکه نوعی افت محسوب میشم اما دفع افت هم در توان دارم
    یه اکانت با یه ریزه مخلفات کافیه
    تصمیم با شماست و احتمالا تا فردا پست هارو چک میکنم
    روش غارت هم اگر ادعایی وجود داره و احساس غرور(به خاطر روش اختراعی محاسباتیشون!) غلبه کرده به بازیکنی، میتونم راهی رو که به اون شخص گفتم رو اینجا بنویسم تا همه بتونن به خودشون ببالند

موفق باشید
    محمد
    و احتمالا
    دیوانگی: تکرار رفتار قبلی ، اما توقع نتیچه بهتر ! »انیشتن«

17. تشکر l0l:D, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن l0l:D, M3nTaL پسندید
صفحه 95 از 158 نخستنخست ... 45859394959697105145 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع