صفحه 40 از 158 نخستنخست ... 3038394041425090140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Aref نمایش پست ها
    اوه اوه! باز من 2 شب از فروم عقب افتادم

منصور از شما شروع کردم جنبه ات بالاست بازیکن خوبی هم هستی حال میده باهات حرف زدن

آقا من یک چیزی بگم یکم کل کل کنیم؟ اون سرور ما نبودیم این رکورد رو زدی، من نمیزارم اینجا رکورد بزنی ها ببین کی گفتم.
    اصلا تخصص اصلی من خراب کردن اکانت های بیابونیه، چون خودم بیابون نشین خیطی بودم و هستم

ولی یه پست چند روز پیش گذاشتم ، سرور به سرور فرق میکنه حتما خودتم میدونی بقیه هم میدونن دیگه

آقا شما رومنی. یه سری اطلاعات کلی برای رومن همونطور که شما میدونی و منم میدونم و اینجا میزارم برای دوستانی که ممکنه ندونن دقیق
    *کلیه تایم های ساخت بر اساس ساختمون نیروسازی سطح 20 و بدون کلاه قهرمان نوشته شده وتعداد نیروی قابل ساخت در روز به صورت تقریبی نوشته با ضریب خطای میزان صحیح روزانه. لذا در مدت زمان چند ماهه ممکنه این اعدا چند 100 عدد فرق کنن در مجموع

شمشیر زن: 600 منبع روزانه تعداد 332 نیرو قابل ساخت => منبع مورد نیاز: 193.200 منبع
    ____________________________________ منبع مورد نیاز در پادگان بزرگ: 579.600 منبع
    هر دو ساختمان همزمان: 772.800 منبع

شوالیه روم: 1410 منبع روزانه تعداد 241 نیرو قابل ساخت => منبع مورد نیاز: 339.810 منبع
    ____________________________________ منبع مورد نیاز در طویله بزرگ: 1.019.430 منبع
    هر دو ساختمان همزمان: 1.359.240 منبع

سزار رومی: 2170 منبع روزانه تعداد 181 نیرو قابل ساخت => منبع مورد نیاز: 392.770 منبع
    ____________________________________ منبع مورد نیاز در طویله بزرگ: 1.178.310 منبع
    هر دو ساختمان همزمان: 1.571.080 منبع

کاتا آتشین: 2990 منبع روازنه تعداد 71 نیرو قابل ساخت => منبع مورد نیاز: 212.290 منبع
    دژکــــــــوب: 1830 منبع روزانه تعداد 139 نیرو قابل ساخت => منبع مورد نیاز: 254.370 منبع

حالا بگیم شما میخوای شمشیر- شوال- کاتا رو سوپر همر کنی. طبق اطلاعات بالا بدون محاسبه کتیبه ها و کلاه خود های قهرمان شما روزانه به صورت کلی در حدود 5,528,570 منبع وارد اون نان کپ بشه.

این میزان میشه حدود 231 هزار منبع در ساعت.

حالا نوبت شما، بیا توضیح بده ببینم این مقدار منبع وسط بیابون چجوری میخوای برسونی؟ توضیح خوب بده که پرونده ات نره شورای امنیت

پ.ن: منبع اطلاعات نیروها از پایگاه زیر
    http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/troop..._lvl=20&unit=7
    اینم تصویر مستقیم همین پایگاه:
    فایل پیوست 1960...

من تعجب میکنم از تو یکی
    من الان تو بیابونم منابع از کجا میارم؟
    :O
    اگه بیابون نشین باشی میدونی قضیه چیه
    وقتی تا شعاع 200 خونه ایت هیچ اکانتی نباشه خیلی راحت میتونی بدون تلفات غارت وحشتناکی از Oasis داشته باشی
    محض اطلاعت بگم اینی که نوشتی اشتباهه چون با این سرعت نصف همر مورد بحث رو میشه ساخت
    دو برابر این باید ساعتی بریزی تو ساختمون نظامی هات
    و بازم محض اطلاعت بگم
    200.000 سزاز 800.000 گندم میخوره در ساعت و 300.000 شمشیرزنات میخورن و کاتا و رم هم نزدیک 200.000 در ساعت

از طرفی اگه فک کردی تا ته سرور یک دونه تروپ از نان کپ میره غارت اشتباه محضی میکنی
    همر بره غارت لو میره
    حرفه ای تر از این حرفا باید باشی نزاری من همر مورد نظرمو بکشم
    تنها یک عامل نمیزاره بسازمش
    یا دوالام برن
    یا کل ساید خودم بر علیهم باشن و نزارن کتیبه هایی که نیاز دارم رو بگیرم
    یا خودم نباشم
    :دی

پس بشین یه دور دیگه حساب کن
    با جنگ آموز 1/2 با احتساب گندم خور فقط یک همر ته مپ چقد منابع نیازه

231000 در ساعت ؟
    من میگم
    2000.000 در ساعت

وارد جزییات نمیشم
    چون من شانس ندارم،به هرکی هر چی یاد میدم بعد دو روز برا خودم شاخ میشه
    البته تورو نمیگم تو عشقمی
    یه سری بیگانه ی دوست نما رو میگم

ایشالا یه روزی میای رو اک میبینی قضیه چیه

فقط بدون همر 200ک سزار ماه 5 بازی استارت میشه(میدونم الان میشینی حساب میکنی ببینی میشه تو این تایم ساختش یا نه)
    )

جیگرتو

2. تشکر Aref, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن Aref, Black Rose, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط man.j نمایش پست ها
    من تعجب میکنم از تو یکی
    من الان تو بیابونم منابع از کجا میارم؟

اگه بیابون نشین باشی میدونی قضیه چیه
    وقتی تا شعاع 200 خونه ایت هیچ اکانتی نباشه خیلی راحت میتونی بدون تلفات غارت وحشتناکی از oasis داشته باشی
    محض اطلاعت بگم اینی که نوشتی اشتباهه چون با این سرعت نصف همر مورد بحث رو میشه ساخت
    و بازم محض اطلاعت بگم
    200.000 سزاز 800.000 گندم میخوره در ساعت و 300.000 شمشیرزنات میخورن و کاتا و رم هم نزدیک 200.000 در ساعت

از طرفی اگه فک کردی تا ته سرور یک دونه تروپ از نان کپ میره غارت اشتباه محضی میکنی
    همر بره غارت لو میره
    تنها یک عامل نمیزاره بسازمش
    یا دوالام برن
    یا کل ساید خودم بر علیهم باشن و نزارن کتیبه هایی که نیاز دارم رو بگیرم
    یا خودم نباشم
    :دی

پس بشین یه دور دیگه حساب کن
    با جنگ آموز 1/2 با احتساب گندم خور فقط یک همر ته مپ چقد منابع نیازه

231000 در ساعت ؟
    من میگم
    2000.000 در ساعت

وارد جزییات نمیشم

فقط بدون همر 200ک سزار ماه 5 بازی استارت میشه(میدونم الان میشینی حساب میکنی ببینی میشه تو این تایم ساختش یا نه)
    )

جیگرتو

مسعود حان عزیز دلم، من فقط حدود منابع بدون کتیبه و کلاه حساب کردم. من بعید میدونم حتی بتونی منابع روشن کردنش رو از واحه ها رید کنی چه برسه به گندمخور تامین کردن!! خیلی راحت میشه تعداد واحه ها رو درآورد در منطقه اونجا.
    بهترین واحه که 50% خالص هست ساعتی 110 تا تولید منابع داره شما بخوای ساعتی 220 کیلو منبع بروسونی از واحه باید معادل 2000 تا واحه 50% خالص رو رید کنی، به شرطی که هیچ کس دیگه رید نزنه، فاصله ات اینقدری نیست که بتونی معادل این تعداد رو شخصی رید کنی.
    حالا شما مرتاض هم داشته باشی، بازم نمیتونی چون مصرف گندم اون تروپ بسیار وحشتناکه.

بقیه حرفا اضافه است هم تو میدونی هم من به هیچ وجه نمیتونی مگر اینکه پارکینگ وفارم اونجا بسازی. هیچ جوره بدون اینا نمیتونی همچین همری اونجا شارژ کنی. فرضا هم شارژ کنی بسازی، نمیتونی بلندش کنی. باید همونجا خاک بخوره. حتی اگه چکمه یونیک با مرتاض هم داشته باشی چندتاخمره خوب میخواد بلند کردنش. تازه به قول خودت

اعددی که نوشته شدن فقط برای ساخت اون مقدار نیرو بدون کتیبه و کلاه بود اگه دقت کنی نوشتم که این تعداد ایده ال بدون کتیبه و کلاه خود هست
    تایم و میزان منابع تروپ رومن رو حفظ ندارم، از کیریلوید نوشتم، لینکشم که هست دیگه از اونجا حساب کردم میزان روزانه رو
    حالا در اینکه باید خیلی بیشتر از اینا منابع بریزی که شکی نیست. منتهاش همین میزارن ساعنی 220 کیلو هم به سختی میتونی برسونی

همر بره غارت لو میره
    اگر این همر نمیخواد بره غارت پس منابع چجوری میاد اونجا؟! همر دیگه بسازی رید کنه بریزی تو اون دهکده هم مشکلت بیشتر میشه، باید واسه اونم هزینه کنی. مثلا بیای یه تعداد شوال بسازی تو یک ده باهاش رید کنی بعد جای دیگه سوپر شارژ کنی. بازم نمیشه به مشکل میخوری
    حالا اگه نمیخوای بفرستیش رید همر رو، باید نگهشداری، اینجا مشکل میخوری، بعدا مشکل رومتوجه خواهی شد اینجا جایی هست که میگن عارف سگ سیبیل

در مورد اینکه من باید حرفه ای تر از اینا باشم که نزارم همر بکشی، دقیقا یه نکته مهم بهت بگم همین الان: من اصلا بازیکن خوبی نیستم، تقریبا هیچ وقت هم اکانت شاخی نساختم خودم تنها، بلکه شاید بشه گفت اگه قدرتی دارم در کارایی هست که میکنم و همه چیز رو بهم میریزم مخصوصا اگه بازیکنایی باشن کنارم که حرف گوش کن باشن یه ذره.
    شما در بازی حرفه ای هست شکی نیست، منتهاش من در اجرای پلن های نامنظم و خراب کردن بازی دیگران به شدت بی نظیر هستم مخصوصا وقتی سر کل کل بیفته لازم نیست حتما خود اکانت شما رو کاری روش بکنم، دژکوبه دیگه، کارای فنی زیادی میشه کرد که بعدا رونمایی میشه. منتهاش در برابر حریف قدری مثل تو رونمایی خواهد شد نه این نوابیبی که تا الان دیدم. اینا با 5 کیلو کاتا میشه سایدشون رو شخم زد

وارد جزییات نمیشم
    فقط بدون همر 200ک سزار ماه 5 بازی استارت میشه(میدونم الان میشینی حساب میکنی ببینی میشه تو این تایم ساختش یا نه

جیگرتو
    آقا من همواره مشتاق یادگیری هستم. هنوزم زیاد چیزایی هست برای یاد گرفتن شاخ هم نمیشم برای هیچ کس باور کن. به اکانتم نگا کنی میبینی حرفم درسته یا نه، هنوز ده 2 هم ندارم. از من نوب تر تو بازی کردن کسی نیست :|

راجع به حساب کتابش، من حساب نمیکنم دیگه، اگه تو میگی میرسه، حتما میرسه. حرفت در قالب بازیکن سنده برام. ولی من نمیزارم
    AreF

4. تشکر sw team, SajjaD MaRiLyN, Man.j تشکر نمود
    پسندیدن sw team, Man.j, BluR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خب عارف جان اون همر رید داده نمیشه بلکه یه همر دیگه منابع مورد نیازش رو تامین میکنه
    البته من نمیدونم اون سرور منصور چند تا اکانت کنار همرش کپ زدن تا بتونه این همرو پارک کنه
    ولی همینقدر میدونم کسی که همر میسازه حتما توان بلند کردنش رو هم داره
    به هر حال طبق آمار خود منصور کلی فیدر داشته که اوناهم منابع تولید میکردن و همری هم که در حال غارت منابع میرسونده

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط aref نمایش پست ها
    مسعود حان عزیز دلم، من فقط حدود منابع بدون کتیبه و کلاه حساب کردم. من بعید میدونم حتی بتونی منابع روشن کردنش رو از واحه ها رید کنی چه برسه به گندمخور تامین کردن!! خیلی راحت میشه تعداد واحه ها رو درآورد در منطقه اونجا.
    بهترین واحه که 50% خالص هست ساعتی 110 تا تولید منابع داره شما بخوای ساعتی 220 کیلو منبع بروسونی از واحه باید معادل 2000 تا واحه 50% خالص رو رید کنی، به شرطی که هیچ کس دیگه رید نزنه، فاصله ات اینقدری نیست که بتونی معادل این تعداد رو شخصی رید کنی.
    حالا شما مرتاض هم داشته باشی، بازم نمیتونی چون مصرف گندم اون تروپ بسیار وحشتناکه.

بقیه حرفا اضافه است هم تو میدونی هم من به هیچ وجه نمیتونی مگر اینکه پارکینگ وفارم اونجا بسازی. هیچ جوره بدون اینا نمیتونی همچین همری اونجا شارژ کنی. فرضا هم شارژ کنی بسازی، نمیتونی بلندش کنی. باید همونجا خاک بخوره. حتی اگه چکمه یونیک با مرتاض هم داشته باشی چندتاخمره خوب میخواد بلند کردنش. تازه به قول خودت

اعددی که نوشته شدن فقط برای ساخت اون مقدار نیرو بدون کتیبه و کلاه بود اگه دقت کنی نوشتم که این تعداد ایده ال بدون کتیبه و کلاه خود هست
    تایم و میزان منابع تروپ رومن رو حفظ ندارم، از کیریلوید نوشتم، لینکشم که هست دیگه از اونجا حساب کردم میزان روزانه رو
    حالا در اینکه باید خیلی بیشتر از اینا منابع بریزی که شکی نیست. منتهاش همین میزارن ساعنی 220 کیلو هم به سختی میتونی برسونی

اگر این همر نمیخواد بره غارت پس منابع چجوری میاد اونجا؟! همر دیگه بسازی رید کنه بریزی تو اون دهکده هم مشکلت بیشتر میشه، باید واسه اونم هزینه کنی. مثلا بیای یه تعداد شوال بسازی تو یک ده باهاش رید کنی بعد جای دیگه سوپر شارژ کنی. بازم نمیشه به مشکل میخوری
    حالا اگه نمیخوای بفرستیش رید همر رو، باید نگهشداری، اینجا مشکل میخوری، بعدا مشکل رومتوجه خواهی شد اینجا جایی هست که میگن عارف سگ سیبیل

در مورد اینکه من باید حرفه ای تر از اینا باشم که نزارم همر بکشی، دقیقا یه نکته مهم بهت بگم همین الان: من اصلا بازیکن خوبی نیستم، تقریبا هیچ وقت هم اکانت شاخی نساختم خودم تنها، بلکه شاید بشه گفت اگه قدرتی دارم در کارایی هست که میکنم و همه چیز رو بهم میریزم مخصوصا اگه بازیکنایی باشن کنارم که حرف گوش کن باشن یه ذره.
    شما در بازی حرفه ای هست شکی نیست، منتهاش من در اجرای پلن های نامنظم و خراب کردن بازی دیگران به شدت بی نظیر هستم مخصوصا وقتی سر کل کل بیفته لازم نیست حتما خود اکانت شما رو کاری روش بکنم، دژکوبه دیگه، کارای فنی زیادی میشه کرد که بعدا رونمایی میشه. منتهاش در برابر حریف قدری مثل تو رونمایی خواهد شد نه این نوابیبی که تا الان دیدم. اینا با 5 کیلو کاتا میشه سایدشون رو شخم زد

آقا من همواره مشتاق یادگیری هستم. هنوزم زیاد چیزایی هست برای یاد گرفتن شاخ هم نمیشم برای هیچ کس باور کن. به اکانتم نگا کنی میبینی حرفم درسته یا نه، هنوز ده 2 هم ندارم. از من نوب تر تو بازی کردن کسی نیست :|

راجع به حساب کتابش، من حساب نمیکنم دیگه، اگه تو میگی میرسه، حتما میرسه. حرفت در قالب بازیکن سنده برام. ولی من نمیزارم

اولا من تو رو نگفتم شاخ میشی،یه سری آدما هستن وقتی الفبا رو یادشون میدی فک میکنن میتونن خودشون شعر بنویسن،بعد یه مدت برات شاخ میشن،آخرش میفهمن تو همون الفباشن

من رک و راست گفتم همیشه
    اگه شرایط ناجور نشه همر های عجیب غریبی میکشم

نمیخام وارد فاز کل کل بشم چون برا من و شما زشته
    اما یه وقتایی هست که میایم کلی دلیل میاریم که فلان اتفاق نمی تونه بیافته و ...

اما وقتی افتاد ، پس قطعا یه ایرادی تو حساب کتاب شما هست
    این همر تو مختصات 300-300 ساخته شده عزیزم
    اصرارت چیه که بگی نمیشه ساخت؟ چرا داری خودتو زیر سوال میبری؟ هر تعداد نیرویی که رو کاغذ بشه ساخت تو دژکوب هم میشه ساخت.مانی زیوس یادشه احتمالا تو سرور 4 آی آر. هفته 3 استارت زدم ،ماه 4 استارت همر زدم ماه 7 که رفتم سربازی و اکانت رو دادم دست لیدر های شمال غرب (فک کنم مانی اومده بود بعدش رو اک دید زده بود) 170 ک تبر 90 ک tk ِساخته بودم،تو 3 ماه این همر رو چجوری میشه ساخت؟ اونجا که آی آر بود. اینم همونجوری ساختم فقط این رومن بود

هر وقت شما گفتی چجوری میخای نزاری من همر بکشم،منم میگم چجوری همر میکشم

)

در کل ایشالا ما از شما پلن های خفن یاد میگیریم و شما هم از ما ساختن همر های زپرتی و دشتکی (که امکان ساختش نیست و ساخته شده)
    ویرایش توسط Man.j : 04-29-2016 در ساعت 12:24 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه

دوستان ان ای میشه بگین چخبره تو سایدتون؟ بعضی اکانتهای خوب حذف کردن. بعضیا که تاپ رید بودن اصلا غیب شدن از تاپ. کادر لیدری تون هم که بسیار ناشیانه به اون زودی بسته شده بود منحل شده مثیکه. لااقل یه دو بیتی راجعش توضیح میدادین بد نبود. دیییی

سپهر گرین من داداش حالا گفتم تسلیم شین اما نه اینجو که حذف کنین و به محکمی تسلیم شین. ایییششش

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

راه خوبی پیدا کردن چهار نفر هستن چهار اکانت میزنن کجا توی بیابون بعد یکی میشه اکانت اصلی سه تای دیگه منابع میفرستن و غارت میزنن این یعنی منابع اکانت اصلی میشه سه برابر حالا شما حساب کن اون سه تا اکانت پشتیبان ده دوم و سوم رو که بزنن منابع وارد شده به اکانت اصلی تصاعدی میره بالا و همینجور ادامه میدن و یک همر وحشتناک میسازن یک استفاده ساده از ریاضیات و تصاعد حالا شما بشین یک نفره هی زور بزن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ðŕ. Şђǒϯğύŋ نمایش پست ها
    سلام به همه

دوستان ان ای میشه بگین چخبره تو سایدتون؟ بعضی اکانتهای خوب حذف کردن. بعضیا که تاپ رید بودن اصلا غیب شدن از تاپ. کادر لیدری تون هم که بسیار ناشیانه به اون زودی بسته شده بود منحل شده مثیکه. لااقل یه دو بیتی راجعش توضیح میدادین بد نبود. دیییی

سپهر گرین من داداش حالا گفتم تسلیم شین اما نه اینجو که حذف کنین و به محکمی تسلیم شین. ایییششش
    سپهر که هست و حذف نکرده : http://l1.x.dejkoob.ir/spieler.php?uid=706
    اکانت حباب سر یه مشکل کوچیک ترجیح داد حذف کنه و متاسفانه کسی هم نتونست نگهش داره
    کادر لیدری موفقت بود برای جمع و جور کردن ساید و خوب کارشون تموم شد
    شمال شرق چندین تیم قوی اومدن و اینارو کنار هم نگه داشتن خیلی سخته نهایت تلاش رو داریم میکنیم . اما در مورد حذف هنو خبری نست . باشه میایم میگیم . هرچند الان ماشاالله اینقدر اکانت های شمال شرق مشتری دارن بجا حذف میشه دادش

اونا که خودکار ندارن دوست دارن بیان خودکارای خوب بخرن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

راستی اینو جا انداختم . کادر لیدری موقت و موفق بود و کادر لیدری جدید مشخص خواهد شد با رای همه بچه ها

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ðŕ. Şђǒϯğύŋ نمایش پست ها
    سلام به همه

درود
    هرچند افشین جواب رو داد ولی بازم طبق معمول کامل ننوشت ، ولی جالبه چقدر پلیر لایک زدن زیر پستت
    جالبه همشون هم از نیمه جنوبی سرور هستن
    اکانت خوبی که حذف کرده کی بوده ؟ اکانت حباب منظورته ؟ اون یه سری مشکلات مربوط به اکانت خودش رو داشته و ترجیح داد حذف کنه ، اصلا کی بود گفت حباب رو بیاریم تو شورا ؟! :|
    شورا قبلی موقت بود و به اصرار یکی از دوستان تشکیل شد ، هر چند ما گفتیم الان زوده بمونیم با نظر و حضور همگی تشکیل بدیم ، البته تاثیرش رو داشت.
    تنها مشکل کوچیکی که توی شمال شرق داشتیم که برطرف شد این بود که تیم های مختلفی اومده بودن 4-5 تا تیم هر کدوم یه نماینده از خودشون رو به عنوان توتال ساید میخواستن انتخاب کنن که خب این تیما با هم به توافق رسیدن.

پ.ن ؛ افشین جان شما به بجای نهایت تلاش کردن برای نگهداشتن تیم های مختلف بیا فارم لیستت رو رفرش کن :|
    پ.ن ؛ عارف دادا با رومن های سرور کل کل نکن عاقبت خوبی نداره ، بجاش دو تا بازیکن غارتگر بفرست اینطرف رنک یک غارت رو از میثم اینا بگیریم
    Ts1.ir = WolFlanD
    N1.X = Brain

ما رو دیدی سرو بنداز پایین لطفا ثبت نام کنید.

12. تشکر Vikings, Brain, M3nTaL, AmiR SalaR تشکر نمود
    پسندیدن Vikings, Brain, O.N.E, M3nTaL, AmiR SalaR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

باسلام و خسته نباشید خدمت همه بازیکنان سرور ال ایکس وان

بیکار بودیم گفتیم همینطوری یه پست بی محتوا بدیم بلکه تعداد پست های ما هم رفت بالا ! !!!

آقا چیکار به حباب دارید ! حذف کرد که کرد. یک رقیب سرسخت کنار رفت خو :دی , مبین میدونم خیلی بزرگی افتخار خوندن در این بخش هم نمیدی خخخ

دوستان به یک دوال برای کمک در رید زدن شدید نیاز مند هستم کسی هست؟

خو برم سر یه موضوع خوب

خوب بریم سر اصل مطلب , این چند تیم قوی که اومدن شمال شرق ! میشه بپرسم منظورتون دقیقا" از چند تیم چیست؟ هر تیم یه اکانته؟ یا هر تیم چندین اکانت هستن؟ مثلا 5 تیم هر کدوم 20 نفر میشن؟! 5*20 = 100 ؟ 100/3=33.33 گردش کنیم میشه 34 تا اکانت یعنی؟!!!
    حالا یعنی 5 تیم هر کدوم یک نفر رو به عنوان نماینده فرستادن جلو؟ عجب ! مطمئنن اختلافات در پیش نخواهید داشت , واندر و کدوم تیم 100 میکنه؟ با ایمیل کی؟
    البته قصد دخالت نداشتما , ولی چون عمومی شد تو فروم گفتم روش بحث کنیم ! :دی

خوب بریم سراغ عشقم :

Snap2.png

ببیا ببینم کی زدتت؟ یعنی چی؟ یا خود زنی کردی ؟هان؟ بی تلبیت شدی؟
    میگفتی قهرمان میدادمت عزیزم ,, میثم یواش یواش به فکر این میشه تارگت شی ها :|

پ.ن: بزرگ چه بزرگییییییییییییییییییییی یییی افتخار بده :|
    پیوست پ.ن: خوشم نیومد از نامت :|

پ.ن 2 : قبول منابع از کل سرور !

پ.ن: دوستان یه امار بدین ببینیم کیا رو میشناسیم این سرور ! به نفعتونه ها
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

صفحه 40 از 158 نخستنخست ... 3038394041425090140 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع