صفحه 33 از 75 نخستنخست ... 23313233343543 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Glory OF Roman نمایش پست ها
    بعد از بررسی پست های 3-4 صفحه اخیر فقط میتونم ی جمله بگم که میزان تاسفم رو برای بعضیا اعلام کنم... هرچند که برای اونا تاسف نمیخورم چون مهم نیستن مهم اوتوپیای من از ش.شِ مهم لبنانِ منه... "جانانِ من اندوه لبنان کشت مارا..."

«هرچه بگندد نمکش میزنند وای به روزی که بگندد نمک»

پس دگ نباس بالا سر قبری گریه کرد که توش مرده نیست

زین پس فقط تخمه پوچ میکنیم و تماشا

دوست عزیز لطف کن در مورد شمال شرق شما یه نفر کلا نظر نده
    با شاهکاری که زدی !
    خوش باشی

2. تشکر GREEN MAN, pOtEntAtE, M3nTaL, BLACKHAND تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    سلام ناصر جان اینکه من چند تا سرور تو ای ار بازی کردم رو از آرمان گانز که تنها اکانت بدون پوش تو تاپ رید تو سایدتون هست میتونی بپرسی ،
    در مورد تعریفت از متا و نظر صادقانه ات هم ممنونم اینکه میفرمایید متا رو در 2 حالت میبندن که یک یا برابر باشن و دو یا حریف رقیبت نشیم ، و از پست شما مشخصه که بنظرتون متا بستن ما اشتباه بوده چون از شما قویتریم و نیازی به متا نداشتیم این رو من هم قبول دارم ولی موندن بر سر قول و قرار و بی طرف بودن زمانی هست که از طرف حسن نیت و موندن بر پای قول و تعهدات ساده رو ببینی وقتی سر چیزهای پیش و پا افتاده خلف وعده میبینی ، سر کتیبه ها و واندر تکلیفش مشخص و معلوم هست
    عزیز دلم کلا سه تا پلن مشترک زده شد که اونم یه تیم شمال شرق توش شرکت کرد ! نه کل تیم شمال شرق ! عزیز دلم بخدا تعداد پلن ها فرد بود نمیشه وقتی تعداد پلن ها فرد هست تعداد خط شکن ها مساوی باشه ! دژکوب این قابلیت رو نداشت ما 1.5 خط شکن بزنیم ! دو تا شمال شرق زده یکی جنوب غرب
    شما از اونجایی که توانایی شمارش رو داری بشین کف فروم تعداد خط شکن های 2 تا ساید رو تا آخر سرور بشمر به ما هم بگو قربون دستت !
    خرد جمعی معنی و مفهومش یعتی اینکه n نفر میان برات مینویسن از اول سرور ما تمایل به جنوب شرق داشتیم نه جنوب غرب ، جوری عمل کردید رای امون برگشت !!
    شاد باشی ناصر جان

حتما" میپرسم از آرمان و اگه حرفت درست باشه باید در مورد مصطفی هم برات گفته باشه

دوما" درباره متا گفتی و حرف من کاملا" درسته اما فکر کنم اشتباه فکر کردی ما متا کردیم در صورتی که شما متا کردید و خودتون رو خیلی ضعیف تر از اس ای وحتی شمال غرب دیدی
    شاید اشتباه ما بوده که میخواستیم با ضعیف ترین ساید بازی متا کنیم ( البته طبق گفته حرفای شما چون من از دوستان نپرسیم درباره متا و غیرش )
    اما بزرگترین اشتباه این سرور رو شما کردید که قبل از اومدن کتیبه ها متا کردید و علنا" تارگت اس ای شدین

پلنرای اس ای میتونن کاری رو که سرور 12 ایران انجام شد رو ایجا هم بکنن با زدن یک اکانت کله ساید مقابل رو بهم بریزن ( به دلیل تک بعدی بودن سایدتون ) و از دور خارج بشین .

توی تمام سرور های که ما بودیم برنده سرور بودیم (به جز سروری که صادق 100 کرد که اونم باز به خاطر قول علی کینگ اس ای به صادق بود)

اسپم :| ادمین کجایی دقیقا" کجایی ؟!

آنتی ادمین :Untitled.jpg

ولی در کل امیدوارم فقط جلوزن اس دبیلو نباشید و این موضوع تو کتیبه ها معلوم میشه
    ویرایش توسط nasernz : 03-13-2016 در ساعت 02:52 PM دلیل: م

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

کلا بحث در مورد متای شمال شرق و جنوب غرب تو فروم به اندازه کافی بهش پرداخته شده
    از درک بالای یه عده از دوستان تو جنوب شرق که صرفا تبریک گفتن و ارزوی سرور گرمی رو کردن تشکر میکنم
    از اون دسته دوستانی هم که صدای گریه هاشون از دیشب پشت مرز شمال شرق باعث شد تا صبح نخوابیم هم از خداوند منان صبر و تحمل آرزو میکنیم
    شاد باشید و خوش
    مانی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود بر دوستان گرامی

1 ماهی نبودم و امدم تو فروم یه سری مطالب رو دیدم که شاخ در اوردم

اول اینکه در سرور j1 اکانت tavahom که برای دوستمون احسان شانیز بود که به بنده روز ازاد سازی کتیبه ها pm داد که یه اکانت دارم تو se با
    همرش میخوام کتیبه جنگ اموز کوچیک رو که 3 خونه ایم هست رو بزنم و بفروشم حالا اگه میخواهید یا الان 10کی گلد به من بدید یا به ساید دیگه میفروشم از جمله nw

بعد ما بخاطر ساید که قراره یه نفر توش کثیف کاری کنه بعد از یه عالمه صحبت کردن و نتیجه نگرفتن زدیمش به واندر و گفتم میل اکانت خودمو زمانی که خواستیم 100 کنیم چنج میدم برات

ولی عقده ای که شکل گرفته بود باعث شد تو سرور i3 و j1 حسابی بیان کثیف کاری کنن کتیبه ها رو ببرن همرارو بزنن در دیوار دف رو بزنن در دیوار

این ها همش بخاطر این بود که موفق نشده بودن اولین کثیف کاریشو به اتمام برسونه
    و در اخر پس از به سرانجام رسوندن کثیف کاریشون قیافه ی حق به جانب گرفتن که اره شما کثیف کاری کردید نه دوست عزیز کثیف بازی با جلوگیری از کثیف بازی تو سایدت فرق داره و اینکه این همه افتخار سرصدا کردن نداره
    چون تمام سرور های که بازی کردید فقط و فقط تونستید با کثیف بازی یه کاری کنید وگرنه به صورت سالم چیزی ازتون ندیدم

این همه نوشته هم صرفا جهت روشن سازی قضیه بود که همه چهره واقعی شما ها رو بشناسن

پ ن1 :فایل پیوست 1585
    پ.ن2: در ضمن تازه به دوستان خوبمون در جنوب شرق اضافه شدم . سورپرایز خوبی واستون نگه داشتم

- - - Updated - - -

در ضمن برای اینکه سوتفاهم پیش نیاد

اکانت tavahom رو احسان جان 1 هفته قبل از کتیبه ها خریدی
    اون هم گفتی از یکی از دوستای ماهان
    حالا چرا بعد از سرور فینال که سرور j1 شروع شد ماهان یا دوست ماهان امده تو se اکانت زده
    یواشکی اکانتو کشیده بالا و موقع کتیبه ها تهدید به بلند کردن کتیبه کردید رو خدا داند
    پس الکی ادعای se باز بودن فقط بخاطر ساید بازی کردن نذار

چون تنها دلیلی که امدی توj1 برای خریدو فروش اکانت و سود کردن بود و 100 البته کثیف بازی
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

200t
    Guest
    آقا مانی مبارک . ایشاله موفق باشین . فقط امیدوارم اسم واندر ، واندره شمال شرق باشه . و جریانای فینال قبلی تکرار نشه که 60نفر ناراحت بشن .
    به من ربطی نداره این داستاناش فقط خواستم همدردی کرده باشم با اکانت های بازمونده از اتحاد قهرمان . شده خودم بیام ش.ش دفاعی بسازم ، ولی دوست دارم متا ربطی به واندر نداشته باشه و رفیقامون خودشون ww بالا بدن (چون فک کنم 80% ساید NE رو میشناسم و همه رفیقامونن و پتانسیلشو دارن)

یه نکته هم به دوستان بگیم یکم فکر کنین روش بد نیست

مسعود Barin یه حرف باحالی زد . پلن پلن پلن سوپر پلن . اولترا پلن
    پلنی که نرمال اجرا میشه مثلا 30 ساعت (60 ساعت گندم دادن به همر و دفاعی که هست ) و کلی تایم وسطش هست که بشه کاری انجام داد. و باید انقد دقیق باشه که تارگت تو این همه ساعت معلوم نشه
    پلنی که اجرا میشه تو اسپید موقعی اجرا میشه که اکانت تارگت تو اتحاد چراغش سبز شده و آفلاین شده .

پلنی که سر 4 5 ساعت تموم میشه و طرف بیدار میشه میبینه هیچی نیست این اسمش پلن ملن نیست . این مزده بیدار بودنته چون با اینترنت dial up هم بزنی درست و تمیز اجرا میشه
    دوم اینکه نامردیه . اکانت تو اتحاد حرف داشته باشی و تایم آنلانی در بیاری (رندوم بزن دمت گرم )

هیچ منظوری نداشتم از این حرف چون بازم ادامه میدن. فقط در جواب تایید حرف مسعود بود و دل نوشته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با عرض سلام و درود به رفقا و اونا و اینا

( متا ) :
    واژه ی غریبیه در دنیای دژکوب {دژکوب}...
    میتونه با سایدی بسته بشه ولی به نفع ساید دیگه ای باشه
    میتونه با سایدی بسته نشه ولی تا ته بازی حفظ بشه
    میتونه بین دوتا ساید بسته بشه ولی زده بشه زیرش
    میتونه بین دوتا ساید بسته بشه ولی میشه سوء استفاده
    و...
    معنی متا قبل کتیبه برای همه مشخصه و معلومه هر سایدی چیکاره بوده توی این مدت...

پ.ن:
    جهان، استخوانیست بی مغز، صائب
    به پیش سگ انداز این استخوان را...

آنتی ادمین: a.jpg

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    آقا مانی مبارک . ایشاله موفق باشین . فقط امیدوارم اسم واندر ، واندره شمال شرق باشه . و جریانای فینال قبلی تکرار نشه که 60نفر ناراحت بشن .
    به من ربطی نداره این داستاناش فقط خواستم همدردی کرده باشم با اکانت های بازمونده از اتحاد قهرمان . شده خودم بیام ش.ش دفاعی بسازم ، ولی دوست دارم متا ربطی به واندر نداشته باشه و رفیقامون خودشون ww بالا بدن (چون فک کنم 80% ساید NE رو میشناسم و همه رفیقامونن و پتانسیلشو دارن)

یه نکته هم به دوستان بگیم یکم فکر کنین روش بد نیست

مسعود Barin یه حرف باحالی زد . پلن پلن پلن سوپر پلن . اولترا پلن
    پلنی که نرمال اجرا میشه مثلا 30 ساعت (60 ساعت گندم دادن به همر و دفاعی که هست ) و کلی تایم وسطش هست که بشه کاری انجام داد. و باید انقد دقیق باشه که تارگت تو این همه ساعت معلوم نشه
    پلنی که اجرا میشه تو اسپید موقعی اجرا میشه که اکانت تارگت تو اتحاد چراغش سبز شده و آفلاین شده .

پلنی که سر 4 5 ساعت تموم میشه و طرف بیدار میشه میبینه هیچی نیست این اسمش پلن ملن نیست . این مزده بیدار بودنته چون با اینترنت dial up هم بزنی درست و تمیز اجرا میشه
    دوم اینکه نامردیه . اکانت تو اتحاد حرف داشته باشی و تایم آنلانی در بیاری (رندوم بزن دمت گرم )

هیچ منظوری نداشتم از این حرف چون بازم ادامه میدن. فقط در جواب تایید حرف مسعود بود و دل نوشته
    میلاد جان اگه در جریان باشی تا الان 4.5 باری به دوستان فشار گفتیم بیاید نرمال پلی بدید .
    ما مردش بودیم از سرور نرمال اومدیم اسپید بازی کردیم و همین تیم فشار تو حسرت اکانت ما بودن . در حدی که روزی 3.4 بار فقط تو گارنا ازاکانت ما تعریف میکردن .

دوباره هم میگم اقایه فشار یه سرور بیا نرمال زیارتت کنیم .

اون موقعس که دیگه نمیتونی چراغ بگیری ؛
    نمیتونی تو 2ساعت کپ صفر کنی .

Masood Brain
    بگذار هرچه از دست میرود برود
    من آن را میخواهم
    که به التماس آلوده نباشد ؛
    حتی زندگی را ...

9. تشکر lucifer, ali 2113, l0l:D تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

بابا مسعود جان اونجا این ... که دارن بدرد نمیخوره!!!!! این فشارا دوتا پلن e1 رفتن یه کاری شد سایدشون که همر توش نموند!!! اونجا تک گرزی یه چیز مسخرس واسه پر کردن اردوگاه و این تنها روش اتک زدنشونه!!! والا اینا در حد نرمال نیستن!!
    ویرایش توسط MOD S^À^W : 03-13-2016 در ساعت 07:21 PM دلیل: غیر مجاز

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    بابا مسعود جان اونجا این باتا که دارن بدرد نمیخوره!!!!! این فشارا دوتا پلن e1 رفتن یه کاری شد سایدشون که همر توش نموند!!! اونجا تک گرزی یه چیز مسخرس واسه پر کردن اردوگاه و این تنها روش اتک زدنشونه!!! والا اینا در حد نرمال نیستن!!
    مهدی جان
    یکی دو باری سرور e1 رو اکانت یکی از بچه ها لاگین کردم و فقط در حد همین که سرور و نگاهی بندازم .
    یادمه تیم فشار حدودا 2.3 برابر شما اکانت خوب داشت و اینجا پلنر واقعی معلوم میشه ، با این وجود حتی نتونستن یه پلن اجرا کنن .
    و ساید شما با پلن های خوبی که انجام داد یکی یکی اکانت هایه تیم فشار رو محو کرد .
    همین اقایه سجاد مرلین یه همر 120 ک تبری داشت که انقدر موند موند تا اخرش صفر شد .

پ.ن : سجاد جون تو عشق منی ، یه وقت ناراحت نشی از این حرفم .
    همونطور که خودتم میدونی این یه بازیه و درون بازی همیشه رو به روی هم بودیم ،
    ولی بیرون بازی من کوچیکتم هستم .
    بگذار هرچه از دست میرود برود
    من آن را میخواهم
    که به التماس آلوده نباشد ؛
    حتی زندگی را ...

12. تشکر ali 2113, lucifer, l0l:D تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Brain نمایش پست ها
    میلاد جان اگه در جریان باشی تا الان 4.5 باری به دوستان فشار گفتیم بیاید نرمال پلی بدید .
    ما مردش بودیم از سرور نرمال اومدیم اسپید بازی کردیم و همین تیم فشار تو حسرت اکانت ما بودن . در حدی که روزی 3.4 بار فقط تو گارنا ازاکانت ما تعریف میکردن .

دوباره هم میگم اقایه فشار یه سرور بیا نرمال زیارتت کنیم .

اون موقعس که دیگه نمیتونی چراغ بگیری ؛
    نمیتونی تو 2ساعت کپ صفر کنی .

Masood Brain
    آخه مسعود یه چیزی بگو که آدم خندش نگیره

اگه ir رو میگفتی یه چیزی وقتی اینجا سرور با ۶۰۰نفر استارت میشه دم واندر ۱۰نفرین تو ۴تا ساید دارین دوره همی تلاش می کنید که ناتار ۱۰۰ نکنه شما ۱۰نفر باهم تو یه اتحاد ۱۰۰ کنید اینم میشه سرور که بخوایم بیایم

هروقت تو سرور نرمالی تو اینجا ۲میل دف جمع شد چشم میام نرمال فشارتون میدیم

SEPEHR
    GREEN MAN
    JUST NE

صفحه 33 از 75 نخستنخست ... 23313233343543 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع