صفحه 24 از 25 نخستنخست ... 1422232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 242

موضوع: نقد و بررسی سرور j3.t

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

فروم یه جوری ساکته انگار که سرور تموم شده!

معلوم میشه همه جذب فینال شدن

2. پسندیدن MaHaN SaMuRaI پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

م خالق زیبائیها

سلام و درود بر بازیکنان آزاده سرورهای دژکوب

بهتر دیدم با توجه به سئوالاتی که از بنده شده توضیحاتی تقدیم حضور دوستان بکنم

جناب آقای ماهان شما متاسفانه
    با تمامی تفاسیر بازیت از لحاظ شخصیتی مشکل داری،نمیخوام بحث رو به درازا بکشونم فقط از آقای امید ادمین سرور سئوالی دارم که آیا ایشان با ارائه این بازی بین جوانان قصد و یا هدفی از لحاظ آموزش فرهنگ جوانمردی و یا
    بـا مرامی را دارند یا فقط قصد کسب درآمد هدفشان هست که متاسفانه به نظر میرسد هدف دوم نزدیکتر به دید ایشان هستش چون پیگیر هیچ مورد بد آموزی در سرورهایشان نیستند البته خودم میدانم که
    حتی مطرح شدن این سئوالات بجز خنده برای ایشان ارمغان دیگری ندارد،شما با راه دادن افرادی مانند جناب ماهان هلسیکر در سرورهایتان فقط توسعه دهنده بازی با روش
    نا جوانمردانه،کثیف بازی و بی احترامی به بازیکنان پاک سرورهایتان میشوید
    شما یکبار چگونگی مدیریت خودتان را
    بین بازیکنان به نقد بگذارید حداقل از خیلی مشکلات خودتان و تیمتان باخبر میشوید و نیازی هم نیست که نتیجه را در اختیار عام بگذارید فقط وجدانن خودتان و تیمتان را
    اصلاح کنید
    آقای ماهان هلسیکر در تمامی سرورهائی که بازی کرده بجز به لجن کشیدن آن سرور
    با تمام حیله ها وفتنه ها و ناجوانمردیها
    هیچ ارمغانــی برای جوانان مـا نداشته و
    اگر قصد شما آموزش این موارد به جوانان کشورمان میباشد بسیار موفق بوده اید .
    ایشون حتی با به نام کردن ایمیل اکانت خودش بنام جناب پرشین فایتر یا چیز دیگر که در خاطر ندارم از حالا قصد دلبری و چابلوسی ایشان را برای سرور های بعدی بعنوانِ
    تامین کننده گلد دارد که چه ساده هستن ایشان اگر اینکار را بکنند و آقای ماهان را در کثیف بازیهایش یاری دهند
    من نمیدانم کی این بازیکنان بخود خواهند آمد و اینگونه بازیکنان را مانند سرور قبل که ایشان حذف نمودند از خود خواهند راند و
    چه وقت ادمین محترم اینگونه جاهلان بد آموز را از سرورهای خودش حذف خواهد کرد .
    جناب آقای امید همه ایشان را
    دست پرورده شما میدانند و دیگر خود دانید که اسم خودتان را چگونه پاک کنید .

برای همه پاک بازیکنان سرور آرزوی بهترین ها را داشته

پاینده، پیروز و سربلند باشید
    عطا

این هم نمونه ای از توان بالقوه آقا ماهان
    که بازیکنان بدونن با چه افرادی بازی میکنن
    فقط یک عده جاهل و نادان
    عدم دریافت نامه حتی تحمل نامه جوابیه رو هم نداشت!!!!!
    [ ویرایش شده توسط مدیر ]
    - - - Updated - - -

آقا امید حالا ببینم با این اکنت به اصطلاح برنده سرور وجدانن چگونه برخورد میکنید
    یک اختار معمولی حتما ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
    یا شدت عمل خواهید داشت که بعید میدونم از این همت ها بخرج بدهید انشالله که اینطور باشد

- - - Updated - - -

سلام آقای مدیر میزاشتی این جوانان مملکت بفهمند برنده سرور چه شخصیتی داره چرا متن نامه ایشان را حذف کردید ودر حقیقت صحه به گفته من گذاشتید حالا ببینیم برخوردتان چه خواهد بود با ایشان؟؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط BariSH_N : 08-16-2016 در ساعت 02:07 PM دلیل: گذاشتن نامه خلاف قوانین انجمن هست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقا عطا شخصیت بعضی ها واقعا فاسد هست و تمامی زندگیشونو اینجا خالی می کنن
    SW IS MY HOME

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سرور تموم شده . جا داره یه تبریک اساسی بگیم به امیر پرشین که با درایت کامل واندر رو 100 کردن
    1-نمونه بارز همه چیزو با پول میشه خرید ایشون هستن
    2-کاری ندارم چند ک گلد رد و بدل شده ولی از حق نگذریم با شناختی که از امیر پرشین دارم پشت رفیقاشو خالی نمیکنه
    3-عطا جان حتما یه اتفاقی افتاده که فیدراتو زدن و آوردن پایین وگرنه همینطوری کشکی کشکی توی سروری که یه طرفه بود نمیان خودی بزنن
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

6. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN. پسندید
    200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    سرور تموم شده . جا داره یه تبریک اساسی بگیم به امیر پرشین که با درایت کامل واندر رو 100 کردن
    2-کاری ندارم چند ک گلد رد و بدل شده ولی از حق نگذریم با شناختی که از امیر پرشین دارم پشت رفیقاشو خالی نمیکنه
    3-عطا جان حتما یه اتفاقی افتاده که فیدراتو زدن و آوردن پایین وگرنه همینطوری کشکی کشکی توی سروری که یه طرفه بود نمیان خودی بزنن
    آقا احسان خودتو چرا گول میزنی ؟

یه سوال : تا حالا شده ماهان سروری بازی کنه و داستانی توش پیش نیاد ؟ همین یه جمله همه چی رو ثابت میکنه

اون از فینال 3ایکس اون از فینال 25 --- ولی دیگه i3 حتی با اون همه ddos و گلد های مجانی هم نتونست وایسه و مثل مرد صفر شه مثل مرررررد

فینال 25 حیلی باحال شده بود چند تا مدالا رو بهش داده بودن , بعد اومده لحظه آخر اکانت هولدر رو چنج میل داده , که خود بچه هاشون همر بلند کردن رو واندر خودشون لولش رو اوردن پایین
    وجدان هم خوب چیزیه به نظرم
    اصلا پیش خودش نمیگه که طرف مقابل وقت گذاشته و هزینه کرده فقط میگه من باید ببرم چون نامردی رو خوب بلدم

من 10 بار این موضوع رو به مدیریت گفتم ولی جواب مثبتی نداشته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود دوستان و خسته نباشید

یه عذرخواهی به عمو عطا بدهکارم چون دیر متوجه شدم و نتونستم از اتحاد خارج بشم
    ولی خوب نامه ای به مدیریت دادم که مدال اتحاد برنده رو از ایمیل من پاک بکنن یا اینکه مجبورم ایمیلم رو غیر فعال کنم با ایمیل دیگه ای ثبت نام کنم چون دوست ندارم این مدال با وجود اینکه زیاد هم بازی نکردم تو سرور تو پروفایلم باشه

111.jpg

نامه شخصی خود بنده هست و ممنون میشم پاک نشه

از دوستان مدیریت سرور خواهشم اینه که این مدال از پروفایل و ایمیل من حذف بشه هر هزینه ای هم باشه متقبل میشم

کسی که براش برد و باخت ارجحتر از مردانگی باشه ننگ هست که مدالش رو پروفایل ما هم باشه

محمدرضا اسپارتان
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

9. تشکر MaHaN SaMuRaI, Knig}{T, GREEN, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T, GREEN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    به به

میبینم که همتون زبون دراوردین ..
    اون موقع که میخواستین توی اتحاد برنده باشین که ایم حرفارو نمیزدین ..

کاری به عطا ندارم هرچی بوده بین خودشو ماهان بوده ..

اما تو محمد رضا تا آرین روز توی اتحاد لاگین میکردی من چراغ آبیتو میدیدم ..ناراضی بودی چرا نرفتی بیرون از اتحاد ؟
    اگه مدالش کثیف بود چرا موندی تا آخرین لحظه ..بعدشم اومدی گلدتو برداشتی رفتی .

همه فقط جو کاذب میگیرتون یه حرفی میزنین میرین ..
    خرتون از پل گذشت..

احسان جان قبلا راجع به اون موضوع هم حرف زدیم. دیگه نیازی نبود اینجا بحث و باز کنی..

متاسفانه فقط الکی دم از مردانگی میزنید ..
    زور پشت سرتون نکرده بودن کاریو که نمیخواین انجام بدید ..
    حزب باد نباشید .
    ماهان هم نیستش رفته . دیگه جای این بحثای مسخره اینجا نیست ..

با تشکر
    ویرایش توسط SajjaD MaRiLyN : 08-16-2016 در ساعت 05:59 PM
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

11. تشکر M3nTaL, se7en تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, se7en پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    سلام
    به به

میبینم که همتون زبون دراوردین ..
    اون موقع که میخواستین توی اتحاد برنده باشین که ایم حرفارو نمیزدین ..

کاری به عطا ندارم هرچی بوده بین خودشو ماهان بوده ..

اما تو محمد رضا تا آرین روز توی اتحاد لاگین میکردی من چراغ آبیتو میدیدم ..ناراضی بودی چرا نرفتی بیرون از اتحاد ؟
    اگه مدالش کثیف بود چرا موندی تا آخرین لحظه ..بعدشم اومدی گلدتو برداشتی رفتی .

همه فقط جو کاذب میگیرتون یه حرفی میزنین میرین ..
    خرتون از پل گذشت..

احسان جان قبلا راجع به اون موضوع هم حرف زدیم. دیگه نیازی نبود اینجا بحث و باز کنی..

متاسفانه فقط الکی دم از مردانگی میزنید ..
    زور پشت سرتون نکرده بودن کاریو که نمیخواین انجام بدید ..
    حزب باد نباشید .
    ماهان هم نیستش رفته . دیگه جای این بحثای مسخره اینجا نیست ..

با تشکر
    سلام

سجاد جان داداشم درسته تو اکانت لاگین داشتم و بازی میکردم ولی رو اکانت عطا هم خودم اولین بار نامه زدم بهتره خارج بشیم برای اثبات حرفم کپی نامه رو برات میفرستم
    و جهانگیر که بازیکن عطاست گفت صبر کنیم تا عطا برگرده و بعد ببینیم میریم بیرون یا نه متعصفانه نبودم و نتونستم خارج بشم
    ولی رو حرفم هستم این ایمیلم رو بخاطر همین مدال کلا از گردونه خارج میکنم
    گلد 600 تا گلد از طرف مدیریت هست که کدش رو برات میفرستم بزن حالشو ببر نیازی به گلد نداریم شکر خدا خودم نیازمو تامین میکنم

و در ضمن سرورk1 که همر300کی گرزی رو بالا اوردم نه گلد ساپرتی بود نه عطا و نه بازیکن دیگه ای خودم تکو تنها بودم همیشه سرور فینالم همین طور در خدمتیم

یا علی
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

13. تشکر Black Rose تشکر نمود
    پسندیدن Black Rose پسندید
    نپسندیدن se7en نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط .SpaRtaN. نمایش پست ها
    سلام

سجاد جان داداشم درسته تو اکانت لاگین داشتم و بازی میکردم ولی رو اکانت عطا هم خودم اولین بار نامه زدم بهتره خارج بشیم برای اثبات حرفم کپی نامه رو برات میفرستم
    و جهانگیر که بازیکن عطاست گفت صبر کنیم تا عطا برگرده و بعد ببینیم میریم بیرون یا نه متعصفانه نبودم و نتونستم خارج بشم
    ولی رو حرفم هستم این ایمیلم رو بخاطر همین مدال کلا از گردونه خارج میکنم
    گلد 600 تا گلد از طرف مدیریت هست که کدش رو برات میفرستم بزن حالشو ببر نیازی به گلد نداریم شکر خدا خودم نیازمو تامین میکنم

و در ضمن سرورk1 که همر300کی گرزی رو بالا اوردم نه گلد ساپرتی بود نه عطا و نه بازیکن دیگه ای خودم تکو تنها بودم همیشه سرور فینالم همین طور در خدمتیم

یا علی
    الان این حرفا چه ربطی به سرور k1 داشت ؟

واسه اینکه با عطا هماهنگ بشین آیا عطا تلفن همراه ندارد ؟؟؟!!
    من میگم بحث بازی که بعضیا دوست دارن یکی دیگه بزنن ؛ چه ربطی به فساد اخلاقی داره ..
    به هر حال که اگرم میدونستین ماهان یا هرکس دیگه ( بازم در جریان نیستم) میخواد چی کار کنه .عمرا اگه کاری میتونستین بکنین ..
    من نیازی به گلد ندارم خیالت راحت .

بیخیال
    سرور تموم شده .من نمیگم ماهان بی عیب و نقصه . فقط بحثم اینه که چرا الان که سرور تموم شده همه حرف میزنن ..
    دیگه بحثی ندارم جوابمو گرفتم ..
    موفق و پیروز باشین ..

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط MaHaN SaMuRaI نمایش پست ها
    اقا عطا شخصیت بعضی ها واقعا فاسد هست و تمامی زندگیشونو اینجا خالی می کنن
    ما اکانتای مولتیمون هم بهت نمیدیم بری روشون کراپ بدی بالا یا دف شارژ کنی.
    حالا اومدی اینجا اظهار نظر میکنی ؟؟

نمونه بارز نمک نشناسی ..
    سرور فینال 3x پارسال واسه ما جاسوسی میکردی..از ما هم واسه اونا جاسوسی میکردی .
    من ندیدم این 99 تا پستی که گذاشتی یه نفر جوابت بده . من به جات بودم دیگه فروم نمیومدم..
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

15. تشکر se7en تشکر نمود
    پسندیدن se7en پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    احسان عزیزم جو الکی* تو سرور درست نکن سروری که هفته ۲ومش اکانتت ولش کردی اصلا اجازه نداری نظر بعدی در موردش
    بدم هیچ گلدی ردو بدل نشده متاسفم براتون که اسم خودتون رفیق میذارید هر اتفاقی*ام افتاده باشه نباید بیای جلو بقیه چیزی بگی* این سرور*ام اون موقع که شما نبودید کلی* کمک کردیم به ماهان کلی* ساپورت کردیم واندرو البته زحمت اصلیو خود ماهان کشید

بعدم اصلا امیر پرشین کاری نداشت این سرور این چیزی بود که من با ماهان حرفشو زدم پس جو نده الکی* که گلد ردو بدل شده

صفحه 24 از 25 نخستنخست ... 1422232425 آخرینآخرین