صفحه 81 از 91 نخستنخست ... 31717980818283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 904

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور k1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط .SpaRtaN. نمایش پست ها
    سلام داش علی گل خسته نباشی حاجی من کلا کاری نکردم همش کاره ارش و بقیه دوستان هست دمشون گرم خودشون همه کار و دستشون گرفتن دستور از بالا صادر شده ما فقط مثل پشکل گرزی بسازیم و بس دیگه بقیه با ایناس

گاوداری هم شکر خدا مثل همه اقتصادهای کشورمون ورشکست شد دیگه گاوداری ندارم شغلم فقط باشگاه ورزشی داداش

ممد داداش کم پیدایی نیستی کجا بودی

حاجی ادم میترسه پست بزاره اینا بیان ادمو بخورن بد بختانه یادشون رفته جذابیت بازی به فرومه وقتی کسی میخوره یا میزنه طبیعیه که بیایم فروم دادو بیداد کنیم و بگیم در حدمون نیستی

دیگه اخر بازیه ترجیح میدم کلا پست نزارم تا بعدا دلخوری بین منو دوستان پیش یاد 1ماه پست نزاشتیم امروز دارن میگن کجا بودی تا الان خخخخخخخخخخ خوب داشتم میخوندم قرار که نیست پست های دری وری بدم الحمدلله تجزیه تحلیلم که بلد ینست

پ.ن: اقای خاص خیلی شاخی خیلییییییییی
    پ.ن: ترکیه سقوط کرد اردوغان به ک رفت

قربون همه دوستان با معرفت
    محمدرضا SPARTAN
    هستیم زیره سایه ی شما داش

مشغول l1 هستم

متاسفانه مثل بعضی از دوستان نیستم برای این که به چشم بیام برم زیر پرچم :دی

داش دلخوری از تو شاید به خاطر پست گذاشتن باشه :|

از من به خاطر این که اکانت خودمو حذف کردم دلخور شدن و منو کردن آمار بده :دی )
    Mohammad

بسپاریم بر سر مزارمان تاریخ نزنند, تا آیندگان ندانند بی عرضه گان این برهه از تاریخ ما بوده ایم

2. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

چرا باید به الستارزی ها فشار اومده باشه؟؟؟
    فشار به اونایی اومده که هیچ مدله نتونستن پلن برن رو مثلا نوب استارز
    یه ساید فدای خودخواهی یه نفر شده
    درضمن شما فکر کن کل دف ساید مارو بچه های شمالشرق میدن
    نقشه هارو کی براتون زده؟؟؟ نکنه خودت؟؟؟
    چرا با این همه ادعا از همر خودت استفاده نکردی تا حالا؟؟؟؟
    شما که فقط پرچم اس دبلیو دستت بود چرا فینال رفتی زیر پرچم دیگران؟؟؟
    بوی کباب به مشامت رسیده؟؟؟

راستی نگو که خفت کردن شمشیرزنای مصطفی کار توبوده یا نقشی داشتی
    چون همه میدونن فقط و فقط کار خود پژمان بوده
    شما بگو دیگران بیان پلن بریزنو لانچ کنن برات. در ضمن تارگت درست و حسابی بهشون معرفی کن نه یه کپ که فقط پارکینگه
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

4. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

چقدر جالب بود این 5 صفحه اخر

لذت خوندش از یه صفر کردن هر 13 تا واندر سرور بیشتر بود

مرسی از دوستان

بعد از یک ماه امدیم رو اکانت ببینیم چه خبره دیدیم دوستان عزیزمون عارف و ارش امدن همر مارو چیف کردن
    و پیوست دادن به افتخاراتشونکه این امر مارو خیلی خوشحال کرد که تونستیم مایه شادی دوستان بشیم

عزیزان من رضا هستم که یک ماه کامل سرور رو رها کردم و رفتم و بعد از یک هفته پسورد دادم به بچه ها

ج سوال ماه :حالا شما بشینید حساب کنید همری که از هفته دوم کتیبه ها دایما جنگ اموز فعال داشته چند کیلو نیرو داره وزمانی که یک ماه روی لاست باشه چه مقدار ازش باقی میمونه

در کل دوستان ارش و عارف عزیز خبر داشتن که من روی اکانت نیستم و از این فرصت بهره کامل رو بردن و یکی از کلیدی ترین همر های جنوب رو چیف کردن که حتی با همکاری چندی از دوستان هم سایدی قدرت تغییر روند بازی رو به نفع جنوب داشت

در اخر هم از همه دوستان
    سجاد مرلین عزیز با همه زحمات و تلاش های شبانه روزیش
    داداش پژمان گل که هر دفعه دف نیاز داشتم در اختیارم گذاشت بدون کوچکترین دریغی
    علی اولد من که خیلی دوستش دارم و میخام یه سرور حالشو بگیرم برحسب شوخی
    عارف دوست داشتنی که همیشه جز دوستان من باقی میمونه حتی با وجود چیف بزرگترین همر من
    سیاوش عزیز
    میثم خان
    مجتبی تایرد تیم گل
    تشکر و قدردانی میکنم که بازی زیبا و جذابی رو برای من و دوستم نیما درست کردین
    K1 : MR.MyTh<----JuSt FoR SW
    لطفا ثبت نام کنید.
    for fun----------->L1 : MR.MyTh

6. تشکر SajjaD MaRiLyN تشکر نمود
    پسندیدن SajjaD MaRiLyN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Wink

نقل قول نوشته اصلی توسط Alpha wolf نمایش پست ها
    در کل دوستان ارش و عارف عزیز خبر داشتن که من روی اکانت نیستم و از این فرصت بهره کامل رو بردن و یکی از کلیدی ترین همر های جنوب رو چیف کردن که حتی با همکاری چندی از دوستان هم سایدی قدرت تغییر روند بازی رو به نفع جنوب داشت
    عجب ! اول یه سلام کنم بهت ، چون احتمالا انقدری محبت نداشتی نسبت به من و عارف که بعد یه ماه میای لا اقل یه سلام یکنی
    در ثانی حالا من هی هیچی نمیگم جو زده نشن دیگه دوستان ، تا یه هفته قبلش که چشم یونیک داشته اکانت ، از همه اکانتا داشت اسکات میکشید ، اتفاقا ، فردای اون روزم که چشم رو زدم رفتم واسه جنگ که جا بجا کردین و بردین تو ترامادول ، از قضا تو l1 هم که این دوستمون بود و ما رو برد تو یه گروپ واسه یه جا دیگه که بعد از اینکه یه بچه رو اوردن تو گروه من لفت دادم چون دیدم بازی نمیخوام کنم تو اون سرور ، حرف از این بود که کتیبه شما و اکانت شما و واندر شما شخصیه ، نزدیک 30 نفر آدم هم داشتن مسخره میکردن این موضوع رو ! میگفتن این مال ساید نیس شخصیه ولی چون سجاد داداشمه کتیبه دادم بهش ))) یعنی یه چی تو مایه های همون بیمارستانی که آقای سوپر لانچر پلنر اومد حرف زد ( یعنی تورو خدا ما رو نزنین )) ) حالا یه عمر همر کشیدین به لانچ نرسید ، 300 کی دیوار کردین یه همر دیوار کنین بازم نتونستین ، آقا بلد نیستین دیگه ، زور که نیس ! مثلا منم منچ بلد نیستم =)))) عیب نداره که ، مام روز اول بازی بلد نبودیم ، کم کم یاد گرفتیم ! اتفاق جالبتر اون شب که لینک سبز چیف شدی میدونی چی بود !؟ تو کپ شما 7کی کاتا با 3کی رم پارک بود که من مطمئن بودم مال این همر هست که چیف شد ، ولی واسه اطمینان بیشتر یه اسکات همزمان زدم رو کپ ، یه 8موج فیک هم رفتم رو کپ ، در کمال ناباوری به یه اتفاقی بر خوردم که نصف شدم از خنده ، اگه میخوای دوست عزیز سوپر پلنرت که از قضا داداشته و علاقه شدیدی به اینسرت داره یه حرکتی زد که کل این حرفا که اکانت ول بوده رو نقض میکنه ! حالا شما میگی نبودی !؟ چطور یهو بحثش تو فروم پیش اومد ظاهر شدی !؟ چجوریاس که تو گروه تلگرامتون همه در مورد mr.myth حرف میزنین هنوز که هنوزه !؟ به هر حال ! بازی بلد بودن به التماس کردن به این و اون واسه لانچ نیس ! همز اصلی ساید بود این همر ، جنگ آموز کلا روش شارژ بود ، زره گرزیش 10 بود ، به غیر از رمش که 12 بود مابقی تروپ اسلحه هاش 20 بود ، چیفرش تحقیق شده بود واسه وقت مبادا ! یه فرقی که من میتونم داشته باشم با امثال لیدر شماا ، اینه که من اگه اینجا گنده بیام و خالی ببندم کسی نمیتونه بفهمه و ایراد بگیره ، ولی اون نمیتونه ، چون از خود من یاد گرفته ، چون از خود عارف یاد گرفته ، آیا در گذشته شما یا حتی دوست عزیز نوجوونمون تو فروم پست میذاشتین !؟

اما دوست من حالا که خودت اومدی و تو پستت یه جمله گذاشتی که نشون میده تمام این بحثا که اکانت ول بوده دعوا زرگریه و به نوعی سفسطه ( املاش یادم نیس )) )محسوب میشه ! شما 2 خط بالای همین جمله ای که من درشت کردم ، نوشته کسی نبوده یه ماه لاست خورده ، بعد میگی روند بازی رو میتونست تغییر بده ، چی شد بالاخره ، لاست خورد یا انقدری بود که تغییر بده !؟ عزیز من کسی رو اکانت نباشه تروپت خیلی بمونه ازش زیر یه هفته میشه 2کی گرزی ، ، 7 کی کاتات پارک بوده فقط )) در هر صورت ، مثه من که وقتی پژمان خفت کرد تحسین کردم ، شمام تحسین که نمیکنین لااقل یاد بگیرین چجور چیف کنین ! نه اینکه 300 کی دیوار شین بعد هم با وقاحت بیاین پست بذارین ! یه نظر کمکی هم میدم خدمتتون ، من که همین طوری اینجا جنگ روانی رو تموم نمیکنم ، شمام توان مقابله فرومی که ندارین =))) انقدری بلدم مابقی همرارم یه کاری کنم ایندوست عزیز نوجوانمون بفرسته در و دیوا ر =))) خودتون غیب شین دوباره یه ماه تا همرا رو بتونین یه جا لانچ کنین ، دیگه واقعا حیفه این 2تا و نصفی واندر زنتونم بدون رم و کاتا دیوار شه =))))

((عمویی مونده تا برسی به ما))

بیاییــــــــــــــــــد با لــــــــــحــــــــــن منــــــــــــــــــــاسـ ــــــــــــــــــــــــب پست بذاریم ))))

با تشکر
    ویرایش توسط The UnderTaker : 07-16-2016 در ساعت 03:34 PM دلیل: انخاب سایز نامناسب

8. تشکر Drakan, WhiteBird, .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن Drakan, WhiteBird, .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
    رفیقمون میگفت 250کی گرز کشیده بوده =))) میگفت اکانت کامل دست آقای مرلین بوده ))

- - - Updated - - -
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alpha wolf نمایش پست ها
    عزیزان من رضا هستم که یک ماه کامل سرور رو رها کردم و رفتم و بعد از یک هفته پسورد دادم به بچه ها

ج سوال ماه :حالا شما بشینید حساب کنید همری که از هفته دوم کتیبه ها دایما جنگ اموز فعال داشته چند کیلو نیرو داره وزمانی که یک ماه روی لاست باشه چه مقدار ازش باقی میمونه

هر کسی میاد باید ضایعت کنه ؟

100 خط مینویسی .هیچکس نمیخونه .
    حداقل یه خطشو از دهن بنویس

فشار اینقد زیاد بوده ؟؟ که اینجوری پست میزاری ؟
    من 2خط مینویسم 10 خط مینویسی )
    حداقل از ترست تلگرام لفت نمیدادی
    بعد تو کلی خندیدیم جات خالی ))))
    بابا خجالت بکش ..
    دقیقا مثل اونایی میمونی که توی و-ا-ر-ی-ن شاخ میشن )

هر موقع تونستی مثل یک حرف واحد بزنی و اتک اومد روت به بقیه زنگ نزنی پستاتو میخونم )
    دیگه علیرضا ایرانو چی بگم ))

ســـجاد

- - - Updated - - -
    ویرایش توسط SajjaD MaRiLyN : 07-16-2016 در ساعت 02:52 PM دلیل: الو بیا به ما پلن یاد بده :))
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اینقدر میدونم کسی توی فروم و جنگ روانی راه انداختن پلیر نمیشه

من یه همر از All stars رو در یه پلن حرفه ای دیوار کردم هیچ حرفی ازش نزدم

اینقدر که از ساید خودتون توی فروم میگفتن لینک بدین

پس اگه واقعا حرکت خاصی بکنین همه میبینن و میفهمن اون وقته که ما

مونده تا برسیم به شما عمویی

لازم نیست اینجا کلمه بزرگ و کوچیک کنین و رنگی بنویسین
    K1 : MR.MyTh<----JuSt FoR SW
    لطفا ثبت نام کنید.
    for fun----------->L1 : MR.MyTh

11. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوست عزیز
    میشه بگی کدوم همر آل استارز رو دیوار کردی؟
    عباس

13. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Drakan نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    میشه بگی کدوم همر آل استارز رو دیوار کردی؟
    عباس
    همون شمشیرزنارو میگن که بچه ها زدن رو چشمان عقاب
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

15. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

با سلام

کاربران گرامی لطفا در نگارش پست ها از اندازه مناسب برای واژگان استفاده نمایید تا نظم تاپیک به هم نخــوره

از بازی لذت ببریــد.

با تشکر
    لطفا ثبت نام کنید. نوشته اصلی توسط نیکی فیروز کوهی
    تاریک باد
    خانه ی مردی که
    نمی جنگد
    برای زنی که دوستش دارد
    با آگاهی از لطفا ثبت نام کنید. ما را بیکار کنید!

17. تشکر SABER. تشکر نمود
    پسندیدن MOD CorLeone, SABER. پسندید
    نپسندیدن .SpaRtaN., AlIrEzA.IRAN نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    حداقل از ترست تلگرام لفت نمیدادی

ســـجاد
    از ترس !؟ گفتم یهو از فرشته ها میگم ناراحت میشی )))) ترس از چی !؟ بچه جون وقتی تو با 16 17 سال سن میای یه چی میگی بعد من جوابتو بدم ، واسه من بده ، تو رو که 4 نفرم هم از صدقه سر من و عارف و ماهان شناختن ، کجا بودی کلا تا حالا !؟ ما که تازه کاری ، تو کجاش بودی )) آقا سرچ داشتم میکردم ، گویا بیشترین چیف لینک سبز تو برورای نرمال مال یه اکانت بوده تو بورکینافاسو )) 170کی گرز جز سنگینا بوده و 65 کی شمشیر رومن ، دیگه تو مابقی پلن ها اقلا یه تروپ لاست خورده که لینک زرد شه ))) جدی چجوری سبز زد ، خدا ازت نگذری ، 10 12 کی گرزی لاست خورد از بی گندمی ))) هر کی میاد منو ضایع میکنه !؟ یه نگاه کن زیر پستایی که از اول تا حالا گذاشتیم ، مال خودتو ببین مال منم ببین !
    من التماس اینو اون میکنم !؟ افشین و بگم بیاد !؟ ممد owldark رو چی !؟ برهان از اکانت اسپارتاکوس !؟ کیو بگم بیاد گل پسر !؟ شنیده شده چیفر از اکانت avenger که رفته رفیقا زدن بیرون اتحاد ، آیا صحیحه مطلب !؟ لطفا شفاف سازی کن )))))))))) جدا چه حسی داره با این فضاحت باختن !؟ از این به بعد NE رجیستر میکنی !؟ شایدم جاهایی که پرچم باشه ، مثه همین سرور که رفتی زیر سایه اونایی که کل کل داشتی و کلی زده بودنت گویا ! تفاوت رو لمس کردی !؟ گل پسر ، اگه میخوای از کسی تقلید کنی و اداشو دربیاری ، اول باید ببینی کجا چی کارا و چجوریا کرده ، ما اگه با 4 نفرم جدی حرف میزدیم اون موقع ها ، چون حرفمون برو داش ، پلیر هم زیاد بود ، دیگه 4 تا رفیق نشستیم دور هم امر و نهی نداره که ! لینک سبز چشم یونیک دادی !!! داریم مگه ! تا حالا جایی ندیده بودیم !

این دوستمون توهم زده عمو عباس، اون 20 کی شمشیر رو که ب کاتا زدیم و دف کرد میگه ، خوابمون برد یهو )) چشم سبزم من دادم با لینک سبزز ، همر منم لینک سبز پرید )))

سوال امروز : شما اسم آیدیت مگه سجاد مرلین نیس !؟ چرا ته پستات باز میزنی سجاد ))) !؟

صفحه 81 از 91 نخستنخست ... 31717980818283 ... آخرینآخرین