صفحه 80 از 91 نخستنخست ... 3070787980818290 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 904

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور k1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط .SpaRtaN. نمایش پست ها
    درود دوستان خسته نباشید

اینا روشون نمیشه لینک بزارن بزار خودم لینک بدم مورد اول که هی اسکات میکشیدن هی میدیدن هیچ چی نیتس خیالشون راحت بود میریم صفر میکنیم برمیگردیم

فایل پیوست 2147

مورد دوم همر یه بازیکن شاخ بود که زیاد شاخ نبود
    در عجبم چرا این همر بدون رم اومده یعنی اینقد مطمعن بودید از پلن؟ یا فقط هدفتون بوس کردن دیوار بود

فایل پیوست 2149

و در مورد بعدیکه این باید همر اول میخورد تا تلاشش رو بکنه برای پایین اوردن دیوار سپس همر اقای خاص میخورد که نشد که نشد
    البته نامردا اصطبلمو پایین اوردن باید10 تا گلد لعنتی خرجش کنم بیاد بالا 10تا برا ما زیاده ها

فایل پیوست 2150

و اما میگیلی خان
    شنیدین میگن بریم سره اصل مطلب این همون اصل مطلبه

فایل پیوست 2151

خوب ظاهرا بیشتر از 5تا فایل نمیشه تو پست ضمیمه کرد یه چند تا چیفر دیگه هم بود که شکر خدا چیفم نکرد وگرنه همرم میپرید

یه تشکر ویژه دارم از همه دوستانی که محبت کردن و دفاعی فرستادن و همیشه هوای مارو تو سرور داشتن

آرش- عارف- محمد حسین- مریم خانم-عباس-مصطفی و بقیه دوستان که اسمشون یادم نیست

تا دیوار بعدی بدرود

با تشکرات فراوان

محمدرضا SpaRtaN

چی چیو واسه خودت میبریو میدوزی ؟
    دلنوشته مینویسی ؟ از کارگردانو دست یار نور پرداز هم تشکر کن .

مثل اینکه یادت رفته خودم ریدتو میدادم که همرت لاست نده حالا واسه خودمون شاخ شدی ؟؟

ویرایش توسط MOD anonYmous
    ترشی فروشی راه ننداختیم ...

در ضمن مستر . لینکو چرا سفید میکنی ؟
    160کی پیاده 30کی کاهن این حرفارو داره میخوای بگم از کدوم اکانت اومد ؟؟

در آخرم ارجاعت میدم به این پست که بدونی چه سروری شاخ شدی !!
    http://forum.dejkoob.ir/showthread.p...ll=1#post24773

کاش سرور e1 هم یه کاری میکردی . حداقل 5تا همرت لینک سبز جمع نشه !!!
    هیچ کدوم از همرات به لانچ نکشید ..
    زیادی دور برت نداره. قرمز آبی مینویسی گل من ..

پ.ن : الو ؟ سلام آقا . خوبی ؟ میتونی یکم دف بریزی اینجا ؟ میدونی چیه یه 8میل دف داریما اما تو صف ساخته .حالا شما یکم دف بده جبران میکنم.. مرسی دمت گرم ( خوب شد Ne بود دف بگیریم ازش ها )
    پ.ن : الو سلام . ماهان چرا واسه اینا پلن رفتی ؟ ها ؟ سر 500 تومن شرط میبندم دیواری ) (فکر کرده همه مثل خودشن علیرضا ایران میاره ) ادعاتو دیگه کجای دلم بزارم ))
    پ.ن : تا دو اتک میاد دست به موباایل نشو . بشین ببین خودت بلدی کاری کنی یا نه مبایلو در جای امن قرار بده
    پ.ن : حال ندارم لینک کنم اتکای سیم ساعتیو که چطور 10کی 10کی تبر کرده تو دیوار ))

سجاد
    ویرایش توسط MOD anonYmous : 07-15-2016 در ساعت 03:57 PM دلیل: خلاف قوانین
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

2. تشکر moriVIP تشکر نمود
    پسندیدن moriVIP پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

24571_MBPVbiLQ.jpg
    طرف کل سرور مرتاض و جنگ آموز دربست تو اکانتش بوده یه همر جنگی کشیده بدون رم زده تو دیوار بعد میاد از سطح بازی و حد و اندازه میگه :دی البته منظورم علی ستاره ها نیست علی که قدیمی ترین بازیکن دژکوبه بحثش جداس :دی

پ ن : پژمان Goul Baz چرا جاسوسی میزنی چکار من داری مرد مومن ؟ :دی
    پ ن 2 : خبر آمد خبری در راه است :دی
    1111.JPG

پ ن 3: واندر اس دبلیو چرا خالیه ؟ دف بریزید همر برنگرده دیگه گندم دادنش سخت شده

تبریک به بکس اس دبلیو بابت بوسیدن دیوار مهربانی اسپارتان :دی

پ.ن اصلــــــــــی : لحن مناسب دوست عزیزم

4. تشکر Black Rose, Drakan, .SpaRtaN., shoshor تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

الوووووووووووووووووو

باز گریه ت درومد که )) نیام سراعت لینک سبز چیفت کنم باز )) نیام سراغت چشم یونیک رو بسز بزنم ازت )) نیام سراغت با 2تا پست تا خر خره دیوارت کنم )) نیام سراغت باز بزنی در و دیوار آل استارز ))) نیام سراغت یه پست بذاری یه ماه بری قاطی باقالیا )) نیام سراغت عمو جون ))) تو که اکانت داری عشقم ، جفتمونم میدونیم کدوم اکانت اتحاد ، لینک زردا رو یه چک کن ببینم تو Spartan یه دونه دفش از جایی غیر از 2تا اکانت خودم اومده یا نه )) پلیر نیستی تو ! بازیت در همین حده ! سپهرو بیار واست لانچ کنه ، یه سوتی دادم حالا ! کل لینکا رو دارم ! بشمار ببینم به غیر از 7تا اکانت اتحادت کپی هس که نزده باشه !؟ تو 72 ساعت یه جور شخم زدم گم و گور شدی ! هنوز که هنوزه جرات نداری بگی حتی چقدر تروپ داشته mr.myth !! کاتاها که خرد خرد خفت شد یه 10 کی ش ! این یکیم که همرش رفت ! چی مونده واست !؟ یه راند میخوای واندر بزنی !؟ شرط ببندیم رو اینکه با کل همرا نهایت بتونی 10تا لول واندر بیاری پایین !؟ شمایی که از داشته هات حرف میزنی و نداشته های ما )) فازت چیه عمو ! بعد 2 هفته که زرت و زرت زدمت اومدی واسه من ادعا لانچت میشه !؟ مرد حسابی 500 کی گندمخور لینک سبز به باد دادی واسه من ول میچرخی تو فروم !؟ سر یه دیوار به این یکی رفیقتم پریدی !؟ همه آدما دنیا مشکل دارن تو یه نفر خوبی ! لابد این بنده خدا هم فحش داد !!؟ پی ام هات هس که میگی 2 روز نپ ببندیم منو نزن )) یادته که ! همون شب که نسخه بی نام رو پیچیدم ! به قول علی یه کم تو خلوت خودت فک کن ! درر حدم نیستی )) اینجا چیزی میگی بدتر سوژه خنده بقیه میشه ! بشین یه حساب کن ببین اصن تو اون تایمی که اسکات کشیدی ، دف میرسه از ش.ش !!! ش.ش ساید خودمونه ! اصن واندر عمو ممد رو 100 میکنیم تا ببینیم کی میخواد حرف بزنه ! یادته گفتم چون فهمیدی جلوم کم میارین شروع کردی جیغ و داد و غیب شدن !؟ لابلای همین پستا بوده که یاداوری کردی ! فشار اومد جنگ یونیک رفت رو اکانت عمو ممد !؟ نکنه میخواستی بدم تو !؟ فشار اومد داشتی از پس حضرت شلغم میگفتی و عوض شد !؟ فشار اومد اسپارتاکوس بهت همر نداد !؟ فشار اومد فهمیدی ممدowldark باهات نیستو کلی ایسگات کردیم ))) بچه جون خیلی مونده برسی ! خیلی خیلی مونده ! بسه انقدر دروغ به رفیقات نگو ! انقدر بهشون نگو آرش تنهاس ! اسپارتان اگه دست تو بود چرا اومدی دنبال چیفش )) اسکرین شات دارم ازت 1000 تا )) یه گروه 10 نفره داریم ، یه پست در میون اسکرین شاتای توئه ، زمینو گاز میگیریم ))) شانس اوردی 4 تا بازی بلد رفتن که تو یه نفر بشی لیدر ) لیدری که تا دیروز just for sw بود و به ما میگفت نزن مارو ، الان رفته NE شده just for friends )) یهو میزدی Just For Flag )) ببینم برنامه چه طوریاس !؟ پارکینگ و دف میکشی همر واست یه پلن لانچ میرن ! یه بنده خدایی میگفت انقدر زنگ زد این سجاد و اصرار کرد و رو مخم رفت که مجبور شدم لانچ کنم ! از اونجر فیک اومد بنده خدا رو انقدر ضله کردی تا پس داد )) بس کن عمو ! من جات باشم همین 4 تا همر و کاتایی که مونده واست رو خفت میکنم نذارم باز All Stars یک هجوم شه ))) نکنه اصن همر علی هم سر همین قضیه زدی )) راستی ، علیرضا دوست منه ، در واقع توام میتونستی باشی ، اونم همون سرور 10 با من بود ، ولی اختلاف رو نگاه کن ! البته متاسفانه l1 تقریبا یه تیم خوب رو داره لیدری میکنه و نشد یه پلن مشترک با هم بریم ، آخه مرد حسابی من اگه تایم داشتم که این همرا به دیوار شدن نمیرسید ، خوبه خودتم میدونی ، بازم میگم ، خوبه نت من یه جفتک انداخت باز 4تا اینسرت بزنی ، مبحثی که هست من همه اکانتاتو دقیق میدونم چی تو کجاشه ، ولی تو حتی یدونه آمارم نداری ، چه حسی داره !؟ یخ بدم باهاش !؟ =))) مطمئن باش از اون همری که تو ذهنتو تو اکانتایی که شدن دغدغه ت ( :لول )) یا خیلی خیلی بیشتر همر دارم ، یا خیلی خیلی کمتر ! ولی زیاد نگران نباش ، آرش قدیم نیستم =)))

پ.ن : اخلاق و مرام و رفاقت رو که باختی به کنار ! این طور باختن تو بازی چه حسی داره )) مدال دوس داشتی نه =))) !؟

پ.ن : ریپلایت نکردم به 2 دلیل ! 1- از این جوی که بهت دادیم بیشتر دور برنداری ! 2- الان میان دوباره پستتو پاک میکنن مال می پاک نشه !

پ.ن اصلی :آقای محترم با لحن نا مناسب پست نذار ))) باید یه سن و سال تعریف کنن واسه دژکوب ، لااقل فرومش به نظرم ! به نظرم تا وقتی به سن رای دادن نرسیدی پست هم اگه نذارن بذاری که این جور بی حرمتی ها صورت نگیره خیلی خوب میشه ))))

ســــــــــــــــوال مــــــــــــــــــــــاه : همر mr.myth چقدر بود :-؟

ضمیمه سوال روز :

mr.myth chief.jpg

مگه داریم ســــــــــــــــــــــــ ـــبز

با تشکر
    ویرایش توسط Arash :D : 07-15-2016 در ساعت 03:51 PM دلیل: چه فشــــــــــــــــاری !!! به به به :)))

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

لطفا قوانین رو رعایت فرمایید
    2. قوانین ارسال پست و تاپیک

2.1- کاربران سايت مي بايست در هنگام ارسال پيغام در کلیه محیط های انجمن اعم از تایپیکها ، چت باکس و پیغامهای خصوصی از کلمات مناسب استفاده نمايند. در صورت مشاهده هر گونه بي احترامي ، توهین ، تمسخر و فحاشی به كاربران ديگر ، مديران و مسئولان سايت با كاربر خاطی حسب مورد و سابقه برخورد خواهد شد و ضمن حذف پست جرائمی از قبیل امتیاز منفی ، بن موقت یا دائم بر اساس تشخیص مدیران اعمال خواهد شد .
    ویرایش توسط MOD anonYmous : 07-15-2016 در ساعت 05:05 PM دلیل: لحن نامناسب

7. تشکر shoshor, .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود دوستان خسته نباشید

اینا روشون نمیشه لینک بزارن بزار خودم لینک بدم مورد اول که هی اسکات میکشیدن هی میدیدن هیچ چی نیتس خیالشون راحت بود میریم صفر میکنیم برمیگردیم

فایل پیوست 2147

مورد دوم همر یه بازیکن شاخ بود که زیاد شاخ نبود
    در عجبم چرا این همر بدون رم اومده یعنی اینقد مطمعن بودید از پلن؟ یا فقط هدفتون بوس کردن دیوار بود

فایل پیوست 2149

و در مورد بعدیکه این باید همر اول میخورد تا تلاشش رو بکنه برای پایین اوردن دیوار سپس همر اقای خاص میخورد که نشد که نشد
    البته نامردا اصطبلمو پایین اوردن باید10 تا گلد لعنتی خرجش کنم بیاد بالا 10تا برا ما زیاده ها

فایل پیوست 2150

و اما میگیلی خان
    شنیدین میگن بریم سره اصل مطلب این همون اصل مطلبه

فایل پیوست 2151

خوب ظاهرا بیشتر از 5تا فایل نمیشه تو پست ضمیمه کرد یه چند تا چیفر دیگه هم بود که شکر خدا چیفم نکرد وگرنه همرم میپرید

یه تشکر ویژه دارم از همه دوستانی که محبت کردن و دفاعی فرستادن و همیشه هوای مارو تو سرور داشتن

تا دیوار بعدی بدرود

با تشکرات فراوان

محمدرضا SpaRtaN

تبریک محمد رضا جان بابته دف قشنگت

البته باید اینو هم در نظر گرفت که موقع اینجور لانچ ها که بدون کاتا همر جولو میزنن تو این تایم و این شرایط سرور باید

چکمه کوچیک تو دهکده باشه

تا مدافع تایمش کمتر باشه برای جمع کردن دف ولی همینطور که دیدید کم تجربگی کرد لانچرشون و تشخیص ریل بودن

اتک سخت نبود زیاد و راحت می شد فهمید که اتک ریل هست

اگرم آرش تشخیص نمیداد ازش ناامید میشدم :دی )))) (الان آرش زنگ میزنه فحش میده ... :دی

حالا ناامید نشن دوستانمون تلاش کنن بالاخره یه روزی موفق میشن :دی
    ویرایش توسط Insomnia : 07-15-2016 در ساعت 11:52 PM
    Mohammad

بسپاریم بر سر مزارمان تاریخ نزنند, تا آیندگان ندانند بی عرضه گان این برهه از تاریخ ما بوده ایم

9. تشکر shoshor, .SpaRtaN. تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا همین الان از اتاق فرمان اشاره کردن که اتک چیف بعدی از اکانت میثم ، فردا ساعت 11:27:37 میخوره ، این دوستمون که خیلی تاکید دارن رو اتک های سیم سکند مثه اینکه لانچای سیم فقط دقایقش منظورشه ، ساعت و ثانیه ش زیاد مهم نیس ))) بگم بقیه بیان لانچ کنن !؟

Darimmage enghad sooje ASLI.jpg

Darimmage enghad sooje.jpg

خیلی خوبی دوست نوجوان من ، خیلی ، اینکه همه رو مسخره میکنی خوبه ، باز یکی یه چی بلده میاد اینجا شلوغ کاری میکنه ، من نمیدونم تو با چه اعتماد به نفسی میای از پرو پلیرایی مثه آل استارز انتقاد میکنی و میگی نوب استارز ))) یه دور دیگه بریم کپ بلک رز !؟ ده7شونم خوبه ، 2 هم که اسکات کشیدی )) تو همرا هیچ کیم 300 400 کی دف نبوده ))) واندرمونم خالیه ، توام لانچری ، منم اونیم که بلد نیستم لانچ کنم !!!

ســــــــــــــــــــوال ماه : به راستی که همر mr.myth چقدر بود ( لینک سبز )

اما برسیم به !
    الووووووووووووووووووووووو وووووووو

با تشکر
    ویرایش توسط MOD DIAMOND : 07-16-2016 در ساعت 08:13 AM دلیل: عدم تمسخر کاربران

11. تشکر shoshor, .SpaRtaN., Black Rose تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, .SpaRtaN., Black Rose پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود دوستان خسته نباشید

یه تشکر ویژه دارم از همه دوستانی که محبت کردن و دفاعی فرستادن و همیشه هوای مارو تو سرور داشتن[/SIZE]

تا دیوار بعدی بدرود

با تشکرات فراوان

محمدرضا SpaRtaN

سلام استاد بزرگ تبریک میگم حرکت زیبایی بود

داش محمد به ماهم از اینکار لطفا آموزش بده

راستی استاد از گاوداری چه خبر پولدار شدی دیگه به ما محل نمیدی استاد

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
    [SIZE=3]باز گریه ت درومد که
    مگه داریم ســــــــــــــــــــــــ ـــبز

با تشکر

سلام

داش چطوری میگم این همرو از کجا اوردی اخه من ندیده بودم توضیح لطفا

دژکوب واقعیلطفا ثبت نام کنید.
    Hawk TC2 r3
    Green empire s6 r2
    LiLipood s8 r1
    PiPatalHa ts14 r1
    فقط چندتاشهلطفا ثبت نام کنید.

13. تشکر shoshor, .SpaRtaN. تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hawk نمایش پست ها

سلام

داش چطوری میگم این همرو از کجا اوردی اخه من ندیده بودم توضیح لطفا
    طرف سرور l1 بازیو ول کرده رفته به این گفته من k1 هم بازی نمیکنم .

اینم اومدی همری که روی لاست بوده و هیچ شارژ هم نشده باهاش کتیبه منحصر هم کلین شده چیف کرده

اونم ساعت 5 صبح زده ساعت 6 خورده .
    سطحت در همین حده بیشتر از این چیزی بلد نیستی ..

مثل اینکه یادت رفته اولین پلنت روی اکانت s.o.s اونم دف ساز ))

چالش : پلن تونستی بری 72 ساعتی بعد بیا اینجا ادعا کن .

پ.ن : پستت خیلی زیاده کلا انتقال داده شدی (دایورت)

حالا هی بیا پست بزار

ســـجاد

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Insomnia نمایش پست ها
    تبریک محمد رضا جان بابته دف قشنگت

البته باید اینو هم در نظر گرفت که موقع اینجور لانچ ها که بدون کاتا همر جولو میزنن تو این تایم و این شرایط سرور باید

چکمه کوچیک تو دهکده باشه

تا مدافع تایمش کمتر باشه برای جمع کردن دف ولی همینطور که دیدید کم تجربگی کرد لانچرشون و تشخیص ریل بودن

اتک سخت نبود زیاد و راحت می شد فهمید که اتک ریل هست

اگرم آرش تشخیص نمیداد ازش ناامید میشدم :دی )))) (الان آرش زنگ میزنه فحش میده ... :دی

حالا ناامید نشن دوستانمون تلاش کنن بالاخره یه روزی موفق میشن :دی
    سلام فراری

تو هم اومدی بری بچسبی به یه سایدی که شاخ شده ؟

تو نبودی میگفتی آرش عرضه پلن زدن نداره همه پلنارو فرشید با زاووش میزدن سرور 10 ؟؟))
    تو نبودی واسشون رپ مینوشتی تو پروفایل ؟ )
    چیشد ترسیدی حذف کردی یا تایم نداشتی ؟؟

کاراکتر همتون مشخصه سرور L1 میبینمتون حالا همتون هستین ...

عجبا

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط All Stars نمایش پست ها
    لطفا قوانین رو رعایت فرمایید
    مثل اینکه فشار تو زیاد رفته بالا )
    لحن مناسب عزیزم .

ما یه جا دیگه زدیم تو چرا فشار میاد بهت ؟
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

15. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad marilyn نمایش پست ها
    سلام فراری

تو هم اومدی بری بچسبی به یه سایدی که شاخ شده ؟

تو نبودی میگفتی آرش عرضه پلن زدن نداره همه پلنارو فرشید با زاووش میزدن سرور 10 ؟؟))
    چیشد ترسیدی حذف کردی یا تایم نداشتی ؟؟

کاراکتر همتون مشخصه سرور l1 میبینمتون حالا همتون هستین ...

عجبا
    عجیبا غریبا )

من گفتم آرش عرضه پلن زدن نداره ؟ ) گفتم سرور 10 90% پلن ها و لانچ هارو فرشید خدا بیامرز میزد و بعدشم اسمی از زاوش نیاوردم من که اضافه میکنی

چون من اون زمان اصلا زاوش رو نمیشناختم و تایم واندر بود که با زاوش سر جزو تیم هولدری بودش آشنا شده بودم و اون تایم هم کل سرور به جزsw بیابون بود:|

منو آرش با این که اول سرور ساید مخالف هم بودیم ولی این جریان فقط مال تو بازی بود و ربطی به جریان بیرونمون نداشت

آلانم شما سعی نکن میونمونو بهم بزنی )

نکته بعدی مال پروفایل نویسی هست که اونم اون تایم واسه تیم فشار se بود )

نکته بعدی اینه که به دلیل نداشتم تایم حذف شد اکانت حالا تو میخوای هرجوری فکر کنی اصلا برام مهم نیست میدونی چرا ؟ )

چون تو همونی هستی که با رفیق گرامیت بعد حذف اکانتم اومدی گفتی تو میری آمار میدی به ساید nw )

بنده ی خدا تو ساید sw همه همه 10 تا پلیر درست حسابی نبود ناصر اینارو من آورده بودن اون سرور که بعد حذف شدن اکانت من اونا هم ول کردن حالا با این

شرح حال من شدم آمار بده )

بعد نکته جالب تر میدونی چیه ؟ )

اون یکیه دیگه که قدیمی ترین پلیر آی آر هست و 568 تا سرور سابقه تو کام و ... اینجور جاها داره بحث لانچ که شد رفته سرور فینال )
    Mohammad

بسپاریم بر سر مزارمان تاریخ نزنند, تا آیندگان ندانند بی عرضه گان این برهه از تاریخ ما بوده ایم

17. تشکر .SpaRtaN., Black Rose تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., Black Rose پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    اونم ساعت 5 صبح زده ساعت 6 خورده .
    سطحت در همین حده بیشتر از این چیزی بلد نیستی ..
    پلن تونستی بری 72 ساعتی بعد بیا اینجا ادعا کن .

سجاد

کاراکتر همتون مشخصه سرور L1 میبینمتون حالا همتون هستین ...
    - - - Updated - - -

مثل اینکه فشار تو زیاد رفته بالا )
    جفتمون میدونیم انقدر با دقت میخونی پستا رو کلمه لبه کلمه شو حفظ شدی و خوابشو میبینی )) آخه شمایی که نوب نیستی ، وقتی یه ساعته میام چیفت میکنم ، توام یه ساعته میتونی بیای )) خب تو بزن =))) پلن 72 ساعته !؟ دیوارا رو میگی !؟ چیفر یه ساعت دیرتر خورد رو میگی !؟ آل استارز !؟ کدومش !؟ اسپارتان !؟ پارکینگ با دیوار کردن 3تا لنگه دمپایی !؟ mr.myth مهم نبود !؟ اگه اینجا اسکرین شات پی اماتو بذارم که داشتی میسوختی و میگفتی که این از یه جا امار داشته ، آی این آرش این طوریه ! چجوری زد ، 250 کی گرزیمون پرید ))) اینا رو بذارم اینجا ، مردونه ول میکنی این سرورو !؟ یا ول نکن بذار ما شتد باشیم ، جاش جلو همه بیا عذر خواهی کن ، اصن عذر خواهیم نکن ، بیا آمار دقیق رو بده ، اکانت ولت 7کی کاتا داشت !؟ اسکات که داشتم دیگه )) 3و خرده ای رم هم مال همون همر بود که رو لاست بود !؟ 50کی تی کی چی !؟ ببینم ، چجوریاس همراییت که ول نیستن و این همه پرو بال میدی بهشون هنوز 200کی گرز نشده اون وقت این که ول بوده و دیگه داشتین همه کتیبه ها رو خالی میکردین باهاش 250 کی گرز داش !؟ حاجی نخندون ما رو ! این طوری کنی میرم دنبال فرشته ها ، میرم تو آسمونا )))

ممد راس گفته ، من هنوزم میگم پلنر نیستم ، دف کورد چرا ، اینسرت ، مخلصم ، کانتر ، حرف ندارم ، ولی پلنر نیستم ! نکنه تو هستی ))) چیفرات فردا نخورن همرت امروز خورده ، میگم نکنه رم و کاتای old man هم تو راهه )) تایم بندیت اشتباه بوده !؟ دوستات نیومدن واسه لانچ این سری !؟ قول میدی فیک بذارم زنگ نزنی التماس که ریل کجاس !؟ قول میدی پلن چند منظوره برم نگی 2 روز بیمارستانم نپ ببندیم !؟ شرط ببندیم رو لینک سبز همر خودت =))) اگه نمیای بگی اونم فیدره =)))) میخوای 5تا گزینه بدم هر کدوم رو خواستی بگو میزنم ، قبول !؟ لینک سبز !؟ شرطی )) ممد راست گفته ، من پلیر نیستم ولی اینا اگه حذف کردن به خاطر وجود با برکت تو بود ، وگرنه این بنده خداها من جنازه مم باشه با انگیزه کنارش ادامه میدن ، مگه مردم دیوونه ن بشینن یه سال بازی کنن همر رومن و بدون رم و کاتا اونجور بزنی تو دیوار ، تایم جنگ آموزو مرتاض سایدتو در بیار ببین ، از وقتی کتیبه ها اومد یعنی 3ما و 20 روز شما زحمت کشیدی مرتاض و جنگ آموز رو رو یه همر رومن که واقعا هم موثر ترین رومن جنوب ( دقت کن موثر با بزرگترین همر فرق داره ) رو کردی تو دیوار ! اونم واسه هیچی ! پشت بندشم یه دمپایی دیگه کردی دیوار ! تازه کل سایدت 4 تا 3 چیف داشته که 2تاش تو یه اکانت بود که علنا یکیش از بین رفت ( قصر میخوای 20 کنی باز این تایم )) !؟ ) بعد میای اظهار فضل هم میکنی !؟ مسخره هم میکنی !؟ عمو چیفرت یه ساعت دیرتر از پلن رسیده =)))) در مجموع ج.ش و ج.غ ، 49 تا کپ ، کراپاش کامل خورده ! یه بیگ همرت چیف شده ، یه ده با 140 50 کی دف لینک سبز چیف شده ، چشم یونیک سبز رفته ، چکمه یونیک اونطور ، همر رفیقت بد تر از mr.myth کل ساید 1.5 میل دف ! 3تا همر واندر زن که کل 3تاش یه راند میتونه بزنه ، علنی همه چیو باختی ، واسه کی میای جو میدی تو فروم !؟ )))) 2میل جاسوس و کاتا پیدا کن بزنی وگرنه مهاجمم مال آل استارز هس ! همونی که خیلی داغ به دلت گذاشته گویا ! این سرور چه پیامدی داش واست !؟ که از just for sw بشی just zire parcham که بتونی بری تو فروم

راستی آل استارز از لحاظ سنی و فنی از شما بزرگترن ، لطفا به جای خطاب کردن (( تو )) از واژه محترمانه (( شما )) استفاده کن ، البته نباید گله مند شد ، سنت ایجاب میکنه دوست نوجوان من ))

پ.ن : علی گرین خبر خاصی نیس ، والا اشتباه گیر اوردم ، یه فیدر بوده که چون سر ریز میشده گویا خرد خرد تروپ ساختن توش ، بعد شده 200 300 کی گرز و 40 50 کی تی کی و 7 8 کی کاتا و 3 4 کی رم ،روش پلیر نبوده اکانت ، همه ش هم رو لاست بوده ، وگرنه 3میل گرز داش حد اقل =)))) واندر زنم نبوده ، احتمالا کاتا ها رو میخواستن مثه old من بدن اکانت tramadol خفت کنه تا بلکه نذاره All Stars یک هجوم بشه ، ما که کارمون فیدر زنیه ، این سوپر پلنر کبیر فقط بلده دیوار کنه ، هر از چندی میاد یه 300 کی دیوار میشه ، یه ماه غیب میشه ، البته این بار یه ماه غیب شه برگرده سرور تموم شده )) عشق منی علی گرین ، دنده نده اذیتشون کنم )))

پ.ن اصــــــــلـــــــــــــی : من از مدیران عزیز خواهش میکنم این دوستمون رو به دلیل لــــــــــــحـــــــن نامنـــــــاسب کاری نداشه باشن و بن نکنن ، این آقا دنبال عدم پاسخگویی میباشد ))))

پ.ن آموزنده : وقتی پستای یه نفر رو نمیخونیم ، یا بهتر بگم ، حرفای یه نفر رو گوش نمیدیم ، نیایم جواب نشنیده ها و نخونده ها رو بدیم ، و اگر میخونیم انقدر دروغ نگیم ، همین طور به بزرگتر ها احتراام بذاریم )) اونم به کسایی که تو بازی وقتی 12 13 سالمون بوده لیدرمون بودن و ما بازی ازشون یاد گرفتیم و mmهای آموزشیشون رو میخواندیم ! نقطه سر خط ))))

با تشکر
    ویرایش توسط Arash :D : 07-16-2016 در ساعت 02:15 AM دلیل: عجب فشاری :))) به به به به :))))

19. تشکر .SpaRtaN., Black Rose, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., Black Rose, shoshor پسندید
صفحه 80 از 91 نخستنخست ... 3070787980818290 ... آخرینآخرین