صفحه 20 از 91 نخستنخست ... 1018192021223070 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 904

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور k1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    سلام پژمان جان
    خوش اومدی

خب یه نگاه کلی میکنیم به سرور و به ساید nw که از اول یکی از مدعیان سرور بودن
    و نگاهی میکنیم به قدرت لیدراشون توی جمع کردن ساید

به نظر میاد اکانت Angel teaM اکانتشو روی حذف گذاشته :
    فایل پیوست 1662
    از اتحادی که خودش موسس بوده خارج شده که تنها میتونه 2 دلیل داشته باشه :
    اکانت روی حذف باشه یا میخواد بره توی اتحاد اصلی ..
    که به نظر میاد میخواد حذف کنه :دی
    امیدوارم موفق باشن هرجا که میرن ..
    اینم از قدرت لیدرای nw

یه نگاهی کنیم به ساید NE .لیدراشون و پلیراشون هرروز میان اینجا پستارو میخونن ولی چیزی نمیگن )
    زیر زیری چی کار میکنید ؟ )) ســیاست جدیده ؟؟ )

ددر ادامه بیشتر به بقیه گیر میدم

با سلام
    برسیم به سوال سجاد مون در مورد لیدری ساید nw لیدری ساید از اول بازی مشکلی نداشته و نخواهد داشت و اکانت انجل تیم هم بخاطر اینکه نتونست خودش رو با ساید هماهنگ کنه و با تصمیمات تک نفره و خود رای بودنش نتونست تا اخر سرور با ما باشه و به خاطر همین موضوع بدون هیچ درگیری و تنشی صلاح دونسته حذف کنه و اکر دقت کرده باشی با نوشتن پروفایل هیچ مشکلی با ساید نداشته و ما هم مشکلی نداشتیم هنوزم می تونه بازی کنه ولی با شرایط ساید بیادش بالا
    برو به بازیت برس بجای اینکه بیای اینجا در مورد ساید ها بنویسی .
    تاپ غارت چه با حال شده اکانتت کجا رو داره میزنه روز صلح روز استراحته !!!

پ ن : تکیه بر جای بزرگان نتوان زد به گزاف مگر اسباب بزرگی همه آماده کنی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mori0351 نمایش پست ها
    با سلام
    برسیم به سوال سجاد مون در مورد لیدری ساید nw لیدری ساید از اول بازی مشکلی نداشته و نخواهد داشت و اکانت انجل تیم هم بخاطر اینکه نتونست خودش رو با ساید هماهنگ کنه و با تصمیمات تک نفره و خود رای بودنش نتونست تا اخر سرور با ما باشه و به خاطر همین موضوع بدون هیچ درگیری و تنشی صلاح دونسته حذف کنه و اکر دقت کرده باشی با نوشتن پروفایل هیچ مشکلی با ساید نداشته و ما هم مشکلی نداشتیم هنوزم می تونه بازی کنه ولی با شرایط ساید بیادش بالا
    برو به بازیت برس بجای اینکه بیای اینجا در مورد ساید ها بنویسی .
    تاپ غارت چه با حال شده اکانتت کجا رو داره میزنه روز صلح روز استراحته !!!

پ ن : تکیه بر جای بزرگان نتوان زد به گزاف مگر اسباب بزرگی همه آماده کنی
    سلام .
    نمیدونم مصطفی هستی یا نه.
    مـــرسی که اومدین رفع ابهام کردین .
    من و بقیه دوستان از مسائل داخلی سایدتون که خبر نداریم .

اکانت TraMaDoL جایی نمیزنه . امروز زمان واسه غارت داشتم.
    به هر حال پوشرا دستو بالشون بستس.
    با زدن لیست فارم هر 1 ساعت اینجوری شده :دی

HojoMi1.jpg
    فکر کنم از مهاجمین معلومه :دی
    البته به این نتیجه رسیدم مهاجمین با تلفات واسه افراد نـــوب به صرفه نیست .
    مهاجمین بدون تلفات خوبه

تاپ غارت هم باحال شده اکانتت اوی پایینا حال میکنه .
    نترس روز صلح تموم میشه میاین بالا )

ارادتمند ســـجاد
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام پژمان جان
    خوش اومدی

خب یه نگاه کلی میکنیم به سرور و به ساید nw که از اول یکی از مدعیان سرور بودن
    و نگاهی میکنیم به قدرت لیدراشون توی جمع کردن ساید

به نظر میاد اکانت Angel teaM اکانتشو روی حذف گذاشته :
    فایل پیوست 1662
    از اتحادی که خودش موسس بوده خارج شده که تنها میتونه 2 دلیل داشته باشه :
    اکانت روی حذف باشه یا میخواد بره توی اتحاد اصلی ..
    که به نظر میاد میخواد حذف کنه :دی
    امیدوارم موفق باشن هرجا که میرن ..
    اینم از قدرت لیدرای nw

یه نگاهی کنیم به ساید NE .لیدراشون و پلیراشون هرروز میان اینجا پستارو میخونن ولی چیزی نمیگن )
    زیر زیری چی کار میکنید ؟ )) ســیاست جدیده ؟؟ )

ددر ادامه بیشتر به بقیه گیر میدم
    سجاد عزیزم سلام ، پاسخگویی نمیخواد که ، تیم لیدریت حذف کردن گیر ندادی ، یهپلیر واست انقدر مهم بوده !؟ NW لیدر نداره رو هواس :دی بیا بزن جمعش کن دیگه ، تو شخم بزن ، عیم بیاد هویج و شلغم بکاره ، آقایون من موندگار نیستم ، درستش هم همینه ، من میگم شمام بیاین بی سر صدا با من بریم ، وگرنه با سر صدا خودم میبرمتون ))) بعد الان سوال بعدی واسه من اینه ، خب NW دروپیکر نداره ، ج.غ داره الان !؟ با ذکر مثال توضیح دهید :دی من به عنوان یه پلیر ساده ، دوس دارم اهداف شما و ساید پر شور ج.غ رو بدونم ، عجیب شده واسم ، چرا ج.غ انقدر کل کل میکنه ! دمپایی گیر اوردین ، باگ زده بازی یهو 200کی همر دستتون اومده ، امار اکانت من در رفته ، دقیقا داستان چیه که یهو همه نوک پیکان ج.غ رو به من شد ، یجور کل کل میکنین انگار 10000تا پلیر داره سرور ، 9998تاش تو ج.غ هست ، 2تا اکانت مونده اونم من و All Stars هستش :دی ، بقیه سایدا هم شلغمن مثلا ، داداش این چه جویه داری میدی ، بی سر صدا حذف کنین مردونه ، دیگه جفتمون میدونیم تارگتم بگم ، 3تا ساید نمیتونن دف بریزن دیوار کنن ، دیگه این چه جوی هست که تو این سرور که بیابون هستش و اکانت نیست و بدتر از اون جز 4 5 تا اکانت ، من پلیری ندیدم که بلد باشه بازی رو .
    جمع و جور کنین یه تیم ، منم با عارف میایم ، 3تا ساید هم حریف میاریم پخش میکنیم بزنیم تو سرو کله همدیگه ، اینجا این جور کل کل کردن که جفت در نمیاد ، خب نتیجه زد و خوردش واقعا معلوم نیس !؟ مردونه تهش نمیای بگی ما که چیزی نداشتیم ، اکانت نبود ، فلانی حذف کرد ، ال شد بل شد !؟ خب دیگه چه کاریه میای منو تحریک میکنی :دی !؟

پ.ن 1 : مریم جون خیلی میخوامت ، خاطره شما خیلی عزیز هست واسه ما ، تا حالاشم اگه موندم مردونه چون خجالت میکشیدم حذف کنم :دی داریم بازی یاد میگیریم ازتون و درس پس میدیم :دی

پ.ن 2 : علی ستاره ها عزیز دلم ، کجا میخوای بری :| !؟ مگه نمیخواستی بریم هویج بکاریم :| نمیمونم بابا نرو :| شب عیدی حوصله م سر رفته دارم کل کل میکنم ، وگرنه حسشو ندارم اصن :دی

پ.ن 3 : من فک میکنم اگه همر رو من بلند شه خط شکنش رعد هست از یه اکانت گول ))))) مثلا با رعد بزنی که خط شکن باشه :دی یعنی منظورم کدوم اکانته :دی !؟

پ.ن 4 : آقای مسعود Brain و تیم لیدری ج.ش ، حواسم هستا :دی نکنین از این کارا :دی مسعود خان مشتی ، من شروع کنم به زدن ، 2تا دیگه رو هم میزنما :دی بی سر صدا نباشین 2تا ساید دیگه بیفتن به جون هم :دی مسعود بازی رو ول کن کی بریم قل :دی

پ.ن 5 : الووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو

با تشکر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    دوستان هنوز اینقدر مونده روز صلح شما هنوز 61:39:11 ساعت حمایت تازه واردین دارید.
    آروم باشین و اینقدر سروصدا نکنین تو فروم )
    Untitled.jpg

سوال : پوشر ها کیا بودن و چیکار میکردن ؟
    مسعود برین بیا برنامه بریز یه خورده بزنیم . گندم خور آزاد کنیم . همر رومن زیاد گندم میخوره

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اووووو اينجارو باش ، تهديد كردين يا كل كل ديييي ،
    فازتون جيه قهرمانان .
    ارش : فصَل بارون تموم شده كار زياده بعد تعطيلات ،ما كه جند ساله بيخيال اين بازي شديم ، شما ول نكردي ،بخاطر تو ثبت نام كردم،

6. تشکر SajjaD MaRiLyN تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
    سجاد عزیزم سلام ، پاسخگویی نمیخواد که ، تیم لیدریت حذف کردن گیر ندادی ، یهپلیر واست انقدر مهم بوده !؟ NW لیدر نداره رو هواس :دی بیا بزن جمعش کن دیگه ، تو شخم بزن ، عیم بیاد هویج و شلغم بکاره ، آقایون من موندگار نیستم ، درستش هم همینه ، من میگم شمام بیاین بی سر صدا با من بریم ، وگرنه با سر صدا خودم میبرمتون ))) بعد الان سوال بعدی واسه من اینه ، خب NW دروپیکر نداره ، ج.غ داره الان !؟ با ذکر مثال توضیح دهید :دی من به عنوان یه پلیر ساده ، دوس دارم اهداف شما و ساید پر شور ج.غ رو بدونم ، عجیب شده واسم ، چرا ج.غ انقدر کل کل میکنه ! دمپایی گیر اوردین ، باگ زده بازی یهو 200کی همر دستتون اومده ، امار اکانت من در رفته ، دقیقا داستان چیه که یهو همه نوک پیکان ج.غ رو به من شد ، یجور کل کل میکنین انگار 10000تا پلیر داره سرور ، 9998تاش تو ج.غ هست ، 2تا اکانت مونده اونم من و All Stars هستش :دی ، بقیه سایدا هم شلغمن مثلا ، داداش این چه جویه داری میدی ، بی سر صدا حذف کنین مردونه ، دیگه جفتمون میدونیم تارگتم بگم ، 3تا ساید نمیتونن دف بریزن دیوار کنن ، دیگه این چه جوی هست که تو این سرور که بیابون هستش و اکانت نیست و بدتر از اون جز 4 5 تا اکانت ، من پلیری ندیدم که بلد باشه بازی رو .
    جمع و جور کنین یه تیم ، منم با عارف میایم ، 3تا ساید هم حریف میاریم پخش میکنیم بزنیم تو سرو کله همدیگه ، اینجا این جور کل کل کردن که جفت در نمیاد ، خب نتیجه زد و خوردش واقعا معلوم نیس !؟ مردونه تهش نمیای بگی ما که چیزی نداشتیم ، اکانت نبود ، فلانی حذف کرد ، ال شد بل شد !؟ خب دیگه چه کاریه میای منو تحریک میکنی :دی !؟

پ.ن 1 : مریم جون خیلی میخوامت ، خاطره شما خیلی عزیز هست واسه ما ، تا حالاشم اگه موندم مردونه چون خجالت میکشیدم حذف کنم :دی داریم بازی یاد میگیریم ازتون و درس پس میدیم :دی

پ.ن 2 : علی ستاره ها عزیز دلم ، کجا میخوای بری :| !؟ مگه نمیخواستی بریم هویج بکاریم :| نمیمونم بابا نرو :| شب عیدی حوصله م سر رفته دارم کل کل میکنم ، وگرنه حسشو ندارم اصن :دی

پ.ن 3 : من فک میکنم اگه همر رو من بلند شه خط شکنش رعد هست از یه اکانت گول ))))) مثلا با رعد بزنی که خط شکن باشه :دی یعنی منظورم کدوم اکانته :دی !؟

پ.ن 4 : آقای مسعود Brain و تیم لیدری ج.ش ، حواسم هستا :دی نکنین از این کارا :دی مسعود خان مشتی ، من شروع کنم به زدن ، 2تا دیگه رو هم میزنما :دی بی سر صدا نباشین 2تا ساید دیگه بیفتن به جون هم :دی مسعود بازی رو ول کن کی بریم قل :دی

پ.ن 5 : الووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو

با تشکر
    سلام
    آرش چی میگی ؟؟؟؟ تارگت کردیا ) کی نوک پیکان به سمت تو آورد ؟ :|
    لیدرای جنوب غرب افرادی بی لیاقت بودن ) همون موقع هم گفتم.
    توی اولین پستایی که گذاشتم توی این تایپیک گفتم که حذف کردن و من واسه چی موند .)
    والا به خدا نه باگ خورده نه دمپایی .
    اگر میایم اینجا پست میزاریم فقط واسه گرم کردن بازیه . همین .
    من که اصلا حس دژکوب بازی کردن ندارم. پارسال ول کردم . اما اگه تا الان موندم دژکوب بازی میکنم به خاطر ماهان هلسیکر
    البته اون 3x بازی میکنه کمکش میکنم . کنارش هم اینور یه سری میزنیم.
    از اولشم این سرور نباید ثبت نام میکردم. اما آدمیم که وقتی میام تا تهش هستم .
    سرور سوتو کور اگر نیایم اینجا جو بدیم باید چی کار کنیم دیگه ؟ :دی

پ.ن : آرش بیا اکانت منو بزن منم برم پی زندگیم ))

پ.ن : من از بیگانگان دیگر ننالم/ که با من هر چه کرد آن آشنا کرد (مخاطب خاص)

با تشکـــر
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    آرش چی میگی ؟؟؟؟ تارگت کردیا ) کی نوک پیکان به سمت تو آورد ؟ :|
    لیدرای جنوب غرب افرادی بی لیاقت بودن ) همون موقع هم گفتم.
    توی اولین پستایی که گذاشتم توی این تایپیک گفتم که حذف کردن و من واسه چی موند .)
    والا به خدا نه باگ خورده نه دمپایی .
    اگر میایم اینجا پست میزاریم فقط واسه گرم کردن بازیه . همین .
    من که اصلا حس دژکوب بازی کردن ندارم. پارسال ول کردم . اما اگه تا الان موندم دژکوب بازی میکنم به خاطر ماهان هلسیکر
    البته اون 3x بازی میکنه کمکش میکنم . کنارش هم اینور یه سری میزنیم.
    از اولشم این سرور نباید ثبت نام میکردم. اما آدمیم که وقتی میام تا تهش هستم .
    سرور سوتو کور اگر نیایم اینجا جو بدیم باید چی کار کنیم دیگه ؟ :دی

پ.ن : آرش بیا اکانت منو بزن منم برم پی زندگیم ))

پ.ن : من از بیگانگان دیگر ننالم/ که با من هر چه کرد آن آشنا کرد (مخاطب خاص)

با تشکـــر
    سجاد خب منم همینو گفتم دیگه :دی گفتم یا بیا بریم یه وری یا زوری میبرمت دیگه :دی میدونم کل کل میکنی جذابیتش نخوابه :| خب وقتی میگی ش.غ و سایدی هست که من توش به عنوان یه پلیر:دی بازی میکنم بر میخوره دیگه :| مثه این میمونه مثلا عارف به من بگه این خونه ای که توش زندگی میکنی مثه باغ وحشه :دی خب توهین به منه دیگه :| الان تو 2تا ساید دیگه رو داری :دی ببین این مسعود میاد پستا رو میخونه سوسکی درمیره :دی به اونم گیر بده ، یا دوست بی ناممون :دی
    اقا مردونه روز صلح تموم شد 4تا ساید بزنیم تو سر و کله هم :دی !؟ دیگه خودتم که بودی سجاد ، یه سایدو 100% قبل کتیبه ها کرکره شو میدم پایین :دی

اقا دوستان بیان بگن به نظرشون در صورت چه متایی توازن در سرور برقرار میشه :دی هر 4 حالت ، شمالی جنوبی ، شرق به غرب ، 3 به تک ( با ذکر ساید ) وهمین طور پلی به صورت سولو ( هر 4 ساید به صورت تکی یا بدون هیچ متایی )
    فقط تورو خدا تحلیلتون رو بگین ، نیاین بگین آرش چه خبره ، مسعود چه خبره ، سجاد چه خبره ، قاعدتا خبری نشده هنوز :دی لااقل تا اونجایی که من در جریان سایدمون هستم :دی

پ.ن : مسعود داداش هی میگم به تو گیر بدن بازم نمیدنا :دی

پ.ن : آشنایی که با شما کرد که بود سجاد جان که انقدر دلت پره !؟

پ.ن : آقا من میخوام یه تغییر دیگه تو سبک بازی بدم :دی از این به بعد کسایی که میان فروم اون پایین میاد اسمشون ، فقط میخونن و سوسکی در میرن تارگت میشن )))

پ.ن آخر : حالا خوبه ما این سرور دف کشیدیم ، وگرنه چجور خودمون به خودمون جو میدادیم :دی هر کی ندونه فک میکنه 3 4 تا همر داریم همه هم 100کی گندم منفی داره این تایم سرور :دی

باتشکر

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Head_shout نمایش پست ها
    اووووو اينجارو باش ، تهديد كردين يا كل كل ديييي ،
    فازتون جيه قهرمانان .
    ارش : فصَل بارون تموم شده كار زياده بعد تعطيلات ،ما كه جند ساله بيخيال اين بازي شديم ، شما ول نكردي ،بخاطر تو ثبت نام كردم،
    داش علی ما هم به عشق یه سری اومدیم که پیچیدن ، به خاطر مسائل کاری تهران گیر کردم ، شب عید بیکارم میام فروم :دی همر ندارم اصن که بخوام بزنم :دی

9. تشکر SajjaD MaRiLyN تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام . سال نو مبارک . ایشالا سال خوبی داشته باشیم .

راستیش این چن روز درگیر دید و بازدید بودم وقت نشد که بیام اینجا عرض اندام کنم .

ارش جان ش.ش هیچ خبر نیست . فعلا منتظریم اقای هد شوت بیاد تو سایدمون کشاورزی کنه .

جون مادرتون بگید این انجل تیم دیگه همرشو نکوبه به ما ؛ والا ؛ انگاری ما دیوار چینیم ، هر کی میخاد حذف کنه همرشو میزنه به ما ؛ دفمون تموم شد دیگه .

راستی یه سوال فنی ؛ سجاد مرلین میشناسید ؟

پ.ن : بچه هایه ما هستن ولی خستن میترسن پست بزارن خسته تر بشن .

پ.ن : سجاد شنیدم مردی خبر مرگت ؛ اگه بدونی چقدر ناراحت شدم بعد از اینکه فهمیدم شایعه بووووده .

پ.ن : افشین حاجی من نظرم اینه بیا تا قبل اینکه اینا بیان کشاورزی بگیم؛ به دلیل کمبود وقت کافی و مشکلات شخصی دیگه نمیتونیم بازی کنیم ، بلاخره بهتر از اینکه که تو سایدمون کشاورزی کنن . همرا هامونم میزنیم کپ نانار
    ها ؟ نظر تو چیه ؟

پ.ن : هلوووووووووووو
    بگذار هرچه از دست میرود برود
    من آن را میخواهم
    که به التماس آلوده نباشد ؛
    حتی زندگی را ...

11. تشکر SajjaD MaRiLyN, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Mr.majid پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خب خب خب
    میبینم که اوضاع تاپ به هم ریخته

نقل قول نوشته اصلی توسط UNRATED نمایش پست ها
    بر اساس عکس زیر شما ۶۰ک امتیاز حجوم میگیری لطفا میتونی مدالی نشون بدی که بالا ۶۰ ک تو یه هفته زدی؟؟
    فایل پیوست 1614
    یه سوال از همه داشتم
    چجوری امکان داره ۶۰ک امتیاز حجوم با فقط واحه خالی کردن گرفت؟
    یکی توضیح بده لطفا ما هم یاد بگیریم
    به عکس بالا دقت کنید
    حالا من یه چند تا سوال از بازیکنان اکانت All Stars داشتم بیان اینجا ببینیم جریان چیه
    این هفته فقط 13ک امتیاز هجومی دارین؟
    Screenshot_4.jpg
    پس کو اون 60ک هر هفته امتیاز هجوم؟
    پلیر میزدین اون موقع؟ اگه میزدین پس چرا کسی تاپ دف نمیومد؟
    الان میخوای بگی آباده دیگه نیرو سازی نیمکنه ؟
    تاپ غارتم که رتبتون افت کرده البته غارتتون نسبت به هفته قبل زیاد تغغیر تکرده
    Screenshot_5.jpg
    یادمه چند روز پیش تو پروفایلتون همچین چیزی نوشته بودین
    روز صلح = روز لو رفتن پوشرهای عزیز مثل الیسا که تا زمان صلح شد بگه رفتم مسافرت
    حتما شما هم رفتین مسافرت؟

نمیدونم چرا تو روزهای صلح که پلیرها رو نمیشه زد یهو انقدر افت کردین
    یعنی پلیرها اینقدر تاثیر داشتن؟
    بگو کیا رو میزدی ما هم بزنیم
    اگه مایل بودی یه توضیح بده بدونیم جریان چیه
    ما که میدونیم شما پوشر نیستین ولی بقیه یه وقت فکر بد میکنن

13. تشکر SajjaD MaRiLyN, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن SajjaD MaRiLyN, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

tmp_17755-Screenshot_۲۰۱۶-۰۳-۲۴-۰۹-۴۵-۵۴-1667529110.jpg
    دقیقا 130 ساعت مونده تا پایان هفته
    من یادم نمیاد روز اول آمارهجومی ما 60 کی بوده باشه
    شما هم یکم درس بخون
    تا بتونی تایم باقی مونده رو حساب کنی
    بعدشم جای اینکه بیایید اینجا هی مارو تحلیل کنید
    یکم به اکانتتون سرو سامون بدید
    لیداری sw هم اگر حذف کردن رفتن یه دلیلش این بود که دوست نداشتن با دوستاشون رقابت کنن
    دلیل دیگشم این یود که طبق معمول از خود ساید خیانت میدیدن
    مثلا کاتاشون رو لو میدادن
    مخاطب خاص میدونه چی میگم
    ویرایش توسط All Stars : 03-24-2016 در ساعت 09:55 AM

صفحه 20 از 91 نخستنخست ... 1018192021223070 ... آخرینآخرین