صفحه 35 از 75 نخستنخست ... 25333435363745 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها
    به به اقا سپهر گرینمن

سپهر جان فکر نکنم با این نحوه ی بازی و . . . به تایم کتیبه ها که حدودا 4 ماه هست برسید یا به دلیل کمبود منابع در 1 ایکس با روش های ریدی که دارید بتونید از 20 کی گرزی بیشتر همر بندازید
    دیگه مثل 3 ایکس هم نیست بخوای کپ مولتی بکشید بالا رید بدید و . .

باید واقعا کسی که 1ایکس بازی میکنه پلیر باشه

وگرنه اسپید بالا + 40 50 کی گلدی که شما ها میزنید و 50 تا فیدر میزنید همه منابع رو میریزید تو 1 ده که 1 همرشاخ کشیدن بیرون کاری نداره
    منظورم همتون نیست ولی 90 % تون چرا

چون از بچه های 3 ایکس بازتون تو 1 ایکس دیدم که به 1 2 ماه نرسیدن

با سپاس :d

- - - Updated - - -

بحث سگ و گرگ نیست

چون با شیر جدالی نیست

وقتی تو چنل صحبت کردیم بهم pm دادی که یه اک خریدم حالا هم میخوام بفروشمش یا 10 کی گلد یا ب.. یا اگه هم نخواین کتیبه میزنم اکانت هم میفروشم ش غ یا ج غ و عکسای pm های که به بچه های ش غ یا ج غ داده بودی و بحث خرید کتیبه اکانت و . .. بود
    یا pm های که دال بر این بود اکانت رو 1 هفته هست از ماهان یا دوست ماهان خریدی که امده بودن توی اس ای خرابکاری همشون با عکس موجود هست

ما هیچ گونه کثیف کاری نکردیم تنها گناهی که پای ما نوشته شده اینه که از کثیف بازی در سایدمون جلوگیری کردیم اون هم بعد از اطمینان کامل از اکانت و نیتی که داشتن

وگرنه رفاقتمون برای من جدا از بازی هست چون ارزش رفاقت بیشتر هست تا یه بازی مجازی

ولی درست نیست زحمت و تایم و پولی که بچه های یه ساید گذاشتن تنها یک نفر بدون در نظر گرفتن هیچی بیاد خراب کنه

- - - Updated - - -

به به سجاد جون

اینجا هست که میگی

همین که بعضیاشون قرار نبود 3x بازی کنن .حالا اومدن زیر پرچم بقیه توی se که شاید یک 1% احتمال بدن بردن و بگن ما هم بودیم ))
    حتی شنیدم سوپر پلنرشون اومده دف سازی ))

دوست عزیز حداقل مثل شما ادعا 1 ایکس بازیمون میشه بعد از چند سرور ناکامی در1 ایکس نمیریم 3 ایکس که . . .
    همین سوپر پلنر هم که میگی 2 تا سرور 1 ایکس رو با اقتدار زد سایدای دیگه رو هم ترکوند

این یه تیکه رو که میگی

یک 1% احتمال بدن بردن و بگن ما هم بودیم ))

ما مثل شما نیستیم که بیایم 3 ایکس زیر تیمی دیگه بازی کنیم فقط مدال بگیریم

این حرف ها همه صرفا برای بازی هست/ولی بیرون بازی i love u (بریم دوتا )
    نوید من که هر سرور 1x هستم.
    اگه واسه مدال بود که 2تا 3x حداقل اکانت میساختم برم اتحاد برنده )
    سرور زیاد کنارشون بودم که حتی اکانت نساختم
    هنوز 1x بازی میکنم و خواهم کرد.

سرور فینال 3x هم خودتون و لیدرتون وعده دادین که با اقتدار میخوان بیاین ))
    انشالا بعد خدمت سربازی با تیم کامل 1x میامو بهتون خبر میدم.

سرور d1 هم بودیم و 100 کردیم . یادتون نره اونجا هم بعضیاتون بودن.همون که همیشه تیمش تقدیم میکنه )

بیرون بازی بریم دوتا

رفع اسپم :

loli.jpg

چه تاپ10 خوبی
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

2. تشکر GREEN MAN تشکر نمود
    پسندیدن GREEN MAN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

با سلام خدمت همه دوستان
    خصوصا دوستان پاک باز ما در جنوب شرق !
    صحبتم رو با یه خواهش از مدیریت آغاز میکنم و اینکه حرفهای خصوصی زده شده رو در صورتیکه دو طرف رضایت داشته باشند اجازه پخش تو فروم رو بدند
    علیرضا
    یه عکس از پست تلگرام بین من و جعفر رو گذاشتی تو فروم
    لطف کن همه رو کامل بذار نه اینکه فقط یک قسمتش رو ببری و بذاری ! بعد از اون عکس تلفنی صحبت شد و اکانت از حذف برداشته شد تا به شمال شرق برگشت داده بشه ! 120 ساعت بعدش پیام من رو تلگرام علی کینگ اس موجود هست که درخواست بک شدن اکانت رو داریم !! بحث پول پرداخت شده به جعفر عزیز پیش اومد دقیقا هم به ایشون اعلام شد پرداخت میکنیم اکانت رو به ما پس بده بعد اکانت حذف شد ! این از این
    در هر صورت چند تا سوال واضح میکنم دونه دونه جواب بدید جواب خودم رو هم این پایین میذارم !
    1- قبول دارید تو شمال شرق اکانت خریدید ؟ یا خیر ؟؟
    2- قبول دارید این کار دخالت بیجا تو تمامیت ارضی و سیاستهای شمال شرق بوده یا خیر؟؟
    3- قبول دارید اکانتی رو که خریده بودید راضی به حذفش شدید که دفش تو شمال شرق استفاده نشه یا خیر؟؟
    4- حذف اکانتهای دف ساز شمال شرق با فرض اینکه شما به قول خودتون مشکلی با شمال شرق ندارید جز این رو نشون میده که در آینده میخواید زیر حرفتون بزنید؟
    5- هفته سوم سرور با دوستان اتحاد هیروز تو شمال غرب مگه متا نگردید؟ درخواست متحدی نزدید؟؟ کسی اومد اینجا بهتون بگه شمال غرب زیر پرچمتون شد یا فلان و چنان ؟؟! یا به تصمیم و نظرتون احترام گذاشته شد !
    6- شمال غرب زیر اتک شما رفت شما دقیقا چی کار کردید ؟ غیر از این که نشستید نگاه کردید ؟ متحدتون که به حرف شما اعتماد کرده بود زیر اتک های حنوب غرب ضربه خورد؟؟
    7- مسبب دو تکه شدن شمال غرب کی بود و کی هست ؟ کسی جز شما که دوره افتادید دونه به دونه زنگ زدن و وعده و وعید دادن ؟! در عمل هم صفر !
    8- شمال شرق به میل شما رفتار نکرد چون برخورد شما روچه با خودش سر دو تا اکانت دفساز پیش و پا افتاده و استفاده از پسورد سپهر و ... دید انتظار که نداشتید من بخاطر رفاقت بیرون بازیم یا اینکه کل سایدم رو بهتون بفروشم که بیام واندر رو اکانت خودم بردارم شما کمک کنید؟؟
    9- میلاد جان شما یه سرور تو شمال شرق بازی کردی ، قبل از شروع سرور هم به من زنگ زدی گفتی من نمیخوام با جنوب غرب متا باشم میخوام درگیر شم با جنوب غرب جواب من چی بود ؟ گفتم من نمیتونم بهت قول بدم که حتما درگیر شیم امکان داره متا باشیم ، امکان داره درگیر شیم ولی اگه صد در صد میخوای درگیر بشی برو جنوب شرق چون با جنوب غرب درگیر میشن غیر از اینه ؟ ما اگه بردن به هر قیمتی برامون مهم بود یا حریفمون جنوب شرق بود هیچوفت تو و آرمان تموچینو نمیفرستادیم اونجا ! یا مهرداد پکر عزیز رو که لیدر من هم بوده و ازش قول گرفته بودم شمال شرق پلی بده رو خودم زنگ نمیزدم که بره جنوب شرق که دوستان قدیمی اش هستن !
    10- سه راند رو جنوب غرب اتک لانچ کردید حتی نذاشتم سپهر یه دونه دف به جنوب غرب بده که بازی برابر باشه از اول با جنوب غرب متا بودیم ؟ دف شمال شرق میرفت رو جنوب غرب ثابت نه همر زئوس صفر میشد نه نان کپ تازه استارت خورده فور فان معنی بیطرفی که در واقع به ضرر جنوب غرب بود یعنی این برحورد حنوب غربی که زیر اتک بود چی بود ؟ 2 تا اکانت هایی که دف ساز بودن تو شمال شرق و خریده شده بود رو بک داد با اینکه زیر اتک بود ! برخورد شما چی بود دو تا اکانت شمال شرق الان دقیقا کجاست ؟؟
    دوستان یک هفته هست دارید سر یه تصمیم که اختیارش با شما نبوده و باید بهش احترام بذارید بحث میکنیم !
    هنوز درک و فهمتون نرسیده که شاید 4 تا اکانت دف ساز از یه آدم گشنه بتونید بخرید
    ولی پلیرهای شمال شرق شرفشون رو به شما نمیفروشن
    به یکی زنگ زدید بیا بریم بیرون دلمون تنگ شده واست !
    به یکی زنگ زدید قول گلد و کمک مالی دادید !
    به یکی زنگ زدید قول واندر و کتیبه دادید !
    به یکی زنگ زدید تمام مرده و زنده اش رو ردیف کردید که این کار رو نکنه !
    به خدا یه بازیه بشین بازیتون رو بکنید ببخشید شمال شرق با تمام تلاشهای شبانه روزیتون دو تیکه نشد که شما راحت کارتون رو بکنید من از شما معذرت میخوام !
    جعفر جان اکانتهای دف ساز حنوب شرق انباراش سر ریز نشن خوب تعدیل بزن !
    شاد باشید و خوش

4. تشکر GREEN MAN, M3nTaL, Hellseeker تشکر نمود
    پسندیدن GREEN MAN, M3nTaL, Hellseeker پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 25 پست

باسلام

دوستان عزیز که به مدیریت اعتراض دارند :

1. میتوانند اعتراض خود را از طریق پیغام خصوصی به بنده یا مدیر ارشد ارسال کنند تا جواب قانع کننده ی بگیرند , در غیر این صورت با تذکر یا بن مواجع خواهند شد.
    2. طبق قوانین کلی (انتشار و حریم خصوصی افراد) انتشار هر گونه عکس , چت و غیره در مکان عمومی ممنوع می باشد.
    3. طبق دستور های ارائه شده استفاده از کلمه قبلی بازی به هر نحوی (با فاصله , بدون فاصله , انگلیسی و غیره) ممنوع بوده و کلمه دژکوب جایگزین آن می باشد.
    4. اگر در محتوای هر پستی (طولانی , مهم , دارای رفع اسپم و غیره) یک مورد تخلف وجود داشته باشد بی درنگ پاک خواهد شد (ویرایش در موارد خاص انجام خواهد گرفت بنا به تشخیص مدیر مربوطه) لذا در ارسال پست های خود کمال دقت را داشته باشید .(در صورتی که پست شما پاک شده , میتوانید از مدیر مربوطه پست خود را در قالب نامه درخواست کنید تا قسمت های مورد دار حذف کرده و از نوع به ارسال پست اقدام نمایید.)

و در آخر دوستان لطفا اول بپرسید بعد ناراحت شید ما هم مثل شما دوست دار بحث و گفت گو در انجمن هستیم.

باتشکر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه دوستان
    لازم هست مطالبی رو درباره شمال غرب و اتفاقات پیش اومده توی سایدمون رو بگم تا دلیل 2تکه شدن شمال غرب کاملا مشخص بشه
    ما نه کاری به جنوب شرق داریم و نه کاری به سایدهای دیگه اما باید همیشه طرف حق بود
    مشکلات من با آقای عطا ( بید وحشی) از زمانی شروع شد که وقتی وارد سرور شدیم گفت من وقت بازی نداریم و تو بیا اتحادارو بکش بالا و منم که اومده بودم تا شمال غرب بازی کنم قبول کردم اما بهش گفتم شما حق دخالت نداری که مثل سرور فینال نشه
    در سرور فینال آقای عطا حدود 3 تا 4 میل دف از روی اکانتهایی که خریده بود یا با گلد پلیرهای اکانتها رو راضی کرده بود براش دف بسازن داشت و دوست عزیزمون سینا سینامی هم اونجا حضور داشت اما در طول سرور که اتک روی شمال غرب میرفت ایشون دف رو به پلیرهاش نمیداد و روی اکانتهای خودش ثابت ربخته بود تا اونجایی که همه نان کپ هاشون یکی پس از دیگری 0 می شد و کتیبه هاش هم دست جنوب غرب میرفت و شاهد عینی این ماجرا احسان شانیز هست. در سرور فینال بنده خدا سینا اونقدر از دست اتفاقات شمال غرب حرص خورد که برای من تو این سرور عبرت شد که نزارم همون اتفاقات بیفته.
    حالا این سرور نمیخواستیم این اتفاق بیفته و از روز اول روبروی آقای عطا واستادم و ایشون قبول کرد که همه چیز با من باشه اما برخی مسایل رو با ایشون هماهنگ کنم ولی زمانی که وارد اتحاد ایشون شدیم یه سری دسترسی ها رو باز نمیکرد و هر روز یه جوری روی اعصاب آدم راه میرفت که تصمیم گرفتم از همین اول سرور روبروش واستم نه اینکه بزارم موقع کتیبه ها و واندرا برسه و مثل فینال شمال غرب حرفی برای گفتن نداشته باشه و یه ساید سوخته باشه از همینجا بود که دو دستگی در شمال غرب به وجود اومد ( و شاید یکی از دلایل دو دستگی شمال غرب رک گویی خود من بود که بارها به اقای عطا رک گفتم سرور فینال ... زدی و این سرور اجازه نمیدم مثل فینال بشه.) الان هم ناراحت نیستیم که این اتفاق افتاد چون میگن جلوی ضرر رو از هر جا بگیری منفعت هست.
    ایشون باسایدهای دیگه در مورد اینکه مارو بزنن صحبت کرده بود و تمامیت تلاشش رو برای این گذاشته بود که سایدی پیدا بشه که اول اتحاد مارو بزنه بعد با اونا متا بشه حتی تا جایی که به من گفته بود قبل از سرور با شمال شرق متاشون رو بسته بودن و با مانی حرفاشون رو زده بودن که خدا میدونه این حرف چقدر صحت داره.
    در مورد جنوب شرق هم ما با دوستان توی جنوب شرق متا نکردیم بلکه نپ بستیم و ازشون خواستیم چون شمال غرب پلیر نداره اویل بازی کمکمون کنن که بعد از یه مدت پلیر چندتا اکانتی که نبودن دوباره برگشتن و الان هم با هیچ سایدی نه متا هستیم و نه نپ.
    ترجیح میدیم تا زمان واندرها هیمنجوری ادامه بدیم و با هیچ سایدی متا نبندیم اگر خوردیم نوش جونمون اگر هم نخوردیم که ناز شستمون

دوستان اینجا اومدیم که کمی وقت بگذرونیم و دور هم شاد باشیم پس بازی رو جدی نگیرید و به جون هم نیفتید که 4 روز دیگه همو بیرون دیدید مثل بازی تیکن یهو تو خیابون به جون هم نیفتید و جنگ خیابونی راه نندازید

روز همگی بخیر
    مجتبی
    ویرایش توسط MATRIX III : 03-14-2016 در ساعت 03:43 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

در نهایت ارامش بازی کنید

8. نپسندیدن I M P E R I A L 2 نپسندید
    200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    خصوصا دوستان پاک باز ما در جنوب شرق !
    صحبتم رو با یه خواهش از مدیریت آغاز میکنم و اینکه حرفهای خصوصی زده شده رو در صورتیکه دو طرف رضایت داشته باشند اجازه پخش تو فروم رو بدند
    علیرضا
    یه عکس از پست تلگرام بین من و جعفر رو گذاشتی تو فروم
    لطف کن همه رو کامل بذار نه اینکه فقط یک قسمتش رو ببری و بذاری ! بعد از اون عکس تلفنی صحبت شد و اکانت از حذف برداشته شد تا به شمال شرق برگشت داده بشه ! 120 ساعت بعدش پیام من رو تلگرام علی کینگ اس موجود هست که درخواست بک شدن اکانت رو داریم !! بحث پول پرداخت شده به جعفر عزیز پیش اومد دقیقا هم به ایشون اعلام شد پرداخت میکنیم اکانت رو به ما پس بده بعد اکانت حذف شد ! این از این
    در هر صورت چند تا سوال واضح میکنم دونه دونه جواب بدید جواب خودم رو هم این پایین میذارم !
    1- قبول دارید تو شمال شرق اکانت خریدید ؟ یا خیر ؟؟
    2- قبول دارید این کار دخالت بیجا تو تمامیت ارضی و سیاستهای شمال شرق بوده یا خیر؟؟
    3- قبول دارید اکانتی رو که خریده بودید راضی به حذفش شدید که دفش تو شمال شرق استفاده نشه یا خیر؟؟
    4- حذف اکانتهای دف ساز شمال شرق با فرض اینکه شما به قول خودتون مشکلی با شمال شرق ندارید جز این رو نشون میده که در آینده میخواید زیر حرفتون بزنید؟
    5- هفته سوم سرور با دوستان اتحاد هیروز تو شمال غرب مگه متا نگردید؟ درخواست متحدی نزدید؟؟ کسی اومد اینجا بهتون بگه شمال غرب زیر پرچمتون شد یا فلان و چنان ؟؟! یا به تصمیم و نظرتون احترام گذاشته شد !
    6- شمال غرب زیر اتک شما رفت شما دقیقا چی کار کردید ؟ غیر از این که نشستید نگاه کردید ؟ متحدتون که به حرف شما اعتماد کرده بود زیر اتک های حنوب غرب ضربه خورد؟؟
    7- مسبب دو تکه شدن شمال غرب کی بود و کی هست ؟ کسی جز شما که دوره افتادید دونه به دونه زنگ زدن و وعده و وعید دادن ؟! در عمل هم صفر !
    8- شمال شرق به میل شما رفتار نکرد چون برخورد شما روچه با خودش سر دو تا اکانت دفساز پیش و پا افتاده و استفاده از پسورد سپهر و ... دید انتظار که نداشتید من بخاطر رفاقت بیرون بازیم یا اینکه کل سایدم رو بهتون بفروشم که بیام واندر رو اکانت خودم بردارم شما کمک کنید؟؟
    9- میلاد جان شما یه سرور تو شمال شرق بازی کردی ، قبل از شروع سرور هم به من زنگ زدی گفتی من نمیخوام با جنوب غرب متا باشم میخوام درگیر شم با جنوب غرب جواب من چی بود ؟ گفتم من نمیتونم بهت قول بدم که حتما درگیر شیم امکان داره متا باشیم ، امکان داره درگیر شیم ولی اگه صد در صد میخوای درگیر بشی برو جنوب شرق چون با جنوب غرب درگیر میشن غیر از اینه ؟ ما اگه بردن به هر قیمتی برامون مهم بود یا حریفمون جنوب شرق بود هیچوفت تو و آرمان تموچینو نمیفرستادیم اونجا ! یا مهرداد پکر عزیز رو که لیدر من هم بوده و ازش قول گرفته بودم شمال شرق پلی بده رو خودم زنگ نمیزدم که بره جنوب شرق که دوستان قدیمی اش هستن !
    10- سه راند رو جنوب غرب اتک لانچ کردید حتی نذاشتم سپهر یه دونه دف به جنوب غرب بده که بازی برابر باشه از اول با جنوب غرب متا بودیم ؟ دف شمال شرق میرفت رو جنوب غرب ثابت نه همر زئوس صفر میشد نه نان کپ تازه استارت خورده فور فان معنی بیطرفی که در واقع به ضرر جنوب غرب بود یعنی این برحورد حنوب غربی که زیر اتک بود چی بود ؟ 2 تا اکانت هایی که دف ساز بودن تو شمال شرق و خریده شده بود رو بک داد با اینکه زیر اتک بود ! برخورد شما چی بود دو تا اکانت شمال شرق الان دقیقا کجاست ؟؟
    دوستان یک هفته هست دارید سر یه تصمیم که اختیارش با شما نبوده و باید بهش احترام بذارید بحث میکنیم !
    هنوز درک و فهمتون نرسیده که شاید 4 تا اکانت دف ساز از یه آدم گشنه بتونید بخرید
    ولی پلیرهای شمال شرق شرفشون رو به شما نمیفروشن
    به یکی زنگ زدید بیا بریم بیرون دلمون تنگ شده واست !
    به یکی زنگ زدید قول گلد و کمک مالی دادید !
    به یکی زنگ زدید قول واندر و کتیبه دادید !
    به یکی زنگ زدید تمام مرده و زنده اش رو ردیف کردید که این کار رو نکنه !
    به خدا یه بازیه بشین بازیتون رو بکنید ببخشید شمال شرق با تمام تلاشهای شبانه روزیتون دو تیکه نشد که شما راحت کارتون رو بکنید من از شما معذرت میخوام !
    جعفر جان اکانتهای دف ساز حنوب شرق انباراش سر ریز نشن خوب تعدیل بزن !
    شاد باشید و خوش
    1-آره
    2- چرا قبول داریم ولی اگه SW سهیل میخرید تجاوز به خاک Ne نمیشد ؟ خب ما خواستیم دست ساید رقیب نیفته دیگه مشتی
    3-سوال گنگ است و قابل فهم نیست
    4- بله
    5- آخه یه چیز کوچیک بود و با سیاست و این حرفا الکی هم همه نکردیم که بگیم آره کلی بحث کردیم که متا شدیم
    6- خو این سوال یعنی اینکه میخواید NW رو بندازین به جون SE - خودش یه سیاسته دیگه جوابه چی بدم آخه ؟ (البته جوابش اینه که لیدارا باید حرف بزنن راجعبه این داستان با خودشون)( نه اینکه SE بیاد ُُSW رو بزنه بعد بیاد به SW بگه دیدی NE واست هیچ کاری نکرد ؟ (سیاست 2 به هم زنی )
    7- (سیاست 2 به هم زنی )
    8- یا زیر پرچم SE یه زیر پرچم SW دیگه
    9- این دیگه مخصوصه . من نگفتم با SW درگیر شیم (الان آقا ماهان از دست من ناراحت میشه). گفتم متا شیم ولی واندر همدیگه رو بزنیم نه اینکه یه واندر بدیم بالا . گفتم چرا خودت سپهر و....... واندر بالا ندن ؟ بریم واسه ساید دیگه بازی کنیم ؟ شما منو آرمانو فرستادی SE ؟ بحث SE رفتنم خیلی خیلی قبل از سرور شروع شده بود . آقا سپهر در جریانه که چقد باهاش صحبت کردم . حتی گفتم شما واندر خودتونو بدین بالا من خودم دف میدم بهتون ولی زیرپرچم نباشین . حالا من یچی میگم ماهان ناراحت شه . شما نبودی میگفتی منم از این وضعیت خسته شدم ؟ شما نبودی H3 گندم ماهان گندم واندر ماهان گندم دفاعی های دفکوردیناتور ماهان رو میدادی آخر بازی هم واندره خودتو کیلین کردن ؟ شما نبودی همرت که چسبیده به بیگ سرور بود رو با هدف انبار غذا زدی رو واندر ماهان ؟ شما به شایان shangfie زنگ نزدی واسه i3 ؟ king SE ؟ شما نبودی گفتی تیم ندارم وگرنه 100 بار تا الان میزدمشون ؟
    10- اینم چیزی نمیفهمم . چون کلا اطلاعات اشتباهه
    11- هم اینکه فقط و فقط به خاطر مورد 9 جواب دادم آقا مانی چون حرفا رو چیزی که به نفع خودتون بود گفتین .
    آخرای حرفاتونم بازم داری میگی SE کثیف بازی میکنه . اشکال نداره
    من که دیگه بازی نمیکنم این سرور و فینال هم میام با خودتون ولی با رمان نوشتن کسی برنده بازی نشده
    بچه های ما همه واسه فان میان فروم :دی

بچه های ما به پلیر های شما زنگ میزنن ؟
    قول واندر ؟ دل تنگی ؟ سنگی ؟ رومی ؟ زنگی ؟بحث متا SE NE خیلی جدی بود و من خودم 4 بار حضوری با علی کینگ اس ای حرف زدم . ولی نگاه کنین کسی که خواب باشه 2 بار صدا کنی بیدار میشه ولی کسی که خودشو زده بخواب دیگه..................... . اینه دیگه حکایتش

خودت میگی این یه بازیه بعد به ما میگی درک و فهم ندارین ؟ آقا ما نفهم . ما خنگ . مارم خدا آفریده والا .

فقط همینو از خودم بگم که رمز 7-8 تا اکانت خوب SW و 4-5 تا از بچه های NE که همه رفیقامن داشتم . خدا شاهده یک بارم لوگین نکردم نگاه کنم .چه برسه برم روش 24ک گلد رو به باد بدم و همرش رو به باد بدم /
    بازم شرمنده یه سرور لیدر ما بودی و کلی حال دادیم به هم از این به بعدم همینطوره ایشاله
    موفق باشین
    یه صحیت هم به همه لیدر های خوب سرور

سعی نکنین با سیاست ، کسی یا سایدی یا هر چیزه دیگه رو خراب کنین

کل سرور بهتون افتخار کرد . اوکی . ولی براردره من یه کار کن خودتم به خودت بابت انسانیتت افتاخر کنی

سالم و شاد و سربلند باشین

Milad
    200t

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    1-آرهخدا خیرت بده !
    2- چرا قبول داریم ولی اگه SW سهیل میخرید تجاوز به خاک Ne نمیشد ؟ خب ما خواستیم دست ساید رقیب نیفته دیگه مشتی میلاد جان شمال شرق مگه بچه صغیره یا چلاقه ! به خودمون میگفتید ما میخریدیم نه اینکه برید خودتون بخرید !
    3-سوال گنگ است و قابل فهم نیست
    4- بله خدا رفتگانت رو بیامرزه !
    5- آخه یه چیز کوچیک بود و با سیاست و این حرفا الکی هم همه نکردیم که بگیم آره کلی بحث کردیم که متا شدیمقبول متا شدید کسی بهتون گفت چرا متا شدید ؟ برای ساید متاتون چی کار کردید؟
    6- خو این سوال یعنی اینکه میخواید NW رو بندازین به جون SE - خودش یه سیاسته دیگه جوابه چی بدم آخه ؟ (البته جوابش اینه که لیدارا باید حرف بزنن راجعبه این داستان با خودشون)( نه اینکه SE بیاد ُُSW رو بزنه بعد بیاد به SW بگه دیدی NE واست هیچ کاری نکرد ؟ (سیاست 2 به هم زنی )
    7- (سیاست 2 به هم زنی )تا الان اصلا اشاره ای به این قضیه شده بود ؟ شمال غرب خودش لیدر داره مثل بقیه سایدها خیر و صلاحش رو هم خودش تشخیص میده مهم واکنش سایدهای دیگه به این تصمیم بود و مقایسه که دوستان شما نسبت به تصمیم شمال شرق و جنوب شرق گرفتند
    8- یا زیر پرچم SE یه زیر پرچم SW دیگهنه دیگه نشد میلاد جان مصلحت ساید با زیر پرچم رفتن فرق داره همین الان اگه با حنوب شرق متا بودیم ساید غیور و مستقل شمال شرق بودیم ولی الان .... بگذریم
    9- این دیگه مخصوصه . من نگفتم با SW درگیر شیم (الان آقا ماهان از دست من ناراحت میشه). گفتم متا شیم ولی واندر همدیگه رو بزنیم نه اینکه یه واندر بدیم بالا . گفتم چرا خودت سپهر و....... واندر بالا ندن ؟ بریم واسه ساید دیگه بازی کنیم ؟ شما منو آرمانو فرستادی SE ؟ بحث SE رفتنم خیلی خیلی قبل از سرور شروع شده بود . آقا سپهر در جریانه که چقد باهاش صحبت کردم . حتی گفتم شما واندر خودتونو بدین بالا من خودم دف میدم بهتون ولی زیرپرچم نباشین . حالا من یچی میگم ماهان ناراحت شه . شما نبودی میگفتی منم از این وضعیت خسته شدم ؟ شما نبودی H3 گندم ماهان گندم واندر ماهان گندم دفاعی های دفکوردیناتور ماهان رو میدادی آخر بازی هم واندره خودتو کیلین کردن ؟ شما نبودی همرت که چسبیده به بیگ سرور بود رو با هدف انبار غذا زدی رو واندر ماهان ؟ شما به شایان shangfie زنگ نزدی واسه i3 ؟ king SE ؟ شما نبودی گفتی تیم ندارم وگرنه 100 بار تا الان میزدمشون ؟چرا من به شایان زنگ زدم و گفتم ولی تیمی که بیاد منطقی و برابر حرف بزنه و عمل کنه نه اینکه زیر رو رو بکشه
    10- اینم چیزی نمیفهمم . چون کلا اطلاعات اشتباههاطلاعات اگه اشتباهه نقضش رو بیار مطمئن باش چیزی اگه بود دوستان 50 بار تو فروم گذاشته بودن
    11- هم اینکه فقط و فقط به خاطر مورد 9 جواب دادم آقا مانی چون حرفا رو چیزی که به نفع خودتون بود گفتین .
    آخرای حرفاتونم بازم داری میگی SE کثیف بازی میکنه . اشکال ندارهنه میلاد جان تمیز بازی میکنه اون اکانتها رو هم من خریدم دادم به حنوب شرق باهاش بازی کنن حال کنن خودت رو عصبانی نکن
    من که دیگه بازی نمیکنم این سرور و فینال هم میام با خودتون ولی با رمان نوشتن کسی برنده بازی نشده
    بچه های ما همه واسه فان میان فروم :دی

بچه های ما به پلیر های شما زنگ میزنن ؟
    قول واندر ؟ دل تنگی ؟ سنگی ؟ رومی ؟ زنگی ؟بحث متا SE NE خیلی جدی بود و من خودم 4 بار حضوری با علی کینگ اس ای حرف زدم . ولی نگاه کنین کسی که خواب باشه 2 بار صدا کنی بیدار میشه ولی کسی که خودشو زده بخواب دیگه..................... . اینه دیگه حکایتشکسی نگفت جدی نبود ! خیلی ها هم موافق 100 درصد این قضیه بودن ولی ... ارجاعت میدم به حرف و عملی که بوده و فاصله حرف و عمل

خودت میگی این یه بازیه بعد به ما میگی درک و فهم ندارین ؟ آقا ما نفهم . ما خنگ . مارم خدا آفریده والا .میلاد جان وقتی یه قضیه ساده رو 50 بار توضیح میدم باز به نقش قالی گیر میدید ! انتظار دارید چی بگم ؟؟

فقط همینو از خودم بگم که رمز 7-8 تا اکانت خوب SW و 4-5 تا از بچه های NE که همه رفیقامن داشتم . خدا شاهده یک بارم لوگین نکردم نگاه کنم .چه برسه برم روش 24ک گلد رو به باد بدم و همرش رو به باد بدم / جعفر جان یاد بگیر یه سرور با ما پلی داده !
    بازم شرمنده یه سرور لیدر ما بودی و کلی حال دادیم به هم از این به بعدم همینطوره ایشالهشما هر جا باشی رفیق ما هستی
    موفق باشین
    یه صحیت هم به همه لیدر های خوب سرور

سعی نکنین با سیاست ، کسی یا سایدی یا هر چیزه دیگه رو خراب کنین

کل سرور بهتون افتخار کرد . اوکی . ولی براردره من یه کار کن خودتم به خودت بابت انسانیتت افتاخر کنی

سالم و شاد و سربلند باشین

Milad
    200t
    جواب ها با رنگ قرمز نوشته شده
    شاد باشی میلاد جان

11. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

علی جون
    مصطفی جان یدونه باشین واسه ما باشین :ِِِd

خسته نباشید به کل SE