صفحه 19 از 75 نخستنخست ... 917181920212969 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط life_4_ever نمایش پست ها
    فک کنم زیادم اهل رید نیستی چون بدون پوش و تاپ مهاجمینم میشه تاپ غارت بود و لاست هم نداد.

اهل رید با اهل پوش فرق داره.اگه میخواستم جز نفرای 8و9و10 باشم اره بات یا imacros میتونه اکانت ببره تو تاپ جز نفرات آخر.ولی دستی غارت کنی پوش نکنی تلفات 0 اونم تو زدن آبادی فقط. 1 نفر هم تو سرور نمیتونی پیدا کنی بگه ما این شکلی پلی میدیم.
    یعنی یکی بگه ما داریم ناتار دستی رید میدیم رفتیم تاپ غارت میشه یه جمله خنده دار.

اختلاف سطح با پوشرها میدونی یعنی اینکه اون عزیزی که اومد بیگ توتن گذاشت مختصاتش ببینی یا مختصات همر سهیل میفهمی نزدیک 12 ساعت تا 1 روز زودتر اون 2تا اکانت ده همر زدن تا ما.و این خیلی حرفه.
    هرکس یه هنری داره یکی مثل پوشر ها هنر پوش و توهم بیگ ما هنر بازی سالم.دومی افتخار داره اولی نه.

ادم وقتی لینک بذاره و ادعا کنه بیگ رو کرده که مطمئن باشه حساب کتابش درست باشه.همونطور که اکانت ما هم معلوم نیست بیگ باشه یا نه احتمال 99% این بیگ سروره.اما شاید باشه از این همر بزرگتر.چون ما روی این اکانت تلفات دادیم.ما بیگ زدیم چون هنر استفاده از منابع و چه تایمی چی ساخته بشه داریم.
    اما کلا این بحث ها برای گرم شدن سروره فقط وگرنه ایرانی جماعت تو بازی انفرادی عالی هستن اما تیمی تقریبا 0.
    مهم ساید و متحد اینده هر سایدی هست.ما که ثابت کردیم بیگ سرور هم برای متحد حتی اگه لازم بشه میزنیم.اکانت فدای سر ساید و هرکس میخواد متحدش باشه.مهم اینه همه لذت یه سرور با کیفیت و سالم ببرن.

پ.ن:میگم یه وقت پوشر کسی ناراحت نشه اونم هنره که ما نه دوست داریم نه بلدیم.فقط ادعا کردن پوشرها منطقی نیست همین.

2. تشکر GREEN MAN, God kill m3, taha-Desperado. تشکر نمود
    پسندیدن GREEN MAN, taha-Desperado. پسندید
    نپسندیدن DumeniC نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pOtEntAtE نمایش پست ها
    اهل رید با اهل پوش فرق داره.اگه میخواستم جز نفرای 8و9و10 باشم اره بات یا imacros میتونه اکانت ببره تو تاپ جز نفرات آخر.ولی دستی غارت کنی پوش نکنی تلفات 0 اونم تو زدن آبادی فقط. 1 نفر هم تو سرور نمیتونی پیدا کنی بگه ما این شکلی پلی میدیم.
    یعنی یکی بگه ما داریم ناتار دستی رید میدیم رفتیم تاپ غارت میشه یه جمله خنده دار.

اختلاف سطح با پوشرها میدونی یعنی اینکه اون عزیزی که اومد بیگ توتن گذاشت مختصاتش ببینی یا مختصات همر سهیل میفهمی نزدیک 12 ساعت تا 1 روز زودتر اون 2تا اکانت ده همر زدن تا ما.و این خیلی حرفه.
    هرکس یه هنری داره یکی مثل پوشر ها هنر پوش و توهم بیگ ما هنر بازی سالم.دومی افتخار داره اولی نه.

ادم وقتی لینک بذاره و ادعا کنه بیگ رو کرده که مطمئن باشه حساب کتابش درست باشه.همونطور که اکانت ما هم معلوم نیست بیگ باشه یا نه احتمال 99% این بیگ سروره.اما شاید باشه از این همر بزرگتر.چون ما روی این اکانت تلفات دادیم.ما بیگ زدیم چون هنر استفاده از منابع و چه تایمی چی ساخته بشه داریم.
    اما کلا این بحث ها برای گرم شدن سروره فقط وگرنه ایرانی جماعت تو بازی انفرادی عالی هستن اما تیمی تقریبا 0.
    مهم ساید و متحد اینده هر سایدی هست.ما که ثابت کردیم بیگ سرور هم برای متحد حتی اگه لازم بشه میزنیم.اکانت فدای سر ساید و هرکس میخواد متحدش باشه.مهم اینه همه لذت یه سرور با کیفیت و سالم ببرن.

پ.ن:میگم یه وقت پوشر کسی ناراحت نشه اونم هنره که ما نه دوست داریم نه بلدیم.فقط ادعا کردن پوشرها منطقی نیست همین.
    این سایت یک سری آپشن اضافه کرده به بازی برای جذابیت اما کلاً از پایه و اساس غلطه

مبحث بیگ همری تو سروری که 3-4ماه طول میکشه و و 1ماه ازش گذاشته ، یک چیز مسخره و بی اساسه .

اگر مصطفی هم حرفی زده در این مورد ، منظورش درست برداشت نکردی مورچه !

شما تو بیابون ده زدی و کپ کشیدی و آوردی بالا و با تولیدات کپت و فیدراتُ ، نان استاپ داری میدی بالا همرتُ

برای اینکه یک همر توتن با gb gs شارژ بشه تو این سرور با کلاه خود های 15% ، ساعتی 355ک منبع میطلبه .

کپ lvl18 150% ، ساعتی 378ک میده .

خوب من ازت سوال میپرسم مهدی ، واقعا کاره شاقیه ؟

این بحث از ریشه غلطه ! چون هر اکانت با توجه به منفعت سایدش بازی میکنه .

در مورد تاپ هجوم !

نه اقا ! جاسوس چرا بکشن بیان تاپ ؟

من 3 ک گرزی الکی بزنم تو فیدرم ، روزی 1ساعت وفت بزارم واحه خالی کنم ، تاپ هجومم میگیرم

البته منظورم تو نیستی مورچه.

کاری که خیلیا دارن انجام میدن تو این سرور یا جاهای دیگه ، همینه !

منتهی وقت رو چیزای بیهوده نمیزاریم .

پ.ن : ارزش کارت پایین نمیارم مهدی ، ولی انتظار دارم ازت که تو حداقل قاطی بحثای مسخره نشی .

پ.ن 2 : بعضیا هستن میان کف فروم ، کل کل میکنن و شعر بیش از حد میگن یا اسم اکانتت مشخص کن ، یا کل کل نکن برادر .

Nima

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط God kill m3 نمایش پست ها
    این سایت یک سری آپشن اضافه کرده به بازی برای جذابیت اما کلاً از پایه و اساس غلطه

مبحث بیگ همری تو سروری که 3-4ماه طول میکشه و و 1ماه ازش گذاشته ، یک چیز مسخره و بی اساسه .

شما تو بیابون ده زدی و کپ کشیدی و آوردی بالا و با تولیدات کپت و فیدراتُ ، نان استاپ داری میدی بالا همرتُ

برای اینکه یک همر توتن با gb gs شارژ بشه تو این سرور با کلاه خود های 15% ، ساعتی 355ک منبع میطلبه .

در مورد تاپ هجوم !

من 3 ک گرزی الکی بزنم تو فیدرم ، روزی 1ساعت وفت بزارم واحه خالی کنم ، تاپ هجومم میگیرم

پ.ن : ارزش کارت پایین نمیارم مهدی ، ولی انتظار دارم ازت که تو حداقل قاطی بحثای مسخره نشی .

پ.ن 2 : بعضیا هستن میان کف فروم ، کل کل میکنن و شعر بیش از حد میگن یا اسم اکانتت مشخص کن ، یا کل کل نکن برادر .

Nima
    سلام نیما جان.داداش من که تاپ هجوم هستم برای کشتن حیوونای تو ابادیه فقط تایم سرور و اضافه شدن حیوونا و مورال که نسبت به جمعیتم میخورم حساب میکنم میزنم غارت میکنم که تلفات ندم.با حرفات مشکل ندارم به جز قسمت مقدار منابعی که برای ساخت همر لازمه .اگه به همین سادگی بود با توجه به تلفات که ما دادیم الان باید بیگ توتن 10و15 کیلو از ما بیشتر باشه گرزیهاش و 3و4کیلو سوارش.چجوری استارت بخوره همرخیلی مهمه.بخدا بیا رو اکانت من ببین من کراپم تا 15 بالا بردم .برای همین میگم منابع اوایل خیلی مهمه چجوری مصرف بشه برای بهتر استارت خوردن همر برای همینه.از طرفی ما چون قفس خیلی کمی خریدیم تلفات خیلی بیشتری نسبت به خیلیا دادیم.نه اینکه نخوایم دوستان بهتر چکش میزدن.ما نهایت 10و15ک گلد میتونیم بزنیم رو اکانت.یه حساب سر انگشتی هم کنی میبینی طرز مصرف منابع خیلی مهمه اول سرور.

5. تشکر God kill m3, Knig}{T تشکر نمود
    پسندیدن taha-Desperado., Ha6, benito پسندید
    نپسندیدن DumeniC نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pOtEntAtE نمایش پست ها
    سلام نیما جان.داداش من که تاپ هجوم هستم برای کشتن حیوونای تو ابادیه فقط تایم سرور و اضافه شدن حیوونا و مورال که نسبت به جمعیتم میخورم حساب میکنم میزنم غارت میکنم که تلفات ندم.با حرفات مشکل ندارم به جز قسمت مقدار منابعی که برای ساخت همر لازمه .اگه به همین سادگی بود با توجه به تلفات که ما دادیم الان باید بیگ توتن 10و15 کیلو از ما بیشتر باشه گرزیهاش و 3و4کیلو سوارش.چجوری استارت بخوره همرخیلی مهمه.بخدا بیا رو اکانت من ببین من کراپم تا 15 بالا بردم .برای همین میگم منابع اوایل خیلی مهمه چجوری مصرف بشه برای بهتر استارت خوردن همر برای همینه.از طرفی ما چون قفس خیلی کمی خریدیم تلفات خیلی بیشتری نسبت به خیلیا دادیم.نه اینکه نخوایم دوستان بهتر چکش میزدن.ما نهایت 10و15ک گلد میتونیم بزنیم رو اکانت.یه حساب سر انگشتی هم کنی میبینی طرز مصرف منابع خیلی مهمه اول سرور.
    با توجه به آماری که از ساید ها داریم بیگ توتن بیشتر از این حرفاست
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

7. پسندیدن pOtEntAtE پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    با توجه به آماری که از ساید ها داریم بیگ توتن بیشتر از این حرفاست
    من که میگم میتونه باشه.ولی ده اولش دهکده همرش باید باشه تلفات هم نداده باشه استارت غارتش هم خیلی قوی باشه.میتونه حدود 500 تا کاتا بیشتر باشه و اون تعداد نیرویی که گفتم تو سواره و پیاده که در اون حد البته خیلی خیلی بعیده.
    اما کسی که تو فکر فقط یه رکورد باشه که هیچوقت نمیاد خودشو تارگت کنه و لو بده.ما هم که گذاشتیم دلایل خودمونو داشتیم.

9. نپسندیدن DumeniC نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط God kill m3 نمایش پست ها

در مورد تاپ هجوم !

Nima
    سلام به همه ی عزیزان

دوست عزیز درست میگی کار شاقی نکرده .
    اما بی مروت یه گندم نباید به این نیرو های بدبخت بده ؟

همه ی منابع کپشو که نمیتونه صرف نیروسازی کنه

پ.ن : همه جای سرور سرای من است. دوست داری کدوم اکانت باشم ؟ ))))

ســـجاد
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

11. تشکر Glory OF Roman تشکر نمود
    پسندیدن Glory OF Roman پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

I Owe Sajjad

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    سلام به همه ی عزیزان

دوست عزیز درست میگی کار شاقی نکرده .
    اما بی مروت یه گندم نباید به این نیرو های بدبخت بده ؟

همه ی منابع کپشو که نمیتونه صرف نیروسازی کنه

پ.ن : همه جای سرور سرای من است. دوست داری کدوم اکانت باشم ؟ ))))

ســـجاد
    سجاد رو اکانت منه ! مال منه ! سهم منه ! کسی بهش تعرض کنه میام براشا!!!!

پ.ن: یکم سرور داره به هیجان میاد به به ! هیجان داره شروع میشه !!

در ادامه حواشی ! باید عرض کنم که تو سایدی باشی که ن درگیره با ساید دگ ای و ن رایدری داره همر کشیدنو تو تاپ تن بودن کاری نداره ! مخاطب خاص !!

RoMaN EMPiRe The Great

13. تشکر SajjaD MaRiLyN تشکر نمود
    پسندیدن SajjaD MaRiLyN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

سلام و شب بخیــر

کاربران گرامی از امشب این افتخار رو دارم که در خدمت شما عزیزان باشم

امیـدوارم سرور خوبو سطح بالایی داشته باشید

لطفا با مطالعه قوانین به ما کمک کنید انجمن رو در مسیر درستی هدایت کنیم و با جذابتر شدن انجمن ، بازی جذابتری هم داشته باشیم

از ارسال هر گونه اسپم،بی احترامی به کاربران ، صحبت از سرورهای دیگه و مسایلی از این قبیل بپرهیزید

موفق باشید.

با تشکر
    لطفا ثبت نام کنید. نوشته اصلی توسط نیکی فیروز کوهی
    تاریک باد
    خانه ی مردی که
    نمی جنگد
    برای زنی که دوستش دارد
    با آگاهی از لطفا ثبت نام کنید. ما را بیکار کنید!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Glory OF Roman نمایش پست ها
    سجاد رو اکانت منه ! مال منه ! سهم منه ! کسی بهش تعرض کنه میام براشا!!!!

پ.ن: یکم سرور داره به هیجان میاد به به ! هیجان داره شروع میشه !!

در ادامه حواشی ! باید عرض کنم که تو سایدی باشی که ن درگیره با ساید دگ ای و ن رایدری داره همر کشیدنو تو تاپ تن بودن کاری نداره ! مخاطب خاص !!
    بله

از اون ردیف آخر صندلیا دوست خوبمون دوستت دارن من روی اکانت BeSTRoOMeN باشم ))
    هر کس یه جور میبینه دیگه ))

باید ببینیم بقیه دوست دارن روی کدوم اکانت باشم )))
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

16. تشکر Glory OF Roman تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به قول قدیمیا بووووووووووووووووووووم
    همر نان کپ 4fun با لینک سبز در یک سوپر پلن چیف شد : ))
    فکر کنم تیم دف کوردیناتوری SW الان خوب میتونه بیاد به زیبایی این پلن شهادت بده : ))

صفحه 19 از 75 نخستنخست ... 917181920212969 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع