صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 3456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 53

موضوع: قانون جدید برخورد با مولتی اکانتی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و عرض ادب
    والا تا جایی که من متوجه شدم قانون تغییر نکرده بلکه مجازات تخلف تغییر کرده... حالا درست بودن تغییر مجازات یک تخلف درسته یا غلط رو کاری ندارم بهش... اما دوست عزیزی که مولتی بازی میکنی مهم اینه که تخلف میکنی و باید با تخلفت برخورد بشه!!! پس تغییرمجازات یک تخلف رو سوژه نکن!!!! بهتره قانونی بازی کنی تا نخای خودتو به در و دیوار بزنی...

پ.ن: اونسری گلد و نت نبود.... اینسری ای پی بن بود )

2. نپسندیدن l0l:D, cyrous نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    با توجه به مشکلات همیشگی در برخورد با تخلفات مولتی اکانتی و اینکه سایر هم اتحادی ها یا کاربران ساید از تخلفات کاربر اطلاع نداشته و از اقدامات مولتی هانتر دلخور گشته و آنرا مغرضانه می پندارند، تصمیم بر این شد که در تخلفات مولتی اکانتی تغییراتی حاصل شود :

قانون جدید برخورد با مولتی اکانتی :
    زین پس در کلیه سرور ها اکانت های که خارج از سیستم اتوماتیک مولتی اکانتی، توسط مولتی هانتر در پوش منابع متخلف شناخته شده باشند در بار اول، شامل مجازات 5 درصد پانیش جمعیت و عدم توانایی در پوش منابع برای کلیه پلیرهای سرور چه از طریق غارت و چه از طریق بازار می شوند. مدت این محدودیت تا زمانی می باشد که مولتی هانتر فعالیت اکانت را در راستای قوانین سرور تشخیص دهد. پس از رفع محدودیت در صورت تکرار تخلف اکانت کاربر مسدود می گردد. تخلفات مولتی اکانتی در نیروها و حملات شامل مجازات قدیم خواهد بود.
    درود بر شما!!

امیدجان خیلی وقته دارم میگم جلوی مولتی بازی باید گرفته بشه. بنده موافق 100% این کار هستم. کار بسیار خوبیه، هر کمکی بر بیاد کوتاهی نمیکنم تا زمانی که این قضیه ریشه کن بشه.

متاسفانه هرکس میاد با خودش چندتا مولتی میاره. میشینن میکشن بالا، بعدش توش دف میسازن، رید میزنن و تو کتیبه گردونی ازش استفاده میکنن و....
    1 ثانیه هم نباید درنگ کرد برای ریشه کن کرن مولتی بازی.

متاسفانه متاسفانه اینقدر مولتی بازی جا افتاده بین بازیکنان اینجا، اگه مولتی نداشته باشی که رید کنی و دف بسازی، کارت زاره!!!
    بعد جالبش اینه که همین دوستانی که مشغول به مولتی اکانت بازی هستند، یه جوری ادعاهای گنده گنده میکنن که آدم خنده اش میگیره! نمیدونم از کی تا حالا تقلب تو بازی و کثافت کاری مایه افتخار شده!!

طرف 10 تا اکانت انداخته زیر غارت، رنک 1 غارت رو گرفته، 5 تا همر هم ساخته!! منتهاش بلد نیست چجوری لانچ کنه یا دفاع کنه! نمیدونه کتیبه چی بگیره و چی نگیره و اصلا بگیره یانه! نمیدونه پلن اکانتش چی هست، و..... جالب تر از همه اینه که یه جوری هم حرف میزنه که انگار واقعا بازیش خوبه البته بعضی از دوستان اینقدر دروغ های مبنی بر تقلب گفتن که خودشون هم باورشون شده واقعا بازیکنای بزرگی هستن

یه عده از عزیزان هم هستن که میان رو اکانت های مولتی دفاع میسازن و یهو میری میبنی 1 میلیون دفاع رو اکانت جمع شده، گندمش هم با غارت همون مولتیا جور میکنه. یعنی اینقدر این قضیه مثل خوره افتاده تو مغز بعضیا که فقط برای مولتی بازی میان بازی میکنن.

اینو میگم نپرسین کی بوده، ولی یه بنده خدایی که خیلی هم مدعی هست و بنام، بهش گفتم بیام فلان سرور بازی کنیم. اکانت هم من برات جور میکنم. اولین کلامش: چندتا اکانت میتونی جور کنی؟ 10 تا مولتی میخوام حداقل بهش میگم مسلمون حالا مولتی میخوای، 2تا، 3 تا چه خبره 10 تا؟!! میگه خو باید دفاع بسازم، رید بکنم، دهاشونو چیف کنم بعدا و.... اینم یکی از بزرگترین بازیکنان و لیدرهای مطرح همینجا!!

مولتی اکانتی به هرشکل و بهانه ای که باشه، تقلب در بازی محسوب میشه. هیچ حرفی نیست. یه جوری شده شرایط کسی که از مولتی بازی بدش میاد هم مجبور میشه مولتی بازی کنه، وقتی بحث رقابت پیش بیاد، تقلب رقابت عادلانه رو بهم میزنه. لذا اگر در سطح بالا همه تقلبات رو ریشه کن کنیم، کیفیت بازی بسیار بهتر خواهدشد و بازیکنا بیشتر به فکر بازی کردن میفتن تا مولتی بازی.

منتهاش برخورد باید در سطح هماهنگ و همگانی باشه. نه اینکه یه جا برخورد بشه یه جا نشه. همه جا مثل هم.
    اگر میخواین برخورد جدی داشته باشین، هماهنگ و محکم باشه اقدامتون که تا حد امکان عدالت برقرار بشه
    AreF

4. تشکر sw team, Omid تشکر نمود
    پسندیدن sw team, cyrous, The UnderTaker پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

بن بودم نبودم :d

عارف جان اینجا هیچ کس با مولتی زدن موافق نیس

اما متاسفانه قانون درستی برای برخورد با این قضیه وجود نداره

با دوستان مذاکره شد قرار شد چون وسط سرور قانون تغییر پیدا کرده تو مجازات ها تخفیف بدن

الان 3 روزه منتظریم بیان تخفیف بدن نمیان :d

خدمت ادمین سایت هم گفتم راه برای مولتی زدن زیاده هیچ وقت هم نمیشه جلوش رو گرفت

ایشون هم عنوان کرد که سیستمشون دچار اشکال هست

اما چیزی که هیچ وقت در این موضوع و این قانون و تغییر اون در نظر گرفته نمیشه

و مدیریت به هیچ وجه زیر بارش نمیره باز بودن دست مولتی هانتر برای اجرای این قانون هست

الان باز هم تو پست ها میبینیم مولتی برداشته اکانت بن کرده کتیبه رو بردن

اخه وجدان داشته باشه کسی تو 1x اکانتی که روش کتیبه هست رو بدون هشدار بن میکنه

قرار بود این مسئله روش بیشتر کار بشه اما ادمین ن به وعده اش عمل کرد ن حرفش حرف بود

بیایید منو بن کنید الان هم بی احترامی کردم به ادمینتون گفتم حرفش حرف نیست هم اینکه تو کار های مدیریتی دخالت ورزیدم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ._.Alone._. نمایش پست ها
    بشین سره جات سپهر :| اونور پنل مفت میدن رفقاشون اکانتی که 1 میلیون روش خرج کردیمو یکی از رفقای مولتی هانتر کوبید دیوار آیپیشو که نداد هیچ اومده میگه اکانتو فروختید :| حالا دست من به کجا بنده؟ دفتری دارن؟ آدرسی دارن؟ گلدشم که سر به آسمون میزاره قیمتش :دی
    شکایت کردم اونورو میبندن همینجا بشین بازی کن
    پسر تنها به سپهر چیکار داری

الان فکر کردی اینجا خیلی گلستان هست واس ما

4 روزه در گیریم ن ادرسی ن تلفنی بعد کلی وقت گذاشتن و حرف شنیدن تو تلگرام با اقای ادمین

هیچی به هیچی حیف وقت ...
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

6. تشکر The UnderTaker تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrous نمایش پست ها
    سلام

با دوستان مذاکره شد قرار شد چون وسط سرور قانون تغییر پیدا کرده تو مجازات ها تخفیف بدن

و مدیریت به هیچ وجه زیر بارش نمیره باز بودن دست مولتی هانتر برای اجرای این قانون هست

قرار بود این مسئله روش بیشتر کار بشه اما ادمین ن به وعده اش عمل کرد ن حرفش حرف بود

بیایید منو بن کنید الان هم بی احترامی کردم به ادمینتون گفتم حرفش حرف نیست هم اینکه تو کار های مدیریتی دخالت ورزیدم

- - - Updated - - -

4 روزه در گیریم ن ادرسی ن تلفنی بعد کلی وقت گذاشتن و حرف شنیدن تو تلگرام با اقای ادمین

هیچی به هیچی حیف وقت ...
    آقا خداییش بیا از من بپرس :دی

اکانتو میگن فروختین چرا چون میلشو عوض کردم از جفتشم ایمیل زدم میگم یعنی حق تغییر ایمیل ندارم من؟ یعنی بیا و ببین اوضاعیه اونجارو من میبندم بشین اینجا رو بهتر کنیم

بگید یه دفتری چیزی بزنن یا یه چیزی واسه پیگیری مثل ادمین آنلاینی چیزی

جهان هرگز تکرار نمیشود...

8. پسندیدن cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام

- - - Updated - - -

هیچی به هیچی حیف وقت ...

سلام دوست عزیز
    اگه منظور سرور L1 و اکانت Guns N Roses هست اکانت ایشون بن نشده . با مولتیاش آی پی خورده نتونسته دف مولتیاشو بریزه تو کپش

عزیزم مولتی یکی دوتا نه کی بری ته مپ 20 تا مولتی کپشون رید کنی :دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سعید جان بحث ای پی حوردن اکانت گانز با مولتیاش نبود

کلا ای پیش بن شده بود علی و سایت دژکوب نمیتونست باز کنه وقتی هم قضیه حل شد امدیم دیدم بقیه اکانت ها ای پی خورده و نتونستیم دف بریزیم

اینم تو سرور ال 1 نگفتم چون دوستان ماشالله خودشون وقتی میخورن مشکلاتشون خیلی طبیعی هست ولی سایدی رو 2 نفر دارن میچرخونن 1 مشکل پیش بیاد تقریبا همه اکانتا معلق میمونن و مهاجم خیلی راحت کارشو میکنه

بازم مشکلی نیست از جانب من بازی هست ادامه داره مشکل هم واسه 2 طرف پیش میاد ولی حال میکنم چقدر اس ای فشار وارد میکنه با 2 تا پلیر به بقیه سایدا که زدنش در غیابشون هم باعث افتخار بقیست و نمیخوان هیچ جوره افتخارشون با نبودن پلیر های ساید مقابل از بین بره :دی
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

قوانینی که شما میگید حکایت همون گلوله برف رضا شاه هستش تا برسه به سرورها دچار تغییراتی میشه مجددا
    ما جوانمردی پیشه خود کرده ایم...

@همیشه دنیا اونجوری نیست که تصورشو میکنی@

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ._.alone._. نمایش پست ها
    آقا خداییش بیا از من بپرس :دی

اکانتو میگن فروختین چرا چون میلشو عوض کردم از جفتشم ایمیل زدم میگم یعنی حق تغییر ایمیل ندارم من؟ یعنی بیا و ببین اوضاعیه اونجارو من میبندم بشین اینجا رو بهتر کنیم

بگید یه دفتری چیزی بزنن یا یه چیزی واسه پیگیری مثل ادمین آنلاینی چیزی
    همون اولش علی چیفر اومد گفت اونجا کلاهش رو برداشتن ما فهمیدیم چه خبره :d

امیر اینجا هم کسی دلسوزی نمیکنه یکی هم که مث من اتیشش تنده با بن کردن ساکتش میکنن

ادمین و نظارتش هم کسی قبول نمیکنه که باید تغییر کنه

راه دسترسی هم 0

این باید بخوان که درست بشه دست من و شما که نیست

13. تشکر Knig}{T تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

همون اولش علی چیفر اومد گفت اونجا کلاهش رو برداشتن ما فهمیدیم چه خبره :d

امیر اینجا هم کسی دلسوزی نمیکنه یکی هم که مث من اتیشش تنده با بن کردن ساکتش میکنن

ادمین و نظارتش هم کسی قبول نمیکنه که باید تغییر کنه

راه دسترسی هم 0

این باید بخوان که درست بشه دست من و شما که نیست
    با سلام

دوست عزیز شما همینجور فقط به قول خودتون با آتیش تندتون میاید از همه چیز ایراد میگیرید؛ بزرگواری بفرمایید راهکار هم ارائه بدید تا با کمک هم سایت رو به بهترین نحو اداره کنیم و هممون از بازی لذت ببریــم

با تشکر
    لطفا ثبت نام کنید. نوشته اصلی توسط نیکی فیروز کوهی
    تاریک باد
    خانه ی مردی که
    نمی جنگد
    برای زنی که دوستش دارد
    با آگاهی از لطفا ثبت نام کنید. ما را بیکار کنید!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteBird نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اگه منظور سرور L1 و اکانت Guns N Roses هست اکانت ایشون بن نشده . با مولتیاش آی پی خورده نتونسته دف مولتیاشو بریزه تو کپش

عزیزم مولتی یکی دوتا نه کی بری ته مپ 20 تا مولتی کپشون رید کنی :دی
    یه زمانی یه مسئله ای برای یه تیم به وجود میاد

اول سرور 5 نفر هستیم

بچه ها با ای پی های خودشون اکانت دفساز میزنن میارن بالا

پوشر میزنن میارن بالا

وسط سرور 5 نفر میشیم 3 نفر

خوب الان باید چیکار کرد بعد کلی وقت و هزینه باید اکانتها رو بیخیال شد

اخرای سرور یه نفر داره همه اکانتها رو میچرخونه

این که گفتم داستان نبود هممون این مسئله رو تجربه کردیم

مشکل اکانتهای مولتی از اونجا شروع شد که دیگه فارمی تو سرور ها پیدا نشد

یه زمانی میگفتیم اکانتهای ساید رو فارم نکنید پلیر کمه الان چی اصلا پلیر جدید به بازی اضافه میشه

اگه کسی بتونه مولتی بزنه یعنی وقت و هزینه بیشتری نسبت به من تو سرور داشته

من اصلا با مولتی زدن و کپش رو رید رفتن موافق نیستم اما وقتی یه تیم داره با مولتی میاد جلو شما بازی میکنه شما به نظرت میتونی با بازی سالم سرور رو تموم کنی ن عزیز نمیتونی اگه مولتی بده برا همه بده اما یه راهکاری بزارن که همه واقعا قبول داشته باشن که دیگه کسی نمیتونه مولتی بزنه ن اینکه مولتی برا من بد باشه بقیه جلو چشامون اندازه 4 تا همر 4 موتوره رید داشته باشن کسی هم کاریشون نداشته باشه

من خودم 3-4 تا ده میزنم دیگه حسش نی چه برسه به مولتی زن

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD UnderTaker نمایش پست ها
    با سلام

دوست عزیز شما همینجور فقط به قول خودتون با آتیش تندتون میاید از همه چیز ایراد میگیرید؛ بزرگواری بفرمایید راهکار هم ارائه بدید تا با کمک هم سایت رو به بهترین نحو اداره کنیم و هممون از بازی لذت ببریــم

با تشکر
    به اندازه کافی وقت و هزینه برای سایتتون گذاشتیم اتیش تندمون هم از سابقه دوستیهامون تو بازی و از قبل این سایت هست

انشاالله با ایجاد راهکار جدید بتونید موفق تر از قبل عمل کنید

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 3456 آخرینآخرین