صفحه 90 از 107 نخستنخست ... 40808889909192100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

لینک بزارید

چی شد؟؟؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه عزیزان
    اینم لینک
    البته قبل اینکه همر ما بشینه . از شمال شرق جلو زن نشسته که لینک ندارم من . فقط به من یه تایم دادن و گفتن کاتا بزنم

پشت همین اتک هم 20 موج کاتا از 16:52:25 تا 16:52:29 نشسته که فکر نکنم نیازی باشه اونا رو هم بزارم

Untitled.jpg

با تشکر از آرمان عزیز

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

لطفا ریپورت اتک Hamster رو هم نشون بدین .
    منتظر هستیم

4. نپسندیدن behdad نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    سلام به همه عزیزان
    اینم لینک
    البته قبل اینکه همر ما بشینه . از شمال شرق جلو زن نشسته که لینک ندارم من . فقط به من یه تایم دادن و گفتن کاتا بزنم

پشت همین اتک هم 20 موج کاتا از 16:52:25 تا 16:52:29 نشسته که فکر نکنم نیازی باشه اونا رو هم بزارم

Untitled.jpg

با تشکر از آرمان عزیز
    خواهش افشین جان رو اکانت اومدم بعد لانچ.. خیلی خوب بود .لانچ سر تایم و جفت جوری داشتی کاش زود تر برو بچ با هم مچ می شدن پلن هارو می رفتیم حیف این همه وقت که سر امروز و فردا کردن گنده لات های مجازی گذشت
    باید اسم طراح پلن رو هم بیارم ارمین سایلنت طرح پلن رو ریخت و تیم لانچ با دقت اونو انجام دادان البته هر پلنی ایراداتی ممکنه توش بوجود بیاد که مدیریت برو بچ همه موارد روحل کرد همگی ایول دارید محمد ویرانگر نیما و بقیه دوستان
    در مورد مدافع هم باید با احترام به حریف عرض کنم اندازه بضاعتش دفاع انجام داد دیگه چیکار باید می کرد!!! دفاع شجاعانه با هامر تبری ؛ بهش تبریک میگم
    تصمیم شجاعانه ای بود

خوش باشید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یا سلام خدمت دوستان و خسته نباشد به هم تیمی های خودم مخصوصا ارمان و بهداد که خیلی زحمت کشیدن از اول سرور سرمون تو لاک خودمون بود کری خونید با نامردی امدید کتیبه ما رو بردین در صورتی که ........ این سرور نمی خواستم اینجوری تموم شه ولی نخواستین ما همون بچه های پنجاه هستیم از اول سرور تا حالا هیچی نگفتیم حرف مهم نیست عمل مهمه بچه ها خسته نباشد پویان الدراگون بازم می گم خسته نباشید تمامی دوستان اللخصوص ارمان و بهداد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان
    خسته نباشید
    این سرور هم برای se عملا تموم شد، زورمون به سه تا ساید نرسید. با کاری که به اصطلاح لدرامون کردنو حذف کردن کار تموم شده بود، ولی ما خواستیم از بازی به عنوان بازی لذت ببریم که دیگه این لذت هم توش نیست.
    دست بچه های سایدمون که موندن و بازی کردن هم درد نکنه، کسایی که بدون ادعا بازی کردن. دم بچه های nw هم گرم که واقعا خوب بازی کردنو تیم عالی با لیدر عالی داشتن، البته با چندتاشون یه زمانی تو یه تیم بودیم.
    در آخرم یه تشکر ویژه از ناصر، سروش، مهدی، پوریا و ژمان عزیز که خیلی حال دادن این سرور.

بدرود دوستان
    سعید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

چه خبره top 10 !!!
    بابا 4 تا ریپورت بذارین دیگه !
    چرا اینجور میکنید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mrs نمایش پست ها
    چه خبره top 10 !!!
    بابا 4 تا ریپورت بذارین دیگه !
    چرا اینجور میکنید

سلام..ده نان کپ مارو دقیقا بابید روزی صفر شه که از ساعت 2 ظهرتا الان من نه این سرور بلکه سرور ال 1 و ام 1 رو هم نمیتونم باز کنم

اخطار : تعداد درخواست زیاد ip شما باعث اختلال سرور خواهد شد. با توجه به احتمال زیاد استفاده از بات، گزارش عملکرد شما به مولتی هانتر سرور ارسال گردید. دسترسی ip شما به صورت موقت تا چند ساعت محدود خواهد بود.
    (تو این چند ساعت که تموم معلوم نیست کی بشه..نان کپ من صفر میشه..)

این پیغام یعنی چی... ..... همین الان بهم خبر دادن نان کپم زدن..خودمون از 2 بعد از ظهر تا الان نتونستیم بریم رو اکانت

واقعا اینجا چه خبره....اینقدر ظلم در حق اس ای ندیده بودم.ما که مهمون این ساید بودیم..صاحباش که در رفتن.... ولی اکانت من الان6 ساعت لاگین نمیشه.. تبریک میگم بهتون که مولتی هانتر هماهنگ میکنه باهاتون

و کماکان اکانت بسته هست

خوبه یه پلیر سالم که تنهایی اکانت بدون مولتی و پوش و دف ساز میده بالا . ماییم

و سایت اینجوری برخورد میکنه.من سابقه ای پی مشترک و بند شدن تو دژکوب حتی یه بار هم ندارم

اینجوری زحمت یه نفر میتونه یه سایت ضعیف بنام دژکوب به هدر بده . وسلام

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یه تبریک به دوستان nw va ne بالاخره تونستن بازی رو برنده شن بالاخره خوب بازی کردن وقت گزاشتن و ما رو تحریک کردن به امید دیدار در سرور های دیگه
    SW IS MY HOME

11. تشکر Basilous تشکر نمود
    پسندیدن Basilous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

...........IP 2.jpg
    تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg IP.jpg (81.4 کیلو بایت, 10 مشاهدات)

صفحه 90 از 107 نخستنخست ... 40808889909192100 ... آخرینآخرین