صفحه 12 از 20 نخستنخست ... 21011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 200

موضوع: گفتگو و دیپلماسی سرور FinalF25

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    برادر محترم
    این که شما هنوز فرق و تفاوت کل کل و کری خوندن و توهین کردن رو نمیدونی شعور و تربیت خانوادگیت رو تو فضای مجازی به رخ میکشی !! مربوط به تنها خوت نیست تنها به خوت آسیب نمیزنی !
    وقتی از نظر تکنیک این بازی که 13 14 ساله از عمرش تو ایران میگذره و اینقدر نوب هستی که تله ساز رو با تک نیرو چک میکنی تو سرور 25 ایکس !!!
    چه بحث فنی یا غیر فنی میشه باهات کرد !!!
    وقتی هنوز اینقدر ناواردی که نمیدونی هیچ کجای دنیا فیدر زنی پلن محسوب نمیشه چی بهت بگیم
    وقتی هنوز اینقدر ناپخته ای که به چکمه یونیک که تو 200 در 200 هست ! یه ده دیفالتش هم 100 میگی لب مرز چه باید کرد
    پیشنهاد میکنم اول بری بخونی بپرسی یاد بگیری بعد بیای اینجا کل کل کنی نه اینکه با یه آیذی موهوم فقط بیای تراوشات ذهنیت رو بزاری کف فروم
    نمونه های دروغ و خالی بندی هم تو همین چند صفحه هست قوه تشخیص نداری برات بزارم !!!
    تو هنوز در تکنیک و تاکتیک و اصول اولیه فارم کردن یه اکانت گول تو اول سرور موندی بعد بیایم اینجا باهات راجع به سیاست کلان سایدها و اینکه چی مناسب هست و نیست حرف بزنیم
    مثل این میمونه این کار نحوه خلبانی با f 14 رو به کسی که با سه چرخه تازه میخواد دوچرخه سواری کنه یاد بدی
    اصلا برام عجیبه چرا شماها جواب این طرف رو میدید! از همون تحلیل اولیه معلوم بود که تو آی آر گزارش پاک کن بوده. جوابش رو ندید خودش خشک میشه میوفته.
    ادعای فضل! از همون جمله اول مشص بود از جایی به عین کپی کرده. فقط کافیه جمله رو تو گوگل بزنید =))))))))))))))))))))))))))))
    https://alibahrampour.com/%D8%AF%D8%...1%DB%8C%D8%AF/
    IRX
    sw

Hellseeker
    Num1

لطفا ثبت نام کنید.
    ♚LΞGΛCΙΞS♚

2. تشکر Cherry, mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن Cherry, mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

برادر محترم
    این که شما هنوز فرق و تفاوت کل کل و کری خوندن و توهین کردن رو نمیدونی شعور و تربیت خانوادگیت رو تو فضای مجازی به رخ میکشی !! مربوط به تنها خوت نیست تنها به خوت آسیب نمیزنی !
    وقتی از نظر تکنیک این بازی که 13 14 ساله از عمرش تو ایران میگذره و اینقدر نوب هستی که تله ساز رو با تک نیرو چک میکنی تو سرور 25 ایکس !!!
    چه بحث فنی یا غیر فنی میشه باهات کرد !!!
    وقتی هنوز اینقدر ناواردی که نمیدونی هیچ کجای دنیا فیدر زنی پلن محسوب نمیشه چی بهت بگیم
    وقتی هنوز اینقدر ناپخته ای که به چکمه یونیک که تو 200 در 200 هست ! یه ده دیفالتش هم 100 میگی لب مرز چه باید کرد
    پیشنهاد میکنم اول بری بخونی بپرسی یاد بگیری بعد بیای اینجا کل کل کنی نه اینکه با یه آیذی موهوم فقط بیای تراوشات ذهنیت رو بزاری کف فروم
    نمونه های دروغ و خالی بندی هم تو همین چند صفحه هست قوه تشخیص نداری برات بزارم !!!
    تو هنوز در تکنیک و تاکتیک و اصول اولیه فارم کردن یه اکانت گول تو اول سرور موندی بعد بیایم اینجا باهات راجع به سیاست کلان سایدها و اینکه چی مناسب هست و نیست حرف بزنیم
    مثل این میمونه این کار نحوه خلبانی با f 14 رو به کسی که با سه چرخه تازه میخواد دوچرخه سواری کنه یاد بدی

اینکه شما شعور خانوادگیتو به رخ میکشی و این حجم از تحقیر و خشم در کلامت هست مشخصه چه کودکی سختی داشتی

حالا اینکه خانوادت باهات بد رفتار کردن اینو به دیگران نسبت نده ، اینها مباحث روانشناسیه آدمها نکته ای رو در دیگران بولد میکنن که تو زندگی خودشون نقص داشته...

اینکه ما چه سیاستی داریم به شما ربطی نداره اصلا !!! اصلا شما در حد و اندازه ی ما نیستی که نظر بدی!!! ما فیدر میزنیم چون سیاست ساید و بازیمون به خودمون مربوطه !!! شما جز فروم نویسی کاری تونستی انجام بدی؟؟
    اصلا در حد و اندازه انجام کاری هستی؟؟
    سوابقت تو ت-راوین و دژکوب چیه؟؟؟ :دی

خلاصه خانواده چیز خوبیه به شرط اینکه بالا سر آدم باشن ، یکم زیادی داری میل میکنی ^_^ اندازه هیکلت بخور لااقل

4. تشکر farzin.lion تشکر نمود
    پسندیدن farzin.lion پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dona roja نمایش پست ها
    اصلا برام عجیبه چرا شماها جواب این طرف رو میدید! از همون تحلیل اولیه معلوم بود که تو آی آر گزارش پاک کن بوده. جوابش رو ندید خودش خشک میشه میوفته.
    ادعای فضل! از همون جمله اول مشص بود از جایی به عین کپی کرده. فقط کافیه جمله رو تو گوگل بزنید =))))))))))))))))))))))))))))
    https://alibahrampour.com/%d8%af%d8%...1%db%8c%d8%af/
    وای دونا خیلی وقت بود اینقدر نخندیده بودم الان میاد یه ایدی دیگه میسازه b b

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط A_A نمایش پست ها

اینکه شما شعور خانوادگیتو به رخ میکشی و این حجم از تحقیر و خشم در کلامت هست مشخصه چه کودکی سختی داشتی

حالا اینکه خانوادت باهات بد رفتار کردن اینو به دیگران نسبت نده ، اینها مباحث روانشناسیه آدمها نکته ای رو در دیگران بولد میکنن که تو زندگی خودشون نقص داشته...

اینکه ما چه سیاستی داریم به شما ربطی نداره اصلا !!! اصلا شما در حد و اندازه ی ما نیستی که نظر بدی!!! ما فیدر میزنیم چون سیاست ساید و بازیمون به خودمون مربوطه !!! شما جز فروم نویسی کاری تونستی انجام بدی؟؟
    اصلا در حد و اندازه انجام کاری هستی؟؟
    سوابقت تو ت-راوین و دژکوب چیه؟؟؟ :دی

خلاصه خانواده چیز خوبیه به شرط اینکه بالا سر آدم باشن ، یکم زیادی داری میل میکنی ^_^ اندازه هیکلت بخور لااقل

استاد
    مباخث روانشناسی رو یکی مطرح میکنه که روش اشراف داشته باشه نه بره گوگل سرچ کنه بیاد اینجا کپی پیست کنه فکر کنم علاوه بر گزارش پاک کنی
    سرچ گوگل رو هم بلدی آورین آورین
    تو هنوز فرق سیاست ساید !!! و آنالیز اتک های داده شده بین سایدی رو نمیدونی این هم یه چیز جدید که یاد گرفتی دکتر من نمیتونم راجع به سیاست سای شمال غرب نظر بدم چون نه باهاشون صحبتی کردم ونه پلیرهای بزرگ و خوبی هم توش بازی میکنن که قدیمی هستن حالا اینکه دو نفر مثل توهم اومدن رو ظاهران باید تحمل کنیم من کاملا موافقم که در حد و اندازه شما نیستم !! تنها حرف درستی که زدی همین بود
    پیشنهاد میکنم یک کم از دوستانت بپرسی متوجه میشی ما فقط فروم نویسی بلدیم یا خیر
    سوابقم هم تو ای ار توضیج دادم چند تا پست بالاتر فروم یک قسمت آرشیو داره میتونی تشریف ببری سرورهای مختلف رو بخونی شناخت بیشتری رو از کسی که باهاش حرف میزنی پیدا کنی
    ایشالا خانواده شما هم سالم و سلامت باشن و سایه اشون بالا سرت باشن بصورت طولانی و مستمر
    یاد بگیر توهین نکنی هم وطن بی هویت من

6. تشکر DoNa RoJa, mohsen.2pac, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن DoNa RoJa, mohsen.2pac, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من نمیدونم فروم رو گزاشتن برای اخبار مهم سرور یا بحث های روان شناسی و کل کل

8. تشکر partizan تشکر نمود
    پسندیدن partizan پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DoNa RoJa نمایش پست ها
    https://alibahrampour.com/%D8%AF%D8%...1%DB%8C%D8%AF/

ببخشید که نرفتم واست دو ساعت تایپ نکردم :دی

عصرتکنولوژی همینه شما تحقیق مدرستم از اینترنت میگیری حالا من که میخوام به یه سری آدم عادی یه مطلب علمی یاد بدم البته ببخشید شما همتون اهل کتاب و فرهیخته هستید...

خلاصه 3-4 تا پلیر بی نام و نشون افتادید همدیگرو لایک میکنید :دی خوشم اومد ازتون شبیه اون بچه های ابتدایی که دور میشدن فحش میدادن فرار میکردن کپی همونایید ...

البته همینکه چشمان گرفتی باهاش عکس یادگاری میگیری برامون کافیه ، البته یادمه یا 20-30 ک روی یکی از اکانتای ما دیوار کردی اونم جالب بود

- - - Updated - - -

وای دونا خیلی وقت بود اینقدر نخندیده بودم الان میاد یه ایدی دیگه میسازه b b

- - - Updated - - -

استاد
    مباخث روانشناسی رو یکی مطرح میکنه که روش اشراف داشته باشه نه بره گوگل سرچ کنه بیاد اینجا کپی پیست کنه فکر کنم علاوه بر گزارش پاک کنی
    سرچ گوگل رو هم بلدی آورین آورین
    تو هنوز فرق سیاست ساید !!! و آنالیز اتک های داده شده بین سایدی رو نمیدونی این هم یه چیز جدید که یاد گرفتی دکتر من نمیتونم راجع به سیاست سای شمال غرب نظر بدم چون نه باهاشون صحبتی کردم ونه پلیرهای بزرگ و خوبی هم توش بازی میکنن که قدیمی هستن حالا اینکه دو نفر مثل توهم اومدن رو ظاهران باید تحمل کنیم من کاملا موافقم که در حد و اندازه شما نیستم !! تنها حرف درستی که زدی همین بود
    پیشنهاد میکنم یک کم از دوستانت بپرسی متوجه میشی ما فقط فروم نویسی بلدیم یا خیر
    سوابقم هم تو ای ار توضیج دادم چند تا پست بالاتر فروم یک قسمت آرشیو داره میتونی تشریف ببری سرورهای مختلف رو بخونی شناخت بیشتری رو از کسی که باهاش حرف میزنی پیدا کنی
    ایشالا خانواده شما هم سالم و سلامت باشن و سایه اشون بالا سرت باشن بصورت طولانی و مستمر
    یاد بگیر توهین نکنی هم وطن بی هویت من

حالا ما بی هویت شما دارای هویت تعلیقی :دی
    اینکه من به چی اشراف دارم یا نه مهم نیست
    مهم اینه شما دنبال اینی فقط گیر بدی :دی مثل اون پست تحلیلی
    واقعا همین که فروم نویس بودی تو فروم ت-راوین ایران فکر میکنی خیلی شاخه؟ :دی خیلی خفنی؟؟؟ راستشو بخوای یه ادمهایی تو فروم ساپورت و ادمین بودن که خندم میگیره هرکسی بیکار و الاف بود اونجا ادمین بود :دی
    اما اینکه شما کی هستی و چیکار کری هنوزم واسم سواله جواب بدی خوشحال میشم :دی

همین که 5-6 نفری افتادید کف فروم له لهه میزنید واسه جواب دادن به من واسم کافیه:دی

جای انقدر جواب دادن یکم یاد بگیر ، اون دروغ سفید و هویت به دردت میخوره
    تلفنتم دو دقیقه خاموش کن چهارتا اتک بزن ببینیم خفن :دی

پ.ن : طرف از تحقیق مدرسه اش تا پایان نامه دانشگاهشو از گوگل نوشته ، بعد ما واسه 4 تا ادم بیکار باس خودمون تایپ کنیم
    پ.ن 2 : تویی که انقدر بیکاری بودی رفتی دوباره گوگل کردی از همه بیکاری تری
    پ.ن 3 : همین مونده دوالای ماهان هلسیکر واسه ما زبون در بیارن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط A_A نمایش پست ها

ببخشید که نرفتم واست دو ساعت تایپ نکردم :دی

عصرتکنولوژی همینه شما تحقیق مدرستم از اینترنت میگیری حالا من که میخوام به یه سری آدم عادی یه مطلب علمی یاد بدم البته ببخشید شما همتون اهل کتاب و فرهیخته هستید...

خلاصه 3-4 تا پلیر بی نام و نشون افتادید همدیگرو لایک میکنید :دی خوشم اومد ازتون شبیه اون بچه های ابتدایی که دور میشدن فحش میدادن فرار میکردن کپی همونایید ...

البته همینکه چشمان گرفتی باهاش عکس یادگاری میگیری برامون کافیه ، البته یادمه یا 20-30 ک روی یکی از اکانتای ما دیوار کردی اونم جالب بود

- - - Updated - - -

حالا ما بی هویت شما دارای هویت تعلیقی :دی
    اینکه من به چی اشراف دارم یا نه مهم نیست
    مهم اینه شما دنبال اینی فقط گیر بدی :دی مثل اون پست تحلیلی
    واقعا همین که فروم نویس بودی تو فروم ت-راوین ایران فکر میکنی خیلی شاخه؟ :دی خیلی خفنی؟؟؟ راستشو بخوای یه ادمهایی تو فروم ساپورت و ادمین بودن که خندم میگیره هرکسی بیکار و الاف بود اونجا ادمین بود :دی
    اما اینکه شما کی هستی و چیکار کری هنوزم واسم سواله جواب بدی خوشحال میشم :دی

همین که 5-6 نفری افتادید کف فروم له لهه میزنید واسه جواب دادن به من واسم کافیه:دی

جای انقدر جواب دادن یکم یاد بگیر ، اون دروغ سفید و هویت به دردت میخوره
    تلفنتم دو دقیقه خاموش کن چهارتا اتک بزن ببینیم خفن :دی

پ.ن : طرف از تحقیق مدرسه اش تا پایان نامه دانشگاهشو از گوگل نوشته ، بعد ما واسه 4 تا ادم بیکار باس خودمون تایپ کنیم
    پ.ن 2 : تویی که انقدر بیکاری بودی رفتی دوباره گوگل کردی از همه بیکاری تری
    پ.ن 3 : همین مونده دوالای ماهان هلسیکر واسه ما زبون در بیارن

شما هنوز مدرسه میری ؟؟!!!!!!!
    احتمالا هم چون ما رو در رده ابتدایی خطاب کردی در دوران راهنمایی بسر میری
    اشکم در اومد از خنده خدا وکیلی
    همه جور سیاست بازی دیده بودیم جز اینکه یه با نمکی رو بفرستن فروم !! اینقدر ساید مقابل رو به خنده بندازه نتونن رو اکانتهاشون برن
    تاکتیک جالبی بود

11. پسندیدن cyrous پسندید
    نپسندیدن A_A, K22 نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شما هنوز مدرسه میری ؟؟!!!!!!!
    احتمالا هم چون ما رو در رده ابتدایی خطاب کردی در دوران راهنمایی بسر میری
    اشکم در اومد از خنده خدا وکیلی
    همه جور سیاست بازی دیده بودیم جز اینکه یه با نمکی رو بفرستن فروم !! اینقدر ساید مقابل رو به خنده بندازه نتونن رو اکانتهاشون برن
    تاکتیک جالبی بود

بله من مدرسه میرم اما شما انگار کلاس خصوصی میری پیش استاد طوسی

سیاست از نظر تو یعنی بیای به ما بگی ما با شما اوکی هستیم بعد دفاعیات بره تو جنوب شرق بره جنوب غرب
    بگی با ما خوبی کاری نداری بعد جاسوسیا از شمال شرق بیاد :دی
    خلاصه سیاستی که تو داری استفاده میکنی من 8-9 سال پیش تو جنوب شرق کنار مهدی خسروی زیاد دیدم
    موفق باشی گل

13. تشکر K22 تشکر نمود
    پسندیدن K22 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بعضی نشون دادن پسر پدرشون نیستن!!!

بچه های NW تو نامردی واندر صد کرید بسته تونه بزار تو سروری که توش خودتونید صد کنید بی ارزش ها

نشون دادید خیلی هاتون پسر بغال سر خیابونید...
    SW IS MY HOME

15. نپسندیدن A_A نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

جای بی احترامی یکی بیاد لینک بزاره تاپ یه تکونی خورده اما آمار مهاجمین و مدافعین طبیعی نیست

انگار باز یکی یه هنری از خودش نشون داده :d
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

17. تشکر Sir Alex Fergi, Ali, partizan, K22 تشکر نمود
    پسندیدن Sir Alex Fergi, Ali, partizan, K22 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    قصد پست گذاشتن نداشتم اما شاهکارای سرور رو که دیدم اومدم چند تا جمله بگم
    اول اینکه این حرکتها از طرف تیم خودمون اصلا تایید نمیشه و متاسفانه پایه گذار این حرکات هم یه سری آقایون بودن که بهتره اسم نبریم
    روزی که به مولتی هانتر گفتیم اگر همین اولین بار همر و دف رو بک بدی دیگه کسی از این کارا نمیکنه گوش نکرد
    مقصر این اتفاقات اول اون آقایونی هستن که شروع کننده این کثافت کاری بودن دوم مدیریت سرور
    نمیشه از کسیانی که این حرکات رو کردن دیشب و یا کسانی که در آینده میکنن ناراحت بود چون شروع کننده این کثافت کاری کسانی بودن که هر سرور این کارارو میکنن

متاسفانه فقط اون دسته از پلنرها لانچرها و پلیرهای شمالغرب و جنوبغرب که سالم بازی کردن و وقت گذاشتن این وسط زحماتشون به هدر رفت و خسته نباشید میگم به همشون. اما خوب بازیچه افرادی شدن که میخواستن با کثیف کاری به خواستشون برسن و فکر میکردن نوبت خودشون هیچ وقت نمیشه
    مجله تخصصی اقتصادی تجارت آسیا

لطفا ثبت نام کنید.

19. تشکر A_A, K22, Sir Alex Fergi تشکر نمود
    پسندیدن A_A, K22, Sir Alex Fergi پسندید
صفحه 12 از 20 نخستنخست ... 21011121314 ... آخرینآخرین