صفحه 129 از 158 نخستنخست ... 2979119127128129130131139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,281 تا 1,290 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها
    سلام به همگی؛

حقیقتش نمیخواستم پست بزارم چون یه سری ها هستن یادشون نیست تا دو هفته پیش چی شده بود و یه ماه پیش به غیبت کبرا رفته بودن و ... مهم نیست بازی ادامه داره، به قول یکی از دوستان زمین گرده میچرخه این دور مال شما بود دور ما هم دوباره میرسه

خدا پدر کسی که چشم عقاب رو ساخت رو بیامرزه، باعث شد ما یه بار همه همر هامون بره و هیچ کدوم برنگرده؛ البته به کمک 26 تا قهرمان، سوالی در ذهن من ایجاد شده بود شاید کل دفاع جنوب غرب همین بوده ؟!
    چون با توجه به اینکه 13 ساعت تایم ارسال دفاع داشتین فکر کردم دفاع میلیونی جمع میشه !! یا حداقل لینک دفاع ها رو نمیبینیم ! ولی همر آخری با لینک برامون برگشت؛ اون دوست زرنگی که فکر میکنه زرنگه سلام ملوان زبل ! ما هم لینک اتک رو دیدیم حالا برو ادیت کن بزار کسی ندونه مثلا !

فایل پیوست 2613
    البته همر ها ریکاوری میشن، همونجوری که این همر 25ک گرزی بود شد 100ک گرزی ...

به گمانم یکی اکانت مستر چاوز رو خریده ولی نمیخاد رو کنه خریدیم =) بعد به ما میگه شما اک میخری !!

و اما اصل پست،
    شایان جان ما از روز اول با شما رو راست بودیم، تو چند تا پلن همر از جنوب شرق استفاده شد ولی بودن پلن هایی که ما با همر های خودمون زدیم؛ مثالش همر هایی که تو درگیری های شمال غرب استفاده شد یا همین پلن آخری که دیوار شدیم، اینا همر های شمال شرق بودن، ولی چون رمر کم بود میشه تو همین پلن آخری هم فقدان همر رمر رو احساس کرد،بیشتر کاتا کشیدن بچه ها ما در خواست رمر داشتیم از ساید متامون برای پلن های مشترک که دم شما هم گرم همکاری کردی؛ البته این همکاری ها بیشتر جنبه دو طرفه داشته، شما یه همر گذاشتین ما هم همر گذاشتیم نمیشه گفت ما نزاشتیم! یا موقعی که دفاع نیاز بود ما کمک کردیم و بر عکس مواقعی ساید شما کمک کرد، مفهوم متا هم همینه ولی بعضی ها لحن بیانشون یکم فرق داره شما لطفا دلخور نشو،

در مورد حرف سالار که گفت، منظورش این بود چون چند ماه اول سرور بین شمال شرق و جنوب غرب درگیری نبوده مثل این بوده که مثلا نپ باشه ، که البته اصل ماجرا این بوده که ما درگیر شمال غرب بودیم و طبیعتا نمیشه هم زمان با دو تا ساید درگیر شد؛
    امیدوارم جواب شبه هات رو داده باشم دادا ...

پ.ن؛ من منتظر اون دو تا همر چکمه پوش جلوی سایدتون هستم، آنویل ها آمادست آمار واندر ها هم که داری خودشون آنویل هستن =))
    پ.ن؛ داداچ تو که از ترس گیج منحصر گرفتی چیف نشی یه وقت اچتباه نزن دیگه مرسی اه

در آخر میگم ما شما رو دوست داریم ولی بچه های جنوب غرب نمیدونم چرا هی کم لطفی میکنن به این ابراز علاقه ما :دی
    سلام والا ما هم شمارو دوست داریم دعوا نداریم که سر پلنم بهت خسته نباشید گفتیم
    بالاخره چشمان گذاشتن استفاده کنیم
    من داشتم حرفارو میخوندم بفرضم که فرضیات شما درسته و ما دفمون همینقدره و برای ما متا تعریف نشدست و متا فقط برای شماست!!
    اما با یه تیکه از صحبتا تناقض خوردم و به شک افتادم
    واقعا همرایی که دیوار شد مال ne بود؟
    گمونم سایت باگ خورده که مختصات دوتا اکانتای همرایی که زدین و تو nw نشون میده واقعا عجیبا غریبا
    حالا جنوب شرق نشد شمال غرب و میزنیم اسم اینم سه به یک و اکانت خریدن و اینا نیست بش میگن بازیه سالم و پاک!!
    ولی بازم دمتون گرم
    ویرایش توسط RED LINE : 12-16-2016 در ساعت 04:30 AM

2. تشکر sw team تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام

اول راجع دف با توجه به برنامه ریزیامون دف ریختیم و کافی هم بود دفمون قرار نیس کل دف ساید بره رو یه تارگت
    در مورد خرید اکانت ان دبلیو ساید متای ما هست و دلیل نداره بخوایم بخریم میتونید این بحث رو از طریق مولتی هانتر پیگیری کنید ، خرید اکانت گیو و چنتای دیگه که دیگه دفاع کردن نداره خریدید کسیم نگفت چرا ،اصولا سیاست پیشمرگه رو دارید یا اکانت میخرید میزنید یا از ساید اس ای جلو زن میکنید :دی ب کجا چنین شتابان؟

آقا بازی به کل کل هاشه وگرنه دشمنی با کسی نداریم :دی
    میلاد شب جمعس نشین پا اون سیستم فیک بزار یه فردا تعطیلیا بگیر بخواب بزار ما هم بخوابیم.چه سیستمیه تعطیلیا پلن میرید؟ بیاین یه تفاهم نامه بنویسم که روزایی که فرداش تعطیله کسی پلن نره من شیرازیم طاقت بی خوابی رو ندارم کل هفته به عشق تا ظهر خوابیدن تعطیلیا کار میکنم :دی

موفق باشید

سعید

4. تشکر sw team, RED LINE تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, sw team, RED LINE پسندید
    نپسندیدن Team_Natar نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

خوب صبح جمعتون بخیر
    زیاد منتظر چکمه پوشای جنوب غرب نباشید اینم لینکای امروز صبح یه همر +250 ک گرزی با لینک سبز چیف شد

البته جاسوسی مال یک ماه پیش هست

آقا یه قصری اقامتگاهی چیزی بسازید تو این نان کپاتون چه وضعشه همش کردید انبار :دی

1.JPG2.JPG3.jpg

کامروا باشید :دی
    ویرایش توسط WhiteBird : 12-16-2016 در ساعت 10:36 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود

چند باری جملات بالا از طرف پلیرهای شمال شرق مطرح شدهکه همر ها از ساید ما نبوده و مطالبی از همین دست؛ دوست عزیز گویا شما معنی متا رو نمیدونید همری که از ساید متای شما هم میره در راستای اهداف متاس نه اهداف ساید شما. همون همر guns اگه نبود یا همر lol:d یا haftvad ساید شما پلنی میتونست بره که الان احساس شاخی و قوی بودن بهتون دست بده؟

در صورت ادامه استفاده از این نوع ادبیات توسط بازیکن های شمال شرق رمز همر های باقی مونده در جنوب شرق که دست میلاد هست رو تغییر میدم تا ببینم آیا همری از سمت شما لانچ میشه برای پلن یا نه.

این جمله شما این شائبه رو در من ایجاد میکنه که شما به عمد در ابتدای سرور در حالی که با جنوب شرق متا بودید توی درگیری ها خودتون رو عقب کشیدید تا جنوب شرق توسط دو ساید دیگه تضعیف بشه و در نهایت شما منافع ببرید از جنوب شرق

از میلاد و افشین توی شمال شرق میخوام که این مساله رو شفاف سازی کنند. در غیر اینصورت برای همر ها و دفاع های باقی مونده جنوب شرق شخصا تصمیم گیری خواهم کرد.

سربلنـد؛پیـروز ودنباله دار باشید.

پی نوشت: حالا من هی میگم بازنشسته شدم و وقت ندارم دور رو دادم به دیگران و هر کاری میلاد میگه انجام میدم؛ ولی دلیل نمیشه فکر کنید جنوب شرق بی صاحابه
    سلام بر بزرگ مرد ترا

شایان جان منظورم اون همری که از گیو زدیم بود وگرنه رابطه و متای ما با se قبل از شروع سرور بسته شده بود و اصلا قصد جسارت یا ... رو نداشتم

در مورد اون نپ با sw هم نپ واقعی نبود هم ما در گیر با nw بودیم هم بحث رفاقت یکی دوتا از بچه های ما با یکی دوتا از بچه های اونا بود که باعث در گیری نمیشد در اصل هر دو طرف دست رو ماشه بودیم منتظر بودیم که طرف مقابل شلیک کنه

اگه باعث ناراحتی شدم ببخشید

7. تشکر Team_Natar تشکر نمود
    پسندیدن Team_Natar پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها
    سلام به همگی؛

حقیقتش نمیخواستم پست بزارم چون یه سری ها هستن یادشون نیست تا دو هفته پیش چی شده بود و یه ماه پیش به غیبت کبرا رفته بودن و ... مهم نیست بازی ادامه داره، به قول یکی از دوستان زمین گرده میچرخه این دور مال شما بود دور ما هم دوباره میرسه

خدا پدر کسی که چشم عقاب رو ساخت رو بیامرزه، باعث شد ما یه بار همه همر هامون بره و هیچ کدوم برنگرده؛ البته به کمک 26 تا قهرمان، سوالی در ذهن من ایجاد شده بود شاید کل دفاع جنوب غرب همین بوده ؟!
    چون با توجه به اینکه 13 ساعت تایم ارسال دفاع داشتین فکر کردم دفاع میلیونی جمع میشه !! یا حداقل لینک دفاع ها رو نمیبینیم ! ولی همر آخری با لینک برامون برگشت؛ اون دوست زرنگی که فکر میکنه زرنگه سلام ملوان زبل ! ما هم لینک اتک رو دیدیم حالا برو ادیت کن بزار کسی ندونه مثلا !

فایل پیوست 2613
    البته همر ها ریکاوری میشن، همونجوری که این همر 25ک گرزی بود شد 100ک گرزی ...

به گمانم یکی اکانت مستر چاوز رو خریده ولی نمیخاد رو کنه خریدیم =) بعد به ما میگه شما اک میخری !!

و اما اصل پست،
    شایان جان ما از روز اول با شما رو راست بودیم، تو چند تا پلن همر از جنوب شرق استفاده شد ولی بودن پلن هایی که ما با همر های خودمون زدیم؛ مثالش همر هایی که تو درگیری های شمال غرب استفاده شد یا همین پلن آخری که دیوار شدیم، اینا همر های شمال شرق بودن، ولی چون رمر کم بود میشه تو همین پلن آخری هم فقدان همر رمر رو احساس کرد،بیشتر کاتا کشیدن بچه ها ما در خواست رمر داشتیم از ساید متامون برای پلن های مشترک که دم شما هم گرم همکاری کردی؛ البته این همکاری ها بیشتر جنبه دو طرفه داشته، شما یه همر گذاشتین ما هم همر گذاشتیم نمیشه گفت ما نزاشتیم! یا موقعی که دفاع نیاز بود ما کمک کردیم و بر عکس مواقعی ساید شما کمک کرد، مفهوم متا هم همینه ولی بعضی ها لحن بیانشون یکم فرق داره شما لطفا دلخور نشو،

در مورد حرف سالار که گفت، منظورش این بود چون چند ماه اول سرور بین شمال شرق و جنوب غرب درگیری نبوده مثل این بوده که مثلا نپ باشه ، که البته اصل ماجرا این بوده که ما درگیر شمال غرب بودیم و طبیعتا نمیشه هم زمان با دو تا ساید درگیر شد؛
    امیدوارم جواب شبه هات رو داده باشم دادا ...

پ.ن؛ من منتظر اون دو تا همر چکمه پوش جلوی سایدتون هستم، آنویل ها آمادست آمار واندر ها هم که داری خودشون آنویل هستن =))
    پ.ن؛ داداچ تو که از ترس گیج منحصر گرفتی چیف نشی یه وقت اچتباه نزن دیگه مرسی اه

در آخر میگم ما شما رو دوست داریم ولی بچه های جنوب غرب نمیدونم چرا هی کم لطفی میکنن به این ابراز علاقه ما :دی
    با سلام خدمت شما میلاد جان یه دفعه دیگه هم گفتی خودت شاید من رو شناخته باشی ساید ان دبلیو به هیچ وجه اکانت مستر چاوز رو نفروخته داداش من دیگه این موضوع رو بیان نکن چون ارزش یه ساید میاد پایین عزیز من درسته متا هستیم ولی اگه قصد فروش داشت محمد همون اول خودم میگرفتم همون جوری که هم به خودش هم مولتی خبر دار شد که ممکنه بفروشن عزیز .
    پی نوشت : از داشته هاتون حمایت کنید نه اینکه دیگری رو مسخره .

با تشکر
    MoStafa
    G1:gorzii2
    J1:blueboy
    K1:mr.daner
    L1:man.j
    final:No00oBs
    k5:mage darim5x
    ir:man.j
    متضادترین قضیه دنیا اینه که:

حتی کسی که بخواد بفهمه بیشعوره ؛ باید شعور داشته باشه!!

اين ؛ كار رو سخت ميكنه !

9. تشکر WhiteBird, sw team, mohsen.2pac, O.N.E تشکر نمود
    پسندیدن sw team, mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kinG NE نمایش پست ها
    سلام بر بزرگ مرد ترا

شایان جان منظورم اون همری که از گیو زدیم بود وگرنه رابطه و متای ما با se قبل از شروع سرور بسته شده بود و اصلا قصد جسارت یا ... رو نداشتم

در مورد اون نپ با sw هم نپ واقعی نبود هم ما در گیر با nw بودیم هم بحث رفاقت یکی دوتا از بچه های ما با یکی دوتا از بچه های اونا بود که باعث در گیری نمیشد در اصل هر دو طرف دست رو ماشه بودیم منتظر بودیم که طرف مقابل شلیک کنه

ما از قدیم الایام به تیم شانگفی ارادت داشتیم از خیلی قدیماا
    گفتم در جریان باشید فقط
    بله سعید شیرازی میگه حرفی نزن

سعید خسروی
    ------
    سعید جان حرفی نزدم که
    بیا سانسور هم کردم تازه
    ویرایش توسط sw team : 12-16-2016 در ساعت 01:22 PM

11. تشکر WhiteBird, O.N.E تشکر نمود
    پسندیدن shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    ما از قدیم الایام به تیم شانگفی ارادت داشتیم از خیلی قدیماا
    گفتم در جریان باشید فقط
    بله سعید شیرازی میگه حرفی نزن

سعید خسروی
    ------
    سعید جان حرفی نزدم که
    بیا سانسور هم کردم تازه

ممنون کاکو

لیدرای شمال شرق توجه کردین دارین سه به یک با ما بازی میکنید در عین حال در (ویرایش توسط مدیریت) :دی

دو تا اکانت دیگه هم که از ان دبلیو خریدید مثل گیو مبارکتون باشه فقط موندم کار مولتی هانتر چیه تو سرورا؟ نکنه دارن سبزی پاک میکنن؟

سعید
    ویرایش توسط The UnderTaker : 12-16-2016 در ساعت 09:06 PM دلیل: لحن نامناسب

13. تشکر sw team, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن sw team, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kinG NE نمایش پست ها
    سلام بر بزرگ مرد ترا

با توجه به پستت و پستهای قبلی میشه یه تحلیل از بازی تمیز و کثیف بذاری :پی

سعید چقد پلن mp3 میری )

پ.ن: 250 گرزی نبوده که) 30 ک گرزی بوده با 5 ک شوال:|
    پ.ن: تا حالا شده صبح جمعه با چکمه بیان تو دیوار دهتون بگن آش نذریه بعد چیف بشین)
    اون دوستی بود که اول سرور حرف از ویلچر میزد کجایی الان دقیقا کجایی
    ویرایش توسط sw team : 12-16-2016 در ساعت 01:43 PM

15. نپسندیدن Team_Natar نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نمیپسندم آقا نمیخوام بپسندم :دی
    پ ن : دیگه خیلی بازی زیادی داره از سخت میشه، تبریک به جنوب غرب. نایس آقا نایس خیلی خوب برنامه ریزی کردید واقعا ^_^

17. تشکر sw team تشکر نمود
    200t
    Guest
    سلام و خسته نباشید به همه رفقای سرور

عامو آرش دسخوش آقا پایه ثابت همه ی اتحاد های قهرمان هستم یه جا واسه من نگه دار

آقا شندیم یه بنده خدایی داره تو سرور گرزی میفروشه بنده خدا خدا نجاتت بده شنیدم کلا تو دیواره ، گفته اینجوری نمیصرفه، بزا نقدش کنیم

بیچاره افشین هر سرور گیره یه مدل آدم میفته یه جا ام واسه افشین نگه دار

راستی

987675.JPG

گندمام هم 18 شد

19. تشکر M3nTaL, RESPECT تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, RESPECT پسندید
صفحه 129 از 158 نخستنخست ... 2979119127128129130131139 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع