صفحه 36 از 43 نخستنخست ... 263435363738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 427

موضوع: بحث وگفتگو پیرامون سرور j1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

من فقط یه سوال فنی دارم !
    واندری که رو لول 95 هست !
    تیم متحدش هم سه تا نقشه داره کلا !
    رو دهکده نقشه اش چقدر دف باید باشه ؟؟
    و چرا کارش به اینجا باید بکشه !
    تنها تفسیری که میشه کرد کمبود وحشتناک دفاع میتونه باشه که دف واندر اونقدر کم بوده که امکان سنگین کردن دفاع رو روی نقشه ها باقی نذاشته چون بقولی امکان داشت واندر رنده بشه
    اصولا تو همچین حالتی تنها چیزی که توصیه میشه خوابوندن همر های ساید کنار دفاع رو واندر هست تا یه مقدار دفاع برای نقشه آزاد بشه
    البته اگه مشکل تامین گندم وجود نداشته باشه که واندر امکان سنگین کردن دفاع رو نداشته باشه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    من فقط یه سوال فنی دارم !
    واندری که رو لول 95 هست !
    تیم متحدش هم سه تا نقشه داره کلا !
    رو دهکده نقشه اش چقدر دف باید باشه ؟؟
    و چرا کارش به اینجا باید بکشه !
    تنها تفسیری که میشه کرد کمبود وحشتناک دفاع میتونه باشه که دف واندر اونقدر کم بوده که امکان سنگین کردن دفاع رو روی نقشه ها باقی نذاشته چون بقولی امکان داشت واندر رنده بشه
    اصولا تو همچین حالتی تنها چیزی که توصیه میشه خوابوندن همر های ساید کنار دفاع رو واندر هست تا یه مقدار دفاع برای نقشه آزاد بشه
    البته اگه مشکل تامین گندم وجود نداشته باشه که واندر امکان سنگین کردن دفاع رو نداشته باشه
    سلام
    مانی جان سرور 3 به 1.5هست .
    مرد دلیر بهنگام ستیز و نبرد ، همراهانش را نمی شمارد.

3. تشکر lucifer, l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, l0l:D پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.Khan نمایش پست ها
    سلام
    مانی جان سرور 3 به 1.5هست .
    منم ی سوال خیلی خیلی فندی داشتم
    جدیدا سرور های دژکوب ۴\۵ ساید داره؟؟؟؟؟
    از کی تا حالا؟؟؟؟؟ اون نصف ساید کجاس حالا ما هرچی تو نقشه میگردیم پیداش نمیکنیم))))
    میشه بگید کجاست سرور بعدی اونجا ثبت نام کنم یا فقط مختص همین سروره خخخخخخ

سامی
    مهم نيست اكنون زندگى ام چگونه مى گذرد، عاشق آن خاطراتى هستم كه تصادفى از ذهنم عبور مى كنند و باعث لبخندم مى شوند.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به دوستان عزیز آقآ ما یه چند روز نبودیم گفتیم دیگه اکانت نوبودی پرپر شده.البته طبق صحبتهای یکی از دوستان گنده گو که فقط حرف میزنه.
    دیشب انلاین شدیم تاپ تن چک کردیم دیدیم خبری نیست صبح انلاین شدیم دیدیم gholi.png از بکس پرسیدیم قولی چرا زدین
    همه گفتن ما نزدیم.رفتیم تو تاپ مهاجمین گفتیم کی زده به این دف ساز و مولتی غارت دوستان که این صحنه دیدم luci.png بعد فهمیدیم داستان چیه
    اقای ایکس قرار بود فایل صوتی بزاری ابرومو ببری چی شد؟؟؟
    قرار بیگتو 4تیکه کل دفاع کلین کنید منو 3بار 0 کنی چی شد؟؟؟
    از اول بازی فقط حرف زدی اینم رو باقیش فکر کنم 24ک سزارت پر پر شد.بیگی هم که از دست دادی.بازم بات کار دارم صبر کن تماشا کن.
    فقط جهت اطلاع میگم نصف اکانتاتون پسورداش 1234تا9 بود این هک نیست ساده بودن پسورد شما بوده مقصر خودتون بودین.از قدیم میگن مالتو سفت بگیر همسایه دزد نکن. هرکاری که از دستت بر میاد بکن.فقط حرفی حرف

6. تشکر dr.divert تشکر نمود
    پسندیدن dr.divert پسندید
    نپسندیدن ArteshBod, Prestige نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen3x نمایش پست ها
    انالیز من ( منظور دوستمون لاگینشونه)نصبت (نسبت)به پلن این بود که اصلا فکر نمیکردم ده ناین کپم(ناین کپ یعنی پایتخت نهم اونی که منظور شماس نان کپه دوست عزیز یعنی ) ریل باشه چون همحملات نا منظم بود و اینکه تو حملات تنها بیگ واندر زنتون دیدم اصلا فکر نمیکردم اینقدر کمبود همر داشته باشین که بیگ همرتون به خطر بندازین.وگرنه اونم بر نمیگشت بهتون قول میدادم.(سامان گفت غارتش کم شده ها توجه نکردم) (سامان جان زحمت بکش همونجور که غارت رو آنالیز داری میکنی قربونت یه نگاه به فلوید بنداز ببین کجا رو ریل زدن)
    [SIZE=4
    فقط جهت اطلاع میگم نصف اکانتاتون پسورداش 1234تا9 بود این هک نیست ساده بودن پسورد شما بوده مقصر خودتون بودین.از قدیم میگن مالتو سفت بگیر همسایه دزد نکن. هرکاری که از دستت بر میاد بکن.
    سِلام عــامو ؛ خوبی

میگُم خوبه آنالیــزم بلِدی تُو

آنالیزت اینه که بری رو فلوید ببینی از اونجا رو نانکپت فیک گذاشته و کپت ریل زده 30 ساعت دفاع بریزی رو کپت و نانکپت صفر شه

بــــــرو عامو اگه لاگین نکرده بودی که الان کپ نداشتی

همین براتون کافیه اول که اون آویشن فرستادین جلو جنوب شرق بهم بریزه ، بعد هم که شاهکار آقای ص.ص الان هم که با وقاحت تمام میای میگی لاگین کردم رمزش 12345 بوده خجالت نمیکشی؟

من از مدیریت بازی تقاضا دارُم عاجزانه این پست دوستمونِ پیگیری کنه؛ ایجور که نمیشه ایشون خودشون اعتراف کِردن لاگین دارن جنوب شرق یه برخوردی چیزی آخه

مُو دیه حرفی ندارُم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به دوستان عزیز آقآ ما یه چند روز نبودیم گفتیم دیگه اکانت نوبودی پرپر شده.البته طبق صحبتهای یکی از دوستان گنده گو که فقط حرف میزنه.
    دیشب انلاین شدیم تاپ تن چک کردیم دیدیم خبری نیست صبح انلاین شدیم دیدیم gholi.png از بکس پرسیدیم قولی چرا زدین
    همه گفتن ما نزدیم.رفتیم تو تاپ مهاجمین گفتیم کی زده به این دف ساز و مولتی غارت دوستان که این صحنه دیدم luci.png بعد فهمیدیم داستان چیه
    اقای ایکس قرار بود فایل صوتی بزاری ابرومو ببری چی شد؟؟؟
    قرار بیگتو 4تیکه کل دفاع کلین کنید منو 3بار 0 کنی چی شد؟؟؟
    از اول بازی فقط حرف زدی اینم رو باقیش فکر کنم 24ک سزارت پر پر شد.بیگی هم که از دست دادی.بازم بات کار دارم صبر کن تماشا کن.
    فقط جهت اطلاع میگم نصف اکانتاتون پسورداش 1234تا9 بود این هک نیست ساده بودن پسورد شما بوده مقصر خودتون بودین.از قدیم میگن مالتو سفت بگیر همسایه دزد نکن. هرکاری که از دستت بر میاد بکن.فقط حرفی حرف
    سلام و درود بیکران

آقا محسن فقط میتونم بگم متاسفم .

گل پسر من رو اکانتت اومدم دف رو بک دادم بریزم رو اکانت بلوبوی با تمام بحث و جدلی که باهم داشتیم یه دونه تروپ اینور اونور نشد گل پسر اونوقت اینچنین میکنی ؟؟؟

رو اکانت آبنبات چوبی لاگین میکنی دف میخوابونی تو واحه ؟؟؟ که همر ما رو خط بندازی ؟؟؟

اکانت آهی پسوردش دستم بود با محمد از اکانت اسکور تلفنی صحبت کردم گفتم اکانت آهی دستم بود هیچ حرکتی نزدم الان با همون اکانت آهی و اسکور رفیقیم و خدا رو شکر تو تلگرام هر از چند گاهی حالو احوال میکنیم . نکن برادر من نکن . خدا وکیلی رو اکانتت که اومدم فقط فکر این بوئم که چقدر تایم گذاشته شده رو اکانتت تا یه دونه گرزی لاست نخوره یه دونه گرزی بیرون بیاد خدا شاهده هزار بار بخودم گفتم ممکنه باهات مشکل داشته باشم لما به تایمی که گذاشتی خیانت نمیکنم زمان چیزیه که همسنگش نمیشه بهایی پرداخت کرد . منم میزدم میگفتم مالتو سفت بچسب ؟؟؟ شاید منطق شما این باشه ولی به والله صد مرتبه دیگه همین الان لاگین کنم یه دونه تروپت اینور اونور نخواهد شد .

یا حق

sghl , nv,n
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

9. پسندیدن BlackSword, deadlock, ali 2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط St0rm نمایش پست ها
    سلام و درود بیکران

آقا محسن فقط میتونم بگم متاسفم .

گل پسر من رو اکانتت اومدم دف رو بک دادم بریزم رو اکانت بلوبوی با تمام بحث و جدلی که باهم داشتیم یه دونه تروپ اینور اونور نشد گل پسر اونوقت اینچنین میکنی ؟؟؟

رو اکانت آبنبات چوبی لاگین میکنی دف میخوابونی تو واحه ؟؟؟ که همر ما رو خط بندازی ؟؟؟

اکانت آهی پسوردش دستم بود با محمد از اکانت اسکور تلفنی صحبت کردم گفتم اکانت آهی دستم بود هیچ حرکتی نزدم الان با همون اکانت آهی و اسکور رفیقیم و خدا رو شکر تو تلگرام هر از چند گاهی حالو احوال میکنیم . نکن برادر من نکن . خدا وکیلی رو اکانتت که اومدم فقط فکر این بوئم که چقدر تایم گذاشته شده رو اکانتت تا یه دونه گرزی لاست نخوره یه دونه گرزی بیرون بیاد خدا شاهده هزار بار بخودم گفتم ممکنه باهات مشکل داشته باشم لما به تایمی که گذاشتی خیانت نمیکنم زمان چیزیه که همسنگش نمیشه بهایی پرداخت کرد . منم میزدم میگفتم مالتو سفت بچسب ؟؟؟ شاید منطق شما این باشه ولی به والله صد مرتبه دیگه همین الان لاگین کنم یه دونه تروپت اینور اونور نخواهد شد .

یا حق

sghl , nv,n
    اقای انالیزور و استروم اولا حرکت من نبود اما هرکی بود تحسین میکنم(به تلافی حرکت امیر تو ساید خودی).نندازین رو بات غارت توافقی نزنید که این بلا سرتون نیاد شماها خونتون ار رانیه بدون لاست میخواین هی نیرو سازی کنید؟؟؟
    مستر انالیزر دقیقا ده دو میدونستم ده سه چرا نتونسید بپرونید شما بی عرضه هستین به ما.در ثانی میشه خودتو معرفی کنی ببینم کی هستی؟؟؟
    ناصر خان شما اون حرکت نزدی چون فکرنمیکردی سرور به اینجا ها بکشه اتفاقا پستای یک ماه پیشتون دیشب خوندم که تبریک پیروزی میگفتین به هم
    البته بگم هنور کار دارم با اقای گنده گو

11. تشکر dr.divert تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقای انالیزور و استروم اولا حرکت من نبود اما هرکی بود تحسین میکنم(به تلافی حرکت امیر تو ساید خودی).نندازین رو بات غارت توافقی نزنید که این بلا سرتون نیاد شماها خونتون ار رانیه بدون لاست میخواین هی نیرو سازی کنید؟؟؟
    مستر انالیزر دقیقا ده دو میدونستم ده سه چرا نتونسید بپرونید شما بی عرضه هستین به ما.در ثانی میشه خودتو معرفی کنی ببینم کی هستی؟؟؟
    ناصر خان شما اون حرکت نزدی چون فکرنمیکردی سرور به اینجا ها بکشه اتفاقا پستای یک ماه پیشتون دیشب خوندم که تبریک پیروزی میگفتین به هم
    البته بگم هنور کار دارم با اقای گنده گو
    برادر من ، من کاملا دارم صریح و بی پرده صحبت میکنم و کاملا سلیس .من شخصا با تو مشکل داشتم ،که دیگه الان ندارم ربطی به روند سرور نداره در ثانی اونموقع اگر به زعم شما میدونستم سرور تمومه و بهمدیگه تبریک میگفتیم پس چه نیازی به همره شما بود، میکوبیدم تو دیوار میرفت ،سرور که از نظر من به گفته شما تموم شده بود . اکانت آهی پلیرش محمود اسدی بچه قزوین اینا رو میتونی از دوستات تو اس دبلیو بپرسی صحت و سقمش رو محمد اکانت اسکور حی و حاضر اونا که خودی نبودن از اولش هم ، اونا رو هم فکر میکردم سرور به اینجا کشیده میشه نزدم؟ که ایشون(آهی) اومد زد رو استاکر و چکمه بزرگش رو بردن ؟؟؟ نمیتونستم اس دبلیو رو آزار بدم ؟؟؟ نمیتونستم از خاک خود اس دبلیو حداقل 3 تا همر بپرونم ؟؟؟ خدا رو شکر بیگ های سرور هستند تو تاپ یه نگاه بندازی متوجه میشی همرش بیگ سرور بود تو اون تایم . جناب محسن خان یه کوچولو بفکر بعد در رابطه با موضوعی صحبت کن . هنوزم میگم اگر ادعا داری که از من و امثال من بهتری پس بهتر باش نه اینکه فقط حرف بهتر بودن رو بزنی . اینکه شما کاملا در جریان بودی شکی توش نیست . بگذریم این نیز بگذزد .
    در مورد اینکه ما غارت توافقی میزنیم بات میذاریم که بات رو تکذیب میکنم رویه اکانت خودم ، در مورد مولتی زدن هم نه وظیفه تو هست نظر بدی نه من مولتی هانتر هست که نظر بده ، بکی بگه این حرف رو که کسی ندونه مولتی داره من که میدونم داری خواستی به مهدی میگم بهت بگه اکانت ها رو فکر نکنی ما از اندبلیو بی خبریم البته مهدی در جریان هست خودش.

در ضمن یه تسلیت به شما بدهکارم بابت ضایعه وارد شده به شما . خداوند صبر جزیل به شما و خانواده اتون اعطا فرماید .

یا حق
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

13. تشکر BlackSword, mostafa-bi nam تشکر نمود
    پسندیدن BlackSword پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود
    بازی 3 به 1 یا 1.5 به 2.5 شد چون شما رفتید از ان ای یونیک گرفتید بعدکه یخورده تو جنگها ضعیف شدن نه تنها پس ندادید بلکه متاتون هم باهاشون بهم زدید این از 1 ساید
    بعدش هم با ان دبلیو نپ بودید و اماری که داده بودید به طرفدارانتون تو ان دبل 11تا واندر زن!!
    ما هر جوری حساب کردیم 11 تا واندر زن در نمیومد ازتون همین الانم داریم میشماریم ببینیم از زمان بهم خوردن نپ تا الان + اون دوتا همری که فکر کردید بازی تموم شده زدید درو دیوار ببینیم 11تا میشه یا نه
    آمار غلط دادن به سایدی که دارید نپ و به متا تبدیل می کنید یکی دیگه از علت های بهم خوردن نپ شد
    و...
    خلاصه داستان الان یه 0.5 هم اضافی دارید

از اول سرور شاهد رجز خونیا و گنده گوییاتون بودیم
    یه روز گفتید واندر اس دبل 100 نمیشه
    یه روز گفتیم همر میخابونیم واندر اس دبل که 100 شه گیتار بزنید
    یه روز گفتید همر 4 تیکه میکنیم نه تنها اکانت نوبادی بلکه واندر های ان دبل و اس دبل هم 0 میکنیم ناتار 100 کنه
    و...
    بحث اکانت فلوید و کثیف بازی هم شما روشن کنید چرا 3روز قبلش مولتی نامه داد اکانت هولدری که پسورد اکانت و میل و عوض کنید ای پی دارید با اس ای بعد بالا منبر برید
    درضمن کثیف بازی فقط این نیست لاگین کنی بزنی درو دیوار جنگ یونیک گرفتید پس ندادید هیچ بیگ همر و دف هم کشیدید ازش هیچ دف واندر ساید های مقابل هم میخواید باهاش صفر کنید بازم هیچ
    خلاصه کلام همچین پاک و منزه هم نیستید

تبریک میگم ...
    تبریک میگم ...
    تبریک میگم ...
    تبریک میگم ...
    تبریک میگم ...

جاهای خالی و پر کنید
    (ویرایش توسط مدیریت)

15. تشکر mohsen3x, mostafa-bi nam تشکر نمود
    پسندیدن mohsen3x پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dr.divert نمایش پست ها
    درود
    بازی 3 به 1 یا 1.5 به 2.5 شد چون شما رفتید از ان ای یونیک گرفتید بعدکه یخورده تو جنگها ضعیف شدن نه تنها پس ندادید بلکه متاتون هم باهاشون بهم زدید این از 1 ساید
    بعدش هم با ان دبلیو نپ بودید و اماری که داده بودید به طرفدارانتون تو ان دبل 11تا واندر زن!!
    ما هر جوری حساب کردیم 11 تا واندر زن در نمیومد ازتون همین الانم داریم میشماریم ببینیم از زمان بهم خوردن نپ تا الان + اون دوتا همری که فکر کردید بازی تموم شده زدید درو دیوار ببینیم 11تا میشه یا نه
    آمار غلط دادن به سایدی که دارید نپ و به متا تبدیل می کنید یکی دیگه از علت های بهم خوردن نپ شد
    و...
    خلاصه داستان الان یه 0.5 هم اضافی دارید

از اول سرور شاهد رجز خونیا و گنده گوییاتون بودیم
    یه روز گفتید واندر اس دبل 100 نمیشه
    یه روز گفتیم همر میخابونیم واندر اس دبل که 100 شه گیتار بزنید
    یه روز گفتید همر 4 تیکه میکنیم نه تنها اکانت نوبادی بلکه واندر های ان دبل و اس دبل هم 0 میکنیم ناتار 100 کنه
    و...
    بحث اکانت فلوید و کثیف بازی هم شما روشن کنید چرا 3روز قبلش مولتی نامه داد اکانت هولدری که پسورد اکانت و میل و عوض کنید ای پی دارید با اس ای بعد بالا منبر برید
    درضمن کثیف بازی فقط این نیست لاگین کنی بزنی درو دیوار جنگ یونیک گرفتید پس ندادید هیچ بیگ همر و دف هم کشیدید ازش هیچ دف واندر ساید های مقابل هم میخواید باهاش صفر کنید بازم هیچ
    خلاصه کلام همچین پاک و منزه هم نیستید

تبریک میگم ...
    تبریک میگم ...
    تبریک میگم ...
    تبریک میگم ...
    تبریک میگم ...

جاهای خالی و پر کنید
    وات دِ فاز؟

تبریک میگم به اون پلیری که بلوبوی و شیر مازندران رو 0.5 حساب میکنه و بقیه nw رو هم 0.5 .البته شما در حد اپسیلون هم نیستید.
    تبریک میگم به سایدی که دوتا دوتا کتیبه یونیک از ما زد به نامردی اونوقت ما بخاطر گرفتن کتیبه از ساید متا شدیم بد.
    تبریک میگم به بچه های se و اون نیم تا بچه های nw به خاطر گندگیشون.3 به 1 هم حریفمون نشدید تا الان.
    تبریک میگم به همر های خوابیده در واندری که قراره 100 بشه.
    تبریک میگم به کلیه پلیرهای متوهمی که همه جور بلا سر se در آوردن و در آخر هرچی برآزنده خودشونه رو به ما نسبت میدن.

اینم از جاهای خالی
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

17. تشکر ArteshBod, BlackSword تشکر نمود
    پسندیدن ArteshBod, BlackSword پسندید
صفحه 36 از 43 نخستنخست ... 263435363738 ... آخرینآخرین