صفحه 5 از 17 نخستنخست ... 3456715 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 169

موضوع: انتقاد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام و عرض ادب خدمت همگی باتوجه به عادت بنده به خوندن همه پیامایی که نخوندم =))از اول پیامارو خوندم و خلاصه وار نظرمو در مورد همش میگم.

بحث اول در مورد مولتی اکانتی تنهای چیزی که میتونم بگم اینه که آزاد کردن مولتی اکانت دقیقا کاری رو با سرور میکنه که 5-6 سال پیش مدال گذاشتنتون با سرور کرد!اونایی که از سرورای اول اولی a1,b1,c1,d1 و... بودن اگه یادشون باشه همه ی سایدا پلیر داشت بازی هم خیلی جذابتر بود اما از وقتی مدالو اوردین تو بازی رفته رفته ریزش پلیرو شاهد بودیم دلیلشم کثافت کاری هایی بود که یه مشت عقده ای برای اون مدال(که فک میکنن با اون مدال ابر دژکوب باز ایران میشن)انجام دادن.
    بگذریم اینارو گفتم تا بدونید آزاد کردن مولتی اکانت سایت رو با ریزش بیشتر مواجه میکنه و به نظرم اگه یه سرور با جدیت تمام برگذار شه و به شدت با مولتی اکانت برخورد شه هم سرور جذاب تر میشه هم وقتی 4نفر بفهمن سرور جدی شده و هرکسی نون بازوشو میخوره نه مولتیشو هوس بازی به سرش میزنه و دوباره سرورا شلوغ میشه به امید خدا.

پرحرفی کردم مورد آخری که خواستم بگم چندین نفر درخواست سرور نرمال داشتن که هرکدومشون از یه تیمن حالا شما میبینید 5-6 نفر اومدن اینجا درخواست دادن فکر نکنید کلا همین تعدادن قرار نیس هر تیمی کل پلیراشو بیاره اینجا پست بذارن :|و اگه مث دفعات قبل نمیگین به زودی و انشاءالله و در آینده یه سرور نرمال اسپید 2 چیزی ران کنید.
    با تچکر
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

درود بر امیر سالار عزیز!!! مدافع حقوق اسپید ترا!!!

دوسته گرامی 15 کی خفت شدن تیکی تو سروری که تو یه هفته نفر اول تاپ تن 2 میلیارد غارت داره ایا مهمه؟؟؟ واقعا فکر میکنی بازی کردن داره اون سایت خوب برو بازی کن!!! من حتی به احترام صاحب ساید اقا رسول عزیز تو فروم تو اونجا از دژکوب حرف نزدم!!
    دوران ما تمام شده بقول شما!! واسه همین میخوایم تو این سایت که شما و دوستانتون هرروز واسش یه چیز میبافین بازی کنیم!!
    دوران ما تمام شده درسته!! من با 33 سال سن نمیتونم 70 تا مولتیو اداره کنم خدایی!! شما به همون ساییتتون بچسبین!!!

امید جان یه دو ایکس فقط ران کن. دیگم نه هزار تو طولش ران کن نه سرور دیگه!!! مولتی بازی ازاد نباشه و حداقل مثل قدیم رفتار کنید!!
    ما دوس داریم جای خوب بازی کنیم که شلوغ باشه. امیدوارم بشه اینجارو رونق داد. منتظر اعلام شما و دادن تاریخ شروع بازی هستیم. یک ماه فرصت بدید تیما جمع بشن و شروع بازی/
    دیگه همه اینجا میدونن ما و محسنشون جزو تیمای قدیمی و بزرگ هستیم و از سوی تعداد زیادی پلیر حذف میزنیم
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

دوستان ویرایش کنم تو اسپید ترا تو یه هفته 3 میلیارد غارت تو سرور اسپید 2!!
    من خودم همیشه با 3 مولتی بازی کردم. همیشه فکر میکردم مولتی بازم ولیی اینارو دیدم کف و خون بالا اوردم!!!

4. تشکر mohsen.2pac, mostafa-bi nam تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, Saeid.Italiano پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

لوسیفر جان شما خودت وقتی ۲ تا میکشی ۱ دمپایی میدی بیرون
    یکی*هم میاد ۲۰ تا میکشه ۲ تا درست میده بیرون !
    وقتی*خودت مولتی میکشی انتظار نداشته باش بقیه نکشن ، حتی ۲ تا!
    مدافع نیستم و اصلا هم مهم نیست ولی من خودمم با تیم* ورک بازی*کردم صرفا از سبک*دفاع میکنم سبکی*که جز دژکوب شده !
    و اسپیدترا هم بازی*نمیکنم درحال حاضر

ثانیا انشالله عمری بود سرور*بعدی دژکوب**با تیم حضور داریم*، تیم ورک و آموزش بدیم !

جای خوب نیاز به پلیر خوب هم داره ، خالی نباشه بهتره

موفق*باشی

6. تشکر lucifer, mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

انشالاه اینجا در خدمت باشیم تیم ورکم از شما یاد بگیریم!!

8. تشکر mohsen.2pac, WondeR, Saeid.Italiano تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود و خسته نباشید

نکته جالب الان این هست که هنوز هیچ خبری نیست و تنها ری اکشن صاحب سایت یه تشکر کرد هست ولی ما کل کل رو شروع کردیم :دی

ممنون از omid و moderator عزیز که حداقل هستن گاهی!!!

اقا بیایید تکلیف ما خدا زده هایی که هنوز دست از سر این بازی برنداشتیمو معلوم کنید تا انقدر به هم گیر ندیم :دی
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 05-11-2020 در ساعت 01:48 PM
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    درود و خسته نباشید

نکته جالب الان این هست که هنوز هیچ خبری نیست و تنها ری اکشن صاحب سایت یه تشکر کرد هست ولی ما کل کل رو شروع کردیم :دی

اقا بیایید تکلیف ما خدا زده هایی که هنوز دست از سر این بازی برنداشتیمو معلوم کنید تا انقدر به هم گیر ندیم :دی
    نمیخوای بیخیال بازی شی

نقل قول نوشته اصلی توسط Osiris نمایش پست ها
    سلام*خدمت تیم مدیریتی این سایت و دایناسورهایی که هنوز پیگیر فروم و دژکوب هستند البته

ما حدود ۳ ماه پیش با شروع قرنطینه خونگی درخواست سرور نرمال کردیم که گفتند به زودی و خبری نشد ،الانم که شنیدم باز هم داره سرور سه ایکس ران میشه،نرمال کلا از این سایت حذف شده ؟
    این سرور جدید ظاهرا تا حدودی پلیر داره ،یه پیشنهاد اینه که حداقل اینو دو ایکسش کنید که یه سری پلیرهای نرمال هم توش رجیستر کنند دو ایکس شدنش هم فکر نمیکنم اسپید بازها رو ناراحت کنه،دو ایکس و سه ایکس خیلی هم فرقی ندارن حالا
    یا خود خدا

خیلی ارادت داریم

11. تشکر mohsen.2pac, WondeR, lucifer, sw team تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, WondeR, lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    درود و خسته نباشید

در حال انجام برنامه نویسی های جدید سایت هستیم به زودی سرور نرمال ران میکنیم

- - - Updated - - -

عه حواسم نبود من ادمین نیستم ولی قرار شده ادمینا همینو بگن من گفتم که دیگه خسته نشن
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

13. تشکر mohsen.2pac, lucifer, sw team, Omid تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, lucifer پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WondeR نمایش پست ها
    در حال انجام برنامه نویسی های جدید سایت هستیم به زودی سرور نرمال ران میکنیم

- - - Updated - - -

عه حواسم نبود من ادمین نیستم ولی قرار شده ادمینا همینو بگن من گفتم که دیگه خسته نشن
    بهترین پاسخی که می تونستم امروز بخونم. عالی بود.

دوستان انتقادات رو می خونم ولی باور کنید تو سروری که سخت گیری میشه برای مولتی گیری هم اونی که مولتی میکشه شاکیه چون مچشو میگیریم هم اونی که مولتی نمیکشه شاکیه چون یه عده با خرید Vps و داستان های دیگه مولتی میکشن. و فحششو ما می خوریم.

سرور نرمال در راهه اما باید کدنویسی سایت تموم بشه الان فول تایم روی سایت جدید داریم کار میکنیم و انشالله تو سرور نرمال رونمایی میشه. تاریخشو هم بزودی اعلام میکنیم .

15. پسندیدن mohsen.2pac, lucifer, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    بهترین پاسخی که می تونستم امروز بخونم. عالی بود.

دوستان انتقادات رو می خونم ولی باور کنید تو سروری که سخت گیری میشه برای مولتی گیری هم اونی که مولتی میکشه شاکیه چون مچشو میگیریم هم اونی که مولتی نمیکشه شاکیه چون یه عده با خرید Vps و داستان های دیگه مولتی میکشن. و فحششو ما می خوریم.

سرور نرمال در راهه اما باید کدنویسی سایت تموم بشه الان فول تایم روی سایت جدید داریم کار میکنیم و انشالله تو سرور نرمال رونمایی میشه. تاریخشو هم بزودی اعلام میکنیم .

ممنون از جوابتون امید جان ، فقط من نقطه نظر خودمو میگم و یادم هست دو*سال پیش در این مورد هم یه نظر سنجی گذاشتین و نتیجش همین نظر من بود ، ما که تعدادمون هم کم نیست درخواستمون برخورد با مولتی اکانتی هست که این درخواست جز لاینفک این بازی هست ، حتی همین تاپیک پایینی هم یسری دوستان دیگه هم همین درخواستو داشتن

حالا اونی که مولتی میکشه کسی مچشو نمیگیره نوش جونش ، اونی هم که میکشه شما مچشو میگیری و ناراضیه خب باشه در یک کلام به درک که ناراضیه

ما خودمون معمولا اینجوری هستیم که به مثال هر کودوم از دوستان یه اکانت مختص به خودمونو داریم ، بعد از مشورتهایی که تو تیم داریم و اکانتهای هجومی و دفاعی ساید مشخص میشن از کپ اکانتهای دفساز برای پوش همرها هم استفاده میکنیم اونهم معمولا از تایم کتیبه ها چون قبلش واقعا نیاز نیست با توجه به کپ خود اکانت هجومی و غارت واحه و ناتار

شما بنظر من اگر میخوایید خودتونو کمتر درگیر دعوای مولتی اکانتی کنید محدودیت پوش از اکانتهای دیگر رو بذارید و بصورت پله به پله همراه با بازی اون سقف رو بیشتر کنید (بجز اکنتای هولدر اونم بعد از کتیبه ها)
    خیلی راهکارهای زیادی هست و من اینو بصورت یه پیشنهاد خام گفتم
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 05-12-2020 در ساعت 05:04 PM
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

17. تشکر lucifer, WondeR, Omid, sw team, mostafa-bi nam تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, WondeR, sw team پسندید
    نپسندیدن LMA نپسندید
صفحه 5 از 17 نخستنخست ... 3456715 ... آخرینآخرین