صفحه 117 از 158 نخستنخست ... 1767107115116117118119127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Osiris نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه به پستم توجه میکردی گفتم اون ده توش سرباز پیاده شارژ میشه ایشالا آخر سرور اگه بودیم عکس دف اون اکانت رو هم میزارم.هدف رعدهای اون ده مشخصه تا الانم بازده خوبی داشته بیشتر از 250 کی نونخور هجومی زده یه 100 کی هم دف زده منم نگفتم کل دلاورها ماله یه دهکده بوده ولی در کل اون اتک برا من ضرری نداشته مثل باقی اتکا وقتی میشه گفت رفته خفت کنه نگرفته که با نیزه دف کنید رعد ها بمیرن نه وقتی 14 کی نونخور لاست بشه برای مثلا" 40 کی نونخور دف و رم کاتا
    اگه واقعا" نظرتون اینه توی اون لینک مهاجم ضرر کرده من حاضرم شما 50 بار دیگه همون تعداد دلاور کاتا رم بزارید من با همون تعداد رعد هی بزنم روش ظاهرا" شما که راضی هستین منم راضیم :d
    درود بر شما
    دوست عزیز اگه بیشتر دقت کنی منظور حرف من شما نبودی که اگه می خواستم صحبت شما رو نقل قول می کردم......
    حرف من تحلیل دوستان بود نه شما کسی به این قضیه توجه نداشت بهر حال اگه دوس داری من از 20 تا ده دلاور می سازم شما هی بیا بزن باور کن ما هم راضی هستیم خواستی ادرس بدم بیا بزن ولی وجدانی بیا بزن به همون اندازه که رعد می زنی ما هم دلاور می سازیم

2. تشکر M3nTaL, l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, l0l:D پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام به همگی ،

دوست گلم تو نیز اسطوره شدی، معرفی میکنم اسطوره چیف سرور ، KEYBOARD عزیز، که ده سوپر همر رو چیف کرد ؛

aRe.jpg

ای بابا داداچ اشتباه زدی که این ده همر نداشت که !

خخخخخخخخ.jpg

داداچ خفت شدی که

عاقا اصلا مهم نیست، این دوست خوبمون هم میتونه سه چهار برابر این مقدار رو توی واندر هم حتی بسازه !
    الان هم زاوش میاد میگه ضرر lol:d بیشتر از کیبورد بوده؛ آره داداچ تو راست میگی، هر چی باشه سابقه شما بیشتره

ما که فقط F1 H1 بودیم =)))))))

پ.ن؛ راستی زاوش جان شما که اینقدر خوب نتیجه گیری میکنی با رعد های اک good boy خفت زدی تا حالا، منم آخر سرور ی جمع بندی کنم ببینم با شوال های لول دی چقدر خفت زدم، برنده یک کیلو شمش طلا قبوله ؟ خخخخ
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها
    سلام به همگی ،

دوست گلم تو نیز اسطوره شدی، معرفی میکنم اسطوره چیف سرور ، KEYBOARD عزیز، که ده سوپر همر رو چیف کرد ؛

aRe.jpg

خخخخخخخخ.jpg

داداچ خفت شدی که

عاقا اصلا مهم نیست، این دوست خوبمون هم میتونه سه چهار برابر این مقدار رو توی واندر هم حتی بسازه !
    الان هم زاوش میاد میگه ضرر lol:d بیشتر از کیبورد بوده؛ آره داداچ تو راست میگی، هر چی باشه سابقه شما بیشتره

پ.ن؛ راستی زاوش جان شما که اینقدر خوب نتیجه گیری میکنی با رعد های اک good boy خفت زدی تا حالا، منم آخر سرور ی جمع بندی کنم ببینم با شوال های لول دی چقدر خفت زدم، برنده یک کیلو شمش طلا قبوله ؟ خخخخ
    ما ها همه یا دف ساز بودیم یا نوبیم!اما نمیدونم چرا هرکاری دوستان میکنند به در بسته میخورند!فقط بعضیا خوش قلم هستند بلدند بنویسند فقط!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها
    سلام به همگی ،

aRe.jpg

خخخخخخخخ.jpg

داداچ خفت شدی که

به به بچه ها چیکارا که نمیکنن / اول یه تبریک بگیم به دوستان و میلاد عزیز که چقدر هوشمندانه تارگت دارن انتخاب میکنن خوب میزنن :دی

یاد یه جمله ای افتادم گفتم بگم دوستانی که چند وقتی هست در حال مشاهده هستن و دست به قلم نشدن تحریک کنیم بیان بلکه

داداچ میـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــگ میگــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــ

لول:دی
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عامو باز ک اشتباه زدید اینجوری میزنید نزنید بهتره بجون داداچ اقو شوما ک میزنید مارو هم بزنید میخوام برم m1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود

b w.jpg

پ.ن:سنگین میریم زیااااد :دی دادا میلاد ایول )

بدرود_لول:دی
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها
    درود

b w.jpg

پ.ن:سنگین میریم زیااااد :دی دادا میلاد ایول )

بدرود_لول:دی

سلام

حرکت قشنگی بود .

حیف اون همه کاتا ی که داشتیم خخخخ

بزنید راحت باشید )
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

9. تشکر l0l:D, Amir Lantuori تشکر نمود
    پسندیدن Amir Lantuori پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شوالیه های lol:d یه تنه sw رو جمع کرد زاوش داداش بیا یه امار بده ببین lol:d ضرر کرده یا best warrior )

11. تشکر M3nTaL, SALT, WolFlanD, l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, SALT, WolFlanD, l0l:D پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Lantuori نمایش پست ها
    شوالیه های lol:d یه تنه sw رو جمع کرد زاوش داداش بیا یه امار بده ببین lol:d ضرر کرده یا best warrior )

خوبی دوست خیلی عزیز؟

چقدر شما عزیزانم خوشحالید ؛ اگه این همه خوشحال میشید بیاین بازم همر هست خفت کنید خخخخ

چون شبه دارم پست میزارم به قول پسر خاله محترمم شفاف سازی میکنم براتون که :

دور , دور شماست الان , نوش جونتون که زدید ؛ اما بحث لیاقت داشتن یا نداشتن نیست ! وقت میزارید به حقتون میرسید دیگه این همه در پوستتون نمیگنجید جای تعجب داره ها ! فکر من منحرف میشه !

حداقل تخریب روحیه هم نمیکنید که بگیم اره سیاست تخریب روحیه دارید عجیبه این همه خوشحالی و پست پشت پست :دی خخخخ

زاوش یا آرش یا محمد یا عارف یا هر کسی که الان تو جنوب غرب می بینی انقدری افتخارات در کارنامشون دارن که نیازی به ثابت کردن خودشون نبینن !
    حالا اگر شما نمیشناسی برو یه سرچی بزن ببین اون موقع که منچ بازی میکردی اینا چه افتخاراتی برای خودشون داشتن در موقع جونیشون وقتی که وقتشون آزاد بود افتخار روی افتخار رقم می زدن

راستی به قول علی ستاره بگو ببینم اولش کی هستی ؟ کجای سرور هستی !؟

آخ اقا ده 02 من بازم گرزی داره بیان خفت شب بزنید حال کنید .... ما هم ثوابی کرده باشیم :دی

موفق و موید و سر بلند و پیروز و پایدار نباشید :دی
    ویرایش توسط Hadi : 11-11-2016 در ساعت 10:11 PM دلیل: نباشید کردمش که با یکی عوضی نیفتم خخخ
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

13. تشکر WolFlanD تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi نمایش پست ها
    خوبی دوست خیلی عزیز؟

چقدر شما عزیزانم خوشحالید ؛ اگه این همه خوشحال میشید بیاین بازم همر هست خفت کنید خخخخ

چون شبه دارم پست میزارم به قول پسر خاله محترمم شفاف سازی میکنم براتون که :

دور , دور شماست الان , نوش جونتون که زدید ؛ اما بحث لیاقت داشتن یا نداشتن نیست ! وقت میزارید به حقتون میرسید دیگه این همه در پوستتون نمیگنجید جای تعجب داره ها ! فکر من منحرف میشه !

حداقل تخریب روحیه هم نمیکنید که بگیم اره سیاست تخریب روحیه دارید عجیبه این همه خوشحالی و پست پشت پست :دی خخخخ

زاوش یا آرش یا محمد یا عارف یا هر کسی که الان تو جنوب غرب می بینی انقدری افتخارات در کارنامشون دارن که نیازی به ثابت کردن خودشون نبینن !
    حالا اگر شما نمیشناسی برو یه سرچی بزن ببین اون موقع که منچ بازی میکردی اینا چه افتخاراتی برای خودشون داشتن در موقع جونیشون وقتی که وقتشون آزاد بود افتخار روی افتخار رقم می زدن

راستی به قول علی ستاره بگو ببینم اولش کی هستی ؟ کجای سرور هستی !؟

آخ اقا ده 02 من بازم گرزی داره بیان خفت شب بزنید حال کنید .... ما هم ثوابی کرده باشیم :دی

موفق و موید و سر بلند و پیروز و پایدار نباشید :دی

سلام داداچی
    خوبی ؟
    چ عجب ب فروم اومدی، خوش اومدی

والا چی بگم ی زمانی اینقدر بچه های شما نویدو اذیت میکردن الان نوید داره اذیت میکنه :دی اصلا اسمشو بزاریم انتقام نوید
    حالا مهم نیست این چیزا بازیه، یکی میخوره یکی میزنه، دژکوب همینه،
    خدایی هم اومده بودم یه دو تا تیکه بندازم دور همی بخندیم دیدم دیگه حس این چیزا هم نیست تکراری شده برام ب نسبت خودم به اندازه کافی روی کل سرور پلن رفتم؛ از قدیم گفتن ان چیز که عیان است چ حاجت به بیان است ...
    سرور خیلی خوبیه از سطحش راضیم ب نسبت بقیه سرور های دژکوب این یکی از بهترین هاش بوده و هست ولی خدایی خیلی فرسوده میکنه آدم رو :|
    شما هم زیاد جدی نگیر گرزی سریع ریکاوری میشه، دوستان ک تو واندر گفته بودن اندازه اینا میسازن :دی

ولی ی نکته ای در پستت دیدم که گفتم جواب اینو بدم ، تو زمینه های مختلف افراد مختلفی در دوره های مختلفی ،در اون زمینه معروف و اسم در کرده بودن یه مثال ساده برات بزنم مثلا؛ آرنولد بدن ساز معروف ، در دوره خودش خیلی شاخ بود همه هم قبول داریم اینو ولی دورش گذشت دیگه الان یه نیگاه به هیکلش بنداز خندت میگیره، دژکوب هم همینه
    البته من سعی میکنم اگر روزی وقت بازی نداشتم لااقل نیام تو فروم اون سرور علکی اوایل سرور جو بدم و برم تو کار لیدری و این چیزا ، برم یه گوشه بشینم بازیمو بکنم بی سرو صدا یه دفی تحویل ساید بدم و این چیزا ... ولی از قدیم گفتن هر کسی خربزه میخوره پای لرزش هم میشینه ما هم که ماشا... همه تارگت هامون از تو فروم در آوردیم :|

پلیر رنک 22 سرور حذف کرد، اکانت کیبورد هم حذف کرد، جفت هم از جنوب غرب :|
    payam digi.jpg

پ.ن؛ من شرط میکنم این سرور ناتار صد میکنه :|
    پ.ن؛ یکی منو بزنه برم M1 :| والا بابا
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD