صفحه 3 از 158 نخستنخست 123451353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ðŕ. Şђǒϯğύŋ نمایش پست ها
    سلام به همه

به به جناب دکتر شانگفی.
    قابل توجه شما باید عرض نمایم محسن خان اون موقع که شما با شایان جان، کوچولو بودین و داشتین تو بیابان*های مزخرف اس ای چمن پرورش میدادین من و جناب حجت الاسلام سعید بلر(ص) ملقب به «شیرازی مزخرف» داشتیم تو سرور دات کام گندمزار لول ۲۱ میکردیم و عکس کراپ ما رو تو فروم دادکام جهت اموزش کراپ ۲۱ قاب گرفتن همونجا هنوزم فکر کنم موجوده داؤشم.
    باورت نمیشه سعید وایتبرد بپرس

- - - Updated - - -

دوستان ساید هاییکه استارت زدن هم عنوان کنن بد نیست بقول دکتر اسپارتان تقسیم بشیم تو ساید ها. اصلا گور بابای ضرر من تک شما همه
    ببخشید شما؟ من می شناسمتون؟
    می تونم بپرسم کدوم سرور فارمم بودین؟ یا اگه هنوز هستید لطفا بگید فارم لیستم رو رفرش کنم

راستی ما یک دف ساز احتیاج داریم، آموزش هم می دیم و اینکه اجازه می دیم تو پروفایلت بزنی تحت حمایت شانگفی بزرگ :دی

ذوق زدگیات که تموم شد یک پیغام بده

در نهایت خیلی مخلصیم

آنتی اسپم ، فارم بودن هامون
    ویرایش توسط MohseN ShangFei : 03-29-2016 در ساعت 11:41 AM دلیل: آنتی اسپم :دی

2. پسندیدن mamad.nervermore پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MohseN ShangFei نمایش پست ها
    ببخشید شما؟ من می شناسمتون؟
    می تونم بپرسم کدوم سرور فارمم بودین؟ یا اگه هنوز هستید لطفا بگید فارم لیستم رو رفرش کنم

راستی ما یک دف ساز احتیاج داریم، آموزش هم می دیم و اینکه اجازه می دیم تو پروفایلت بزنی تحت حمایت شانگفی بزرگ :دی

ذوق زدگیات که تموم شد یک پیغام بده

در نهایت خیلی مخلصیم

آنتی اسپم ، فارم بودن هامون
    خیلی مخلصیم محسن جان. راستش هر چی فکر کردم ببینم کدوم سرور افتخار اینو داشتم که تو فارم لیست اکانت شانگفی حاضری زده باشم یادم نیومد متاسفانه. چون در ورژن ۴ کار شانگفی به لیست فارم نکشید امتحان کنه متاسفانه و سرور منحل شد . تازه اینم با قسم و ایه شایان تون راضی کردیم بیایین ورژن ۴ امتحان کن که اونم جم شد کلا. دییییی.
    ورژن قبل همکه فارم لیست نداشت. دیییییییییییی

اما بازم واسه اینکه این افتخار از دست ندم امضام تغییر دادم

«شایان داداش. بلا ولا مخلصیم» دیییییییی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

دوستان واستین سرور تابستون که همه تیمها جمع شیم یه بازیه خوب داشته باشیم. الان تیمی نیست جز sw فکر کنم
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    دوستان واستین سرور تابستون که همه تیمها جمع شیم یه بازیه خوب داشته باشیم. الان تیمی نیست جز sw فکر کنم
    والا تابستون که شلوغ هم بشه ، اخر تابستون میرن سراغ مدرسه هاشون ، اتفاقا به نظرم اون کسایی که مد نظر ما هستن ، همین الان بهترین زمان هستش واسشون ، چون اخر سالشون تموم شده ، سال کاریشونم تموم شده ، پلیری که تابستون قراره بیاد خب قاعدتا واسه مدرسه ش الان نمیاد ، مدرسه ش شروع بشه میره سراغ درسش عزیزم ، شمام بالاخره یه تیم داری تا اونجایی که من یادمه :دی محسن و شایان هم که اینجور که بوش میاد میان یه سرکی بزنن :دی بازیکن واسه سایدا دیگه هم داره جور میشه ، بعدم شما بیا ، ما تا تابستون جمعش میکنیم واست :دی عمو عارف رو مدت ها بود با این انگیزه ندیده بودم )) نمیدونم مهرداد هستی یا مهدی ، البته جسارت نباشه اگه هیچ کدوم از این 2عزیز هم نبودی :دی

پ.ن1 : شایان عزیزم ، نذار به سیبیلات قسم بدم :دی بیا جمع کن تا آشپز 2تا نشده

پ.ن2 : دوست عزیزمون ملقب به Gomba Gomba ، ایا آزار و اذیت مردم صحیح است !؟

پ.ن3 : اقا ما بریم اصن NE رجیستر کنیم تا تیمی پیدا بشه جز SW ))) من نمیدونم این چه جوی هست علیه بچه های ما راه افتاده :|

با تشکر

6. تشکر lucifer تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

مهدیم عزیزم و الان درگیر دو سرور هستیم با دوستان. برای این میگم چون دو سرور اصلی بازیش تمام میشه یک سه ایکس و یک جی وان
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

8. تشکر mostafa-bi nam تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    مهدیم عزیزم و الان درگیر دو سرور هستیم با دوستان. برای این میگم چون دو سرور اصلی بازیش تمام میشه یک سه ایکس و یک جی وان
    درود بر مهدی عزیزم ، خب برادر من کسی که اسپید بازه نرمال نمیاد که ، در ثانی ، خب اینجا کلا وقتی هی سرور ران میشه ، نمیتونیم بگیم کسی بره یا نره ، بعدم من تو پست اولم گفتم ، ما همیشه پلیرای و عزیزان هم بایزی خودمون رو داریم ، به قولی هر جا بریم همه با همیم ، حس و حال یه کم بازی اومده واسمون ، گفتیم بیام تفریح و مهمتر از اون دور همیش ، حالا اگه سایدای دیگه اومد کسی که بازی میکنیم ، نیومدم که هیچ ، یکی از دلایلی که دوست دارم شایان و محسن بیان اینه که بالاخره کسایی که در زمان ir پلیر بودن ، بالاخره واسه خودشون یه احترامی قائل بودن ، این طوری نبود که اینجا بزننمون بریم سرور بعدی ، بعدی زدن میریم بعدی و... ، در واقع من به وضوح یادمه که امثال کسانی که لیدر کبیر تو سرورای اسپید لقب گرفتن ، با یه تیم 45 نفره تو ش.غ سرور 3 راند 1 کلا شوت شدن بیرون از ساید و سرور ، و اون زمان انقدر اعتبارشون خدشه دار شد که دیگه نرمال رجیستر نکردن .
    ولی اینجا کاملا در تضاد هست این قضیه ، اصن مهم نیس واسشون که ساید و خراب کنن بچپن یه سرور دیگه !!!

پ.ن1 : دوستان قدیمی خودشون میدونن کی رو گفتم ، و من که ندیدم اینجا بازی کنه دوستمون ، البته یکی از پلیراشون رو دیدم که اینجا کماکان کف خواب فروم هستن :دی

پ.ن2 : عارف ، چرا ماها لیدر کبیر نشدیم )))

پ.ن3 : تیم ها اعلام آمادگی کنن ! دوست عزیزی که بی صدا میای میخونی میری ، تیمتو جمع کن و اعلام آمادگی کن )))

با تشکر

10. تشکر SajjaD MaRiLyN, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن SajjaD MaRiLyN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا تیم ما که عارف.
    همه چیز ما عارفه )
    هرجا عارف باشه منم هستم)
    وقتمم زیاد گیره . ولی در حد یک دف ساز هستیم ))

سجاد

پ.ن : آرش نمیخوای بری پی کارت ؟ ) ول کن دیگه ) کی دوباره تورو معتاد کرده ؟؟
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

های به همه

ما (خودم تنهایی) هم ریجستر کردیم ، اون که لیدر بزرگ جنوب غرب بود ما رو جو زده کرده بیاییم .
    انشا الله سرور جذابی خواهد شد.

پ.ن: یکی به عشق قدیم و آرش میایم یکی به عشق کتیبه احمق کوچولو
    پ.ن: به یک دوال تمام وقت نیازمندیم
    پ.ن: از الان یه تارگت تو جنوب شرق واسه زدن دارم حواست جمع باشه خخخ :دی
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

13. تشکر WhiteBird, I M P E R I A L تشکر نمود
    پسندیدن WhiteBird پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

بکس نظرتون چیه که این سروره 2x استارت بخوره اسپید بازا هم بیان :دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi نمایش پست ها
    های به همه

ما (خودم تنهایی) هم ریجستر کردیم ، اون که لیدر بزرگ جنوب غرب بود ما رو جو زده کرده بیاییم .
    انشا الله سرور جذابی خواهد شد.

پ.ن: یکی به عشق قدیم و آرش میایم یکی به عشق کتیبه احمق کوچولو
    پ.ن: به یک دوال تمام وقت نیازمندیم
    پ.ن: از الان یه تارگت تو جنوب شرق واسه زدن دارم حواست جمع باشه خخخ :دی
    یه رستوران دیگه میخوای راه بندازی ؟؟

آبگوشت ) کوبیده )

نظرتون چیه دوستان سرور 2x بشه ؟؟
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

16. تشکر WhiteBird, I M P E R I A L تشکر نمود
    پسندیدن WhiteBird پسندید