صفحه 37 از 43 نخستنخست ... 273536373839 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 427

موضوع: بحث وگفتگو پیرامون سرور j1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dr.divert نمایش پست ها
    د
    آمار غلط دادن به سایدی که دارید نپ و به متا تبدیل می کنید یکی دیگه از علت های بهم خوردن نپ شد

خلاصه داستان الان یه 0.5 هم اضافی دارید
    درود

فکر میکنم از به هم خوردن نپپ شمال غرب ضرر کرد دوست عزیز چون تا اونجا که من یادمه 2تا همر نوبادی +7تا کپ دیگه ازتون صفر شد و درنهایت با لاگینی که روی فلوید داشتید از صفر شدن نوبادی در رفتین که اگه اون لاگین نبود و همرها دیوار نمیشد معلوم نبود چند تا کپ دیگه صفر میشد

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen3x نمایش پست ها
    فقط از اکانت بلوبوی و شیر مازندران فیک ببینم رو یکی از بچهای شمال غرب پاپ جفتتون زیر 500تا میکنم
    عمو جون فیک که هیچ 2تا ده خودت و کلی ده از دوستات صفر کردم چی شد پس؟ کپ بدون همر من رو هم نمیای بزنی البته الان هم که دیگه زدن نزدنت فرقی نداره کپ بی همر ! ولی دریغ از یه فیک البته دوبار فیک اومدی نتیجشو دیدی

فعلا زیر پرچم بمون تا سرور بعد ببینم میشه یه فکری برات کرد یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen3x نمایش پست ها
    [SIZE=4]
    قرار بیگتو 4تیکه کل دفاع کلین کنید منو 3بار 0 کنی چی شد؟؟؟

نیازی نبود با چند تا لنگه دمپایی بقیه همرات صفر شد گپت هم که لاگین و این حرفها

از اول بازی فقط حرف زدی اینم رو باقیش فکر کنم 24ک سزارت پر پر شد.بیگی هم که از دست دادی.بازم بات کار دارم صبر کن تماشا کن.
    کلا سرور خوبی بود هر کاری دلم خواست کردم فقط کانتر نشد بکنم اونم 3دلیل داشت 1: کسی ریل نزد

2:اونی که ریل زد برنگشت که کانتر شه

3: متاسفانه قانون گریز کمی دستخوش تغییر شده بود نمیشد کانتر کرد

خوش گذشت.

سربلــند؛پیــروز و دنباله دار باشید

پی نوشت :

صرفا جهت تفنن

ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    وات دِ فاز؟

تبریک میگم به اون پلیری که بلوبوی و شیر مازندران رو 0.5 حساب میکنه و بقیه nw رو هم 0.5 .البته شما در حد اپسیلون هم نیستید.
    تبریک میگم به سایدی که دوتا دوتا کتیبه یونیک از ما زد به نامردی اونوقت ما بخاطر گرفتن کتیبه از ساید متا شدیم بد.
    تبریک میگم به بچه های se و اون نیم تا بچه های nw به خاطر گندگیشون.3 به 1 هم حریفمون نشدید تا الان.
    تبریک میگم به همر های خوابیده در واندری که قراره 100 بشه.
    تبریک میگم به کلیه پلیرهای متوهمی که همه جور بلا سر se در آوردن و در آخر هرچی برآزنده خودشونه رو به ما نسبت میدن.

اینم از جاهای خالی
    عزیزم فاز؟
    نوله به خدا)
    ولی بدجور انگار گرفتت مراقب باش دست به فاز نزنی
    عزیز ما از اپسلون کمتر ولی خودمونیم همینیم که هستیم اما شما لطفا خواهشا عزیزمی عشقمی از مال ساید دیگه اونم دشمن چی؟ اگه گفتی؟ آره دفاع نکن!
    شما بد؟ ما خوب! همه بحثمونم همینه به ما بگید خوب آقا ما عقده خوب بودن داریم)
    بابا شما که یه تنه نمی زارید اس دبل 100 کنه
    شما که همر 10 قسمت میکنید ما و واندر هامونو کلین میکنید بعد هم با ناتار متا میبندیدو واندر ناتار و 100 میکنید شما که بد بویزید بجنبید دیگه بکنید این کارایی که گفتید میکنیم!!
    شما که تبریک میگید ما هم تبریک میگیم اونا هم نیز میگند فقط بکنید این کارهارو بعد بیاید به خودتون تبریک بگید))
    اما راجع به توهم پایین حرف محسن 2پاک و میزارم برات
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali 2113 نمایش پست ها
    وای بحال ساد و پلیری که حرف لیدرشو گوش نمیکنه و حرف لدرشونو دوتا میکنه
    اون ساید و سرور دیگه ارزش بازی کردن نداره چون کوچکترین ارزشی برای کسی که چندین ماه براشون زحمت کشیده قائل نیستند
    شما و آقا مصطفی فکر میکنم جفتتون رو فلوید بودید
    ما با ان دبلیو نپ بودیم شما از اکانت فلوید با صادق حرف زدید با اس دبلیو و ان ای متا 3 به 1 بستید علیه ان دبلیو پلیرهاتون پششتون در نیومدن متا بهم خورد
    این وسط ما خراب شدیم که تک و تنها موندیم تنها کاری هم که صادق در جوابش کرد ترکوندن اکانت فلوید بود
    شما ان ای و لخت کردید
    مارو بد کردید
    بعد خودتون رفتید با ان دبل نپ کردید
    بعد میاید سیاه نمایی میکنید که آره ما خوبیم
    دقیقا وای به حال ساید و پلیری که به حرف لیدرش گوش نکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود

فکر میکنم از به هم خوردن نپپ شمال غرب ضرر کرد دوست عزیز چون تا اونجا که من یادمه 2تا همر نوبادی +7تا کپ دیگه ازتون صفر شد و درنهایت با لاگینی که روی فلوید داشتید از صفر شدن نوبادی در رفتین که اگه اون لاگین نبود و همرها دیوار نمیشد معلوم نبود چند تا کپ دیگه صفر میشد

عزیزم کدوم لاگین؟
    اگه اونموقع لاگین داشتیم که دفاع روی ده 3 نگه نمیداشتیم همه و میریختیم ده 2
    محسن ما آدم عصبییه زود جوش میاره و قبول میکنه ولی اون زمان هیچ لاگینی از طرف ما روی اکانت ها اس ای نبود راستی شما پلیر شمال غربی یا جنوب شرق؟
    تکلیف مارو مشخص کن کدوم ور توپ میزنی که بدونیم گل به خودی میزنی یا ...؟
    بعدم باز هم رفتید رو واندر فیک عکس یادگاری گرفتید و کردید تو روزمه؟
    لطف کنید عکس های دیوار شدن 2تا واندر زن رو واندر فیک هم بزارید)

تبریک میگم...
    تبریک میگم...
    تبریک میگم...
    تبریک میگم...
    محسن دف بریز که دارن میان تبریک بگن)
    ویرایش توسط dr.divert : 06-10-2016 در ساعت 02:19 AM دلیل: تبریک نگفتم!
    (ویرایش توسط مدیریت)

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود

عمو جون فیک که هیچ 2تا ده خودت و کلی ده از دوستات صفر کردم چی شد پس؟ کپ بدون همر من رو هم نمیای بزنی البته الان هم که دیگه زدن نزدنت فرقی نداره کپ بی همر ! ولی دریغ از یه فیک البته دوبار فیک اومدی نتیجشو دیدی

فعلا زیر پرچم بمون تا سرور بعد ببینم میشه یه فکری برات کرد یا نه

کلا سرور خوبی بود هر کاری دلم خواست کردم فقط کانتر نشد بکنم اونم 3دلیل داشت 1: کسی ریل نزد

2:اونی که ریل زد برنگشت که کانتر شه

3: متاسفانه قانون گریز کمی دستخوش تغییر شده بود نمیشد کانتر کرد

خوش گذشت.

سربلــند؛پیــروز و دنباله دار باشید

پی نوشت :

صرفا جهت تفنن

سلام مستر شانگفای دیوار نو مبارک ))))))))))
    بهم خوردن نپ الان مشخصه به ضرر کیه.فعلا دست و پا بزنید تا ببینیم چی پیش میاد
    در مورد زدن دمپایی بنده و تمام کارایی که تو بازی کردین (تا اونجا که یادمه یه شکارچی زدین و مسعودم که امیر تنها زد.الباقی فیدر بودن پس نگو زدم زدم هنر کنی با کمک چنتا اکانت بیایی فیدری بزنی بری چرا تموم افتخارات اون پلن میکنی تو اکانت خودت؟بابا عقده داری لینک بگیره اکانت بیا چنتا ده میدم صفر کنی با لینکش حال کنی بتنی باز کنی.زشته یعنی قدیمی خیر سرت تو بازی مثل تازه کارا نباش عمو)
    وقتی اون موقع که دفی نداشتین زیر 5ساعت تایم باهاتون داشتم همه گفتن بزن من نزدم نه از رو ترس بود نه چیز دیگه امیر بلوبوی با من حرف زد من سیبیل گرو گزاشتم جلو همه که نمیزنن اینا مارو.اما بعد زدن کپ اکانت شکارچی کلا از بازی سرد شدم لوگین انچنانی نمیکنم چه برسه به زدن پلن.فقط میام یکم میخندم بهتون میرم. ماشالله اینقدر نوب هستین که استاد رفتن با کله تو دیوارید نیازی به رفتن پلن واسه 0 کردن همراتون نیست.
    واقعا سرور قشنگی بود هر کاری خواستم کردم دهم صفر شد اما سر بی عرضه بودن شما نپرید.دیوار درست کردیم به کمک دوستان لینک نگرفتید
    دمپایمون صفر شدن با حضور 10 اکانت. خفت کردیم.خودی زدیم.خودی زدم.به کسی که فارم دادم تروپ بسازه خودمو زد در کل خیلی خوش گذشت به من یکی.اکیپ اس ای فهمیدم هیچ چیز نیستن تو بازی فقط گنده گووو هستن.اس ای نامردی زیاد کرد از گرفتن یونیک و کتیبه ها از ان ای و زدن اونا
    ستون پنجمشون(شیرمازندران)فرستاد ن واسه زدن بچه های اندبلیو تو خاک ان دبلیو فقط تونستی یه اکانت بزنی اونم چون نامردی زدی
    غیر واندر ساید خودی حذف کردن زدن کسایی که بال پر دادن بهت تو بازیو تو افتخارت ذخیره کن.واسه سرورا بعدت خوبه

- - - Updated - - -

وات دِ فاز؟

تبریک میگم به اون پلیری که بلوبوی و شیر مازندران رو 0.5 حساب میکنه و بقیه nw رو هم 0.5 .البته شما در حد اپسیلون هم نیستید.
    تبریک میگم به سایدی که دوتا دوتا کتیبه یونیک از ما زد به نامردی اونوقت ما بخاطر گرفتن کتیبه از ساید متا شدیم بد.
    تبریک میگم به بچه های se و اون نیم تا بچه های nw به خاطر گندگیشون.3 به 1 هم حریفمون نشدید تا الان.
    تبریک میگم به همر های خوابیده در واندری که قراره 100 بشه.
    تبریک میگم به کلیه پلیرهای متوهمی که همه جور بلا سر se در آوردن و در آخر هرچی برآزنده خودشونه رو به ما نسبت میدن.

اینم از جاهای خالی
    با اینکه چند بار بهت گفتم شما؟؟ اما هنوز خودتو معرفی نکردی فرض بر این میگیریم یا اکانت فروم مولتی هستی
    یا اینقدر خودتو ریز میبینی حاضر نیستی خودتو معرفی کنی.شما لطف کن تومساله ای که اصن بهت مربوط نیست صحبت نکن تا بگن فلانی نظرت محترمه. به هرانسانی گفته بودم تا الان متوجه شده بود.ای قوربون عمو برو منچتو بازی کن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

میبنم که آلزایمر هم داری
    من همونیم که اومدی بهش می گفتی وساطت کنم تا نویدو نزنتت. یادته فارم شده بودی از فارمی درت آوردم. یادته بخاطر حفظ پلیرهایی مثل تو نویدو ازمون ناراحت شد و حذف کرد.آره آشخور جان. حالا شناختی ؟

راستی یادمه تو سرور فینال تعریف می کردی که تو مرحله ماچ و بوسه ای . پیشرفتی داشتی؟ احتمالاً اینو که یادت نرفته میگفتی چی کار کنم برم جلو؟
    یادت اومد یا هنوز آلزایمر فشار میاره؟
    راستی منچ برای تقویت حافظه خیلی خوبه. تماس بگیر قرار بزاریم یه دست بزنیم.

- - - Updated - - -

خطاب به سه تا ساید دیگه
    ما تنهایی وایسادیم، پلن رفتیم، صفر کردیم ، چیف کردیم و دیوار هم شدیم. که البته همش طبیعیه چون بازی روالش همینه. وقتی شما 3 به تک بازی می کنی معلومه که احتمال دیوار شدنت بیشتره. بازم به غیرت بچه های se که تنهایی وایسادن تا الان و جالب اینجاست که همین تعداد بچه ها دارن هجومی بازی می کنن.
    شاید برنده بازی نشیم (که به این هم شک دارم) ولی نزاشتیم شما هم براحتی 100 کنید.به هر حال امیدوارم که از بازی لذت برده باشین تا الان.
    راستی یه نفر صحبت از 11 تا همر se میکرد. پسر جون مونده هنوز همرامونو رو کنیم . همر هایی که قرار بیاد تو واندر بخوابه از اکانت هایی که اصلا فکرشم نمی تونی بکنی.
    پس خوش باشین.
    البته شاید هم بلوف زده باشم.
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

5. تشکر ArteshBod تشکر نمود
    پسندیدن ArteshBod پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تموم شد سرورو؟؟؟؟
    اگه ممکنه ی عکس از برندگان سرورو بدید ببینیم
    BiG_MANS

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

میبنم که آلزایمر هم داری
    من همونیم که اومدی بهش می گفتی وساطت کنم تا نویدو نزنتت. یادته فارم شده بودی از فارمی درت آوردم. یادته بخاطر حفظ پلیرهایی مثل تو نویدو ازمون ناراحت شد و حذف کرد.آره آشخور جان. حالا شناختی ؟

راستی یادمه تو سرور فینال تعریف می کردی که تو مرحله ماچ و بوسه ای . پیشرفتی داشتی؟ احتمالاً اینو که یادت نرفته میگفتی چی کار کنم برم جلو؟
    یادت اومد یا هنوز آلزایمر فشار میاره؟
    راستی منچ برای تقویت حافظه خیلی خوبه. تماس بگیر قرار بزاریم یه دست بزنیم.

- - - Updated - - -

خطاب به سه تا ساید دیگه
    ما تنهایی وایسادیم، پلن رفتیم، صفر کردیم ، چیف کردیم و دیوار هم شدیم. که البته همش طبیعیه چون بازی روالش همینه. وقتی شما 3 به تک بازی می کنی معلومه که احتمال دیوار شدنت بیشتره. بازم به غیرت بچه های se که تنهایی وایسادن تا الان و جالب اینجاست که همین تعداد بچه ها دارن هجومی بازی می کنن.
    شاید برنده بازی نشیم (که به این هم شک دارم) ولی نزاشتیم شما هم براحتی 100 کنید.به هر حال امیدوارم که از بازی لذت برده باشین تا الان.
    راستی یه نفر صحبت از 11 تا همر se میکرد. پسر جون مونده هنوز همرامونو رو کنیم . همر هایی که قرار بیاد تو واندر بخوابه از اکانت هایی که اصلا فکرشم نمی تونی بکنی.
    پس خوش باشین.
    البته شاید هم بلوف زده باشم.
    نه عمویی هنوز نشناختم والا ماشالله این فینال کل اس ای وساطت منو کردن )) عجب
    در مورد ماچ و بوسه میشه یکم بیشتر توضیح بدی قضیه جالب شد واسه خودم دیگه تو این مورد یاد ندارم از کسی نظر بگیرم خودم مرجع تقلیدم )))
    من میگم نمیشناسمت واقعا نمیشناسم اگه مدرکی چیزی داری که من بهت افتخار دادم هم کلام شما شدم رو کن ببینیم دور هم.
    چقدر حقیرشده سه ساید که تو نظر میدی در موردشون ))
    راستی یه چیز به بکس محترم اس ای خودمون نخواستیم بزنیم چون میخوایم حال کنیم باتون نمونه بارزش رو لول 94 نبادین نقشه در اوردیم وگرنه تا حالاهمونو رسونده بودیم لول 100

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط poorya3x نمایش پست ها
    تموم شد سرورو؟؟؟؟
    اگه ممکنه ی عکس از برندگان سرورو بدید ببینیم
    نه گلم هنوز مشخص نشده احتمال یا واندر اس ای 100 میکنه یا ناتار

8. تشکر dr.divert تشکر نمود
    پسندیدن dr.divert پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و درود بیکران به رفقایه گلم
    یه صحبت میکنم خواهش میکنم به دور از حاشیه و بی ادبی پاسخ بدید و همینطور من به شما خواهش میکنم .
    رفقا سرور داره تموم میشه خداییش نمیخواید تمومش کنید .
    آقا محسن من شما رو زعیم اندبلیو میدونم حالا چه درست چه غلط . اما یه کوچولو منطقی میگم خواهش میکنم یه تایمی اختصاص بده افتخار بده فقط منو شما یه کوچول صحبت کنیم اگر منت به سر ما بذارید که میدونم توقع بیجایی دارم اما اگر لطف کردید ممنونتون میشم .
    این دوستمون هم که میگه مهدی گفته فلان جا رو میزنیم. دوست خوبم حساب کتاب داره بازی فعلا ما جلو هستیم دلیلی نداره به آب و آتیش بزنیم شما باید خودتونو به آب و آتیش بزنید که از ما بیفتید جلو بعد ما تصمیم بگیریم بزنیم . مثل تیمی میمونه که یک به صفر عقبه میگه اگه میتونی بیا یکی دیگه بزن دلیلشو بگو چرا باید بزنیم حتی اگه زورمون هم برسه .
    آقا محسن علت اینکه اس دبلیو از دست اندبلیو شاکی بود این بود که شما تو پلن ها شرکت نمیکنید باهاشون همکاری نمیکنید . همین حالت هم اس ای نسبت به ان ای داشت چون شما هیچ لینکی از صفر کردنه جایی که هیچ ریل زدن با برنامه رو جایی ندیدی ازشون درسته یا نه ؟؟؟
    جنگ منحصر مهدی گرفت ازشون یا بقوله شما دزدید ولی خداییش خودشون با رضایت دادن چون پتانسیلش تو اس ای بود . تا جایی که عملا ان ای خودشو کشید کنار و یه زمزمه اومد که اس دبلیو رو ان ای مسلط هست . تصمیم گرفته شد بمب اتم ندیم دست کسی که نمیدونیم با ما هست یا نه . تا تکلیفشون روشن شه که کاملا اثبات شد و نتونستن لایی بکشن و رد کنن مساله رو . تو همین اوصاف ص ص اومد گفت من عشقه اینو دارم بشم رنک یک و رنک یک مدافعین رو میخوام با صد کردن واندر و خداییش هم رو خوب برگه ای داشت قمار میکرد که اس ای باشه و تقریبا برنده بود من هم راضی شده بودم خدایی چرا ؟؟؟ ون میگفتم چی بهتر از اینکه یکی از ساید دیگه بیاد خدنگی ساید منو بکنه و من کمتر حمالی بدم رو واندر بعد هم واندر تو خاکم صد میشه . به همین ماه قسم مهدی لوسفر گفت حاضرم ببازم واندرم کلین شه در همین احوالات واندر اس ای توسط نبادین چیف شد راز رفت دستش من هم چون به همه مشکوکم گفتم واندر اس دبلیو رو کلین مکنیم مگه هدف اونا خیر نیست انباراش و ساختموناش رو میندازم نه نمیخواید من چیفش میکنم زیر ساختش رو میکشم بالا هر وقت لازم شد میدمش به نبادین که با صفر شدنه انباراش موافقت شد . به همین ماه قسم مهدی لوسفر گفت حاضرم ببازم واندرم کلین شه ولی یکی از بچه هایی که تو همین خاک پلی داده هولدر شه و بشدت با رفیق و شفیق قدیمیش علی 21 مخالفت کرد و من هم چون آیدین جان قبول زحمت هولدری رو کردن موافقت کردم چون تا اونموقع کسی هولدری رو قبول نکرده بود .اما دیگه دیر بود واندر دست نبادین بود و اینکه پسورد فلوید چجور به دسته ص ص افتاد هم کاری ندارم ولی همرایه فلوید که واقعا شاخ بود و مرتاض یونیک و جنگ کوچک و چکمه کوچک تشریف بردن اس دبلیو . این وسط هم متایی که به ضرر شما بود ناخواسته ملغی شد . بعدش جناب امیر خان با توجه به رفاقتی که با مهدی و شما با من داشتید اومدیم گفتیم داستان از این قرار بوده که شما هم با ما هم نظر بودید متا یا نپ اونوری شکل گرفت ما با شما و اسدبلیو تنها ان ای هم که اوضاش مشخص بود امیر هم گفت من با اکانت پکر مهرداد صخبت کردم تا اتکی نیاد رو ما ما اس دبلیو رو نمیزنیم و منطقی هم میگفت . تا اون شب که بین ما و آقا محسن یه سو تفاهمی شد و همه تقصیر ها هم گردنه منه و من عذر خواهی صد باره کردم .
    الان بازی چرخیده اینور و انور شده حالا اینکه ما با هم کل کل غیر دوستانه کنیم واقعا دور از شان هممونه. خدایی هممون تو یه رنج سنی هستیم نتونیم 4 کلام با هم صحبت کنیم درست و منطقی دیگه چه انتظاری میره از ..... بماند .
    آقا محسن و شایان رفیق خودم داداشه گلم مهدی لوسیفر برادر من مصطفی بچه محل همشهری یه صلوات بفرستید بره پی کارش بالاخره یکی صد میکنه دیگه زورم برسه میزنم نرسه تبریک میگم به رفیقم تو ساید دیگه.
    یعنی خدایی دیگه کشش بدید دیگه نمیدونم چجور بحرفم که بخیال شید .
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

10. تشکر BlackSword, ArteshBod تشکر نمود
    پسندیدن BlackSword, ArteshBod پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ناصر جان
    این بازی رو دوست دارم برا همین کل کلاش. و این سرور هم یکی از بهترین سرور هایی هست که بازی کردم تا الان. حتی با احتساب همین تعداد پلیر از خیلی از سرور های آی آر هم بهتر بوده.
    اینجا هم میگم اگه کسی از حرف های من ناراحت شده ازش عذرخواهی می کنم و اگه بخواد دیگه مطلبی نمی نویسم. ولی از اول هم گفتم با تموم کردن سرور به صورت دیپلماسی مخالفم. حالا چه علی2113 چه شایان چه رضاخان و چه شما بخواین این کارو انجام بدین. همتون لیدرامین و بزگتر ساید.
    روح این بازی زد و خوردشه و کل کل قشنگترش میکنه. تا الان هم فکر نکنم که توی دژکوب سروری بوده باشه که واندر هر 4 تا ساید حداقل یه بار صفر شده باشن.
    تا اینجا سایدمونو به هر ضرب و زوری بوده به دندون کشیدیم و تا اینجا آوردیم. بزار این چند قدم آخر رو هم بریم. دوستان سه تا ساید دیگه میدونن که اگه se ببازه هم راحت نباخته. زحمتمونو کشیدیم تا الان و اگه قرار باشه اونا برنده بشن یه کاری کنیم بهشون حال بده.یعنی نفسشونو بگیریم بعد ببازیم.
    همه این حرفا رو با در نظر گرفتن احتمال 1 درصدی برد متای مقابل زدم.دیییییییی

- - - Updated - - -

راستی چند وقته می خوام یه درخواستی بکنم از تیم مدیریت سرورها:
    سرور j1 قطعاً بهترین سرور سایتتون بوده تا الان. نظرتون چیه که امتیاز افتخارات سرور افزایش پیدا کنه؟
    شاید با این کار یه روح تازه به سرور دمیده بشه.
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

خوب بازی انگار داره جالب میشه!!!!! با حرف مصطفی باید بگم موافقم!! یا se میبره یا ناتار!!! :d
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

13. تشکر mostafa-bi nam, l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن mostafa-bi nam, ArteshBod, l0l:D پسندید
    نپسندیدن dejkoob.ir نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود به دوستان داخل سرور و بیرون سرور
    تبریک میگم به متا غرب که یکپارچگی خودشو اعلام میکنه
    متا.jpg
    نمایی از بازی برای دوستانی که خارج از سرور هستن
    naghshe.jpg
    wonder1.png
    بله طبق گفته یکی از دوستان واندر اس ای با یک لول جلو هست اما متاسفانه بدون نقشه داری بازیو ادامه میده.
    در کل از انالیز بازی یکی از بچه ها ملقب به گنده گو خیلی خوشم میاد یا اس ای میبره یا ناتار :d:d اقووو نمیشه تخفیف بدی بزاری ما ببریم
    خیلی نیاز داریم به برد به هر دری داریم میزنیم همر نداریم اون چنتا هم که مونده واسمون هر شب یکیشو دارین میپرونید (

15. تشکر dejkoob.ir, dr.divert تشکر نمود
    پسندیدن dejkoob.ir, dr.divert پسندید
صفحه 37 از 43 نخستنخست ... 273536373839 ... آخرینآخرین