صفحه 17 از 91 نخستنخست ... 715161718192767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 904

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور k1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

امروز اگه بیگ بخوابه دیگه هیچی به هیچیه
    ای کاش در دیزی ما باز نمیماند
    یا که در این گربه کمی شرم و حیا بود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقا جا داره از یه سری تیمهایی که فارملیستشون فقط پلیر بود تشکرکنم تو این روزهای صلح دیگه بازیکن نمیتونن بزنن و غارت رو خوابندن و گذاشتن بقیه رید بزنن
    ولی جدا از همه چیز پلیرها چه منبعی میدادن که این تو تاپ مونده بود یکی بیاد این پلیرها رو به منم معرفی کنه
    و جا داره تشکر کنیم از بچه های اکانت all stars بابت این جمله زیباشون
    روز صلح = روز لو رفتن پوشرهای عزیز

یکی هم بیاد لینک اتک رو blackmoon اومده رو شیر بده ببینیم چند چندیم کی زدتش چجوری زده و اینکه چجوری زده که تو لیست بیگ همر نرفته

3. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت بچه های سرور k1

اکانت all stars یه پروفایل نویسی کردن تو این سرور که من حضور ندارم و به ناچار جوابشون اینجا میدم جملشون که گفتن
    روز صلح = روز لو رفتن پوشرهای عزیز مثل الیسا که تا زمان صلح شد بگه رفتم مسافرت

دقیقا خوب و درست میگن ولی روز صلح واسه این میزارن که اگر پلیرهایی بخوان برن مسافرت بدون استرس از گندم منفی یا اتک بهشون به مسافرت و عید دیدنیشون برسن
    حالا یه چیزی رو شفاف سازی کنم که این اک تو فینال گذشته نتونست 1 غارت باشه عقده شد براشون از اول سرور تا انتها سرور (چه زمان صلح و چه غیر زمان صلح )
    اومدن یه پروفایل نویسی کردن که اگه کسی در جریان اون سرور نباشه شاید باور کنن
    بهشون میگم فقط اون تایم سرور رفتم مسافرت ولی اک رو دادم دست 2 نفر به اسم جاوید گرین و هادی که با زحمتهای زیاد بازم نزاشتن در نبودم در زمان صلح از 1 تاپ غارت بیاد پایین
    عزیز من سنداش هست پس پروفایلتون رو اصلاح کنید با تشکر
    الیسا

5. تشکر SajjaD MaRiLyN, .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن SajjaD MaRiLyN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ne.. نمایش پست ها
    سلام خدمت بچه های سرور k1

اکانت all stars یه پروفایل نویسی کردن تو این سرور که من حضور ندارم و به ناچار جوابشون اینجا میدم جملشون که گفتن
    روز صلح = روز لو رفتن پوشرهای عزیز مثل الیسا که تا زمان صلح شد بگه رفتم مسافرت

دقیقا خوب و درست میگن ولی روز صلح واسه این میزارن که اگر پلیرهایی بخوان برن مسافرت بدون استرس از گندم منفی یا اتک بهشون به مسافرت و عید دیدنیشون برسن
    حالا یه چیزی رو شفاف سازی کنم که این اک تو فینال گذشته نتونست 1 غارت باشه عقده شد براشون از اول سرور تا انتها سرور (چه زمان صلح و چه غیر زمان صلح )
    اومدن یه پروفایل نویسی کردن که اگه کسی در جریان اون سرور نباشه شاید باور کنن
    بهشون میگم فقط اون تایم سرور رفتم مسافرت ولی اک رو دادم دست 2 نفر به اسم جاوید گرین و هادی که با زحمتهای زیاد بازم نزاشتن در نبودم در زمان صلح از 1 تاپ غارت بیاد پایین
    عزیز من سنداش هست پس پروفایلتون رو اصلاح کنید با تشکر
    الیسا
    الیسا جان تا اونجایی که من یادمه سرور فینال اکانت 3dot.warriors.ii رنک 1 رید بود نه شما شاد باشی

7. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن All Stars پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا من حقیقتا وقتی لینک اتک ندارم یا تارگتی نیس زیاد پست نمیذارم ، اینجا حقیقتا میخوام جواب نامه یکی از دوستان رو بدم ولی میگه باید 10تا پست داشته باشی واسه همین میخوام یه جوری این 10 تا رو همین الان پر کنم ، دوستان همکاری کنین تا این 10تای ما پر بشه :دی
    اما یه سوال که الان ذهن منو درگیر کرد :| سجاد یعنی منی که دارم الان رید میدم مثلا مغز خر خوردم !؟ خوب نیس این طوری گفتن هم که :| ولی اتفاقا تو سرورهای اینجا به نظرم بهترین تایم غارت همین روز صلحه :دی نان کپت شارژ میشه تا خرخره کلا گندمت رو دائم 0 میکنی دیگه ، البته اگه تایم آزاد برای بازی داشته باشی :دی ولی سجاد مردونه ، دوستیم با هم ، برم جایی هم میخوام بیای تو هم ولی یه سوال ، آیا میشه برای پست تو فروم گذاشتن وقت داشت ولی برای یه دور لیست فارم زدن نداشت !؟ یعنی یه پست کمتر از لیستت تایم میبره !؟ یا من مثلا یه اکانت دیه مد نظرم هست نه tramadol ، الان یه اکانت هست که پاپش بیشتر از ریدش داره رشد میکنه :دی یعنی ریدش تغییر نمیکنه ولی پاپش همین طوری میره بالا ، الان سوالم اینه ، وقت نداره چجوری پاپ میره !؟ همیشه تو قانون رید و غارتم این بوده که به هیچ وجه تروپ بیکار نباید تو ده باشه ، حتی اگه شده 4 ساعت بره و فقط یه دونه ریسورس بیاره باز بره به نفعته تا واسه سر جاش ، پارکینگ و این داستانا رو نگیم ، تو حالت عادی اگه قراره بیکار باشه تو ده فقط گندم بخوره ، اما یه نکته خیلی عمیق تر اینجاس که ، ما که ریدمون حتی بیشتر از قبلش داره میزنه ، و کلا هم تاپ اتک نمیایم اخیرا ، پس میشه گفت پوشی در کار نبوده ، حالا من کاری به رومن تو این سرورا ندارم که به نوعی رومن شده اسونترین نژاد بازی و خیلی کفه ترازو به نفعشه ، ولی واسه منی که توتن هستم ، خب بخوام با گرزی رید بدم ، بیام تاپ اتک یعنی داره از همرم میخوره دیگه ، پس چه باید کنم که از همرم کم نشه ، در واقع من تو یه ده 12کی گرزی کشیدم واسه اینکه رید بزنم فقط اون منطقه مو بالا بکشم ، بعد که شد 12 کی گفتم اتک ندم ببینم چجور میشه تعداد لاستش ، باور کن تو 15 روز نزدیک 10کی لاست خورد و 2کی موند ، خب همین 10 کی خودش میشه 2.5میلیون ریسورس ، گندم خورشون هم میشه روزی 240کی ، سر جمع راس حساب کنی 2.5 میل هم گندم 15 روزشون میشه ، خب این 5میل ، حالا اونا 5 میل رید میکردن !؟ حالا همین 10کی وقتی 2تا 2تا برن و تو لوپ بیفتن میشن 2500تا حمله رفت و 2500تا برگشت ، خب میام اینارو کلا از اکانت میذارم کنار ، حتی شده امار رید هفتگیم 6میل بیاد پایینتر ، شروع میکنم این 2500تا حمله تو لوپ رو مندازم یه ده دیگه ، اگه اون نصف این سمتم غارت بزنه 2.5میل میده به من ، با اون 5 میل ، در واقع 7.5 میل جلو افتادم ، حالا بیام بیفتم دنبال مدال که چی بشه !؟
    ولی خب حقیقت اینه ، شوالیه رومن هم سرعت خئبی داره هم لاست نمیخوره ، کلا هر چی بخوای میزنی ، در واقع ، شوالیه میتونه 2 برابر گرزی رومن غارت بزنه ، به خاطر سرعت 2 برابرش ، البته رعدم خوبه ولی به نظرم با گریزی که اینجا گذاشتن عملا گول از بازی حذف شده ، شما به هیچ وجه نمیتونی بگی تو شرایط تایمی و ساپورت یکسان ، همر گول اتک پوینت بالاتری میده بهت ، همر گول همیشه به نظرم بیشتر به جای اینکه اتکر باشه واسه دفاع و کانتر نشدن و خفت نشدن مناسبه ، این نظر شخصیمه و ممکن هست 100% هم غلط باشه .
    در کل ، نمیشه هیچ چیزی رو تحمیل کرد ، همون طوری که من مثلا طرفدار تیم فوتبال آ.ث میلان هستم و بگم خب حالا چون ضعیف شده عوض کنم تیممو ، تو دژکوب هم همیشه بهترین کارم با توتن بوده و بیشتر از همه توتن دوس دارم ، هر چند همیشه هم معتقد بودم که سر نوشت بازی رو رومن اول سرور مشخص میکنه .

پ.ن : علی ستاره ها اسپم نکن :دی عزیزم چی گفتی که پاک شده !؟

- - - Updated - - -

پیرو بحثی که تو پست قبلی مطرح کردم ، از عزیزان که بالا سر سایدشون هستن خواهشمندم که بیان از ساید خودشون یه تفسیری بزارن تا در جریان قرار بگیریم همه از وضعیت ساید ها

آنتی اسپم : http://k1.x.dejkoob.com/statistiken.php?tid=7&eid=1 چرا این طوری هستش :دی !؟

9. تشکر .SpaRtaN., All Stars, Shaniz, Aref تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., All Stars, Shaniz, Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    الیسا جان تا اونجایی که من یادمه سرور فینال اکانت 3dot.warriors.ii رنک 1 رید بود نه شما شاد باشی
    سلام دوست عزیز وقتی سند هست شرمندتون میشم

لطفا برین ایمیل عمو عطا bide vahshi رو که سرور فینا 3 ایکس رو اک بود رو چک کنید ببینید مدالهای غارتش رو
    تا واستون روشن و شفاف بشه ممنون
    الیسا

- - - Updated - - -

FINAL3.T

bide vahshi

ایمیل 30 سرور

ادرس دقیق

11. تشکر SajjaD MaRiLyN تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود بر دوستان

روز صلح روز لو رفتن پوشر ها نیست

بلکه ادم های با تجربه مثل اقای x از روش قدیمی تسخیر واحه و رید مولتی و ول کردن واحه استفاده میکنن
    وفکر میکنن خیلی خفنن

بالاخره ناکامی های سرور های دیگشون رو تو یه سرور به زور سطح متوسط جبران و ادعای خفنی بکنن

پوش کنید و حال کنید و فکر کنید زرنگید

شادکام باشید / نوروزتان پیروز
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
    آقا من حقیقتا وقتی لینک اتک ندارم یا تارگتی نیس زیاد پست نمیذارم ، اینجا حقیقتا میخوام جواب نامه یکی از دوستان رو بدم ولی میگه باید 10تا پست داشته باشی واسه همین میخوام یه جوری این 10 تا رو همین الان پر کنم ، دوستان همکاری کنین تا این 10تای ما پر بشه :دی
    اما یه سوال که الان ذهن منو درگیر کرد :| سجاد یعنی منی که دارم الان رید میدم مثلا مغز خر خوردم !؟ خوب نیس این طوری گفتن هم که :| ولی اتفاقا تو سرورهای اینجا به نظرم بهترین تایم غارت همین روز صلحه :دی نان کپت شارژ میشه تا خرخره کلا گندمت رو دائم 0 میکنی دیگه ، البته اگه تایم آزاد برای بازی داشته باشی :دی ولی سجاد مردونه ، دوستیم با هم ، برم جایی هم میخوام بیای تو هم ولی یه سوال ، آیا میشه برای پست تو فروم گذاشتن وقت داشت ولی برای یه دور لیست فارم زدن نداشت !؟ یعنی یه پست کمتر از لیستت تایم میبره !؟ یا من مثلا یه اکانت دیه مد نظرم هست نه tramadol ، الان یه اکانت هست که پاپش بیشتر از ریدش داره رشد میکنه :دی یعنی ریدش تغییر نمیکنه ولی پاپش همین طوری میره بالا ، الان سوالم اینه ، وقت نداره چجوری پاپ میره !؟ همیشه تو قانون رید و غارتم این بوده که به هیچ وجه تروپ بیکار نباید تو ده باشه ، حتی اگه شده 4 ساعت بره و فقط یه دونه ریسورس بیاره باز بره به نفعته تا واسه سر جاش ، پارکینگ و این داستانا رو نگیم ، تو حالت عادی اگه قراره بیکار باشه تو ده فقط گندم بخوره ، اما یه نکته خیلی عمیق تر اینجاس که ، ما که ریدمون حتی بیشتر از قبلش داره میزنه ، و کلا هم تاپ اتک نمیایم اخیرا ، پس میشه گفت پوشی در کار نبوده ، حالا من کاری به رومن تو این سرورا ندارم که به نوعی رومن شده اسونترین نژاد بازی و خیلی کفه ترازو به نفعشه ، ولی واسه منی که توتن هستم ، خب بخوام با گرزی رید بدم ، بیام تاپ اتک یعنی داره از همرم میخوره دیگه ، پس چه باید کنم که از همرم کم نشه ، در واقع من تو یه ده 12کی گرزی کشیدم واسه اینکه رید بزنم فقط اون منطقه مو بالا بکشم ، بعد که شد 12 کی گفتم اتک ندم ببینم چجور میشه تعداد لاستش ، باور کن تو 15 روز نزدیک 10کی لاست خورد و 2کی موند ، خب همین 10 کی خودش میشه 2.5میلیون ریسورس ، گندم خورشون هم میشه روزی 240کی ، سر جمع راس حساب کنی 2.5 میل هم گندم 15 روزشون میشه ، خب این 5میل ، حالا اونا 5 میل رید میکردن !؟ حالا همین 10کی وقتی 2تا 2تا برن و تو لوپ بیفتن میشن 2500تا حمله رفت و 2500تا برگشت ، خب میام اینارو کلا از اکانت میذارم کنار ، حتی شده امار رید هفتگیم 6میل بیاد پایینتر ، شروع میکنم این 2500تا حمله تو لوپ رو مندازم یه ده دیگه ، اگه اون نصف این سمتم غارت بزنه 2.5میل میده به من ، با اون 5 میل ، در واقع 7.5 میل جلو افتادم ، حالا بیام بیفتم دنبال مدال که چی بشه !؟
    ولی خب حقیقت اینه ، شوالیه رومن هم سرعت خئبی داره هم لاست نمیخوره ، کلا هر چی بخوای میزنی ، در واقع ، شوالیه میتونه 2 برابر گرزی رومن غارت بزنه ، به خاطر سرعت 2 برابرش ، البته رعدم خوبه ولی به نظرم با گریزی که اینجا گذاشتن عملا گول از بازی حذف شده ، شما به هیچ وجه نمیتونی بگی تو شرایط تایمی و ساپورت یکسان ، همر گول اتک پوینت بالاتری میده بهت ، همر گول همیشه به نظرم بیشتر به جای اینکه اتکر باشه واسه دفاع و کانتر نشدن و خفت نشدن مناسبه ، این نظر شخصیمه و ممکن هست 100% هم غلط باشه .
    در کل ، نمیشه هیچ چیزی رو تحمیل کرد ، همون طوری که من مثلا طرفدار تیم فوتبال آ.ث میلان هستم و بگم خب حالا چون ضعیف شده عوض کنم تیممو ، تو دژکوب هم همیشه بهترین کارم با توتن بوده و بیشتر از همه توتن دوس دارم ، هر چند همیشه هم معتقد بودم که سر نوشت بازی رو رومن اول سرور مشخص میکنه .

پ.ن : علی ستاره ها اسپم نکن :دی عزیزم چی گفتی که پاک شده !؟

- - - Updated - - -

پیرو بحثی که تو پست قبلی مطرح کردم ، از عزیزان که بالا سر سایدشون هستن خواهشمندم که بیان از ساید خودشون یه تفسیری بزارن تا در جریان قرار بگیریم همه از وضعیت ساید ها

آنتی اسپم : http://k1.x.dejkoob.com/statistiken.php?tid=7&eid=1 چرا این طوری هستش :دی !؟
    سلام آرش عزیز

نمیدونم از کجا شروع کنم جواب پستتو بدم ماشالا که اینقد زیاده .
    ولی مثلا من که صبح پست گذاشتم تا الان آنلاین نشدم .به نظرت وقت واسهه لیست فارم دارم ؟
    با 1 یا 2بار لیست زدن که چیزی نمیاد.
    منم قصد توهین نداشتم ولی واسه شرایط خودم صحبت کردم

و یک موضوع دیگه که منظورتو متوجه نشدم ولی میخوام جواب صحبت بعضی دوستانو بدم :
    قبلا میگفتن هرکی کمترین هاجمین و بزنه و بیشترین غارتو کنه سود کرده چون کمترین لاستو داده .
    الان رومن باز شدن ماشالا همه . لاست هم نمیدن.
    این قضیه واسه توتنا هستش البته بازم با ترکیب گرز و شوالیه میشه لاستو جلوی ناتار گرفت .
    حالا توی سروری که ناتار تخم ریزی نداره من چی کار کنم مهاجمین رنک 1000 ))
    بازم مرسی از پست گذاشتنت آرش جان که خدایی چشممون درد میگیره ))
    با تشکر
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

در ادامه پر شدن همون 10تا پست باید عرض کنم که اینجا فروم k1 اومدم من یا اشتباهه !؟ چون پیرامون هر سروری صحبت میشه الا k1 . کاش من هم میتونستم مدال بگیرم تا لابه لای بحث مدال شرکت کنم ! بدبختی ایمیلمون هم رنک نداره :| تازه بازی هم بلد نیستیم این وسطا :|
    دوستان یه سوال دیگه هم داشتم ، روز صلح یه هفته زیادش نیس !؟

پ.ن : سوال روز ! چطور میتوان مدال گرفت :| !؟!؟!؟!؟

پ.ن 2 : میشه واسه ما هم فارم لیست ادد کنین !؟ البته در حر نیروهامون ، نهایتا 2کی گرزی حساب کنین

با تشکر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

باوو اين كيه؟هر جي ميزارم باك ميكنه؟يادم نيست مشتي ،
    تفسير كنم عزيزم؟ اكر يو از شمال غرب بري به احتمال زياد تو شمال غرب شلغم ميكارم ، شمال شرق هم كه به فكر دف ساختن هستش با يه بلن علي هدشاتي هويج ميكارم ، جنوب شرق هم با اين روند تا كتيبه ها همه همراشو ميزنه تو ديوار شمال شرق ،جنوب غرب هم كه با حذف ليدراي نوب داشت ازبيين ميرفت كه با كمك بجه ها جمش كرديم و الان بهترين سايد از لحاظ همر هماهنكي دف رفاقت و اعتماد هستش ، و از همه مهمتر علي هد شات خودش يه سايده، در كل اكر موندني شدم جندتا جيز ياد ميكيره سرور از ما،ناكفته نماند شمال شرق به فكر متا با شمال غرب هستش كه مهم نيست جون بلخره شمال شرق مكان خوبيه براي هويج كاشتن ،

16. تشکر SajjaD MaRiLyN تشکر نمود
صفحه 17 از 91 نخستنخست ... 715161718192767 ... آخرینآخرین