صفحه 94 از 107 نخستنخست ... 44849293949596104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

[QUOTE=MRs;31033]عزیز جان من داشتم با این اقا bra صحبت میکردم ، با شما نبودم .
    شما ممکنه از طریق جانشینی اقدام کرده باش که اوکی !
    این bra داشت میگفت آرمان 2 تا اکانت داره ، یکی شخصی یه تیمی ، یعنی پسورد جفتشو داره ، من بحثم اون بود[/QUOT

مجید جان دلبندم تو چرا دو زاریت کجه اینکه میگم اکانت دومشه معنیش این نیس مولتیشه به جز این دو تا اکانت ارمان 10 تا اکانت دیگه هم داره فرض کن شما 10 تا رفیق داری هر 10 تاتون رو اکانتا همدیگه میرید از یکی همر میکشی از یکی دف از یکی جلوزن از یکی عقب خور و... این که بش نمیگن مولتی بازی که شما همیشه تکی بازی کردی معنی بازی تیمی رو شاید متوجه نشی . دیدم هی سنگ میر و پزی رو به سینه میزنی که اونا بازی بلدن بدون پوش تو تاپن و ... ارمان رو متهم میکنی به مولتی بازی و پوش گفتم در جریان باشی که اکانت میر مال خود ارمانه خیلی هم وقت نمیذاره براش در ضمن گذری واسه دل خودش یه دفی میکشه و .. اما اکانت اصلیش کینگه که با همکاری غول دژکوب اقا بهداد گل دارن زمتشو میکشن و اداره میکنن اون رو... البته رو کینگ یه عامل هم هست که همیشه هواسش به همه چیز هس

2. تشکر MRs, mrt_taleshi, behdad تشکر نمود
    پسندیدن mrt_taleshi, behdad پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

[QUOTE=bra;31041]
    نقل قول نوشته اصلی توسط MRs نمایش پست ها
    عزیز جان من داشتم با این اقا bra صحبت میکردم ، با شما نبودم .
    شما ممکنه از طریق جانشینی اقدام کرده باش که اوکی !
    این bra داشت میگفت آرمان 2 تا اکانت داره ، یکی شخصی یه تیمی ، یعنی پسورد جفتشو داره ، من بحثم اون بود[/QUOT

مجید جان دلبندم تو چرا دو زاریت کجه اینکه میگم اکانت دومشه معنیش این نیس مولتیشه به جز این دو تا اکانت ارمان 10 تا اکانت دیگه هم داره فرض کن شما 10 تا رفیق داری هر 10 تاتون رو اکانتا همدیگه میرید از یکی همر میکشی از یکی دف از یکی جلوزن از یکی عقب خور و... این که بش نمیگن مولتی بازی که شما همیشه تکی بازی کردی معنی بازی تیمی رو شاید متوجه نشی . دیدم هی سنگ میر و پزی رو به سینه میزنی که اونا بازی بلدن بدون پوش تو تاپن و ... ارمان رو متهم میکنی به مولتی بازی و پوش گفتم در جریان باشی که اکانت میر مال خود ارمانه خیلی هم وقت نمیذاره براش در ضمن گذری واسه دل خودش یه دفی میکشه و .. اما اکانت اصلیش کینگه که با همکاری غول دژکوب اقا بهداد گل دارن زمتشو میکشن و اداره میکنن اون رو... البته رو کینگ یه عامل هم هست که همیشه هواسش به همه چیز هس
    مرسی عزیزم که بهم فهموندی که هیچی از بازی شما نمیفهمم .
    حالا فکر کنم احتمال زیاد دلیلش هم اینه که تکی بازی کردم یا کلا چون ایران بازی نکردم با این حرفا آشنایی ندارم.
    اون چیزی که من بلد بودم این بود ، 1 اکانت و ماکزیمم 2 تا جانشین ، از این 4چوب خارج میشدی سریع بن میشدی.
    اطلاعات اکانتتم تو gattertools وارد میکردی واسه لیدرها ، خودشون سر وقت به همه نامه میزدن ، تارگتارو میگفتن ما هم لانچ میکردیم
    کسی دنبال تلگرام و موبایل و این چیزام نبود تا هوییتتو بشناسه !
    واسه همین چیز دیگه ای بلد نیستم ٰ، حرفای شما رو واقعا نمیفهمم .
    ببخشید اگه به کسی توهین شد ، منظوری نداشتم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ldragon نمایش پست ها
    سلام بر تمامی دوستان حالا چه هم سایدی چه ساید مقابل دوستانی که می گن اس ای تمیز بازی کرد باید یه چیز اول سرور یادوری کنم مگه همین سما نبودید که اکانت مولتی زدید SHAPOLI تو ساید nw و شبونه همر بلند کردید الحمدالله هنوز اکانت شاپولی حذف نشده سندش هنوز هست حالا من کار ندارم کار کی بوده ولی در جمع ساید se تمیز یازی نکرد البته به همه خسته نباشید می گم
    دوست گرام ساپورتر لطفا وقتی داری در مورد se صحبت می کنی یاد سرور W1 رو هم تو ذهنت مرور کن
    والسلام

- - - Updated - - -

مشکل شما اینه که se رو خلاصه کردین تو اکانتهایی مثل لوسیفر. پسر خوب ما یکدفعه دیدم یه اکانت به اسم شاپولی اومد تو تاپ. روحمونم خبر نداشت. پس نگو کلا se تمیز بازی نکرد. تمیز یعنی استالکر یعنی پژی ، بدون پوش و مولتی ، همرمونم صفر شد نیومدیم بگیم اتک چرا جابجا شد، دیوار چرا قبل اتک صفر شد. در کل هم ما در درجه اول به لیدرامون، در درجه دوم به گلد، تعدد پلیرهای 3 ساید و انسجام ساید nw باختیم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MRs نمایش پست ها
    خوب اونجا هم ، همین بوده ! فکر کردی هنر کردید ؟! :d
    اینکه پسورد جابجا بشه تو دات کام یعنی مولتی اکانتی ، یعنی بن !
    تو فقط میتونی جانشین 2 تا اکانت بشی ، نمیتونی 2 تا اکانت رو یه سرور داشته باشید به اسم شخصی و تیمی یا پارکینگ یا هر چیز دیگه ای
    واقعا این چیزای ساده رو نمیدونید
    سلام عزیزم.
    این داستان ها که میگی بر گرفته از کتاب( فیل ها پرواز میکنند).هست
    من خودم سرور قدیم ایران بودم. داد کام هم بودم.فینال روسیه هم بودم.
    اونجا هم من جزو نفرات اول بازی بودم و به همین شکل بازی میکردم.خیلی از دوستان همین دژکوب هم منو از قدیم میشناسن.
    این که میگی مولتی اکانت اشتباست.من الان تیم دارم برا خودم.تیمی که اگه پلی هم ندن برام حداقال کاری که میکنن اینه که هر کودمشون برام یک 15 کراپ بکشن و دف هم از توش برام بکشن.خودشون هم هفته ای دو سه بار فقط روش لاگین میکنن.
    حالا میخوای بازی یاد بگیری برو برا خودت دوووست پیدا کن.این سبک بازی که شما داری نه اینجا بلکه داد کام هم مطمعنم اکانت خاصی نداشتی.
    انقدرم مقاومت نکن جلو این همه پلیر که همشون 4تا پیراهن بیشتر از ما پاره کردن.
    امیدوارم از گمراهی درومده باشی و انقدر تنبلی خودت و گردن مولتی هانتر نندازی.برو زحمت بیشتر بکش.اکانت بهتری داشته باش.

6. تشکر M3nTaL, behdad تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, behdad پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت دوستان عزیز

اول از همه باید یه تشکر ویژه از فاتح عزیز کنم به عنوان صاحب دوم اکانت پژی که تو سرور g1 باهاش اشنا شدم و تا الان تمام سرور ها کمک حال من بوده با اینکه متاهل و یه فرزند داره . ممنونم فاتح جان

دوم در مورد سبک غارت من شاید ارمان جان یه سرور نرمال در خدمتشون بودیم دیگه بحثی نمیکردیم

ولی دوستان خوبی تو این چند سال پیدا کردیم که هم از سبک بازی و همر کشیدن ما با اطلاع هستن .

اکانت پژی تو هیچ سروری نه اکانت مولتی و نه دف ساز شخصی داشته..... وقتی سن بره بالای 30 فکرنکنم وقتی بمونه واسه این داستانا... وقتم باز بشه یه سرور دیگه ران میکنم
    جای مولتی........

استنادات حرف من خیلی بازیکن های قوی هستن که من کنارشون بازی کردم... پرس و جو کنید.....

از بچه های ساید هم تشکر میکنم...منو حمایت کردن... و معذرت خواهی بابت اینکه مث همیشه ظاهر نشدیم..... اونم وقتمون خیلی کمه... اگه سروری هم بازی مبکنیم بخاطر همین دوستان خوبی هست که پیدا کردم تو این چند سال .... این سرور هم ادامه میدیم چون سابقه حذف اکانت نداشتیم تا به حال

هر جه پیش آید خوش آید

8. تشکر M3nTaL, Basilous, HIV+, shoshor, l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T, M3nTaL, Basilous, HIV+, shoshor, l0l:D پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط STALKER-01 نمایش پست ها
    دوست گرام ساپورتر لطفا وقتی داری در مورد se صحبت می کنی یاد سرور W1 رو هم تو ذهنت مرور کن
    والسلام

- - - Updated - - -

مشکل شما اینه که se رو خلاصه کردین تو اکانتهایی مثل لوسیفر. پسر خوب ما یکدفعه دیدم یه اکانت به اسم شاپولی اومد تو تاپ. روحمونم خبر نداشت. پس نگو کلا se تمیز بازی نکرد. تمیز یعنی استالکر یعنی پژی ، بدون پوش و مولتی ، همرمونم صفر شد نیومدیم بگیم اتک چرا جابجا شد، دیوار چرا قبل اتک صفر شد. در کل هم ما در درجه اول به لیدرامون، در درجه دوم به گلد، تعدد پلیرهای 3 ساید و انسجام ساید nw باختیم.
    دوست گرامی
    یاداوری در خصوص w1 من ساید ne بود البته 110 ده داشتم که حدود 20 تاش تو se بود خوب همانطور که در جریانید بابت یکسری درگیری داخلی (خرابکاری در اکانت injustic) ساید اس ای با شروع حمله از طرف اطرافیان شما اس ای خیلی خیلی ضعیف شد راحت می تونستید سه تا واندر رو هم صد کنید که نشد من تا اخرش دف ام رو واندر اس ای و همرام در خدمت اس ای و واندر رو هم خودم اپ می کردم البته سر مرام معرفتی که میلاد اکانت قاتل گذاشته بود من منظورتون رو متوجه نشدم
    2- در خصوص کتیبه اورده شده خیلی راحت می تونستید شورا بگذارید کتیبه رو برگردونید البته بردار ارمان و بهداد لانچ کردن و اوردن در خصوص ارمان بگم که جزو تعداد محدود پلیرهایی که رتبه ایمیل براش اهمیت نداره
    3- وقتی یه سایدی رو در موردش قضاوت می کنن بیشتر به پلیر نه به لیدرهاش نگاه می کنن پلیرها هستن که لیدرها رو اتخاب می کنن
    با تشکر از همه

10. تشکر behdad تشکر نمود
    پسندیدن behdad پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ldragon نمایش پست ها
    دوست گرامی
    یاداوری در خصوص w1 من ساید ne بود البته 110 ده داشتم که حدود 20 تاش تو se بود خوب همانطور که در جریانید بابت یکسری درگیری داخلی (خرابکاری در اکانت injustic) ساید اس ای با شروع حمله از طرف اطرافیان شما اس ای خیلی خیلی ضعیف شد راحت می تونستید سه تا واندر رو هم صد کنید که نشد من تا اخرش دف ام رو واندر اس ای و همرام در خدمت اس ای و واندر رو هم خودم اپ می کردم البته سر مرام معرفتی که میلاد اکانت قاتل گذاشته بود من منظورتون رو متوجه نشدم
    2- در خصوص کتیبه اورده شده خیلی راحت می تونستید شورا بگذارید کتیبه رو برگردونید البته بردار ارمان و بهداد لانچ کردن و اوردن در خصوص ارمان بگم که جزو تعداد محدود پلیرهایی که رتبه ایمیل براش اهمیت نداره
    3- وقتی یه سایدی رو در موردش قضاوت می کنن بیشتر به پلیر نه به لیدرهاش نگاه می کنن پلیرها هستن که لیدرها رو اتخاب می کنن
    با تشکر از همه
    سلام به دوستان و رفقای عزیزم،
    تاریخ رو فاتحان مینویسند ، شما هم تو دبلیو وان فاتح بودید ما هم بودیم ، پس با هم نوشتیم . الان هم شما بنویس ما میخونیم ، بله پلیر ها هستند که لیدر ها رو انتخاب میکنند ، بشرطی که پلیر ها در اقلیت نباشند ، که در اقلیت هستیم ما فعلا ، اتحادمون هم که از اول سرور جدا ، اینکه پتانسیل ساید در اختیار تعداد معدودی قرار بگیره و این معدود نفرات در جهت مصالح ساید حرکت نکنن شما که هیچ بزرگتر از شما هم نمیتونه ساید رو جمع کنه، وقتی یه ساید که اس باشه در مجموع بیس تا پلیر داره که پونزده تاش از یه تیم هستند پنج نفر هم بگن نه شما لیدر نباش ، به چی میرسیم هیچی ، پس یه کوچولو تفکر بعد تعقل و بعد انالیز و بعدش تصمیم گیری و در آخر کلامی بر زبان جاری کنیم، اینکه شما قوی هستید نسبی هست ، نسبت به ما قویترید چون شما متشکل از سه ساید هستید و ما یه سایدی که تضعیف شده، حالا شما فاتحید و باید بخود ببالید و این حق رو دارید که شادی کنید و منم تبریک تو اجرای پلن هاتون گفتم و میگم ، اما قضاوت در مورد افراد نه کار شما و نه تخصص شماست ، خدا هم انسان رو تا بوقتش که قیامت نباشه بازخواست نمیکنه ، شما که جای خود دارید ، اما تشکر ویژه دارم ، از دوستان ان ای که وفای به عهد کردند و تو پلن ها شرکت نکردند ، خدا رو شاکرم که دست رفاقت به ه*یچ سایدی دراز نکردم که وسط کار دستشون رو تو حنا بذارم ، و وفای به عهد نکنم .
    هیچ سروری حذف نکردم امیدوارم این سرور هم بتونم تا آخر بازی کنم حتی با پاپ صفر .

شعار همیشگی ما : سربازان ما ایستاده میمیرند.
    یا حق
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

12. تشکر purya تشکر نمود
    پسندیدن purya پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pejiii نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز

اول از همه باید یه تشکر ویژه از فاتح عزیز کنم به عنوان صاحب دوم اکانت پژی که تو سرور g1 باهاش اشنا شدم و تا الان تمام سرور ها کمک حال من بوده با اینکه متاهل و یه فرزند داره . ممنونم فاتح جان

دوم در مورد سبک غارت من شاید ارمان جان یه سرور نرمال در خدمتشون بودیم دیگه بحثی نمیکردیم

ولی دوستان خوبی تو این چند سال پیدا کردیم که هم از سبک بازی و همر کشیدن ما با اطلاع هستن .

اکانت پژی تو هیچ سروری نه اکانت مولتی و نه دف ساز شخصی داشته..... وقتی سن بره بالای 30 فکرنکنم وقتی بمونه واسه این داستانا... وقتم باز بشه یه سرور دیگه ران میکنم
    جای مولتی........

استنادات حرف من خیلی بازیکن های قوی هستن که من کنارشون بازی کردم... پرس و جو کنید.....

از بچه های ساید هم تشکر میکنم...منو حمایت کردن... و معذرت خواهی بابت اینکه مث همیشه ظاهر نشدیم..... اونم وقتمون خیلی کمه... اگه سروری هم بازی مبکنیم بخاطر همین دوستان خوبی هست که پیدا کردم تو این چند سال .... این سرور هم ادامه میدیم چون سابقه حذف اکانت نداشتیم تا به حال

هر جه پیش آید خوش آید

اقا پزمان برداشت اشتباه نکن ارمان نمیخاسته نظری راجع به سبک غارت شما بده فقط در پاسخ به جواب دوستمون دو تا فرض مطرح کردن و گفتن هر کدوم از این دو فرض رخ داده باشه اون دوستمون نمیتونه خودشو به شما بچسبونه اخه ادعای بازی پاک میکنه و خودشو به شما میچسبونه ارمان حرفش اینه که پزی یا پوش میکنه یا نمیکنه اگه میکنه که نباید خودتو با اون مقایسه کنی چون تو اهل پوش نیسی یا پوش نمیکنه که باز هم نباید خودتو باهاش مقایسه کنی چون با بازی پاک شما انقد خوب بازی کردی و سطح بازی پاک شما اونقد با بازی پاک ایشون اختلاف داره که ادعاهاش زیر سوال میره که اگه میشه بدون پوش هم اونقد خوب بود پس اون همه ناله و زاری بد و بیراه گفتن به مولتی و زیر سوال بردن همه واسه چیه خلاصش اینه اون دوستمون تحت هیچ شرایطی نباید خودشو با شما مقایسه کنه

14. تشکر HIV+, behdad تشکر نمود
    پسندیدن HIV+, behdad پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bra نمایش پست ها
    اقا پزمان برداشت اشتباه نکن ارمان نمیخاسته نظری راجع به سبک غارت شما بده فقط در پاسخ به جواب دوستمون دو تا فرض مطرح کردن و گفتن هر کدوم از این دو فرض رخ داده باشه اون دوستمون نمیتونه خودشو به شما بچسبونه اخه ادعای بازی پاک میکنه و خودشو به شما میچسبونه ارمان حرفش اینه که پزی یا پوش میکنه یا نمیکنه اگه میکنه که نباید خودتو با اون مقایسه کنی چون تو اهل پوش نیسی یا پوش نمیکنه که باز هم نباید خودتو باهاش مقایسه کنی چون با بازی پاک شما انقد خوب بازی کردی و سطح بازی پاک شما اونقد با بازی پاک ایشون اختلاف داره که ادعاهاش زیر سوال میره که اگه میشه بدون پوش هم اونقد خوب بود پس اون همه ناله و زاری بد و بیراه گفتن به مولتی و زیر سوال بردن همه واسه چیه خلاصش اینه اون دوستمون تحت هیچ شرایطی نباید خودشو با شما مقایسه کنه
    عالی بود امیر دقیقا جان مطلب رو گفتی چیزی اضافه نمی کنم

16. تشکر behdad تشکر نمود
    پسندیدن behdad پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

[QUOTE=yenafar;31010]
    نقل قول نوشته اصلی توسط pejiii نمایش پست ها
    ...........فایل پیوست 2547[/واقعا ازین موضوع متاسفم چرا باید این اتفاق ها بیفته اخه . به هر حال پزی جان با بازیت حال کردیم بهترین بودی تو سرور ایشالا همیشه موفق باشی
    سلام
    هم برای دوستانمون رو اکانت پژی و هم بقیه میگم
    این مشکل برای ما هم بارها پیش اومده و نیازی نیست چند ساعت صبر کرد. مودم رو چند دقیقه خاموش و دوباره روشن کنی که آی پی چنج بشه این مشکل برطرف میشه

صفحه 94 از 107 نخستنخست ... 44849293949596104 ... آخرینآخرین