صفحه 21 از 48 نخستنخست ... 11192021222331 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 474

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور سوم لیگ، IranV3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط deadlock نمایش پست ها
    اوووه بابا شمام چقدر خوشحالید ، رید اون اکانت ها به دلایلی استاپ شده بود ،مجددا استارتش زدیم ، هنوز ۲ ساعت دیگه تا پایان حمایت مونده و مجددا رنک های بالای تاپ دست ماست اگر نیازه اسکرین بدم؟!
    جا داره یادآوری کنم اون رفقایی که بعد مصوب شدن قانون مبارزه با مولتی بازی حذف کردن و گذاشتن رفتن دوستان عزیز ne بودن.
    اینکه کسی از بچه های ما حال و حوصله تو فروم اومدن و پست گذاشتن ندارن دلیل نمیشه برخی رفقا هم دیگه خیلی زیاده روی کنن.
    باتشکر
    دانیال
    دانیال جان رید اون اکانت ها از پوش مولتی بوده
    الان دارید آباده رو آزاد میکنید میزارید تو رید آباده رو میگیرید
    دیگه به دلایلی استاپ شده بوده چه صیغه ای هست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

والا معمولا شما اهل دور زدن قوانین و هک کردن اکانت ها و اینجور چیزا هستید و این کارا رو خوب بلدید.
    سرور ۲۵ رو هنوز یادمون نرفته که شخص شما چه کردی ...

پ ن : خیلی جالبه ، عکس میزارن که تو حمایت ببینید اینا تاپ نیستن پس ما پاکیم اینا کثیف ، میگم داداش اشتباه زدی ما تاپیم باز میگن نه شما فلان کارو کردین، خودت به صحبت ها نگاه کن ببین خندت نمی*گیره؟
    دژکوب، بهانه باهم بودن...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

والا معمولا شما اهل دور زدن قوانین و هک کردن اکانت ها و اینجور چیزا هستید و این کارا رو خوب بلدید.
    سرور ۲۵ رو هنوز یادمون نرفته که شخص شما چه کردی ...

پ ن : خیلی جالبه ، عکس میزارن که تو حمایت ببینید اینا تاپ نیستن پس ما پاکیم اینا کثیف ، میگم داداش اشتباه زدی ما تاپیم باز میگن نه شما فلان کارو کردین، خودت به صحبت ها نگاه کن ببین خندت نمی*گیره؟
    دانیال جان سرور 25 ایکس مشخصه فرومش هم معلوم هست کی کتیبه خرید کی اکانت خرید کی ایمیلش برای کتیبه بن شد کی همر کوبوند تو در و دیوار
    بعد برادر من الان بحثت اینه پوش نمیگیره شمال غرب!!! راه دور زدنش رو هم بهت گفتم همرهاتون هم بعلت خاصی استاپ نشده بود دقیقا پوش از اکانتهای مولتی قطع شده بود
    خوش باشی

4. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اوووه بابا شمام چقدر خوشحالید ، رید اون اکانت ها به دلایلی استاپ شده بود ،مجددا استارتش زدیم ، هنوز ۲ ساعت دیگه تا پایان حمایت مونده و مجددا رنک های بالای تاپ دست ماست اگر نیازه اسکرین بدم؟!
    جا داره یادآوری کنم اون رفقایی که بعد مصوب شدن قانون مبارزه با مولتی بازی حذف کردن و گذاشتن رفتن دوستان عزیز ne بودن.
    اینکه کسی از بچه های ما حال و حوصله تو فروم اومدن و پست گذاشتن ندارن دلیل نمیشه برخی رفقا هم دیگه خیلی زیاده روی کنن.
    باتشکر
    دانیال

حتما نیازه بگیم قهرمان بدبخت چقدر پدرش درومده هی رفته ابادی گرفته بعد شماها هی ازاد کردید دوباره فرستادینش؟ خودتی عزیز من
    IRX
    sw

Hellseeker
    Num1

لطفا ثبت نام کنید.
    ♚LΞGΛCΙΞS♚

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من نمی*فهمم مجبوری حرفی بزنی که بعد باز خودت بیای نقضش کنید؟ دقیقا چن چندی با خودت؟
    پسر گل بشین سر جات بازیتو بکن

مانی جان بیخیال فرار به جلو برا تو ساخته شده اصلا
    تو خوبی

- - - Updated - - -

یه سوال
    دقیقا چطور میشه اکانت رونین تو تاپ مهاجم نیست و این میزان غارت داره؟! کجارو داره میزنه؟؟
    ممنون میشم رفقای مخالف مولتی بازی و معترض به این کارها تا همین چند دقیقه پیش، حالا بیان و نظرشون رو در مورد سوال بنده بدن (که البته شک دارم به نیت ها.**..)Screenshot_20200712-010254.png
    دژکوب، بهانه باهم بودن...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

من نمی*فهمم مجبوری حرفی بزنی که بعد باز خودت بیای نقضش کنید؟ دقیقا چن چندی با خودت؟
    پسر گل بشین سر جات بازیتو بکن

مانی جان بیخیال فرار به جلو برا تو ساخته شده اصلا
    تو خوبی

- - - Updated - - -

یه سوال
    دقیقا چطور میشه اکانت رونین تو تاپ مهاجم نیست و این میزان غارت داره؟! کجارو داره میزنه؟؟
    ممنون میشم رفقای مخالف مولتی بازی و معترض به این کارها تا همین چند دقیقه پیش، حالا بیان و نظرشون رو در مورد سوال بنده بدن (که البته شک دارم به نیت ها.**..)Screenshot_20200712-010254.png
    الان کسی گفت رونین این کار رو نکرده !!
    چند چندی با خودت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بحث عوض نکن چند تا مولتی داری مولتی هانتر اینارو بن کن دیگه تازه اگر رونیی هم میزنه اونم بن کن
    زیباداشت از زیرش در میرفت خخخخخخخخ

همرهاشون به دلیل حمایت استپ نشده فقط به خاطر حال نداشتن و خسته بودن استراحت کردن همین باور کنید خخخخخخ

9. پسندیدن DoNa RoJa پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط monako1 نمایش پست ها
    بحث عوض نکن چند تا مولتی داری مولتی هانتر اینارو بن کن دیگه تازه اگر رونیی هم میزنه اونم بن کن
    زیباداشت از زیرش در میرفت خخخخخخخخ

همرهاشون به دلیل حمایت استپ نشده فقط به خاطر حال نداشتن و خسته بودن استراحت کردن همین باور کنید خخخخخخ

با سلام خدمت دوستان امیدوارم دژکوب بهتون خوش بگزره به نظر من مولتی یه تعریفی داره اونم اینکه اکانتی بدون پلیر اصلی و با ای پی مشترک باشه متاسفانه ملاک پلیر خوب تو تاپ تن بودن شده در صورتیکه یکی از ملاک ها میتونه تو تاپ تن بودن باشه که اونم به شرطه ها و شروط ها هست اینکه پلیر در مقابل غارتی که انجام میده چقدر لاست میده؟ ایا ترکیب همرش درست هست ؟ اصلا مختصات هایی که دهایی که زده به درد پلن میخوره چقدر اصول دفاعی رو برای دفاع از این همر رعایت کرده ؟ اصلا زیر ساختهای بلند کردن همرش رو داره یا صرفا همرش رو فقط میتونه تو رید بزاره ؟ شاهد هستیم که اکثرا تاپ تن های غارت تو نقاط مختلف ساید و بدتر از اون مپ ده میزنند تا غارتشون بالا بره اینجور پلیرها وجودشون برای هر سایدی به نظر من مضر هم هست پس باید این تفکر که هر کس تو تاپ تن هست پلیر خوبیه رو اصلاح کرد .گاهی میشه منه پلیر در راستای کار تیمی کپم رو در اختیار واندر زن ساید قرار میدم خوب این که از مولتی هانتر انتظار داشته باشیم بیاد به دلیل پوش بن کنه خواسته غیر منطقی هست. خودتون رو بزارید جای مولتی هانتر باید برای سرور بعدی یه تعریف منطقی از مولتی بشه و اول سرور در غالب نامه قوانین به طور کامل برای پلیرها ارسال بشه ببخشید اگر به این تایپیک مطلب ربط نداره
    ت ر ا و ین بهانه ایست برای دور همی با رفقا و لذت بردن از بازی نه کسب رنک و مدال

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عجب
    دوست عزیز باییه کپ که این همه رید نمیشه زد دیگه تابلو هست
    ببین هچ فرقی نداره تو 10نفر بیاری برات مواتی بکشن کپ اپ کنن بدن بهت برن یا بندازه رو وی پی اس برات بکشه مولتی مولتی هست تازه این بشتر نامردیه چون طرف تیم نداره نمیتونه مولتی بسازه ولی توی وی پی اس همه میتونن بسازن
    من چه با مولتی چع بدون مولتی باجفتش بازی میکنیم ولی بیاین خودمون گول نزنیم
    بامحدودیت اکانت10کی هست نهایت ریدت 30 الی 40 ملیونه نه 600ملیون راحت میتونید رید ساعتی طرف در بیاری خخخخ

12. تشکر DoNa RoJa, M3nTaL, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن DoNa RoJa, M3nTaL پسندید
    200t
    Guest
    سلام
    جهت بی روح نبودن فروم
    kheeeeeeeeeeeft.JPG

تشکر از آقایان سعید و بابک و مانی

صفحه 21 از 48 نخستنخست ... 11192021222331 ... آخرینآخرین