صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 41

موضوع: خلوت شدن سرور 1000

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام سلام سلام
    اقا دلم براتون خیلی تنگ شده بود
    بروبکس همه هستن
    اقا من دو کلوم میگم چرا 1000 خلوت شد ربطی به گلوری اینا نداره
    چون اگر درست یادم باشه قبل اینکه علیرضا گلوری رو بسازه یا مجی بخواد لیدری کنه سرور هزار تمام شده بود دیگه
    چند تا دلیل داره
    1- سن کوچک ترین پلیر 1000 که باما بود اوقدری که داره میره دانشگاه دیگه از امیر پرشین و سالت فاکتور میگیرم که ریششون تو 1000 سفید شد
    2- اینقدر درمورد 1000 شایعه درست شد که من شخصا الان جرات نمیکنم برم توش ( نمیگم چه شایعه ایی چون پست حذف میشه)
    3- بعد از بحران گرافیکی - پلیری مدیریت باید روی تبلیغ و ایجاد جمع های دوستانه و البته رقابت مانور میداد که نداد و فقط درگیر این بود دامین جدید چی بزنم؟
    سرور O1000 وقتی اتحاد داشت واندر میداد بالا از استرس وآدرنالینی که توی بدنم بود داشتم میلرزیدم الان یارو میره 2 گرم میزنه میاد یه لول اپ میکنه XD
    بعدش بازی از 10 قطبی بودن به نیم قطبی بودن رسید
    سرور ران میشد پرشین بود تری دات بود اسم گروه نیما رو یادم نیست اما اونم بود خلاصه اینقدر تیم بود که اتحادا اول بازی بسته میشه ( دیگه جا نیست پیام ندید ) یا اینکه اینقدر همدیگه رو میزدیم ساعت 6 صبح با 555 تا کاتا واندر کلین میکردیم الان مورد داشتیم با 2 تا گول تک ده و 4 میل پیاده واندر 100 کرده ( امید جان @Omid یادته اون موقع تاپ دف چقدر بود؟)اینا رو گفتم شاید یاد مدیریت بیارم بازی چی بود و چی شد شاید فکری کردو یه تکونی به بازی داد
    البته من که نیستم دیگه ولی شما راه مارو ادامه بدید
    پ.ن نمیدونم چرا این رضا ویسا نمیخواد بره سر زندگیش بشر برو دیگه سن پدر بزرگ منو داری
    ای کاش در دیزی ما باز نمیماند
    یا که در این گربه کمی شرم و حیا بود

2. تشکر black, M.HERO, Omid, VIASA, Nakta تشکر نمود
    پسندیدن black, VIASA, Nakta پسندید
    نپسندیدن M.HERO نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 4 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pir mard نمایش پست ها
    سلام سلام سلام
    بروبکس همه هستن
    چون اگر درست یادم باشه قبل اینکه علیرضا گلوری رو بسازه یا مجی بخواد لیدری کنه سرور هزار تمام شده بود دیگه
    چند تا دلیل داره
    1- سن کوچک ترین پلیر 1000 که باما بود اوقدری که داره میره دانشگاه دیگه از امیر پرشین و سالت فاکتور میگیرم که ریششون تو 1000 سفید شد
    2- اینقدر درمورد 1000 شایعه درست شد که من شخصا الان جرات نمیکنم برم توش ( نمیگم چه شایعه ایی چون پست حذف میشه)
    3- بعد از بحران گرافیکی - پلیری مدیریت باید روی تبلیغ و ایجاد جمع های دوستانه و البته رقابت مانور میداد که نداد و فقط درگیر این بود دامین جدید چی بزنم؟
    سرور O1000 وقتی اتحاد داشت واندر میداد بالا از استرس وآدرنالینی که توی بدنم بود داشتم میلرزیدم الان یارو میره 2 گرم میزنه میاد یه لول اپ میکنه XD
    سرور ران میشد پرشین بود تری دات بود اسم گروه نیما رو یادم نیست اما اونم بود خلاصه اینقدر تیم بود که اتحادا اول بازی بسته میشه ( دیگه جا نیست پیام ندید ) یا اینکه اینقدر همدیگه رو میزدیم ساعت 6 صبح با 555 تا کاتا واندر کلین میکردیم الان مورد داشتیم با 2 تا گول تک ده و 4 میل پیاده واندر 100 کرده ( امید جان @Omid یادته اون موقع تاپ دف چقدر بود؟)اینا رو گفتم شاید یاد مدیریت بیارم بازی چی بود و چی شد شاید فکری کردو یه تکونی به بازی داد
    پ.ن نمیدونم چرا این رضا ویسا نمیخواد بره سر زندگیش بشر برو دیگه سن پدر بزرگ منو داری
    حرف درستو زدین تازگیا از یکی از دهکده هایی که کتیبه ساخت رو نگه میداشت و داشت واندر 100 میکرد جاسوسی زدم خیلی برام جالب بود طرف فقط تو دهش 2 کی جاسوس داشت
    قبلنا دهشون حداقل نصف واندر دف داشت!!!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان

بهترین روش برای اوکی شدن سرور هزار بسته شدن مدت طولانی سروره
    تا گلد های بلوکه شده سرور از بین برن و بعد از یه مدت دوباره سرور ران بشه اون موقعه توانایی سرور vipرو نمایی میشه

متاسفانه سرور vipبر عکس اسمش جزو ضعیف ترین سرور ها شده در صورتی که
    زمانی واقعا پلیر های شایسته که لیاقت vipبودن رو داشتن توی این سرور بازی میکردن

سروری که توش هفته ای 100گلد هم خرید نشه vipنیست
    طرف با 50 گلد میاد توی سرور واسه خودش بیگ همر میکشه
    هزینه های سرور vipرو افزایش بدید تا فقط پلیر های vipبتونن توش ادامه بدند

5. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

یه یادی کنیم از پسر خوب علی رضا شاهی ، لیدر 9 ساله تیم گلوری
    که سه ماه زحمت کشید سرور نرمال بازی کرد فکر کنم l1 بود اسم اکش "تنکیو" ؛
    یه مرتاض کوچیک زد موقع کتیبه ها از ناتار، بعد رفیق ما گفت این آشناس نزنیمش، بزار باهاش بحرفم اوکی داد بهش گلد میدم کتیبه رو برات میگیرم ؛
    خلاصه مسعود جان قصه ما هم گفت 12000 گلد بده (پیشنهاد ما 2000 سکه بود که همینش هم زیادی بود)، ما هم بهش دادیم البته نه به صورت کد یه همر 50ک گرزی ارسال کردیم، برامون کتیبه رو آورد، ولی چون مهر و محبتش در دل ما نشسته بود اون رو اصالت خودش یعنی سبک تک ده بازی کردن سرور هزار رسوندیم تو اون سرور و از 9 دهکده به 1 یک دهکده خوشگل که اونم فارم تپلی بود عنایت نمودیم ؛
    باشد تا ایمان بیاورد و دیگر به سرور سرعت پایین/نرمال نیاید، که مورد لطف ما قرار میگیره، البته این لطف ها رو تقدیم به دوست عزیزم ممدرضا سالت میکنم.

و اما نتیجه قصه ما، هر سروری مافیا خودش رو داره

اینم کتیبه 12000 گلدی :d

SaCKeR moRtaz kochak.jpg

- - - Updated - - -
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

7. تشکر SALT تشکر نمود
    پسندیدن SALT پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

چرا نرمال هارو میریزید تو وی ای پی ها
    من بیام نرمال بعدحمایت تمام میشم
    ولی شما هم بیای 1000 توی حمایت کارت تمامه
    نتیجه قصه ما هر سروری سبک خاص خودشو داره
    مثلا 50 بری اگر مهیار جنگلی و دارو دستش بیاد نمیتونی بازی کنی
    500 بری سالار باشه نمیتونی
    1000 بیای پرشین یا گلوری باشه نمیتونی
    منم بیام نرمال شما باشی نمیتونم بازی کنم
    حالا کار ندارم اینا رو که گفتم برادرت هستن دوستت هستن یا هرچی مهم اینه که قیمه هارو تو ماستا نریزی و بحث نرمال رو نیاری توی بحث خلوت شدن سرور 1000
    ویرایش توسط pir mard : 01-24-2018 در ساعت 12:34 PM
    ای کاش در دیزی ما باز نمیماند
    یا که در این گربه کمی شرم و حیا بود

9. پسندیدن VIASA پسندید
    نپسندیدن SALT نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

VIP بدون VIP سرور نمیشه

All men dream, but not equally. Those who
    dream by night in the dusty recesses of their minds, wake in the day to find that it was vanity: but the dreamers of the day are dangerous men, for they may act on their dreams with open eyes, to make them possible.

11. تشکر SALT تشکر نمود
    پسندیدن SALT پسندید
    نپسندیدن VIASA نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pir mard نمایش پست ها
    سلام سلام سلام
    بروبکس همه هستن
    چند تا دلیل داره
    من کوچیکتم آقا محمد

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط changiz khan نمایش پست ها
    وقتی تیمی روبروتون نیست نمیدونم چه لطفی داره بازی کردن دلتون خوشه یک نفرو تنها گیر میارین و صفرش میکنین اورین اورین شما خیلی قوی هستین بقول قدیمیا زرنگ کوچه خالی
    اگر تیمی میتونست جلو ما وایسه که الان سرور دسته ما نبود
    آقای چنگیز من اصلا شمارو بجا نمیارم که بخوام درباره سرور باهاتون بحث کنم

ما زرنگاشم زمین زدیم...

اراده کن تا خاطراتو بازگو کنم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Alir3za نمایش پست ها
    VIP بدون VIP سرور نمیشه
    تشریف بیارین در خدمتتون باشیم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط VIASA نمایش پست ها
    من کوچیکتم آقا محمد

- - - Updated - - -

ما زرنگاشم زمین زدیم...

- - - Updated - - -

خاطرات که از این سرور زیاد دارم مثلا یک بار یکی از لیدراتون رو با یک میلیون و سیصد هزار شمشیری و ششصد هزار شوالیه همچین زدم که تا روز اخر سرور جرات نمیکرد ساختمونهاشو بیاره بالا کلی اسباب تفریح و انبساط خاطر شد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط мoнαммαd_salim نمایش پست ها
    داداش 2-3تا اتحاد که کمه اگه 10 اتحادم باشه
    بازم تعدادمون اونقدر هست که همشو خودمون پر کنیم و افتخارشو خودمون بگیریم :دی

دوم اینکه الان دگه خود مولتی هانترم نمیتونه سرور 1000 رو از انحصار گلوری در بیاره :دی
    با سلام

سیاست های مدیران سایت باعث انحصاری شدن سرور ها شده . قصد کوری خوندن و کل کل کردن ندارم ولی مثلا همین لیگ آخر هزار ، بنده با 4-5 نفر دیگه از دوستان رفتیم و علاوه بر برنده شدن فینال ، امتیازی ک جمع کردیم از اون تک سرور ، اندازه دو سرور پیش لیگ بود که بچه های گلوری بدون دشمن و با خیال راحت جمع کرده بودن و جزو ده نفر برتر مجموع 3 سرور لیگ شدیم . اینکه میفرمایید خود مولتی هانتر هم نمیتونه سرور رو از انحصار گلوری در بیاره کاملا اشتباهه ولی باقی بازیکن ها ، انگیزه ندارن واسه شرکت در سرور .

بنده نمیتونم بگم که برگشتن به سیستم قبلی و داشتن 3 اتحاد برنده میتونه کمک کنه یا چیز دیگه . ولی میدونم اگه سیستمی فراهم بشه که بازیکنان ضعیفتر این فرصت رو در اختیار داشته باش تا بتونن مقابله کنن در برابر تیم های یکدست تر و سازمان یافته تر و به سرعت برق و باد از دور بازی خارج نشن ، وضعیت رو به بهبود خواهد رفت - مثل همین سیستم حمایت تو سرور اسپید

یکی دیگه از دوستان در مورد همر کشیدن و دف کشیدن اظهار نظر کرده بودن که کاملا درسته . تو 1000 و 500 به راحتی میشه با یک همر ( تاکید میکنم فقط و فقط با یک همر ) کل سرور رو از وجود دشمن پاکسازی کرد و اضافی هم آورد آخرش . روز آزادسازی نقشه ساخت ، همر 4 موتوره تقریبا به 16 میلیون گرزی میرسه ولی دف دفسازها از هر ده بشه نهایتا4 میلیون پیاده . توازن هرگز نمیتونه برقرار بشه . تو سرور نرمال شما نهایتا با بیگ همر بزنی واندر تیم حریف و خوشحال باشی ک درصد بیشتری نیرو کشتی . هرگز به این شکل نیست . فکر میکنم همونطور که جوایز انجام وظیفه ها به روز شد ، باید بعضی مسائل نسبت به سرعت سرور تغییر پیدا کنه . مثلا در سرور 1000 هم مثل باقی سرورها ، تا 2 روز بعد از تغییر ایمیل و چنج زدن ، نمیشه جانشین کرد . سرور 1000 هم تابع همین قانونه درحالیکه 2 روز در سرور 1000 میشه تقریبا نصف مدت زمان سرور تا آزادسازی نقشه ساخت

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط VIASA نمایش پست ها
    من کوچیکتم آقا محمد

- - - Updated - - -

ما زرنگاشم زمین زدیم...

- - - Updated - - -

دوست عزیزی ک گفته بودی هرکی بیاد سرور رو از دست تیم گلوری دربیاره 10 ک گلد میدی - لطفا کد گلد رو پیام خصوصی برام بفرست - با تشکر

اینم نتیجه لیگ 1000 -
    http://club.dejkoob.ir/?action=serve...server3=hn1000
    بازم عرض میکنم دو سرور رو تیم گلوری بدون دشمن و حریف به راحتی صد کرد و بنده و دوستان فقط سرور سوم و فینال رو خدمتشون رسیدیم که این تیم قدرتمند ( به قول خودشون ) با ده ها اکانت مولتی و پوشر ( که جای نقد یکی دیگر از کاربران بود ) و کلی هزینه ، فقط تا آزاد سازی کتیبه ها ادامه دادن - البته برخی از اعضای این تیم که دوستان عزیز ما هستن مثل آقا مجتبی و علی اسکای و علیرضا شاهی و چند نفر دیگه که فکر کنم بجز مجتبی جون بقیه شون نیستن دیگه ، روی سر ما جا دارن و هرگز قصد جسارت و توهین به اونارو ندارم . ولی این پست رو برای اون دسته از اعضای تیمتون که بسیار علاقه مند به کل کل کردن و بی ادبی کردن هستن گذاشتم - اعضایی ک وقتی تیمی به اسم گلوری داشته پایه گذاری میشد ، اصلا وجود خارجی نداشتن ولی حالا شدن سخنگوی تیم

رتبه های 1 و 2 و 8 و 10 اعضای تیم گلوری هستن که با فعالیت در 2 سرور به اون امتیاز رسیدن
    بقیه رتبه ها دوستان بنده هستن که این امتیاز رو فقط در سرور فینال و سروری شلوغ و با زد و خورد فراوان و امکانات کمتر بدست آوردن
    رhttp://club.dejkoob.ir/?action=serve...server3=hn1000
    ویرایش توسط pvp : 03-26-2018 در ساعت 04:59 PM
    Take a Look to the Sky Just Before You Die
    !!! Its the Last Time You Will

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pvp نمایش پست ها
    با سلام

دوست عزیزی ک گفته بودی هرکی بیاد سرور رو از دست تیم گلوری دربیاره 10 ک گلد میدی - لطفا کد گلد رو پیام خصوصی برام بفرست - با تشکر

اینا توو افق محو میشن دنبالشون نگرد
    به پیرمردهای سرور تبریک میگم که فینال اخر رو بردید :دی دمتون گرم

All men dream, but not equally. Those who
    dream by night in the dusty recesses of their minds, wake in the day to find that it was vanity: but the dreamers of the day are dangerous men, for they may act on their dreams with open eyes, to make them possible.

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین