صفحه 104 از 107 نخستنخست ... 45494102103104105106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط STALKER-01 نمایش پست ها
    یعنی یه نفر پیدا شد و حرف منطقی زد. دو تا ساید تسلیم یه ساید شدن. این درسته0. ولی ما تسلیم نشدیم، دلم به حال اونایی میسوزه که همر دادن، دف دادن ولی آخرش فقط لیدراشون ترنسفر شدن به اتحاد برنده

سلام
    داداشم بالاخره یه اتحاد 40 نفره هست و نمیشه همه رو تو اتحاد جا داد اما با این حال باز هم از هر ساید چند نفر تو اتحاد برنده رفتن و مهم اینه که لیدرای شمال غرب هر کاری از دستشون بر میومد انجام دادن تا بتونن اکثریت رو راضی نگه دارن. نمیشه همه رو راضی کرد اما همین که بازم اکثریت راضی هستن خودش کلی ارزش داره. منم از همین الان این برد رو به بچه های شمالغرب و لیدراش تبریک میگم

2. تشکر M3nTaL, Team Agilityacc تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Team Agilityacc پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

پست های چند صفحه آخر رو داشتم میخوندم در عین حال که خیلی از پست ها و تفکرات خنده دار بودن ! عمق فاجعه اینقدر زیاد بود که بجای خنده بیشتر گریه ام گرفت
    دوستان محترم در هر 4 ساید این سایت یه سری پلیرهای بسیار محدودی داره یعنی سرور بعدی هم که استارت بخوره 95 درصد همین اکانتهایی هستید که الان هم وجود داره اگر ریزش پلیر وجود نداشته باشه البته !
    خاله خانباجی بازی هم یه حد و حدودی داره
    در مورد هر چهارتا ساید بازی خیلی راحت و بی پرده حرف میزنم امیدوارم به کسی هم برنخوره !
    شمال شرق
    همیشه تو این سایت یک ساید قوی و منسجم بوده تعداد باخت هاش هم خیلی کمتر از بردهاش هست اختلافات مربوط به سرور j3 و یه بچه لنگ پول که کل تیم رو به دوزار پول فروخت باعث شد کلا کسی انگیزه بازی برای سرور فینال رو نداشته باشه ، اونهایی هم که اومدن و موندن مثل امیرپرشین یا تصورشون این بوده همه چی پوله ! میشه با گلد و خرید اکانت کل سرور رو برد! یا و جنگ آموز کوچک و چکمه منحصر رو بردن رو اکانت خودشون بعد 2 ماه اکانت رو با کتیبه ها زدن حذف کردن !! یا اکانت لیدری رو فروختن به بچه های 1000 باز که کلا فرق گرزی و تبر زن رو نمیدونستن ! موندن تو همچین سایدی با این وضعیت که هم پلیر و هم لیدر رو خراب میکنه باعث میشه آدم عطاشو به لقای این قضیه ببخشه !
    جنوی شرق
    سایدی که همیشه ادعا داشته !! ولی در عمل صفر بوده گاها هم زیر صفر تیم علی کینگ اس ای رو که از این سایت فاکتور بگیریم که کلا 3 سرور پلی داد
    در ادامه تیم استورم و لوسیفر و شانگفی و.... عملکرد ضعیفی رو داشتن حذف در سرور فینال ! تقدیم کتیبه ها به شمال غرب در سرور فینال حذف واندر ! بدون واندر موندن تو سرور فینال ! در سرور j1 هم که جدا از بحث تفرقه انداختن تو شمال غرب ! و کثافتکاری های فراوان چهار تا ساید شاهکار چنج میل واندر و تغیر اتحاد برنده واندر شاهکار این تیم بود حالا بیایم فرض کنیم هر سرور یه شروع جدیده و هر ساید رو باید با سیاستها و رفتار های اون سرورش بررسی کرد
    سیاست جنوب شرق در رابطه با شمال شرق ! در جریان درگیری شمال شرق و جنوب غرب حمایت کامل از جنوب غرب ! ایجاد تشنج با شمال شرق !! هنگام مذاکره برای نپ و متا ! اتک دادن به اکانتهای مرزی شمال شرق
    سیاست جنوب شرق در رابطه با شمال غرب : بلند کردن جنگ آموز با اکانتهای مولتی لیدرهای جنوب شرق و اعلام و افتخار به این قضیه ، فرستادن پلیر به اونور و پس گرفتنش !
    سایت جنوب شرق در رابطه با جنوب غرب : گرفتن کتیبه هاش و پس ندادنش!
    یه سوال فنی ! با این همه حرکات ژانگولری کدوم یک از این سه ساید باید به شما دوستان در جنوب شرق اعتماد میکردن ؟؟؟

بگذریم از این قضیه که هیچی نشده یه عده خودشون رو پیروز این سرور دونستن و به همدیگه لقب علی پروین و مارادونا دادن !! و اینکه اصلا نیاز به متا ندارن
    تصور اینکه میتونن برنده باشن باعث اختلاف بین خودشون شد و ....
    ساید جنوب غرب
    بسیار خلوت و فرصت برای عده ای دنبال پول بیان یه سری اکانت بکشن بالا و بفروشن چون سرور فینال هست و برن که همین کار رو هم کردن ! برنده مالی سرور بودن
    ساید شمال غرب
    محک جدی نخورد تیم اسپید بالا ها بود
    ولی همین که سگ صاحابشو میشناخت و 4 نفر رو اکانتها با برنامه بازی میکردند باعث شد برنده سرور باشند
    بگذریم از حضور دوستانی که روزهای زوج شمال غرب بودن روزهای فرد جنوب غرب به هرجهت یه مدال دیگه میزنن رو پروفایلشون

حرف آخر دوست باشید با هم زیاد هم کل کل نکنید

4. نپسندیدن l0l:D, SALT, behdad نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط purya نمایش پست ها
    آخه وقتی 3تا ساید دستتونه!! دقت کنید!همر 3ساید ! دف 3ساید! دیگه کوری خوندن نداره! بعد طرف مقابلتم ی ساید هست که لیدراش حذف کردن (با بیگ همرها و دفشون) نکته جالبتر که ساید حریفت فقط 1اتحاده و نه بیشتر و جالبتر اینکه تو اون اتحاد هم جاسوس داشته باشی و آماره انلاین بودن بچه ها رو دربیاری!و بیای با امار انلاین بودن فیدرهای واندر و... رو بزنی شبونه!! دیگه برنده شدن کار شاخی نیست!!

ی بنده خدایی بعد6سال اومده دژکوب بازی کرده و بطور اتفاقی تو سایدی افتاده که اون ساید حرف اول رو میزده!! عزیز من پلیر وقتی خودشو نشون میده که با 1 اکانت از 3ساید روش همر بلند میشه و میشینه سوراخ پیدا کنه برا اینسرت و همرشو نجات میده!! مثل پژمان و ...
    پلیر این نیست که تو اند گیم بگه من فلان قدر همر دارم و دف جمع کنید که ازتون رد بشم! گل پسر ما انقدر دف کردیم و دف ازمون کم شده که مشخصه بیگ همره شما رد میشه!فقط درک بکن که شاید بیگ همر اتک اول رد بشه ولی پشت سرش کاتاها میره تو دیوار
    گل پسر جنوب شرق این سرور قوی بازی کرد! منتها 3ساید قویتر بودین از 1ساید!!

شما هر وقت همر بلند شد رو اکانتت نامه زدی به xوy که تهشو در بیاری که اتک روت ریله یا نه!!
    شما هر وقت تونستی از سه ساید اتک روت باشه و خودتو جمع کنی اونوقت مدعی باش! الان لیدرهات زیر پرو بالتو گرفتن برا خودت شاخ شدی؟!! عزیز من چند سرور دژکوب باید بازی کنی تا درک کنی مافیا یعنی چی!زود قضاوت نکن.

تو اون برهه زمانی که لیدرهای جنوبشرق حذف کردن هیچ کدوم از لیدرهای حاضر جنوبشرق هیچ نفوذ و قدرتی نداشتن و با رفتن لیدرها همه چی رفت!! دقت کن به این جمله همه چی رفت... ولی تنها چیزی که نرفت شرافت بچه ها بود! ما موندیم چون نمیتونستیم با این مساله کنار بیایم که از شرافته خودمون بگذریم! موندیم و تا حد توانمون بدون در نظر داشتن آینده بازی؛ فقط و فقط از شرافته خودمون و جنوب شرق دفاع کردیم! تعصب رو ساید مساله ای هست که تو دژکوب فراموش شده و به قول خودت همون6سال پبش ها مد نظر پلیرها بود! الان طرف بخاطر گلد و افتخارات پروفایل ساید خودشو میفروشه!

نه شما و نه هیچ کسه دیگه ای نمیتونه مارو سرزنش کنه! ما چ برنده باشیم چه بازنده تا اخرین روز سرور موندیم! دقت کن به این جمله! اینروزها این حرفها زیاد خریدار نداره ولی ما همچنان به این عهد و پیمان هستیم.

شما بنازید به بیگ همرتون که تا الان بدون داشتن حریف راحت بالا کشیدین و ما هم مینازیم به خودمون که تو این شرایط سرور موندیم در کنار هم.

با تمام احترام دو چندان باری دیگر پیشاپیش پیروزی شمالغرب و شمالشرق و جنوبغرب رو تبریک میگم.

لوسیفر با تمام ناراحتیهایی که پیش آورد جمله زیبایی تو پروفایلش داشت! هیچ کس زیباییهارو بخاطر نمیاورد ؛ همه برندگان رو بخاطر میاورند!
    زیبایی یعنی همین جنوب شرق

یا حق
    به اکانت من اشاره شد
    به هر حال ما اینیم دیگه بعد 6 سال میام جوری بازی میکنیم که آخر سرور میگم دف جمع میخوام رد شم!
    شما تونستی از بیکاری بشین اینسرت کن((اینسرت یه کاره سادست اینقدر بزرگش نکنید))

تمرین کن من میرم 6 سال دیگه میام یه دست باهات بازی میکنم امید وارم که اون موقع فارم نشده باشی

همیشه خوب باش واسه همه خوب بخوا *****************خدا واست خوب میخواد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    پست های چند صفحه آخر رو داشتم میخوندم در عین حال که خیلی از پست ها و تفکرات خنده دار بودن ! عمق فاجعه اینقدر زیاد بود که بجای خنده بیشتر گریه ام گرفت
    دوستان محترم در هر 4 ساید این سایت یه سری پلیرهای بسیار محدودی داره یعنی سرور بعدی هم که استارت بخوره 95 درصد همین اکانتهایی هستید که الان هم وجود داره اگر ریزش پلیر وجود نداشته باشه البته !
    در مورد هر چهارتا ساید بازی خیلی راحت و بی پرده حرف میزنم امیدوارم به کسی هم برنخوره !
    شمال شرق
    همیشه تو این سایت یک ساید قوی و منسجم بوده تعداد باخت هاش هم خیلی کمتر از بردهاش هست اختلافات مربوط به سرور j3 و یه بچه لنگ پول که کل تیم رو به دوزار پول فروخت باعث شد کلا کسی انگیزه بازی برای سرور فینال رو نداشته باشه ، اونهایی هم که اومدن و موندن مثل امیرپرشین یا تصورشون این بوده همه چی پوله ! میشه با گلد و خرید اکانت کل سرور رو برد! یا و جنگ آموز کوچک و چکمه منحصر رو بردن رو اکانت خودشون بعد 2 ماه اکانت رو با کتیبه ها زدن حذف کردن !! یا اکانت لیدری رو فروختن به بچه های 1000 باز که کلا فرق گرزی و تبر زن رو نمیدونستن ! موندن تو همچین سایدی با این وضعیت که هم پلیر و هم لیدر رو خراب میکنه باعث میشه آدم عطاشو به لقای این قضیه ببخشه !
    جنوی شرق
    سایدی که همیشه ادعا داشته !! ولی در عمل صفر بوده گاها هم زیر صفر تیم علی کینگ اس ای رو که از این سایت فاکتور بگیریم که کلا 3 سرور پلی داد
    در ادامه تیم استورم و لوسیفر و شانگفی و.... عملکرد ضعیفی رو داشتن حذف در سرور فینال ! تقدیم کتیبه ها به شمال غرب در سرور فینال حذف واندر ! بدون واندر موندن تو سرور فینال ! در سرور j1 هم که جدا از بحث تفرقه انداختن تو شمال غرب ! و کثافتکاری های فراوان چهار تا ساید شاهکار چنج میل واندر و تغیر اتحاد برنده واندر شاهکار این تیم بود حالا بیایم فرض کنیم هر سرور یه شروع جدیده و هر ساید رو باید با سیاستها و رفتار های اون سرورش بررسی کرد
    سیاست جنوب شرق در رابطه با شمال شرق ! در جریان درگیری شمال شرق و جنوب غرب حمایت کامل از جنوب غرب ! ایجاد تشنج با شمال شرق !! هنگام مذاکره برای نپ و متا ! اتک دادن به اکانتهای مرزی شمال شرق
    سیاست جنوب شرق در رابطه با شمال غرب : بلند کردن جنگ آموز با اکانتهای مولتی لیدرهای جنوب شرق و اعلام و افتخار به این قضیه ، فرستادن پلیر به اونور و پس گرفتنش !
    یه سوال فنی ! با این همه حرکات ژانگولری کدوم یک از این سه ساید باید به شما دوستان در جنوب شرق اعتماد میکردن ؟؟؟

بگذریم از این قضیه که هیچی نشده یه عده خودشون رو پیروز این سرور دونستن و به همدیگه لقب علی پروین و مارادونا دادن !! و اینکه اصلا نیاز به متا ندارن
    ساید جنوب غرب
    بسیار خلوت و فرصت برای عده ای دنبال پول بیان یه سری اکانت بکشن بالا و بفروشن چون سرور فینال هست و برن که همین کار رو هم کردن ! برنده مالی سرور بودن
    ساید شمال غرب
    ولی همین که سگ صاحابشو میشناخت و 4 نفر رو اکانتها با برنامه بازی میکردند باعث شد برنده سرور باشند
    بگذریم از حضور دوستانی که روزهای زوج شمال غرب بودن روزهای فرد جنوب غرب به هرجهت یه مدال دیگه میزنن رو پروفایلشون

داداش من ،اونی که فرق گرزیو تبری نمیدونست الان تا اخر بازی مونده مثل شما حذف نکرده...
    اونی که فرق گرزو تبرو نمیدونه بارها به جنوب شرق اتک داده و کپ و همر های زیادیو پرونده.
    اونی که فرق گرزو تبرو نمیدونه پا رفیقاش واستاده و تا اخر بازی پلی داد ...
    شما چه کردی که فرق گرز و تبرو میدونستی؟توتال لیدر شمال شرق بودی حتما؟چه کردی؟حرفت نفوذ داشت تو شمال شرق چی کردی؟شما که که انقدر از سیاست شمال شرق میدونستی چه کردی؟حذف اکانت.فرار بسیار زیبا.
    سعی کنید از داشته هاتون حرف بزنید جا این که بخواید با حرف بی مورد پلیرای دیگه رو خراب کنید.
    مثل این که تو این سرور ما 1000 بازا به خیلی ها فشار وارد کردیم.نوش جونت بشه گوشت روونت.
    ویرایش توسط virangar73 : 12-11-2016 در ساعت 04:00 PM

7. تشکر SALT, mrt_taleshi, nima achelis, behdad تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بچه های 1000 باز که کلا فرق گرزی و تبر زن رو نمیدونستن ! موندن تو همچین سایدی با این وضعیت که هم پلیر و هم لیدر رو خراب میکنه باعث میشه آدم عطاشو به لقای این قضیه ببخشه !
    همین بچه های هزار اومدن اسپید پایین دارن بهتر از یه سری از دوستان پلی میدن و وقت بیشتری هم میزارن !!! شما اگه خیلی ادعای پلیر بودنتون میشه ول نمیکردید برید .

All men dream, but not equally. Those who
    dream by night in the dusty recesses of their minds, wake in the day to find that it was vanity: but the dreamers of the day are dangerous men, for they may act on their dreams with open eyes, to make them possible.

9. تشکر virangar73, mrt_taleshi, behdad تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شمال شرق
    جنوی شرق

ساید جنوب غرب
    ساید شمال غرب

گل من .... عزیزم شما یه سرور بیا 1000 یه نون گرزی در خدمت باشیم
    عزیز من یارو از دات کام برداشته اومده 1000 گفت کل نرمال یه طرف اسپید 1000 یه طرف
    اینکه اتک 4 روز تو راه تا برسه
    که بازی نیست مرد اونه که توی 15 ثانیه نپره
    4روز lol

- - - Updated - - -

من کلا تو مباحث سرور های دیگه شرکت نمیکنم
    اما 1000 هنر بازیکن هست
    هرکسی نمیتونه براش نظر بده اوکی؟
    ای کاش در دیزی ما باز نمیماند
    یا که در این گربه کمی شرم و حیا بود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یه پست خارج بحث بزارم همینطوری کسی هم به خودش نگیره در حد فان که فقط قلقلکمون بیاد :دی

طرف تو نرمال پلن میزنه طرف روحش تو .کام به قول شما به لرزه در میاد اینقدر تشکر پسندیدن نمیگیره پای پستش :دی

یه لحظه تعداد رو دیدم حال کردم همینطوری :دی

ولی مقایسه نکنیم بهتر هست چون کاملا نرمال و اسپید قضیه اش فرق داره ولی دم هر چی اسپید باز هست گرم ..
    گفتم یه 4 تا پست دیگه پیش بریم شاید یه سری بیان بگن اول پلیرای بزرگ اسپید باز بودن بعد امدن شدن نرمال باز :دی اخه صحبت از هنر بازیگری این جور چیزا بود:دی (بازیکنی ) :دی
    کلا گفتم پستی بزاریم بگم قیاس نکنید اگه کسی بهش برخورد ایراد نداره بیاد یه بزن بزنی کنیم کف فروم :دی

پ.ن:راستی تبریک بگیم ما هم به لیدرای nw که تونستن سایدشون رو برنده کنن .. دمتون گرم

لول:دی
    ویرایش توسط l0l:D : 12-11-2016 در ساعت 10:54 PM
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها
    یه پست خارج بحث بزارم همینطوری کسی هم به خودش نگیره در حد فان که فقط قلقلکمون بیاد :دی

طرف تو نرمال پلن میزنه طرف روحش تو .کام به قول شما به لرزه در میاد اینقدر تشکر پسندیدن نمیگیره پای پستش :دی

یه لحظه تعداد رو دیدم حال کردم همینطوری :دی

ولی مقایسه نکنیم بهتر هست چون کاملا نرمال و اسپید قضیه اش فرق داره ولی دم هر چی اسپید باز هست گرم ..
    گفتم یه 4 تا پست دیگه پیش بریم شاید یه سری بیان بگن اول پلیرای بزرگ اسپید باز بودن بعد امدن شدن نرمال باز :دی اخه صحبت از هنر بازیگری این جور چیزا بود:دی (بازیکنی ) :دی
    کلا گفتم پستی بزاریم بگم قیاس نکنید اگه کسی بهش برخورد ایراد نداره بیاد یه بزن بزنی کنیم کف فروم :دی

پ.ن:راستی تبریک بگیم ما هم به لیدرای nw که تونستن سایدشون رو برنده کنن .. دمتون گرم

لول:دی
    من با کسی سر جنگ ندارم
    ولی اینکه یکی بیاد توهین کنه به سری بازیکنایی خارج از حرفه ایی گری هست منم بلدم خیلی چیزا رو کوچیک جلوه بدم از جمله اسپید نرمال
    اما هر سبک هر اسپید هر نوع بازی برای خودش طرفدار هایی داره
    حتی نوب بازی اینکه بیان بگن بچه های اسپید ۱۰۰۰ کلا تفاوت گرزی و تبری و نمیدونن خیلی زور داره
    در حالی که وقتی لیگ شد داشتیم که طرف ۵ روز نخوابید
    منم خودم نرمال بازی کردم
    حتی کلاسیک هم بازی کردم که خیلی ها حتی اسمشم نشنیدن
    من هیچ جای این فروم درمورد نرمال
    بچه های نرمال
    ساید
    نظر ندادم چون دارم جای دیگه بازی*میکنم*
    اما این گل پسر برداشته تمام بچه های اسپید ۱۰۰۰ رو زیر سوال برده

باید
    حتما
    و ۱۰۰% جوابش داده بشه
    وگرنه از فردا هرکس دلش بخواد میتونه بیاد هر اسپیدی رو زیر سوال ببره
    و در اخر با کسی سر جنگ نداریم
    و اگر کسی با ما مشکل داره در خدمتیم
    ای کاش در دیزی ما باز نمیماند
    یا که در این گربه کمی شرم و حیا بود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با عرض سلام خدمت تمام فروم نشین های عزیز

همه پلیرهای ساید ها بیایین تبریک بگین به nw حرف صد من یه غازم تحویل nw و اکانت سوپرکول بوی ندین.اکانت سوپر کول بوی و پلیر هاش ثابت شده تو بازی.
    مانی پارتیزان شما هم بیا راجب پلن رفتن و کتیبه تقدیم کردن به seو پریدن همرت صحبت کن!

از لیدریتون صحبت کنین که چه گندی زدین تو ne!!!

وجود شما و لیدرهایی مثه شما گند زد به ne نه شخص ثالثی.چون لیاقت لیدری ندارین.شما و مهرگان و مانی زئوس!!!دقیقا شما 3نفر بودین که ان ای رو ضعیف کردین.خودتونم حذف کردین در رفتین!!!چون فقط بلدین بیایین اینجا پست بزارین!!!یا اینکه خر و اسب بکشین تو دهکده هاتون!!!

هر وقت یاد گرفتین استفاده کردن از اون خر و اسب هایی که میسازین بیا راجب بازی من نظر بده!!!

اکانت سوپر کول بوی زیر پرچم nw بوده.از اول سرور که sw رو دیوار کرد.یدونه دف از ne نیومد!!!

سایدی که نه دف میده نه همر میده نه کتیبه ساید نیس دوستان گلم!

الانم دم از ساید میزنین و خرده به ما میگیرین شما هنوز بازی یاد نگرفتین.

اکانت mrs هم کاریش نداشته باش محمد.گناه داره.همرش پریده چیزی بهش نگو دیگه:دی

ne از اول سرور با nw متا بسته بودن.که بنا به دلایلی که بین خومودنه یه مقداری کدورت پیش اومد.

الانم پشت هم دیگه هستن و با هم پلی میدن.فقط یه کم شیطنت اکانت ما هم بود!!:دی

شما هم بهتر فقط دست به سینه تماشا کنین و وقت 100شدن دست و هورا بکشین واسمون:دی

به اندازه کافی سوپر کول بوی پوستتون کرده که نخوام جواب حرفاتونو بدم!!!

تو هر پلن همر اکانت ما توش بوده.افتخارم میکنم که زیر پرچم nw بوده این پلن هامون.هرجا هم این بکس nw ببینم بازم میرم زیر پرچمشون.چون معنی اتحاد و ساید رو میدونن.چون به هم سایدیشون توهین نمیکنن.چون به کسی که واسه سایدش همر میخواد بزاره کتیبه ای که se از ne زده رو برگردونه توهین نمیکنن!!!و خیلی چیزهای دیگه...
    نرمال بازا ادعا میکنن خیلی پلیر هستن.اما سخت در اشتباهن.شما با 30تا ده یه سرور بیا اسپید پلی بده بعد بیا راجب به اسپید نظر بده گه گرزی و تشخیص میدن از تبر یا نه:دی
    آواز دوهل شنیدن از دور خوش است:دی

در آخر هم تشکر میکنم از آرمان جان و بهداد جان و محمد نوب و ارمین و افشین old legend که افتخار بازی در کنارشون رو داشتم.

معرفت گذاشتن واسمون.

هر سرور دیگه هم این دوستان پلی بدن ما در بست پت خونگیشونیم:دی

شما هم آب بریزین اونجاتون که سوخته:دی

موفق و پایدار باشین

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به پابان آمد این دفتر/ حکایت همچنان باقیست
    این سرور هم باید تموم شده حساب کرد دیگه بریم به سرور خودمون یعنی اسپید برسیم از این به بعد
    این برد رو به بچه های شمالغرب و تیم لیدریش تبریک میگم. با انسجام و هماهنگی و همکاری که بینشون بود تونستن سرور رو با برد تموم کنن و به حقشون رسیدن، خسته نباشن
    یه تبریک هم به اون دسته از بچه های جنوب شرق که بعد از حذف لیدراشون موندن و به بازی ادامه دادن که انصافا هم خوب ادامه دادن که باید بهشون خسته نباشید گفت. همین که حذف نکردن و موندن و تا روز آخر بازی کردن دمشون گرم.

هر کسی هم حوصله اش سر رفت تشریف بیاره 5 ایکس شمال غرب در خدمتشون هستیم
    ایام به کام، شاد و پیروز باشید

خدانگهدار

صفحه 104 از 107 نخستنخست ... 45494102103104105106 ... آخرینآخرین