صفحه 27 از 91 نخستنخست ... 1725262728293777 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 904

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور k1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    با یه خورده تاخییر اومدیم لینک بدیم
    مهاجم اکانت :Avenger + Ryan
    مدافع : U Master
    تارگت هم کپ اکانت بود :
    لینک : http://dejkoob.ir/ir/report/1702946d...fb,17046409d4f

یه توضیحی باید بدم . به صورت عمدی موج ها با 10 ثاینیه اختلاف بین موج اکانت من و ریان زده شد که مدافع فکر ریل بودن حملات رو اصلا نکنه و در عوض روی 4 تارگت دیگه فیک های کاملا دقیق و سیم زده شده بود
    فایل پیوست 1721

و نکته دیگه اینکه موج کاتا رو من باید میزدم که متاسفانه اون وسطش آنتی بات اومد و منم بعد 24 ساعت بیداری نتونستم به موقع ردش کنم و بقیه رو بزنم . اختلاف زیاد شد و اینسرت شکن نداشتیم دیگه ساعت 6 صبح همه اکثرا خواب بودن . این شد که کپ نپرید و فقط تخریب شد

در آخر تشکر میکنم از لیدر عزیزمون بابت پلن و راهنمایی اجراش . اگر میشد و گیر آی پی نبود ، خودش لانچ میکرد و این مشکلات پیش نمیومد

پ ن : تا الان خواب بودم . دیر شد ببخشید . دفعه بعد داغ داغ میام میزارم

- - - Updated - - -

حالا باز یه سری معلوم و الحال میان و از مسعود برین اشکال میگیرین و میگن لیدر شما ال و بل !
    هروقت مثل لیدر مون اومدین پلن اینجوری زدین .اینهمه فیک رو دست تنها و با قند شکن زدین و تایم دادین لانچر بزنه و پا به پای لانچر بیدار بودین ، میتونین اظهار نظر کنین در باره مسعود

پ ن : اصلا یادم رفت بگم فیک ها رو مسعود با قند شکن میزد و من سر کار بودم

تبریک پلن زیبایی بود فقط سوالی که ذهنه منو مشغول کرده پرا رم ها همش اول نزدید چنتا موج رم وسط اتکا بود

سعید

2. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط whitebird نمایش پست ها
    تبریک پلن زیبایی بود فقط سوالی که ذهنه منو مشغول کرده پرا رم ها همش اول نزدید چنتا موج رم وسط اتکا بود

سعید
    2 وموج رم زده شده . اول اتک های رایان و اول موج های اکانت avenger
    یه موج هم واسه اینسرت شکن بود . همراه با قهرمان و همر زده شد تا زمانش درست بشه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام به همه دوستان
    با یه خورده تاخییر اومدیم لینک بدیم
    مهاجم اکانت :Avenger + Ryan
    مدافع : U Master
    تارگت هم کپ اکانت بود :
    لینک : http://dejkoob.ir/ir/report/1702946d...fb,17046409d4f

یه توضیحی باید بدم . به صورت عمدی موج ها با 10 ثاینیه اختلاف بین موج اکانت من و ریان زده شد که مدافع فکر ریل بودن حملات رو اصلا نکنه و در عوض روی 4 تارگت دیگه فیک های کاملا دقیق و سیم زده شده بود
    فایل پیوست 1721

و نکته دیگه اینکه موج کاتا رو من باید میزدم که متاسفانه اون وسطش آنتی بات اومد و منم بعد 24 ساعت بیداری نتونستم به موقع ردش کنم و بقیه رو بزنم . اختلاف زیاد شد و اینسرت شکن نداشتیم دیگه ساعت 6 صبح همه اکثرا خواب بودن . این شد که کپ نپرید و فقط تخریب شد

در آخر تشکر میکنم از لیدر عزیزمون بابت پلن و راهنمایی اجراش . اگر میشد و گیر آی پی نبود ، خودش لانچ میکرد و این مشکلات پیش نمیومد

پ ن : تا الان خواب بودم . دیر شد ببخشید . دفعه بعد داغ داغ میام میزارم

- - - Updated - - -

حالا باز یه سری معلوم و الحال میان و از مسعود برین اشکال میگیرین و میگن لیدر شما ال و بل !
    هروقت مثل لیدر مون اومدین پلن اینجوری زدین .اینهمه فیک رو دست تنها و با قند شکن زدین و تایم دادین لانچر بزنه و پا به پای لانچر بیدار بودین ، میتونین اظهار نظر کنین در باره مسعود

پ ن : اصلا یادم رفت بگم فیک ها رو مسعود با قند شکن میزد و من سر کار بودم

مسعود جان ممنون بابت توضیحات و البته ریپورت کامل حملات.
    منتهاش به نظر من - نظر شخصیمه- اگر بخوایم مهاجم و مدافع رو همر و تروپ و ... رو نشون ندیم، با لینک ندادن یکیه، یعنی لینک اینجوری بود و نبودش فرقی نداره. آدم میخواد حساب کتاب کنه، ببینه حاسبش درسته یا نه ولی نمیشه اینجوری.

به هر حال ممنون همشهری
    AreF

5. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن Head_shout پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GomBa GomBa نمایش پست ها
    مسعود جان ممنون بابت توضیحات و البته ریپورت کامل حملات.
    منتهاش به نظر من - نظر شخصیمه- اگر بخوایم مهاجم و مدافع رو همر و تروپ و ... رو نشون ندیم، با لینک ندادن یکیه، یعنی لینک اینجوری بود و نبودش فرقی نداره. آدم میخواد حساب کتاب کنه، ببینه حاسبش درسته یا نه ولی نمیشه اینجوری.

به هر حال ممنون همشهری
    خیلی مخلصم عارف جان
    والا مدافع که مخفی نیست و میبینید میزان دفاعی رو . مهاجم رو هم من یکی مخفی میکنم . اسم ده ها رو عوض میکنم و کلی برنامه دیگه . توی این سرور ها کلی نامردی دیدم . نمیشه ریسک کرد

بازم چشم . پلنهای آینده رو کامل میزاریم

7. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خیلی مخلصم عارف جان
    والا مدافع که مخفی نیست و میبینید میزان دفاعی رو . مهاجم رو هم من یکی مخفی میکنم . اسم ده ها رو عوض میکنم و کلی برنامه دیگه . توی این سرور ها کلی نامردی دیدم . نمیشه ریسک کرد
    دادش یه جور مخفی کردی انگار مدافع نمیتونه به ما لینک بده )
    این کارا چیه دیگه .
    من دیدمم لینکارو اسم دهکدت با لینکاشون همه با هم )
    دیگه چه فرقی داره .بزار همه ببینن.
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

9. تشکر M3nTaL, .SpaRtaN., Head_shout تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., Head_shout پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

خیلی مخلصم عارف جان

بازم چشم . پلنهای آینده رو کامل میزاریم
    کوچیکتم اقا افشین گل
    دستت درد نکنه، آقایی میکنی.

آنتی اسپم هم بزاریم :

این آمار واقعا خیلی جالبه، با توجه به وضعیت حاکم بر سرور:

1.jpg
    AreF

11. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه

نقل قول نوشته اصلی توسط GomBa GomBa نمایش پست ها

آقای پیمان شاتگان، سرور بعد پاشو بیا منتظریم. یه سرور نرمال خوب و با کیفیت راه بندازیم دور هم. بچه ها رو هم بیار هرکس میتونی.
    به به عارف خان چطوری سالار. خیلی خوشحالم میبینمتون تو فروم و مهمتر اینکه هنوز تو سرور پلی میدین. حتما عارف جان میام. حقیقت دیگه سرور های اسپید وقت بکوب پای اکانت باشم ندارم و خصوصا اینکه شما قدیمیا دارین نرمال پلی میدین خیلی خوشحالم و مخلص همگی هستم و ارادت دارم خداشاهده.

انشاا.... با علی رضا هاواک و چند تا دیگه میاییم سرور بعد یا با سعید وایتبرد معروف به سعید بِلر (کاکو شیرازی لعنتی) استارت میزنم یا با محمد رضا اسپارتان (بشرطی که عمو عطا طلاق بده.دییی) یا بقیه دوستان. بعضی خودتونم شده میام

مخلص همگی

13. تشکر Aref, .SpaRtaN., M3nTaL, WhiteBird تشکر نمود
    پسندیدن Aref, .SpaRtaN., M3nTaL, WhiteBird پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ðŕ. Şђǒϯğύŋ نمایش پست ها
    سلام به همه

به به عارف خان چطوری سالار. خیلی خوشحالم میبینمتون تو فروم و مهمتر اینکه هنوز تو سرور پلی میدین. حتما عارف جان میام. حقیقت دیگه سرور های اسپید وقت بکوب پای اکانت باشم ندارم و خصوصا اینکه شما قدیمیا دارین نرمال پلی میدین خیلی خوشحالم و مخلص همگی هستم و ارادت دارم خداشاهده.

انشاا.... با علی رضا هاواک و چند تا دیگه میاییم سرور بعد یا با سعید وایتبرد معروف به سعید بِلر (کاکو شیرازی لعنتی) استارت میزنم یا با محمد رضا اسپارتان (بشرطی که عمو عطا طلاق بده.دییی) یا بقیه دوستان. بعضی خودتونم شده میام

مخلص همگی
    ایولا!!! آقا ساختی منو با این خبر خوبت، دمت گرم. بیا هم سعید میاد هم ممدرضا. جفتشون هستن. از سایدهای دیگه هم هرچی تونستی بازیکن جمع کنی خوبه، کلا کیفیت بازی بره بالا بگیرن بزنن فارمممون کنن جمع کنیم بریم رد زندگیمون
    AreF

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ðŕ. Şђǒϯğύŋ نمایش پست ها
    سلام به همه

مخلص همگی
    پیمان k1 هم تکی هستم جز اون هیچ سروری نیتسم این سرورم باز تکو تنهام پیش عارف اینا اومدی رو جات رو تخم چش ماست

فقط این حجم پلیری که دارید جمع میکنید حداقل قبل از استارت سرور اینارو یه تقسیم بندی بکنید همه تو یه ساید نیافتند بازی یکطرفه نشه از الان یه تعادلی به بازی بدید

قربون همتون محمدرضا اسپارتان
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

16. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان ش ش و ش غ لطف كنيد دركيري رو شروع كنيد ، اين دوستان ش غ مثل اينكه تا كتيبه ها قصد ندارن جز غارت و دف كار ديكه اي كنن ،
    ارش مشتي اين جه وضعهشه مسخره كردين ؟ وقت از سر راه اوردين؟ باوو يه حركتي بزنين بريم بي كارمون ،جند ماه تنها بازي كردم وقت كزاشتم ،
    دلم نمياد بدون بلن بزنم تو ديوار،ولي تا ١٣ شروع كردين كه جه خوب اكر نه ميزنم تو ديوار ش ش ،
    دلم كرفت ،دوره ما تموم شده ،دلم واسه كذشته تنك شده ، شب تا صبح بيداري واسه بلن ،كلكل تو ريدكال ������بركردم به كذشته باز هم بازي ميكنم ،

- - - Updated - - -

صفحه 27 از 91 نخستنخست ... 1725262728293777 ... آخرینآخرین