صفحه 21 از 26 نخستنخست ... 111920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 256

موضوع: آغاز بحث و گفتگوی سرور g1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط N^VIDOO نمایش پست ها
    درودی دیگر فقط امیدوارم این یکی post امو pak نکنه مدیر فروم :دی

دیگه چیکار میشه کرد ممد/ ولی برای اینکه به عمق موضوع pey ببریم ۲ روزه اول عید اکانت خواب بود جوری که ۱میلو ۳۰۰/۴۰۰

از رید از یه بنده خدایی غقب بودیم..ولی در عرض ۶ ساعت که نیرو ها رو تکون دادیم یه مقدار وضعیت بهتر شد

و همچنان ما داریم ایام نوروزی رو با گوشی تو جاده رید میدیم :دی
    اره نوید جان هرچی بیشتر این موارد رو می بینم این جمله تو پروفایلت رو بهتر درک می کنم
    NAVID.jpg

2. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و خسته نباشین
    هیچکی تو این سرور نیست ؟

حداقل تو e1جمعی بودن از تجربیاتشون استفاده میکردیم اینجا فقط شده کل کل

امیدوارم یه چند پست خوب برا بالا رفتن سطح بازیمون ببینیم
    با تشکر الیسا

4. تشکر saiwnaay, MaHaN SaMuRaI تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T, saiwnaay, ZartVam پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad.nervermore نمایش پست ها
    درود بر اقا رضای عزیز که زحمت کشیدن به جمع دوستان nw پیوستن اره رضا جان خدا به ما رحم کنه
    بنده از شما و بقیه دوستان صاحب سبک و نظر می خوام که یه کمکی به من بکنید من چند روزی هست یه موردی ذهن من رو مشغول کرده چجوری می شه که اینجوری می شه

ما برای انجام یه انالیز از اقا نوید در خواست کردیم که از اتحاد اصلی برن بیرون و تکی داخل یکی از شاخه ها وایسن تا ما بتونیم پتانسیل این اکانت خودمون رودر مقابل بچه های ne بسنجیم و ایشون هم قبول زحمت کردن

یه نیگا به عکس زیر بندازید اتحادی که با رنگ قرمز مشخص شده اتحادی هست که یک اکانت از nw داخل اون هست
    فایل پیوست 1378

یا مثلا این رو نیگا کنید اکانت نوید یه نفره با یه اتحاد 36 نفره!!!!
    فایل پیوست 1379

اینم اتحاد 36 نفره ساید NE
    فایل پیوست 1380

یا مثلا اینم دوست دارم پاپ رو نیگا نه نوید خدایی هر چقدر هم بدویی نمی تونی اینا رو بگیری الکی تلاش نکن

http://upload7.ir/uploads//bdc7c1998...10af765a4b.jpg

این پروفایل اتحاد های ne رو من عاشقش هستم یه عکس درست ازش بزارم دوباره

فایل پیوست 1377

ونوید تک و تنها!!!!!
    فایل پیوست 1376

در اخر عطا خستگی شما در نرفت از برنامه دو تا ده عقب هستید!!!!!
    سلام به همگی

تبریک میگم به nw که بالاخره یه نفر ۳تا آبادی کپشو گرفت

و تبریک میگم به اکانت titan که به این مهم دست یافتن

یه سری مورد دیگه بگم که سخت ذهنتونو دچار مشکل کنه

چطوری یه اتحاد ۳۰ نفر تونسته بیشتر از یه نفر رتبهٔ مقدار نیروی کشته بیشتری داشته باشه اونم ۹۵ عدد

و ۴ تا اتحاد دیگشون از یه اکانتم پایینترن

چطور ممکنه چطوووووووووووووووور

برای آنالیز راههای راحتتر هست (لازم نیست یه شاخه اضافه درست کرد) ابتدا به تاپتن بازیکنان رفته و سپس به تاپتن اتحادها رفته و مقایسه میکنید
    میگم این عکس چقدر خوبه یه سری قضایارو نشون میده ولی شما نمیخوای ببینیش مثل جمع غارت مجموعه اتحادهای ne که از تمام سایدا بیشتره پس میگم شماهم یه مسئول آموزش (فقط سعی کن خودت نباشی) انتخاب کنین که دفسازاتون همر بکشن بالا

و در آخر بگم پستم هیچ بار علمی نداشت چون فکر نمیکنم انقدرا مقدار نیروی کشته شده از اتحادها مهم باشه و بدتر میشه ازش نتیجه گرفت تلفات خیلی زیاد بوده
    پس بهتره بجای این آنالیزای چرتو پرت بریم بازی کنیم

در مورد پاپ هم بگم بالاخره باید با منابع یه کاری کرد دیگه یه سریا میرن اسطبل بزرگ سربازخونه بزرگ روشن میکنن یه سریام میرن یه ده میزنن توش دف میکشن بالا و آویزنه سایدشون نمیشن به سایدشون کمک میکنن به نظرم همه میدونن کدوم اکانت بیشتر به درد سایدشون میخوره

نقل قول نوشته اصلی توسط 3KaLe Po0oK نمایش پست ها
    سلام
    خوب اینجا چندتا مسئله هستش که شما مطرح کردی،
    اولین مورد در رابطه با اصل مطلب فیدر زنی، توی سرورهای قدیم اولین مسئله ای که لیدر های سایدها با هم هماهنگ بودن ( حالا یا با برگزاری جلسه عمومی، یا با اطلاع قبلی) این مسئله بود که فیدری زده نشه، به جز موارد معدودی مثل، پیدا کردن نان کپهایی که همرشون پارک بودش.
    بزارید منم یه مثال بزنم و بعدش جواب اون مثالی و که شما فرمودید و می گم
    شما در نظر بگیرید که فیدر های واندر یک ساید رو بزنید عملا جلوی بالا رفتن هر واندری و از اون ساید میگیرید، و به دنبال این مسئله پلیرهای سروری که به عنوان مثال عرض کردم، دیگه نمی تونن شاهد بازی توی یک سرور خوب باشند، که توی اون همرهای زیبای واندر کوب مجبور میشن در مختصات های دیگهای بجز واندر لانچ بشن، به این دلیل که در صورت نبود فیدر، تیم هولدر توانایی بالا اوردن واندر و نداره و....
    و در جواب اون مثالی که شما زدید، من صرفا نظر خودم و می گم:
    مسئله مهمی که قطعا همه شاهد اون بودیم اینه که شاید بیگ همر ها و سوپر همرها بتونند سرنوشت مقطعی بازیو برای مدتی تغییر بدن، ولی در نهایت همکاری تیمی یک ساید و میزان توانایی تیم لیدری سرنوشت کلی یک ساید و یک سرور و رقم می زنه، شاید این حرفم یک مقدار کلیشه ای بیاد، ولی 100% همه شاهد این موضوع بودیم، پس بنابراین صرف اینکه یک سایدی ضعیفتر از یک ساید دیگه هستش دلیل نمیشه که بخواد به این عمل رو بیاره که فیدر زنی بکنه.
    مورد یک و سه ای که شما فرمودید (معذرت می خوام) ولی به قدری چیپ و سطح پایین که فکر میکنم خودتونم میدونید که ارزش وقت گذاشتن و تحلیلش و نداره

در آخر هم جا داره عید و پیشاپیش به تمام پلیرهای این بازی زیبا تبریک بگم

معذرت می خوام که طولانی شد
    موفق باشید

در مورد این مساله بهتره تو پیام خصوصی بحث کنیم زیاد به این فروم مرتبط نیست

راستی عید نوروز بر همگی مبارک
    تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg chetor.jpg (20.2 کیلو بایت, 3 مشاهدات)
    ویرایش توسط saiwnaay : 03-25-2015 در ساعت 05:05 AM

6. تشکر SajjaD MaRiLyN, giant تشکر نمود
    پسندیدن SajjaD MaRiLyN, giant پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود بر همه عزیزان مخصوصا مود اینجا والا من یه اک کوچیک تو g1 ساختم
    پس بیخودی حذف نکن

محمد جان متاسفانه من در مسافرتم هم سرعت نتم پایینه و هم وقت کمی می تونم ان شم بنابراین انلایز نکردم سرورو
    ولی از عکسهای شما درسته که نویدشون خوب کار کردن و جای خسته نباشید داره ولی خیلی ساده بگم که یه دست صدا نداره

در مورد اتحاد ها هم باید بگم
    بالا بودن تعداد اعضای یک اتحاد ملاک مناسبی برای ارزیابی قدرت یک اتحاد یا یه ساید نیست و میزان تعامل بین اعضا و تعهد اعضای یک اتحاد به اهداف تعریف شده نقش مهمی داره که نیازمند لیدرهایی با برنامه و هماهنگیه وبا تجربه است و از اونجایی که 1x فرسایشیه و هنوز وقت زیادی باقی مونده نمیشه با قطعیت گفت کدوم ساید شانس بیشتری داره
    اما در مورد این تایم از بازی باید بگم که ne خوب کار کرده و تا الان از سایدای دیگه پیشی گرفته(البته روی کاغد و تاپ رید) و فکر کنم پلیرای زیادی هم داره
    که این یه مزیت خیلی خوبه(یه نصیحت دوستانه منطقه بندی فراموش نشه) ولی من خودم به شخصه همیشه میگم یه همر خوب بهتر از چند تا TROOPهست اما اگه دوستان ان ای برنامه داشته باشن و و این تروپ ها رو تبدیلش کنن بسیار میتونه کمکشون کنه .
    1روش خیلی ساده بگم فرض اک نوید تو این تایم سرور یه همر خوب داره و تو تاپ ریده و من یه اک معمولی که غارت متوسط دارم اما در انتها همر هامون یکی ممکنه در بیااد .حالا چجوری خلاصه بگم ساید برای اعضا دوتا پارکینگ (پارکینگ چییست الان نمیتنونم توضیح بدم یه خورده فرق داره روشش ) جور کرده و من با این غارت کم 4 موتوره شارز میکنم و به ایشون میرسم (با کتیه بماند) (مزیت های اک غارت گر بماند بالاخره اون اک با اک من باید یه فرقی بکنه )

امیدوارم پوزشش منو دوستان NE و بقیه عیزان بپذیرند قصد دخالت نداشتم فقط نظر دادم
    در مورد NW هم افراد با تجربه و بازی بلد زیادی داره .. امیدوارم موفق باشن

با ارزوی لحظاتی شاد برای همه

شاد زی مهر افزون
    رضا

- - - Updated - - -

8. تشکر saiwnaay, Need4Relax تشکر نمود
    پسندیدن saiwnaay, Need4Relax پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با عرض سلام
    دقیقا نمیشه از روی کاغذ پی به همه چیز برد چه بسا اکهایی هستن که تو تاپ غارت نیستن ولی از خیلی از اکهای تاپ نیروی بیشتری دارن اتفاقا این نوع اک ها چون تلفات نمیدن بابت غارت ناتار وابادی ها همری سنگینتری میتونن بسازن البته اگر همچین اکهایی وجود داشته باشه
    خلاصه که تو این سرورهای طولانی هیچ چیزی مشخص نیست و نتیجه گیری کار اشتباهی هست امیدوارم سرور خوبی بشه
    با تشکر الیسا

10. تشکر SHovalie Sefid, saiwnaay, Need4Relax تشکر نمود
    پسندیدن Need4Relax پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط reza khan نمایش پست ها
    درود بر همه عزیزان مخصوصا مود اینجا والا من یه اک کوچیک تو g1 ساختم
    پس بیخودی حذف نکن

محمد جان متاسفانه من در مسافرتم هم سرعت نتم پایینه و هم وقت کمی می تونم ان شم بنابراین انلایز نکردم سرورو
    ولی از عکسهای شما درسته که نویدشون خوب کار کردن و جای خسته نباشید داره ولی خیلی ساده بگم که یه دست صدا نداره

در مورد اتحاد ها هم باید بگم
    بالا بودن تعداد اعضای یک اتحاد ملاک مناسبی برای ارزیابی قدرت یک اتحاد یا یه ساید نیست و میزان تعامل بین اعضا و تعهد اعضای یک اتحاد به اهداف تعریف شده نقش مهمی داره که نیازمند لیدرهایی با برنامه و هماهنگیه وبا تجربه است و از اونجایی که 1x فرسایشیه و هنوز وقت زیادی باقی مونده نمیشه با قطعیت گفت کدوم ساید شانس بیشتری داره
    اما در مورد این تایم از بازی باید بگم که ne خوب کار کرده و تا الان از سایدای دیگه پیشی گرفته(البته روی کاغد و تاپ رید) و فکر کنم پلیرای زیادی هم داره
    که این یه مزیت خیلی خوبه(یه نصیحت دوستانه منطقه بندی فراموش نشه) ولی من خودم به شخصه همیشه میگم یه همر خوب بهتر از چند تا troopهست اما اگه دوستان ان ای برنامه داشته باشن و و این تروپ ها رو تبدیلش کنن بسیار میتونه کمکشون کنه .
    1روش خیلی ساده بگم فرض اک نوید تو این تایم سرور یه همر خوب داره و تو تاپ ریده و من یه اک معمولی که غارت متوسط دارم اما در انتها همر هامون یکی ممکنه در بیااد .حالا چجوری خلاصه بگم ساید برای اعضا دوتا پارکینگ (پارکینگ چییست الان نمیتنونم توضیح بدم یه خورده فرق داره روشش ) جور کرده و من با این غارت کم 4 موتوره شارز میکنم و به ایشون میرسم (با کتیه بماند) (مزیت های اک غارت گر بماند بالاخره اون اک با اک من باید یه فرقی بکنه )

امیدوارم پوزشش منو دوستان ne و بقیه عیزان بپذیرند قصد دخالت نداشتم فقط نظر دادم
    در مورد nw هم افراد با تجربه و بازی بلد زیادی داره .. امیدوارم موفق باشن

با ارزوی لحظاتی شاد برای همه

شاد زی مهر افزون
    رضا

- - - updated - - -
    درود بر اقا رضای عزیز مشتی می خواستیم بیایم عید دیدنی پیچ زدید:d
    ما تازه دو روزه ازاد شدیم داریم می ریم این ور اون ور. اقا بنده از کلیه کسانی که به نظرشون میاد ما بهشون توهین کردیم عذر خواهی می کنم بله رضا کار سایدne واقعا عالی هست تا اینجا امید وارم در ادامه هم همین رو نشون بدن ولی خوب باز من نظر اینه nw سالاره:d
    یکم بعضی کار هاشون مثل فیک گذاشتن روی دهکده های ما و مسائل دیگه که نمی شه اینجا مطرح کرده باعث شده که ما اینقدر روشون فکوس کنیم مگر نه بچه های خوبی هستن:d
    در کل این که من بچه هام رو جمع می کنم مخصوصا خودم رو و کلی سعی می کنیم مطالب مفید داخل فروم بزاریم.

مدیر عزیز که به من شخصا نامه زدید که توهبن می کنم به بچه ها از شما از عذر خواهی می کنم چون با شما هم کل کل کردیم تو (شخصی) امیدوارم از این به بعد در راستای پیشرفت فنی تاپیک بتونیم به سهم خودمون همکاری لازم رو داشته باشیم

عطا اثر بخر سرمون به کشاورزی خودمون باشه:d
    ویرایش توسط mamad.nervermore : 03-26-2015 در ساعت 01:58 AM

12. تشکر Need4Relax, 3KaLe Po0oK تشکر نمود
    پسندیدن Need4Relax, 3KaLe Po0oK پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود بر اقا رضای عزیز مشتی می خواستیم بیایم عید دیدنی پیچ زدید:d
    ما تازه دو روزه ازاد شدیم داریم می ریم این ور اون ور.

عطا اثر بخر سرمون به کشاورزی خودمون باشه:d
    درود
    بلا به دور محمد جان . من کوچیک شمام

نظر خوبی بود ولی
    الیسا خانم من تو صحبتهام به این نکته اشاره کردم. اصطلاح کاغذ دژکوب یه اصطلاح هست و با فرضیات کاری نداره میشه یکی از اونها Conf های سایدا باشه

شاد زی مهر افزون
    رضا
    ویرایش توسط Reza.Khan : 03-26-2015 در ساعت 02:14 AM

14. تشکر Need4Relax تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ReZA KHAN نمایش پست ها
    درود

نظر خوبی بود ولی
    الیسا خانم من تو صحبتهام به این نکته اشاره کردم. اصطلاح کاغذ دژکوب یه اصطلاح هست و با فرضیات کاری نداره میشه یکی از اونها Conf های سایدا باشه

شاد زی مهر افزون
    رضا
    سلام اره دقیقا
    شما اشاره کردین
    ولی ساید ما هم به نسبت سایر ساید ها از پلیرهای خوبی برخوردار هست که از تجربیاتشون استفاده بهینه میکنیم
    من تو هر سرور مطالب و نکته های زیادی نسبت به سرور گذشته یاد میگیرم که هر چی جلوتر میرم میبینم خیلی چیزای دیگه هم هست که هنوز ما به گوشمون نرسیده
    واسه همین میگم فروم رو تو مسیری ببریم که بتونیم ازش استفاده خوبی ببریم و دوستان تجربیاتشون رو تو تحلیلهای مختلف بزارن تا همه استفاذه کنن
    با تشکر الیسا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ReZA KHAN نمایش پست ها
    درود

نظر خوبی بود ولی

شاد زی مهر افزون
    رضا
    رضا جان به نظر من ایشون زیاد به پست شما دقت نکردن ولی خب چون قصدشون بالا بردن سطح فروم سرورg1 هست اون مورد هم که گفته بودن تو سرورe1 مطالب اموزشی بود می شه مد نظر نگرفت و پستی که مربوط به این سرور نبود رو گذاشتن ادیت نکرد. ایشون نیت خیر داشتن به نظرم ایشون هم مثل ما قصدشون بالا بردن سطح فنی تایپینگ هست .

در ضمن عطا سیستمش خراب شده از بس رفتید نفرین کردیدکه خدا ... کنه چقدر اثر می خری به نظر من چیزای بزرگتر از خدا بخواهید حتما بهتون می ده

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود محمد و رضای عزیز
    بله به نظرم یه چند وقتی کل کل رو بزاریم کنار و یکم بحث رو عوض کنیم و فروم رو به یه سمت دیگه هدایت کنیم
    و به نظرم از سرور پیش دوستان صحبت نکند خیلی بهتر باشه و ادمین های محترم هم دیگه اینقدر اذیت نمی شن پست ها رو ادیت کنند. محمد جان شما شروع کن ما هم نظر می دیم

و تا جایی که بتونیم در خدمت دوستان هستیم چه پست اموزشی و چه پست معمولی و غیره وقتی بحث از سرور قبل باشه مدیریت موف هست پست رو پاک کنه که اینکار رو شما نمیتونید تحمل کنید و همه چیز براتون سخت میشه

و همین طور خواهشا از به توپ بستن ساید های دیگه جدا خود داری کنید وقتی یه سایدی رو مورد بحث قرار میدین حتما تعصب رو بزارید کنار تا بحث بار فنی پیدا کنه

با تشکر

محمدرضا
    SpaRtaN
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

صفحه 21 از 26 نخستنخست ... 111920212223 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع