صفحه 10 از 43 نخستنخست ... 8910111220 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 427

موضوع: بحث وگفتگو پیرامون سرور j1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

خوب دیشب برای دومین شب متوالی پلن sw به موفقیت نرسید و اک اسکور و اک اهی به دیوار پیوستند. انشالاه که موفق باشند این دوستان. بهرحال 0 کردن یک اکانت کار سختیه که دوستان به سادگی میخوان انجامش بدن. یکم باید تو پلن ریزی دقت بیشتری کنند تا حداقل یه موجشون رد شه نه اینکه کلا" دیوارشن
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    خوب دیشب برای دومین شب متوالی پلن sw به موفقیت نرسید و اک اسکور و اک اهی به دیوار پیوستند. انشالاه که موفق باشند این دوستان. بهرحال 0 کردن یک اکانت کار سختیه که دوستان به سادگی میخوان انجامش بدن. یکم باید تو پلن ریزی دقت بیشتری کنند تا حداقل یه موجشون رد شه نه اینکه کلا" دیوارشن
    اگه لینک بدین ممنون میشم

3. تشکر lucifer تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

دیگه نمیشه همش ما لینک بدیم دوتا لینکم شما بزارین!!!

5. پسندیدن mamad.nervermore پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا سر لینک دعوا نکنید اینبار اینا بیان لینک های 5 ماه پیش که هیچی سرور های قبلیشونم هم میزارن)

اینم واندر ها
    ww.jpg

7. تشکر lucifer, Ðŕ. Şђǒϯğύŋ تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

چه خبر شده از اکانت دارکوب!!!! پلن ne کلا دیوار شده؟؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

چه خبر شده از اکانت دارکوب!!!! پلن ne کلا دیوار شده؟؟
    داداش من خبر خاصی نبوده یه خورده چی بگم لنگ دمپایی نمیشه گفت یه خورده بند کفش حاجی نوروز داشتن که راهی دهکده دارکوب کردن !!! که من موندم؟؟؟ این پلن رو کی طراحی کرده ؟؟؟ با این اوضاع یه خورده غارت یه خورده حمله عادی شاید میخواستن ما رو سردرگم کنن
    untitled22.JPGuntitled1.JPGuntitled55.JPGuntitled88.JPGuntitled.JPG
    باشد که رستگار شوید
    MosTafa

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

اتک سورنا کجا خورده پس!!!! عجب پلنه سنگینی هم بوده فکر کنم لانچش ساعتها طول کشیده!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اتک سورنا کجا خورده پس!!!! عجب پلنه سنگینی هم بوده فکر کنم لانچش ساعتها طول کشیده!
    سورنا جایی نخورده در پلن دارکوب دیوار شده
    9999.JPG

و چند موج کاتا هم باهاش بوده

MosTafa

12. تشکر lucifer, ali 2113, dr.divert تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, ali 2113, dr.divert پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان و سروران خودم
    یه اطلاع رسانی میکنم و یه ایراد از سرور میگیریم البته سرور که نه پلیرهایه سرور .

باو ما فکر کردیم سوپر پلن رفتن رو اندبلیو منتظر دیدن نادیده هامون تو دژکوب از ابر پلن بودیم که بد جور خورد تو ذوقمون .

اس دبلیو مثل اینکه بد جور گیر داده به اکانت استالکر و یه بار هم نه دو بار هم نه 3 بار هم نه 10 باری زدنکه هر بار یا دیوار شدن یا چیفراشون خوردن به کپ .
    شب اول که زدن نصفه نمیمه دیوار شدن رفتن رو اون یکی دهکده واسه چیف چنج کپ شد . سری بعد زدن که نصفه نیمه دیوار شدن و اینسرت شدن . سری سوم زدن ترکیدن . بچه هایه لوسیفر و رضا خان شب اول گل کاشتن و نذاشتن چیزی بپره نگه داشتن دهکده ها رو تا دف برسه دستشون هم درد نکنه 3 بار چنج کپ کردن که دو بارش درست بود . فرداش ذف رو رسوندیم و همه اشون بوسه بر دیوار زدند . اکانت اسکور که کاملا مشخصه که میزد که دیوار شه آخر سر هم به هدفش رسید . اکانت آهی هم پشتش زده بود که همه دیوار شدن . لینک زیاد هست خداییش دیگه حالش نیست بذارم .
    یه ایراد به پلیر سرورها اعم از خودم و خودت آره خود تو به بغلیت اشاره نکن و به خودت بگیر حرفامو .
    چرا ما یه حرفی میزنیم پاش نیستیم توجه کنید از اول سرور ساید هایه متا 30 بار عوض شده آخه مرد نا حسابی حرف میزنیم پاش واسیم حتی به قیمت ضررمون وفاداری تعهد و عمل به قولی که دادیم از سرور دبلیو وان که این سایت ران شد من ندیدم تا الان تو رو خدا بیاید به یه چیزی اعتقاد داشته باشیم و نا نوشته هایه دژکوب رو عوض نکنیم اون روز بلک هند بود نمیدونم کی بود اومده دهکد ه ای که یه دونه یه دونه تروپ هم ندارم چیف کنه خداییش چیف کردنه فیدر به چه دردی میخوره که بگی ماربرو رو چیف کردم بخندی به ریشش . ساپورتر واندر زدن نکنیم اینکارا رو مولتی بازی که باب شده جهنم ولی دیگه از این خرابترش نکنیم . الان ساید متایه اس ای رو میگم که به سایدایه دیگه بر نخوره اول انی ای بوده بعد اس دبلیو اضافه شده بعد اس دبلیو کم شده بعد ان ای کم شده بعد اندبلیو اضافه شده حالا به هر دلیل مهم نیست دلیلش . کتیبه ما به زعم خودمون به کسی بر نخوره رفته اس دبلیو یا دزدی یا رفاقتی کتیبه ان ای اومده اس ای یا دزدی یا رفاقتی . که همه از هم شاکین . باو به یه چیز بیاید پایبند باشیم و حرف میزنیم روش وایسیم این سرور که به فنا دادیم خودمونو بیاید از سرور هایه بعد اینجور نباشیم .
    پ ن: به اطلاع رفقا میرسانم سرور فینال 1 ایکس بنده با تیم استورم و مارلبرو و استالکر یکی میشیم و با نام black storm حضور خواهیم داشت این قطعا آخرین سرورمون خواهد بود و مثل همیشه تو خاک مقدس اس ای رجستر خواهم کرد .

مخلص همه شما

ناصر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

پ ن: به اطلاع رفقا میرسانم سرور فینال 1 ایکس بنده با تیم استورم و مارلبرو و استالکر یکی میشیم و با نام black storm حضور خواهیم داشت این قطعا آخرین سرورمون خواهد بود و مثل همیشه تو خاک مقدس اس ای رجستر خواهم کرد .

ناصر جان حیف این همه پلیر رو یه اکانت. اینا همه همر کشن. رو یه اکانت بازی کردن برا این تیم حکم قفس رو داره براشون
    تجدید نظر کنید لطفاً
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

صفحه 10 از 43 نخستنخست ... 8910111220 ... آخرینآخرین