صفحه 9 از 158 نخستنخست ... 78910111959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بچه های Ne که از الان گروه تلگرام راه انداختن )
    Sw ? خبری نیست ؟

پ.ن : آقا مثل اینکه حریف نداریم این سرور هرکی خورد میگه جدی بازی نکردیم
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت دوستان عزیز
    تیم نیم نفره ما هم اومد

عارف عاشقتم:-*
    آرش کمرنگی نیستی

پ. ن: عاخه من اینجا چکار میکنم:|

3. تشکر Insomnia تشکر نمود
    پسندیدن Insomnia پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    بچه های Ne که از الان گروه تلگرام راه انداختن )
    Sw ? خبری نیست ؟

پ.ن : آقا مثل اینکه حریف نداریم این سرور هرکی خورد میگه جدی بازی نکردیم
    اون گروه بعد از تموم شدن i1 ایجاد شده و بعدش کم کم هرکی سابقه شمال شرق داشته دعوت شده :دی
    خبری نیست . میگم چه سروری بشه این سرور که از الان فرومش اینقدر شلوغه )

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقا کمرنگ نیستیم ، کلا دیگه حنامون رنگی نداره ، سرور 14 هم گویا باز ما زندان بودیم و نبودیم )))
    مثلا اون موقع که 40000تا پلیر داشت نیس همه شخممون زدن که الان مشکل این 400تا پلیرس ، اقا الان ما بریم سرور جیبوتی هم ، 40 نفر میتونیم بگیم بیان ، بعضا به 200 نفرم رسیده ، حالا کاری به قبل ندارم که به 1400 500 هم میرسید الان که واسه همین دور همیش اومدیم با 15 20 تا از بچه ها ، من نمیدونم چرا اونایی که همه ش طفره میرن و نمیخوان بازی کنن خیلی اصرار دارن که بیان به بقیه هم بگن بازی نکنن )) اقا خب شما سطحت بالاس بقیه همه کف کفن ))
    بازم تقاضا دارم عزیزانی که دوس ندارن بازی کنن تو این سرور سطح پایین ، لطف کنن از ایجاد اسپم خودداری کنن

پ.ن 1 : آقا ما همونیم که همه خاطره دارن با لینکایی که ما رو زدن حتما چکمه یونیکم من سبز لو دادم )))

پ.ن 2 : سر صداها خوابیدا پلنر های بزرگ که هر جا میرن همه حذف میکنن ))) عیبی نداره که ، دیگه تو یه شب 11تا از 20 تا اکانت اول سایدت کراپ لاک شه و نان کپاش چیف شه که عیبی نداره ، بیا دوباره بازی کنیم این سری تو بزن )) اصن من قول میدم با یه دست بازی کنم =)))))

پ.ن اسپم وار : آقا مرلین از نوع سجاد ، تلگرام ارور میده )) میگه اونایی که با دوستای دوستاشون کل کل میکنن و نمیتونی ادد کنی :| آقا جدا از شوخی تلگرامت ارور میداد که الان یه اس دادی بذار ببینم حل میشه یا نه :دی

با تشکر

6. پسندیدن M3nTaL, sw team, Insomnia, All Stars پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط arash :d نمایش پست ها
    اقا کمرنگ نیستیم ، کلا دیگه حنامون رنگی نداره ، سرور 14 هم گویا باز ما زندان بودیم و نبودیم )))
    مثلا اون موقع که 40000تا پلیر داشت نیس همه شخممون زدن که الان مشکل این 400تا پلیرس ، اقا الان ما بریم سرور جیبوتی هم ، 40 نفر میتونیم بگیم بیان ، بعضا به 200 نفرم رسیده ، حالا کاری به قبل ندارم که به 1400 500 هم میرسید الان که واسه همین دور همیش اومدیم با 15 20 تا از بچه ها ، من نمیدونم چرا اونایی که همه ش طفره میرن و نمیخوان بازی کنن خیلی اصرار دارن که بیان به بقیه هم بگن بازی نکنن )) اقا خب شما سطحت بالاس بقیه همه کف کفن ))
    بازم تقاضا دارم عزیزانی که دوس ندارن بازی کنن تو این سرور سطح پایین ، لطف کنن از ایجاد اسپم خودداری کنن

پ.ن 1 : آقا ما همونیم که همه خاطره دارن با لینکایی که ما رو زدن حتما چکمه یونیکم من سبز لو دادم )))

پ.ن 2 : سر صداها خوابیدا پلنر های بزرگ که هر جا میرن همه حذف میکنن ))) عیبی نداره که ، دیگه تو یه شب 11تا از 20 تا اکانت اول سایدت کراپ لاک شه و نان کپاش چیف شه که عیبی نداره ، بیا دوباره بازی کنیم این سری تو بزن )) اصن من قول میدم با یه دست بازی کنم =)))))

پ.ن اسپم وار : آقا مرلین از نوع سجاد ، تلگرام ارور میده )) میگه اونایی که با دوستای دوستاشون کل کل میکنن و نمیتونی ادد کنی :| آقا جدا از شوخی تلگرامت ارور میداد که الان یه اس دادی بذار ببینم حل میشه یا نه :دی

با تشکر
    آقا اصلا شما بیا . اصلا چادری بیا =)) تو فقط بیا )
    اصلا قول میدیم تا 2 ماه اول کاتا شارز نکنیم )
    فارمتون هم نمیکنیم
    ای بابا آرش اینا مال اومدن نیستن )
    شاید اگه قبل سرور اعلام اومدن نمیکردیم همشون میومدن )
    یه وقت فکر نکنی ترسیدنـــا .فقط وقت ندارن . مدرسه و تکلیف شب و این صحبتا )
    بزار برن همون تابستون :دی
    البته اون موقغ هم باید اول مهر حذف کنن :d

پ.ن : درستش کردم دیگه آبرومونو نبر :d
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

8. تشکر HIPPO تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, HIPPO پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GomBa GomBa نمایش پست ها
    والا موندم چی بزارم! پیشنهادات زیاده! ممکنه با چندتا همبازی جدید بیام. ممکن هم هست با آرش روی یک اکانت باشم. ممکنه تنها بازی کنم.
    این 3 مورد هنوز قطعی نشدن که بتونم اسم انتخاب کنم. به خودش باشه همون سگ سیبیل، منتهاش به معنای کلمه

آنتی فلان:

کسی میدونه دقیقا از هفته چندم ناتار ها نیرو نمیسازن و دقیقا تا کی ادامه داره؟؟ برای برنامه ریزی به مشکل خوردم. چون یادمه ناتارها نیرو داشتن ولی ناگهان نیرو سازی قطع شد و الان بدون تلفات غارت میزنیم. میخوام بدونم تا کی این وضعیت ادامه داره چون در لوپ غارتی بسیار مهمه.
    عارف داداش با سبیل نیای
    به چن دلیل
    1 بعضی از رقبا از سبیلات میترسن ممکنه نیان
    2 بعضیا میترسن سبیلات بیفته تو دهکدشون نیرو لاست بدن
    3 بعضیا دوس ندارن با سبیل تو دهاشون بپره
    4 بعضیا فک میکنن با سبیلات میخای دف کنی
    5 بعضیام از ترس اینکه با سبیل میخای ماچشون کنی نمیان

کلا خیلیا سطح سرور - مشغله زندگی - درس و مشق - عاشقی - خستگی و خیلی چیزای دیگه رو بهونه کردن که نیان ولی
    مشکل اصلی سبیل حضرت عالیه
    نه ازت میترسن نه فک میکنن ممکنه بخورن نه دنبال یه سرور خالی میگردن که شاخ بشن
    همه این حرفا و شایعه ها رو سجاد دنبالشون انداخته
    سجاد ااز گرزیات خیر نبینی که بچه مردم رو ترسوندی نمیاد بازی بکنه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

میزاریم اینجا شما 100 کنید! مثل سرور e1 اخرش به گریه نیفتید تو پروفایل تهدید کنید!!! این بیابون مال شما ببینیم چه میکنید. این شما و این این سرور.
    فینال اگه خواستین در خدمتیم
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

11. تشکر ali 2113 تشکر نمود
    پسندیدن ali 2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    میزاریم اینجا شما 100 کنید! مثل سرور e1 اخرش به گریه نیفتید تو پروفایل تهدید کنید!!! این بیابون مال شما ببینیم چه میکنید. این شما و این این سرور.
    فینال اگه خواستین در خدمتیم
    بازی بلددژکوب تویی دیگه، دمت گرم نیا بزار ما بازی نا بلدا کارمونو بکنیم. اصن شما سطحت بسیار فرا تر از بچه های این سرور هست.

حالا جدا از این حرفا گوی و میدان حاضره.نمیای نیا، زورت نکرده کسی که بیای.
    حرفم نزنی ما فکر نمیکنیم دور از جونت خدایی نکرده لال شدی :|
    ----------------------------------------------------------------------------------------

قدیما فروم هم سطحش بالاتر بود از این. اینقدر مهاجر توش نبود!
    من نمیدونم واقعا چرا کسایی که نمیخوان بازی کنن میان اعلام میکنن که ما بازی نمیکنیم!
    مثل اینه که تو جمع سوال کنی کسی خودکار داره، بعد یکی بلند شه بگه من ندارم خو نداری که نداری، بشین سرجات شلوغ نکن

تا جایی که من یادمه، کسانی که میخوان بیان بازی کنن اعلام حضور میکنن و میان کل کل میکنن نه کسایی که نمیان
    این کار یه سری از دوستان مثل اینه که تو خونه ات نشستی از پشت پنجره با ملت تو خیابون کل کل و فحش کاری کنی

آنتی فلان:
    لینک ثبت نام در سرور http://l1.x.dejkoob.ir/anmelden.php
    AreF

13. تشکر HIPPO, Insomnia تشکر نمود
    پسندیدن sw team, HIPPO, Insomnia پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه

نقل قول نوشته اصلی توسط GomBa GomBa نمایش پست ها
    والا موندم چی بزارم! پیشنهادات زیاده! ممکنه با چندتا همبازی جدید بیام. ممکن هم هست با آرش روی یک اکانت باشم. ممکنه تنها بازی کنم.
    این 3 مورد هنوز قطعی نشدن که بتونم اسم انتخاب کنم. به خودش باشه همون سگ سیبیل، منتهاش به معنای کلمه

آنتی فلان:

کسی میدونه دقیقا از هفته چندم ناتار ها نیرو نمیسازن و دقیقا تا کی ادامه داره؟؟ برای برنامه ریزی به مشکل خوردم. چون یادمه ناتارها نیرو داشتن ولی ناگهان نیرو سازی قطع شد و الان بدون تلفات غارت میزنیم. میخوام بدونم تا کی این وضعیت ادامه داره چون در لوپ غارتی بسیار مهمه.
    عارف جان هر اسمی خواستین بذارین فقط mifenderski نذارین که دلخور میشم باور کن. این اسم کلا واسه من و سعید ایناس. چون اسم ظریف و قشنگیه گفتم یهو تداخل اسمی پیددا نکنیم چون سعید جان لطف فرمودن اسم اکانت این گذاشتن. دییی

در مورد ناتارها مگه اوایل سرور نیروسازی دارن؟
    تا حدودا نزدیک های ظاهرشدن کتیبه ها نیروسازی نمیکنه مگه؟
    چندوقته سرور نرمال استارت نزدم حساب کار دستم در رفته اما سرور نرمال مثل اسپید نیست و دونه نیرو اوایل سرور خیلی ارزشمنده اصولا باید فصل کتیبه ها باشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط ne.. نمایش پست ها
    بد خواه که تا دلت بخواد هست

سرورای قبل یکیش خودت بودی

شوخی کردم
    اوکی هفته اول هستم بعدش دست خودت
    عذر میخوام اما یبار دیدم تو امضامون اسم اکانت بید وحشی اوردین و اسم تون اینجا ne گذاشتین تعجب کردم اکانت بید وحشی تا اونجا که من یادمه عمو عطا و ممد رضا اسپارتان اصلا ان ای باز انچنانی نبودن نکنه از قبل خودفروخته ان ای بودن ما بیخبر بودیم. دیی

شوخی کردم

((عمو عطا و ممد رضا بلا ولا مخلصیممم. دیییی))

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    تیم نیم نفره ما هم اومد

عارف عاشقتم:-*
    آرش کمرنگی نیستی

پ. ن: عاخه من اینجا چکار میکنم:|
    اره داداش ارش متاسفانه از بس افتاب خورده پای اکانت، کهنه شده و رنگش پریده یا بهتر بگم جا افتاده.شما هم این همه سال بیل اکانت میزنی و همر تیمار میفرمودی الان کم رنگ بودی. دیییی

خب دوستان اگر بازم مشکلی چیزی داشتین بگین من همینجووو اتوبوسی پاسخگو باشم.

حجت الاسلام شاتگان سخنگوی فرقه و اکانت mifenderski.

15. پسندیدن sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Talking الووووووووووووووو

خیلی خوبی تو رضا جان )) کدوم سرور جلو من بودی و بردی که این طوری میگی ، ذکر نام سرور لطفا !!! اگه اسم سرور رو نگفتی لطفا دیگه پست نذار !!!! یه سرور که شما بودی و من نبردم لطفا ))) آقا اسم سرور ، دوستان اسم سرور ، مهدی اسم سرور =))))) ایها الناس اسم سرور ))))
    به پیر به پیغمبر نبودم e1 ، بودم که حذف و سرور بعدی بودین ))) بعدم پستم اصن با شماها نیستم که ، انقدر خوشبینانه برخورد نکنین با خودتون ، خود اونایی که فهمیدن کی بودن ساکتن فعلا ، صداشونم در نمیاد ))) مگه شماها کلا تو سایدتون تا حالا 11تا اکانت تاپ داشتین که الان اومدی جواب منو میدی !؟
    مگه از این داغا به دلل شما هم گذاشتم )) !؟
    اونایی که میدونن فعلا سکوت اختیار کردن احتمالا تازه میخواین تابستون برین با اونا تازه ))) من نفهمیدم چی شد ، هیچ کی تو فروم نبود که یهو این دوستمون بیاد بگه که باشه ما نمیام تو ببری )) !؟ مگه اصن جایی که بودم موندنی شدین !؟ متاسفانه شخص نمیشناسم ، دوستان نام اکانت =)))
    عزیزم سرور تحویلم بده بعد پست بذاریا ، 100تا سرور اونورتر هم اگه نگی کدوم سرور میام پیدات میکنم نمیذارم اونجام پست بذاری :دی
    یا اسم سرور رو بگو ، یا بگو گنده اومدم و بیا عذر خواهی کن

پ.ن 1 : به خدا اگه کسی نمیخواد بیاد تو یه سرور نمیاد هی داد بزنه نمیام ، نمیام ، خب نیا ! چی کارت کنم :| !؟ والله من و بچه هام به عشق تو نیومدیم =)))

پ.ن 2 : کیا هستن ، کیا نیستن ، خوبا رفتن ، بدا هستن =))))) نماد بارز دوستانی که همه ش میگن : ما ... ما )))

پ.ن 3 : بی عذر خواهی نبینم بیایا )) اسم سرور ، اون یکی هم بدونه من هر جا باشم انقدر شلوغش میکنم که هیچیم نداشته باشم بازم بذاری در بری ، یادت نره ، باشم همه تون 3 به تک میبندین متاتون رو کدوم سرور جلوم 2 به 2 اصتن بازی کردین که حالا میخواین نیاین تازه )))

پ.ن 4 : با لحن کاملا منسب ))

با تشکر
    ویرایش توسط Arash :D : 04-03-2016 در ساعت 10:49 PM دلیل: به خدا دلیل نیومدنتون رو همه میدونن ، جو ندین :دی

17. تشکر HIPPO, Aref, WhiteBird, Hellseeker, Insomnia تشکر نمود
    نپسندیدن Ali نپسندید
صفحه 9 از 158 نخستنخست ... 78910111959109 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع