صفحه 141 از 158 نخستنخست ... 4191131139140141142143151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,401 تا 1,410 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود

همین همرها روی کودئیین هم لانچ شد روی من هم لانچ شد یه بار که دیوار شدن ،پاکسازی درونی بوده کسایی که با خودشون همسو نبودن رو با خریدن اکانت آدم های ضعیف النفس مثل اکانت هرکول و دیگران میزدن و مینداختن گردن ساید مقابل
    این بحث دیگه از نظر من تموم شدس.

ممنون از مدیریت که همه رو به سزای اعمالشون رسوند و اکانت بخر و اکانت فروش رو همه رو با هم بن کرد.

شب خوش

سربلنــد،پیـروزو دنباله دار باشید

پی نوشت: بدون شرح
    (ویرایش شده توسط مدیریت)

درود به همه دوستان سرور
    ما نمیخوایم وارد حاشیه بشیم هی دوستان بحث ما رو وسط میکشن :|

عرفان خارج از محیط بازی هم با من رفیقه حتی تو سرور فینال هم با اینکه اکانت نداشتم ولی بهش گفتم پسوردتو بده برم نگاه کنم وضع سرور رو ببینم چطوریه، نیومد پسورد مولتی شو بده، یا پسورد دف ساز یا پس جانشینی اکانتشو، اومد پسورد خود اکانتشو داد، چون به من اعتماد داره همونطوری که من بهش اعتماد دارم، همونطوری که بعد چیف شدن همرم به هیچ کسی نگفتم چقدر بود ولی وقتی عرفان پرسید رک رو راست بهش گفتم و ته جمله گفتم به کسی نگو و نگفت ؛ حتی موقعی که بچه ها داشتن تو مولتی های ج.غ دف میریختن اومد گفت " میلاد دف ساز ها و اونایی که غارت میکنم این چند تا هستن تو اینا دف نریز " من رفتم رو یه اک دیدم داره دف میره تو آبادی همون که عرفان داشت میزد تا 6 صبح بیدار موندم اون شب با اینکه 8 صبح دانشگاه داشتم اون نیزه دار ها رو بک کردم؛
    حتی وقتی میخواستم از سایت یه کابشن بخرم هم بین سه تا گزینه مونده بودم و از نزدیک ترین دوستام واسه مشورت سوال میپرسدیم که آقا این کابشن مثلا چطوره خوبه بده به قیمتش می ارزه یا یا بین این و اون یکی کدوم بهتره سوال میپرسیدم عرفان هم جز اون دسته از دوستام بود،رفاقت اینه دوستان یعنی اعتماد داشتن یعنی باور داشتن یعنی تو و رفیق نداره دیگه بعد از این،
    ولی در کنار همه این موضو ها به هم قول داده بودیم که آمار هم سایدی و ... رو ندیم به هم چون این میشه زیر آب زنی و نامردی تو مرام ما نیست ولی بار ها شد من از دف ساز یا اک خودم و از تروپ خودم عکس براش فرستادم اونم همینطور یا گفت فلانی بیا رو فلان اک گلد بخر یه 700ک تا گلد از ادمین روش زدن میخایم کد کنیم چون گلد خریداری نشده نمیتونیم، منم اینکارو کردم در حالی که میتونست بپیچونه و 5.5ک گلد رو برداره یا بهانه کنه کار صاحب اک بود ولی پای حرفش موند ؛
    خلاصه عرفان بر خلاف بقیه دوستان از همه فیلتر های اعتماد ما تونست با موفقیت عبور کنه و جز محدود دوستای صمیمی من هست که توی همین بازی باهاش آشنا شدم؛

و اما در جواب عکس ارسالی شما شایان عزیز ؛
    من بارها گفتم اون موقه که شما نبودی تو گروه هم گفتم تو نامه گفتم تو تماس تلفنی گفتم همه جا گفتم عرفان با ماست و بازم میگم چون یه سری مشکلات ریز سر قضیه واندری با بچه هاشون داشت و به من گفت من همرم رو به شما ها نمیزنم و بخوام بزنم مثلا به واندر منتال میزنم یا فلان بازیکن رو میزنم تو رو نمیزنم وقتی میگی تو رو نمیزنم خب دوستای هم تیمی منم مسلما نمیزنه چون میدونه اونا مثل من هستن رو همین حساب بود میگفتم عرفان با ماست،

یک سوال بسیار بسیار مهم ؛
    دوست عزیز شما یه متن بیار که من گفته باشم اکانت عرفان رو خریده باشیم ! یا به عرفان پول دادیم ! یا به عرفان مثلا قول چیزی دادیم ! یا شبیه به اینا !
    پس شما متوجه شدی که منظور من از اون جمله چی بود ؟گاهی شما تو ساید رقیب یه رفیق صمیمی داری خیالت از بابتش جمعه میگی اون با ماست اون ما رو نمیزنه خیالت جمع، این موضوع فرق داره با اینکه اون اکانت رو خریده باشی !!
    بازم تاکید میکنم شما یا هر کدوم از دوستان بتونه یه متن از من بیاره که من گفته باشم عرفان رو خریدیم و ... من بهش اکانتمو تحویل میدم هر کاری میخواد بکنه به همراه یه پک 5.5ک گلد جایزه

یک شب قبل از حمله های دوست عزیزمون شانگفی به اکانت سالت در گروه شمال شرق ؛ (بدون شرح)
    (ویرایش شده توسط مدیریت)
    وقتی هم شب ما رسیدیم خونه خواستیم جواب بدیم ایشون به بهانه بی ادبی سریع خودشون رو مرخص کردن؛
    ممدرضا هم به من گفت عرفان چکمه منحصر داره و با تو رفیق صمیمی یه زنگ بهش بزن بگو یکی از همر هاشو بده من همر ده اکانت مستر رو قبل از اینکه لانچ بشه بزنم ؛ چون اون چکمه منحصر داشت و سریع میرسید؛ من به عرفان گفتم و اونم به ممدرضا داد گفت میخای بزنی بزن ؛ و فردایی هم اون همر چیف شد ولی سه تا همر دیگه خوردن به واندر و پشت بندش همر دهکده VI پلار و 04کلابز ! جالبه این اکانت ها به گفته شما دوستان خریداری شده بود بعد چرا خورد تو واندر کسی که شما میگین خریده ! یعنی نمیشد با این همر ها مثلا واندر چاوز یا جای دیگه رو دوستان ما بزنن !
    همچنان یه سری سوال ها برای من جای سوال هست اگر کسی جوابش رو داره بیاد بگه ؛

در جایی هم اشاره شد که اول پاکسازی داخلی بوده و توسط ما بوده، اگر قرار بوده واندر سالت به هر قیمتی اینطور که شما میگین صد بشه به نظر من نیازی به زدن اکانت کودوئین و ... نبود کافی بود دوستان اکانت منتال و کپش رو میزدن مطمئنا بعدا فقط واندر سالت میشد تک واندر شرق و همه حمایتش میکردن ! چرا باید کودوئین رو زد ؟! به نظرت فقط منتال رو میزدن و بعد همه میرفتن پشت سر سالت خیلی شیک و مجلسی یه کودتا زیر میزی نمیشد و سالت هم به گفته شما راحت تر نمیتونست با حمایت کل شرق واندر صد کنه !؟
    خب منی که الان اینجا دارم همچین ایده رو میدم اگر اون موقع امکاناتش بود به نظرت مطرح نمیکردم که اجرایی بشه ؟! زدن کودوئین چ نفعی میتونسته برای ما یا کس دیگه ای داشته در حالی که روی من و سالت هم همون موقع حمله بوده :|

هر چند افشین از رفیقای نزدیک منه عمرا همچین کاری کنم ولی در جهت پاسخ به حرفی که به ما نسبت داده شده دارم همچین چیزی رو میگم ! که دوستان بدونن ما اونقدر ساده نیستیم هر چیزی رو به ما نسبت بدین اگر از موضوع هایی خبر نداشتین نیازی نیز که در موردشون حرفی بزنید شما از حق خودتون دفاع کنید کافیه

بدرود

* نکته بسیار مهم *
    چون به شخصه عکس از تلگرام من گرفته شد لازم دونستم از جانب همه یه دفاع بکنم که فکر نکنید حرفا جواب نداره و هر کسی هر تئوری به ذهنش رسید بندازه گردن ما !

پ.ن؛ سالار جان از اکانت هرکول روی کودوئین همر لانچ نشده بود دادا ؛ تو همون پلن رو من هم همونطور حمله بود :| از چهار نفر دیگه بود، چون عمرا عرفان رو من فیک هم بزاره
    سالار جان همر کودوئین رو دوبل کردی اعلام کردی :d فکر کنم دو ماه آخر هم چکمه داشت نه جنگ آموز !
    ویرایش توسط MOD anonYmous : 01-21-2017 در ساعت 10:52 AM دلیل: انتشار صحبت خصوصی
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kinG NE نمایش پست ها
    همین اکانتی که میفرمایید به ناحق ایمیلش بن شده و ...
    از همین اک همر لانچ شد رو همر کودیین

تاحالا نگفتیم همرش چقد بوده ولی بزار بگیم

250 ک شمشیر و 110ک سزار و 18 ک کاتا
    همری که از روز اول که کتیبه ها باز شد تا روزی که خورد جنگ کوچیک روش بود

همر ما هم برمیگرده؟؟؟
    این همر نمیتونست واندر کلابز رو 0 کنه؟

از این اتفاقات بیشترین ضرر به ساید ne خورد

اون باید برید یقه هم سایدی خودت بگیری که اومده زده صفر کرده
    من دارم میگم اکانت کلاب که 2 تا واندر روش بوده مسدود شده شما میای میگی همر ما صفر شد
    ما که نمیدونستیم لانچر از بچه ها شما هست اگه میدونستیم که پسورد نمیدادیم دادا
    طبق گفته عرفان میگفت یه نفر هست دوست من و آرش هست اون داره میزنه اسمش گفت
    محمدرضا سیرن که نشناختم این مال قبل اینه که دست بچه هاتون رو بشه بینه خودتون درگیری دارید شما ما چه کنیم
    4 تا از اکانت ها کلیدی ساید که روشون حساب کرده بودیم بازداشت شد اون 1 دونه همر شما با 4 تا اکانت ما برابره؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها

یک شب قبل از حمله های دوست عزیزمون شانگفی به اکانت سالت در گروه شمال شرق ؛ (بدون شرح)
    فایل پیوست 2733

وقتی هم شب ما رسیدیم خونه خواستیم جواب بدیم ایشون به بهانه بی ادبی سریع خودشون رو مرخص کردن؛
    ممدرضا هم به من گفت عرفان چکمه منحصر داره و با تو رفیق صمیمی یه زنگ بهش بزن بگو یکی از همر هاشو بده من همر ده اکانت مستر رو قبل از اینکه لانچ بشه بزنم ؛ چون اون چکمه منحصر داشت و سریع میرسید؛ من به عرفان گفتم و اونم به ممدرضا داد گفت میخای بزنی بزن ؛ و فردایی هم اون همر چیف شد ولی سه تا همر دیگه خوردن به واندر و پشت بندش همر دهکده VI پلار و 04کلابز ! جالبه این اکانت ها به گفته شما دوستان خریداری شده بود بعد چرا خورد تو واندر کسی که شما میگین خریده ! یعنی نمیشد با این همر ها مثلا واندر چاوز یا جای دیگه رو دوستان ما بزنن !
    همچنان یه سری سوال ها برای من جای سوال هست اگر کسی جوابش رو داره بیاد بگه ؛

سالار جان همر کودوئین رو دوبل کردی اعلام کردی :d فکر کنم دو ماه آخر هم چکمه داشت نه جنگ آموز !
    سلام

فقط در مورد کاتا کردن واندر سالت اینو بگم
    یه چند تا عکس یکی از بچه ها خودمون داد که مستر داره به واندر سالت میزنه
    منم از این فرصت استفاده کردم و از کلاب و پولار پشت بند همر مستر کاتا ها زدم
    گفتم حالا که دفش میخوره زیر ساختش بزنیم چون گفتی جواب دادم به سوالت دادا
    TIRED TEAM

3. پسندیدن Vikings پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

اینم از حرف آخر ما ؛

به نظر من این موضوع ها خیلی داره ادامه پیدا میکنه !
    طبق نامه هایی و پیام هایی که دادیم گویا اکانتی از بن در نمیاد و از این بابت به شخصه ناراحتم چون هم هولدر ج.غ بن شد هم رفیق و هولدر ش.ش
    ولی خب دست ما نیست ما در حد توان پیگیری کردیم، پای رفاقت ها هم میمونیم حتی اگر باعث بشه در اتحاد برنده نباشیم ؛
    تا ب امروز رو هم سایدی و ساید متای خودم همر بلند نکردم و در حد توانم هم پلن اجرا کردم و سعی کردم تا جایی که میشه به بچه های اتحاد کمک کنم چ از نظر گلد یا کتیبه یا گذاشتم رو غارت خودکار و دف سازی و ...

ولی تو این موردی که این یه هفته اخیر پیش اومد هر کسی یه چیزی میگه و ادعایی بر متهم دونستن شخص سوم داره با اینکه خیلی ها از خیلی چیز ها بی خبرن و خیلی حرفا بهتره زده نشه حداقل رفاقت ها و حرمت همدیگه رو نگهمیداریم اینطوری، آخرش هم هیچ کسی گردن نمیگیره یا نمیگه من بدم !

تا جایی که به اکانت ولفلند ربط داشت من جواب دادم، از این به بعد هم هر کسی شخص خاصی رو مخاطب خودش قرار میده میتونه مستقیما از همون شخص سوال بپرسه ؛ یا به همون شخص پیام بده نیازی نیست واسه یک موضوع پای چند نفر وسط کشیده بشه !!

یه سری از دوستان هم تا یکم اوضاع متفاوت شد سریع شناختیمشون، ای کاش زودتر میشناختیم، واسه خودم متاسفم با همچین اشخاصی رفاقت کردم،دم رفیقایی مثه عرفان و ... هم گرم،

احتمال99% سرور آخرم هست، خیلی حاشیه داشت بیشتر جنگ اعصاب و مسئولیت سنگین برام بود برام تا بازی و سرگرمی؛

یکی از دوستان نظری داده بود که گزینه تغییر ایمیل رو بردارید، کاملا موافقم، از قدیم گفتن پیشگیری بهتر از درمان
    شما که نو این سایت قابلیت های جدید و تغییرات زیادی قرار دادین این یکی رو به درخواست بازیکن ها انجام بدین ...

بدرود همگی
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان من تمام وقت رو اک هرکول بودم اصلا رجیستر و نام اکانت برا منه بعدش به ایمیل عرفان تغییر دادیم یکبار دیگه میگم این اکانت هیچ وقت واگذار نشده فقط در یک حمله و یک اتک شرکت داشته حالا دوستان طبق چه ستدی میگن فروخته شده نمیدونم. کسی اگه سند یا مدرک دال بر فروش و واگذاری اکانت داره رو کنه . من فقط تو اس دبلیو رجیستر کردم از ابتدای بازیم تا الان و سرور m1 چون عر فان میخواست ساید دیگه پلی بده ازش جدا شدم و با مجتبی عزیز رو یه اکانت پلی میدیم .
    الانم به عنوان سرباز اس دبلیو دف میکشم برا سایدم و تا وقتی دوستام پلی بدن کنارشون هستم .
    موفق باشید.
    ویرایش توسط saman117 : 01-21-2017 در ساعت 09:33 AM

6. تشکر MOJTABA_CRASSUS تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه عزیزان

در مورد مسائل بوجود آمده اصلا حرفی نمیزنم و اصل عمل رو تقبیح میکنم هر کی و هر سایدی یا اک هایی باشن

فقط اینو عرض بکنم مهم پیدا کردن دوست و رفیقه وگرنه مدال هاش شاید برا کوتاه مدت شیرین باشه ولی مطمئنم بعد مدتی ارزشش ناچیزه.
    مساله دیگه ای هم که هست لینه که برای خودتون و رفیق و رقیبتون هم از لحاظ وقتی که میزارین هم از لحاظ شخصیت احترام بزارید و عاجزانه خواهش میکنم از این کارا نکنید.
    بازی دوطرفه باید باشه وقتی یکیرو له میکنین برا خودتونم مابقی بازی بی ارزشه.نتیجه بازی هم یا برده یا باخت که باز میگم 2تاشم بعد از مدتی مسخره بنظر میاد و اینطوری نیست که عکس کنیم بزاریم رو طاقچه
    خلاصه باید یه راهی پیدا کنیم که سرور جمع بشه و بیشتر از این لفتش ندیم که عواقبی بد داره.

8. تشکر M3nTaL, sw team تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بیاید با هم دوست بشیم دوماه اخری
    چار روز دیگه حسرت این روزا رو میخوریم

IMG_20170128_111746.jpg

با همین دست فرمون دوتا اتحاد بریم جلو تبلت رو میدند به ناتار ها

اون وقت سرور بعد ناتار ها علاوه بر کتیبه یه تبلت ساسونگ 4g هم دسشونه اونوقت دیگه نمیشه حریفشون شد
    فقط مولتی مشخص کنه واسه زدن تبلت خزانه 10 میخاید یا 20

در های گفتگو بازه فعلا

10. تشکر M3nTaL, shoshor, Saeid.Italiano تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, shoshor, Saeid.Italiano پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بیاید با هم دوست بشیم دوماه اخری
    چار روز دیگه حسرت این روزا رو میخوریم

IMG_20170128_111746.jpg

با همین دست فرمون دوتا اتحاد بریم جلو تبلت رو میدند به ناتار ها

اون وقت سرور بعد ناتار ها علاوه بر کتیبه یه تبلت ساسونگ 4g هم دسشونه اونوقت دیگه نمیشه حریفشون شد
    فقط مولتی مشخص کنه واسه زدن تبلت خزانه 10 میخاید یا 20

در های گفتگو بازه فعلا
    ظاهرا هنوز نمی دونن دوستان اگر ناتار صد کنه نفر بعدی که واندرش بالاتر باشه برنده بازی اعلام میشه نه ؟!
    ir1 first round : philip9617
    ts5.ir : baxshomal
    tc8.ir :Black W0rld
    ts9.ir : !seven
    final: Zeus has return
    l1:Game Over Team
    C1 : Sooshiant(Holder Of the wonder)
    BLACK W0RLD (holder of the Wonder)
    bax shomal (Holder Of the Wonder)
    Ernest
    Baxshomall
    Whitebird

12. تشکر shoshor, Saeid.Italiano تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, Saeid.Italiano پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sooshiant نمایش پست ها
    ظاهرا هنوز نمی دونن دوستان اگر ناتار صد کنه نفر بعدی که واندرش بالاتر باشه برنده بازی اعلام میشه نه ؟!

ن یکم دقت کنی و فروم رو دوصفحه بزنی عقب یه پست گذاشتم و نوشتم این سرور احتمال برنده شدن اکانتی که بن شده هم هست اکانتی که واندر 27 داره و بن شده
    پس میدونستم که...

کل پست هدفش یه چیز دیگه بود شما اون بخش شوخی رو باور کردی؟

14. تشکر M3nTaL, Saeid.Italiano تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Saeid.Italiano پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ن یکم دقت کنی و فروم رو دوصفحه بزنی عقب یه پست گذاشتم و نوشتم این سرور احتمال برنده شدن اکانتی که بن شده هم هست اکانتی که واندر 27 داره و بن شده
    پس میدونستم که...

کل پست هدفش یه چیز دیگه بود شما اون بخش شوخی رو باور کردی؟
    حالا امشب خستم فردا یه پست تکمیلی میدم که چه معنی داره وقتی شما کتیبه مارو زدی و ده چیف کردی تو جنوب غربو واندر متارو زدی حرف از در باز گفتگو میزنی ؟
    اگه قرار بر فشار بر اون دوستان خرید و فروش باز خوب میذاشتین واندر صد میشد و تمام
    اگه نه که کل این جریانا یه جنگ زرگریه تاریخ گذشتست

پی نوشت : چقد غلط املایی داشت
    ir1 first round : philip9617
    ts5.ir : baxshomal
    tc8.ir :Black W0rld
    ts9.ir : !seven
    final: Zeus has return
    l1:Game Over Team
    C1 : Sooshiant(Holder Of the wonder)
    BLACK W0RLD (holder of the Wonder)
    bax shomal (Holder Of the Wonder)
    Ernest
    Baxshomall
    Whitebird

16. تشکر Saeid.Italiano تشکر نمود
    پسندیدن Saeid.Italiano پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sooshiant نمایش پست ها
    حالا امشب خستم فردا یه پست تکمیلی میدم که چه معنی داره وقتی شما کتیبه مارو زدی و ده چیف کردی تو جنوب غربو واندر متارو زدی حرف از در باز گفتگو میزنی ؟
    اگه قرار بر فشار بر اون دوستان خرید و فروش باز خوب میذاشتین واندر صد میشد و تمام
    اگه نه که کل این جریانا یه جنگ زرگریه تاریخ گذشتست

پی نوشت : چقد غلط املایی داشت

باشه صب بیا پست تکمیلی بزار فقط مشخص کن منظورت از واندر متا چی بوده؟؟
    خودتون با خودتون متا کردید؟
    ما نمیخاسیم بزنیم واسادیم ببینیم شما یه دعوت نامه میدید همه بیایم یه اتحاد و واندر شما 100بشه و بازی تموم بشه دیدیم که ن انگار ن انگار ما هم جزو بازی هسیم
    در مورد اکانت هایی هم که بن شده اونا جزو بازی نیستند ما هم رفتیم کتیبشونا برداشتیم همر هم سرش دادیم اکانتی که تخلف کرده دیگه جزو بازی نیس
    شما هم برو کتیبه های اک های بن شده رو بزن کسی باهات کاری نداره

البته منتظر پست تکمیلیت هستم فردا صبح که جواب کامل بدم بهتون

موفق باشید

صفحه 141 از 158 نخستنخست ... 4191131139140141142143151 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع