صفحه 52 از 107 نخستنخست ... 242505152535462102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    افشین فوتوشاپ کاریا!!!!! این عکسو دیگه نده به کسی
    میشه عکس رو بزاری فروم دوستان نظر بدن
    اگه خوردیم که هیچی . اگر موندیم تا تهش . همه میبینن
    آنتی : http://final1.x.dejkoob.org/statistiken.php?tid=7
    چجوری غارت میکنن که ما با چکمه هم نمیرسیم بهشون ؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    میشه عکس رو بزاری فروم دوستان نظر بدن
    اگه خوردیم که هیچی . اگر موندیم تا تهش . همه میبینن
    آنتی : http://final1.x.dejkoob.org/statistiken.php?tid=7
    چجوری غارت میکنن که ما با چکمه هم نمیرسیم بهشون ؟
    افشین جان شما هنوز متوجه نشدی این دوستمون در ج.ش یکم خرافاتی هستن؟؟؟؟؟
    از شما بعیده پست این بنده ی خدا را ریپلای کنی
    دیگه تکرار نشه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوست عزیز آقا مصطفی
    این سرور خیلی دوست داری خودت رو مطرح کنی انگار بازیکنی تو دیگه خیلی زور داره یه بازیکنی که اکانتشو میزاره فرار میکنه بیاد کری هم بخونه وخودش رو نخود هر آشی بکنه عزیز شما برو دنبال همون نخود سیاهی که مهدی بهت میگه مجبوری پست بزاری که خودت هم نمیدونی چی میگی اکانت منه و من بازیکنم رو بیرون کردم تو پست میزاری و میگی من ول نمیکنم برو جناب سیاهی لشگر جنوب شرق الیسا خوبه خوب ببر تو اکانت خودت اگر اکانت مال توست البته به درد من نمیخورد دیگه
    موفق و برای حفظ احترام خودت سربزیر باشی
    از ماست شیرین مهدی هم بخور یکم برات خوبه

عطا

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط GREEN نمایش پست ها
    محمد جان تمام حرفات درست ولی شما تو سرور نیستی اکانت داری ولی روش نمیای خیلی وقته دست ما بوده

از اتفاقی هم که افتاده هیچ خبری نداری اکانت بیدلی رو دور زدن که کتیبه دستش نیافته درصورتی که با توتال ساید هماهنگ شده بود کتیبه رو ما برداریم ما حتی به توتال گفتیم جنگ اموز کتیبه ای هستش که میچرخه اشکال نداره مهم قوی شدن سایده فرقی نمیکنه کی اول کتیبه رو برداره فقط مشخص کن کتیبه کی دست ما میاد خودمونو اماده کنیم که برگشتن گفتن معلوم نیست کتیبه ای دست شما بیاد . قرار بود ما مرتاض کوچیکو برداریم این اقا باز رفته بود به یکی دیگه هم گفته بود این کتیبه رو بردارید ولی خب افتاد دست ما .وقتی دیدیم اینجوری هستشو طوری برنامه ریزی کردن که بیدلی رو گوشه گیرش کنن اکانتو از اتحاد در اوردیم .ما زحمت کشیده بودیم عطا هم کلی هزینه کرده بود ولی خب یه سری از دوستان تو شمال غرب طاقت اینو ندارن کسیو بالاتر از خوشدون ببین ما اگه به اب و اتیش زدیم محض خاطر خودمون نبوده اولو اخرش اکانت مال عطا بود مثل سرور قبلی که بدون هیچ بهونه ای مارو انداخت بیرون اینبارم همین کارو باهامون کرد

بعد این اقا به جای اینکه بیاد از پلیراش حمایت بکنه اونارو از اکانت انداخت بیرون . در اخر اینو بگم من اگه مشکلی با عطا پیدا کردم یا با هرکس دیگه داخل بازیه

خوشحال شدم که دیدمت امیدوارم هرجا هستی سالم و تندرست باشی
    جاویدجان سلام از کدوم اکنت بنده شما رو غیر از بیدلی بیرونکردم لطفا اسم ببر تا یادم بیاد ثانیا شما بازیکن من نبودی با الیسا بازی میکردی چقدر دوست دارین خودتون رو به اکانت من ببندیدید و پزش رو بدین یادت سرور قبلی میگفتی اسمت رو توپروفایل اکانتم بزارم عکس بگیرم بدم بهت چی شده الان اکانت من اخ شده
    عکس رو گذاشته بودین تو یه پروفایل دیگه و افتخار میکردین که تو اکانت من بازیکن بودین
    پس شما هم موفق و موقع ماست خوردن سربزیر باشید والا ما رو ببین آخر عمری چه افرادی برامون................ الله و اکبر

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    از مدیران عزیز خواهش دارم
    این دوستانی که دارن وسط فروم از افتخاراتشون تو خرید و فروش اکانت ها صحبت می کنن رو خواهشاً جمع کنید.
    باشد که رستگار شویم
    سلام آقا مصطفی

یکی به دوستش گفت ما نون بازوی خودمون رو میخوریم و......................... دوستش بهش گفت واسه همینه که همیشه گشنه ای

وقتی پشتت حرف زیاده که
    یا آرزوشونه جات باشنُ نمیتونن
    یا اینکه میخوان باهات باشنُ نمیتونن
    ویرایش توسط bide-vahshi : 09-18-2016 در ساعت 02:09 AM

وقتی پشتت حرف زیاده که

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

عطا این همه سفسته نکن دیگه. هر چیزی حدی داره!! هی داری منو مخاطب قرار میدی منم مراعات میکنم چیزی نمیگم!! بسه دیگه!! با سفسته پلیر خوبی نمیشی کما اینکه لیدر خوبیم نیستی. بارها ثابت کردی اینو! الانم اگه مشکل داری میتونی دوباره بیای اک بخری شاید بازی برابر شد! منم دیگه جواب به پستای بی محتوای شما نمیدم!! سعی کن همون تحلیل بکنی تا مایه شایدی ما تو گرنا بشی!! اینجوری فقط خودتو سبک میکنی.
    در ضمن اگه نصف مصطفی لیدری بلد بودی یا پلیر بودی الان این نبودی!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و درود به دوستان عزیز
    ما هی میخوایم حرمت نگه داریم مثل اینکه نمیشه

من گفتم اسم منو بذار تو پروفایل ؟؟؟ عطا جان خود شما بعد از اینکه پسورد و عوض کردی زنگ نزدی به من ساعت یک نصف شب 2ساعت با من حرف نزدی که بیا رو اکانت الیسارو بیخیال من ساپورت میکنم تو بیا رو اکانت هرکاری دلت میخواد بکن شمالغرب هرچی بخوام بهم میده

تو نبودی که گفتی نصف شمالغرب نون خور منه هیچ کاری نمیتونن بکنن تو فقط بیا رو اکانت باش بقیه اش با من .. حالا من بگم اسممو بذار تو پوفایل .. مثل اینکه اتفاقاتی که افتاده خیلی روت فشار وارد کرده

دقیقا فینال قبلی هم رو اکانت شما بودیم عمو که الیسا حدود یک ماه نبودش منو هادی رو اکانت بودیم یادت رفته نقشه ها ازاد شد پسورد عوض کردی انداختیمون بیرون
    روز اول سرورو منو هادی تو اس ای اکانت زده بودیم محض خاطر حرف الیسا من اومدم کمکش و میدونستم بازم مارو میندازی بیرون .خودمونو واسه چنین روزی اماده کرده بو.دیم مارو انداختی بیرون اکانت خودته اختیارشو داری مشکلی نیست ولی ما هم زحمتای خودمونو با خودمون میبریم نمیذاریم بمونه
    از میان آنانی که برای دعای باران به تپه می روند

آنانی به کار خود ایمان دارند که با خود چتر به همراه می برند

6. تشکر Knig}{T تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    عطا این همه سفسته نکن دیگه. هر چیزی حدی داره!! هی داری منو مخاطب قرار میدی منم مراعات میکنم چیزی نمیگم!! بسه دیگه!! با سفسته پلیر خوبی نمیشی کما اینکه لیدر خوبیم نیستی. بارها ثابت کردی اینو! الانم اگه مشکل داری میتونی دوباره بیای اک بخری شاید بازی برابر شد! منم دیگه جواب به پستای بی محتوای شما نمیدم!! سعی کن همون تحلیل بکنی تا مایه شایدی ما تو گرنا بشی!! اینجوری فقط خودتو سبک میکنی.
    در ضمن اگه نصف مصطفی لیدری بلد بودی یا پلیر بودی الان این نبودی!!
    سلام مهدی جان
    شما از خیلی وقت پیش نباید خودت رو نخود هر آشی میکردی
    مصطفی که معلوم الحال هست و کاری باهاش ندارم که حرفهای تو رو رله میکنه آخه عزیز من اون تو این حد ها نیست که پست بزاره بگو یه پست تحلیلی از سرور بزاره من حرفهامو پس میگیرم شما هم باید بدونی حقیقت تلخه نه سفسته خخخخخخخخخخخخخخخ

پاینده و موقع ماست خوردن سر بزیر باشید
    عطا

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط GREEN نمایش پست ها
    سلام و درود به دوستان عزیز
    ما هی میخوایم حرمت نگه داریم مثل اینکه نمیشه

من گفتم اسم منو بذار تو پروفایل ؟؟؟ عطا جان خود شما بعد از اینکه پسورد و عوض کردی زنگ نزدی به من ساعت یک نصف شب 2ساعت با من حرف نزدی که بیا رو اکانت الیسارو بیخیال من ساپورت میکنم تو بیا رو اکانت هرکاری دلت میخواد بکن شمالغرب هرچی بخوام بهم میده

تو نبودی که گفتی نصف شمالغرب نون خور منه هیچ کاری نمیتونن بکنن تو فقط بیا رو اکانت باش بقیه اش با من .. حالا من بگم اسممو بذار تو پوفایل .. مثل اینکه اتفاقاتی که افتاده خیلی روت فشار وارد کرده

دقیقا فینال قبلی هم رو اکانت شما بودیم عمو که الیسا حدود یک ماه نبودش منو هادی رو اکانت بودیم یادت رفته نقشه ها ازاد شد پسورد عوض کردی انداختیمون بیرون
    روز اول سرورو منو هادی تو اس ای اکانت زده بودیم محض خاطر حرف الیسا من اومدم کمکش و میدونستم بازم مارو میندازی بیرون .خودمونو واسه چنین روزی اماده کرده بو.دیم مارو انداختی بیرون اکانت خودته اختیارشو داری مشکلی نیست ولی ما هم زحمتای خودمونو با خودمون میبریم نمیذاریم بمونه
    سلام جاوید جان تو هم شدی مهدی لوسیفر
    شما که مدعی هستید من بیرونتون کردم اولا وثانیا من گفتم همیشه رو اکانت بازیکن قوی هست تو رومیخواستم چیکار که بازیکن نیمکت نشین بودی
    سوما شما زن گ زده بودید الیسا رو برگردون گفتم بهش دیگه اطمینان ندارم و نمیخوام اتفاق سرور 3 ایکس تکرار بشه
    بروجانم آخه ان دروغ ها چیه مگه مجبوری جوابیه صادر کنی تو که گفتی دیگه پست نمیزاری البته من انتظاری ندارم مگه اتحاد حذف درست نکردی پس چی شد حذف شدن ها..............
    آخه باید به یه بهانه ای تو سرور بمونید ولی این طرز عملکرد آخر عاقبت خوشی نداره
    تو اگر بازیکن بودی می فهمیدی این چند نفری که هندونه زیر بغلتون میزارن هدفشون چیه و اگر به سیاست دژکوب وارد بودی که نیستی گول این تعریفها رو نمیخوردی و میشستی رو نیمکت ذخیره ها
    راستی چند ساعت دیگه قراره مثلا حذف بشن اکانت ها
    زمان اعلام کن که بعدا دوتائی بخندیم خخخخخخخخخخخخخخخ

پاینده و موقع ماست خوردن سر بزیر باشید
    عطا

وقتی پشتت حرف زیاده که

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوست عزیز معنی بازیکن جانشین رو بفهم بعد در مورد ش حرف بزن فعلا که بقیه نمیکشت نشین ما بودنو وقتی اومدیم بیرون جایگزینمون کردی

اینجا دوتا مطلب هست بهت بگم عطا جان اول اینکه اگه ما بازیکن نبودیم ازمون نمیخواستی که رو اکانتت بدون الیسا بازی کنم

دوما پست منو بخون دقیقا ببین گفتم بخاطر الیسا امدم رو اکانت( به خودت نگیر) وگرنه اس ای اکانت زده بودم

در مورد اکانتایی که قراره حذف بشن هروقت دوست داشته باشیم حذفشون میکنیم فعلا که باهاشون خوب داریم کار میکنیم حال بعضیارو خوب گرفتیم طوری که میان اینجا واسه خودشون داستان درست میکنن

در مورد موندن تو سرور به جز اینا ما اکانت داریم شما فکر بودن یا نبودن ما نباش. شما فعلا بشین به اون 700کی دفت که از دستت در اومده بخند
    از میان آنانی که برای دعای باران به تپه می روند

آنانی به کار خود ایمان دارند که با خود چتر به همراه می برند

9. تشکر Knig}{T تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

خوشم میاد از سرور که اومدیم بیرون NE سه 4تا کتیبه درست حسابی هم نتونسته بگیره (همینای هم که گرفته سر mental و سپهر بوده)
    خوبه این سرور جدی بازی نکردیم و خرحمالی ساید نیفتاد گردن ما
    ---------------
    آقا عطا شما هم یه سن و سالی ازت گذشته . از شما بعیده زحمات الیسا و جاوید رو نادیده بگیری! همه میدونن الیسا نبود اکانت و مولتیاتون اونطوری بالا نمیاد
    به هر حال شانس اول قهرمانی سرور با شماست . درست نیست اینطور با پلیر هایی که نون و نمک خوردین رفتار کنین
    -------------
    جاوید تو هم هرچی بکشی حقته . اول سرور چی گفتم بهت؟
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    خوشم میاد از سرور که اومدیم بیرون NE سه 4تا کتیبه درست حسابی هم نتونسته بگیره (همینای هم که گرفته سر mental و سپهر بوده)
    خوبه این سرور جدی بازی نکردیم و خرحمالی ساید نیفتاد گردن ما
    ---------------
    آقا عطا شما هم یه سن و سالی ازت گذشته . از شما بعیده زحمات الیسا و جاوید رو نادیده بگیری! همه میدونن الیسا نبود اکانت و مولتیاتون اونطوری بالا نمیاد
    به هر حال شانس اول قهرمانی سرور با شماست . درست نیست اینطور با پلیر هایی که نون و نمک خوردین رفتار کنین
    -------------
    جاوید تو هم هرچی بکشی حقته . اول سرور چی گفتم بهت؟
    احسان عزیزم اول سطح بازی تو به این سرورا نمی*خوره باید بری سرور خالی* بازی کنی* بعدم تو اکانت خودتو نمیتونی* بالا بکشی خر حمالی ساید ؟ هر سروری بودی ماهان همه کاراشو کرده خیلی* عرضه دشتی بازی میکردی تو سروری*ام که نیستی* نظر کارشناسی نده عینکتو بزن زیر مهتابی
    ✏ You Can Find Better Than Me
    ✏Wrose Than Me
    ✏But Like Me You Will NEVER Find

12. تشکر Amir Lantuori, WhiteBird تشکر نمود
    پسندیدن Amir Lantuori, WhiteBird پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه
    عجب سرور شیر تو شیری شده
    خوش به حال خودم که تنها بازی میکنم کاری هم به کسی ندارم یکم حال و حوصله سر جاش بیاد سعی میکنم کمبود کتیبه هامو هم جبران کنم
    بشینید بازیتونو بکنید چرا همش دعوا میکنید آخه. بچه که نیستید. یکم احترام به هم بزارید بد نیستا

14. تشکر l0l:D, se7en تشکر نمود
    پسندیدن l0l:D, se7en پسندید
صفحه 52 از 107 نخستنخست ... 242505152535462102 ... آخرینآخرین